Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 21 Penktadienis
 

Izraelio komentatorius V.Štraks pateikė naują versiją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo: „Viskas kur kas paprasčiau ir baisiau“

2014-07-28 18:59 | Užsienis | Komentarų (44)

Izraelio komentatorius pateikė naują versiją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo: P.Porošenkos politiniai konkurentai užsimojo "pašalinti" jį iš Prezidento posto. president.gov.ua nuotr.

Izraelio komentatorius, „blogeris“ V.Štraks paskelbė naują versiją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo Rytų Ukrainoje. Jo nuomone, ši lėktuvo katastrofa – tai Ukrainos vidinės politinės ir ekonominės kovos dėl valdžios rezultatas.

„Tai naudinga Julijai Tymošenko ir Igoriui Kolomoiskiui“, – mano Izraelio „blogeris“ V.Štraks.

„Kai tiktai buvo įvykdas teroristinis aktas, o tai, bet kokiu atveju, yra teroristinis aktas, iš karto kilo keli klausimai, į kuriuos paprasčiausiai nebuvo normalaus atsakymo.

To teroristinio akto nereikėjo nei Rusijai, nei Ukrainai – aš turiu omenyje oficialiąją, nei JAV, nei juo labiau sukilėliams. Jis be jokios prasmės.

Tas nelaimingas reisas, tie žmonės tapo finansinių ir politinių santykių aiškinimosi aukomis.

Mano nuomone, su šia tragedija nesusiję nei rusai, nei P.Porošenka – aš turiu omenyje kaip oficialų asmenį, nei JAV, nei juo labiau rytų Ukraina. Viskas kur kas paprasčiau ir baisiau“, – įsitikinęs V.Štraks.

Izraelio „blogeris“ pateikė visiškai naują Malaizijos lėktuvo numušimo versiją.

„Aš suprantu, kad sunku atsitraukti nuo karo Rytų Ukrainoje, tačiau pabandykime tai padaryti ir į tą katastrofą pažiūrėkime iš kitos pusės.

Ukrainos viduje vyksta finansinės ir politinės rietenos, aš pasakyčiau, išsprotėjusių grupių.

Pirma politinė komanda – tai Porošenko, Firtaš ir truputį šešėlyje esantis Achmetovas.

Antra – tai ponas Kolomoiskis su komanda plius „kaulas Porošenkos gerklėje“ – partija „Batkivšina“ su Julija Tymošenka priešakyje. O tai – žmonės, kurių kiekvienas siekia savo tikslo.

Pavyzdžiui, Porošenka stovi Tymošenkai skersai kelio į jos svajonę – o jos gyvenimo svajonė yra tapti prezidente. Kolomoskiui – „riebių kąsnių“ užgrobimas ir realios pozicijos Odesoje ir pietryčiuose, jeigu nebus Porošenkos.

Atsižvelgiant į kovos lygį, koks šiandien vyksta, tai jie jau ne paprastai skandina vienas kitą – vyksta gyvenimo ar mirties kova. O kaip tą padaryti? Yra tik vienintelė išeitis – pašalinti Porošenką. O kaip tą padaryti, juk jis – JAV statytinis? Taip paprastai jo „nenuimsi“. Išeitis tik viena – kad JAV galėtų „nuimti“ savo žmogų, o Europa irgi sutiktų, tai parodyti Porošenką kaip „tarptautinį teroristą“. Kito kelio paprasčiausiai nėra. Tai – vienintelis būdas, kai pasipiktinusi Vakarų visuomenė sudės visas pastangas, kad nubaustų kaltininkus“, – savo versiją dėl Malaizijos lėktuvo numušimo išsakė Izraelio „blogeris“ V.Štraks.

„O kaip visa tai padaryti? Ogi labai paprastai: lėktuvas privedamas prie raketos ar naikintuvo, dispečeris gauna atitinkamus nurodymus, įvyksta šūvis ir… prasideda. Pats Porošenka gali apie tai net nenutuokti, nors jį spec.tarnybos ir įspėjo, ir net žiniasklaidoje buvo pasirodžiusi informacija, kad „tuoj, tuoj turi įvykti ter.aktas“, be to, dar kelios valandos prieš įvykstant tai baisiai nelaimei masinės informacinės priemonėse pasirodė informacija, kad „pas sukilėlius yra specialios raketos“…

Kai tai įvyko, Porošenka paprasčiausiai neturėjo kito pasirinkimo. Jis turėjo kažką atakuoti. Ką? Aišku, kad ne save – Rusiją ir sukilėlius.

