Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 28 Penktadienis
 

Homoseksualų pažinčių svetaines ištyrinėjęs V. Valkiūnas: „Jokia meile ir santuokomis ten net nekvepia“

2021-01-14 17:08 | Naujienos | Komentarų (17)

Seimo narys Valdemaras Valkiūnas. KK nuotr.

Atviras  interviu su Seimo nariu Valdemaru Valkiūnu.

-Seime esate tik pirmas mėnuo, o jau užsitraukėte Laisvės frakcijos rūstybę: „profesionaliu gėjumi“ save pristatantis Tomas Raskevičius dėl jūsų pasisakymų apie LGBT ir Laisvės partiją apskundė jus Seimo Etikos ir procedūrų komisijai.

Jam užkliuvo, kad jūs, Seime svarstant Laisvės frakcijos nario Vytauto Mitalo kandidatūrą į Seimo vicepirmininkus, pasakėte, cituoju: „pagal paskutinius tyrimus, LGBT galbūt yra nusikalstama organizacija, Lietuvoje vykdanti veiklą, neatitinkančią mūsų piliečių lūkesčių ir siekių“.

Taip pat, kad, svarstant Ingridos Šimonytės kandidatūrą į ministrus pirmininkus, pasakėte: „Žinote, darbas Seime yra ne lesbiečių šou ir ne homoseksualų pageidavimų koncerto tenkinimas“.

Ir dar viena citata, dėl kurios jus apskundė, šį kartą žiniasklaidai: „Taip, taip vadinama Laisvės partija, aš pavadinčiau pederalai, nes yra liberalai, o pederalai yra liberalai, kurie su atspalviu…“

Gal galėtume detaliau paaiškinti, ką čia turėjote omenyje? Gal pradėkime nuo tyrimų – kokius tyrimus turėjote omenyje?

-Pirma, tyrimai, kuomet buvo LGBT ir kitų sektantinių organizacijų pradžia 1968 metais. Tada jie su hipiais spaudė, milijardieriai finansavo.

Homoseksualai ir jų siekiai ne iki galo aiškūs. Bet, mano nuomone, jie yra civilizacijos griovėjai. Kodėl jie nori griauti, to reikėtų klausti jų. Ar, kaip sako, kas gali paneigti, jie nori to auksinio-sidabrinio milijardo, o kiti, pasidžiaugę, tegul išmiršta? Kaip sako Laisvės partija, džiaugiamės šiandien, o po mūsų – nors ir tvanas? Taip galima suprasti.

Antra, aš pats, būdamas praktinis psichologas, magistras, tyrinėjau, kodėl ta civilizacija turi sugriūti ar baigtis su mumis. Tyrinėdamas susipažinau su gausybe medžiagos. Jos būna ir Youtube, tačiau ten greitai ištrina, nes ir dideles informacijos priemones valdo, galima suprasti, homoseksualai arba jiems prijaučiantys. Todėl juos reikėtų skirstyti į aktyvius ir pasyvius (tai yra jų fanai, draugai). Bet to neturėtų būti. Norisi, kad žmonės būtų racionalūs.

Taigi, mano dabartinė nuomonė susiformavo iš visų tyrimų: kad yra įgimti (homoseksualai) ir yra įgyti. Įgimti yra kaip visos kitos ligos – yra genų mutacijos, kur, kaip sakoma, nieko negali pasirinkti: Dievo, ar Sukūrėjo, taip sukurta, kad yra kitokie žmonės. Bet yra ir kitaip.

Žiniasklaida neatskiria, prieš ką aš pasiruošęs kovoti ir ką esu pasiruošęs demaskuoti – tai yra tuos, kuriuos perverbuoja, perhipnotizuoja, per NLP. Tai yra neurolingvistinis perprogramavimas, tai yra protinis perprogramavimas, kuris veda į negatyvą, ir tai yra civilizacijos griovimas.

Aš nesuprantu, kodėl niekas jų netardo (jie patys dominuoja ir žiniasklaidoje, ir kitur), kodėl žmonės taip elgiasi? Be abejo, galima „nurašyti“ ant to, kad jie nesupranta. Todėl aš noriu išaiškinti, kad ir jie suprastų, ir žiniasklaida, jog yra perprogramavimas ir kad jie patys, susidedant ar draugaujant, neva draugiškai padedant tiems perprogramuotojams ir sektantams, kenkia valstybei, kenkia žmonijai, demografinei situacijai.

