Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 4 Šeštadienis
 

J. Siaurukas. Hibridinis karas Rytuose [Nieko naujo po saule?]

2020-01-14 18:36 | Naujienos | Komentarų (14)

Jonas Siaurukas. Asm. albumo nuotr.

Jonas Siaurukas

„Istorija yra mūsų istorija: mes negalime leisti, kad ją aiškintų nukariautojai…“; „Kiekviena vergija yra pirmon galvon dvasinė vergija…“; „Ruoštis reikia dabar, šią pačią sekundę… atverkime savo silpnybę kokybe.“ (Jonas Aistis)

TV parodė netikėtą V.Putino vizitą Sirijon. Jei nesuklydo vertėjas, tai buvo pasakyta, kad jis buvo staigmena net pačiam Sirijos vadovui. Jaučiasi, kad rusai Sirijoje – kaip namie.

Keista padėtis tame regione. „Bombina“ jį kas tik nori – Amerika, Rusija, Turkija, Iranas, Izraelis, ir niekas per didelių protestų dėl to nereiškia. Šalia legalių vyriausybių ar net armijų egzistuoja ir įvairių grupuočių „formuotės“. Bando sukurti savo valstybingumo pagrindus – karines pajėgas – ir kurdai, deja, niekas rimtai nepadeda kovoje už laisvę 40 milijonų tautai.

Atrodo, Amerika užleidžia savo pozicijas. Nors nafta, dujos tebėra kol kas juoduoju auksu ar juoduoju politikos krauju. Ne vienas rimtas karas jau kilo dėl Artimųjų Rytų, niekas nežino, į ką išsivystys dabartinė konfrontacija. Pradžia buvo islamiškoji revoliucija Irane, pagimdžiusi modernųjį radikalųjį islamizmą. Beveik nieko nežinome apie gyvenime ten. Panašu, kad tai kažkokia religinė pusiau socializmo atmaina, žinoma, jei tikrai naftą ten kontroliuoja valstybė, o ne privatus verslas. Valstybinė nuosavybė ar jos stiprus sektorius dar nėra pakankama socializmo sąlyga, dar reikia demokratijos. Irano demokratija yra kontroliuojama ajatolų, šiitų religinių vadovų. Tai nėra didelis priekaištas, nes ar yra kur nors nekontroliuojama demokratija? Nebent tik ten, kur vyrauja anarchija.

Neaišku, ar tos visos grupuotės yra „tikros“, ar didžiųjų galybių sukurtas „lėlių teatras“. Žinoma, kiekvienas geras artistas reikalauja gero honoraro ir nesileidžia kitaip tampomas už siūlų.

Keista padėtis ir Amerikoje, kol kas lyg dar galingiausioje pasaulio valstybėje. Ar kova tarp demokratų ir respublikonų tikra? Juk D. Trampas žadėjo pastatyti sieną, užtvarą Amerikos kosmopolitizacijai, bet to nepadarė. Užtat ir rinko jį senieji baltieji amerikiečiai, bet gal jis tik vaidino „patriotą“? Gal ir prieš amerikiečius vykdomas hibridinis karas – migracija yra pagrindinis jo ginklas, nors ne vienintelis. Rašoma, kad į Ameriką nelegaliai įvažiavo 10 milijonų (o gal net daugiau) nelegalių imigrantų. Tai nepatiko senajai darbo jėgai, atsirado D. Trampas…

Ką sako faktai? Kad Amerika, jei neatsitiks kitaip, keičia savo politiką, ir ne tik Artimuosiuose Rytuose. Ji kviečia Europoje lyderiauti Vokietiją. Kas tokios politikos architektai? Kas valdo pasaulį? Nežinome. Vieni įtarinėja rusus, kiti kiniečius, treti žydų kapitalą ar masonus. Neseniai sutikau Palangoje poilsiautoją iš Maskvos („atskridome pas jus savaitgaliui pailsėti, kiek dabar pas jus valandų?“). Truputį apie tai pasikalbėjome. Jo nuomone, nereikia nuvertinti ir Anglijos karalienės, „per daug jau yra išraiškingas jos žvilgsnis“.

