Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Satyra. Iš generalisimo dienoraščio, birželio 17 d.

2011-06-19 13:01 | Laiškai | Komentarų (68)

Generalinis prokuroras Darius Valys - jau metai kaip šiame poste

Mielas dienorašti,

Matyt iš pervargimo pamiršau paminėti dar kelis labai svarbius dalykus. Kai galutinai supratau, jog generalisimo kėdė – tai visokiausių partinių, politinių reikalų reikaliuko tvarkymo erdvė, aktyviai įsijungiau į šią veiklą.

Aišku, atvažiavau aš į tą sostinę tai vedamas kilnių tikslų – prisipažinsiu, buvau nusiteikęs dirbti ir Tėvynei, ir jos žmonėms. Bet prokuroro prigimtis yra prokuroro prigimtis – mes gi dirbame specifiškai: kur nenorime žiūrėti – nežiūrime, ko nenorime girdėti – negirdime. Kai kiek „apsitryniau“, ir aš nustojau girdėti ir matyti.

Na, yra tokia sena problema – dokumentų klastojimas. Ji veši ir visuose Lietuvos teismuose, tik retai kas kreipiasi. Neseniai kreiptasi dėl klastotų teismų dokumentų – ir ne vienoje byloje. Tai ir kyla klausimas – ar tirti, ar geriau „sutvarkyti“ reikalą, kad teisėjas liktų savo vietoje. Na, pavyzdžiui, yra tokia labai uoli Kauno apygardos teismo teisėja Rūta Palubinskaitė – bet ji yra nepajudinama. Pradėčiau aš dabar ją judinti – užsitraukčiau viso teisėjų klano nemalonę. Jai gi atiduotos nagrinėti visos žemės bylos, visos stambios, milijoninės bylos. Turbūt yra labai stiprus „stogas“. Galiu judinti tik tuos, kuriems „nuvažiavęs stogas“, jeigu juokais tariant.

O teisėjas A.Markevičius? Na nėra ten tvarkoje su jo nagrinėtomis bylomis – taigi ir aš mačiau tuos protokolus savo akimis, buvo man atvežę dar prieš gerus pusę metų. Pripažinau, jog taip nei nutartys, nei protokolai nėra rašomi, jog čia būtina tirti. Bet, iš kitos pusės, kaip į mane žiūrės tas pats G.Kryževičius, jeigu aš imsiuosi veiksmų prieš Markevičių? Markevičius, tiesa, ir pastato aukščio nesugeba suskaičiuoti – teismo sprendimuose susitraukia jo akyse pastatai nuo 9 iki 4,9 metrų. Kaip nesusitrauks, jeigu pastatas stovi tiesiai po vieno ministro langais, ir jis „nemato“, jog jo gimtajame kaime klesti nelegali statyba. Todėl toje byloje, kur buvo akivaizdžiai klastojama, irgi turėjo būti kokie nors ne teisiniai faktoriai – o pavyzdžiui, politiniai. Aš į politiką oficialiai nesikišu – todėl nieko ir netirsiu, ir jokios išvados dėl teisėjų patraukimo baudžiamojon atsakomybėn nerašysiu.

Na dar mane vis bando išjudinti su ta šiluma. Nieko netirsiu, tikrai. Pasakyta ir bus padaryta. Prioritetai yra aiškūs.

Pedofilijos byla? Ten yra įpainiotas teisėjas. Teisėjai – neliečiami, net po mirties. Jie – kaip šventieji, negi kėsinsiuosi į jų aureoles? Nesvarbu, jog nušautas teisėjas turėjo netgi 9, o kalbama, kad ir daugiau telefono kortelių. Kad begalė telefono išklotinių dingo iš bylos. Kad kai kurie apklausų protokolai išimti, o „liudytojos“ trukdymas mažametės apklausai Kauno miesto apylinkės prokuratūros netraktuojamas nusikaltimu – nes, pasirodo, galima įsiveržti vidury apklausos ikiteisminiame tyrime ir rėkti: “tik nieko nepasakok“.