Aš noriu paklausti ir skaitytojų: kuris nori, kad jo vaiką ar anūką padarytų homoseksualiu? Aš manau, kad tokių daug nebus. Tegul atsiliepia žmonės – ar į redakciją laiškus parašo: kuris nori, kad būtų ne įgimtas, bet įgytų – kad ateitų į mokyklą su savo tuo pro-homoseksualiniu švietimu, kad reikia knygų, jog princas įsimyli princą?

Ir aš nesuprantu: vieni sako, kad reikia demografinę situaciją gerinti, kad už vaikus, o kiti griauna civilizaciją. Kaip galima legaliai, įteisintai griauti civilizaciją?

Man taip pat protu nesuvokiama, kaip daromas poveikis per smegenis – hipokampas, tai yra tie pirminiai atsiminimai, kurie negrįžtamai paveikia smegenis (tegul kiekvienas plačiau pasidomi, kas tai yra). Ir jie nori per mokyklas, per draugus tą padaryti.

O tai – kaip narkotikai: „Ai, čia nieko, vieną kartą, tu pabandyk – persirenk mergaite, persirenk berniuku, tu identiteto neturi, dar neapsisprendęs“. Jie nori, kur nesubrendusi asmenybė, 12-14 metų, tą identitetą padaryti homoseksualų. Kad jo asmenybė formavimosi, tautiškai sakant, būtų išliurlinta. Kad jis nei tas, nei tas, kad būtų pasimetęs.

Kaip dabar anketas duoda pildyti, pvz., berniukui duoda: ar tu mergaitė, ar tu berniukas, ar tu trečias kas nors. Tokia psichologija vadinasi „įleisti virusą“. „Įleisti virusą“ – įleisti abejones. Dar galbūt prieis homoseksuali mokytoja ar mokytojas ir sakys: „Bet tu, berniuk, pagalvok, gal tu ne berniukas. Mes tau duodam pusę valandos pagalvoti ir atsakyti“. Ir tas poveikis, mano nuomone, yra nusikaltimas.

„Jokia meile ir santuokomis ten net nekvepia“

-Tai, jūsų nuomone, ne tokie klausimai formuojami? Kalbant apie LGBT bendruomenės problemą – nes, jie sako, jie turi problemą – reikia klausti taip: ar tai įgimta, ar tai įgyta? O ne tai, kad „tu pasirink, kuo nori būti“?

-Jie savo problemą iškelia, kad ir kitiems būtų problema. Čia kaip tie bendrininkai (kaip nusikaltime yra bendrininkai): ir tu susitepk. Kaip banditinės organizacijos sako: „Tu irgi nušauk nors vieną, tada būsi bendrininkas, būsi tikrasis mūsų narys“. Taip ir čia yra bendrininkų, o paskui – kartu gyvenusių problema, kurią buvo galima laimingai spręsti – ir Lietuvoje, ir kitose valstybėse laimingai gyveno tie, kurie įgimti.

Aš ir dabar bendravau su psichiatrais, kurie sakė, kad tų, įgimtų, yra 0,01 proc. O jie skelbiasi, kad „mūsų 5 proc.“. Čia – jų siekiamybė. Vėl meluojama. Manipuliuoja ir didina savo gretas per visus tuos klubus, pažinčių klubus.

Jeigu skaitytojai paskaitytų jų pažinčių svetaines, už galvos susiimtų, ką jie rašo ir kokia jų meilė, kaip jie čia deklaruoja: nei meile, nei santuokomis ten net nekvepia. Ten tokių žodžių, kad net liežuvis neapsiverčia pakartoti.

Tai kuo ten kvepia? Jūs skaitėte jų portalus? Kaip ten patekote?

-Taip, yra portalai. Dar prieš 10 metų skaičiau. Kaip patekau? Yra informacijos priemonės – kai paskaitęs kokį straipsnį per jame esančią nuorodą gali nueiti į kitus internetinius puslapius. Ir tuos nuorodos specialiai išryškintos. Atrodo, normalus, be klastos tekstas, bet ten nuspaudi, dar nuspaudi ir dar nuspaudi ir išeini į vulgarų jų gyvenimo būdą ir galimai jų teroristinės veiklos požymius.

-Kodėl galimai teroristinė?