Dažnai kritikuojame globalizmą, internacionalistus, net bažnyčią už kosmopolitizmą. Ne dėl to, kad jie kuria blogį Lietuvoje (kol kas pas mus geriau, negu ten, Vakaruose), bet todėl, kad jie būdami stiprūs nemoka ar nenori dorai valdyti pasaulio, žudo visą gyvybę savo nesikišimu. Juk skęstančio ar žūvančio negelbėjimas prilygsta žudymui…

Visos valdžios blogos, blogiausia kai nėra valdžios. Kai nėra jėgos tikram karui, vyksta hibridiniai, mutantiniai, dronų karai. Tai gali net tapti pagrindiniu ginklu.

ES? Lietuvai renkantis savo poziciją ypač paaiškėja, kad mažos valstybės ES nereiškia beveik nieko. Vyksta hibridinis Lietuvos užgrobimas, bet tai niekam nerūpi, o marionetėms ir liaudžiai – tik „išmokos“. Tautos nėra, nes visi pavydi žmogui laisvės, nenori jos leisti, biurokratiškai smaugia, klusniai vykdo Pinigų religijos kanonus – teisę turtingesniam nupirkti mažiau turtingą, o jei neparsiduoda – atimti jo turtą per mokesčius. Ir, atrodo, apart tokių marionečių, nieko naujo ir mūsų padangėje, ne tik Rytuose, nesimato.

Neseniai per TV parodė diskusiją apie lietuvybę. „Signataras“ teisininkas Narcizas Rasimavičius parodė joje, ko verti mūsų istorikai. Mes beveik nieko nežinome apie Mažosios Lietuvos, Vilniaus „krašto“ istoriją. Kad vyskupas Masalskis norėjo Vilnijoje steigti lietuviškas mokyklas, planavo net kunigus išmokyti lietuviškai, kad „Prūsijos ir lietuvių karalius“ leido valstybinius dokumentus ir lietuvių kalba, kad užėmus Klaipėdos kraštą lietuviams, absoliuti dauguma gyventojų laikė save lietuviais, nors gal net ne visi mokėjo lietuviškai… Kad „lenkų“ Rytų Lietuvoje buvo visai mažai, o buvo nemažai „tuteišių“, kalbančių „po prostu“… Buvo daug ir lietuvių, dabar jau nutautintų.

O dabar? Laisvoje ir vieningoje Lietuvoje mes leidžiame lenkinti ir net rusinti Rytų ir pietų Lietuvą (ir ne tik) gal net labiau, negu tai buvo daroma okupantų. Kas vyksta, gal hibridinis karas prieš lietuvių tautą, gal parsidavėliška marionečių išdavystė? Kodėl lietuvių kalbos „inspektorius“ savo droviu elgesiu toks panašus į gamtos apsaugos darbuotoją šalia teršėjo ir brakonieriaus besijaučiantį bailiu šuneliu tarp vilkų (bijo ne vilkų, o savo ponų ir viršininkų, kurie neleidžia būti drąsiam?). Kodėl leidžiama savivalė ir savivalda švietime ir nėra lietuvybės politinio gynimo?

Kiekvienas atsako už savo veiksmus. Prieš istoriją. Deja, ne pagal civilinį kodeksą, – buvo pasakyta toje konferencijoje…. Konferencijoje net buvo pasakyta, kad net K. teismą gal įtakojo ar prispaudė „kažkas“ (pagal Maironį).

Lietuvoje juk jau bijoma net pamojuoti tautine vėliava, už tai net bandoma bausti, net kloniškai mušti. Tik vaivorykštinė ir žydra ES vėliavos „geros“? Net Vyčio bijo Vilniaus ponai. Tai kam jie tarnauja, kieno gi „hibridai“ dvasiškai jie yra?

Valdantieji „valstiečiai“ vaikų taip ir nesugebėjo aprengti lietuvybės tautiniais kostiumais, išsaugoti kaimo, pašto, mokyklų. Kas bus toliau, jei ir toliau bus lengvinama imigracija. Nebėra kam dirbti Lietuvoje? Tai gal tegu dirba tie, kurie nesugeba vadovauti?

