Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 23 Pirmadienis
 

Globalistų valdomos žiniasklaidos karas prieš Siriją (2 dalis)

2012-08-15 13:34 | Naujienos | Komentarų (59)

Britanijos vyriausybės finansuojama BBC naujienų agentūra išplatino tariamas  "2012 m. gegužės 25 d. Sirijoje nužudytų aukų" nuotraukas, kurias jai perdavė nežinomas asmuo fotografavęs kūnus. Tačiau greit paaiškėjo, kad šios nuotraukos darytos 2003 m. Irake, kurių tikrasis autorius yra Marco Di Lauro. Vėliau BBC pripažino, kad nuotraukos pateko į spaudą „per klaidą‘.


Ramūnas Alaunis

Dabartinė žiniasklaida, nušviesdama karinius konfliktus, yra stipri propagandinio karo jėga, kuri netgi valdo karus.

Panašiai dabar vyksta Sirijoje – žiniasklaida rodo vadinamų Sirijos “sukilėlių taikias” demonstracijas, kurias tariamai palaiko dauguma Sirijos gyventojų. Tačiau tie “taikūs demonstrantai” dideliu mastu, panašiai kaip Libijoje, kankina ir žudo civilius gyventojus, žurnalistus, valstybės tarnautojus ir karininkus, apšaudo autobusus ir prievartauja moteris. NATO šalių žiniasklaida tai vaizduoja kaip pavienius atvejus. Tačiau, jei Sirijos vyriausybės karys per susirėmimus netyčia nušauna civilį gyventoją, tada Vakarų Europos žiniasklaida vaizduoja visą Sirijos kariuomenę kaip žudančią civilius gyventojus.

Iš esmės Vakarų žiniasklaida meluodama nuėjo per toli, kad galėtų paneigti tai, ką yra primelavusi. Todėl dabar jai belieka tik pateisinti karinę invazija į Siriją, pirmiausiai JT Saugumo Taryboje paskelbiant “neskraidymo zona” virš Sirijos ar atakuojant Siriją savavališkai be jokios JT Saugumo Tarybos rezoliucijos sugalvojus kitą karinės intervencijos priežastį.

Turkija, kurioje yra 24 NATO karinės bazės, Libanas, Saudo Arabiją ir Kataras finansiškai ir logistika remia ginkluotas grupuotes, kariaujančias prieš Sirijos vyriausybę. Izraelis ir JAV tiekia ginklus. Europos Sąjunga spaudžia Siriją ekonomiškai ir tokiu būdu toliau palaiko karinį konfliktą.

Esant tokiai didelei dezinformacijai, nukreiptai prieš Sirijos vyriausybę, labai svarbi yra Sirijos žmonių aukšta savimonė apie užsienio žiniasklaidos įtaką jų šalyje.

Sirijos, kaip ir Libijos, karinis konfliktas atskleidžia, kaip svarbu yra turėti veiksmingą žiniasklaidos priemonę užsienio kalbomis, kuri objektyviai nušviestų įvykius, siekiant pasipriešinti užsienio priešams, kurie naudoja galingą globalistų valdomą propagandinio karo ginklą.

Žinomos naujienų agentūros, tokios kaip BBC, CNN ar al-Jazeera turi ryškią žiniasklaidos rinkos persvarą ir nesvarbu, kad jos meluoja, žmonės vis vien jomis patiki, nes jos tiekia naujienas keliomis užsienio kalbomis ir taip nukonkuruoja kitas žinių agentūras skelbiančias tiesą.

Pvz., Kataro palydovinis naujienų kanalas Al-Jazeera teikė melagingus pranešimus, kad per Sirijos armijos reidus Homso mieste žuvo jauna moteris Zeinab Hosni. 2011 rugsėjo 23 d. pranešimą netgi patvirtino Britanijoje įsteigta “Amnesty International” organizacija. Tačiau Zeinab Hosni iki šiol yra gyva. 2011 spalio 5 d. tai patvirtino “New York Times” dienraštis, kad pranešimas apie mirtį buvo klaidingas, bei tą pačią spalio 5 d. patvirtino pati “Amnesty International” organizacija.