-Todėl, kad aš manau, jog čia yra psichologinis teroras, žmonių išprievartavimas, kuris NLP blogais tikslais panaudojamas. Ir aš negaliu kitaip savo nuomonę suformuluoti.

-O kai tame pažinčių portale „naršėte“, kokie ten buvo skelbimai? Įdomu, nes jie labai plačiai kalba apie santuoką, galvoja, kaip čia Konstituciją pakeisti, kad galėtų „ženytis“. Ar ten vyras ieško vyro kaip žmonos, t. y. kaip antros savo gyvenimo pusės?

-Ne, ne, tokių beveik aš net nepastebėjau, jie ieško valandai, dviem… Pagal jų standartus (kaip čia pasakyti, kad nesikeikti), pasivolioti, pasižaisti ar kaip. Patenkinti seksualinius ir emocinius polinkius, jeigu priimtume pagal standartus, kas priimta pas mus, su galimai iškrypusia forma.

Kai aš studijavau žurnalistiką ir reikėjo rašyti diplominį darbą, viena mano grupiokė turėjo būtent tokią temą – apie homoseksualus. Ar tai yra įgyta, ar tai yra įgimta, kaip jie tokiais tapo. Ir ji apklausinėjo tikrai daug tiek vyrų, tiek moterų. Kad jai būtų drąsiau, aš vaikščiojau su ja kartu. Tada, beje, ir sužinojau, kur Vilniuje yra homoseksualų klubai – kur moterys renkasi, kur vyrai renkasi. Ir tie žmonės buvo labai atviri. Moterys, kiek buvo apklaustos, tai jos dalijosi tokiomis patirtimis: arba jos turėjo vyrus, kurie smurtavo šeimoje, ir po to „nuėjo su moterimis“, arba turėjo labai sunkias psichologines traumas – pvz., buvo išžagintos. Vyrai, kas man buvo keista, atvažiavę iš rajonų, neturėjo iš ko pragyventi, norėjo gerai gyventi, ir teikdavo paslaugas vyresniems tos pakraipos vyriškiams.

-Tuose skelbimuose kaip tik ir yra, kad jie studentus užverbuoja. O studentai galvoja, kad čia nekaltas dalykas ir kad jie paskui išbris iš tos balos. Bet pagrindinei masei neišeina išbristi, nes tie įspūdžiai, tas gyvenimo būdas, tas elgsenos modelis, kaip ir darbe, „įsikala“ ir lieka. Ir tada jau jie triumfuoja.

Kaip minėjote, tie įgimti į tuos klubus ir nevaikšto, jie žino savo genų mutacijos, kaip ligos, ypatumus ir susigyvena su tuo. Arba eina pagalbos pas psichologus.

Tarp kitko, yra galimybė „atprogramuoti“, perprogramuoti atgal, kad jis būtų klasikinis, su šeima, su anūkais puikus savo šalies pilietis.

-Tai, kaip suprantu, jūsų, kaip politiko, darbotvarkėje yra tas klausimas per kitą prizmę?

-Taip. Bet mano pasisakymus, deja, iškerpa, išima iš konteksto, sumala, sumala ir tada pateikia mane kaip kokį žmonijos nemylėtoją. Jau mane apkaltina, kad aš kažkuo kaltas, nors aš noriu pateikti, kas yra kas.

Ką reiškia „profesionalus gėjus“?

-Jūsų kolega, kuris jus apskundė Seimo Etikos ir procedūrų komisijai, prisistato „profesionaliu gėjumi“. Kaip suprasti tą žodį „profesionalus“?

-Profesionalus yra žmogus, kuris gauna atlyginimą. Kaip ir krepšininkai ar futbolininkai: būdavo profesionalūs, būdavo neprofesionalūs – vadinamieji mėgėjai. Aišku, šito reikia jo paklausti, bet jeigu tiesiogiai lietuviškai žiūrint – tai prostitucija.

-Laisvės partija yra už prostitucijos įteisinimą…

-Tai sutampa, matote, ir profesionalizmas, ir narkotikų įteisinimas. Europoje ir net Jungtinėse Tautose „sustatė“ savo žmonės. Kai čia sako: „blatai“, „nepotizmas“, kuomet įdarbina savus žmones, tai čia šalia nestovėjo toks nepotizmas, kaip pas juos savus prastumti – į televizijas, į spaudas. Ir pinigų rėmėjus turi – ir žinomas kompanijas, ir nelabai. Štai čia ir pinigų reikšmė – nuperkami žmonės. Galbūt jie net nesupranta, kur įsivelia? Kai nebėra sąžinės, nebėra ir nuostatų.

