Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugpjūtis 20 Antradienis
 

Iš LVŽS frakcijos pašalintas M.Puidokas: „Tapome ne demokratine partija, o vieno asmens valdoma grupe“

2019-02-12 12:25 | Naujienos | Komentarų (35)

Į prezidentus kandidatuosiantis Mindaugas Puidokas buvo pašalintas iš LVŽS frakcijos Seime. KK nuotr.

Prezidento rinkimuose dalyvausiantis Seimo narys Mindaugas Puidokas, vakar sustabdęs savo narystę LVŽS, šiandien buvo pašalintas iš LVŽS frakcijos Seime. Už tokį sprendimą balsavo 38 LVŽS frakcijos nariai iš 43, dalyvavusių frakcijos posėdyje. Prieš buvo 3, 2 balsavimo biuleteniai rasti sugadinti.

„Šiandien, po frakcijos posėdžio, turiu prisipažinti, kad sprendimas man nebuvo labai netikėtas, tik, kalbant su kolegomis anksčiau, palaikymas buvo daug didesnis, kas nutiko?“ – socialiniame tinkle klausia M.Puidokas.

„Man labai keista, kai ragindamas R. Karbauskį vykdyti savo rinkėjams duotus pažadus, jis tai mato, kaip išdavystę. Aš matau kitą išdavystę – mūsų rinkėjų. Labai keista, kai didžiausia valdančioji jėga LVŽS neturi savo kandidato LR Prezidento rinkimuose ir remia nepartinį.Tikrai labai keista, kai neseniai įvykusiame LVŽS suvažiavime partijos pirmininko kandidatūroje buvo svarstoma viena galimybė iš vienos – R. Karbauskio. Labai keista ir tai, kai „įsižeidęs“ partijos pirmininkas naudoja represinius Sovietų Sąjungos metodus ir siekia apkaltinti bei prilipdyti jį kritikuojantiems psichikos ligonių etiketę“, – feisbuke parašė M.Puidokas.

Anot jo, daugelio keistų sutapimų ir veiksmų seka atskleidžia vieną tiesą – LVŽS tapo ne demokratine partija, o vieno asmens valdoma grupe.

„Apmaudu, tačiau R. Karbauskio supratimas apie demokratiją plačiąja prasme yra menkas“, – socialiniame tinkle parašė į prezidentus kandidatuosiantis parlamentaras M.Puidokas.

Komentarai

 

 

 
 1. ar Puidokas vėl regėjimus matė? šiaip tai keistokas pasidarė, arba stogas pavažiavo, arba rimtai “sirais” įtikėjo, o gal jau ir atidirbti turi

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Vargšo Mindaugo net į reitingų apklausas netraukia, tai neaišku, koks velnias jį sukusino pyktis su partija. Teks jam eiti pas Gabrielių politinės agonijos pratęsimui…Jau iš vieno agronomo patirto sprigto į panosę, galėjo įsitikinti, kad savivalė partijai nepriimtina, ir tai iš esmės teisinga. Dar ne vėlu pasekti Maldeikiene…

  Thumb up 6 Thumb down 0

 3. Ar socialdemokratai nėra socialistai? Jei nėra, tai kuo jie vieni nuo kitų skiriasi? Trumpai…

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • Socialistai nenori ruoštis kariauti,gina dirbančiosios ir išnaudojamos liaudies interesus,nori taikaus sambūvio tarp visų pasaulio šalių,pasisako prieš bet kokius oligarchus išnaudotojus. Lietuvos socdemai (išsigimusieji ir atsisakiusieji soc.teisingumo-socialistinių idėjų) gina stambiojo kapitalo bei oligarchų,o ne darbo liaudies interesus,neatsisako muštynių ir karų su kaimynais,lėšas skiria ne žmonėms,o nusenusių ginklų pirkimui,vergiškai klauso Briuselio bei visų Vakarų,Užatlantės ir t.t.