Tačiau daugelis žmonių ir toliau tiki al-Jazeera, BBC ar CNN tiekiama informacija.

2012 birželio 2 d. Arabų lygos taryba pareikalavo dviejų palydovinių TV kanalų operatorių Arabsat ir Nilesat sustabdyti Sirijos palydovinių TV kanalų retransliavimą. Sirijos vyriausybė Arabų lygos sprendimą įvertino kaip grubų laisvės į informaciją pažeidimą.

Dar 2011 m. rugsėjo mėn. Europos Sąjunga priėmė sankcijas Sirijos TV kanalui Al-Dounia, kuriam ES uždraudė bendradarbiauti su kitomis ES šalių televizijomis. Tai reiškia, kad ES atėmė galimybę Sirijos televizijos kanalams tiesiogiai perduoti žinias apie įvykius Sirijoje į kitas ES valstybes.

Toks ES draudimas parodo, kad ES skelbiama laisvė ir demokratija yra tik dvigubų standartų besilaikančių ES šalių šūkiai.

2012 gegužės 25 d. Sirijos Al-Houla gyvenvietėje buvo įvykdytos masinės žmogžudystės – nužudyti 108 asmenys, tarp jų 49 vaikai. JT Stebėtojų misijai nespėjus padaryti galutinių pranešimų, globalistų valdoma žiniasklaida padarė savo išvadas. Britanijos vyriausybės finansuojama BBC naujienų agentūra išplatino tariamas nužudytų aukų nuotraukas, kurias jai perdavė nežinomas asmuo, fotografavęs kūnus. Tačiau greit paaiškėjo, kad šios nuotraukos darytos 2003 m. Irake, kurių tikrasis autorius yra Marco Di Lauro. Vėliau BBC pripažino, kad nuotraukos pateko į spaudą „per klaidą“.

Beje, BBC paskelbtose nuotraukose buvo aiškiai matyti, kad žuvusiųjų kūnai, suvynioti į paklodes, sužymėti arabiškais skaitmenimis ir matėsi skaičiai nuo 382 iki 386. Tuo tarpu Houla gyvenvietėje žuvusiųjų skaičius 108 žmonės.

Žurnalistas Keith Harmon Snow atmetė bet kokias prielaidas, kad nuotraukos galėjo patekti atsitiktinai: “Britanijos naujienų agentūra BBC tokių klaidų nedaro. Jie neplatina gautų nuotraukų prieš tai nepatikrinę. Tai ne klaida, tai propaganda”, – sakė žurnalistas Keith Harmon Snow.

Po dviejų dienų, kai nuotraukos jau spėjo apkeliauti pasaulio žiniasklaidą, Chris Hamilton BBC leidėjų bloge pažymėjo, kad „tokios klaidos labai dažnos“.

Praėjus devynioms dienoms, Britanijos dienraštis „The Telegraph“ paskelbė, kad šias žudynes įvykdė „Sirijos prezidento Assad‘o galvažudžiai“ iš Sabiha dalinio, kurie „visiems pjovė gerkles, kas tik jiems pasitaikė”. Londone leidžiamas Britanijos dienraštis pažymėjo, kad išlikęs gyvas liudininkas atpažino Sabiha dalinio karius iš baltų sportbačių. Tačiau po kelių dienų tas pats dienraštis „The Telegraph“ savo puslapyje išplatino vaizdo įrašą, kuriame buvo matomi sukilėliai, avintys baltus sportbačius.

2012 birželio 11 d. Britanijos dienraščių “The Thelegraph” ir “The Daily Mail” propagandinius straipsnius jau citavo Lietuvoje globalistų įkurti internetiniai naujienų portalai Delfi, Balsas, 15min. su įpūdingu pavadinimu: “Sirijoje vaikus žudo steroidų prisipumpavę vaiduokliai“, vaizdžiai pateikdami, kaip “šie smogikai šiurpina Siriją, be gailesčio žudydami moteris ir vaikus – aukoms jie arba tiesiog perpjauna gerklę, arba nušauna”.

