Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Iš „kalėjimo“, tačiau kur dabar…?

2012-05-18 14:10 | Laiškai | Komentarų (192)

Paskutinės akimirkos prieš paimant mergaitę. Petro Jonušo nuotr.

Su visomis smulkmenomis atminty atgyja vaizdas, kai pirmą kartą teko lankytis Kedžių namuose, kada pirmą kartą savomis akimis pamačiau mažąją Klonio gatvės mergaitę. Neplanavau to… Tiesiog Renaldui Ščiglinskui paprašius paskaityti eiles tiesioginę Klonio gatvės transliaciją žiūrintiems tautiečiams užsienyje, mažumą sunerimau, kad kažin ar tiksliai atkursiu viską mintinai. Paprašiau netoliese buvusios Audronės Skučienės poros popieriaus lapų.

– Tai einam,viduj viską užsirašysi…

Tuo momentu apie mergaitę net negalvojau, kai vos pravėrus duris pasigirdo greiti žingsniukai ir tarsi iš niekur prieš mane atsirado mergaitė, matyt, pamaniusi, kad iš darbo sugrįžo Neringa. Nejauku paliko, kai nepažįstamą veidą išvydęs vaikas staiga sustojo tarsi įkaltas. Kas žino, kokia mintis tuo momentu šmėkštelėjo kažkada nutukusių „dėdžių“ ir „teisingumo“ vardu besidangstančių monstrų iškankinto vaiko galvutėje? Gal jau „ims“???

Ir tik A. Skučienei paaiškinus, mergytė suaugusio žmogaus žvilgsniu, atidžiai, nuo galvos iki kojų nužvelgusi „jai eilėraščius rašiusį dėdę“ vėl nustraksėjo į kambarį, kur girdėjosi dūkstančių draugių balsai.

Neimčiau čia seilėtis, jei ne vakar „didžiai gerbiamo“ Černiausko vos pusvalandį po tragedijos visais kanalais imtas demonstruoti Gebelso vertas propagandinis vaizdo klipas apie „iš kalėjimo ištrauktą“ mergytę. Vaikas, kuris lig šiol su tam tikra atsarga žiūrėjo į visus vyriškos giminės suaugusius (matyt, prisimindamas nelabai tolimą tam tikrą savo patirtį), staiga leidžiasi liečiamas visai nepažįstamo, vos prieš kelias minutes ją už kojų vilkusio „dėdės“..? Tie, kas nors kartą matė mergytę Klonio gatvės kieme, puikiausiai pamena, koks vaikas buvo ten ir kokį stebėjome sėdintį autobusiuke. Minutės ramiai nenusėdinti, strikinėjanti, besijuokianti – tarsi gyvo sidabro trupinėlis mergytė staiga „pamato“ aštuonias rankytes??? Sulėtėję judesiai, kažkokios keistos balso intonacijos???

Kam aš tai pasakoju? Ogi todėl, kad panašų vaizdą jau esu matęs prieš nepilnus metus per savo žmonos laidotuves. Labai skaudu prisiminti, tačiau nutylėti irgi negaliu.

Visą dieną šiaip taip besilaikiusiai dukrai prasidėjo isterija ir vardan vaiko sveikatos teko pasitelkti pagalbon medikamentus. Pažįstama medikė suleido kažkokius raminančius ir jau po minutės iki šiol balsu mamą šaukęs vaikas staiga tapo tarsi kažkoks kitoks. Ne, gerbiamieji, nebuvo mieguistumo, nebuvo „suzombėjimo“ – pasikeitė tai, ko apibūdinti po šiai dienai nemoku. Šiokia tokia šypsenėlė, kalba irgi lyg ir tvarkoje, o vaikas tarsi ne mano… Pamačius vaizdą autobusiuke, tiesiog „prišalau“ prie kėdės.

Klausiu, kokiu tikslu dabar sekamos pasakos apie „baseinus, lankstomus rūbelius“ ir t.t., jei savo tikslą jau pasiekėte? Reabilituotis visuomenės akyse? Nemanau. Po vakarykščio pogromo Klonio gatvėje įsitikinau, kad viso šito organizatoriams į tokį niekniekį, kaip kažkieno nuomonė, jiems tiesiog nusišvilpti.

