Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Grynai klasikinė situacija

2010-10-27 12:48 | Laiškai, Naujienos, Nuomonių ringas | Komentarų (79)

Lietuvoje subrendo klasikinė revoliucinė situacija: viršūnės tapo nebeįgalios valdyti, o apačios nebenori toliau taip gyventi (KK nuotr.)

Vadimas Juška

Stebėdamas paskutinius konvulsijų tampomos valdžios veiksmus marinant pedofilijos bylą, nejučiom prisimenu klasikinę priešrevoliucinę situaciją – viršūnės tapo nebeįgalios valdyti, o apačios nebenori toliau taip gyventi. Kiekvienas valdžios beprotiškas žingsnis – tai savotiškas katalizatorius gimdant naują politinę jėgą, kuri turi konsoliduoti ne tik kad nusivylusius dabartinėmis „tradicinėmis“, arba kitaip „pinigų“ partijomis, bet norinčius kurti ir dirbti Lietuvoje, o ne egzistuoti ar bėgti iš jos.

Žinoma, N. Venckienė , būdama teisininkė į viską įprato žiūrėti blaiviai ir kritiškai. Ji, be jokios abejonės, supranta, kad jai gyventi ir dirbti Lietuvoje bus galima tik vienu atveju – jeigu iš esmės pasikeis Lietuvą valdantis politinis elitas. O jis gali pasikeisti tik vienu atveju – jeigu pati N. Venckienė pradės aktyviai dalyvauti naujo politinio elito kūrime.

Sukurti partiją, kurioje būtų iniciatyvūs, adekvatūs ir realiame gyvenime gyvenantys žmonės, nėra jau taip sunku. Paprasčiausia tereikia nedaryti klaidų, kokias padarė savo užuomazgose „tradicinės“ arba „pinigų“ partijos. Ir žinoma pats pagrindinis naujosios partijos siekis ( pavadinkime ją hipotetiškai „Reformų partija„ ) būtų ne kas kita, o kaip pirmalaikių Seimo rinkimų organizavimas. Nes gyventi valdant tokiam Seimui ir Vyriausybei – ne kas kita, kaip Valstybės ir Tautos savižudybė. Tarp kitko – pačiu lėčiausiu ir skausmingiausiu būdu.

Lietuvos Valstybė atsidūrė tokioje būsenoje, kad jos reanimuoti nebegalima. Ją reikės pradėti kurti iš naujo. Nuo 1990 metų Kovo 11–osios, kaip atskaitos, taško. Kurti socialiai teisingą – tokią, apie kurią svajojo 1918 Vasario 16–osios Akto Signatarai . Valstybę, kurios tikslas ne kokio nors Afganistano ar Haičio, o Lietuvos piliečių gerovė. Tokią, iš kurios žmonės ne emigruotų, o geistų imigruoti. Valstybę su progresiniais mokesčiais, griežta valdžios vertikale, asmenine politikų ir valdininkų, tarnautojų atsakomybe, valstybę, ginančią ne monopolistų, o piliečių interesus. Valstybę, kurioje visos galimybės atvertos ne siauram „pateptųjų“ ratui, o visiems to norintiems ir gabiems piliečiams. Reikės kurti Valstybę, kuri realiai atitiktų ES ir NATO keliamiems Žmogaus Teisių ir Laisvių reikalavimams. Reikės kurti tokią Valstybę, kuri būtų visiems vienodai teisinga. Ne popieriuje, deklaracijose, o realiame gyvenime.

Gruzinai, kuriuos taip mėgsta mokinti išdidžiai išpūtę žandus mūsų „demokratijos tėvai“ ir “diplomatijos motinos“, jau seniai aplenkė Lietuvą kovoje su korupcija, įgyvendinant Žmogaus Teises ir Laisves. Žinoma, tam reikėjo daug drąsos ir ryžto. Tačiau padaryti žingsniai davė savo. Gruzija gyvena. Blogai ar gerai – žinoma, su kuo lyginsi. Tačiau Gruzijos piliečiai prieš įstatymą lygūs. Ir ten neteisiami žurnalistai už tai, ką gali pagalvoti statistinis Gruzijos skaitytojas.

Kiek reikia laukti naujos partijos sukūrimo, priklausys nuo to, kiek N. Venckienė tikės teisingumu. Jai, kaip teisinės sistemos sudėtinei daliai, nepaprastai sunku suvokti psichologiškai, kad jos pačios, a.a. Drąsiaus Kedžio dukrelės likimas jau nuspręstas a priore. Valdžios vykdomas bylos vilkinimas – ne kas kita, o gudri sekinimo taktika. Laukimas, kol byla atsibos ją stebinčiai publikai.

