Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 27 Ketvirtadienis
 

Hipotezė: D.Kedžio lavono radimas– labai gerai suplanuota Kauno saugumiečių operacija

2010-05-10 11:49 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (192)

Pareigūnų hipotezė: D.Kedžio sulaikymas ir mirtis buvo įvykdyti 'įstatymo rėmuose', o už to stovi VSD (KK nuotr.)

Vienas iš Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo bylos veikėjų – vertingas Valstybės saugumo departamento Kauno skyriaus darbuotojo E. agentas.

Drąsiui Kedžiui pradėjus ieškoti teisybės dukrelės prievartavimo byloje ir pradėjus kovoti su pedofilų klanu, į pagalbą pasitelkiant žiniasklaidą, iškilo pavojus, kad gali būti demaskuotas VSD Kauno skyriaus agentas. Todėl VSD Kauno skyriaus Kovos su organizuotu nusikalstamumu poskyrio pareigūnas, su kuriuo bendradarbiavo vienas iš D.Kedžio dukrelės prievartavimo bylos veikėjų, patarė kreiptis į vienos Kauno nusikalstamos grupuotės narį (taip pat saugumo bendradarbį), kad šis padėtų išvilioti D.Kedį į tokią vietą, kur jį galėtų sulaikyti saugumiečiai.

Pedofilijos bylos veikėjas, patartas VSD Kauno skyriaus pareigūno, kreipėsi į nurodytą vienos Kauno nusikalstamos grupuotės asmenį, kuris kadaise gerai pažinojo Drąsių Kedį – turėjo su juo verslo reikalų. Kauno nusikalstamos grupuotės narys už solidų atlygį sutinka išvilioti D.Kedį.

Drąsius Kedys pagrobiamas prieš žmogžudystę, anksti ryte, o kadangi po 2009-10-05 žudynių toli pergabenti D.Kedį nebūtų galima, saugumiečiai jį įkalina netoli Kauno esančioje slėptuvėje (privatus namas su gerai įrengtu rūsiu).

Jis kalinamas ir kankinamas, siekiant išsiaiškinti, ar jo turima (apskritai ar turima/galimai gauta iš kitų šaltinių) medžiaga yra kiek nors svarbi ir galinti išversti iš posto aukštus pareigūnus.

Tačiau Drąsius Kedys net ir pripumpuotas vaistų neatskleidžia, ar tokia medžiaga yra ir kur ji yra/jeigu yra.

Visą tą laiką Drąsių Kedį lanko vienas psichiatras.

Nuo vaistų Drąsius Kedys tampa neadekvatus, todėl nutariama Drąsiumi atsikratyti (tam įtakos turi ir "prokuratūros galvų kapojimas").

Užkasti lavoną yra neefektyvu, nes tokiu atveju nebus įmanoma užbaigti J.Furmanavičiaus ir V.Naruševičienės nužudymo bylos, kadangi liks nuolat "besislapstantis" Drąsius Kedys.

Kadangi pirminiai kaltinimai dėl žmogžudystės yra pateikti Drąsiui Kedžiui (rastas numestas Kedžio ginklas – Bereta, su kuriuo Drąsius pastaruoju metu niekur nesiskyrė ir nešiojosi su savimi), nusprendžiama pasinaudoti šia versija.

Taigi, reikia, kad būtų rastas Drąsiaus kūnas. Tačiau nutariama vienu šūviu nušauti du zuikius.

Paprastai rasti Drąsiaus kūną kurioj nors Lietuvos vietoje būtų neefektyvu, todėl nusprendžiama jį atvežti prie marių, netoli Kedžio giminių turimos sodybos, kur gyvena Drąsiaus dėdė Teisutis. Tokiu būdu bus sukeltas įtarimas, kad prie Drąsiaus pasislėpimo buvo prisidėję Venckai/Kedžiai. Be to, tai leis užbaigti tyrimą dėl žmogžudystės ir pradėti papildomą tyrimą dėl nusikaltėlio slapstymo ir pagalbos jam.

Didžiausi įtarimai čia kris Venckams ir Kedžiams. Reikalinga sukurti tokį įspūdį, kad Drąsius Kedys tikrai slėpėsi tose sodybose, todėl reikalinga atitinkamai lengva apranga (treningai), lengva avalynė, nedidelis atstumas iki ežero/miško, kur galėtų pabėgėlis "iškylauti" ir numirti.

Be abejo, radus lavoną, reikia sukurti tokią legendą, kuri užkabintų Venckus, t.y. kurie "savo" noru atvyktų ieškoti lavono.

