Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 24 Antradienis
 

Išgelbėti Andrių Ūsą

2010-03-22 09:59 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (139)

Teigiama, kad Kėdainių teismas balandžio 12 d. paskelbs nutartį, kuria mergaitę sugrąžins L.Stankūnaitei, kuri turi tapti pagrindiniu 'gelbėjimo ratu' A.Ūso teisme (KK nuotr.)

Būtent taip vadinasi „operacija“, kurią jau daugiau nei metus vykdo Generalinė prokuratūra. Operacija, pasirodo, besanti labai sunki ir kur kas sudėtingesnė, nei buvusio „Mažeikių naftos“ generalinio direktoriaus Gedemino Kiesaus nužudymas. Mat G.Kiesaus nužudymo byloje tyrimą tereikėjo pakreipti paprastos žmogžudystės, nesant jokių užsakovų ir esant tik paprastai vagystei, kryptimi. Tuo tarpu garsiojoje pedofilijos byloje reikalai klostosi kur kas sudėtingiau – reikia gelbėti visą pedofilų klaną.

Drąsiaus Kedžio dukrelės tvirkinimu įtariamas Andrius Ūsas jau labai greitai iš šitos bylos išeis pakelta galva – jis jau dabar žino, kad Panevėžio apylinkės miesto teismas jį išteisins. „Aš pats paprašiau, kad prokuratūra greičiau perduotų bylą teismui, o teisme mes padarysim“, – visus planus atskleidė Andrius Ūsas.

Apie tai, kaip bus gelbėjamas Andrius Ūsas, vis atviriau prabyla ir Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.

„Balandžio 12 d. Kėdainių teismas turi sugrąžinti mergaitę L.Stankūnaitei, o Andriaus Ūso teisme L.Stankūnaitė, kaip mergaitės mama, jau stos Andriaus Ūso pusėn ir prašys Andrių Ūsą išteisinti. Iki teismo, mergaitei gyvenant su mama L.Stankūnaite, turėtų pasikeisti ir D.Kedžio dukters parodymai – turėtų atsirasti įrašas, kad „ji buvo primokinta“, – „Karštam komentarui“ galimą scenarijų atskleidė vienas Vilniaus apygardos prokuratūros prokuroras.

Pastaruoju metu Andrius Ūsas ėmė atvirai grasinti:„Tvariai jūs paskutiniai, atsakysit viskuo, kuo tik įmanoma gyvenime atsakyti“.

KK

2010-03-22

Komentarai

 

 

 
 1. NUOTRAUKA MACIAU SUSIKIBE RANKUTEMIS USAS IR KEKSE STANKUNAITE,TAI KUR USAI TAVO ZMONA,MATAI TIK [PO TAVO MIRTIES IR ZMONA ATSIRADFO,DAUGIAU NEGU KEISTA