   Thumb up 2 Thumb down 0

 4. Lietuvai būtinas tvirtas kairysis judėjimas.Socialdemokratai,konservatoriai,liberalai bei kiti dešinieji jų satelitai uždraudė Komunistų partiją,apnaikino Socialistus bei kitus kairiuosius darbo žmonių gynėjus.Dabar karaliauja tik jie ir gina stambiųjų oligarchų bei Vakarų diktatorių interesus.Nedalyvaujant rinkimuose tikriems kairiesiema virš pusės rinkėjų neturi ką rinkti ir į rinkimus išvis neina.Ar tai demokratija,kai valdžion patenka tik mažos grupelės”išrinktieji”? Ar nėra būtinumo atkurti kairįjį judėjimą,pakelti liaudies politinį aktyvumą ir baigti tuos begalinius bėgimus vergauti Vakaruose? Kad taip M.Puidokas taptų kairiuojų ir pakeltų žmones kitaip žvelgti į gyvenimą‼ Bet,deja,tuoj būtų”suvirškintas”ar atsidurtų už grotų.Tokių atvejų jau esama,o apie pilną demokratiją galime tik sapną susapnuoti….

  Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Prie ko čia tos talentingos, beje, Dievo pasirinktos tautos atstovai? Ką konkrečiai turi omeny “…rinkt zydu “klapatuka “”Prezidentu…?
  Adminui. Kodėl leidžiate tautų niekinimą, jau ne vieną kartą? Aš tikrai krikščionis, be jokių priemaišų…

  Thumb up 4 Thumb down 3

 6. 1..M.Puidokas drasus,protingas lietuvis,zydu sutvej jis svetimas:kaip ir lietuviu Tauta.2.Manipuliacijos ,durninimas,skurde laikymas:bet lietuvis 1000 kartu mielesnis pasauliui uz bet kurios kitos Tautos atstova:ilkit pamazgas….rinkt zydu “klapatuka”Prezidentu….!Protingiems:Kodel KT auksciau Seimo!Valdymo ….kas!

  Thumb up 8 Thumb down 2

 7. susirgusiį žvaigždžių liga, apgavo, kaip mergą su trečiu vaiku. Pirmiausiai liks be partijos, galų gale be politinės karjeros. Prie ko galop pritaps, vienas Dievas žino. Nemesk kelio dėl takelio, kol nevėlu.

  Thumb up 15 Thumb down 12

  • Puidoko kritika Karbauskiui labai racionali, gali būti, kad greitai turėsime naują politinę partiją, nesugadintą liberalizmu ir oligarchizmu, tai bus grynai žmonių iniciatyva atsiradusi partija

   Thumb up 9 Thumb down 6

 8. Ir kodėl reakcinga Tautos Mažuma jau 93 metai (nuo 1926 gruodžio 17) nepaklusta Tautos Daugumai, nors privalo paklusti pagal mūsų Konstituciją? _¶_Ačiū Valstybinės lietuvių kalbos komisijos pirmininkui už NAUJIENĄ (Audrys Antanaitis: „Rusų kalba nekėlė tokio didelio pavojaus kaip dabar anglų“), kad Vyriausybėje surengtas forumas „100 metų atkurtai Lietuvos valstybei. Ar švęsdami šimtmetį nepamiršome tautos pamato — lietuvių kalbos?“. __________Kodėl rusofobų įbauginti, anglofilų apkabinti Lrytas`lt ir kiti žinianešiai nerašo, KADA ta sueiga (forumas) vyko ir kas nutiko, kad nuo Tautos SLEPIA Tautai skirtą renginį?__________ _¶_Dabar aišku — nekalbantį angliškai Premjerą Saulių Apačių Valdžia todėl ir iškėlė Gegužės 12 kaip tinkamiausią LT Septintojo Konstitucinio Prezidento pareigoms. Primenu Konstitucinius Prezidentus — 1_A.Stulginskis, 2_K.Grinius, 3_A.Brazauskas, 4_V.Adamkus, 5_R.Paksas ir 6_D.Grybauskaitė. A.Smetona po karaliumi paskirto V.Uracho nebuvo nei karaliumi, nei prezidentu, bet pats save tokiu pasivadino po 1926-12-17 NETEISĖTO Karinio Perversmo prieš TEISĖTĄ Konstitucinį Prezidentą K.Grinių. _¶_Dabar aišku, kodėl Lrytas`lt klausia *Per šalies prezidento rinkimus balsuosite už „apačių“ ar „viršūnių“ kandidatą?* — tik neaišku, kodėl neišmanėliams neaiškina, kad Apačią sudaro lietuvių Tautos Dauguma ir jos išrinkta Valstiečių Sąjungos Valdžia, o Viršūnę sudaro nuo Tautos Daugumos nutolusi Mažuma — reakcingi kunigai, vyskupai, atkutę Smetonijos režimo likučiai ir vaikučiai, taip pat anglofilai, rusofobai konservatoriai su vedliu Mirčių Užsakovu Vytautu Landsbergiu. Todėl šios Mažumos džiaugsmui 2019 metai paskelbti jų „prezidento“ A.Smetonos metais. _¶_Dabar aišku, kodėl Viršūnei tarnavę ar Viršūnės papirkti, bet Apačios į Olimpą iškelti džiugeliai, puidokai nuo Tautos Daugumos tolsta ir iš Frakcijos laivo išmesti neranda kelio į Olimpo Sostą.