Ši situacija apgaubta didžiuliu melu, ir Porošenka pats save įvarinėjo į kampą. O tie, kurie tai padarė, suprato, kad jis tai slėps.

Rytų Ukrainos karo zona yra „uždengta“ tiek Rusijos, tiek JAV palydovais, todėl beprasmiška ką nors slėpti.

Todėl tie, kurie organizavo ir apmokėjo, be jokios abejonės, suprato, kad taip ir bus. O jiems to ir reikėjo. Porošenka puolė į ataką.

Tačiau po truputį pradėjo lįsti įrodymai. Rusija pateikė. Amerika pareiškė, kad matė, iš kur buvo raketos paleidimas, tačiau iš kur, nepasakė, tyli. Kategoriškai atsisako pateikti bet kokias (palydovo) fotografijas. JAV žvalgyba spaudos konferencijoje pareiškė, kad jie šiuo klausimu nieko neturi prieš Rusiją. O Ukraina atsisakė pateikti savo duomenis.

Ir štai dabar, kada „juodos dėžės“ perduotos olandams, pradeda išlįsti informacija.

Nepaisant to, aš manau, kad tie, kurie tai padarė, į viešumą paleis vis naujos informacijos, vis naujų detalių. Ir kas tada bus su ponu Porošenka, kai paaiškės, kad šovė Ukrainos pusė ir kad naikintuvas pribaigė? Jo ir jo komandos mažiausiai lauks atsistatydinimas. Mažiausiai. Ir štai tada į valdžią ateis tie, kurie jos siekia. Tie, kurie tai (tos katastrofos įvykdymą) apmokėjo“, – savo versiją apie Malaizijos lėktuvo numušimą pateikė Izraelio komentatorius V.Štraks.

„Noriu atkreipti dėmesį į vieną labai įdomų dalyką: partija „Batkivšina“ iš karto po to pradėjo atakuoti Porošenką. Jie pradėjo naudotis tais nelaimingais kareiviais. Ir jie juos naudoja ne prieš sukilėlius, o prieš dabartinę valdžią. Taigi, tai jau yra, tai jau vyksta. Be to, vyksta įvairios akcijos kareivių motinų, ypatingai vakarų Ukrainoje. O nė vienos demonstracijos be pinigų nesurengsi. Negalima surengti be organizatorių.

Taigi, vyksta masinė ataka prieš Porošenką. Dėl to, kad jį „nuimtų“, – mano izraelitas.

Pasak V.Štraks, nagrinėjant Malaizijos lėktuvo numušimo atvejį, reikia kelti klausimą: o kam tai naudinga? Kas iš to gauna dividentus?

„Šiandien niekas, išskyrus tuos du (Tymošenką ir Kolomoiskį), negali iš to gauti dividentų. Todėl, kad, norint atsakyti, „kas“, reikia nustatyti ir „kodėl?“.

Mano nuomone, tas lėktuvo numušimas nebuvo susijęs su jokiais kariniais veiksmais. Nei su Rusija, nei su sukilėliais. Ne todėl tai buvo padaryta, kad kažkas nekenčia Rusijos ir sukilėlių. Tiesiog tai šiandien paprasčiausias savų problemų išsprendimas.

Jeigu jūs įdėmiai pažiūrėtumėte, pamatytumėte, jog aš esu teisus: vyksta ekonominės rietenos – rietenos tarp oligarchų pasiekė patį baisiausią lygį.

Dar daugiau – pamenate, kas įvyko Odesoje? Kada sudegino žmones? Tai neturėjo nieko bendro su politine situacija. O tai buvo susiję su tuo, kad Odesoje reikėjo „pastatyti“ savo žmogų. Tam reikėjo „nuimti“ gubernatorių ir vietinės milicijos skyrių, kuris buvo „pastatytas“ provalstybinių struktūrų. Ten reikėjo „pastatyti“ savo žmogų, nes ten – uostai. Tai toks „riebus kąsnis“… O kaip tą padaryti? Reikėjo tragedijos. Ir tai, mano nuomone, taip pat buvo apmokėta provokacija, kuri nieko bendro su karu neturėjo. Tai grynai vidinės politinės – ekonominės „razborkės“, – mano V.Štraks.

„Ir tai baisu. Nes ta banda, tie žvėrys nesigaili net savo draugų. Nei Amerika, nei Europa negalėjo įsivaizduoti, į ką jie įsivėlė, kokius žmones jie bando atvesti į valdžią.

