Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

JAV žvalgybos veteranai profesionalai šokiruoti, matydami, kaip B.Obama su Dž.Keriu siautėja [„B.Obama privalo pateikti Ukrainos įrodymus“]

2014-07-30 22:56 | Užsienis | Komentarų (66)

Buvę JAV žvalgybų pareigūnai negali tylėti, matydami, kaip JAV prezidentas B.Obama su Dž.Keriu griauna ir Vašingtono, ir JAV žvalgybos reputaciją. Baltųjų rūmų nuotr.

Buvę JAV CŽV, Valstybės departamento, NSA, Valstybės žvalgybos tarybos, FTB, Užsienio reikalų tarnybos žvalgybų veteranai profesionalai (VIPS) paskelbė pareiškimą, kuriame paragino Prezidentą B.Obamą pateikti, kokius turi įrodymus dėl Malaizijos lėktuvo numušimo, ir baigti tragedijos hiperbolizavimą.

„JAV ir Rusijos santykiai dėl Ukrainos vystosi pavojinga kryptimi, ir mums toli gražu neaišku, ar Jūsų patarėjai supranta situacijos paaštrėjimo pavojingumą.

„New York Times“ ir kitos žiniasklaidos priemonės pateikia jautrius ginčo klausimus kaip buką faktą, remdamiesi tuo, kad tai patvirtina šaltiniai iš JAV Vyriausybės.

Jau praėjo 12 dienų po Malaizijos lėktuvo, skrydis 17, numušimo, o Jūsų administracija vis dar neturi surašiusi koordinuojamos žvalgybos išvados vertinimo: kokie yra įrodymai, nurodantys, kieno tai atsakomybė. Dar mažiau įtikina nuolatinis ir pakartotinis teigimas, kad lėktuvą numušė Ukrainos separatistai Rusijos patiekta raketa.

Jūsų administracija nepateikė jokių palydovinių vaizdų, kad separatistai turėjo tokį ginklą, ir yra dar keletas kitų „šunų, kurie nesulojo“.

Vašingtono, o taip pat ir Jūsų, patikimumas ir toliau grius, jeigu jūs nenorėsite – o gal negalite? – pristatyti daugiau apčiuopiamų įrodymų, negu administracijos teiginiai“, – teigiama JAV žvalgybos profesionalų veteranų (VIPS) kreipimesi į JAV Prezidentą B.Obamą.

Žvalgybos veteranai sako įžvelgiantys tokią negatyvią perspektyvą B.Obamai ir Vašingtonui, atsižvelgdami į bendrą, per 260 metų surinktą JAV žvalgybos patirtį.

„Mes, žemiau pasirašiusieji buvę žvalgybos pareigūnai, norime pasidalinti su Jumis mūsų susirūpinimu dėl iki šiol nepateiktų įrodymų, tačiau apkaltinus Rusiją Malaizijos lėktuvo numušimu.

Mes esame žvalgybos veteranai ir nei vienas iš mūsų negauna užmokesčio nei iš CNN, Fox News ar kitų šaltinių. Mes pateikiame šį memorandumą, kad parodytume Jums kitokią perspektyvą.

Kaip žvalgybos veteranai analitikai, kurie įpratę laukti – išskyrus, aišku, neatidėliotinas aplinkybes – įtikinamos informacijos, prieš priimant skubotą sprendimą, manome, kad kaltinimai Rusijai privalo turėti kietus pagrindus, įrodymai turi būti kur kas įtikinamesni. Ir naudojami kaip koziriai, ypač tokiame jautriame incidente, kaip lėktuvo numušimas.

Mums taip pat kelia nerimą tas diletantiškas būdas, kaip tie neaiškūs ir nerimti įrodymai buvo pateikti, – per „socialinius tinklus“.

Kaip žvalgybos profesionalai, esame šokiruoti dėl tokio neprofesionalaus dalinės žvalgybos informacijos panaudojimo. Kaip amerikiečiai, mes tikime, kad, jeigu Jūs iš tiesų turite kur kas svaresnių įrodymų, Jūs rasite būdą, kaip tai paviešinti be atidėliojimų.

