Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

I.Korotčenko išsityčiojo iš eksperto Rusijos klausimais M.Laurinavičiaus: „lietuviškas idiotas“

2015-09-13 16:56 | Užsienis | Komentarų (42)

Igoris Korotčenko išsityčiojo iš Lietuvos geopolitikos eksperto: "lietuviškas idiotas". Nuotr. iš army-news.ru

Rusijos žurnalo “Nacionalinė gynyba” vyr.redaktorius I.Korotčenko išsityčiojo iš Lietuvos geopolitikos eksperto Mariaus Laurinavičiaus, išvadindamas jį “lietuvišku idiotu”.

“Lietuva rimtai serga: tokio neapykantos Rusijai iš jos intelektualaus elito atstovų aš dar nesutikau”, – savo bloge paskelbė I.Korotčenko.

„XXV Ekonominiame forume Lenkijoje per diskusiją tema “Rytų ir Vakarų santykiai naujame geopolitiame kontekste” pasisakė Marius Laurinavičius, kuris buvo pristatytas kaip “vertingas ekspertas Rusijos klausimais, turintis 23 metų toje srityje darbo stažą”. Taigi, tas idiotas (kito žodžio aš tiesiog surasti negaliu) pradėjo nuo to, kad “Rusijos KGB remia ISIS”.

To, kad mūsų spec.tarnybos remia ISIS, aš net nekomentuoju – tai turi komentuoti psichiatras. Tačiau Rusijos KGB – tai šedevras! “Vertingas ekspertas” iš Lietuvos, užsiimantis mumis jau 23 metus, taip ir nežino, kad Rusijoje KGB jau nėra (likviduotas dar 1991 metais), iš pradžių buvo FSK, dabar FSB. O Laurinavičiui dar vaidenasi KGB“, – iš Lietuvos geopolitikos eksperto M.Laurinavičiaus išsityčiojo I.Korotčenko.

Komentarai

 

 

 
 1. seti per tv laidoje sesi snukiai tokie kai laurinaviciai Ir visi kalba moko rusija ir putina demokratijos ir zodzio laisves.vISI KALBA VIENODAI Tik is snukiu mimika skiriasi Kai kuriems apie rusija kalbant jau putos is burnos drimba.pav donskui ar valatkai. KITIEMS DAR NE Cia iseina kita nuomone?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. teisybe pasake, o kad serga tai tikrai musu valdininkai ir nori uzkresti eilinius zmones, jie ne tik serga bet dar ir paranojikai

  Thumb up 8 Thumb down 0

 3. ko jus dabar jaudinates del to ruskio pasakymo.paziurekit ,kokios jo baisios akys.as specialiai ziuriu su malonumu per rusu TV kanalus ju laidas ,nes man patinka matyti ,koks ju zemas lygis ,kokie jie nekulturingi ir kaip jie is pykscio draskosi ,o tarp kitko jie visi tu laidu dalyviai (kremliniai) uzima labai aukstus postus.Jiems niekada nesusilyginti su musiskiais,ne tas mentalitetas ,mes vakarai -jie per amzius atsilikusi Rusija -pasaulio blogis.

  Thumb up 0 Thumb down 9

 4. ČK/NKVD/MGB/KGB/FSB.
  Kakoj skirtum? Jei net KGB pasivadintų “Институт благородных девиц”, jo esmė ir jo darbo metodai nuo to nė kiek nepakistų.

  Thumb up 1 Thumb down 8

 5. Dievulėliau,koks”eksperto”lygis.Ekspertas matomai nežino,net ką tos raidės reiškia,bet kalba.Lietuvoje šita įstaiga vadinosi VSK(KGB)ir reiškia Valstybės Saugumo komitetas(Komitet gosudarstvenoj bezopasnosti).VSD Lietuvoje reiškia,kad tai Valstybės Saugumo departamentas.Rusiškai būtų(departament gosudarstvenoj bezopasnosti).Tokias institucijas turi visos pasaulio valstybės,o”ekspertas”šito paprasčiausiai nežino arba nesupranta.I.Korotčenka labai švelniai išsireiškė apie”ekspertą”.

