Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

Jau žinoma, kaip baigsis šiandieninis Panevėžio apygardos teismo posėdis dėl pedofilijos bylos

2010-04-26 13:09 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (109)

Laikinasis generalinis prokuroras R.Petrauskas leido suprasti, kad pedofilijos bylos likimas jau nuspręstas - A.Ūsas bus gelbėjamas, pasinaudojant teisinėmis spragomis (KK nuotr.)

Giedrė Gorienė

Panevėžio miesto apylinkės teismo sprendimas sugrąžinti garsiąją pedofilijos bylą į Vilniaus apygardos prokuratūrą – tik akių mulkinimas, siekiant nuraminti įkaitusias visuomenėje aistras.

Iš „Karšto komentaro“ pokalbio su laikinuoju generaliniu prokuroru Raimondu Petrausku galima susidaryti įspūdį, kad Generalinė prokuratūra ir Panevėžio teismai šioje pedofilijos byloje yra suderinę visus ėjimus, kaip šią bylą pabaigti pagal kai kurių prokurorų ir vienos televizijos laidose sukurtą bylos tyrimo versiją.

Iš pokalbio su R.Petrausku galima susidaryti pagrįstą prielaidą, kad įvykiai šioje byloje klostysis taip: šiandien Panevėžio miesto apygardos teismas patenkins prokuratūros skundą ir atmes Panevėžio miesto apylinkės sprendimą sugrąžinti pedofilijos bylą. Motyvas – „Panevėžio miesto apylinkės teismas neteisiškai surašė nutartį“.

Ką prasitarė R.Petrauskas?

Po Generalinėje prokuratūroje vykusios spaudos konferencijos „Karštam komentarui“ pavyko užduoti keletą klausimų l.e.p. generaliniam prokurorui R.Petrauskui.

-Kai pasikeis Generalinės prokuratūros vadovybė, ar bus peržiūrima pedofilijos byla? Ar pagaliau bus nagrinėjami Venckų skundai?

-Visų pirma, kiek žinau, byla yra teisme.

-Tačiau prokuratūra apskundė Panevėžio miesto apylinkės teismo nutartį, pagal kurią byla grąžinama Vilniaus apygardos prokuratūrai. Nenorite, kad būtų baigtas ikiteisminis tyrimas?

-Teismas, kiek žinau, greitai nagrinės skundą. Jeigu byla teisme, tai būtų neetiška spręsti tai, kas yra teisme.

-Ar negalvojate, kad vis tiktai prokuratūrai reikėtų pradėti savo klaidas taisyti? Ir pradėti nuo šitos bylos – pabaigti ikiteisminį tyrimą?

-O kas pasakė, kas tos klaidos?

-Panevėžio miesto apylinkės teismas pasakė, kad nebaigtas ikiteisminis tyrimas – kad nebaigta apskundimo procedūra.

-Šiaip tai, kiek aš truputį žinau, tai ten nelabai teisiškai buvo surašyta. O mes, kaip teisininkai, teisinėmis normomis vadovaujamės, – Karštam komentarui“ plačiai šypsodamasis atsakė l.e.p. generalinis prokuroras R.Petrauskas, leisdamas aiškiai suprasti, kuo baigsis šiandieninis teismo posėdis Panevėžio apygardos teisme.

Kaip jie žaidžia

Taigi, akivaizdu, kad prokuratūra su teismais derina savo veiksmus, kurių galutinis tikslas – įtariamo pedofilo Andriaus Ūso išteisinimas.

Iš pradžių prokuratūra nepateikia A.Ūsui kaltinimų dėl mažametės mergaitės prievartavimo, o apkaltina tik mergaitės tvirkinimu.

Kaltinamąjį aktą surašo vos šešiuose lapuose, tačiau kaltinamajame akte neatsispindi visos mergaitės ekspertizės ir kiti svarbūs įrodymai.

Į baudžiamąją bylą neįdeda telefoninių pokalbių išklotinių, o tik prokuroro pažymą, kad ryšys tarp A.Ūso ir J.Furmanavičiaus nenustatytas.