Galima bendrininkauti vykdant pedofiliją ir nebūti laikomam nusikaltimo bendrininku – nors nusikaltimas vyko su „liudytojos“ žinia. Mes ją saugome, kad jos visokios violetinės minios nesudraskytų. Nereikia atsakyti nė į vieną pedofilijos bylos klausimą, nes, pradėjus klausimų paiešką, paaiškėtų, jog ir „Kauno įvykių“ vietos nebuvo tinkamai apžiūrėtos, jog, pavyzdžiui, teisėjo mirties valanda nenustatyta, o jis sugebėjo mašiną vairuoti sėdėdamas keleivio sėdynėje ir turbūt jau miręs. Todėl tą pedofilijos bylą ir reikia išmesti į šiukšlių dėžę, nes nereikia tirti ir „Kauno įvykių“ bylos. Kaip ir prigėrimų Mariose, ir balutėje Alytaus rajone.

Mūsų prokuratūros įnirtingai dirba, jog visos šios bylos būtų numarintos, ir aš nematau čia nieko blogo – stengiamasi dėl visuomenės saugumo. Ko čia tą visuomenę audrinti ir aiškinti tikrąsias Švedijos ekspertų išvadas? A.Mažeika, va, „pristatė“ tas išvadas, gerokai painterpretuodamas, bet iš karto pasitraukė iš tarnybos, nes kažkuri „chebrytė“, visiškai nesuderinusi su manimi, jam turbūt ir pasakė, jog taip daryti – pristatyti ekspertų išvadas, jog esą jos visiškai atitinka Lietuvos ekspertų kliedesius (mirė be smurto žymių, paspringimas skrandžio turiniu ir panašiai), negalima. O gaila – buvo labai geras prokuroras. Šitaip uoliai dirbo, ir šitaip uoliai atmetinėjo prašymus, taip gerai surašinėjo nutarimus atsiakyti tą, atsisakyti aną…

Kartais, mielas dienorašti, aš pagalvoju, ar tik neteks man kaip Tomui grįžti prie suskilusios geldos į savo gimtąją prokuratūrą? Bet dabar tos minties aš sau neprisileidžiu, nes aš ojojoji – esu generalisimas, aš esu labai svarbi figūra, jau tą pajutau iki pat kojų pirštų galiukų. Esu toks svarbus, ir ko man trauktis. Nesitrauksiu. Geriau jau ta, kuri mane paskyrė, traukiasi – geriau prisidėsiu prie „chebros“, kuri bando ją išjudinti. Geriau jau taip.

Aš pagaliau prisitaikiau. Įsitryniau. Pagaliau aš „savas“. Dabar manęs jau nebeverčia niekas. Aš jiems dirbu, jie – man: kiek nori, ir kiek gali. Aš nesikišu į jų bylas, jie nesikiša į mano laisvalaikio veiklą, į mano akcijas. Man taip gyventi žymiai ramiau, mielas dienorašti…“

Komentarai

 

 

 
 1. Prezidente palaimino D.Valį, tegu dabar pasiaiškina, kodėl niekas teisėsaugoje nepasikeitė, arba eina šunims šeko pjauti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nenorekit kad Valys per metus isvalytu tai kiek pridyrbta per 20m.
  paziurekit Medvedevas per menesi 20 generolu isspardo kaip kokius sungrybius o po menesio vel tas pats……………

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pedofilijos byla nutraukiama, Drąsiaus Kedžio mirtis netiriama,Ūso mirtis netiriama, Stankūnaitė saugoma neaišku nuo ko, 3 milijardų vertės VE turtas perleistas 37 eurus turinčiai prancūzų bendrovei, rubikonas netiriamas… Deja, 20 metų tam nereikia, o reikia tik principingumo ir kieto stuburo. Viskas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai o kas trukdo Valiui išspardyti klaninius? nejaugi jis galvoja, kad jo vadovaujama prokuratūra darys nesąmones ir žmonės jį palaikys? tegul galvoja iš naujo. Ne tokio generalinio prokuroro reikia Lietuvai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Mielas dienrasti, baik spausdinti mano dienorascio istraukas. Man nebelaiko niervai. Viska susitvarkiau. Su visais susitariau. Tapau klaniniu berniuku. Uzsidirbau akaciju birzoje. Statausi nama Lauru kvartale. Ko prie manes cia prikibo kazkokia kakakakakakakaka? ? ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Eiva broleliai pas Valį šluotos atsiimt,neškit seselės Murkiui maišelį VISKAS .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Klanas niršo,su šūdu maišė.
  Liko švelnus subinlaižys ir ramybė atėjo,tik kvapelį darbo metu vėjelis nešioja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ramybes nori visi ir tik visiski patriotai ,tokie kaip Venckiene gali eiti pries sistema.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. KK išprotėjo,haliucinacijos,kuria svetimus dienoraščius,šmeižia žmones,kas jiems taip leidžia,kada baigsis geda tokia

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Vargšė ta mūsų Kristutė, matomai šaltibarščiuose E-coli bakteriją pasigavo, tai net nebenori pasirašinėti po savo straipsniais.