Tačiau praėjus savaitei Britanijos dienraščio “The Independent” žurnalistė Mary Dejevsky ir Jon’as Williams’as BBC interniatiniame puslapyje (bloge) remiantis Vakarų ekspertų išvadomis paneigė, kad aukoms buvo perpjautos gerklės, kaip prieš tai aprašė minėti dienraščiai, ir kaltinimai žudymu Sirijos saugumo pajėgoms buvo paneigti. Mary Dajevsky rašė, kad buvo nustatyta, jog aukos buvo nužudytos, kai ginkluoti nusikaltėliai, pasivadinę “sukilėliais”, įsiveržė į namus ir beatodairiškai visus sušaudė.

Šį šmeižtą pirmiausia pradėjo skleisti Jungtinių Tautų Taikos palaikymo misijoms vadovaujantis prancūzas Hervé Ladsous, kuris, remiantis “Reuters” naujienų agentūros gegužės 29 d. pranešimu, apkaltino Sirijos vyriausybės Shabihas dalinį civilių gyventojų nužudymais.

Birželio 8 d. “Reuters” korespondentė Erika Solomon vėl citavo Hervé Ladsous pasisakymus, kad greičiausiai Sirijos kariai ar policija atsakingi už Houla žudynes. Tačiau, JT Stebėtojų grupei Sirijoje vadovaujantis Norvegijos generolas-majoras Rovert Mood’as pareiškė: “Kaip bebūtų, ką aš išmokau Sirijoje…tai, kad neturėčiau daryti skubotų išvadų”.

Nežiūrint fakto, kad žurnalistai Houla gyvegyvenvietėje dar negalėjo paaiškinti, kas įvykdė masinę žmogžudystę, Londone įkurta nevyriausybinė organizacija “Amnesty International” be jokių įrodymų apkaltino Sirijos vyriausybines pajėgas įvykdžius skerdynes. “Amnesty International” tyrėjai tuo metu dirbo už 100 km esančiuose Idlibo ir Aleppo miestuose. Tačiau nevyriausybinė organizacija užtikrintai padarė savo išvadas praėjus vos trims dienoms po žudynių.

Tuo tarpu JT Stebėtojų grupė, kurios misija patvirtinti ir pranešti faktus apie tai, kas vyksta, iš karto nusiuntė tyrėjus į šią vietovę surinkti faktus ir apklausti vietinius gyventojus, iš kurių surinko informacijos.

Praėjus trims savaitėms po žudynių, Norvegijos generolas R. Mood’as žurnalistams tegalėjo tik pasakyti, kad aplinkybės lieka neaiškios, nors “Amnesty International” padarė savo išvadas ir apkaltino Sirijos vyriausybinę kariuomenę žudynėmis.

“Amnesty International” savo paskelbtoje ataskaitoje rėmėsi naujienų agentūros “Reuters” pranešimais, kaip šaltiniais; tačiau naujienų agentūra “Reuters” citavo JT stebėtojus, kurie pareiškė, kad įrodymai, “pasirodo”, prieštarauja Sirijos vyriausybei neigiant savo atsakomybę, tuo tarpu JT Žmogaus teisių atstovė spaudai Rupert Colville neminėjo žodžio “atsakomybė”.

Remiantis “Amnesty International” jų vyriausioji krizių patarėja Donatella Rovera praleido keletą savaičių Sirijos šiaurinėje dalyje, kurioje tyrė žmogaus teisių pažeidimus. Tačiau Donatella Rovera negalėjo atlikti šio tyrimo, kadangi, kaip patvirtino pati JT tarnyba, Donatella Rovera nebuvo išvykusi į Siriją.

Beje, Britanijoje įkurtos „Amnesty International“ Amerikos padalinio buvęs darbuotojas Tarptautinės teisės profesorius Francis A. Boyle dar 2002 m. buvo pasakęs, kad “Amnesty International” organizacijoje yra įsiskverbę Britanijos ir JAV žvalgybos agentai.