O gal tokiu būdu jau bandoma ruošti visuomenę bylos „sprogimui“? Gal greit atsiras „patikimi vaiko liudijimai“ apie tvirkintoją tėvelį, dėdę Aidą ar pedofilines istorijas pasakoti mokiusią Neringą Venckienę? Panašu, kad vėl persistengėte.

Pats esu šioks toks savamokslis scenaristas, nei daug, nei mažai jau virš dešimt metų ir pati scena man ne svetimas potyris, taip, kad kas yra „perspaustas“ scenarijus ar nevykusi vaidyba man yra žinoma. Nešlubuoja iki šiol ir vyriška intuicija. Tik prieš kelias dienas, išvažiuodamas iš Klonio gatvės kalbėjausi su žmonėmis apie tai, kad įtartinas pasirodė viename tinklapyje paskelbtas S. Vaicekauskienės paatviravimas, jog „šią savaitę tai jau tikrai į Klonį nevažiuosim“. Rezultatus matome visi. Patariu kaip „scenos vilkas“- keiskite scenaristą arba režisierių, nes tai, ką dabar mato visa Lietuva, – tik nevykęs mėgėjų bandymas paslėpti kažkieno didelio ir riebaus svylančią uodegą lietuviškos „kūrėtvarkos“ pripelijusiose džiunglėse.

Remigijus Paciukonis

Komentarai

 

 