Taip kalbėjo lietuviai. Vienas (vyras) siūlė skelbti konkursą – kas nori dirbti Lietuvai vadovaujant jai už nedidelį atlyginimą? Kita (moteris) siūlė mažinti algas valdininkams, kad tokio darbo neitų dirbti „nedorėliai“. Trečias sakė, kad tai nepadės, nes ims imti kyšius ar dirbs tik „nekompetentingi“. Bet kas iš tų išsilavinusių, mokančių kalbas, baigusių kembridžus ir oksfordus, uniformuotų, afrikietiškais blizgučiais apsikarsčiusių, jei Lietuvoje lietuviai ir lietuvybė tirpsta lyg sniegas, – kalbėjo ketvirtas? Paskutiniai lietuviai blaškosi, nežino, ką daryti. O valdžia neranda tų, kurie tai žino arba atstumia juos. Bijo konkurentų „prie lovio“ ar rietenose „dėl kaulo prie šuns būdos“ (A.M.).

Valdžia neišgelbės lietuvybės. Atbuskite, šviesuoliai, grįžkite emigrantai, niekas jūsų neišvarė su šautuvu, patys išvažiavote, nes nematėte galimybių kovoti už savo tautą, savo giminę, tėvų žemę, protėvių atminimą. Kol kas tokių galimybių dar yra, bet nėra jūsų, jaunų, energingų, patyrusių…O „vietiniai“ bijo net save apginti. Jei negrįšite, už lietuvybę Lietuvoje greit jau bus baudžiama.

Komentarai

 

 

 
 1. Ei ei,- kolektyvee,- kodel boikotuojate, kodel nera “like” ?! :) Persasi isvada kad tas nevienetinis ju buvimas ar nebuvimas yra…manipuliacija… O manipuliacijos yra poveikio budas budingas moterims arba Mind Control agentu darbeliams…
  Nesvarbu – ira kaip ira.
  Kaip gerai – anti-vatniku nera !
  Aktivumas mazas. AnejoO ?! :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jei išėjus ima lyti,
  Rusas kaltas čia, brolyti!
  Jei premjeras nupindėjęs,
  kaltas rusas niekadėjas.
  Jeigu dirbti nėra noro.
  Kalti rusiški ofšorai.
  Jei sulūžo vonios kranas,
  Kaltas rusiškas Ivanas.
  Jei alga kaip pas zulusą,
  Paieškojęs rasi rusą.
  Jeigu pensija-mažiausia,
  Rusas kaltas kuo tikriausiai!
  Ir už karštį. Ir už šaltį,
  Tiktai rusą tenka barti.
  Ponas Dievas kūrė rusą,
  Kad gadintų mūsų tūsą.
  Jei ne rusas, ne kaimynas.
  Būtų Dašos sausas klynas.
  Ir į kelnes ji nedėtų,
  Tėviškėlė sužydėtų.

  Thumb up 2 Thumb down 0

   • Ir kodėl tie patriotai, beje, ne tk Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, Prancūzijoje, etc., tokie prorusiški? Laksto į Rytų šalį, ko kaulija, ko tikisi, kad vėl “duos” už dyką? O juk dar A.Br…sakė, kad niekas nieko už dyką neduoda.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 3. A.Gustaičiui ir tiems, kuriems “nereikia” aiškinti, viskas aišku.

  Paskaitykite įvairius saitus, net nacbolų. Ir taps iš tikrųjų neaišku, kas daro velniavą pasaulyje, ar, dar blogiau, parazituoja, nieko nedaro, Anglijos karalienė, masonai, žydai, nkvdainiai, bažnyčios, ar didžiųjų valstybių slaptosios tarnybos?
  Ar tikrai taip jau aišku, kas valdo Rusiją, abhamavičiai ar putinai?Valstybės struktūros ar privatus kapitalas?
  Negerai tai įvardinti “žydai”, nes nei viena tauta, net vokiečiai, net rusai, ir lietuviai, žinoma, VISA tauta, nekalta, tik tariami “elitai” ir tamsūs jų tarnai…
  Mūsų tautiškumas be kita ko turi būti labai doras, aukšto moralinio ir kultūrinio lygio, be priekaištų ir baimės.
  O blogiukų niekas nepagaus, jei nebus daugiau drąsaus, pasiaukojančio, patyrusio, dirbančio, veikiančio jaunimo, kuriam ne vien pinigas – dievas……Čia liko tik karjeristai ir seniai, aktyvaus, kultūringo ir patriotinio jaunimo labai mažai.
  Galima ir negrįžti, dalyvauti iš Vakarų, tik reikia turėti LR pilietybę…
  Nors jos neatsisakykite, gal kada grįšite….
  Pagarbiai, Gediminas

