Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 14 Pirmadienis
 

Į Lietuvą atskrido moderniausi pasaulyje JAV naikintuvai

2016-04-27 14:00 | Krašto apsauga | Komentarų (141)

Prezidentė pasitiko į Lietuvos karinių oro pajėgų bazę Zokniuose atvykusius naujausios kartos JAV naikintuvus. Nuotr. iš lrp.lt

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasitiko ir apžiūrėjo į Lietuvos karinių oro pajėgų bazę Zokniuose atvykusius naujausios kartos Jungtinių Amerikos Valstijų naikintuvus „F-22 Raptor“. Nematomais vadinami naikintuvai į Lietuvą atskrenda pirmą kartą. Tai vienas moderniausių ginklų pasaulyje, kurio nefiksuoja radiolokaciniai radarai.

Pasak Prezidentės, Baltijos šalims šie naikintuvai turi ypatingą reikšmę kaip NATO sąjungininkų kolektyvinės gynybos ir atgrasymo priemonė, kuri padės užtikrinti efektyvią oro erdvės gynybą ir yra pajėgi įveikti galimą regiono karinę izoliaciją.

Šalies vadovės teigimu, naikintuvų „F-22 Raptor“ skrydis į Lietuvą siunčia labai aiškų JAV ir NATO solidarumo signalą, kad Baltijos šalių apginamumas yra viso Aljanso įsipareigojimas. Tai ypač aktualu dabar, kai Rusija demonstruoja agresyvų ir nenuspėjamą elgesį, vykdo pavojingas provokacijas prieš NATO laivus ir lėktuvus tarptautiniuose vandenyse bei oro erdvėje.

„Kaip rodo Ukrainos pavyzdys, Rusijos revanšizmas, agresyvūs karinių pajėgų veiksmai, ginkluotės telkimas aplink mūsų sienas ir politinė valia naudoti jėgą yra egzistencinė grėsmė Lietuvai. O Aljansui – rimtas iššūkis. Šiandien vienų moderniausių naikintuvų atskridimas į Lietuvą parodo JAV pajėgumus greitai ir efektyviai užtikrinti oro erdvės gynybą. Tai signalas, kad Aljansas pasirengęs ir pajėgus atremti bet kokio tipo grėsmes“, – sakė Prezidentė.

Pasak Prezidentės, prieš 12 metų Lietuva kartu su kitomis šešiomis šalimis tapo bendrų vertybių, abipusio pasitikėjimo ir solidarumo transatlantinės bendruomenės dalimi. Nuo tada kolektyvinė gynyba ir strateginė partnerystė su JAV tapo neatskiriama bei pamatine Lietuvos saugumo šerdimi.

Lietuva yra dėkinga JAV už ryžtą sustiprinti įsipareigojimus dėl Europos saugumo. Šalies vadovės teigimu, sprendimas skirti kelis kartus didesnį finansavimą Europos saugumui, atsiųsti daugiau karių ir dislokuoti modernią ginkluotę labai sustiprina Aljanso atgrasymo priemones Baltijos šalyse, žymiai padidina galimybes greitai, laiku ir lanksčiai reaguoti į grėsmes Europoje.

Valstybės vadovė taip pat pabrėžė, kad Lietuva demonstruoja gebėjimus sklandžiai priimti tokio tipo pajėgas ir tinkamai užtikrinti priimančiosios šalies paramą. Mūsų šalis ir pati visapusiškai stiprina savo gynybą, didina jos finansavimą ir modernizuoja kariuomenę.

Komentarai

 

 

 
 1. siame tinklalapyje pezat kiek pajegiat. Nieko VSD ji ivardijo kaip gresme Lietuvai. Ateis laikas busit visi susemti. IP adresu slepti per UK serverius nemokate, nes esate senyvo amziaus. Taip kad Goriene visus priduos.