Skubiai, kol Venckai rašo skundus vyresniam prokurorui ir ikiteisminio tyrimo teisėjui, Vilniaus apygardos prokuratūra baudžiamąją pedofilijos bylą išsiunčia Apeliaciniam teismui.

Apeliacinis teismas priima sprendimą, kad šią bylą nagrinės Panevėžio miesto apylinkės teismas.

Aidas Venckus kreipiasi į Panevėžio miesto apylinkės teismą, prašydamas pedofilijos bylą sugrąžinti į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kadangi nebaigtos apskundimo procedūros.

Panevėžio miesto apylinkės teismas priima sprendimą sugrąžinti pedofilijos bylą į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kadangi šiurkščiai pažeista BPK procedūra – nebaigtas ikiteisminis tyrimas. Tačiau rašydamas nutartį, ją surašo neteisiškai, palikdamas spragų, kad prokuratūra ją galėtų apskųsti Panevėžio apygardos teismui, o šis dėl teisinių nutarties surašymo klaidų galėtų panaikinti šį sprendimą ir sugrąžintų pedofilijos bylą į Panevėžio miesto apylinkės teismą.

Taigi štai, kaip jie žaidžia. Kaip mėgdavo sakyti AMB, „vsio zakonno“.

2010-04-26, 12:53 val.

Komentarai

 

 

 
 1. JEI KA NORS ZINOTE APIE DRASIAUS SLAPSTYMA, PAGROBIMA, APIE FURMANAVICIU, USA, STANKUNAITE NETYLEKIT, SAKYKIT VISKA VIESAI IR YLA PAMAZU IMS LYSTI IS MAISO. VIESUMAS- DABAR DIDZIAUSIAS MUSU GINKLAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. visi kas pazistam teisesaugininkus parodom ka mes apie juos galvojam, ta kiekviena diena primenam ir ju vaikams darzelyje…nesusitepe neistvers ir prisijungs prie musu…o susitepe imsis represiju kas juos tik isduos

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kai sakote, kad nebera prokuroru ir teiseju norinciu tirti sia byla, ar manote, kad butu blogiau, jei i tuos postus ateitu jauni, ka tik baige mokslus ir niekur nesusitepe zmones, ar butu blogiau? NE. Tai ko laukiate, kam reikalingi sitie supuve, net elementaraus padorumo neturinys "specialistai" Tautai ju nereikia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. "Panevėžio miesto apylinkės teismas priima sprendimą sugrąžinti pedofilijos bylą į Vilniaus apygardos prokuratūrą, kadangi šiurkščiai pažeista BPK procedūra – nebaigtas ikiteisminis tyrimas. Tačiau rašydamas nutartį, ją surašo neteisiškai, palikdamas spragų, kad prokuratūra ją galėtų apskųsti Panevėžio apygardos teismui, o šis dėl teisinių nutarties surašymo klaidų galėtų panaikinti šį sprendimą ir sugrąžintų pedofilijos bylą į Panevėžio miesto apylinkės teismą."