  Thumb up 9 Thumb down 2

  • tulpe melage ir isverstaskure jau seniai aisku, tad nieko naujo. Su ja butent, viska reikia tik rastiskai derinti, nes jos zodis, kaip zvirblis..siandiena ant vienos sakos cirska, kita diena jau ant kitos. Ypac jei jai laiku ant lapelio nesurasyta, ji nebezino ka sake vakar..o apie neparuostus klausimus jai reikia ruostis min.savaite, kad kazka protingai bent jau nuskaitytu. Faktu apstu, kai jai uzduoda koks zurnalistaa neparuosta klausimeli..lekia kumstelius paspaudus i sona..Saunuoliai valstieciai kad neleidzia lipt tulpei ant sprando. Teisingai Trumpas sake, kvaila boba..

   Thumb up 22 Thumb down 2

 9. Dar;
  Straipsnyje – ””Tikrai labai keista, kai neseniai įvykusiame LVŽS suvažiavime partijos pirmininko kandidatūroje buvo svarstoma viena galimybė iš vienos – R. Karbauskio. Labai keista ir tai, kai „įsižeidęs“ partijos pirmininkas naudoja represinius Sovietų Sąjungos metodus ir siekia apkaltinti bei prilipdyti jį kritikuojantiems psichikos ligonių etiketę“, – feisbuke parašė M.Puidokas.

  Anot jo, daugelio keistų sutapimų ir veiksmų seka atskleidžia vieną tiesą – LVŽS tapo ne demokratine partija, o vieno asmens valdoma grupe.

  „Apmaudu, tačiau R. Karbauskio supratimas apie demokratiją plačiąja prasme yra menkas“, – socialiniame tinkle parašė į prezidentus kandidatuosiantis parlamentaras M.Puidokas.””

  Mano kom:
  Normalu yra partijos virsunei spresti ka rinktis kandidatu i Prezidento posta. Juk virsune palaiko partijos ideologija, veikla ir valdyma.
  Puidoko issikelimo i Prezidentus, atvejis yra isejimas uz savo partines kompetencijos ribu, kadangi tik partijos bendra valia gali reprezentuoti atstova bet kur kitur uz partijos ribu. Rinkimu metu rinkejai renka atstovus, taciau juk irgi partija nutaria leisti ar ne kam nors is ju atstovauti partija rinkimuose i Seima. Prezidento rinkimu atveju yra isimtinai reprezentacinis atvejis ir tiktai partijos o ypac jos virsuniu balsas normaliai turi lemti ir lemia atstovavima. Juk tai yra ne siaip sau ”demokratija” lyg be jokiu nuostatu ir tvarkos, betgi yra partijos viduje ta demokratija pagal tos partijos tvarka. Partija turi savo taktika ir strategija, kuri kartais nera partietiskai politine, o gyvenimiskai ir realistiskai priimta del tam tikru aplinkybiu. Partija matyt kad mato geriau, kas siomis salygomis gali buti geriau ju partijai Lietuvoje, remiant galbut net ne savo partijos kandidata. Tokiu dalyku negali ignoruoti atskiras partijos narys ir jokiu budu negali lyg stulpa apeiti partijos branduolio strategija ir taktika bei ignoruojant sava partija, pats save issikelti lyg partijos atstova ir balsa.
  Manau kad Puidokas yra ”uzzombintas ES & NATO propagandos, kad vis kalba apie demokratija, kuri yra gal tik teorijose ir tai ten ji yra ”netikra”, kadangi tie kas raso apie ja tikra, praktiskai isnyksta tada ju mintyse ir zodziuose visi ”demokratijos” gerybiskumai.
  Is tikro Puidokas turetu, jei butu saziningas bei tikras idealistinis demokratas, sokti lyg zaibas ar griausmas pries realiaja ‘demokratija’, kuri yra demon-kratija arba demokratura… Tai kad nesigirdi jo lyg griezto opozicionieriaus NATO & ES-EU strukturose bei vakaru medijoje, reiskia kad jis pritaria NATO & ES-EU politikai ir igyvendinamoms realijoms…, kas apie Puidoka sako laaabai blogus dalykus… Puidokas aiskiai yra globalistas, kas reiskia jis yra vienas is NWO igyvendintuju… Ir tai absoliuciai atitinka jo veikla siuo atveju – savos kandidaturos issikelimo i Prezidento posta, atveju.
  Jis aiskiai tuo pasitarnauja desiniosioms jegoms gadindamas LVŽS imidza ir silpnindamas LVŽS jegas pries svarbius rinkimus…
  Juk straipsnis sako – Puidokas suduoda smugi LVŽS !
  Ir suduoda ta smugi pats budamas aiskiai kaltas…
  Jis nesamones kalba kaltindamas LVŽS represiniais TSRS metodais, nes jo elgesys buvo anarchija !…arba bent jau absurdiskai ‘liberalus’ ir pateisinamas tik LVŽS priesu arba naiviu zmoniu, arba zmoniu be jokios politines nuovokos…
  Tadgi; Puidoko kalba yra tipiskai NATO, CIA, EU-ES propagandiniu funkcionieriu demagogu arba Lietuvos konservatoriu, tipo. Todel manau kad ateityje Puidokas, kai visai supras jog nepasiseke apkvaitinti LVŽS nariu, visai normaliai tures prisijungti prie ‘desiniuju’ politjegu konservatoriu ar kitu panasiu…
  Jo elgesys man mena ne vieno asmens elgesi anti’desiniuju partijose, kurie veliau tapo desiniaisiais. Puikus pvz toks socdemas Dagys, veliau socdemas 2000-ininkas, kuris veliau tapo anti-socialdemokratu ir papilde Konservatoriu gretas. Tikiu kad Puidokas yra ”’globalistu” ‘konservatoriu’ samokslininkas LVŽS gretose…