Tad neatsitiktinai “Amnesty International” JAV padalinio vykdomuoju direktoriumi 2012 m. sausio mėn. buvo paskirta Suzanne Nossel, kuri anksčiau dirbo JAV Valstijų departamente, kuriame ji buvo Tarptautinių organizacijų sekretoriaus pavaduotojo padėjėja ir atliko vadovaujamą vaidmenį ardomoje JAV užsienio politikoje, susijusioje su Libija, Iranu, Sirija ir Dramblio Kaulo krantu.

“Amnesty International” iškart sukritikavo Rusijos ginklų tiekimą Sirijai, kai Rusija palaikė JT Saugumo Tarybos rezoliuciją Nr. 2042, kuri ragino įgyvendinti JT pasiuntinio Kofi Annano Taikos planą Sirijai.

Netrukus JAV, Britanijos, bei Arabų pasaulio žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad Rusija siunčia ginklus ir naujus kovinius Mi-25 straigtasparnius į Siriją sukilimui slopinti.

Tačiau Rusijos užsienių reikalų ministras S. Lavrovas iš karto paneigė tokius žiniasklaidos pranešimus paaiškindamas, kad Rusija plukdė 3 senus Sirijai priklausančius Mi25 sraigtasparnius, kurie pagal anksčiau sudarytą sutartį buvo suremontuoti Kaliningrade.

Birželio 12 d. JAV Valstijų sekretorė Hillary Clinton Brookingso institute šią temą toliau eskalavo:

“Mes stojome į akistatą su rusais dėl jų tęsiamo ginklų tiekimo į Siriją sustabdymo… Mes nerimaujame dėl mūsų turimos paskutinės informacijos, kad kariniai smogiamieji sraigtasparniai yra pakeliui iš Rusijos į Siriją, kurie dramatiškai padidins konfliktą (Sirijoje).“

Sekančią dieną, birželio 13d., “New York Times” pranešė, kad JAV administracijos atstovai patvirtino, kad šie sraigtasparniai priklausė Sirijai, kuri juos siuntė į Rusiją remontui prieš keletą mėnesių.

JAV Gynybos departamento atstovas pakomentavo, kad JAV Valstijų sekretorė Hillary Clinton “įnešė šiek tiek sumaišties pastatydama Rusiją į sudėtingą poziciją.”

Tačiau tokiais viešais kaltinimais Hillary Clinton siekė sutrukdyti tęsti JT pasiuntinio Kofi Annano Taikos misiją Sirijoje, kurio įgaliojimai turėjo baigtis 2012 liepos mėnesio viduryje ir tai greičiau atrištų rankas JAV ir jos sąjungininkams siekti tiesioginės karinės intervencijos į Siriją.

Tame pačiame birželio 13 d. “The New York” straipsnyje “Sraigtasparniai Sirijoje gali būti nenauji”, Vašingtono Artimųjų Rytų politikos instituto, tarnaujančio Izraelio interesams, darbuotojas Andrew J. Tabler’as apkaltino Sirijos vyriausybę panaudojus aviaciją prieš savo civilius gyventojus. Šie kaltinimai turėjo sustiprinti užsienio karinę intervenciją ir “neskraidymo zonos” paskelbimą Sirijoje. Straipsnis rėmėsi gegužės mėn. Aleppo mieste (Sirija) filmuota video medžiaga, kurioje matosi sraigtasparnis ir paleistos raketos dūmai.

Nepaisant “Amnesty International” šmeižto, birželio 13 d. dieną JAV Valstijų departamentas apkaltino Sirijos saugumo pajegas įvykdžius žudynes Houla gyvenvietėje ir pareikalavo, kad iš šalies išvyktų Sirijos diplomatas.

JAV Valstijų departamento spaudos atstovė Victoria Nuland žurnalistams pranešė:

“Šį rytą mes pasikvietėme Sirijos diplomatą Zuheir Jabbour ir informavome jį, kad jis daugiau nepageidaujamas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir davėme jam 72 val. išvykti iš šalies. Mes ėmėmės šių veiksmų atsakydami į Houla gyvenvietėje įvykdytas žudynes; absoliučiai nepateisinamas, niekšiškas smerktinas žudynes prieš nekaltus vaikus, moteris. Šaudyta iš arti (Sirijos) režimo galvažudžių, Shabiha (dalinio), padedant Irano bendrininkams…“

Beje, gegužės 29 d. bendrais “koordinuotais veiksmais” Prancūzija, Britanija, Kanada, Vokietija, Italija, Ispanija, Australija ir Bulgarija taip pat iš savo šalies pareikalavo išvykti Sirijos diplomatams.