  Thumb up 0 Thumb down 10

 2. Prieš ketvirtį amžiaus viena sąjunga įsirengė Zoknių aerodromą ir kitus karinius poligonus ir susivežė savo techniką ir kasdien varė apie “supuvusį kapitalizmą”, o dabar jų vietą užsiėmė kita sąjunga, tik dabar jau nestatė, o ant gatavo susivežė, ir mums dar panešiotą laužą pobrangiai iškišusi.
  Prieš ketvirtį amžiaus vienoje sąjungoje buvome pirmi, dabar kitoje sąjungoje paskutiniai :)

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • Durneli, kiek egzistuoja Rusija ir kiek tas tavo nato?
   Kita vertus, kodėl jis tave turėtų ginti? Kuom jau tu toks vertingas? :)

   Thumb up 10 Thumb down 0

  • Turėtum žinoti, kad tarp dorų žmonių pasaulyje, nato laikoma pasaulio žandare. Kur ši kruvina organizacija – tenai karai, kraujas, žudymai.

   Thumb up 10 Thumb down 0

  • Kiek kartų lipsi ant to pačio grėblio stasiukai ? Ar sugebi pasidaryti išvadas ar ne ?Jau pirmas ir antras pasaulinis karas, sukelti su jankių ir žydų pagalba, parodė, kad iš karų pasipelnė tik jankynas, o Europai griuvėsiai ir lavonai.O Libijos, Sirijos, Ukrainos, Egipto pavyzdžiai tau nieko nesako ?

   Thumb up 9 Thumb down 0

  • Aplamai Stasy mums l.pasiseke.Mus visi pasiruose ginti.Mus norejo ginti kryziuociai,lenkai.napoleonai (nuo rusu),rusai nuo bjariu kaimynu,vel vokieciai,svedai taikesi ginti,na visu nesuminesi.Paskutiniu metu rusai mus gine nuo Nato,db.Nato nuo rusu.Viskas OK. Mums svarbu nepasimesti – zinot kas puola ir kas gina.

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • Juk Napoleonas tikrai buvo atejes mus ginti nuo rusu.Nejaugi dar nezinojot?Cia jau LRT paliko propagandine spraga.Kazkada netgi vikingai pora kartu buvo pasirode,kad mus apsaugoti(kad butume SAUGUS!…O demaskavus propaganda is tikruju-bailus ir atsargus.Labiausiai bailus ir beviltiskas siame pasaulyje turi buti baltaodis vyras krikscionis…)

    Thumb up 5 Thumb down 0

    • Kaziukui
     Napoleono laikmetyje lyginant su vid.ziniom pas mane spragu tikrai nera.Sakai pavojingiausia buti baltaodziu krikscioniu,o jei as tik nominalus krikscionis.O biblijos ir evangelijos man yra zydu tautosaka ?

     Thumb up 3 Thumb down 0

     • Na susižavėjai tu tais ‘pliusiukais’ :)) šis geras anas blogas ..tas gina anas puola ..tai būdinga tik babos metrinei liniuotei ..kai nuklysti nuo jos reiškiasi pasimesti miške ..Tpp juk apie Lietuvos saugumo koncepcija buvo jau daug kalbėta ir daug minėta o jos egzistavimas paskutinius 5-6 metus netgi nužymėtas visa eile gana kontraversišku spręndimu padarytų Lietuvos .

      Thumb up 0 Thumb down 6

  • man aišku nesmagu ..bet komentuojate kito “stasio” feika …nors kas dabar supaisys čia kuris čia tikras o kuris ne .O jei čia tik tam kad loti ..tai prašom tęsti :)..pareiga yra pareiga ir nuo jos niekur nedingsi …

   Thumb up 0 Thumb down 7

   • Stasy

    Tu esi nedekingas.As tave karts nuo pagiriu.Kiti tave net durnium laiko ir minusus deda.Ir tu sutinkiTu ir Baba man esate KK komentaru siela ir variklis.Pagal nekuriuos pozymius man atrodo,kad kom. raso tas pats zmogus,tik kaip Kantas “Grynojo proto kritikoje”pakeiciate teigyni su neiginiu.Beje ta metoda naudojo ir Antikos filosofai mokydami studentus.Buk atlaidesnis,nebuk toks įdėjinis(.NZN iš kur atsirado nosinės? )