„Seimas – ne lesbiečių šou“

-O ką turėjote omenyje Seime pasakydamas: „Žinote, darbas Seime yra ne lesbiečių šou ir ne homoseksualų pageidavimų koncerto tenkinimas“?

-Kad darbas Seime – įstatymai, aukščiausias lygis. Kodėl pas mus nėra Seimo autoriteto, reitingų nėra? Čia specialiai daroma, kad numenkintų įstatymų leidėjus. Todėl aš norėjau pasakyti, kad tai nėra „lesbi šou“ – kaip koncertas, kažkokia pramoga, ką Laisvės partija ir sako. Stambulo konvencija, narkotikai – štai jų pageidavimai.

Šitos įstatyminės dainelės jų ir yra. Ir aš negaliu palaikyti tokių dainelių. Todėl aš ir perspėjau, kad to nebūtų, kad būtų rimtas Seimas. Kad nepradėtų nuo pat pradžių siautėti ir reikalauti patenkinti savo poreikius.

Seimo nariai, veteranai, yra pasiruošę rimtus įstatymus – ir dėl koronos viruso, ir ekonominius. Kaip prezidentas sakė, kad būtų gerovės valstybė. O jiems reikia pramogų. Trali vali festivali.

„Yra liberalai ir yra pederalai“

-„Profesionalus gėjus“ jus apskundė ir dėl pasisakymo apie Laisvės partiją: „Taip, taip vadinama Laisvės partija, aš pavadinčiau pederalai, nes yra liberalai, o pederalai yra liberalai, kurie su atspalviu…“ Gal paaiškintumėte?

-Pederalai – čia toks mano naujadaras, kad juos atskirtume. Nes liberalai yra nuoseklūs ir, nors jie irgi neša anarchiją, yra laisvamaniai, su jais galima kalbėtis, kažką patarti – jie supras. O šituos, to, kitokio atspalvio, taip pavadinau, kad būtų galima atskirti. Kad nesumaišyti tų ir anų.

Beje, yra valstybių, pvz., Latvija, kur partijų su liberaliu pavadinimu nėra.

-Jūs turite kitokį ir „tolerancijos“ sąvokos supratimą?

-„Tolerancija“ lietuviškai yra „pakantumas“. Viskas turi būti subalansuota. Dievas (ar Sukūrėjas, ar biologija) davė žmogui pyktį, bet davė ir pakantumą – pakęsti. Bet yra riba, kiek tu gali būti tuo vadinamuoju tolerantišku.

Tave specialiai pavadina, kad tu nemodernus. Kaip dabar, modernus menas, avangardas – jei nesi prie avangardo, prie meno, tu atsilikęs. Taip tos jėgos vėl tau užklijuoja etiketę, kad tave numenkintų, iš tavęs pasityčiotų, kad tu būtum niekas. Tavo žodis yra niekinis, o, va, jie yra aukštumoje ir jie nustato darbotvarkę, o tu turi kęsti.

Tai aš ir sakau: kodėl aš turiu kęsti? Būti pakantus? Kodėl aš kančiose turiu būti? Kodėl dėl kažkokių destrukcinių elementų, kurie griauna civilizaciją, aš turiu gyventi kančiose? Kodėl aš turiu kęsti tą jų vadinamą toleranciją, kuri yra pakuotėje? Nes tolerancija yra įpakavimas, o turinys yra kęsti, pakęsti. Kas man priteisė, kad aš turiu kęsti?

Kaip jie patys sako, yra žmogaus teisės. Vadinasi, kaip aš galiu pakęsti, taip galiu ir nekęsti.

Bet jie nekalba apie tai, kodėl aš turiu kančiose gyventi: aš turiu žmogaus teises, bet neturiu teisės nepakęsti.

Aš nesu už smurtą, tai yra kitas dalykas, bet ta riba pakantumo – išsakyti savo nuomonę (kaip anksčiau – padaryti pastabą), išaiškinti, kad taip padaryti negražu, negalima, kad tai yra gėda, kad tai neneša jokios pridėtinės vertės, kad kenkia mūsų valstybei Lietuvai.

Lietuvoje specialistai bijo dėl savo karjeros

-O kaip jūs planuojate dirbti ta kryptimi Seime? Konferencijas ta tema rengti?