  O tu Giedrute vis tebesėdi po prorusiškuoju Fronto sparneliu, o gal Pūko saraše buvai eilinė jo merga? O kaip tan Pilvelis, ar smagiai tave “palaikydavo” savo kabinete net durų neužsidaręs?

  Kas netingi, pasinaudokite visagale Google įvesdami G..i.e.d.r.ė. G..a.r.d.a.u.s.k.i.e.n.ė arba G…o.r.i.e.n.ė… daug įdomaus sužinosite apie šitą asabą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • A mum apie kūbą įdomiau.O kam bobos reikalingos gali nuėjęs į pedikų klubą aiškint.Jie ten išsižios.Arba išp..

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kita kart tegu nepila neaiskaus shudo i sriuba – matai, kuo isvirto pastangos, praktiskai, moteri-kate pagamino kaip tame filme :)
    Tu geriau ne Giedrute domekis – zymiai idomesni yra kukurbezdalis ir jo patarejai, toks ponas runkelis yra idomi asaba, tiesiog nerealus – sedi, gauna 8000, ir nieko absoliuciai neveikia. Dar dudu ir liauliau yra nerealus – va ten kas per fruktai, tai neduok tu Alache.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Nieko gero iš to Valio. Visi tikėjo juo, bet išėjo kaip visada piš…. Varnas varnui akies nekerta. YRA PONAI IR BAUDŽIAUNINKAI ir nieko nepakeis ar Valys ar Pertys ar dar kas nors. Čia Lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nieko gero iš to Valio. Visi tikėjo juo, bet išėjo kaip visada piš…. Varnas varnui akies nekerta. YRA PONAI IR BAUDŽIAUNINKAI ir nieko nepakeis ar Valys ar Pertys ar dar kas nors. Čia Lietuva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. oj , apanaviciute ir vel apie tas zemes bylas , pasak josios, milijoniniu verciu, nors apie ats vertes ir tas bylas,jei kam yra noras , galit pasiskaityt ir kituose portaluose, kad ir z e bra,ir neva klastojjima ,kur ji uoliai sukavo,kad byla buvo sunumeruota kitaip…. nors jau kazkada teko skaityt,kad panelei buvo isaiskinta net komentaruose, jog bylos , jei jos neisnagrinetos, kitais kalendoriniais metais numeruojamos kitais numeriais. suprantu ,kad tik magistro tezes apgynus , tokia smulkmena, geriausiam salyje teises universitete ir praleista buvo… furmanavicius turejo 9 sim korteles? gal panele,galetu paaiskinti kame cia nusikaltimas? turet 10 ar 20 sim korteliu? cia administracine tvarka baudziama ar baudziamoji atsakomybe yra? ir beja, visiskai buvo teisus kusaites advokatas, galimai apanaviciute , pavadines prasta teisnininke.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Oppa.Balionkė tiek įsiuto,kad net be klaidų rašyt pradėjo.Ir net mintis kažkokia vyniojasi.Oi jau tos moterys,kad ir netikros.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • O ar kas sakė,kad turėti kelioliką SIM kortelių,yra nusikaltimas? Bene vaidenasi jau? :)
   Tačiau byloje ši aplinkybė yra labai svarbi,apie ką ir kalba visi normalūs dvikojai individai,tačiau ko nepajėgi suprasti keturkojė koprofilė prigimties dėka. :)
   Geriau eik pasiprašyk į lauką,bene pūslę tau spaudžia…