Man negaila Porošenkos, kitų, tačiau man šiandien gaila tų žmonių, kurie žudo vienas kitą nežinia dėl ko. Sunaikino šalį. Pažiūrėkite – tos Ukrainos, kokia ji buvo, jau nėra. Ir man gaila“, – tokią savo nuomonę apie įvykius Ukrainoje išsakė Izraelio komentatorius, „blogeris“ V.Štraks.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Iš dalies str. aut. teisus – kai nusikaltėlis be teismo leidimo paleidžiamas iš kalėjimo, tai jam, turinčiam apie 200 mln dolerių nesunku surasti, kas padės tą sumą padidinti 10 ar daugiau kartų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. versijos, versijos… O faktai kaip blynai yra tokie:1. V. Putino žiniasklaidos priemonės ir naujienų agentūros dar gegužės mėnesį pradėjo „girtis“ smogikų laimėjimais oro erdvėje. Viso iki liepos 17 buvo numušti 4 sraigtasparniai (2 ir 5 gegužės MI-, gegužės 29 – MI-8, birželio 24 – MI-8) ir 3 lėktuvai (birželio 6 AH-30, liepos 14 – IL-76 ir AN-26). 2. Liepos 17-ąją, „Boeing“ lėktuvo katastrofos dieną, agentūra „ITAR-TASS“ pranešė, kad separatistai Torezo rajone numušė lėktuvą AN-26. Tą pačią dieną žiniasklaidos priemonė „LifeNews“ pranešė tokią pačią žinutę. Tą pačią dieną I. Girkinas socialiniame tinkle paskelbia, kad jo pavaldiniai numušė lėktuvą. Visi jie numuštą lėktuvą vadina AN-26, tačiau vakarop nutyla, nes paaiškėja kas iš tiesų buvo numušta. ITAR-TASS“ pranešė, kad separatistai Torezo rajone numušė lėktuvą AN-26 1 2 3. Birželio 29-os išvakarėse televizija „NTV“ informuoja žiūrovus, kad „pas girkinus“ jau yra „Buk“ raketos. 4. Panašiu metu, į Donbasą atvykęs Sergejus Kurginianas, viešai pasakoja apie tai, kad Rusija tiekė separatistams „Buk“ kompleksus. Vėliau bandoma vaizdo įrašus sunaikinti.5. „Pirmasis kanalas“ pateikia Generalinio štabo versiją, kad „Boeig“ buvo numuštas Ukrainos šturmo lėktuvu SU-25. Versija pasirodė tokia neįtikinama (SU-25 yra skirtas antžeminių taikinių, o ne lėktuvų, naikinimui), kad ją išsyk paneigė patys rusų ekspertai, dalyvavę „RBK“ televizijos laidoje. 6. Vienas iš separatistų lyderių A. Chodakovskis pareiškė, kad separatistai turėjo „Buk“. Apie tai jis nuoširdžiai papasakojo „Reuters“ agentūrai interviu metu. Kitą dieną po publikacijos A. Chodakovskis pranešė, kad jis nieko tokio nekalbėjo. „Reuters“ teko paviešinti garso įrašą. Interviu žodžiai pasitvirtino. Kalbėjo ir pripažino, kad „Buk“ buvo, o po „Boeing“ atakos – išvažiavo.

  Thumb up 5 Thumb down 9

 3. kaip pirstu i aki. Seniai sakiau kad tai oligarxu zydu rietenos perauge i paskutine stadija. Uz tai rusai ir nesmogia jiems, bet zaidzia saxmatu partija kuria laimes. O Valakampio ir kitu zurnaklistu pavergti protai net giminiu is Rusijos bendravimo atsisako. Zinot apie ka…

  Thumb up 15 Thumb down 0

 4. visai reali versija, nes “Kolomoiskis” valdo aerouosta, kurio dispeceriai vede lektuva, ir kuriu pokalbiu irasai dabar slepiami

  Thumb up 17 Thumb down 0

 5. Kodėl JAV nepateikia tikslios info, nuotraukų,kurios tikrai demaskuotų Putiną? Na ir kas ,kad Putinas bus oficialus teroristas?? Amerikai žymiai naudingiau vesti derybas , daryti visokius susitarimus su Putinų, jį šantažuoti ir pan. – vykdyti didžiąją slaptą politiką, o ne rodyti kokias tai nuotraukas…

  Thumb up 8 Thumb down 9

  • Ką galima parodyti,kai nieko neturi,tik kaip skalikai loja,jeigu turėtų įrodymų seniai būtų parodę.O dabar neišmano ko griebtis,kad tik Rusiją įtraukti į karą.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Trečioji jėga numušė civilinį lėktuvą. Iš Izraelio jūs tiesos nesužinosite.

  Thumb up 6 Thumb down 1

 7. Jooo…
  Dabar tegul tas Ilermanas pasako ,kodėl jis išvertė skūrą ir išnešė subinę toliau nuo putkos kiaušų,nors daug metų juos prižiūrėjo.
  Tiesą pasakios -NETIKIU tokių urodų plepalais.

  Thumb up 4 Thumb down 4

 8. DĖMESIO: GRYBAUSKAITĖS NAUJI POKŠTAI,,,,,,,,RUOŠIAMAS LIETUVOS PULKAS KARIAUTI UKRAINOS PIETŲ FRONTE!!!!!!!!,,,,,,,,,,,MANAU KAD I KĄRA GALI VYKTI TIK SEIMO NARIAI, VALDININKAI JŲ VAIKAI IR ANŪKAI,,,,,,,IR TIK TIE KURIE ATSISAKO LIETUVOS PILIETYBES !!!!!!!!!!! NEDUOSIME KOMUNISTAMS ŽUDYTI IR LUOŠINTI MŪSŲ VAIKU

  Thumb up 21 Thumb down 1

 9. vova putleris pasieke savo,kacapu nekencia visas pasaulis labiau negu zydu,tas putlerfiureris padare begale klaidu,viena is pirmuju kad apsimyzusiu,apsivemusiu kacapu veisle tipo auksciau kitu ir nusigredavusiu bomzu rase mintanti is EU atlieku konteineriu yra ta tikroji,teisinga bomzu rase kuri leidzia fureriui ir carui daryt ka nori,gaila vadint rusu tauta daunais,bet kitaip neiseina.

  Thumb up 2 Thumb down 18

 10. Boing 777
  -Beždžionės, įvykdžiusios teroro aktą, ne ant kelio rado granatą ir netyčia ištraukė jos žiedą. Atvirkščiai: didžiulė gorila savo gauruota letena padavė besmegenėms beždžionėlėms Donbase baisų ginklą.-Viktor Suvorov.

  Thumb up 1 Thumb down 16

 11. Parsidavusio zydelio tiesa mums brangi, bet…
  …uz keleiviniu Boingu numusinejima ir vel uzmokes vanka-durak.
  si syk – $ 50 mljrd.

  Thumb up 3 Thumb down 8

  • čia turite omeny tą komediantą, kuris šiandien Lietuvos seime lankėsi ir pasakas apie blogąjį Putiną sekė? :)

   Thumb up 14 Thumb down 2

 12. iš kur ir ištraukia tokius rašytojus.Nepudrink smegenų, višta.Už kaulą, matyt, viską padarytų

  Thumb up 6 Thumb down 10

 13. Pirmiausia mums reiktš turėti patiems nors kruopelytę pagarbos sau ir mažiau klausyti buvusių “Prezidento patarėjų”,tokių kaip Ilarijonovas.Jo postringavimai yra tokie primityvūs ir kvaili,kad aš stebiuosi kaip mūsų seimūnai su juo bendrauja.Mąstyti reikia savo gavelėmis,nes argi kas ims ir patikės,jog Putinas įsakė numušti lėktuvą dėk to,kad Amsterdamo meras atisakė su juo pietauti(berods,taip aiškinama) ar ,kad Amsterdamas – gėjų sostinė.Dar pridėkime Hagos teismo sprendimą,kuris dar nepaskelbtas,o kai bus paskelbtas tai dar ilga apskundimo meliodija.Pagaliau,to teismo sprendimas niekuo Rusiją formaliai neįpareigija,nes ji nėra ratifikavusi tokių klausimų svarstymo susitarimą.Taigi,Ilarijonovą,kaip ir Kasjanovą(buvusį 2001 metais Rusijos Premjerą),kaip ir Nemcovą(buvusį Novgorodo gubernatorių ir dar kitokių akuštų vietų netekusį)verta mažiau klausyti ir jais kurkas mažiau remtis.Jie paprasčiausiai kerštauja,todėl jų paskojimai tik tokiems dundukams,prašau man atleisti,kaip dalis mūsų piliečių,kuriems nelabai žino kodėl tą Putiną ir Rusiją reikia keikti,bet kadangi kiti keikia,tai ir jie prie to prisideda.
  O ši paskelbta versija – keista,bet verta dėmesio.

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • nu kai aš išgirdau tuos Illarionovo motyvus, tai kvatojau iki ašarų :) ir iš kur Auštrevičius tokius komedijantus traukia? :) tikra cirkas be pinigų :)
   Manau, kad tas Putino buvęs patarėjas pamiršo dar vieną versiją: kad Putinas tą lėktuvą numušė Venckienės užsakymu, kad Olandija Venckienei nesuteikė politinio prieglobsčio :) Liberalų sąjūdžiui būtų patikę :)

   Thumb up 25 Thumb down 2

 14. Vokieciu portalas ……wahrheitfuerdeutschland. ….de raso kad ukrainieciu su25 pilotas prisipazino saudes i mh0017 lektuva ir ji pasoves. Ta pat giesme jau traukia ir kai kurie kiti vakaru, o ypac Rusijos interneto saltiniai.
  Kur tiesa ?! Na dar matyt ir sa11 is to buk pridejo…
  False Flag ?!….

  Thumb up 4 Thumb down 2

 15. Vokieciu portalas http://wahrheitfuerdeutschland.de raso kad ukrainieciu su25 pilotas prisipazino saudes i mh0017 lektuva ir ji pasoves. Ta pat giesme jau traukia ir kai kurie kiti vakaru, o ypac Rusijos interneto saltiniai.
  Kur tiesa ?! Na dar matyt ir sa11 is to buk pridejo…
  False Flag ?!….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Prašau skaitytojus neimti to V.Štrakso už gryną pinigą. Tai pats begėdiškas pliurpalas ir pigaus populiarumo siekimas naudojantis baisia tragedija. Štraksas tyčia ignoruoja jau visiškai nustatytus faktus, mulkina skaitytojus. Pavyzdžiui, JAV visiškai konkrečiai nurodė, iš kur buvo paleista raketa – iš miestelio Snežnoje rajono netoli Rusijos sienos. Jis nežino pačių separatistų pokalbių numušus lėktuvą, iš kurių aišku, kad jie iš pradžių net patys nesuprato, ką numušė. Tai buvo tragiška klaida.

  Be to, neleistina nagrinėti bet kurį įvykį, vadovaujantis principu “kam tai buvo naudinga”. Kam galiausiai bebūtų naudinga, tai dar nereiškia, kad jis tą ir organizavo.

  Reali padėtis gali pasirodyti tikrai makabriška, jei paaiškės, kad “Buko” ekipažas buvo iš Rusijos ir numušimui buvo gautas Rusijos gynybos ministro ar genštabo viršininko leidimas. Jie negalėjo nežinoti, kad tai keleivinis lėktuvas. Įvykiai Odesoje irgi yra iškreipti.
  Štrakso tekstas – visiška makulatūra, remiasi nuogirdomis ir neatsakingai spekuliuoja, kad išgarsėtų. Kam KK perspausdina šitą klaidinantį šlamštą?

  Thumb up 9 Thumb down 22

   • tu bent paskaitei ką žmogus parašė?? Kad čia debiliška versija. O debiliškų versijų eskalavimas pasitarnauja įvykio apauginimui detalėmis.

    Thumb up 5 Thumb down 1

 17. dėl valdžios ir pinigų troškulio virsta plėšrūnais…
  Jau ir gamta pyksta – nepakelia tos baisios naikinančios energijos….

  Thumb up 16 Thumb down 2

 18. manau tas izralitas neteisus.kitas šaltinis (buvęs Putino patarėjas) teigia kad lėktuvą skridusį iš amsterdamo numušė prorusiški rusai generalinio štabo įsakymu.kodėl įsakė numušti lėktuvą iš amsterdamo? ogi todėl kad generalinis štabas amsterdamą laiko labai nuodėmingu miestu

  Thumb up 8 Thumb down 2

 19. Reiktų klausti plačiau:”Kokia nauda iš to masonams?”
  Išeitį gali pasiūlyti SLAVŲ MOTINOS,paimdamos kalašus ir granatas į rankas ir ateidamos naktį į namus pas tuos,kurie sukurstė jų sūnų žūtį.
  Va tada tai atsiras BAIMĖ,nepriklausomai nuo turimo pinigų kiekio.

  Thumb up 14 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...