-Taip, aš manau, kad reikia rengti konferencijas apie tai, kas yra įgimta, išaiškinti žmonėms, kad atskirtų pelus nuo grūdų, kad suprastų, kas yra kas. Turime būti viso pasaulio avangarde.

Bėda ta, kad lietuviai nenori būti avangarde. Jeigu kažkur pasaulyje to nėra, mūsų broliai lietuviai nusimena: kaip mes pirmi čia darysime? Pritrūksta drąsos. Štai, ko reikėtų – ne tik turėti pakantumo, bet ir turėti drąsos.

Norisi, kad mūsų broliai, seserys būtų drąsesni, aiškintųsi, gilintųsi, klaustų tų žmonių, kurie gilinasi, o ne tikėtų paviršutiniška propaganda.

-Ką kviesite dalyvauti šitoje diskusijoje?

-Ir gydytojus, ir psichiatrus, galbūt ir NLP specialistus. Galbūt reikės kviesti ne iš Lietuvos, nes čia yra daug užsiangažavusių, bijančių dėl savo karjeros. Nes ta jėga, ta LGBT, kaip sakant, įsistiprino čia, jie jau pliusus deda sau, kaip kokie šaldytuvai: su dviem pliusais gal bus greitai, gal su trim pliusais. Tai yra marketingas. Ir jie tiek susireikšmino, galima sakyti, ir pagrįstai, nes jie tiek įgijo galių, kad jie jau galimai terorizuoja darbuotojus, žmones, ir žmonės bijo pasakyti ir bijos ateiti pareikšti savo nuomonę, nes nukentės karjera. Bus negatyvus poveikis. Kas dabar yra pasaulio darbotvarkėje.

Socialdemokratų užduotis – žmogaus homoseksualizacija?

-Ar šis Seimas priims homoseksualų partnerystės įstatymą?

-Manau, kad tikimybė 50 proc. – 50 proc. Yra tikimybė, kad nepriims, bet labai apmaudu, kad socialdemokratai šiuo klausimu jų pusėje. Kai lankas užsidaro, taip jie galų gale sueina su liberalais. Jų nuostatos dėl Stambulo konvencijos sutampa. Socialdemokratai irgi gauna instrukcijas iš pasaulio ištvirkėlių ir kitų centrų. Atrodo, jie gina, gina darbo žmogų, atrodo, viskas turėtų būti vardan gerovės paprasto žmogaus, bet galų gale, kad tas paprastas žmogus homoseksualizuotųsi, arba, kaip aš sakau, pideralizuotųsi. Taigi, neaiški jų ta būtis.

Mūsų socialdemokratai vykdo instrukcijas, kurias gauna. Jie – instrumentas, kaip ir mūsų Laisvės partijos veikėjai.

Kaip aš suprantu, ne visi toje partijoje yra homoseksualai. Jie turi šeimas. Bet ir tos žmonos, ir jie patys nesuvokia, kur jie papuolė. Aišku, gerai karjera. Bet lašas po lašo ir akmenį pratašo. Todėl užuojauta tų vyrų žmonoms arba atvirkščiai, turint tokius vyrus ar Seime, ar tokioje partijoje, kurie palaiko homoseksualų politiką ir destruktyvią civilizacijos griovimo koncepciją.

Tai susimąstykit, moterys, kur vyrus išleidžiate ir su kuo jie bendrauja. Sako, pasakyk, kas tavo draugas, pasakysiu, kas tu.

-Bet homoseksualų partnerystės įteisinimui pritaria ir prezidentas. Galima suprasti, kad tas klausimas buvo vienas esminių, kai jis susitikinėjo su į Seimą patekusių partijų vadovais. Nes po susitikimo išėjęs socdemų pirmininkas pasakė, kad nors jie bus opozicijoje, bet šituo klausimu jie valdančiuosius parems.

-Aš to negirdėjau, bet jeigu taip yra, tai yra konjunktūra ir norisi antros kadencijos, arba kad jo nenušvilptų: kad paskui neliktų be rentos ir panašiai. Iš pradžių prezidentas buvo ir tų ženkliukų prisisegti vos ne prisižadėjęs (kad pasiruošęs pataikauti toms organizacijoms). Tai reikia spėti sugrąžinti prezidentą ir visus kitus, kad į tą pelkę nebristų.