    Thumb up 5 Thumb down 0

    • Tpp …parašyk ką nors verto savęs .. juk nesi naujokas tose batalijose,.. todėl man ir aiškinti kas prie ko pliusuojasi kiek keistoka ..Čia juk ne pliusiukai ir minusiukai svarbiausia …tiksliau jie aplamai neturi jokios vertės …be tu kurie linkę jais žaisti .:)

     Thumb up 0 Thumb down 6

     • branguti tie minusiukai ir pasako, kad kone absoliuti dauguma tavo svaigalams NEPRITARIA.GAL TAU IR NESVARBU, BET KAD ESI PAJUOKAI SAVE IŠSTATĘS, TAI FAKTAS.

      Thumb up 4 Thumb down 0

     • Jus ta faktą sau galėsite prisilipdyti ant kaktos ..su prierašu “nuo stasio”. Patinka dėti pliusiukus-minusiukus ir reitinguotį viena kita nuomonę ..prašom.

      Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Teisingai prezidente! Yra būtina stiprinti gynybines pozicijas, todėl išpjauti 17000 ha. miškų (kaip dabar yra pjaunama) jokiu būdu neužtenka. Tiesiog yra būtina išpjauti VISUS LIETUVOS MIŠKUS, kad geriau būtų matoma kaip atrieda rusų tankai.
  Tiesa sakant yra būtina išpjauti geriausius Lietuvos miškus, o prastą medieną ir krūmus gal būt būtų galima ir palikti….

  Thumb up 9 Thumb down 0

  • Gerai saki.Tik pamiršai paminėti, kad prie to reikia išsiųsti iš Lietuvos darbingus piliečius, kurie sėkmingai keltų gerovę užsienio šalims, kas yra sėkmingai vykdoma. Juk švedų, vokiečių,amerikonų, anglų pensininkams reikia gerai gyventi išėjus į užtarnautą poilsį. Jiems reikia pensijų, kad galėtų po Europą keliauti, o mūsiškai te sėdi ant kruopų, kurias surenkame akcijų metu.Tvarka kaip bažnyčioje. Viskas pagal planą Lietuva be lietuvių, be miškų, belaukianti kada rusas puls.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 4. Užbalės princus kviečiasi Lietuva ir ne tik ji viena Lenkija, Latvija, Estija, Rumunija ..Čekija ,Slovakija. Dabar Ukraina..dar seniau Gruzija ..savo laiku ir ta pati Europa ..kai dar dantys buvo pagaląsti ir neatšipę griaužiant viską kas nevalgoma ..o jei dar seniau ir ta pati sovietinė Rusija ..su jos tiesa ..Tai čia tik Europa ..O kur terorizmas jo grėsmė ? kada paskutinį karta žiūrėjote inReal rugsėjo 11 kadrus ?matyt niekada ..o juk vertėtu ..labai pamokančiai visa tai atrodo ..Riba tarp saugumo ir žmogiškumo dažnai buna nutrinta vardan to pastarojo , bet retai kada tas pastarasis vėliau ta, pritaria ..Tokia jau ta demokratija ..prostitutė dėl kurios verta aukotis ..bet neturi teisės tikėtis sulaukti iš jos dėkingumo ir supratimo .Gvantanamas ..įstaiga ar kalėjimas ? kur brėžti ribą ?jei paisyti daugumos piliečiu interesus .

  Thumb up 1 Thumb down 5

  • gal apklausą padarykim dėl piliečiu interesų ir būtų matyti ta dauguma ar mažuma trokšta karo ?

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Čia kaip VAE referendumą Balsys prastumė su klausimų ” ar jus norite Lietuvoje turėti dar viena Černobilį ???” na atitinkamas ir atsakimas buvo sulauktas :)) Bijau.. kad kai tokie klausimai galvoje formuojasi Lietuviška gramatika čia niekuo negali Tamstoms padėti o vaistas tam tik vienas,… imti abiems po kastuvą ir kąsti , bet kur bet ką, ..daug ir smagiai .:)

    Thumb up 1 Thumb down 8

    • Va, va tai pats imk ir kask bunkerį, kad turėtum kur pasislėpti, kai rusas puls.

