Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 13 Trečiadienis
 

J.Varkala: „Be tiesos valstybė yra plėšikų gauja“

2010-04-02 12:03 | Komentarai | Komentarų (17)

Kunigas Jonas Varkala

Vėl sulaukėm Velykų šventės. Čia esmė – ne kiaušinių marginimas, tai žmogaus orumo šventė – Naujas Žmogus Kristus prisikėlė. Dievas – žmogaus bičiulis… Tokia sena gera naujiena iš Jeruzalės…

Ant stalo kukliau, širdyje pikčiau, kad aukštuomenė- šaukštuomenė daugelį apsrėbė. Samdininkai – monopolistai bendrą katilą stipriai nugraibė, o tvarkdariai… Žmogiška pasirūpinti savais – kas prie katilo arčiau, tam sočiau…

Pasigendam teisybės, pykstam dėl pertekusių ir iškrypusių niekšybės. Kol kreditais daugelis gyveno, statė namelius, ravėjo darželius, alaus ir krepšinio per akis buvo, kažkas kažkokiam Pinskaus garaže, kažkas – pasaulio viduryje pliaže suraizgė sistemą, kaip valstybės katilą eksploatuoti ir net pragariškas linksmybes praktikuoti…

Tai, va, bičiuliai, kai kam pilvai patuštėjo, baimės dėl antstolių atėjo, bet ir gerų dalykų radosi – susimąstėme: kaip čia mes gyvenam? O tūkstantmetis ir mergaitė atvėrė akis: karalius nuogas, valstybės institucijos bejėgės ginti tiesą. O be tiesos valstybė yra plėšikų gauja – taip sakė Augustinas dar 4 a.

"Mergaitės tikrai buvo prievartautos, bet tai – valstybės paslaptis". Štai kaip čia pas mus. Manau, ši mergaičių byla ir kitos bylos nepajudės, jei piliečiai tylės.

Tuo tarpu KK šaltiniai iš Vilniaus apygardos prokuratūros teigia, kad teisybę šioje byloje gali padėti surasti tik visuomenė.“

Velykos – žmogaus orumo šventė. Už pilnesnį šaukštą negalima parduoti savo žmogiškos vertės, užsimiršti mažoje buitinėje savo sodelio erdvėje.

Šventės metas gal kai kam atrodys patogus laikas „susitvarkyti“ juodus reikalus, kol žmonės šventėm užimti. O mes, krikščionys, su malda niekšybių kėslus pasitikim…

Kaip žinia, Baltarusijoje nužudytas buvęs VSD karininkas V.Pociūnas teigė, jog Lietuvą valdo "žydrųjų albinų klubas".

Manau, visi šie klubai turės prisiminti, kad valstybę valdo piliečiai per išrinktuosius asmenis. Jei anie pamiršo, turim pareigą priminti ir prisiminti, jog esame gyvenimo dalyviai.

Mes, krikščionys, žinome, kad mumyse Dievo ugnelė pasėta. Velykos – žmogaus orumo šventė.

„Aš nugalėjau pasaulio niekšybę, nuodėmę, nugalėjau mirtį“, – skelbia Bičiulis Dievas Kristus ir kviečia būti amžinosios pergalės dalyviais.

2010-04-02

Komentarai

 

 

 
 1. GTA4 grtnatuoaai neveikia ant Core 2 Duo be lag’o. Pvz.: Intel E8400 4GHz dar ?manoma zaisti, bet vistiek daznai nukrenta FPS 20 ir maziau. tai jau nuo Intel Q6600 3GHz jokiu didesniu problemu 30-50FPS. Su ituo nauju Core i7 870 i vis stabilai 50-60FPS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Tai tikrai nuostabus “YouTube” vaizdo klipus , savo laimę eiti į šią svetainę , ir rasti tas dieviškas “YouTube” vaizdo samouczków .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Su Šventom Velykom gerbiamas kunige ir visi portalo skaitytojai. Gerų švenčių…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Su Sv. Velyku Sventemis Gerb. Kunige ir Visi.. :) …………………………..o dabar kreipiuosi i —> Jona, kuris rase to skaitytojui. – ””””2010 04 03 17:17