  Thumb up 15 Thumb down 2

 6. Kaip bebūtų gaila, bet Lietuvoj su tais ekspertais nelabai…. Matot, kas gavosi Ukrainoj, tai mūsų ekspertų „Rusijos žinovų” dalinis indėlis. Na, kad Rusija remia ISIS, iš tikrųjų reikia „lakios vaizduotės”.

  Thumb up 13 Thumb down 2

 7. Lietuva ant J.Mačiulio pečių įjojo į čempionato ketvirtfinalį.

  Thumb up 5 Thumb down 2

 8. KGB kaip buvo taip ir tebera ,tik uzsislaptino ir teoriskai ir praktiskai.Buvusiu KGB NERA!Jie tik gali keisti taktikas ,kad butu sunkiau juos atpazinti.Man KGB kaip ir alhogolikai pamacius gali atpazinti is isvaizdos ir is elgesio.Ju akyse blizga KGB raides.Tik reikia moketi is akiu isskaityti.

  Thumb up 5 Thumb down 25

  • Čia tipo , kaip Tarybų sąjungą šiandiena vadina ,, sovietų sąjunga , ,, o ankščiau buvę pederastai šiandiena tapo gėjais ? Kad nepažintų ?

   Thumb up 22 Thumb down 2

  • jeigu KGB buvo ir yra, tai reikštų, kad ir LTSR (Lietuvos tarybų socialistinė respublika) yra ir niekur neišnyko, tik pakeitė vardą į LR ir formą – komunistinė demokratija tapo vagių klanų demokratija… ar ne taip, gerbiamieji? Išeitų, kad tos juridinės manipuliacijos su KGB perkrykštijimu į FSK, o paskui į FSB lygiai tiek pat reikšmingos ir prasmingos, kaip naujos Konstitucijos ir įstatymų priėmimas ir tt. Išeitų, kad laiko ašyje pati esmė net nesikeičia – viskas, pasirodo, yra tik iliuzija. Kas tas magas? Lietuvos didžiausias iliuzionistas yra aiškus – tai muzikantas, kuris, kai mums būdavo sunkiausia vis užgrodavo kažkokią muziką, ją vadindamas Čiurlioniu…, bet panašu, kad tai tie patys užslaptinti ir Čiurlioniu pridengti sovietiniai maršai tram tram ta ta ta

   Thumb up 23 Thumb down 0

 9. gal tas ekspertas galvoja, kad jeigu kuo daugiau nesąmonių pripliurps, tuo aukštesnę vietą sąraše į Seimą TS-LKD pasiūlys? Juk anie dabar naujus veidus seimo rinkimams pritraukinėja.

  Thumb up 25 Thumb down 1

 10. Na, pas mus yra ir daugiau panašių ,,ekspertų”.Pvz.politologais save vadinantys TS-LKD partiją,jos narius vadina ,,konservatoriais”, nors kiekvienas ,,runkelis” ir laužų kūrentojas” žino ,kad tokios partijos Lietuvoje nėra.

  Thumb up 21 Thumb down 0

 11. taigi kieno vežime sėdi, to ir giesmę giedi: matyt, to Laurinavičiaus tokia užduotis.

  Thumb up 23 Thumb down 1

 12. Dar tokių idiotų geopolitikos ekspertų, kaip M.Laurinavičius, Lietuvoje nors šakėmis kabink. Ir iš kur jų tiek nuo dolerinio užkrato prisiveisė? Atrodo buvo normalūs, kaip visi žmonės, ėmė ir išprotėjusiais staiga patapo. Visai nuo realaus gyvenimo atitrūko ir savo susikurtame iliuzijų pasaulėlyje ne tik patys užsidarė, bet dar ir visą svietą pagatavi uždaryti.