Tačiau valdantieji, dangstantys savo draugelius ir „draugelkas“ ( naujadaras, kalbininkai liks sužavėti) vėlgi padarė esminę klaidą – dauguma, absoliuti dauguma teisinėje sistemoje dirbančių žmonių, VRM ir Prokuratūros pareigūnų, VSD darbuotojų yra sąžiningi ir dori žmonės. Tik jiems tokiems tapti realiai trukdo keletas šimtų neaiškios orientacijos žmonių, kažkodėl pasivadinusių „valstybininkais“.

Iš tiesų, kad Lietuva pagaliau taptų tikra Valstybe, reikia labai nedaug – šviežio kraujo politikoje, nesužaloto pinigų skoniu blaivaus proto ir loginio mąstymo. Visa tai yra. Tereikia imtis veiksmų, nes, kaip bebūtų gaila, a.a. Kedžio byla buvo tik indikatorius, parodęs mūsų Valstybės suirimo ir neįgalumo laipsnį.

2010-10-27

Komentarai

 

 

 
 1. Kaip pavadinti tai, kas vyksta seime, prezidentūroje? Valstybės agonija? Valstybinių nusikaltėlių demonstracija? Jie pritaria žiobienės išsakytam įžūliam žmonių niekinimui, jie palaiko vilkės, šiepiančios dantis prieš vaikus, elgesiui ir veiksmams. Tai menkystų gauja, kuriems rūpi tik jų pačių gerovė.
  Po šitokios žioplienės mestos paniekos tautai, valdžios reakcijos JOKIOS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. VIP pedofilu klanas delse .Visi teisininkai vienaip ar kitaip turedami reikalu su siom bylom nelauke tokio nenumatyto momento,kol Venckiene viesai pripazino ,jog pasuks i politika.Iskrypeliai yra gudrus,jie suprato,kad su Venckiene didele dalis Lietuvos zmoniu.Todel dabar duota komanda forsuoti byla ir ivykius kuo skubiau.Planas,kad delsti ir laukti kol liaudis uzmirs pedofilu zudynes ir t.t.jau tapo ne tik nenaudingas,bet ,sakyciau,netgi pavojingas .Dabar ivykiai suksis i prieki ne dienom ,bet valandom.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Venskiene tai paskutine Lietuvai duota viltis, issikapstyti is nusikalteliu ir iskrypeliu valdomos Lietuvos. Lietuvos zmones turi suprasti, kad didziausi nenubausti nusikalteliai yra lensbergio ir brazausko, sukurta Lietuviu Tautos naikinimo mehanizmas. Marksistai ir globalistai, naikina Lietuvos valstybe ir jos Tauta. Ar pabus Lietuvos zmones ar jie ir toliau tikes ka pliurpia organizuotu gauju, kurios vadinasi partija vadai? As skaitau, kad dabartines visos valdancios partijos yra nusikalstamos pries Lietuvos Valstybe.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Užsakyk ASENIZACINIŲ MAŠINŲ,su šakėmis padofilinės pliurzės neiškabinsime.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Gražūs žodžiai… bet taip bus gal kai išmirs šities seniai politikai visi.. 😀