Tokiu būdu peršama versija, kad Drąsius Kedys buvo slapstomas, o vėliau, jam dingus iš slėptuvės, jį slapstę giminaičiai, susirūpino ir pradėjo ieškoti Drąsiaus. Todėl „netyčia“ internete pasirodo žinutė, kad rastas ~40 metų lavonas prie marių. Kaip tyčia, netoli sodybos, kurioje gyvena Teisutis.

Tada Venckai/Kedžiai atvyksta į lavoninę ir atpažįsta Drąsių, kuris mirė užspringęs alkoholiu, nes psichologinė būsena buvo sunki… Išėjo iš namų girtas "prasivėdint", parkrito ir užspringo vėmalais.

Taigi, šiam atvejui reikia tinkamai paruošti lavoną.

Apranga padaryta, plaukai greituoju būdu nudažomi, kad atrodytų, jog tikrai žmogus slapstėsi ir keitė savo išvaizdą. Natūralu, kad saugumiečiai nesiterliojo dažydami plaukus, todėl plaukų šaknys liko nenudažytos. Plaukai nuo pagrobimo nekirpti, tačiau barzda nuskusta, tokiu būdu sudarant įspūdį, kad slapstomasi namuose.

Tiesa, saugumiečiai neįvertino, kad kankindami žmogų ir blogai maitindami, jis sukūs, ko neatsitiktų, jeigu ji slėptų artimieji (maisto jam visada būtų pakankamai). Nužudyti Kedžio negalima, tad reikalinga sugalvoti mirties priežastis.

Ką galima veikti pasislėpus rūsyje, slapstantis nuo policijos? Gerti iš depresijos ir lošti kortomis… Todėl apvilktas tramdomaisiais marškiniais Kedys, prilaikant gerklę rankomis (štai iš kur atsiranda mėlynos dėmes ant kaklo po mirties) primaitinamas bei vėliau prigirdomas. Laikoma rankomis todėl, kad suleidus narkotinių medžiagų (dūris papilvėje?), jos liktų kraujyje su alkoholiu. Kūnas, gavęs tokią didelę dozę alkoholio, neatlaiko ir, praradęs sąmonę Kedys su kėde parverčiamas ant žemės ir spaudimu per pilvą priverčiamas apsivemti, prieš tai suduodant jam į veidą/galvą (štai iš kur nustato ekspertas sumušimus ant veido). Kedys apsivemia, tačiau, gulėdamas ant nugaros su užkimšta nosimi, springsta savo vėmaluose.

Kedys miršta. Atrišami (nukerpami) tramdomieji marškiniai (štai kodėl ant D.Kedžio drabužių vėmalų nebuvo), o D.Kedžio lavonas yra nugabentas į vietą valtele. Tai yra daroma tam, kad vėliau nebūtų galima rasti (kareivukai su šunimis) atvežimo pėdsakų.

Kadangi D.Kedys mirė sėdėdamas ant pargriautos kedės, todėl jo tokia poza – sėdinčio – ir gaunasi.

Tokia poza, tik veidu į žemę, paguldomas lavonas. Šalia numetamas alkoholio butelis, šokoladas, akiniai ir pistoletas. Pistoletas reikalingas tam, kad būtų galima galutinai susieti Drąsių Kedį su Jono Furmanavičiaus ir Violetos Naruševičienės žmogžudystėmis.

Deja, praleista detalė – kad einant per purvynus, batų padai būna murzini. Tačiau Kedžio batų padai švarūs.

Toliau viskas – pagal planą. Į žiniasklaidą išmetama žinutė, Venckų ir Kedžių šeimynos atvažiuoja į morgą ir atpažįsta Drąsių. Pagrindas vėlesniems Kedžių/Venckų įtarimams, slėpus Kedį, paruoštas. Saugumui čia yra tik viena bėda – kad teisingai būtų atliktas atpažinimas, bei nustatyti, jog nėra smurto žymių. Mirties priežastis aiški – užspringimas. Čia nieko klastoti nereikia.

Kūnas išvežamas į Vilnių, arčiau saugumo, pas savus specialistus. Smurto žymių „nerandama“. Oficialioms, papildomoms ekspertizėms daromos visos kliūtys ir iš anksto prigrasinama, kad viskas paprastai nebus. Tarptautinius ekspertus galima pasikviesti tik su Generalinės prokuratūros leidimu.