     Thumb up 8 Thumb down 0

    • Pavydziu Tau Stasy,tu tokis aktyvus,iskalbingas,bei gramatnas.As ir gi nore ciau ant kai kuriu a uzdeti nosines ,bet nzn kai tai daroma.Todel mano kastuvai taip ir liko be dantu -nesikandzioja.

     Thumb up 6 Thumb down 0

     • slabnai geltonas ..:) Tema matei , ja skaitei ?… .tai ir driogstelk tinkamai ..Giedrė nepyks jei ir apatinėmis patrankomis užvažiuosi ..:) o jei ir rašybos klaidas ištaisysi ..dar ir pagirsiu .

      Thumb up 0 Thumb down 10

  • Jėga! Pavyzdys vertas stase-e-e-lio. Rugsėjo 11-ta. Kur net moksliškai buvo paneigti fizikos dėsniai. Nes taip reikėjo…
   :))))))

   Thumb up 6 Thumb down 0

   • Jis fizikos nesimokė, 4 klasėje fizikos nėra, o toliau- sunki vaikystė, mediniai žaislai, ne iki mokslų, negi nematai? Jam ne tik fizika, jam lietuvių kalbos gramatika -KOSMOSAS !

    Thumb up 8 Thumb down 0

  • Ukraina jau ant kelių, prisikvietė javainius ant savo galvos-murkdosi kraujuose paskendusi, o prezidentas bizniuką suka su Rusija ir vargo nemato ofšoruose sėdėdamas.Čiulpk paršelio saldainiukus :)

   Thumb up 8 Thumb down 0

 5. Man Grybauskaitė smirdi jau per kompiuterį su tuo pačiu mėlynu chalatu
  kasdien…

  Thumb up 7 Thumb down 1

 6. Stasy,suprantu,kad kitaip kalbėti negali,bet nors kiek realistiškiau rašyk.Negi tu manai,kad rusą išgasdinsi su keletu lėktuvėliu,kad ir vienu geriausių?Negi manai,kad koks šimtas Abramsų gali karą prieš rusą laimėti?Net 500?Nejuokink svieto.Istorijoje ne tokiais vienetiniais eksponatiniais ginklais(to meto technologijų pasiekimais)ir ne šimtais,o milijonais apginkluotų iš Europos į Rytus žygiavo ir kas vėliau iš jų liko?
  Stasy,o aš labai rimtai įtariu,kad kaikas mūsuose tokiomis rašomomis kvailystėmis ir tokiomis juokingomis provokacijomis siekia aiškaus tikslo – išprovokuoti mešką,o po to po jos šonu prigulti.Kaip manai,gal aš neteisi?

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Ar žinote Birute kaip elgtis sutykus meška miške ? pasiskaitykite ..labai įdomi patirtis ..Deja ten neparašyta kaip elgtis tuo atvejų jei ji vaikšto aplink musų namus .:)..todėl nuojauta man sako kad čia be keptūviu ir puodų skardiniu niekaip neapsieisi ..:)

   Thumb up 0 Thumb down 9

   • Meška mūsų kaimynė, o su kaimynais patartina draugauti ir nesipykti.Bet ką veikia tie užbalės princai prie mūsų, va, čia tai klausimux ?Visur kur tik atskrenda jie, liejasi kraujas.Jei Kijevo maidanas nebūtų buvęs užraugtas ant fašistinės banderiškos ir rusofobinės ideologijos,tai šiandien Krymas būtų iki šiol buvęs Ukrainos, nebūtų aukų.Jei Amerika nebūtų padegusi savo spalvotomis revoliucijomis Irako,Egipto,Libijos ,Sirijos- tai visos šios valstybės būtų iki šiol buvusios žydinčiais sodais ,kaip ir anksčiau. Nes kiekvienas daug mažiau protaujantis žmogus gali įrodyti ,kad ta taip vadinama demokratija kuri tinka Amerikai ,ji netinka Iranui ar Sirijai. Netinka ne tik kad Rusijai.Ji netinkama net Lietuvai. Taigi, jei Amerika nebūtų padegus Artimųjų Rytų ,o paskui nebūtų išsižiojusi nežinodama ką jai daryti su ISIS Sirijoje,tai ir Rusijai nebūtų reikėję tada Sirijoj demonstruoti savo armijos galią, ryžtą.Nebūtų ir tų vadinamų pabėgėlių, kurie šniūrais lekia į Europą.