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Vadimas Juška -sektantas satanistas konkretus jei kisa cia Gruzija ir aiskina kad ten pries istatyma visi lygus ,prisiminkite sajudi kaip sektantaigraziai tautai makaronus kabino ,tai ir dabar visokio plauko satanistai jau ruosiasi lysti i nauja partija todel ir raso cia visokias nesamones apie ES ir NATO keliamiems Žmogaus Teisių ir Laisvių reikalavimamus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Juškos straipsnis –tai avino laiškas avinams.
  O dabar apie reikalą.
  Po Nepriklausomybės akūrimo,laukiau,kada naujoji valdžia pradės keisti čekistinę teisėsaugą civilizuota teisėsauga.DejaV.Landsbergiui,vėliau AMB ,o ir Šlepetiniui labai tiko sdovietinė –čekistinė teisėsauga,nes ji žinojo kaip įtikti naujiems ponams,kaip jiems padėti slėpti jų senas bėdas.Kaip suprasti,kai LTSR prokuratūros partorgas V.Žiemelis V.Landsbergio iniciatyva 1997m.buvo paskirtas Vidaus reikalų ministru ,tam ,kad iš VRM patalpų į Grigiškių popieriaus –kartono fabriką išvežtų visą pokarinį NKVD archyvą.Kai tuometinis Premjeras G.Vagnorius už tokius darbus V.Žiemelį išvijo iš tarnybos,ir partijos-Tata sutvarkė G.Vagnorių,o po kurio laiko V.Žiemelį susigražino į partiją,prakišo įSeimą.O pokariniuose NKVD archyvuose galėjo būti medžiagėlės labia nemalonios Tatai,apie jo tėvą ir paties Tatos draugystę su vyrukais iš NKVD Dušanskiu ir Slavinais.O ką kallbėti apie V.Adamkų,-kanalizacijos inžinierių iškeltą iki dangiškų aukštybių,kaip JAV išgelbėjusį nuo gamtos užteršimo.Nors tai –žmogus ,kuriam trūpėjo Prezidento krėslas,o Prezidentu jis net nesiruošė būti.Tikėtina,kad jo amerikoniškoji komanda pamačiusi jo “nuopelnus” Lietuvai nepritarė antajai V.Adamkaus kadencijai,kuri buvo labai reikalinga mafijos berniukams.V.Adamkus nuėjo iki to,kad į Konstitucinio Teismo teisėjos vietą pasiūlė stribo dukterį.To iki šiol nesupranta ir akli jo garbintojai Ko reikėjo AMB ? Jo garbintojams ,šiandien puikiai paaiškina bent 3 televizijos kanalai.,Ir šitą baiosią gaują pagal Jušką palikti sutvarkyti Neringai Venckienei su jaunimo atstovais???Toks siūlymas,mažų mažiausiai nesąmonė.
  Reikia atkurti tokią Valstybę, kuri būtų visiems vienodai teisinga. Ne popieriuje, deklaracijose, o realiame gyvenime.
  Lietuvą valdantys čekistai, teisėsaugoje dirbančias sveikas jėgas stengėsi skaldyti,tai daro dabar,tai darys ir ateity.Kurti civilizuotą teisėsaugą visomis išgalėmis trukdys ,dabartinės “teisėsaugos”klanai pasivadinę valstybininkais tiek prokuratūroje,tiek teismuose,universitetuose ,seime ,o ir pačioje prezidentūroje.
  Kad Lietuva iš čekistinės teisėsaugos “valstybės” taptų teisine Valstybe, reikia labai daug – šviežio kraujo politikoje, nesužaloto pinigų skoniu blaivaus proto ir loginio mąstymo,kad juos apjungti reikalingas ilgas didelis darbas,kuriam trukdys valdžiukėje sėdinčios jėgos, a.a. Kedžio byla buvo tik indikatorius, parodęs mūsų Valstybės supuvimo laipsnį. Nuo ko pradėti,už toki pasidalinkime mintimis KK tinklalapyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. cia toks straipsnis panasiai kaip satanistai parase 10 dievo isakymu ir taip pereme Dievo garbinima i savo rankas ir dabar visi katalikai vadina Dievo sunu avinu(avineliu),neuzminkit ant greblio 1000 taji karta,cia parasyta viskas gerai bet pasakykit man prie ko cia Gruzija kul valdo masonas kur vyksta karai ir isitikines tokie patys dalykai kaip Lietuvoje ir prie ko cia nato ,cia tas pats kaip kaip Prokurorai skelbia kad drasius paspringo vemalais o nato afganistane iesko ben ladeno ir tipo kovoja su terorizmu ,ir tipo ne zydamasonai pas save amerikoje susprogdino tuos dangoraizius ir pradeda visokiausio plauko avantiuras ir karus .Lietuvoje reikalinga tokia valdzia kad butu pavyzdys kitom tautom ,jus supraskite zmones pagaliau is kur visas sitas blogis ,cia pakeites viena kita valdininka nieko nepadarysi ,cia reikia velniam skelbti kara ir kad kitos tautos is musu imtu pavysdi ir mus palaikytu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Jūs kaip visada-šaunuolis.Malonu skaityti Jūsų straipsnius.Ačiū už protingas mintis.Rašykit!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. sviesa paimti mergaite…..nejaugi jus galvojote, kad jie prizude tiek zmoniu, kad atskleistu VIP pedofilus? cha cha cha