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Sutinku Gediminai, taciau jei tik gavus Leidimo Gyventi JK Pratesima, gali JK valdzia po kurio laiko sugalvoti jog pratesima atsaukia ir tada ku kū…- turi isvykti. Gi piliecio pilietybes neatsauks ir turesi teise spresti kaip elgtis gyvenome toliau…
   Yra dar viena visai absurdiska problema – mes buvome ES zmones, gyvenome ES ir mokejpme mokescius ES, taciau Sveikatos Drauda galioja tik valstybeje kur dirbai ir mokejai imokas.
   Gerai, taciau pvz as Lietuvon siunciau 15 metu laike nuolatos pinigu suma tokia, kuri atitiktu atlygi lyg as ten uzdirbciau koki 2000 euru i menesi ir tie mano atsiustieji butu mokesciai i Lietuvos biudzeta. Atsiustos lesos pateko ne i mano, o i giminaicio banko saskaita ar apyvarta, tad bet kuriuo atveju papilde Lietuvos pinigu mase.
   Na, o man atsiuntusiam Lietuvai tas lesas ir nieko neimanciam is Lietuvos, netgi kritinio atvejo gydymas Lietuvoje, buti tik pilnai apmokejus…
   Tai vien tik jau tai yra mano grizimo tarsi uzdraudimas, tapes neimanomumu…
   Uz tuos pinigus …Lietuvos daugelis pilieciu tik pasiepia emigrantus, kai juk deka ju milijardai papilde Lietuvos biudzeta…ir atlygis grizusiam emigrantui – jo visiskas negydymas, nors jis inese i biudzeta daugiau nei daznas is gyvenanciuju ir dirbanciuju Lietuvoje…
   Tai kaipgi emigrante tu gali neprisiimti JK Pilietybes ?! Yra kaip yra… Realybe priimame tokia, kokia ji yra.
   Galva sirnos nepramusi ! :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. siauras tavo protas,jei nezinai kas valdo pasauli,o jankius gali susikisti i aki,tai griniausias fasizmas ka jie daro,bet tu ir to”nezinai”

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • …nors tiesa; stigo straipsnyje kritikos JAV politikai, o Rusijai ne…, nors Rusija is esmes yra valdoma tos pat jegos – sionizmo ! Tad Putinas, kuris yra dalinai zydas (interneto medziaga) su Medvedevu zydu yra geri indikatoriai to Rusijos ‘rusiskumo’, tuolab kad Putinas aiskiai pasakes – Tiruline Rusijos nacija yra zydai ! Tai ne mano isgalvojimas, o tikras faktas, kurio irasa galite rasti youtube. As ji turiu nukopijaves…
   Tad kritika rusams, Rusijai, turetu buti ne rusiskaja prasme, o ta zydiskaja, kaip ir lygiai taip pat Vakarams visiskai valdomiems zydu nacijos Sionizmo…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. _______SALYGA MANO GRIZIMO…- KALEJIME TIE ‘KONSERVUOTI’ ‘PATRIOTAI’_______
  _______KOMENTATORIAUS ZODIS – LYG VINIS I VALDZIOS PARSIDAVELIU ”GRABA”_______