 
 1. te nebando kas paneigti ,kad vaistai mergaitei nebuvo duoti. Puikiai maciau savo vaiko elgesi po vaistuku,kai jis paniskai ir isteriskai neprisileido gydytoju ir seseliu,o po vaistuku i visas komandas noriai reagavo…duok ranka- dave…einam- ejo ir t.t …kalba rami buvo,gal maziau skambaus juoko ir judesiu iprastu judriu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nėra jo stebėtis, kad tiek daug žmonių tiki dabartinemis- “nuostabiomis”, Deimantes kedytes, gyvenimo salygomus. Toks jau tas zmogus- kam kovoti, matyti, gilintis į tai kas vyksta, jei galima nekreipti demesio ir ramiai gyventi?! Nereikia buti profesoriui, kad suprasti viena- viskas čia negerai, neaisku… Pedofilijos nėra? Nuo kada Lietuva stebuklų kraštas?! Visam pasauly tai yra, o čia ne?! Vaikas negali prusufantazuoti tokiu dalyku. O kas pritaria “mamytei” stankunaitei, tas pritaria pedofilijos legalizavimui. Nors… Ir taip ji jau čia legali. Dabar “gerieji” dedes gali išeiti į gatve ir išsirinkti sau patinkantį kasneli, gal tai bus jūsų vaikas? O jei, NEDUOK DIEVE TAIP NUTIKTU, nuvilsiu, jūsų vaiką, net jums sužinojusi dulkina dėdė toliau, nes juk galima, o kas uždraus? Gal tuomet pats issirinkite “ta” kuriam duosiu savo mažąjį, mylimąjį vaiką?
  Kas to nenori, nenuleiskim rankų! Kovokim! Tai daug daugiau nei viena istorija!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kazkas didelis ir riebus-tai yra pedofiline KGB-istine Lietuvos mafija,ji issikerojusi po visas institucijas,tarsi vezio metastazes,kaip dabar ta vezi nugaleti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Plinta komentarai, kad Mergaitė Santariškėse, Rygos psichiatrinėje, net Švedijoje. Santariškiečiai, patvirtinkite, arba paneikite jos buvimą reanimacijoje, būkit lietuviai, savo vaikų tėvai…Komentuokite anonimiškai, iš bibliotekų, sanatorijų, valdiškuų kompų, jei nesaugūs esate…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Atpirkimo ožys Prezidentei.
  Kaip jau skelbta, kartu su Stankūnaite, Mergaitę, beveik priaugusią prie globėjos, plėšė ir atplėšė advokatas, kuriam įstatymas nurodo dalyvavimą tik specialiojo liudytojo apklausoje. Tai yra, kurio neturėjo toje vietoje būti. Pavykus atplėšti, nejudrią, bet dar klykti sugebančią, nešė į “autozaką” irgi ši “saldžioji porelė”. Maža to, advokatas dar ištiražavo, kaip Mergaitė “autozake”, čiaumodama nerekomenduojamą vaikams skanėstą, staiga pamilsta jos tik ką buvusio siaubo kaltininkus,ir kliedi apie aštuonias rankas.
  Daugelio komentarų buvo “kalamas prie kryžiaus” advokatas A.Venckus, kad gynė byloje sutenerius. Kas yra normalu advokatui, kurio teisė ir pareiga teikti juridinę pagalbą byloje bet kokiam proceso dalyviui. O prie ko reikia kalti advokatą, teikiantį fizinę, o ne juridinę pagalbą, jo ginamajai vartojant smurtą, tarptautinių konvencijų draudžiamą prievartą prieš mažametį vienos bylos proceso dalyvį – nukentėjusįjį? Štai, rašau šituos žodžius, ir nesinori tikėti, kad tokie štai “gynybos” veiksmai yra nors kiek teisėti, ir kad jie neužtraukia baudžiamosios atsakomybės. Ir jei Prezidentė nori šiek tiek reabilituotis Tautos akyse, Ji turi tam galimybę: advokatas aiškiai perdaug įsijautė, ir labai lengva ant jo “atsigroti”…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. “…konspiraciniame bute ir nusiramino, išgirdusios ir pamačiusios, kokia noriai bendraujanti mergaitė, kokia ji linksma ir pan. Štai, ką sako specialistas psichoterapeutas, kurio komentarai Lietrytyje – trinami: Nuogastauju, jog vizito pas mergaite metu, ji buvo galimai paveikta psichotropinio poveikio, kuris igalina pacienta padaryti pilnai priklausoma nuo gydytojo valios, su visom is to sekanciom asmenybes sunaikinimo pasekmem, t.y. nuolatines euforijos busena, kai myli visus ir tave supancia aplinka. O taip manyti vercia visi matyti video irasai ir garso takeliai. Taip nebuna savaime, kad po patirto smurtinio emimo streso, staiga autobusiuke kyla pilna , keista euforija, su prasiverziancia kalba apie 8 rankas ir staiga sutrikusios Stankunaites atsakymu, kad tai del lietaus ir t.t. Pats, kaip gydytojas, susiduriau, kad gydant depresija, patyrus soka, suleidziami vaistai, kurie is karto duoda sia euforijos busena, kai visa praeitis nugrimzta ir pacientas jaucia tik palaima ir meile duotu momentu tave supantiems zmonems – tame tarpe ir mazai pazistamam, nors ir tik ka smurtavusiam pries tave pati advokata Cerniauska. Juk buvo uzmesta ant galvos policininko rankomis antklode ir advokatas padejo nesti klykiancia mergaite. O pagal teisines normas , nevartojant prievarta, 8 metu mergaite turejo pati eiti, pasiemus uz rankos mylima mama ir advokatas, kaip pasalinis asmuo, neturejo teises net prisiliesti prie vaiko.Kam reikalinga is anksto paruosta ant galvos uzmesti antklode, o pradzioje nusukti