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. 15min.lt rašo apie tai, kad prokūratura prašo iš viso nutraukti pedofilijos bylą, kad nebereikėtų nei reabilituoti A.Ūso po mirties, nei nuteisti.Nutarimą skelbs tik lapkričio 17.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Tie sisilistai,zinoma,slamstas.Bet argi is to isplaukia isvada,kad tada Kubilius geras? Man jis jau senai 2K.O paskutiniu metu pasiziurint,tai ir prie iskrypeliu klano priskirciau.Mastymas,manieros,mimika…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Pergyvenau vieną revoliuciją ir daug reorganizacijų (kai kurioms pabaigos ir nematyt). Jos atnešė labai daug blogio, tiksliau – negrįžtamai nušlavė labai daug gero. Nesinori dar vienos revoliucijos. Bet panašu, kad be to neapsieisim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. liguistu beprociu su keletu politikos marginalu priesakyje fantazijos. i medikus jums kreiptis reikia, o ne i seima..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Galbut tau juokinga o daugeliui ne. Sitiek purvo ispilti,melo ir nekaltu zmoniu mirciu jau daros nebejuokiga ir atsakymu metai laiko nera

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Negaliu visai sutikti su Jūsų mintimis.Nesutinku dėl vyriausybės,dėl seimo taip.Jeigu bolševikai reikalauja Kubiliaus galvos,reik suprasti,kad jiems ne pyragai;jei komsomolka kiekvienam numeryje pliekia vyriausybę,o dabar ypatingai-Sekmoką,raštingi suprantame dėl ko-dėl dujų.Nemalonu žiūrėti į besistengiantį bolševikų lyderį beprausiantį savo partijos ir didžiojo vado darbelius tėvynės labui.Gal kada nors tapsime teisine šalimi,jei nei vienas bolševikas,nei vienas paulauskas,nei vienas kūris nepepateks ten kur jiems ne vieta-tai teisėsauga,seimas ir vyriausybė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Super Jūsų straipsnis, kaip ir visi kiti, kuriuos teko skaityti Ačiū. Rašykit kuo daugiau, spausdinkitės visur, kur tik Jus įsileidžia.Na, o mes labai labai lauksim:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Ta tragiska savaite ne gimimo diena sventem,todel svarbu ne kaip atejo ir ka atsinese,o BUTENT kelintas atejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Man atrodo, kad saziningu zmoniu teisesaugoje mazuma (jei isvis ten ju liko). Labai idomiai skamba – ilgametis saziningas prokuroras stulpinas. O gal neskubeti ir palaukti kol sistema ispirdolins kliunka su petrausku, tada galetu prisijungti dar du saziningi prokurorai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Vis pona Cilinska praleidziam.Zmogus kalbantis apie prisiekusiuju teisma,kito zmogaus patvoriniu niekada nepavadins.Jam net i galva neateis tokia "auksine mintis".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. keletas šimtų neaiškios orientacijos žmonių, kažkodėl pasivadinusių „valstybininkais“.
  Neatrodo keista kad Valdininkai iskrypeliai ,neatrodo jums kad cia masonai satanistai ,kaip zinoma satanistu religijai reikia iskrypusiu orgiju su vaikais, ir ne tik orgiju reikia ir kruvinu ritualu ,neatrodo keista kad lietuvoje nera duomenu kiek per 20 metu negryztamai dingo vaiku ,pareiskimu kad dinges vaikas siekia i metus 1000 skaiciaus ,paklauskite bent kokio gejaus ir suzinosite kad gejais dauguma tampama kada koks iskrypelis ji istvirkkina dar vaikysteje ,cia tokia satanistu strategija ,paskaitykit siono isminciu pratakolus ir suzinosite visa satanizmo strategija kaip pastatyti setono karalyste zemeje ,jie vienus kitus traukia ,giria tempia uz ausu stumia ir todel jie visi valdininkai ,ju buvo Lietuvoje visada o per paskutinius 20 metu jie uzeme visus postus kad nebaudziami galetu prievartauti zudyti ir plesti sali,ir dar yra satanistai idejiniai jie nei prabangos vaikosi nei vaikus prievartauja jie stato karalyste ,jie kuria iskrypeliu ir moraliskai degredavusiu satanistu legionus ,jie gali tuos pacius iskrypelius sutraiskyt bent kada ,eiliniai sektos nariai net dreba kad taip neatsitiktu ir daro viska kas jiems liepta ,be to satanismo religija patatyta ant baimes ,jie visi myza i kelnes ,be to satanistu virsuneles valdo magija ,kontaktuoja su satanistais ateiviais ,ir butent todel randasi valdzioje ,tam yra labai labai daug faktu ,Drasius Kedys ant ju ir uzsirove ir parode kas valdo Lietuvoja ,ne sektantai kad ir kaip butu susitepe ,kad kiek prisivoge ,niekada sakau niekada vagys neis ginti iskrypeliu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. juokinga bus, kada tu sedesi baloje ismestas is valstybes tarnybos :) bijai juk tu " patvoriniu " ?:) isvalys jie Lietuva nuo tokiu veltedziu kaip tu.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras