Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

Italai kyla prieš „Europos LGBTQ kolonizaciją“

2021-04-06 13:52 | Naujienos | Komentarų (6)

Italai kyla prieš „Europos LGBTQ kolonizaciją“

„Šantažas, kurį jūs vykdote prieš savo tautą ir visą Europą per strategiją „LGBTIQ 2025“, yra nepriimtinas“, – taip Europos Komisijos pirmininkei Ursulai von der Leyen savo peticijoje pareiškė italai, renkantys parašus prieš „Europos LGBTQ kolonizaciją“.

„Globalistų propaguojamas Europos LGBTQ kolonizacijos procesas žengė žingsnį į priekį“, – rašoma italų EK vadovei parengtoje peticijoje.

Joje teigiama, jog „siekdama palaipsniui įvesti naujas dogmas, įtrauktas į strategiją „LGBTQ 2025“, Europos Sąjunga pradėjo tikrą kolonizavimo kampaniją, taip pat ir institucines struktūras, patvirtindama du ideologinius ir įtikinamus dokumentus“.

Vienas jų – Europos Parlamento patvirtinta rezoliucija „Europos Sąjunga kaip LGBTQI laisvės zona“, kuria norima įvesti gėjų sąjungų pripažinimą visose Europos šalyse, įskaitant įvaikinimo teisę.

Antras – „Jautrios kalbos“ žodynėlis, kuriame EP nariams siūloma nevartoti žodžių „motina ir tėvas“, o vartoti žodžius „1 ir 2 tėvai“; nevartoti „surogatinė motina“, o „gestacija kitiems“; nevartoti „biologinė lytis“, o „gimimo metu paskirta lytis“; nevartoti „gėjų santuoka“, o vartoti „egalitarinė santuoka“.

„Jie nori ištrinti mūsų kultūrą, tautinę tapatybę, biologinę tiesą ir net žodžius „mama“ ir „tėtis“ politkorektiškumo ir LGBTQ darbotvarkės vardu! Visa tai – su nuolatine grėsme sumažinti ekonominę pagalbą toms valstybėms, kurios nepasilenks prieš Europos diktatą. Mes negalime tai leisti!“ – rašoma italų parengtoje peticijoje.

Pasak peticijos, Europą ištinka naujas totalitarizmas.

„Lapkričio 12 d. Europos Sąjungos Komisija paskelbė komunikatą, kuriame skelbiama valia įvesti strategiją, skirtą visoms ES šalims nusilenkti LGBTQ darbotvarkei.

Labai pavojinga strategija siekiama įvesti teisinę šių punktų integraciją Europos ir nacionaliniu lygmenimis:

-„Homofobijos“ nusikaltimo įvedimas Europos lygiu;

-De facto tos pačios lyties asmenų santuokų pripažinimas visose Europos šalyse;

-Lyčių švietimo įvedimas mokyklose;

-Teisėtas „lyties“ pokytis be amžiaus apribojimų – net ir vaikams!

-Lėšų skyrimas LGBTIQ asociacijoms;

-Atkūrimo fondo naudojimas, ypatingą dėmesį skiriant LGBTIQ bendruomenei.

Tie, kurie nesilaiko naujosios vaivorykštės Europos diktato, nebus įtraukti į ES finansavimą, įskaitant atkūrimo fondą kovai su Covid-19 krize“, – rašoma italų peticijoje.

Joje pažymima, kad „norint įvesti savo LGBT diktatūrą, jie ketina panaikinti „veto“, kurį kiekviena ES šalis turi savo piliečiams ir suverenitetui apginti“.

Peticijoje atkreipiamas dėmesys, jog kai kurios šalys jau drąsiai maištauja, pavyzdžiui, Lenkija ir Vengrija, kurios vetavo Atkūrimo fondą. O Vengrija jau siūlo naujas pataisas, skirtas apsaugoti natūralią šeimą.

„Be abejo, režimo žiniasklaida juos jau diskredituoja ir viešai puola“, – pažymima peticijoje.

Joje rašoma, jog Europos lygybės komisarė ir teksto pranešėja Helena Dalli teigė, kad strategijos negerbiančios Europos šalys bus nubaustos – negaus kvotos, nes „nesilaiko teisinės valstybės principų “.

„ES totalitaristams LGBT ideologija prilygsta „teisinei valstybei“. Suprantate? Ekonominis šantažas krizės metu vertas liūdniausių diktatūrų!“ – pažymima peticijoje.

Pasak jos autorių italų, norima įamžinti realią ideologinę prievartą prieš tas suverenias valstybes, kurios parodė tvirtumą ir drąsą prieš LGBTQ ideologiją, atmesdamos joms finansinę paramą kovai su pandemijos sukelta krize.

„Tiesą sakant, jie naudojasi pragaištinga krize visoms Europos šalims, kad įvestų naują LGBTQ ideologinę kolonizaciją, kuri sunaikins mūsų kultūrą, identitetą, tikėjimą. Be jūsų pagalbos mes negalėsime jų sustabdyti“, – rašoma Italijoje parengtoje peticijoje.

„Kaip Italijos ir Europos pilietis, manau, kad šantažas, kurį jūs vykdote prieš savo tautą ir visą Europą per strategiją „LGBTIQ 2025“, yra nepriimtinas.

Europos lygybės komisarės Helenos Dalli pareiškimai reiškia ideologinį šantažą prieš suverenias valstybes.

Europos Parlamentas ir Europos Vadovų Taryba negali nustatyti „homofobijos“ nusikaltimo, nes tai nepriklauso jų kompetencijai, kaip nustatyta Sutarties dėl ES veikimo 83 straipsnyje.

Žodžių „tėvas ir motina“ pakeitimas žodžiais „vienas iš tėvų“ ir „tėvai 2“, kad atitiktų „politkorektišką“ kalbą, yra ideolginis melas!

Primenu krikščioniškas Europos ir jos įkūrėjų šaknis.

Prašau nedelsiant atšaukti LGBTQ 2025 strategiją ir apginti ES šalių „veto“ teises“, – tokiu kreipimusi į Europos Komisijos pirmininkę Ursulą von der Leyen užbaigiama italų peticija.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Niekada nejaučiau priešiškumo siem žmonėms.Prasidejo paradai,per visur kur tik įmanoma brukama jų ideologija.Visi jų aktyvistų daromi veiksmai ir isauke Mano priešiškumą Turime dėti visas pastangas ,kad ši maža visuomenės dalis neprimestu savo gyvenimo būdo likusiai visuomenei

  Thumb up 9 Thumb down 1

 2. Sakyčiau, labai reisingai viskas pastebėta ir išdėstyta. Tačia Italai neakcentuoja lyties pakeitimonskatinimo, kai, josnpakeisti – neimanoma. Nes vyrai turi skirtingas chromosomas , nei moterys. Ir organai, transplantacijos metu, tinka tik gimusios moterimi, moteriai ir lygiai taip pat subvyrais. Priesingubatveju, jei pase bus uzrasyta, tarkim, kad Moteris ir bus tos moters organai transplantuojami kitai moteriai, kai donoras buvo gimes vyru, bus dvi mirtys ;). Kitas. Kad palaikyti , tipo pakeista lyti, yra reikalinga gerti hormonus visa pakeista likusi gyvenima, priesingu atveju….. chromosomos gi – nepakeiciamos….. tad….esme ir pagrindinis argumentas ir yrabtame. O per LGBT norima zmones padaryti priklausomus nuo hormonu gamintoju, o jei ju hormonus apmokes darnir is ligoniu kasu….. UUUuU, kaip lažkambpasiseke. Noriu, kad nepasisektu. Narkotiku prekeivius iz narkotikus, nuo kuriu zmones tampa priklausomi – sodina. O kaip už hormonus? Kaip už šia? Priklausomybės kurimą? Ar sodins ka?!

  Thumb up 14 Thumb down 0

 3. Gal kartais girdėjote apie tokią peticijų svetainę AVAAZ.org? Joje savo peticijas deda ne tik Europa, bet ir kitos tautos, o pasirašo kas tik nori, iš viso pasaulio, juolab, kai ją ne tik savo kalba, bet ir anglų, o gal ir daugiau kalbų išversi ir ten paskelbsi. Ten buvo renkami parašai dėl Amazonės džiunglių naikinimo, raundapo, kitų gamtą naikinančių dalykų, gamybos procesų ir pan. Feisbuko ir kt. Surinkus parašuis (net ir po kelis milijonus parašų surenka), peticiją pristato atitinkamoms tarptautinėms ar valstybių institucijoms ir dažniausiai pasiekia savo. Tiesa, buvo vienas asmuo, kuris man sakė, jog tai Sorošo išlaikoma organizacija, bet aš kažkaip abejoju. Nes buvo peticijų, kurių jis neturėtų remti.
  Reikalas tas, kad AVAAZ neseniai kreipėsi, prašydama siūlyti, kokiomis kryptimis jie turėtų veikti artimiausius metus. , Ar tai nėra proga pateikti ten savo peticiją šiuo klausimu, o jei ji būtų išversta ir į kitas kalbas, ją gal pasirašytų ne tik Lietuva – ją ir kitos tautos pasirašytų, kad ir tas pats Stambulas, atsisakęs šios „konvencijos”, kurią kaip diktatoriaus įsakymą esame verčiami priimti, kaip gerą ir dorą daiktą?

  Thumb up 11 Thumb down 0

 4. Laikas pabusti ir saugoti tradicinę prigimtinę šeimą, kaip gyvybės šalrinį, valstybės garantą, tautų tradicijas ir vertybes

  Thumb up 31 Thumb down 0

 5. Niekas nejaučia LGBT nariams neapykantos, neapykanta jaučiama prievartra brukamai vaivorykštinių subkultūrai, marksistiniais metodais uzurpuojant normalių žmonių gyvenseną. Gyvenkit sau, leiskit normaliems gyventi sau. Paprasčiausiai nelįskit į akis. Niekada jūs nebūsit pripažinti normalūs normalių žmonių tarpe, kad ir kiek globalistų liberastai to norėtų, nes prigimtinius lytinius organus naudojat ne pagal prigimtinę paskirtį…Neaišku, kodėl tyli taip visur garsiai besireiškiantys vaikų teisių gynėjai? Juk vaikas, gyvenantis pederastų sąjungoje yra ir auklėjamas iškrypėliškai. Be to, tokia sąjunga pagal statistiką yra labai nepstovi, kas du – trys metai keičiasi partneriais, o vaikas, kaip koks naminis gyvūnėlis, bus perduodamas į prieglaudą? Galų gale reikia atsitokėti kol dar ne vėlu, pažiūrėti į istoriją, prie ko privedė tokie masiniai LGBT judėjimai ir jų toleravimas. Istorija sukasi ratu.

  Thumb up 44 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...