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Brankioji bolonijos k…. Apie tavo kliedesius del pernumeracijos.
   Ieskovas i teisma kreipesi 2007-07-05, byla iskelta 07-10
   Spek, ka raso liteko kortele ir kada buvo pernumeruota byla?
   Litekas raso, jog ieskovas kreipesi 2008-05-18. Kur tu cia matai metu pradzia ar gala, ar tu kaip kokie kinieciai gal 2008-05-18 Naujuosius sventi, balionke?
   Sakai isaiskino Rudzinskas? Tiktai del to prokurores nutarimo ko tai teismas dar tyli, labai bijo pasipriesinti “sventiesiems”, nes, matai, metai ne geguzes 18 prasideda, o pernumeravimas galimas tik metu pradzioje.
   Matai, pershiko vargseliai, nes buvo tokia Lietuvos Apeliacinio teismo 2008-05-12 nutartis. Kur i miltus sumale Ruta Palubinskaite. Tai matai, ir Naujiejie Metai staiga uz 6 dienu prasidejo po tokios nutarties. :)))
   Suprantu, sunkios dienos balionke. Reikia tirti, kaip gi bylos mutuoja ir igauna nauja statistine liteko kortele metu vidury ir nauja numeri.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Beje, pagal tave bylos pernumeruojamos sausio 1- aja diena, o paskui – dar karta geguzes 18 diena. O tikrai pagal koki cia kalendoriu ir ka tu valgai, jeigu tau naujieji du kartus metuose? O gal cia matai jusu darbas toks?
    Beje tas kuri cituoji budamas labai “geras” teisininkas nesugebejo balandzio 28 diena atnesti i teisma iststymus atitinkancio skundo. I kalejima jis gi kaip labai geras teisininkas nevaiksciojo – tai ir pridave skunda be suimtosios paraso. Svediene pasake – chachacha. Tada jau turejo suzinoti, kurioje vietoje Lukiskiu kalejimas, o labai “prasta” teisininke kele shurshala, tai jis parase dar viena skunda ir pridave veliau. Superinis labai geras teisininkas, nezinantis, jog reikia suderinti su suimtuoju.
    Paskui jis teisme draskesi pagal kakos straipsnius, nes yra labai geras teisininakas, ir galimai labai gerai PAKABINTAS.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Ne 9 korteles nieko nereiskia. Teisejui atrode idomiau, – skambini vienam zmogui – isidedi viena kortele, skambiji kitam – dar kita, pirmyn atgal telefono dangteli brukst brukst gal cia kazkokia sekso simuliacija? :)
     Nieko aisku itartino tame nera,jokiu sasaju su nusikalstamu pasauliu, kuriame vyrauja tokia korteline praktika, sventasis, nu kaip ir dienorastyje rasoma. Neliskite prie to jau mirusio teisejo. Buvo snekus zmogus, vare 9 numeriais.