Gegužės 29 d. diplomatinėms sankcijoms taip pat pritarė ir naujasis Prancūzijos prezidentas Hollande. Tai tik patvirtino taisyklę, kad keičiasi prezidentai, bet nacionalinės strategijos lieka tos pačios. Prancūzija siekia savo įtakon susigražinti savo buvusią koloniją Siriją.

2012 birželio 14 d. žurnalistams surengtoje spaudos konferencijoje “Amnesty International” toliau tęsė šmeižtą prieš Siriją, cituodama JT generaliniam sekretorių skirto pranešimo „Vaikai ir karinis konfliktas“ ištraukas, kuriame Sirijos vyriausybės saugumo pajėgoms priskyrė atsakomybę už nužudytus vaikus:

Ištrauka iš “Amnesty Internatiuonal” žiniasklaidai cituojamo dokumento Nr. A/66/782 S/2012.261:

“…(Sirijos) vyriausybinės pajėgos atsakingos už žudymus ir sužalojimus, savavališkus areštus, sulaikymus, kankinimus ir 9 m. ir jaunesnių vaikų ligų gydymą”.

Tačiau “Amnesty International” žurnalistams nuslėpė, kad JT Generaliniam sekretoriui skirto pranešimo 124 paragrafe buvo parašyta: “Jungtinės Tautos yra gavusios patikimos informacijos apie nusikalstamą vaikų verbavimą ir jų panaudojimą ginkluotoms opozicijos grupuotėms, tarp jų ir “Laisvajai Sirijos Armijai” ir kitoms grupuotėms…”

Beje, būtent po Houla žudynių, 62 – ame šio pranešimo puslapyje “Amnesty International” ragino JT Saugumo Tarybą paskelbti ginklų embargą Sirijos vyriausybei, tačiau nė žodžio neužsimenama apie ginklų embargą paskelbimą ginkluotai Sirijos opozicijai.

Tačiau tuo pačiu metu JAV-NATO-Arabų šalių žiniasklaida dar labiau suintensyvino dezinformaciją prieš Siriją.

Birželio 18 d. Jungtinių Tautų 300 asmenų Stebėtojų misijai vadovaujantis Norvegijos gen. Robert Mood’as JT ST pareiškė, kad sustabdo misijos veiklą Sirijoje tol, kol JT Stebėtojų grupei bus garantuotas saugumas.

Gen. Mood’as pažymėjo, kad Sirijos vyriausybė sudarė visas sąlygas Stebėtojų grupės saugumui užtikrinti, tačiau sukilėliais sąlygų nesilaikė.

Atsakant į tai, 2012 birželio 18 d. DEBKAfile paskelbė išgalvotą informaciją, kurią paskleidė NATO žiniasklaida, kad Rusija, Sirija, Kinija ir Iranas susitarė surengti „didžiausias Artimųjų Rytų regione bendras karines pratybas“. Žiniasklaida platino video medžiaga, kurioje buvo pranešama, kad karinėse pratybose dalyvaus 90 tūkst. kareivių, 1000 tankų, 100 karo laivų… Rusija šią informaciją vėl paneigė.

Rusijos Užsienio reikalų ministras Lavrov’as žiniasklaidos pranešimus įvardino Vakarų propagandos dalimi, siekiant toliau aštrinti situaciją Sirijoje ir paskelbti joje neskraidymo zoną.

Taigi, dabar aiškiai matyti, kad tarptautinė bendruomenė ne tik nesuinteresuota konflikto sprendimu, tačiau prisideda prie tarptautinės žiniasklaidos Sirijos konflikto eskalavimo.