videokameras ? Nes tuomet greit galima padaryti vaistu injekcija, o autobusiuke pratest panasius veiksmus. Kas dabar atsakys i siuos klausimus ? Toliau toks ” gydymas” tesiamas ir pacientas visad, be isimties, papuola i visiska priklausomybe nuo gydytojo, t.y. neturi savo valios, nuomones ir visad priima tik tai, ka teigia jam gydytojas. O kai aplanko artimieji : sako, kad jam gera net ir ligonineje ir, kad niekaip nenori buti isleidziamas namo, t.y. jaucia euforija. Pats, savo akimis, ne karta maciau toki zlugdanti ir ypac sunkiai luosinanti zmogaus asmsnybes, dar KGB laikais idiegta ir istobulinta gydymo buda. Tad bukit budrus. Reiktu, kad tokio vizito metu kartu su deputatu butu nepriklausomas, patyres, doras psichoterapeutas, kuris kompetetingai nusviestu realia mergaites busena, ar tai ne dirbtinai sukelta euforija ? P. S. Si mano komentara, kaip ir ankstesnius kitus pasisakymus, trina taip vadinama ” laisva” kairiosios pakraipos Uso garbintoju spauda. Visu nespes trinti, o jei kas padaugins kopijas – tai tam tariu dideli aciu. Visiems linkiu sekmes kovoje uz prigimtinia vaiko teise i gyvenima, i nesmurtines aplinkos buvi !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. mano komentarui, kuriame įdedu nuorodą į video, kuriame mergaitė kalba apie 8 rankas (ne valandas), reikia moderavimo? Kodėl jo nepraleidi Karštas komentare?????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nusikopijavau į Skypą, tą minutę, kai tik jis atsirado, bet po žmonių komentarų, iš karto atsirado montažas. Neaišku tik ar ji dabar atsidarys jums mielieji, bet aš ją turiu ir kokir nori ekspertai gaki nagrinėti . “Atrodo kaip 8 rankos” ir niekaip kitaip neišgirsit. O jau advikato dirbtiniai klausimai apie mėnesį, valandas, tai tiesiog graudūs…ir šlykštūs.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Konspiraciniame bute apsilankė dvi seimūnės ir nusiramino, išgirdusios ir pamačiusios, kokia noriai bendraujanti mergaitė, kokia ji linksma ir pan. Štai, ką sako specialistas psichoterapeutas, kurio komentarai Lietrytyje – trinami: Nuogastauju, jog vizito pas mergaitę metu, ji buvo galimai paveikta psichotropinio poveikio, kuris įgalina pacientą padaryti pilnai priklausomą nuo gydytojo valios, su visom iš to sekančiom asmenybės sunaikinimo pasekmėm, t.y. nuolatinės euforijos buseną, kai myli visus ir tave supancią aplinką. O taip manyti verčia visi matyti video irašai ir garso takeliai. Taip nebuna savaime, kad po patirto smurtinio ėmimo streso, staiga autobusiuke kyla pilna , keista euforija, su prasiveržiančia kalba apie 8 rankas ir staiga sutrikusios Stankūnaitės atsakymu, kad tai dėl lietaus ir t.t. Pats, kaip gydytojas, susidūriau, kad gydant depresiją, patyrus šoka, suleidžiami vaistai, kurie iš karto duoda šią euforijos buseną, kai visa praeitis nugrimzta ir pacientas jaučia tik palaimą ir meilę duotu momentu tave supantiems žmonėms – tame tarpe ir mažai pažįstamam, nors ir tik ką smurtavusiam prieš tave patį advokatą Černiauską. Juk buvo užmesta ant galvos policininko rankomis antklodė ir advokatas padėjo nešti klykiančią mergaitę. O pagal teisines normas, nenaudojant prievartos, 8 metų mergaitė turėjo pati eiti, pasiėmus už rankos mylimą mamą, o advokatas, kaip pašalinis asmuo, neturėjo teisės net prisiliesti prie vaiko. Kam reikalinga iš anksto paruošta ant galvos uzmesti antklodė, o pradžioje nusukti videokameras? Nes tuomet greit galima padaryti vaistų injekciją, o autobusiuke pratęst panašius veiksmus. Kas dabar atsakys į šiuos klausimus? Toliau toks “gydymas” tęsiamas ir pacientas visad, be išimties, papuola į visišką priklausomybę nuo gydytojo, t.y. neturi savo valios, nuomonės ir visad priima tik tai, ką teigia jam gydytojas. O kai aplanko artimieji: sako, kad jam gera net ir ligoninėje ir, kad niekaip nenori būti išleidžiamas namo, t.y. jaučia euforiją. Pats, savo akimis, ne kartą mačiau toki žlugdantį ir ypač sunkiai luošinantį žmogaus asmenybės, dar KGB laikais įdiegtą ir ištobulintą, gydymo būdą. Tad būkit budrūs. Reiktų, kad tokio vizito metu kartu su deputatu būtų nepriklausomas, patyręs, doras psichoterapeutas, kuris kompetetingai nušviestų realią mergaitės būseną, ar tai ne dirbtinai sukelta euforija? P. S. Šį mano komentarą, kaip ir ankstesnius kitus pasisakymus, trina taip vadinama “laisva” kairiosios pakraipos Ūso garbintojų spauda. Visų nespės trinti, o jei kas padaugins kopijas – tai tam tariu didelį ačiū. Visiems linkiu sėkmės kovoje už prigimtinią vaiko teisę į gyvenimą, į nesmurtinės aplinkos būvį!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jo,is pradziu Kedys diktavo ka mergaitei sakyti reikia,dabar piktinames,kad Stankunaite diktuos…truksta zodziu,tiesa pasakius netikiu nei viena puse,abidvi kazka slepia ir tarpusavy kovoja,o vaikas tik kaip priedanga