  KIEK DAR LEISIME TYCIOTIS IS SALIES ISTATYMU? JUK TIE, KURIE JUOS TURI GINTI, AKIVAIZDZIAI JUOS PAZEIDINEJA IR NET NESIGEDINA, KAD ZMONES TAI ZINO!!! NES ZMONES TYLI…TAI KIEK DAR LEISIME TYCIOTIS IS TEISINGUMO???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Ir tas Betingis ir tas Petrauskas tokie pat. jei prezidentė pasakė kad reikia visuomenę informuoti tai nereiškia kad NESĄMONES pliurpt. Bet seniai aišku kad aukštos galvos jaučiasi nebaudžiami, ir laiko mus tokiais durneliais kad ką bepasakytų vistiek nieks netirs ir nieks neišaiškės. Ne, brangieji prokurorai, nepamiršim mes tos istorijos, taip kaip tikiu kad nepamirš ir normalūs žurnalistai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. 1. pirmiausiai Seimo nariai turetu iniciuoti teises aktu pataisas del tvirkintoju griežtesniu bausmiu, nejau toks kaip usas dar turi teise buti saugojamas is valstybes pinigu ir virkauti pries televizija, koks jis yra vargsas. juk jis yra pripazintas tvirkintoju!!! Iis turetu buti kalejime siuo metu!! Taip pat turetu buti jam iskelta byla del melagingu parodymu… 2. paprasti zmones jau juda, taciau dar nepakankamai, ŽMONES pagalvokite jei tai butu nutike Jusu vaikui, Jūsų vaikui storas dėdė kištu savo "Sysala" i burnyte, ji laizytu… kas garantuotas kad JUMS taip nenutiks????? jei ne vaikams, tai anūkams galbūt, jei niekas ir toliau nieko nedarys… KAIP TAIP SUSTABDYTI???? pirmiausia tie kurie galbut kazka zino, apie tai kur buvo laikomas Kedys, kas ji veze, kada ir pan. bent menkiausius irodymus viešinkite, jei bijote, nepasitikite policija, platinkite internete kaip anonimai, nes reikia nenugincijamu irodymu siuo metu… galbut jusu zinute pasieks, dar turincius sazines teisetvarkos pareigunus, juk ne visi jie pedofilai, yra puikiu mylinciu tevu kuriems ne visvien patikekite!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. (kopija)Valstybininkų klanas, kuriam rasite ir Aidi Mieželi, kuris prasidėjus Kauno pedofilijos skandalui PERSIDAZE PLAUKUS:
  „Lietuvos žinios“: „valstybininkų“ klanas
  26 March 2008 1,518 views 26 komentarai
  „Lietuvos žinių“ sąrašas ilgas, bet aiškus ir vertas nuoseklaus ilgalaikio dėmesio:

  Albinas Januška – ministro pirmininko Gedimino Kirkilo patarėjas;
  Mečys Laurinkus – ambasadorius Ispanijoje;
  Algirdas Kumža – ambasadorius Ukrainoje;
  Petras Vaitiekūnas – užsienio reikalų ministras;
  Audrius Siaurusevičius – žurnalistas;
  Juozas Bernatonis – ambasadorius Estijoje;
  Edminas Bagdonas – ambasadorius Baltarusijoje;
  Valteris Baliukonis – formaliai prezidentūroje atsakingas už užsienio politiką;
  Raimundas Lopata – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslo instituto direktorius;
  Raimundas Mieželis – V.Adamkaus ilgametis draugas;
  Mindaugas Ladiga – prezidento patarėjas
  Dainius Dabašinskas – generalinio direktoriaus pavaduotojas, VSD Pirmosios (žvalgybos) valdybos viršininkas;
  Simonas Šatūnas – prezidento užsienio reikalų grupės patarėjas;
  Darius Jurgelevičius – VSD generalinio direktoriaus pavaduotoju („Mergaitė“);
  Rimandas Stonys– UAB „Dujotekana“ vadovas;
  Živilė Šatūnienė – VSD Trečiosios valdybos viršininko pavaduotoja;
  Lauras Bielinis – patarėjas vidaus politikos klausimais;
  Egidijus Kūris – buvęs LR Konstitucinio teismo pirmininkas;
  Povilas Malakauskas – VSD generalinis direktorius;
  VSD pareigūnai:
  Rimantas Martinonis – Pirmosios (žvalgybos) valdybos viršininkas;
  Rytis Muraška – jo pavaduotojas;
  Renatas Petkus – Antrosios (kontržvalgybos) valdybos viršininkas;
  Linas Jurgelaitis – Trečiosios (ekonominių valstybės pagrindų) valdybos viršininkas;
  Živilė Šatūnienė – jo pavaduotoja;
  Arūnas Paukštė – , Aštuntosios (kovos su terorizmu) valdybos viršininkas;
  AIDIS MIEŽELIS – Devintosios (visuomeniniai ir politiniai procesai) valdybos naujasis viršininkas ;
  Joana Bikulčienė (anksčiau – Byčienė) – , jo pavaduotoja;
  Egidijus Storpirštis – Kauno apygardos skyriaus viršininkas;
  Algirdas Grublys – Klaipėdos apygardos skyriaus viršininkas;
  Laimonas Tallat-Kelpša – URM ministerijos sekretorius;
  Žygimanas Pavilonis – URM ministerijos sekretorius;
  Violeta Gaižauskaitė – URM atstovė spaudai;
  Rimantas Šidlauskas – ambasadorius Rusijos Federacijoje;
  Viktoras Baublys – generalinis konsulas Kaliningrado srityje;
  Egidijus Meilūnas – ambasadorius Lenkijoje;
  Sigitas Paulauskas – verslininkas;
  Aidenas Karpus – STT direktoriaus pirmojo pavaduotojo, be to, kuruojančio ir operatyvinę veiklą;
  Valdas Tutkus – kariuomenės vadas generolas leitenantas;
  Algis Vaičeliūnas – generolas, buvęs A.Januškos pavaduotojas prezidentūroje;
  Kęstutis Lančinskas – generalinio komisaro pavaduotojas;
  Gediminas Kirkilas – premjeras, Socialdemokratų partijos pirmininkas;
  Justinas Karosas – Socialdemokratų partijos veikėjas, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas;
  Antanas Valionis ir kiti socialliberalų frakcijos Seime nariai – Seimo nariai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. išsiblaivyk, o tada skaityk, kas parašyta: neteisiškai surašytas ne Venckų skundas, o Panevėžio miesto apylinkės teismo sprendimas. Turbūt per naktį su Petrausku gėrei, tai dabar net perskaityti teksto neįstengi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Jeigu jau Venckai neteisiskai surase skunda, tai koki skunda sugebetu surasyt pats gen.p. "Kovotojai pries teisinguma" metosi zodziais visai negalvodami.
  Nejaugi prezidente neras svaraus prokuroro, galincio tirti sias bylas – kaip Vyt.Lansbergis siulo – ypatingojo, visais atzvilgiais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Na ir kaip gi baigsis posedis Goriene, ka kalba patikimi saltiniai is GP?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tamsta teisi, niekas neisdrys eiti pries sita sistema nes vaikai gali netycia po masina pakliuti ar nuskesti kur, suauge paprasciausiai nukris is kur ar bus pripjauti ir pagarsinta, kad apiplesti kazkas megino uz 1 lita. Nera teisetvarkos, ne veltui pasistate pastata kreivais langais. Sazine ir morale seniai parduota uz kelis sidabrinius. Matysim kaip situ prokuroru vaikai gyvens, prakeiksmas eina toli ir jo beje nei su kontroliniu nenuimsi, nei uzspranginsi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tegul tu velniu buna ir 30000, bet musu jie neibaugins, tegul verciau pereina i musu puse, kol laikas, nes chunta kuriai jie tarnauja PRALAIMES