  As vienas is tu emigrantu… :)
  Deja as parasau daugiau kai buna ikvepimas, kai galva pailsejusi, atsipalaidavusi…
  Penktadienio vakara po darbo ar savaitgali…
  Gi siandien darbe buvo tokia viena sunkiai issprendziama problema, kad mes ten penkiese ja sprendeme vos ne iki darbo pabaigos…, ir tai neatrodo kad visiskai kaip reikia irengimas dirbo…
  Grizau,- ir vel lyg darbas kitas,- vel ”tas kompiuteris”…
  Siandien nejauki diena, nes lietus ir vejai svilpia uz lango…
  Ir vel artimas zmogus Lietuvos ligonineje badmiriauja…
  Lietuvis lietuviui,- vilkas, tas kur Lietuvoje, o emigrantai grizineti nebegali…ir ypac jei jie nera jaunuciai, kai tenka i darba neziureti lyg i vilka, kuris i miska nepabegs… Nes zinai, kad darbas tau yra tiktai tas vienintelis dalykas, kuris gelbes tave kol gali dirbti ir kad yra taip jog tu lyg del jo gyveni…
  Na dar ”tas kompiuteris”, kuris lyg narkotiku pilnas,- tu ziniu, informacijos ir galimybes save uzpildyti ne tik maistu…
  …Na, o Lietuva jau gerokai nutolo ir zinai tvirtai, kad ten tu inzinieriau grizes busi absoliuciai niekinis ”0”, kadangi jokio sanso i darba ir padoriai apmokama, tuolab dargi tavo elektronikos srityje…, tu zinai kad ten yra absoliutus valdzios ir visu galimu valdziu ir nevaldziu nesiskaitymas su tavo nuomone ir patirtimi…, tu zinai kad vos ne visi ten turi paniekinama poziuri i emigrantus, kurie vakaruos tik plauna indus ar tualetus…, ir isvis gali tave uzspardyti, jei isgirs kad tu esi ”vatnikas” ir gyvendamas Vakaruos jau pakankamai daug metu, gebi laaabai kritiskai zvelgti i tuos pazangiuosius vakarus…
  O as visad pagalvoju – sutinku iskesti netgi ta CCCP, kad tik negirdeciau geju propagavimo, mazu vaiku mokymo sexo technikos, kad negirdeciau apie kito tipo komunizmo – NWO ejima jau is vakaru puses, kad…ir vel girdeciau minint zodi SAZINE, MORALE, MEILE (ne tik sexo prasme), kad nebutu prievartos budu nuolat ibrukamas melas (o ne tiktai kartais brukamas is TSKP tribunu kaip TSRS), kurio remimo sutikimas, kad turetum pasirasyti tu, kaip dabar tau tenka tai padaryti vakaruos,…ir t.t. …
  Ech; kuriama – sukurta jau nauja prokomunistine sajunga ES, kuri transformuojama i valstybe totalitaristine kai kuriais atzvilgiais lyg buvus TSRS (CCCP)…,- betgi TSRS tu turejai neveikti Pries ! Dabar gi vakaruos tu verciamas ir priverstas remti veikti uz…, uz ta LGBT ir ”antisemitizmo”, ”toleranciju” bei ”politinio korektiskumo”, ”globalizmo” ir pan. aiskius prokomunistinio totalitarizmo pasireiskimus,…
  …***NES – LGBT yra lyg slaptoji organizacija, kadangi ja finansiskai slaptai remia vakaru elitas ir plecia neaiskinant netgi isvis kodel jie yra ir kodel taip staiga juos visi turi gerbti ir jiems lenktis, kodel masiskai top valdziu zmones isrenkami gejai…,
  …***nes tolerancijos yra ne tolerancijos o prievarta ibruktos taisykles nekritikuoti blogio reiskiniu platinamu elito…,
  …***nes ”politinis korektiskumas” yra prievartinai ivesta cenzura (kartu su Tiesos apsmeizimu esant konspiracijos teorijomis !) uzciaupianti zmoniu diskusijas ir mintis svarbiausiuju aktualiju tematika…,
  …***nes globalizmas (Agenda 21) yra sparciai ivedinejama pasauline prokomunistine totalitaristine diktatura su zmoniu naikinimo ir pavergimo tikslu…
  Tad yra taip vakaruos…