Drąsius Kedys palaidojamas. Įrodymų, kad būtų nustatyta, jog buvo šauta iš Baikal perdaryto pistoleto, kad autobusiuką vairavo Kedys su bendrais (tą parodė saugumo arba policijos agentai), surinkta pakankamai. Visi įrodymai – prieš Drąsių Kedį. O kadangi jis miręs – byla uždaroma.

Tiesa, saugumiečiai nelabai įvertino, kad kaimo, kur netoliese buvo rastas D.Kedžio lavonas, bendruomenė tikrai sakys, kad pašalietis iš karto būtų pastebėtas, ir kad šaltą žiemą buvo kūrenamos vos kelios sodybos, bet šis faktas nereikšmingas ir bus greitai pamirštas.

Iškils nauja versija – kad Venckai padėjo slapstytis Kedžiui, bus pradėtas naujas tyrimas ir vaga pakreipta kita linkme, taip nukreipiant dėmesį nuo Andriaus Ūso ir Laimos Stankūnaitės.

Bus bandoma visaip prikirpti Venckus ir jiems atkeršyti už visus nepatogumus.

Kadangi nuo pat spalio 5 dienos buvo veikta „įstatymo ribose“ – Drąsius Kedys buvo sulaikytas oficialiai (Kauno saugumas – Kauno prokuratūra – Generalinė prokuratūra – VSD), prokuratūros sistemoje įvyksta kėdžių perstumdymas, išlaikant svarbiausiuose postuose tuos, kurie yra šitos juodos bylos „neatskleidimo garantas“.

Saugumas triumfuoja: saugumo agentų – pedofilų tinklas apsaugotas, D.Kedžio žmogžudystę užsakęs pedofilijos bylos veikėjas – saugumo agentas „išplautas“.

Šią hipotezę „Karštam komentarui“ iškėlė spalio 5 d. įvykius ir Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo bylą nuo pat pirmų dienų stebėję pareigūnai.

KK inf.

2010-05-10

Komentarai

 

 

 
 1. KAD JIEMS RANKOS NUDŽIŪTŲ,KAD JUOS SUSUKTŲ,KAD JŲ ŠVENTA ŽEMĖ NENEŠIOTŲ,TŲ ŽUDIKŲ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. jus išeikvojote savo fantazijoms šimtus tūksteančių litų,bet ką nuslėpėte. šnipštą. Tik demoskavote savo nusikalstamą veiklą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 1. 1990 m. Lietuva tampa nepriklausoma, tačiau po 50 metų trukusios okupacijos korumpuota sovietinė tvarka išlieka Seime, Prezidentūroje, teismuose, prokuratūroje, policijoje ir kitur. Komunistai toliau dalyvauja politikoje, kagėbistai toliau dirba saugume (VSD) ir teisėsaugoje. Korumpuoti sovietiniai teisėjai toliau dirba teismuose. Sovietinė korupcija įgauna neregėtus mastus kapitalizmo sąlygomis.
  2. Korumpuotam kagėbistų elitui tampa pavojingas per daug žinantis teisėjas F., per daug kovojantis Kedys. Moteris N. bus nužudyta tam, kad antroji mergaitė būtų sėkmingai išvežta iš Lietuvos.
  3. Vyksta pasiruošimas: paskiriami 2 profesionalūs žudikai (vairuotojas ir šaulys). Juodojoje rinkoje įsigyjamas dujinis ginklas „Baikal Iž 79-8“, kuris perdirbamas į kovinį, o kagėbistų elitas parūpina šiam ginklui duslintuvą. Iš fizinio asmens nuperkamas baltos spalvos autobusiukas „VW Transporter“ (numeris HSR 427) su draudimu ir galiojančia technine apžiūra, tačiau žudikai pirkimo sutarties neįformina ir neregistruoja transporto priemonės savo vardu. Automobilis apklijuojamas „Kauno keliai“ lipdukais, kurie užsakomi ir nuperkami prisistatant Drąsiaus Kedžio vardu. Ant autobusiuko stogo uždedamas geltonas švyturėlis, kad žudant teisėją galima būtų apsimesti kelininkais. Beje panašus baltas autobusiukas naudojamas Kedžio darbovietėje, kuris yra registruotas Kedžio vardu. Žudant panašus baltas autobusiukas bus naudojamas tam, kad apkaltinti Kedį. Vėliau bus ieškomas Kedžio vardu registruotas autobusiukas, tačiau ne tas, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas. Taip pat gaunamos dvi kelininkų uniformos. Netoli Ūso namų, prie apleisto namo, dieną prieš žudynes paliekamas lengvasis automobilis, o jame kasdieniai žudikų rūbai.
  4. Ankstyvą pirmadienio rytą žudikai su „VW Transporter“ (HSR 427) autobusiuku privažiuoja prie Kedžio namų, kur laukia jo išeinančio. Gali būti, kad Kedys yra informuojamas apie tai, kad su juo bus susidorota pirmadienį, todėl jis išsinuomoja kambarį viešbutyje ir paima abu savo ginklus iš seifo, tačiau prie namų yra sugaunamas ir įkišus į maišą patalpinamas į autobusiuko galą. Transporto priemonė patogi žmogaus pergabenimui.
  5. Kedžio ginklai „Beretta“ ir „Winchester“ žudikų rankose.
  6. Kedys nuvežamas į saugią vietą, kuri nepraleidžia garso ir kurios sienos yra paminkštintos, kad Kedys savęs nesužalotų. Kedžio rankos surakinamos arba ant jo užmaunami tramdomieji marškiniai. Jeigu jis patalpinamas psichiatrijos ligoninėje, tai ne sunkiai yra gaunami tramdomieji marškiniai, patalpa su garso izoliacija, kuri dar yra ir paminkštinta, kad pacientas savęs nesužalotų. Pistoletą „Beretta“ žudikai pasiima su savimi, o „Winchester“ palieka būstinėje.
  7. Žudikai skubiai važiuoja prie teisėjo F. namų. Žudoma bus tokiu metu, kai policijos dieninė ir naktinė pamaina keičiasi.
  Skaityti toliau. pratęsimas —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::—–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….:::::::::::::::::: —–>>> w w w . d k e d y s . tk ……….::::::::::::::::::