Psichologinis prievartavimas TS-LKD viduje

-Pabandykime pamodeliuoti balsavimą, kuris bus Seime. Ar gali būti taip, kad yra paskaičiuota, jog pritrūks balsų – nes TS-LKD partijos krikščioniškajam sparnui priklausantys Seimo nariai už homoseksualų partnerystės įteisinimą nebalsuos, taigi juos padengs socialdemokratai?

-Aišku, jie dengs. Aš kalbėjau su krikščionimis – jie ne kaip socialdemokratai. Socialdemokratams tai čia kaip jų gyvenimo būdas – palaido gyvenimo dalis. Jeigu mažus atlyginimus gauni, tai bent pasilinksminsi, tapsi homoseksualu, tai gal gyvenimas pagerės.

Bet krikščioniškasis sparnas įsitempęs, gyvena įtampoje. Gaunasi, kad Tėvynės sąjungos pro-liberalinė dalis psichologiškai galimai prievartauja savus. Ir tą matau aš, kaip psichologas: užkalbini, tai jie labai nepatenkinti, jų viduje jaučiasi įtampa. Matosi, kad jis nesavas palieka.

-Tai ir jie kančiose gyvena?

-Matot, kai yra užsakymas, yra instrumentas. Jie vykdo. Gali išprievartauti bet ką – savas, nesavas. Svarbu pasiekti rezultatą. Kai norisi valdžios – karjerinės ar piniginės, viskas įmanoma.

„Tai dar blogiau už sektą“

-Jūs paminėjote, jog tai panašu į sektą. Kodėl jūs taip sakote? Pagrįskite.

-Todėl, kad jų metodai yra panašūs. Ne tai, kad jie legitimizuotų, diskutuotų, kad jie gerą žinią neštų… Žmonės be ateities gyvena. Net, galima sakyti, blogiau už sektą. Nes sektos galbūt išsiskiria savo elgesiu, bet ten jie vis tiek ir gimdo vaikus, ir šeimos yra. Taip pat kiekviena grupė nori, kad kuo daugiau jų narių būtų.

O čia – pasilinksminimas be ateities. Romos imperijoje irgi linksminosi, kol imperija nesugriuvo…

Ir dabar, kai plinta virusas, laikas apmąstyti, kad mes ir taip mirštam, ir taip mirtingi, todėl privalome turėti ateitį. Žmonės turi turėti vaikus, anūkus, proanūkius, turi būti tas gyvenimo tęstinumas, koks yra užprogramuotas mūsų istorijoje. Ir mes negalime tų Dievo kūrinio mutacijų, transformacijų padaryti siekiamybe. Mes neturime gyventi tokia siekiamybe. Mes turi gyventi taip, kad pratęstume žmoniją.

„Lietuva yra brangesnė“

-Tvirtinant Seime Vyriausybės programą, daugelio nuostabai balsavote „už“. Šioje Vyriausybėje ir Laisvės partijos, kurią taip aršiai kritikuojate, ministrų, taip pat ši valdančioji dauguma sieks įteisinti tas nuostatas, kurias jūs dabar taip kritikuojate. Ar tai nėra priešprieša? Kaip paaiškintumėte savo žingsnį?

-Iš šalies, gal ir atrodo priešprieša. Bet aš esu Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete ir noriu būti aktyvus dalyvis – kad būtų įgyvendintos tos progresyvios idėjos, kurios yra mano programoje (aš turiu savo programą, kaip Bibliją, ir dar iki rinkimų ją turėjau). Taip pat noriu, kad būtų sustabdytos destruktyvinės jėgos.

O jeigu būsiu opozicijoje rėksnys, rėksiu iš šalies kartu su socialdemokratais, kurie vis tiek palaikys destruktyvinius elementus?

Antra, opozicija nėra susiformavusi, ji kažkokia patižusi. Kai yra bendros idėjos, bendra grėsmė, tai net sunitai su šiitais pradeda draugauti ir bendrom jėgom kovoja. O čia, opozicijoje, kol kas nieko panašaus nematau.

Todėl ir pasirinkau aktyviai dalyvauti šitame procese ir iš vidaus įtikinti tuos suklydusius: baikit durniuoti, Lietuva yra brangesnė. Ir Lietuva su ateitimi, o ne „šiandien pasilinksminam, o rytoj jau mūsų nebebus“.

-Ačiū už pokalbį.