    Thumb up 10 Thumb down 0

   • su puodais ir keptuvėmis kariauti gali tik tavo bobutė, o ne rusas. Kai užvoš per maumenį atbuline ranka, tai iš stasiuko šlapia vieta liks. Turim pavyzdžių tiek pirmam , tiek antram kare. Trečias kartas gali ir nemeluoti.Triusikų gumyčių pasirink, tai nors ragatkių prisidarysi-galėsi mešką baidyti :)

    Thumb up 9 Thumb down 0

   • Čia kaip tam anekdote, kur bobulė eina ir šaukia kad ją prievartauja. Prieina jaunuolis ir sako : Bobule, kur tas prievartautojas apie kurį kalbi ?
    Bobulė jam : Oi vaikeli, o pasvajoti jau nebegalima?

    Thumb up 8 Thumb down 0

  • Ne viena tu taip galvoji…daug žmonių taip galvoja Birute.Nuo mūsų nepriklauso absoliučiai niekas…kaip susitars didžiosios šalys-taip ir įvyks.Kieno įtakoje liksim klausimas atviras pakol kas, bet labai panašu.

   Thumb up 7 Thumb down 1

    • Stasiui

     Rimciausi faktai -patirtis.O profkeje mane mokino,kad istorija sukasi ratu , bet veliau filosofai patobulino teigini ,sakydami ,kad ji sukasi spyrale.Nuo to mums tik blogiau.

     Thumb up 4 Thumb down 0

 7. Atvirai kalabant,aš ne prieš.Teskraido.Nuo to niekas nepasikeis,tik mums patiems iš to jokios didelės naudos nebus.Su vienu ar net su 50 lėktuvų karo,neduok Dieve jei jis bus,nelaimėsi,o patiekti jų daugiau į Baltijos šalis amerikonui spiekos nepakanka.Tokia jau ta realybė.Pagaliau,mūsų pilotai tokiais nepaskraidys,o amerikonas ar vokietis vargiai už mūsų žemės lopinėlius kariaus.Ruso tokiais pokštais neišgasdinsi.
  Geriau būtų imti kalbėtis,o ne “kuoka”grasinti barnduolinį ginklą turinčiam kaimynui.Bet kas ten tokio kvailio kaip aš paklausys.Magnolija ir tata bėdai ištikus autus Vašingtone pasidžiaus,o mes ir būsim tie vargetos,kuriems teks mėsmalėje ……..

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Diedas tu nesidairai kaip keičiasi Lietuvos požiūris į savo pačios saugumą, kalbu apie ta visuomenėd dalį kuri netgi nepritardama esamos valdžios vidaus politikai ..nesibodį įvardinti tikrasias šalies grėsmes . Argi yra skirtumas kiek amerikiečiai čia atsius čia kariu ,lėktuvų ir tankų ..kiek besiustu ju bus maža ir tos lenktynės niekur neveda ..bet tokios pastangos leidžia visuomenei labiau suprasti, kad tos kalbos nėra iš piršto laužtos. Tik nuo Lietuvos priklauso jos saugumas ir čia matomos visos kitos priemonės tėra tik pagalbinės .

   Thumb up 0 Thumb down 10

 8. Vienas lauke ne karys!2.Nereik mums zydu su tokiomis dovanomis.Grius ta ES ,grius JAV zydu dominavimas valdyme..kam tas cirkas ,kaip su TSRS valdymu ir Komunizmo smekla!3.Kodel TSRS ir Komunizmo kurejai netraukiami baudziamojon atsakomyben,kodel jie ne kalejime?