  Na, o kaip grizti Lietuvon, kai ten bedarbiu bunant tau gi baisu ir del visisko beteisiskumo, kai uz komentara internete gali buti teistas, kadangi Lietuvos valdziauninkija, aklais lyg fundamentalistai remia ta*** globalizmo buldozerio viksru ridenimasi Lietuvos ir lietuviu kunu…
  Juk mes gyvenome Lietuvoje ir zinome ja, zinome nacionalini charakteri ir pakitimus i dar blogesne puse, nes jau ir tu lietuviu valdzioje maziau nei tarybmecio metu…, o ir gina jie ne Lietuvos interesus, o Vakaru ‘elito’…
  To nebuvo tiek netgi tuo vadinamu ‘sovietmeciu’, kai Lietuvos valdzia stiprino savo krasta ir papirkinejo Maskvos valdininkus kad tik Lietuvos gyventojai galetu gyventi geriau ir laisviau… Gi naujieji aiskiai prosionistiniai, aklai atsidave vakaru elitui ir tikrai nera panasumu, kad gudrautu vardan lietuviu ar Lietuvos, pries vakaru valdininkus ! Panasu ir aisku yra kad gudrauja su vakarais pries ‘rusus’ kurdami karini placdarma vakarams pries Rusija, panasu visiskai, kad netgi nebe gudrauja, o prievartauja Lietuvos zmones vardan savo interesu, vakaru interesu ir ju geresnio biznio… Tai tas duju terminalas, mazeikiu nafta, sankcijos Rusijai, laisvo zodzio suvarzymai Lietuvoje, hipertrofuotas zydu interesu gynimas Lietuvoje, vadinamu ‘vakaru vertybiu’ diegimas Lietuvoje, kai jos priestarauja Lietuvos kulturai, paprociams, religijai ir zmoniu pinijai,…, tai bankai kurie nulupa pinigeli netgi uz keliu euru isemima is bankomato, tai snoro, tai kitu vakaru banku plesikavimas Lietuvoje, tai visagale NATO kariauna gasdinanti lietuvius ir kelianti milziniska gresme Lietuvai ateityje, tai Lietuvos valdzios politika ir medijos propaganda, kuri pucia i vakaru duda ir tuo elgesiu sukelia viso plauko ekstremistus Rusijoje, kurie gailisi prarastos ”imperijos” ir zada ja atstatyti esant progai… Gales tai ar ne, bet esant pirmam susisaudymui su Vakarais, juk Lietuva bus nusluota isvis…, dar labiau nei dabar netekus daugiau nei 27% lietuviu po 1991-ju metu,,,
  Todel siuo BREXIT metu daug kam is lietuviu JK iskilo vienintelis geriausias sprendimas – JK Pilietybes priemimas…
  Nes gi jei Lietuvoje tu neturi beveik giminaiciu, o ir daug ko neturetum, jei griztum, tai zvelgdamas i Lietuva pro gan politizuotus akinius, be jokiu naivumu, tu zinai kad kaip cia – KK komentaruos visi ”santurus”, taip ir kitur, visi rupinasi tik savimi, i politika nesikisa,,,, tu zinai kad kaip ir cia tave prrskaitys na gal desimtis ar dvi, penki ar desimt pades tau ”+”, taciau jei diskutuotum tu su jais, rastum kad kai kas yra pro’beretiniai, pro’landsberginiai patriotai ir tave remia tik del to kad palaikai pvz partizanus uzsipuolamus sionistu…, na o jei tu isreistum nuomone pries globalizma ar konservatorius, na ar socdemus ir siaip sakytum kad neremi jokiu valdanciuju, tai netektum nei vieno is tu parasiusiuju tau ”+”, paramos…
  Tu zinai, kad Lietuvoj gyventum tik jei turi pinigu daugiau nei proto, o kitaip gi skurstum…, tu zinai jog JK, toje satanistineje santvarkoje, tu turi darba, tu esi fiziskai saugesnis (jei neuzmusa uz politikavima), tau idomiau, na ir jau paprasciausiai pripratai jau pernelyg prie to darbo ir savo kompiuterio…
  Grizciau gal po bent penkiu metu, jei butu nuversta ta akla ir sukta parsidavusiuju politiku klika…
  Grizti ir nuversti ?!
  Chm :)
  Juokai. Nebuna kad taip padarytu kur nors, jei tuos sugrizelius neremia ir nefinansuoja vakarai, vakaru sionizmas ! Tad tokiu atveju galima butu tik pagreitinti fasizmo isigalejima…