Kaltindamas Rusiją tiesiogiai ar netiesiogiai, Valstybės sekretorius Džonas Kerry buvo garantuotai tikras. Nors – nė vieno įrodymo. Jo teiginiai atrodo skuboti ir padarė meškos paslaugą bandant „nunuodyti prisiekusius“, – pareiškė buvę JAV žvalgybų profesionalai, negalėdami daugiau tylėti, matydami, kaip Barakas Obama su Džonu Keriu diskredituoja ir griauna JAV žvalgybos prestižą – tai, kas sunkiai buvo kuriama 260 metų.

Jie teigia, kad B.Obama nepasimokė iš buvusių prezidentų klaidų – JAV žvalgybos istorijoje jau yra buvęs atvejis, kai R.Reigano administracija, norėdama apdergti sovietus, pateikė Jungtinėms Tautos sufalsifikuotus kaltinimus“.

„Kaip ir visam pasauliui“, – „nešvarų“ R.Reigano administracijos atvejį – kai suklastoti kaltinimai buvo pateikti net Jungtinėms Tautoms – B.Obamai priminė JAV žvalgybų veteranai profesionalai.

B.d.

Kreipimąsi į B.Obamą pasirašė:

William Binney, former Technical Director, World Geopolitical & Military Analysis, NSA; co-founder, SIGINT Automation Research Center (ret.)

Larry Johnson, CIA & State Department (ret.)

Edward Loomis, NSA, Cryptologic Computer Scientist (ret.)

David MacMichael, National Intelligence Council (ret.)

Ray McGovern, former US Army infantry/intelligence officer & CIA analyst (ret.)

Elizabeth Murray, Deputy National Intelligence Officer for Middle East (ret.)

Coleen Rowley, Division Counsel & Special Agent, FBI (ret.)

Peter Van Buren, U.S. Department of State, Foreign Service Officer (ret.)

Ann Wright, Col., US Army (ret.); Foreign Service Officer (resigned)

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. 1. gan vieninga Pasaulio visuomenės nuomonė dėl šiurpios katastrofos
  2. Melo ir blogio imperija
  3. Rusijos imperijos agresija
  4. Lenino paminklai
  5. rusiškasis neonacizmą ir jo fašistinė propagandą
  6. Čečėnija, Gruzija, Sirija, Ukraina
  7. sovietinis režimas parodė savo aštrius nagus
  8. Kremliaus karinių maitvanagių grupuotė
  9. Rusijos karinių raumenų auginimas
  10. neofiureris Putinas ir jo aplinka
  11. visa atsakomybė tenka Kremliui
  12. Ir pagrindinis (Betos Vulgario, Landsbauskaitės): PUTIN – CHUILO.
  —————————————
  Šiuos neginčytinus faktus (pirmus 11), dar 07.18 pateikė gerb.Pikasas savo kaltinamajame akte Rusijai.
  Dvyliktą (patį kiečiausią) nuolat kartoja Beta vulgaris ir kiti patriotai (pradedant Landsbauskaite ir Grybergeriu).

  Thumb up 8 Thumb down 0

 2. Vienintelis Lietuvos portalas, skelbiantis žmonėms tiesą. Dėkui Jums, Karštas Komentare! Kol esate Jūs, tol dar bus jėgų gyventi!

  Thumb up 18 Thumb down 1

  • gal tik naujienų skilties trūksta….. nesinori eiti kitur ir kelti jiems reitingus…

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Siaube.Ir tai laisvos Lietuvos portalas tokias nesąmones skleidžia.Varykit greičiau į rusyną

  Thumb up 1 Thumb down 21

  • bet kreiptis į patį tegaliu Primityve imok skaityti kas PARAŠYTA …. juk ne KK sukūrė
   šį pareiškimą. nePagarbiai aAlgirdas