  Thumb up 6 Thumb down 3

 9. Galiu tik tiek pasakyti, paranojike. Ir dar Grybauskaitei, kaip buvusiai komunistei, laaabai baisu. O jeigu Rusija uzims Lietuva, o pati nesuspes isnesti kudasiaus uz balos. O ka tada reikes buvusiai kgb pasakyti. Va is kur tas dekingumas amerikonams. Is baimes juk ne tik dekosi , bet, laukim, gal sitikusi Obama puls ir ranka buciuoti.

  Thumb up 13 Thumb down 2

 10. Lietuva tai ir saukesi kariuomenes,kad saugotu vagiu turtus.nieko jiems neiseis greit neliks,ne vagiu,ne ju isvoktos Lietuvos turtu.

  Thumb up 17 Thumb down 3

  • Jei kariaus su rusu Lietuvos teritorijoje atmink neliks nei mūsų.Jų turtai galimai jau seniai užsienio bankuose suslėpti.Mano nuomonė.

   Thumb up 18 Thumb down 2

 11. Tai kiek dabar Ivanas aviacijos pulkų papildomai permes i Kaliningrada ? juk kaip ne kaip Amerikiečiai savo viena Raprot Lietuvoje nusodino ..grėsmės lygis mūsėt kaliningradui išaugo kokiu šimtu procentu ?..o kas butų jei prie tu penkių esamu abramsu Lietuvoje pridėtu dar pora ? santykį matyt tektu didintį tankais 1 prie 500 senu .. + plius komandinis centras Nato ..o tai dar koks 50000 reguliariosios armijos prie Lietuvos sienos ir t.t. Prie tokiu reikalų man tiesa sakant baisu ir pagalvoti kas nutiktu jei Amerikiečiai sugalvotu rimčiau kuo užsiimti Lietuvoje ..iš to laikino paverčiant pastoviu ..

  Thumb up 6 Thumb down 16

  • Vel elini karta amerikieciai eskaluoja kara.As pries tokias nesamones.Lietuvai nereikia tapti kazkieno baze…ar taikiniu.

   Thumb up 24 Thumb down 5

   • o jei peržiūrėtume ką ruskis Kaliningrade laiko paslėpęs ? tai ka rastume manai tai atitiktu saugumo normos ribas ? ar kaip visada suponuotume duok durniui kelia o jis data tikrai šūdu pro šoną praplauks .. Keistas tas tamstos saugumo supratimas ..

    Thumb up 3 Thumb down 19

   • viena valanda skrydžio šiuo lėktuvu kainuoja 44 000 dol. dėl specialaus kuro 2 turboreaktyviniams varikliams.. paprastas klausimas – lietuviai už tai mokės ar amerikiečiai??

    Thumb up 17 Thumb down 3

 12. Sovietai 1941m tai pat buvo kai kuriu zmoniu pasitikti dziaugsmingai. Ar skiriasi sie mano nuomone atejunai nuo anu?

  Thumb up 17 Thumb down 3

   • O ko tu stebiesi? Ilgai skrido žmogelis, kentėjo, kentėjo, galvojo nusileidęs iškart bėgs už krūmo, bet gavosi viskas kitaip. Čiabuvių prezidentė prisistatė. Fotkintis. Nebuvo kaip atsisakyti. Manė – išlaikysiu. Neišlaikė…
    :)

    Thumb up 6 Thumb down 0

  • Aš irgi apie tai .
   Reikia gerbti savo šalį , o ne ją griaunančią ir parduodančią valdią , kuri organizavo genocidą prieš tautą .