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. JAV Prezidentas Tomas Džefersonas "Kai neteisybė tampa teise, PASIPRIEŠINIMAS tampa PAREIGA" says:

  “Kai neteisybė tampa teise, PASIPRIEŠINIMAS tampa PAREIGA” (Tomas Džefersonas )

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. as taip pat nujauciu,kad mergaitei buvo kazko suleista,ir kad neuzilgo isgirsim giesmele,kad esa ergaite viska atsimena tik visiskai kitaip…pamatysim,kaip dabar dabar visi pedofilai liks nebe pedofilai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. stankytė gali pasidėti kamerėlę ir filmuoti visą savo dienos veiklą su mergaite, bus stankūnaitės dienų dienoraštis

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai,kad ji neturi kada.Tik partsivezus taip issvajota mergaite iskart atsirado reikalu .Vakaras buvo uzimtas Nickas: bela1986
   Narys nuo: 9 Rugpjūčio 2007
   Pask. prisjungimas: 17 Gegužės 2012 20:54.Kazin kas tada uzsiiminejo su mergaite?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ištirkit kas nors tą įrašą profesionaliai! negi nėra specialistų! paviešinkit! aptarkit!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Neringa viena nieko nepadarys turime visi gausiai dalyvauti visuose aktyvių žmonių organizuojamuose mitinguose. Prisiminkime sąjūdžio laikus!

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • bet reikia vado! tada buvo Ladzbergis ir sąjūdžio protingų vyrų grupė, dabar daug kas šiltai sėdi ir judintis nesinori

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. kas gali paneigti ,kad kramtomoj gumoj,kurią kramtė mergaitė autobusiuke neįdėta narkotinių medžiagų,o dar pažiūrėkit kaip nudažytos mergaitės lūpos ,dažai galimai specialūs,žmonės netylėkit ,ar jūs matot kur eina Lietuva,kas ją valdo ,boikotuokit lietrytį,LNK,ATSIPEIKĖKIT PAGALIAU,SEKANTIS VAIKAS GALI BUTI JŪSŲ,ką tada darysit ,jaunimas ,kur jūs esat,laukiat kol jūsų vaiką paims,paskui neverkit

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • lūpas stankė nudažė, juk apie grožius kalbėjo, apie lakus, nagus, plaukus, užuot paklausus, ar pasaką kokią norėsi paskaityt, ar moki maldelę apie angeliuką?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ar nepagalvojat,kad Kedys galejo pasakyti mergaitei ka sakyti pries kamera?Kas butu,jei visi nestabilios psichikos vyrai pradetu taip juodinti savo vaiku motinas sumaniusias pasipriesinti?Tai juk irgi nenormalu,Aisku sakysit,kad mergaite teisybe sake,bet as ziurejau labai daug kartu ir idemiai to Kedzio darytus video nu nepatikejau.Aisku gal Stankunaite ir nera ideali motina,bet jeigu taip pradetumem vaikus is kiekvienos atimineti…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. DAR KARTĄ PERŽIŪREJAU FILMUOTĄ MEDŽIAGĄ DAR KARTĄ ISITIKINAU KAD VAIKO KOJOS SUSTAPINTOS.DIDESNIOJI DALIS LIETUVOS SERGA IŠ SIELVARTO.REIKIA IMTIS JĖGŲ ,NENULEISTI RANKŲ,VA DABAR NORS VIENAS TEPASISKUNDŽIA KAD LIETUVOJ SUNKU GYVENTI ,VALDŽIA BLOGA,AR PADĖJOT NORS KRISLELIU PRIE TEISINGUMO ATSTATYMO TIK DEJUOT PASISLĖPĘ URVUOSE.PAGARBA DIDŽIAUSIA LANDZBERGIUI,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Zmones Lietuvoj ivyko bandytizmo aktas-karinis nusikaltimas-invazija i privacia teritorija! kas atsakys uz bandytu veiksmus! Ar mes Lr pilieciai nusipelnem kad unifomuoti bandytai butu tarp musu????? nuimkit posaki saugot gint-Pridekit VOGT Vaikus plest privacia nuosavybe must zmones

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...