  Thumb up 10 Thumb down 13

 10. Na va, sikart geruolis M. Puidokas jau panaseja i fuui-doka…
  Panasu is tikro kad Puidokas yra ne siaip sau su NATO & ES Org., susijes veikejas. Na kadangi gerai pritapes tose tikrai labai nusikalstamose org., tai matyt kad ju viena is nusikalstamu planeliu, igyvendina dabar ir Lietuvoje.
  Tadgi; kaip rasiau ankstesniame komentare po straipsniu liecianciu ”Puidoko tema”, kad desiniuju padetis yra sunki, nes jiems jau patekti net i Prezidento posta, o ne tik i Seimo dauguma, bus sunku. Todel reikia suskaldyti ir dezorganizuoti ne-desiniuju, o ypac ”valstieciu” pajegas priesrinkimineje ir rinkimu eigoje. Todel neva ”be priezasties” Puidokas rode patriotini aktyvuma keleta menesiu iki siol, tai del vaiku ”isemimu”, tai dar del ko nors…, kol po to susizavejimo apimti Lietuvos zmones tiesiog keliais slauziodami pradejo melsti Puidoka, kad sis keltusi savo kandidatura i Prezidentus…
  Pamirso Puidokas kad atstovauti turetu sava partija ir tartis su ja, kad turetu pamirsti tikrai mazus savo asmeninius nuopelnus Lietuvai bei savai partijai ir ypac jei palyginus juos su partijos ikurejais…
  Karbauskio elgesys isduoda tai, kad Puidokas tarsi apsvaigo, visai pamirso partijos kolegas ir paklausydamas grupes svetimu politiniu jegu intelektualu pasirasiusiu po kvietimu Puidokui kelti savo kandidatura i Prezidentus, jis tai ir padare… Ir ”vienodai rode” jam, kad galbut kazkas kitas, uz ji iskilesnis nores keltis sava kandidatura i ta pat posta…
  Neidealizuodamas Karbauskio, as sikart remiu ji, o ne Puidoka ir pritariu partijos LVŽS elgesiui Puidoko atzvilgiu. Manau kad jis turejo buti pasalintas is LVŽS, kadangi tokia jo veikla yra aiskus partijos ir jos vadovu ignoravimas ir visokeriopas izeidimas.
  Na kas ”per do” elgesys Puidoko ?!:
  – sustabdo savo naryste LVŽS, issikeles savo kandidatura i Prez. posta, nors juk tik deka tos partijos juk galejo isvis buti zinomas kiek nors, deka jos Seime ir deka jos susikure ”opozicionieriaus” imidza !
  Bet jo opozicionieriaus imidzas yra FAKE ir panasus daug labiau i veidmainio karjeristo, kadangi jei jis gali laaabai sekmingai ”pritapti” NATO & ES org., tai is principo; nei ideologiskai, nei praktiskai, negali buti opoziciskas Lietuvos pro NATO & ES elitui ! Elitas Lietuvos yra anti-LVŽS, nusistates ir ideologiskai, ir praktine veikla. Neideologizuojant LVŽS, galiu pasakyti, kad tai manau kad yra pati labiausiai ”kitoniska” politine jega Lietuvos Seime, palyginus ja su ‘kairiaisias ir desiniaisiais’.
  Taciau tokia yra LVŽS veikla, kad ji netinka NATO & ES bei Lietuvos elitui politikoje ir biznyje…
  O gi menant kad ivairiu ankstesniu ivykiu metu (pvz Garliavos) buvo siekiama atvesti valdzion Lietuvoje dar grieztesnes desiniuju landsbergistu jegas, persasi laaabai rimta isvada – siekiama bet kuria kaina sustabdyti ”valstieciu gresme” gal net Prezidento institucijai po rinkimu, o ne tik Seimui…
  Todel ir staiga tokiu aktyviu patapo Puidokas, todel ir is dangaus nukrito tu intelektualu burys saukiantis Puidoka – i Prezidentus,…tai todel Puidokas ir lyg ”nutrukes nuo proto” pamirso is kur atejes – pamirso savo politines galios saltini – LVŽS…