   Thumb up 9 Thumb down 0

 4. PAGALIAU PRASIDĖJO!

  Nors Kijevo režimas ir tikėjosi, kad karo veiksmai savo šalies pietryčiuose nukreips Ukrainos liaudies dėmesį nuo socialinių problemų ( beje, tai buvo vienas iš motyvų pradėti tą brutalųjį karą), Ukrainos liaudis bunda bei kyla į kovą prieš “savus” išnaudotojus. Juk socialinės-klasinės prieštaros neskiria žmonių tautybių. “Svaigulys” atslūgsta, “Maidanas” išsikvėpė, tad prasideda “sunkios pagirios” bei objektyvios tikrovės suvokimas.
  Iš žiniasklaidos:
  “В разных регионах Украины в последнее время люди уже не раз собираются на разные митинги. Так, накануне сообщалось о “бунте женщин” в западной — Черновицкой области. Они побили депутата-агитатора, стыдившего мужчин, не желающих идти воевать.
  Сегодня сообщается о бунте в Чернигове — городе на севере страны. Там около 300 людей, большинство из которых пенсионеры, требовали не допустить повышения коммунальных тарифов, сообщает “Русская весна” и публикует фото- и видеокадры штурма администрации.
  Один из организаторов акции, который вместе с некоторыми митингующими оказался в здании администрации, спросил у чиновников: “Как людям жить, если они получают тысячу-тысячу двести гривен, а за коммуналку надо платить 600, 800, а иногда и 1300 гривен? Какие меры вы приняли, чтобы людей защитить?”….

  Thumb up 16 Thumb down 0

 5. “Kariškiai parengė Lietuvos mobilizacijos planą” rašo lrytas. aš tai manau kad nesamonė ta mobilizacija ir y karą aš neičiau nu gal nebent y taikų maidaną gal ateičiau :)

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • PLANAS:

   Sakys, kad į “Taikų Maidaną”, o nuveš į karo lauką…:)
   :)
   O atgal nevyks traukiniai…:)
   :)

   Thumb up 11 Thumb down 0

 6. CHUNTOS ATSTOVAI JAU VISIŠKAI ATVIRI

  В эфире одного из госканалов Украины журналист издания “Украинская неделя” Богдан Буткевич сделал заявление, которое не может не шокировать. По его словам, Донбасс нужно использовать как ресурс, а лишних людей — убить. А это (как минимум) полтора миллиона жителей Донецкой и Луганской областей.
  “Донбасс – это не просто депрессивный регион. Там дикое количество ненужных людей. (…) Я абсолютно осознанно об этом говорю. В Донецкой области примерно 4 миллиона жителей. И не менее полутора миллионов лишних. (…) Нам не надо понимать Донбасс. Нам надо понимать украинский национальный интерес. А Донбасс нужно использовать как ресурс. (…) В отношении Донбасса: я не знаю рецепта, как это сделать быстро. Однако наиглавнейшее, что нужно сделать: есть люди, которых необходимо просто убить”, — заявил он.

  Thumb up 7 Thumb down 0

 7. NAUJI MOKESČIAI DEMO-FAŠIZMUI

  Iš žiniasklaidos: “Ukrainos Aukščiausioji Rada uždarame posėdyje ketvirtadienį priėmė Mokesčių kodekso pakeitimus – šalyje įvedamas laikinas karinis 1,5 proc. mokestis, pranešė parlamento pirmininkas Aleksandras Turčinovas.
  apildomas apmokestinimas bus atskaičiuojamas nuo atlyginimų, priemokų ir kitų gaunamų gyventojų pajamų.
  Planuojama, kad naujasis mokestis, kaip papildoma gyventojų pajamų mokesčio dalis, galios iki šių metų pabaigos, o visos gautos lėšos bus skiriamos gynybos pajėgų finansavimui. Vyriausybė iš šio mokesčio tikisi gauti 241 mln. JAV dolerių…”

  Taigi, karas ne tik “nurašo viską”, karas- tai ir bizniavimo forma. Net jei kariaujama prieš savo šalies liaudį…
  Beje, ir mūsų valdantieji pastaruoju metu vis kliedi karu. “Rusai puola, naujos okupacijos grėsmė”, ir t.t. Tai gal..metas laukti ir pas mus “karo mokesčio”?

  Thumb up 26 Thumb down 0

  • tai kaip tu mane gali nutrint, o aš tavęs NE. Kur čia matai SAVO DEMOKRATIJĄ ?

   Thumb up 2 Thumb down 3

 8. putinas man gražesnis .

  ūgis 165
  akutės ant nosies
  ir krypuoja kaip tos bezdžionikės
  laisvas nuo žmonos
  turi dukras
  pinigų
  moka joti ir žvejoti
  nevaikšto atbulas
  jei mušasi – tai kol užmuša

  svajonių jaunikis

  gali būti kartuvėse.