Kalbėjosi Giedrė Gorienė

Komentarai

 

 

 
 1. Ar nepaaiskes galu gale, kad jis ten iesko pats sugulovu?:D Ar nebus kaip su Grazuliu ir nuogu vyruku jo seimo viesbutyje?:D Nes butent kaip rodo praktika, kad didziausi homofobai finale paaiskeja, kad yra didziausia latentiniai pyderai?:D

  Thumb up 1 Thumb down 5

 2. Puiku. Ką išsirinkome, tą ir turime. Važiuojame nuo kalniuko žemyn su visa valdžia. Iš kitos pusės, nauja valdžia tik pradėjo darbą, Jei laiku sustabdysime, gal pavyks išsilaikyti.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 3. kas jums darosi,kodėl nešaukiat visu balsu,negi nesuprantat ,kad greit bus per vėlu,negi jūs norite ,kad jūsų vaikai tokiais pavirstų,seimūnai ,atsipeikėkit,liaudis pabuskit,užtenka miegoti

  Thumb up 10 Thumb down 2

 4. Šaunuolis, teisinga ir protinga pozicija. Atlikite apklausą tarp piliečių, o ne seimūnų ir matysite rezultatą…

  Thumb up 23 Thumb down 2

 5. Ačiū V.Valkiūnui už informatuvų ir drąsų pasisakymą .Daugiau Jums bendraminčių seime .

  Thumb up 31 Thumb down 6

 6. Butu gerai, kad Seime butu daugiau tokiu, kaip V.Valkiunas.Ju ir yra, bet jie bijo prasizioti.O tuo ir naudojasi visokie save vadinantys profesionaliais gejais (kas jie tokie, gal is tiesu apmokami?).Sitas Seimas is viso kazkoks nesusipratimas.Dabar tegul dziaugiasi (nors netikiu, kad dziaugiasi) konservatoriu rinkejai – ka norejo, ta ir gavo.Sakau konservatoriu rinkejai, nes nebutu jie dabar valdanti dauguma, tai ir laisves partija su liberalais ir socdemais kazin ar butu drise kelti klausimus apie narkotiku iteisinima ir – cia tai jau is viso virsune – apie bendra tualeta Seime.Pakolkas Seime, o cia iteisine, eitu i darzelius ir mokyklas.Is viso, kai pamatai kuo rupinasi dabartine Vyriausybe, tai iskyla klausimas kur mes einam ir kaip toli nueisim?V.Valkiunui ilgai neleis sneketi “ne i ju vartus”.Greitai prades ieskoti (nenustebsiu, kad jau ir turi) visokiu kompromatu.Prades “tvarkyti” kaip Grazuli, kuris irgi labai drumscia vandeni.Tam vis “pripersa” visokiu bobu, net ir prievartavimu apkaltino, paskui paaiskejo, kad cia buvo netiesa.Taciau del to niekas nebuvo apkaltintas.Kai stebi visa tai, tai net siurpas krato.Ritames i praraja.

  Thumb up 27 Thumb down 3

 7. Man, kaip soc. pedagogei, labai skauda širdį dėl mūsų jaunimo. Biauru, kai seime sprendžiami tokie visokių Laisvės partijos veikėjų pasiūlymai apie bendrus tualetus. Visiškas nužmogėjimas. Dėkoju V. Val;kiūnui už informatyvų straipsnį – daugiau seime tokių drąsuolių. Mano draugų aplinka žavisi jumis.

  Thumb up 39 Thumb down 2

 8. Jeigu šis durnelis lankėsi gayline.lt, jaučiame pareigą informuoti – Geizeriai susipažino per gayline, 13 metų nuo pažinties gyvena kartu, paskutinius 3 – santuokoje. O apie tradicines santuokas norint susidaryti nuomonę, deja, nereikia net lankytis internetiniuose pažinčių portaluose, užtenka nueiti į bet kokios įmonės vakarėlį – visi santuokiniai su visomis kolegėmis persipisa.

  Thumb up 4 Thumb down 25

 9. Tyrimą atlikęs, liko dar porai valandų svetainėje, grynai bendram suvokimui 😀 😀 😀

  Thumb up 3 Thumb down 11

 10. Reik sutikti :daug protingų minčių….2.Gal imkitės jungti Partijas ir…tapti Vadovu! Sėkmės!

  Thumb up 18 Thumb down 5 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...