Komentarai

 

 

 
 1. JAV ir Vakarams labai reikia naftos ir kitokiu gamtos istekliu bei nauju rinku.
  Todel visos salys, turicios naftos ar kitu gamtos turtu ir besilaikancios savarankiskos, nuo Vakaru nepriklausomos politikos ir nenorinčios paklusti JAV ir ES diktatui, turi ruostis “demokratinems revoliucijoms” ir NATO pagalbai toms, „revoliucijoms“…
  1. Finansiskai bei ginklais JAV ir ES remiami vietiniai chuliganai ir opozicionieriai eina i gatves ir rekia garsius sukius “Laisve, demokratija…” (S. Afrika, Sirija, Baltarusija, Rusija…). Jeigu vyksta rinkimai, ir nors kelis % balsu surenka koks JAV ar ES statytinis, tuoj pradedama klykti visam pasauliui, kad rinkimai suklastoti, o už dolerius rekianti minia uzima kokia nors aikšte sostineje…
  2. Visa tai filmuojama, dedama i interneta, viskas vakaru ziniasklaidos ziniose parodoma, kaip diziuliai mitingai, kad valdzia ziauriai su jais elgiasi, zmones neapsikente valdzios savivales isejo i gatves, nors tu isejusiu buna simtosios procento… Ka galvoja likusieji keli ar keliasdesimt milijonu, niekam nerupi.
  3. Paskelbiamas uzltimatumas salies valdziai, kad ji nustotu skriausti demonstrantus, kad paklustu demonstrantu reikalavimams…(kad sudaryti ispudi, jog NATO, nera agresore, o stengiasi taikiai sureguliuoti, padeti…). Zinoma, mitingai nesibaigia, o tik dar labiau suaktyveja, nes toks planas…
  4. NATO nieko nelieka kaip tik “padeti” „taikiems” doriems, tauriems, puikiems …mitinguotojams nuversti salies valdzia..sunaikinti sali, ivesti savo tvarka…
  5. Salyje desimtmeciams isivyraus CHAOSAS, neramumai, vietiniai karai, sugriaunama ir sunaikinama visa prmone bei ukis ….NES TAIKOS NIEKAM NEREIKEJO.
  6. Kol desimtmeti trunka CHAOSAS, lyg shakalai prie maitos, supuola EKONOMINIAI OKUPANTAI, vadinantys save STRATEGINIAIS (ir eiliniais) INVESTUOTOJAIS, talkininkaujant vietiniams kolaborantams ir isdavikams, uzgrobia visas pelningas veiklos sritis, bankus, gamtos isteklius.
  7. „Investuotojai“ pompuos is salies milijardinius pelnus, o vyriausybes bus priverstos skolintis pensijoms, mokytoju, gydytoju… algoms…
  8. Cia dosnu kapsa pakis TVF ir Pasaulio bankas, valstybe vis giliau klimps i skolas, o marionetines vyriausybes klusniai vykdys JAV ir jų statytiniu (TVF, PB) nurodymus, dalyvaus NATO „taikos operacijose“ ar balsuos tarptautinese organizacijoje pagal JAV nurodyma…
  PVZ. – kad ir LIETUVA ar EGIPTAS.
  Lietuva jau visa isparduota ir praskolinta, gyventojus negailestingai plesia „strateginiai investuotojai“ (wiljamsai, orlenai, dalkijos, sebai…). Skolu smaugiama vyriausybe klusniai siuncia karius i „taikos misijas“, balsuoja pries Palestinos priemima i JUNESCO…
  Egiptas iki “perversmo” buvo taiki salis, visi ten vaziavo ilsetis, Egiptas ir Neramumai nebuvo sinonimais…o po “perversmo” ten 10 m. bus neramumai…ko prie “blogojo” valdytojo niekada nebuvo…tas pats Irake, Libijoje, Afganistane…..
  O per 21 amziaus propogandos priemones I/neta, TV, mums rodoma kaip narsieji “gelbetojai” “gelbeja” salies liaudi nuo piktojo tirono… ir dauguma tuo tiki, nes parodoma kaip holivudo filme…pagal grazu scenariju, su graziais vaizdais… Viso to rezultatas – pas pacius „gelbetojus“ kylancios naftos ir kt. produktu kainos, infliacija, ekonomikos nuosmukis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Pendalis Ramūnui.
  Trys Švedijos piliečiai, siejami su Baltarusijoje surengta „meškiukų desanto“ akcija, išprovokavusia abiejų šalių diplomatinį konfliktą, antradienį pakvietė Baltarusijos prezidentą Aleksandrą Lukašenką į Švediją aptarti šio reikalo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • aisku, kad ten viskas suderinta.
   butu kitaip, jei valstybe nebutu suinteresuota itampos auginimu.
   kaip ten bebutu, jei pilieciai kaltinami padarius nusizengimus kitoje valstybeje ir apie tai pranesama oficialiai, valstybe turetu kaip nors reaguoti. ar reikalauti pateikti medziaga apie nusikaltima, ar paneigti ar dar kaip.
   tuo tarpu aisku, kad sitie gerai zino nebus baudziami. todel uzsiima klounada ir kaip i tai beziuresi, bjauriu elgesiu. bandyti atvirai tyciotis is valstybes vadovo, svedai parodo gatvines kulturos lygi.savaime aisku, niekas pasjuos nevaziuos ir svedu valdzia juos palaimins.
   visa sita klounada, kurioj zymia vieta uzima lietuva, kaip tik lietuvai brangiai kainuos.
   manau, kad konservatoriai specialiasi kisa dar viena bombike po busimos vyriausybes pamatais. jukneviciene izuliai meluoja ir meluodama dar smerkia baltarusdija, kad ta aiskionasi sienos pazeidima. anusauskas daro ta pati.
   rezultatai bus veliau, o konservatoriai badys pirstais ir klyks kaip blogai lietuvoj, kai valdo ne jie