  Thumb up 1 Thumb down 24

 9. Dabar tik vienintelis Karštas Komentaras skelbia objektyvią tiesą…Karštas Komentaras dabar- tikra ATGAIVA visų sąžiningų Lietuvos žmonių ŠIRDŽIAI BEI SIELAI.
  Dėkojame už DRĄSĄ, už TIESĄ, už ŠIRDĮ! Fašizmas nepraeis!

  Thumb up 27 Thumb down 0

 10. musėt pristigo doreliu bulviem ir obuoliam pirktis, tai kad weidas nebūtų nekoks – apskelbė, kad rado bulviej pasikawojusį lenką su lietuwiu, įwardintais mendeliejevu.

  Thumb up 1 Thumb down 13

  • prie ko čia dabar tie Judo grašiai, juk kreipimąsi ne rusai pasirašė. Bukas neobolševikinis produktas tamsta esate.

   Thumb up 17 Thumb down 0

  • – nieko ant Lietuvos tas nedomina. Nu jau girną prisiminus – tai ir nelabai jis gaudėsi aplinkoj. Ta prasme ORE.

   Thumb up 0 Thumb down 4

 11. Didžiausias siautėjimas jaučiasi Karštame Komentare.
  Valstybių prezidentai, tai blizgantis valstybės veidrodis, o už to veidrodžio stovi valdantieji, kurie valdo ir valstybę ir jos veidrodį. Kartais jų nuomonės nesutinka ir prasideda karas, kartais žiaurus. J. Kenedžių atveju baigėsi mirtimi. Matysim, kuo baigsis šis. Obama nuo pat pradžių neįtiko Izraeliui.
  Pasirašiusieji tai tie, kurie tarnavo stovintiems už veidrodžio, kurie rusams atominės bombos paslaptis atidavė ir kurie griūvančią pastoviai šelpė!

  Thumb up 2 Thumb down 17

  • Kai tau Keris į akis sysios, sakysi, kad lietutis lyja; kai paduos š… ir lieps valgyti, sakysi, kad tai tortas ir valgysi.

   Thumb up 9 Thumb down 1

 12. Peržiūrėjau portalus, tai Malaizijos lėktuvo katastrofos lyg nebuvę.
  Nepavyko blic operacijos prastumti?

  Thumb up 21 Thumb down 0

 13. jeigu mūsų raselės ir kiti kubiloidų planetos atstovai ir šiuos amerikos žvalgybininkus apšauks rusų agentais
  spėju, kad po tokio kreipimosi į Obamą Linkevičius į Lietuvos “juodąjį sąrašą” įtrauks ir šias pavardes

  Thumb up 25 Thumb down 1

 14. tegul pasiima šautuvus Obama, Porošenka, Grybauskaitė, sėdą į tanką ir te važiuoja patys kariauti.
  O mes jau skelbsime paskui Rusijai sankcijas, jeigu kas.

  Thumb up 26 Thumb down 0

 15. teko matyti sovietine propaganda.Tenka dabartiniu metu matyti ir vakaru propaganda.Kuriu itakai dabar priklauso ir lietuva.Konkreciai galiu pasakyti kad tai vienas ir tas pats.Ta PROPAGANDA DABAR vadinama informaciniu karu.Melo ir neteisos VIENPUSES INFORMACIJOS skleidimas atvirai ivardinamas informaciniu karu.LIETUVOS PILIECIAMS GAL NEREIKIA INFORMACINIO KARO GAL REIKIA DAUGIAU TEISINGOS INFORMACIJOS IR IVAIRESNIU NUOMONIU.Bet tai neimanoma.Kita nuomone tai jau lietuvos isdavyste.Kita nuomone issakantis zmogus jau lietuvos priesas.Tai jau ne tik sovietiniai bet ir stalino laikai kuriais dabartine propaganda desimtmeciais siurpina.Truksta tik vieno.Uz kita nuomone sodinti.Manau bus ir tai.Jei tokiais zingsniais eisime i demokratija

  Thumb up 30 Thumb down 1

     • KOKS ČIA RYTAS?