   Thumb up 26 Thumb down 3

    • Ar tu durnas , ar paxmelnas ,,,, o aš apie ką rašau ?
     Kad valdžia ir šalis yra du labai skirtingi dalykai .
     LT valdo žudikai , iškrypėliai ir aferistai , po kurių keliamo triukšmo priedanga prasukamos grandiozinės aferos .
     O šalis yra mūsų gimtinė , dėl kurios mes turime kovoti ir stengtis , kad gyventi čia būtų geriau negu kurnors Airijoje , ar vokietijoje .
     O valdžia kaip tik stengiasi išguiti žmones iš šalies .

     Thumb up 19 Thumb down 2

  • Ir aš myliu savo kraštą, bet rašau blaivus, o tamstytei reiktų prasiblaivyti ir pabaigti nors 4 klases, jei nori reikštis tinklapyje.

   Thumb up 11 Thumb down 2

   • Kumelė, karvė? Mano babytė tai vėjūne šaukė karvyte, kuri daug skanaus pienelio duodavo.

    Thumb up 8 Thumb down 1

  • Aš irgi ją myliu , bet Vilniaus stotinės kekšės arčiau negu Leningadskos .
   Geriau imsiu už 3 eurikus negu už 5 Lenigrdską .

   Thumb up 10 Thumb down 3

   • Vladui lukoseviciui:

    Kai baliuje prisigerdavo, praporščikas Rževskis pradėdavo kabinėtis prie damų nekreipdamas dėmesio nei į jų grožį, nei į jų amžių, nei į jų lytį…

    Thumb up 12 Thumb down 1

    • BABA tu čia apie pedofilą Sadecką , kriam lytis nesvarbu ,,, o svarbiausia , kad gautų nučiulpti ?

     Thumb up 9 Thumb down 3

  • Konkrečiau prašom, už kokį darbą ?
   Lozungus pamiršk, tai buvo prie lenino, stalino, gorbočiovo, tada daug lozungų matėm :)

   Thumb up 11 Thumb down 0

   • NA KOKIO TAU KONKRETUMO REIKIA ?
    Ką pats nežinai už ką galima mylėti stotines šliuxas ???
    Už pigumą , greitą ir malonų aptarnavimą , na bet jeig kišenes apšvarins , pats kaltas būsi .
    O su Leningradskom intemergaitėmis jau sudėtingiau , jos ieško toli sekančios naudos .

    Thumb up 9 Thumb down 1

 13. Tai ko ji nesireklamuoja lėktvo kabinoje , kaip peklamavosi tanke ????
  Jau neitelpa , ištino nuo gero gyvenimo ir aferų ?
  Galėjote sukišti ir gabaliukais , gaitusi gera jankiams reklama .

  Thumb up 13 Thumb down 2

 14. KGB prostitutė reklamuojasi su jankių pilotu ,,, o kodėl jai neišsireklamuoti su pedofilu Sadecku kurį tratino ŪSAS Kleboništio miškelyje ?
  GRAŽI PORELĖ GAUTISI.
  TEGUL ji pakomentuoja kaip kilo pareigose teisėjas S. Juocevičius kuris dengė sunkius nusikaltimus prieš kūdykius ir dalyvavo orgijose Pikeliškių vaikų globos namuose .
  Po pateiktų irodymų jis tapo Vilniaus m. 1 apyl. teismo pirmininku .
  Ji savo karjerą pradėjo nuo bendradarbiavimo su žydomasonu pedofilu M. Klabinu kuriam pardavė LT kurą už vieną litą ir dar išmokėjo virš 100 milijonų kompensacijos už neva patirtus nuostuolius .

  Thumb up 11 Thumb down 2

 15. Galėtų tas jankių berniukas savo nuostabiąja skraidykle su vėjeliu ir mirties kilpomis pavėžinti mūsų Prezidentę. Gal nors laikinai, kol (***), noras kariauti praeitų…

  P.s. Bandome abi su Antaniene įsivaizduoti, kaip dabar Putinas dreba iš baimės, kad Lietuva, apsiginklavusi jankių stebuklais, jo Kremliaus neužpultų. Tikriausiai jau ir miega laikydamas pirštą ant branduolinių raketų, nutaikytų į Lietuvą, paleidimo mygtuko.

  Thumb up 13 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...