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dėl tos mašinos tai yra keletas klausimų:
  1. Jei Drąsių atvežė – tai tik naktį nes dieną ten būna žmonių. Taigi, kaip naktį "žvejai" galėjo nustatyti mašinos markę ir juo labiau pamatyti juodą maišą. Arba "žvejai" turėjo būti šalia arba tai vėl eilinė antis, kaip sakant kaulas šuniui.
  2. Kūną pirmieji pamatė atvykę vėl gi, "žvejai" šeštadienio rytą t.y. tarp 11 ir 12 val dienos. Vadinasi iki to laiko prie kūno kažkas budėjo ir matomai kūnas dar buvo uždengtas nes maža ką, ateis koks tikrasis žvejys naktį pažvejoti o čia štai tau – kūnas su šalia numestu pistoletu, paltas po kūnu – "prigulė" matyt pailsėti…

  Kas keista, buvo rašoma kad kūno niekas nelietė iki tol, kol atvyko policija, bet tie patys "žvejai" minėjo, kad burna buvo pravira, ant pilvo matėsi tatuiruotė… Tai palaukite, juk visur rašoma, kad kūnas gulėjo kniūbsčias, veido nesimatė ir nebuvo galima atpažinti kieno tai kūnas. O tai kaip žvejai sugebėjo pamatyti ir burną pravirą ir dar tatuiruotę? Reikia pridėti 11 stebuklą prie Rūtos hipotezių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Atėjo laikas kilti. Pavyzdys – Drąsius. Visų neišžudys. Marius mąsto logiškai. Pritariu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. apie 300 saugu su pasiklausimo iranga. civiliai apsivilkusiu. aisku labiausiai jie stebi aktyviausius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. jidi-m to>, "turi visu zmoniu nuotraukas, kurie buvo laidotuvese" – kaip tai imanoma? tai kiek tada tu velniu turetu buti? neitiketina, kad mes galima juos visus islaikyti, atiduodami "tik" 70 proc. nuo atlyginimo!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. 100% kad Drąsius Kedys buvo nužudytas. Ir tarp kitko labai paprastai, kad jokie ekspertai nebeįrodytų, jog Jis nužudytas. Kokius tyrimus bedarytų, visi rodys tą patį ”užspringo skrandžio turiniu”.
  CITUOJU: ”Tarnavau savo laiku sovietų elitiniuose daliniuose ”osobovo naznacienija” . Taigi, priklausėm KGB ir mokėmės, be pagrindinių dalykų reikalingų užsienio žvalgybininkui, ir kovos menų bei įvairių gudrybių. Taigi, tai, kas padaryta su Kedžiu, vadinama natūralios mirties imitacija. Labai paprastai padaroma: alkanam žmogeliui duodama pavalgyti, po to keli žmonės jį laiko ir užspaudus nosį į burną pila degtinę. Kvėpuoti nėra kaip, tau pila degtinėlę į burną ir nieko negali padaryti. Savaime suprantama, žmogus nuo didelio kiekio alkoholio tampa visiškai girtas. Tuomet, kad žmogus užspringtų skrandžio turiniu, reikia tik gerai suspauti pilvą, ir vėlgi laikyti užspaustą nosį. Viskas. Žmogus pradeda vemti ir taip užspringsta skrandžio turiniu ir miršta. Mirtis natūrali, nieko neras jokie ekspertai. Žinoma, bus įvairių įdrėskimų, sumušimų, nes juk suprantama, kad žmogus spyriojasi. O tie sumušimai ir įbrėžimai atrodo kaip paprasčiausiai girtas žmogus nugriūtų ir susibrozdintų kažkur veidą ar kokią kitą kūno dalį. Taigi, viskas atrodo panašiai ir primityviai, net ginklas šalia pamestas, iš kurio du žmonės nužudyti. Na, čia jau neprofesionalu, bet žinant, kad visvien niekas netirs – taip greičiau.”
  Mielieji, manau šis komentaras viską įrodo. Mano tėtis taip pat pasakojo, kad jo draugas tarnavo tuose sovietiniuose daliniuose ir jie žinojo šį lengvą ir visiškai paprastą būdą kaip nužudyti žmogų, kad niekas nesuprastų, jog jis buvo nužudytas. Manau į šį koemntarą mes ypatingai turime atkreipti dėmesį. Juk viskas taip sutampa! Drąsius Kedys užspringo skrandžio turiniu. Ant jo veido rasta įdrėskimų ir sumušimų – jis spyriojosi, taigi jam buvo kelis kartus suduota per veidą. Ir štai, jų pasidarbavimu Drąsius užspringsta ir miršta. O juk jo batai buvo visiškai švarūs. Tai jeigu jis pats eitų ten gerti, juk eiti reikėjo per purvynus, tai logiškai pagalvojus – batų padai turėjo būti visiškai purvini. O jie buvo visiškai švarūs! Vadinasi Kedys būtent šiuo būdu nužudytas kažkur ir tada atvežtas į tą vietą ir išmestas.
  Kitas pastebėjimas. Tos vietos žvejai kalba, kad jie matė, jog kažkokia ”krūta” mašina, berods caravele, atvežė kažkokį didelį juoda maišą ir išmetė į tą vietą. Žvejai pagalvojo jog tai šiukšles kažkas išmetė, todėl nekreipė dėmesio. O juk Drąsius ir buvo rastas gulintis ant ilgo juodo palto! Žmonės, tai viską įrodo! Būkite geri ir nelikite abejingi.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...