      Jau virš 20 metų Latvijoj bei Estijoj yra oficialiai garbinami esesininkai, mūsų propaganda irgi juos vadina “laisvės kariais”…
      Tragiškos 1941-jų metų birželio dienos, kai Lietuvoje buvo sušaudyta tūkstančiai žmonių ( ir ne tik žydų tautybės), mūsų propaganda įvardija kaip kažkokį “sukilimą”.
      Apie pokario miškinių žiaurumus iš viso neleidžiama kalbėt, nors daugybė prigąsdintų Lietuvos žmonių visa tai atsimena, bet bijo prabilti…
      Viskas yra vientisa. Fašizmas- ne “rezonansinė byla”, į epizodus neskaldomas…

      Thumb up 16 Thumb down 1

 16. Vakar įsišnekėjom troleibuse apie tą Ukrainą, nu kas ten darosi iš tikro? Kiek galima, kiek tai tęsis? Skaitome spaudą, niekas neaišku!
  Staiga vienas gan jaunas žmogus pratarė- “susiraskit googlėj Karštą komentarą”, kaipmat pelus nuo grūdų atskirsi, bei įvykius pažinsi!”
  Nepatikėjau. Ar Lietuvoj dar tai įmanoma?
  Tačiau vakare, namolio grįžęs, surinkau tuos du žodžius. ‘Karštas komentaras”. Ir…Daug puikių, įdomių straipsnių apie Ukrainos įvykius radau čia. O kad “Karštas komentaras” tiesą rašo, įrodo geležinė jo straipsnių logiką.
  Dabar tik šį portalą skaitysiu. Ir visiems draugams bei pažįstamiems rekomenduosiu. Esu tikrai maloniai nustebintas…

  Thumb up 20 Thumb down 1

 17. keistai propagandinė žiniasklaida nutilo dėl to lėktuvo, dabar pirmame plane – tik sankcijos, sankcijos, sankcijos.
  Bet vis dėlto, o tai kur įrodymai?

  Thumb up 24 Thumb down 0

 18. “Kaip žvalgybos veteranai analitikai, kurie įpratę laukti – išskyrus, aišku, neatidėliotinas aplinkybes – įtikinamos informacijos, prieš priimant skubotą sprendimą”
  O pas mus ar kas nors laukia? Pasakė “fas”, ir pasileido govada: :au, au, au

  Thumb up 22 Thumb down 0

 19. DĖKUI KARŠTAM KOMENTARUI UŽ ISTORINĘ DRĄSĄ! UŽ TIESĄ! UŽ RYŽTĄ!

  O kaip norėtųsi, be galo,
  Kad ir ant Žemės, kaip ant stalo,
  Kvepėtų duona, ne mirtim…

  J. Marcinkevičius.

  Nuoširdžiai dėkui Karštam Komentarui, kuris vienintelis drąsiai, ryžtingai, objektyviai skelbia tiesą apie kruvinos Kijevo chuntos nusikaltimus. Juk tai- karo nusikaltimai! Tai civilių gyventojų, tarp jų ir vaikų, žudynės…
  Karšto Komentaro, kuris yra priešakinėje šios Tiesos atskleidimo bei atsikovojimo linijoje, drąsa yra ir istorinė, ir metodologinė. Nes nūdienos Vakarų pasaulis, kurio ideologijos spąstuose yra ir mūsų šalis, vienareikšmiškai pateisina bei palaiko kruvino Kijevo režimo nusikaltimus. Ir Vakarų ideologija yra itin agresyvi bet kokio objektyvaus požiūrio į Ukrainos įvykius atžvilgiu.
  Apie “karo nusikaltimus” mėgsta postringauti ir mūsų valdantieji. Bet tik tuomet, kai reikia žūt-būt surast ( ar pritempt) kaltuosius dėl ketvirčio amžiaus senumo įvykių-”legendų”, kurios, kad ir kokios bebūtų naudingos mūsų valdantiesiems, kelia vis daugiau abejonių. Vis daugiau žmonių sulaikoma bei tardoma dėl tariamai “karo” nusikaltimų, kurių tyrimas po 23 metų yra užprogramuotas net objektyviai aklavietei. O tikruosius karo nusikaltimus, kuriuos nūdien vykdo Kijevo chunta, mūsų valdantieji su kaupu pateisina!
  Būtent todėl dabar itin reikšminga yra KK drąsa šioje tematikoje. O sugretinimai, kuriuos čia pateikiau, visaverčiai parodo Karšto Komentaro drąsos ISTORIŠKUMĄ. Tad- DĖKUI KARŠTAM KOMENTARUI UŽ ISTORINĘ DRĄSĄ!