     Thumb up 0 Thumb down 0

   • tam tikru shaltiniu duomenimis, bolonkes niku prisidenges gali buti juodasis, kuris labai artimai bendrauja su taja mergse. Todel kartais ir toji mergse gali buti paraso juoduju info, nes matai, viska ana zino. Net kas vyksta ikiteisminiuose tyrimuose puikiai zino, itarimus, kaltinamuosius aktus, viska oj viska. Siaip pagal siandienos duomenis tai balionke yra prokuroras is GP. Na pagal viena komentara tai daugiau negu akivaizdu, nes analizuoja viena rasta, kuris guli GP. Kol kas guli, matyt, niekas jo netiria, nes reikia tirti teisejus, o teisejai gi nelieciami.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ir mano nuomone tai galėtų būti kuzia, nes ji irgi daug apie šią bylą žino.O dabar kai ji persimetė į kitą pusę, tai KK komentaruose išlindo bolonkė. O ir tas nusistatymas prieš KK redaktorę tik dar sustiprina įtarimą.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Tai ne Argumentas.”jie” visada dirbo dviese,tik antro nikas dažniau keitėsi.-Pisakas…na patys žinot.O dėl Kuznecovaitės gal atsargiau reiktų-Oi kaip nevertinam mes kadrų,sunkiausiu momentu kartu stovėjusių.Va,kad jūsų energiją taikiems tikslams.Pvz.dėdę Pulinį į skutelius sudraskyt.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Valys, paruodyk per TV dydele spyga, kad nustotu loti, nebijok,
  uspakich parode, ir niekas neisizeide……. o dar galima stipriau, spjauk ..viesai i skydine
  TV kamera, nes mes to ir verti, ane prezidente???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. GERAS, KARSTAS KOMENTARAS VISISKAI NUSIPEZEJO. JAU SAVO MEILES DROZIA… YPAC SLAPTU SALTINIU DOMNIMIS, TAI JAU GALIMAI GALIMI SIZOFRENIJOS POZYMIAI… )))))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Na šitą Landsberg,Sabučio,Paulausko ir Žiemelio “teisėsaugos” Lietuvą vadinti teisinės demokratijos valstybe gali tik slavinų ir dušanskių draugas Landsberg.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. O dar prisiminiau nepagrįstai persekiotus žmones -Rojute, Vagnerį, Betingį, Juodyte ir kitus, nesąmoningas rotacijas, reformas ir kitus dalykus. Labai bijau, kad iš manęs regreso tvarka išieškos pinigus, kurie jiems bus sumokėti už padarytą žalą. Ką aš bedarysiu, juk man biržos maklerio veiklą užtrumpino?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Apklausos liudija,kad pasitikėjimas mano vadovaujama GP lygus praktiškai nuliui.Vilma(Būdėnienė) rūpinasi,kaip pakelti GP reitingus bent kiek aukščiau.Che che.Reikia pinigų.Užsirašysiu audiencijos pas Kubilių,kad duotų bent 9 milijonus litų,viešųjų ryšių akcijai.Žurnalistai ims rašyti mane aukštinančius rašinius(juk nekas į ranką,kuri juos šers!).Gerai čia aš sugalvojau…. :)
  Kas,kad tie pinigai bus išimti iš MUS kritikuojančių runkelių kišenės…Gal susimąstys visokie banglai,kad kuo daugiau staugs,tuo labiau tas kirs per jų kišenę. Che che.Gerai čia aš sugalvojau.O ir ekonomika,sako,atsigauna,Kubilius turėtų atrasti pinigų.Gal ir man atlyginimą pakeltų…? Oi!Čia jau aš per daug užsisvajojau!Gana svajoti,laikas baigti.Rytoj dar kažką parašysiu.
  Bučiuoju,Tavo Valys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai skaičiau kažkur, kad Būdėnienę išmes, priims kitą atstovę, kur savivaldybėj ankščiau dirbo, gal bus geriau

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • A.Mažeika paskelbė,kad esą Kedys žuvo nelaimingo atsitiktinumo dėka ir vėliau parašė atsistatydinimo pareiškimą.Mokesčių mokėtojai net nebuvo perspėti,kad vienas iš jų išlaikytinių atsistatydino.Tik nutekėjus informacijai,GP nieko kito nebeliko,kaip pripažinti A.Mažeikos evakuaciją.
    Ar tik nebus taip pat ir su V.Būdėniene,kuri pareikš,kad reikia dar daugiau lėšų GP Viešųjų ryšių skyriui,o vėliau,tariamai supykus Valiui,bus atleista,nors atsistatydinimo pareiškimas bus parašytas gerokai anksčiau? :)
    Ir arkliui aišku,kad kokybišku ir sąžiningu darbu,artimiausiame tūkstantmetyje UAB “GP” savo pasitikėjimo visuomenės akyse nepakels.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Juk Vilma labai gerai tvarkosi – valstybininkai jau nebepuola :) tuoj filmus apie Valį pradės rodyti :)

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • nesvarbu, pas aną ryšių daugiau, todel tą gal išmes ir priims aną

      Thumb up 0 Thumb down 0

   • Negi jie įsivaizduoja, kad atstovė spaudai turi už juos dirbti??? Tegul dar 10 zenonų burokų pasisodina šalia savęs, tegul ir toliau atsisakymus štampuoja ir tada tikrai “pakels” prestižą visuomenėje.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Vilma matai isdave ziniasklaidai jog pan Jan uzpykes laksto nes reikia byla nuzudyto tirti. Tai kad per neplepetu, tai ja atleis, paims kokia sena pinda, kad nieko niekam nepasakotu

     Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kurie dirba teisėsaugoj,gal nežino,kam dirba-PAGAL MANE TURĖTŲ LIETUVOS VALSTYBEI,GAUDYTI ŽULIKUS IR SODINTI SYPĘ IKI GALO,KUO DIDESNIS NUSIKALTIMAS TUO ILGIAU