  Jei griztant is Rusijos…irgi chm. As ne Rusijoje, o ir MOSSAD bei CIA yra per stiprus Lietuvoje, kad bent keletas asmenu galetu nors diskutuoti apie ”santvarkos pakeitima”…
  Gi kitaip nieko gero. Beveik isskyrus ta beteise Lietuva apie tave…
  Kol nauja kitokia valdzia ”nenugesins” tu ivairaus plauko politiniu ir ekonominiu supremacistu skelbianciu kad tik jie yra auksciau visu lietuviu, nes jie sugeba gyventi, sugeba pasiekti, sugeba pritapti ir t.t., tol Lietuvoje saziningesniam ir tam ”kitaip mananciam” bus nejauku ir pavojinga…
  Gi kol kas jokios uzuovejos kitaip manantiems Lietuvoje nera,- yra tik galimybe zuti, kaip nutiko daug kam…, yra galimybe buti bent jau sumustam ar ikalintam kaip Paleckiukui… Argi ne fasizmas Lietuvoje, kai uz tiesos sakyma kalejimas ?!
  …Na, o jei tokioje JK zusi del politiniu isitikinimu, tai zinai, kad svetimame kraste, pries kurio esmine imperine politika tu burnojai…
  O Lietuva juk sava,…o ”tik” vasale ir tarsi parduota…
  Neva bijant ”ruso”…, kuris tikrai tais 1991-aisiais buvo taip pozityviai nusistates Lietuvos atzvilgiu… Uztai ka nuo tol padare tie Lietuvos konserviniai, socdeminiai ir pan. pro’NATO ‘patriotai’, pirmiausiai ju vadai turetu atsirasti kalejime, va tada gal galima butu pagalvoti apie grizima…, nes gi dabar ta ju politika yra tesiama lyg tas GLOBAL’istu ejimas, visais frontais…, nes gi visi gyventojai vis labiau ”nustatomi” pries kitaip manancius lyg TSRS Breznevo laikais… Lietuvoje taip zmones paveike juoda propaganda, kad net vienas mano draugu inzinierius, sako – betgi mano nuomone – rusai kisosi i JAV Prezidento rinkimus !
  As sakau, kad ne. Tai netgi ne tavo nuomone, o ta idiegtoji – Lietuvos provakarietiskos propagandos… Juk nera krasto pasaulyje kur Amerika nevadovautu arba nesikistu i valstybes reikalus vartojant psichologini smurta (bei terorizma kitu saliu atzv) netgi draugisku valstybiu atzvilgiu…
  Kiek rusisku interneto ar TV saltiniu vakaruos angliskai ?! Laabai mazai internetiniu, o TV isvis beveik nera, kai gi Rusijos gyventojai ziuri simtus Vakarietisku TV kanalu, o Vakaru, JAV ”specialistu” simtai sedi, patarineja Rusijos Vyriausybei ir Rusijos Bankai moka didziuli procenta savu pajamu i JAV biudzeta dar nuo Jelcino laiku…
  Na su kuo Lietuvoje galima susikalbeti ?! Kai mazu maziausiai lyg Vakaruose,- Lietuvoje bijoma kalbeti apie politika jei tik kas nors gali nugirsti…
  Ar tai tai yra Nepriklausomybe ?!
  Atleiskite, klaidu netaisiau…
  Neimkit galvon tu mano emociju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pritariu, mūsų „žiauriosios” VLKK vadas elgiasi kaip drovi, korsetais sutvarstyta 19 a. provincijos dvaro panelė, bijanti, jog tuoj apalps. O kalbos komisija turėtų būti savotiškas Tautos Tvarumo Dep-tas. Būtent iš to taško žiūrėti į kiekvieną valdžios ir valstybės krustelėjimą, bent milimetro dalimi suvaržantį laisvą ir pirmenybinį Valstybinės kalbos funkcionavimą.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Gal žinote, kokią TV laidą čia mini Autorius? Man teko išgirsti tik „Stambiu planu”, kur „šviesuolis” premijos laureatas skundėsi, kad kalbos policija skurdina LK, nes trukdo įsinešti daugiau svetimžodžių, tarptautinių žodžių. Štai tada tai ji taptų turtinga… kaip anglų k.(!!!) . Kažin, jis dažnai varto didįjį LK žodyną?

  Thumb up 1 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 7
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...