  Thumb up 22 Thumb down 0

 20. Laimei, ‘buve’ JAV zvalgybos pareigunai bent i KK gali pasiskust.
  Tikesimes, pazangieji komentatoriai su Baba priesaky ir su Saulelydziu uzpakaly, vargsu snipu nuskriausti neleis.

  Thumb up 3 Thumb down 16

 21. mūsų kiemsargius apopleksija ištiks, jeigu paaiškės, kad jie visi čia lojo pagal “false flag” :)

  Thumb up 21 Thumb down 0

 22. ar dar ilgai tie biesai siautis – jie nori,kad mes europai kariauti pradetume su rusija tagu eina patys ir kariauja….

  Thumb up 28 Thumb down 0

 23. Версии Сети.: Этой ночью Россия была на пороге третьей мировой войны

  В эфире американского телеканала CNN прозвучала информация о том, что украинские военные применяют баллистические ракеты при обстрелах городов Донбасса. Цели и места пуска ракет американцы пока не афишируют. Но утверждают, что за последние дни Украина стреляла этими снарядами уже несколько раз. Интернет-обозреватели выдвинули версию, что пуски проводились по территории России, и Кремль едва не отдал приказ о военных действиях – Вашингтон смог остановить Москву буквально в последний момент.Дальность ракет, о которых говорит CNN, достигает 80 километров. Их боеголовки имеют вес 453 килограмма. Информация об этом подается со ссылкой на данные разведки США, работающей в Донбассе.

  Главное в этом заявлении, по мнению блогеров, то, что Россия не являлась целью запусков. После выпуска на американском телеканале по инициативе американского Госдепа в срочном порядке состоялся разговор главы российского МИДа Сергея Лаврова с госсекретарем США Джоном Керри.

  Затем Керри и министр иностранных дел Украины в срочном порядке сделали заявление о немедленном прекращении огня.

  «Это видимо УСЛОВИЕ МОСКВЫ при котором она готова приостановить начало военных действий против ВСУ. Россия сбила Украинские ракеты, повторилась история с Израильскими ракетами выпущенными по Сирии. Похоже, что РФ обзавелась по настоящему уникальным по качеству оружием и уже дважды за 12 месяцев продемонстрировало его возможности, чем напугала Штаты», – пишут блогеры (орфография и пунктуация автора сохранена во всех цитатах).

  По данным СNN, было выпущено три ракеты, однако сообщений о попадании не было. Вероятно, эти ракеты сбила система российской ПВО еще над территорией Украины. Сторонам стало ясно, что за этим логично последует боевой конфликт с РФ.

  «Именно прямого вмешательства России, наплевавшей на все предупреждения и санкции Штаты больше всего боятся. Потому что если это произойдет, то всем станет ясно вдруг – король-то голый! Штаты поддержат своего «союзника» морально и дипломатически. И ничем более. Даже денег не дадут. Хунта останется наедине с Россией свободной от всех тормозов. От моральных, от экономических, от любых других сдерживающих факторов. Это будет конец, не Украины – Штатов как гегемона», – отмечают обозреватели.

  Таким образом, Госдеп, сообщая о ракетах, пытается, по сути, остановить войска: на фоне заявления Керри о готовности остановить огонь и начать переговоры переход границы российской армией будет расценен как вероломное нападение.

  «Но конфликт перешел в новую стадию – ополчение Новороссии Госсекретарем Соединенных Штатов признано стороной переговоров», – отмечают блогеры.

  Как пишут пользователи, в прошлом году с израильского корабля в Средиземном море были выпущены ракеты по Сирии. Россия их сбила. После этого инцидента все разговоры о военной операции войск США и союзников в Сирии были прекращены.

  По информации СNN, ВСУ произвела по меньшей мере три пуска по целям на востоке Украины.

  «Заявление CNN было сделано специально для РФ – не про пуски. А про то что украинцы стреляли не по России, а по Донбассу. Россия это к сведению, думаю, приняла. Однако ракета, летящая в сторону нашей границы, с непонятной начинкой в боеголовке (при том что Точка-У способна нести тактические ядерные заряд) – это явная угроза. РФ ОБЯЗАНА была их сбивать. Что и сделала. Следующим за этим должен был быть адекватный ответ. То есть удар по Украине, начало армейской операции и т.д. Потому что терпеть обезьяну с гранатой у себя на пороге дальше уже невозможно. Это была красная линия. Хунта её переступила не моргнув глазом и возможно даже не сознавая что делает. Керри только что буквально пару часов назад остановил ввод Российской армии на территорию Украины», – уверен российский блогер.