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kavos tirsciai sako, jog jo Staniulio likimas nelaukia, nes Staniulis tyliai tyliai grizo i savo gimtaja prokuratura. Kavos tirsciai sako, jog tiems patiems, kurie palaike ir reme Vali, tekusi grandiozine uzduotis. Kokia – reikia dar uzvirti kavos ir paziureti, iki galo neaisku.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ko jums neitinka sis prokuroras ?. Jums kazkaip nei vienas nei tinka. pagal Jus atrodo kad lukiskes tai nekaltu mergaiciu vienuolynas. Ten gi visi “nekalti” sedi. tie nekalti sugeba laisveje susirasti moteriskes , kuriui siaip normalus vyrai gal i zmonas neima ar kaip nesuprantu. is kur pas normalia moteri noras buti kalinio zmona .. gal ir gerai visada zinai kur yra tavo vyras. Nutilo ko tais ir Kedziai.. turbut jau visiems aisku kaip ten buvo… Nezinau man atrodo Valys visai neblogas.. dar tik metai, viskas ne taip greitai. kazkaip cia labai subjektyvus laikrastis. Vienintelis privalumas pigus .. matyt savo informatoriams nemoka tai ir remiasi gandais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kedžiai tai Kedžiai yra ir kitų bylų gal, ar oligarchai valdo, prie petrauskio ir tai nors patampė seimo narius kažkiek dėl tų sutarčių, prie Valantino -Uspaskichą gal šiek tiek , ar dar ką, o dabar kas, STT gal patampo šiek tiek iš savivaldybės su antrankiais ar be kažką, pradinėj stadijoj, o kas paskui, kažkaip aš tai negirdėjau kad daug ten tų bylų iki teismo daeitų, gal ir į darbą grįžta dauguma, o kas kontroliuoja, prokuratūra gal, tai kur tas veiksnumas?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Vaikšto kalbos,kad kažkas kažkur matė gerb.Valienės komentarus.Jei KK kažkokia forma juos pristatytų savo Prisiekusiųjų Tarėjų apžiūrai,vaizdelis gal pagražėtų?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gerbiamas tamsta vis gandais, laidelėmis, “vaikštančiomis kalbomis” tiki. Man tas pats buvo, iki sukako 5 metai. Valienės IP – 78.56.207.203.
   Įveskite į Google ir pamatykite vaizdelį savo akimis.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • NU patikrinau. Ir radau sito IP komentara po straipsniu apie Tomuko atsisatydinima. Tenais yra verkiama Tomuko, vadinamas padoriu ir saziningu. Tas pats, kuris ikiso stora pagali i vezima. Kazka nusikalbi. Tipo Valiene pergyvena, kad jis atsisatydino???Ka nors geresnio sugalvok

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Čia niekis, kalbama, kad jis per tą nelemtą optimizciją ir didelio reikalo nespėjo suvaikščioti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nežinau,kas straipsnio autorius ,nors jis prieštarauja ankstesniems straipsniams išspausdiniems Karštame komentare,tačiau pilnai tikėtina ,-jog čekistas yra čekistas,kuriuo gali pasitikėti tik čekistas. .Lietuvos Prezidentė -J.E.Grybauskaiė ,darydama kosmetines “reformas ” čekistinėje teisėsaugoje pati kompromituojasi prieš Lietuvos runkelius ,ją išrinkusius į garbingą PREZIDENTO postą.. Išeitis viena-tai gerai apgalvota teisėsaugos reforma iš teisėsaugos išvyti visus čekistus,tame skaičiuje ir konservatorių proteže -jaunesnės kartos čekistą GINTARĄ KRYŽEVIČIŲ ,kuriam patikėta valdyti Lietuvos Respblikos Aukščiausiąjį Teismą ir Lietuvos Konstitucijoje nenumatytą teisėjų klaną ,vadinamą Teisėjų taryba. Siųlau atkreipti dėmesį į užrašus prie įėjimo į teismus.Sakykim Lietuvos Aukščiausias teismas.Lietuvos Vyriausias admonistrcinis teisms,Lietuvos apeliacinis teismas.Pagalvokime,o kodėl apeinamas žodis Respublikos.Ką tai gali reikšti???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Cha-cha-cah! :) Gerai čia, visas Valys kaip ant delno, plikas plikutėlis. Man jis primena tokį vieną su dešiniu smegenų pusrutuliu mėmę Malakauską. Kaip du vandens lašai. Abu juos aplinka dulkino visomis įmanomomis kamasutros pozomis. Bobos, ne vyrai.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...