  Thumb up 15 Thumb down 10

  • Beje dar;
   – ar jums nuotraukoje atrodo nuosirdus Puidoko veidas ?!
   Man jis yra tipinis ”negero” veido zmogus…!
   Karbauskis man tikrai atrodo geriau, nors kai kur jo gudri ir…sypsenele, atrodydavo per-gudri… Na bet tai kita tema.

   Thumb up 8 Thumb down 13

 11. Kai oligarchas tyciojasi ir grasina tai ka daryti? Teisingai Mindaugai! Padesim rinkti parasus! Pagal mazytes aplinkiniu apklausas surinksi apie 10% Skvernelio balsu ir jis tikrai nepateks i II tura. Todel labai saugokis, nes panaudos pries tave kremliniai ypatingas priemones. Pats jau nevairuok ir t.t.

  Thumb up 13 Thumb down 12

 12. R. Karbauskis, žinoma, ne dovana. Jis aiškus autoritaras. Bet Mindaugas irgi daro klaidą, spontaniškai susiviliojęs grupės visuomenės narių siūlymu kandidatuoti. Dar neaišku, ar tie žmonės nuoširdūs tuo siūlymu. Manau, tos grupės siūlymas ir Mindaugo apsisprendimas yra nerealus, šansai menki. Jis atims iš kitų pretendentų kažkiek balsų, gal ir iš partijos remiamo pretendento, o rezultato nebus. Gi, žaliųjų valstiečių partijai savo atskira politika jis tikrai nepadeda, manau, prie esamos partijoje situacijos, jam partijoje vietos neliks. Kiek gali, už partijos siekius gali kovoti partijos viduje, neišnešdamas šiukšlių iš partinių namų. Vietoj telkimosi partijoje gavosi skaldymasis. Gerai, jei jis toks vienas…

  Thumb up 17 Thumb down 9

 13. Ar KARABASO tėvas buvo KOMUNISTAS?
  Jei taip,tai nėra ko stebėtis .Jis dar su motinos pienu prisičiulpė komunizmo produktų.

  Thumb up 13 Thumb down 15

 14. idealų niekur nėra,Bet tai labai patiks komunistams(konservatoriams ir wsio zakonai),nes jie nori grižti į valdžią į valdžią,ir kiekviena ŽALIŪJŲ NESAMONĖ KELIA PASITENKINIMĄ….kol nebus VALDŽIOS KAITOS,TOL MAUDYSIMĖS TULPINĖJE – S T A G N A C I J O J E…jaunus žmones baigusius teisę,reikia pasiusti ,kad vakarų teisėsauga pamokyti ,mkaip dirbti su – s t u b u r u….O KPOL KAS l y d e r i ų lietuva neturi….jeigu konservų raselės grižtų,tai nebesimatys jokios ateities,nes jie valdžioje tam-kad nenubaustų nei vieno walstybiniio tratintojo….o jaunimas išvažiuoja,kas norės gyventi tokioje,biurokratinėje – b e p r o t y b ė j e…KAM MUMS TIEK TRANŲ VALDŽIOJE….2,8 MLN,IR KUO MAŽIAU GYVENTOJŲ,TUO TRANŲ DAUGĖJA…..ŽIAURU…jokios vilties