  По мнению обозревателей, если бы США, отдавая такое указание, готовы были отвечать за последствия и идти до конца, армагеддон был бы уже сегодня, началась бы война.

  «Москве были даны разъяснения. Судя по тому что для этого прибегли аж к помощи CNN – значит что в Москве готовились и предполагали худший вариант. И готовы были дать отпор. Во времена Карибского кризиса Москва и Вашингтон аналогично прибегали к помощи радио, когда нужно было что-то срочно сообщить друг другу», – вспоминают блогеры.

  Thumb up 15 Thumb down 0

   • Na suminkstejo, nes Putinas & Co pasirodo yra nedurni. Ukraina & Co’ tikejosi kad rusai paleis irgi kokia raketa ar praleis sitas ukrainietiskas, bet padare kitaip. Tarp kitko amerikieciai Ukrainoje turi nuostoliu. Ju ”konsultantai” ir generolas nukentejo visai nesenai musiu metu. Keli konsultantai zuvo, o generolas, kuris vadovavo ukrainieciu kovai, yra suzeistas gan rimtai. Gal jis nelaisveje, o gal ne, nezinau, bet situacija nera lengva ir Ukrainos pusei, kaip ir ju globejams is vakaru. Tad masto ka dar iskresti. Startave balistines ukrainieciu raketos buvo viena is tu provokaciju, kuriu tikejausi kai kazkas komentare salia manojo pasake – o ka dabar darys musiskiai, kurie taip isitikine reme ukrainieciu nekaltybe… As sakiau, kad nieko; issisuks ir su globejais ivykdys naujus issuukius Rusijos pusei…
    Geros nakties :)

    Thumb up 21 Thumb down 0

    • Strelkovas spaudos konferencijoje pakvietė žurnalistus nuvykti ir nufilmuoti žuvusių juodaodžių Ukrainos pusėje —– ????

     Thumb up 19 Thumb down 0

     • Dar; abiejose pusese pilna samdiniu ar kitaip sakant nemazai ir savanoriu. …. :)

      Thumb up 16 Thumb down 0

   • Turejote pastebeti-daugiau skelbdavau anglisku tekstu. O siaip Jusu ziniai skaitau anglisku interneto svetainiu bent desimtkart daugiau. Ju tarpe netgi ir Pakistano, Indijos, Irano, Kinijos,,,Japonijos, Australijos, Kanados,,,
    Daugiausiai is JAV ir paskiausioje vietoje lietuvisku, nes Lietuvoje nera objektyvios info. Na isdkyrus gal tik retai pasitaikancia tikra info KK, LL ar gal dar kur. Na bet lietuviai daugiausiai tik issivercia. Mazas krastas, savu korespondentu ir agentu yra mazai

    Thumb up 6 Thumb down 0

    • o kodėl tu neini DIRBT ? ANGLIJOJ ?

     ta prasme vsiegda pri rabotie ? Ar nereikia išverst į mesijo kirilicą?

     pagarbiai.

     nutrinamas.

     Thumb up 0 Thumb down 8

     • Nu zynai dorohoj interesant čto ū menia pod rūkoj both of my portable mobile internet network devices – my “”tablet”” and mobile phone. Data for both of them 5Gb per month. I can work ()write comments) at my work.. Currently I’m not very busy, however all that isn’t my bussiness…

      Thumb up 6 Thumb down 0

 24. juokingi tie veteranai :) kokie nors įrodymai yra nebe šio pasaulio dimensija ir galų gale kokių nors įrodymų pateikimas yra perteklinis veiksmas…čia ir arkliui aišku kad rusai kalti ir obama čia tikrai ne prie ko!

  Thumb up 4 Thumb down 19

  • taip, pasakė Keris – ir basta, kokie dar gali būti įrodymai? Va, pasakys, kad tu ragana – ir ant laužo. Ir džiaugsies tapusi kepsiu Kerio pietums :)

   Thumb up 21 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...