  Man juokingi tokie pasisakymai kaip tavo. jei esi baudziauninkas ir mirsi toks. Kai Lietuvos baudziaauninkai supras, kad tik mitingais galima iskrypelius nugaleti, Lietuvos zmones prades gyventi geriau. Graziais zodziais nieko nepakeisi. Kai kiekvinas baudziauninkas netinges pakelti subine nuo sofos ir eis i visus mitingus, gyvenimas pasikeis. Ant kiek turi buti riboto mastymo zmogus kai tave prievartauja, apiplesia o tu meldiesi gal kiti tau pades.”””””’………………………Gerb. Jonai, kodel pagalvojote, kad tik jusu tiesa !? Kodel esate ziaurus kitam zmogui, sakant, kad jis ir mirs tokiu…?!………….. Argi siu laiku Lietuvoje jau viskas tvarkoje, kad zmonems tik i mitingus betruko nueiti ?! Ne, juk !!!! O gi todel, kad didziulis isauges ir isbujojes nepasitikejimas ir netgi tokiais pat kaip pats, zmonemis, kad nunykes tikejimas i Dieva, Tiesa, Meile, Civilizacija i bendrai Zmonija.. Tad kunigo Zodis yra tam, kad skleisti Dievo zodi ir Tikejima.. Jo zodis juk padeda ir prikelti tikejima mums kits kitu, musu ateitimi, musu valia, musu Meile ir musu Jega !! Reikia zodzio; jis buvo pirmiausia [idea]. Jis ir dabar yra pirmiausia, nes daug daug yra nesamoningu ir tik savo gyvenime uzsidariusiu zmoniu, nes daug uzkietejusiu sirdziu ir juk mums tik dziaugtis reikia, jai kazkas aukodamasis gebetu ar bando suminkstinti jas, pravirkdinti, sujaudinti ir prikelti ju Vilti ir Tikejima.., ugdyti musu samoninguma..[idea]. Kunigo Zodis yra Sventas.. Jei jis yra sventas.. !! Kol nera politikavimas kazkokiai partijai. As regiu, kad SIO Kunigo Zodis yra Sventas ir tarytum Auka mums visiems vardan geresnio Lietuvos gyvenimo ir musu dvasiu prisikelimo is nevilties ir nuopuolio i netiesos purva, musu valstybeje.. Tikekime; Tikejimas yra Geris, net jei ir nuvilia mus.. [idea]. Mums reikia ir daugiau tokiu zodziu, nes jie Tau, man ir Jums, atveria sirdis Kitiems ir kitu sirdis, atveria mums.. Tik tada mes suprasime viens kita, kits kito nuoskaudas, svajas, geismus, norus ir tik tada galesime eiti kartu, kai matysime, kad MES ESAME TOKIE PATYS AR PANASUS.. IR SIEKIAME TO PAT AR ARTIMO MUMS.. !!…….Deja; gi dabar dar, mes esame isskaidyti idejiskai, savo motyvacijomis ir netikejimu niekuo ir niekur.. Tai turi baigtis. As, Tu, Jis ir Ji, turime pabusti is sielos tylos busenos, kalbeti ir iseiti is tos velniskos painiavos musu dvasioje ir gyvenime !! Juk lyg tikri velniai mus uzvalde gyvenime bei valstybeje.. [idea]. Nugalekime savo abejinguma, netikejima ir blogi savyje, tarkime GERA zodi savo artimam, kaimynui ir.. tam kas mums kelia nerima.. -..Tam kas musu gyvenima daro pragarisku, mes visi pasakysime, kad jie turi baigti tai..!! Tam mes ‘pavaldieji’ turime susivienyti sirdimis, protais ir kunais..tik tada nueisime pasakyti tai, savo engejams ir isnaudotojams !! Dziaukimes, klausykime geru zodziu is tu, kas turi gera sirdi ir budina musu sielas ir dvasia, jausmus ir protus !! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Su Šv. Velykom, Gerb. Kunige. Ir dėkui už vilties kibirkštėlę. Geros Jums kloties.