  Thumb up 26 Thumb down 3

 15. PONAS PUIDOKE ESAT LABAI SUKLAIDINTAS ZMOGUS IR VALSTIECIU PRIESAI TRINA RANKOM KAD PASISEKE IS BALNO ISMUSTI DAR VIENA PERSPEKTYVU POLITIKA .BET JUM LAIKAS SUVOKTI KAD BE VALSTIECIU PALAIKIMO JUS TIK DIDELIS SUDO GABALAS KURIS TUOJ BUS NUPLAUTAS I POLITINI UNITAZA. ATSIPEIKEKIT PAGALIAU.

  Thumb up 22 Thumb down 14

 16. Pasirodo viską stumia korumpuoto LB vadovas V.Vasiliausko su liemene sėbras ADVOKATŲ KONTOROS “ELLEX” vadovas ROLANDAS VALIŪNAS. Na o ka jus nezinote, kad mastymo procesus galimai gali itakoti pvz. tulpiniu gauja, kurios narys cia toks besireiskiantis ponas yra. Taigi UAB Revolut Technologies adresas Jogailos g. 9, LT-01116 Vilnius. Advokatų kontora Ellex Valiunas Jogailos g. 9, LT-01116 Vilnius. NET TELEFONAI VIENODI +370 52681888. Tai jums kazkokiu klausimu kyla, kodel Lietuvos Banko berniukai tokie “ramus”. “V.Vasiliauskas yra dirbęs finansų viceministru, advokatų kontoroje „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai LAWIN“ (dabar „Valiūnas Ellex“), Mokesčių inspekcijoje, dalyvavo Lietuvos derybose su Europos Sąjunga darbo grupės veikloje. 2009 metų pavasarį jis du mėnesius dirbo D.Grybauskaitės rinkimų kampanijos vadovu.”

  Thumb up 13 Thumb down 1

 17. Pritariu pensininkei . Lietuvai teikalingas TU MINDAUGAI .Tai zmogus nesusitepes ,issilavines .Karbauskis parode savo tikraji veida kartu su Skverneliu .Kol kas jie nieko gero nenuveike del paprasto zmogaus .Dadejo kelis er.o pabrango viskas . Zmones kaip skurdo taip ir tebeskursta .

  Thumb up 22 Thumb down 22

 18. PAGOGLINKITE STRAIPSNĮ “Įgriso politikės šmeižtas”. Lietuvos Tėvynės sąjungos-Krikščionių demokratų partijos narės Rasos Juknevičienės vieši pareiškimai, nukreipti prieš Vokietijos politinę partiją „Alternatyva Vokietijai“ (AfD), papiktino šiai partijai atstovaujančius Bundestago narius.

  Thumb up 32 Thumb down 3

  • Skaitykite straipsnį “Vokietijos Bundestago AFD frakcijoje – pasipiktinimas Rasos Juknevičienės šmeižtais”.

   Thumb up 23 Thumb down 2

 19. Mindaugai,suk savo kumelaitę su visu vežimaičiu kairėn ir paskelbk negailestingą kovą visokiems oligarchams,vagims,visokio plauko Lietuvėlės naikintojams ir išnaudotojams,gelbėk ją nuo pražūtingų Vakarų,kaip kadaise gelbėjo Vytautas Didysis.Tai gali Tau užtikrint pagyvenusių žmonių,pensininkų (tik ne prancūzų ”senjorų”) paramą,gali ateiti balsuoti ir tie,kurie jau 25-30 metų nebebalsuoja.Lietuvai reikia savo-tikro sūnaus,o ne kažkokio tai provakariečio,su kuriais viduramžiais ilgai kovojome.SĖKMĖS….

  Thumb up 18 Thumb down 13

  • Matote,mokytoja,kiek dar yra lampezdininkų-tautos priešų.Net 9 prieš 12. Bet mes,Jūsų auklėtiniai,Jus remiame.

   Thumb up 2 Thumb down 3 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti
Naktinis darbas – tikriausiai kancerogeniškas
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...