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. saunuoliai…….kovokim visi…….tik siekdami savo tiksla visi kartu jy pasieksim…………………isvalysim savo Saly

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tai Viena geriausių įvykių hipotezių.

  Gal todėl, kad kyla iš bylą stebėjusių pareigūnų…

  Galima neabejoti, kad teisybei trūksta tik šiek tik finansinio saugumo
  ne kuriem žmonėm.
  Tai tik suma, kurią visuomenė jau galėjo susimesti.

  Tad nelabai suvokiama, kodėl esam tokie pasyvūs:
  w w w crimerangers.ning com/events/tiesioginis-drasiaus-kedzio

  Gerbiamieji, pinigai yra tik įrankis, nei geresnis, nei blogesnis už žmones, kurie jais kuria gėrį ar blogį.
  Kodėl leidžiam juo naudotis pedofilams, o patys negalim pasinaudoti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Pistoleta Baikal prie Kedžio lavono numete tie patys žmonės kurie nušovė Furmanavičių ir Kedį… Tas dujinis pistoletas įrodo kad tai tie patis velniai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!! Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!! Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!! Zmones platinkime visi sia informacija!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Siandien prasideda VIOLETINE REVOLIUCIJA!!
  Zmones jau buriuojasi Vencku kieme, statosi palapines ir SAVO KUNAIS zada SAUGOTI MERGAITE, Is atitinkamu saltiniu suzinoje, kad rytoj buvo PLANUOTAS MERGAITES PAGROBIMAS!!!neleiskime VELNIAMS toliau lipti ant pazeidziamiausios vietos-vaiku!!GINKIME VENCKU MERGAITE!Visi kvieciami atvykti pas ponus Venckus ir SAVO KUNAIS SAUGOTI MERGAITE, juk dabar nuo MUSU PRIKLAUSO MERGAITES LIKIMAS!!
  Zmones platinkite ir Junkites kartu i kova!!Uzsiregistruokite!!Nariu jau tukstanciai, turi buti keliasdesimt tukstanciu!!
  h t t p://www.drasiauskelias.lt/index.html
  Zmones platinkime visi sia informacija!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Baisūs dalykai čia vyksta. Jei šita versija nors kažkiek yra teisinga, tai geriau tada visai neieškoti savo teisybės ir mėgautis ramiu gyvenimu. Niekur nelysi, niekas tavęs nekabins… :) Čia gali efektyviai kovoti tik tuo atveju, jei pats turi tinkamų žmonių VSD, STT, prokuratūroje, CŽV ir pan. Kuo daugiau ryšių, tuo geriau – su tavim skaitysis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Jei prieš mane įvykdys kas nors nusikaltimą,teisingumą vykdysiu pats,nes TEISĖSAUGA neįgali.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...