  Thumb up 28 Thumb down 1

  • na na baba ..gal bent šaukštu pabandykite pakabinti , tokiu , o jau po to šakėmis švaistykitės ..nors šakės jums labiau prie veido ..ir tapati antanienė butu prie vietos …. panašiai kaip senas humoras “čia priėjo kinziulis ir tarė” .:))

   Thumb up 1 Thumb down 10

   • Specialiai stasys 2015-09-13 – 20:28:

    Čia priėjo Kindziulis ir paklausė:
    O tu, staseli, kelintas tame Lietuvos idiotų (oi, atsiprašau,- patriotų) sąraše?
    Sekantis po Pikaso ar gerokai žemiau?

    Thumb up 15 Thumb down 1

    • – aš irgi sakau , na kaip čia be sąrašo ir partinio reitingavimosį .. jei tu ne sąraše tai tavęs (manęs) čia kaip ir nėra ..:) geriau jau kokiu spurgu išvirtum čia visiems bedaliams .

     Thumb up 1 Thumb down 8

     • Stasy, o tu kurią vietą kandidatų sąraše į seimą gavai?

      Thumb up 10 Thumb down 0

  • Lapinskas papuolė Rusijoje, kai opozicionierų seminare apie provokacijas per rinkimus aiškino, ten tarnybos slapta tą a la seminarą įrašė ir per tv parodė. Ir vėl ant mūsų Lietuvėlės…. – kad provokacijas per jų rinkimus rengia, kad į vidaus reikalus kišasi

   Thumb up 10 Thumb down 0

  • Pritariu Babai.
   Geros savaites geriems zmonems ir kad jusu ginama tiesa nugaletu !

   Thumb up 4 Thumb down 0

  • Tamsta apie tą Svietą, kuri per langą Štirlicui švietė, o kai uždengė langą, Svieta pradingo? Na, o šimtą kartų pakartotas melas, kad du vienos lyties žmonės gali natūraliu būdu susilaukti vaikų, vis tiek bus melas, kad ir kiek terminalų dolerių atplukdytų to melo skelbimui. Nenustebčiau, jei tie žinių idiotai rimtais veidais bandytų tūkstančius kartų kartoti, kad Furnišas pagimdė Eltonui Džonui berniuką. Jiems juk kas – pas mus už žodžius nieko neatleidžia :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Algirdas išsityčiojo iš Korotčenko seimininko Chuilo:
  Kartą gyveno anuomečiame Leningrade berniukas Vovočka. Motina – valytoja, tėvas – budintis sargas, kambarys 20 kv. m „komunalkėje“ be vonios. Bet musti gaudavo reguliariai ir visur…
  Augo augo ir uzaugo.
  Kas uzaugo? didziule Chuilo uzaugo!

  Thumb up 2 Thumb down 17

   • – smulkus niekšelis, nusmurgėlis, durniukas ,gnomikas. ta leiba aiškiai isikliopinusi į Algirdą..labai jau daug žodžiu tokiam paprastam reikalui ..

    Thumb up 1 Thumb down 5

    • “labai jau daug zodziu tokiam paprastam reikalui” – teisybe sakai stasiau. Toks algirdas tai tik liberastiska mandavoske ir tiek.

     Thumb up 0 Thumb down 0

 14. O ką šitas lietuvis- “geopolitikos ekspertas”, veikė Maskvoje? Manau, turėtų pasidomėti Rusijos spec.tarnybos. Beje, jeigu taip kalbėtų į Lietuvą atvykęs iš Rusijos, manau, būtų sukeltas didžiulis triukšmas (mažiausiai). Taigi, naidinkim teisuoliais.

  Thumb up 11 Thumb down 1

 15. Šūdą malti rusai moka,ypač mokami putino padlaižiai ,čia yra gryna propaganda!!kadangi Lietuvos piliečiai supranta,kad šūdą mala šis, portalas tai, nieko naujo.

  Thumb up 4 Thumb down 25

  • bet kadangi nesi lietuvis, o europediska ziurke is po plintuso, tai sio portalo straipsniai tau nei ikandami, nei suprantami. Laizyk ir toliau jankiu anusus kurioje nors karineje stovykloje ir nesivargink su savo cypavimais, ta energija geriau laizymui panaudok, gal pora centu daugiau tau numes.

   Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...