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Jei Kiesų nužudymo užsakovus išsuko nuo bylos, tai, patikėk, kažkokį ten Ūsą ar Stankūnaitę ištraukti – kaip du pirštus apsisioti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na, netikiu, nors užmušk, kad teismai išvynios tą kiauliasnukį nuo atsakomybės. Taip viskas baltais siūlais byloje siūta, kiek galima spręsti iš įvairių šaltinių. Na, ne visi gi teisėjai niekšai. Vienoje kurioje instancijoje bus nustatyta tiesa. Gal ir Strasbūro neprireiks. Manau, Panevėžio teismas grąžins bylą tyrimui papildyti, nes priežasčių tam – marios. Arba kaip karštą bulvę permes į kieno kito delną. Nė vienas teismas nesidžiaugs tokia byla…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sapno išaiškinimui svarbios visos smulkmenos, sakykite, kuo ten sapne tas Ūsas visus šlakstė – srutomis ar kremu iš savo sysalo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Po gaidenio laidos ilgai negalėjau užmigt, o paskui susapnavau baisų sapną: lyg tai usas, sėdėdamas mėšlinoje geldoje, pasikinkęs seną aviną blaškosi po Kauną. Kada geriau įsižiūrėjau – ten buvo ne avinas, o pats liucipierius. Usas laiko rankoj dideli falo formos krapylą, jį pamirko į srutas ir apšlaksto visus pro šalį einančius. Po to ima baisiu balsu pranašauti: "Vai bus jum, sūtvėros, vai bus jum. Vargas tau, šiaurės Jeruzale!!!". Atsibudau išpiltas šalto prakaito. Ką tas sapnas galėtų reikšti? Pranašas Zebediejus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Visų dėmesiui — pasirodo, kaip ir teisėjų tarybai (tiksliau – klanui) pats geriausias kandidatas būti teisėju valantinas, taip ir mūsų prazidentei – labai geras, nepriekaištingos reputacijos teisėjas valantinas, kurį JAU paskyrė Vilniaus teismo teisėju. Sveikinu visus – štai turime dar vieną tobulą teisėją….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. gejai sokiu burelius 13metu berniukams vaiku namuose veda ir niekam tai neidomu..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kurpia ir kurpia "planus-klanus"o kam istiesu ju REIKIA? teise io teisingumas turi AUKSCIAU VISKO BUTI!tai nuo ko"GELBETI" A.Usa?kam gelbeti? kas plove pinigus?kas nupirko butusstankunaitem?-ar ju tevai?kas samde butus,kas masinas pirko? ir…uz ka?-…viskas stos i vietas,kai ekspertai pavartys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar, kas girdejote, kad pedofilai-"politikai" savo susirinkimus rengia VAIKU NAMUOSE? Lietuvoje- taip! Ir- nieko! Mirtina tyla.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Ale koks bistras tamsta savas versijas kurpti, kad tik nebūtų atvirkščiai. Ir iš kur jau tie trys teisėjai taip stebuklingai nustatys tą tiesą, jei jai atskleisti ikiteisminio tyrimo veikėjai nieko nepadarė. Nesurinko įkalčių, nesistengė, greičiau atvirkščiai, naikino visus įkalčius ir tai darė sąmoningai, pilnai suprasdami, kad nuo to priklauso daugelio žmonių likimai.
  Aš turiu savo nuomonę tuo klausimu.Jei trūksta kompetencijos, tegul mokosi iš pažengusių šalių, tegul rašo projektus, gauna E.S.paramą ir mokosi- yra šimtai išeičių. Bet čia kitas atvejis – nusikalstamas tyrimo sabotažas, nes niekur niekas neįvardijo,kad trūksta kompetencijos. Baisu gyventi Lietuvoje, kai supa tokia teisėsauga, žalojami žmonių gyvenimai. Ir neužsidėkite ponai teisėsaugininkai šventumo aureolės, nes iki šventumo, kai kuriems pas jus toloka.Bet žmonės darosi labiau analizuojantys, todėl ateis toks metas, kad ir jums taps gėda dėl tokios savo darbo kokybės.Vis dar turiu vilties, kad byla pateks į sąžiningo teisėjo rankas, kuris bent iš dalies nuplaus savo kolegų suteptus rūbus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Stebiu, kiek nepatenkintu,bet tik savo namuose,o kad organizuoti piketa- minimum nesigauna,oi arteja diena,kai mes per televizija stebesime,kaip Lietuva aukuoja mergaite. JUS ponai "rasytojai",gal uzgipnatizuoti ir tiek ir galite,kaip konstotuoti,kas daros teisesagoj.Nekenciu stebetuoju,daugiau negu nusikaltelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ėskit, ėskit viagrą saujomis, vežimais tai dar ne tokių dalikų Lietuvoje nutiks. Bevaliai idijotai jūs.
  Verkia vaikai prievartaujami dėdžių,
  viagros tablečių prisiėdusių,
  milijonus kraunasi aptiekos,
  nes vyrai nepaiso grieko.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Paziurekite kaip viskas vyksta. Gaivenis anksciau buvo arsus kovotojas su pedofilais, viename reportaze su pedofilu Gobitu jo uzrasu knygeleje jis nufilmavo kliento numeri vardu Sadeckas, po to Gaivenis nutilo, dar po to jis pradeda ginti pedofilus kartu su Sadecko Paulausko partija . man asmeniskai versijos yra dvi- kazka Gaivenis yra blogo gyvenime padares ir ji pagavo velniai ir santazuoja, antra versija ji pati girta pedofilai pedofilu paverte.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Nustokite čia vaidinti teisuolį. Problema tame, kad mūsų prokuratūros ir kiti organai visi neatlieka savo darbo. Nekaltam gali prikergti nusikaltimus ir padaryti kaltu, o kaltojo kaltės įrodymus naikinti. Dėl to juk ir verda visa košė. O šiaip linkėčiau kada pasipainioti kelyje kokiam teisėjui, kurio žmonai gal nepatiks tamstos žalios akys, arba neturėsit pinigų, ir tuo pagrindu teisėjas tamstai "įvykdys teisingumą". Galėsit dievagotis iki nukritimo kad nekaltas, o niekas nebegirdės. Kaip tada?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pirmiausia, tai jau pats straipsnio pavadinimas „Išgelbėti Andrių Ūsą“, tendencingas. Nuo ko ir kodėl jį reikia išgelbėti? Jokia jo kaltė neįrodyta. Visą tai, dėl ko čia taip svaigstate, tik prielaidos. Galėjo taip būti. Galėjo taip ir nebūti. Visi taip skubantys kaltinti pamirštate vieną tokią „smulkmeną“- yra tokia pasaulyje pripažinta ir egzistuojanti „Nekaltumo prezumpcija“. Nei L.Stankūnaitė, nei jos dukra Deimantė, nei A.Ūsas, nei D.Kedys, nei N.Venckienė, nei J.Furmanavičius, nei Narušaitienė, net ir tas mistinis išgalvotas menamas Aidas šiandien dar nėra jokie nusikaltėliai, o tik įtariamieji. Teisingumą vykdo ne visą tą pedofilinę pasaką sukūrusi N. Venckienė, be jokių konkrečių įrodymų remdamasi savo įsitikinimais, bet konkretus trijų teisėjų Panevėžio teismas. Manau, jie išsiaiškins ir nustatys, kame tikroji tiesa. Tada galėsite ir kaltinimais svaidytis tol, kol orgazmą pajusite. Ar ne perdaug skubate smerkti? O jeigu viskas, kaip sako anglai, „up side down“(atvirkščiai)?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Puse metu Gaivenis per tv formuoja nuomone.Trys variantai;arba uz pinigus,arba jis uzverbuotas arba jis pedofilas…

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...