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Su Sv.Velykom gerg Kunige!Aciu,kad esate tikras Vedlys i Tiesa!Stiprybes ir geros sveikatos Jums ir Jus suprantantiems, ir kartu i SVIESA IR TIESA einantiems,siekiantiems ir kovojantiems!NENUILSTAMAI KOVOKIME UZ TEISINGUMA!Bukime verti tu,kurios pasalino todel,kad JIE sieke tik TEISINGUMO!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gerų Šventų Vėlykų, gerbiamas Kunige, ir kartu pritariu Jonui 17:17, kad tik aktyviiais veiksmais išsivaduosime patys ir išvaduosime Lietuvą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Man juokingi tokie pasisakymai kaip tavo. jei esi baudziauninkas ir mirsi toks. Kai Lietuvos baudziaauninkai supras, kad tik mitingais galima iskrypelius nugaleti, Lietuvos zmones prades gyventi geriau. Graziais zodziais nieko nepakeisi. Kai kiekvinas baudziauninkas netinges pakelti subine nuo sofos ir eis i visus mitingus, gyvenimas pasikeis. Ant kiek turi buti riboto mastymo zmogus kai tave prievartauja, apiplesia o tu meldiesi gal kiti tau pades.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ačiū, kunige, suteikėte viltį, kad Lietuva dar gali pasikeisti, nes į šį procesą įsijungė tokie dvasininkai, kaip jūs. Dar kartą ačiū, kad esate!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kunige,ka Jus pasaket yra Tiesa,bet,kad valstybe pasikeis,arba zmones pakeis-netikiu,Lietuva tai bailiu,parsidaveliu, uz ta pati pilnesni sauksta, krastas,kaip nieko neturejome,taip nieko ir neturesime ir jokios skambios frazes nieko nepakeis,o viskas delto,kad patikejome muzikanto pasakomis ir praradome budruma,o dabar jau saukstai po pietu,nebent kas"pades"patys mes tame mesle murkdisimes toliau,o blogis kaip matome nemiega ir nemiegojo,o uzvalde ir naudojasi,musu vaikais,musu turtais,taip kunige,valstybe be TIESOS yra plesiku gauja,tokia ji ir yra.Su sventemis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. netikiu jokiais dievais ar velniais , bet i tokio kunigo baznycia reiks uzsukt. Vien is pagarbos siam zmogui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Aciu Kunige,uz teisingus zodzius!!!Pagarba Jums!As tikiu,kad dievas viska mato ir,kad byla bus isaiskinta saziningu teiseju.Tikiu,kad nusikalteliai,bus nubausti!Su sv.Velykom!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Sveikinu kun. Jonai už padrąsinantį apštališką žodį. Kristų į kančios vietą su užuojauta lydėjo tik kelios maldingos moterys, o visa kita minia buvo įtūžusi su šauksmu": "Ant kryžiaus Jį!" Ir kryžiuojama vėl Lietuva. O kas šitoje minioje padeda jai? Tu, Monsinjoras Alfonsas. O kur kiti jo mokiniai. Miega kaip Alyvų sode prieš Kristaus kančią. Jie apdalinami "santarvėmis",garbingesniais už kitus patvirtinimais ir tyla "gera byla". Kaip ilgai aš galėsiu Jūsų kęsti, klausė Jėzus iš Nazareto savo apsnūdusių mokinių? Pakilios nuotaikos ir tikrų Šv. Velykų. Tavo žemietis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu J.Balandis 3, 2011 20:46Retas miktdeoas ne tik turi savo metodika, bet ir kitu metodikom nemoka naudotis. ?domus laikas buvo, kai visi puol? vesti nereiksmingus seminarus, o paskui gauti kategorijas iki gyvos galvos . Dar svarbu kokioj mokykloj dirbi: vienur kartel?s labai aukstos, kitur primityvios.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...