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • kita karta jau nebus,gana to kad sita karta pagailejo,o tai reti butu padare is tu nesveikuoliu

    Thumb up 72 Thumb down 0

   • greičiausia bus toks: netyčia įskris koks paklydęs ar žioplas lietuvos pilotas į baltarusiją ir bus numuštas.
    galėsim šauniai palaidot ir prakeikt lukašenką.
    juk kaltas jis, o ne švedai, juknevičienė, ažubalis…

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • o ka aptarineti,jei reikia bausti uz sienos pazeidima,kokios cia dar gali buti alternatyvos su tais nesveikuoliais

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. 1945 m.
  A. Dalesas
  Dėl strategijos TSRS atžvilgiu

  Žmogaus smegenys, žmonių sąmonė pasiduoda keitimuisi. Pasėję ten chaosą, mes nepastebimai pakeisime jų vertybes netikrosiomis ir priversime jomis tikėti. Mes rasime ten vienminčių. Mes juos išugdysime. Mes priveisime jų tiek, kiek reikės. Visą jų liaudies istoriją interpretuosime kaip bedvasę, kaip tamsos ir reakcijos karalystę. Išėsdinsime žmonių istorinę atmintį. O su liaudimi, neturinčia šios atminties, galima daryti bet ką. Liaudis, užmiršusi savo praeitį, nustojusi ja didžiuotis, nesupras ir nūdienos.
  Epizodas po epizodo bus vaidinama nenuolankiausios pasaulyje liaudies sąmonės užgesimo tragedija. Iš literatūros ir meno išplėšime jų socialinę esmę, atpratinsime menininkus tyrinėti liaudies masių gelmėse vykstančius procesus. Literatūra, teatrai, kinas demonstruos ir šlovins žemiausius instinktus. Visokiariopai palaikysime tuos vadinamuosius menininkus, kurie skiepys prievartos, išdavystės kultą, visokį nepadorumą. Valstybės valdyme sukursime chaosą ir netvarką. Nepastebimai, bet aktyviai ir nuolat, skatinsime valdininkų neprincipingumą bei piktnaudžiavimą.
  Sąžiningumas ir padorumas bus pajuokiami ir taps nereikalingi. Mes juos paversime praeities atgyvena. Melas ir įžūlumas, apgaulė ir girtuoklystė, gyvuliška vienas kito baimė ir tautų priešiškumas, – visa tai mes nepastebimai kultivuosime, visa tai sužydės visaviduriais žiedais.
  Ir tik nedaugelis nujaus, ar net aiškiai supras, kas vyksta. Tačiau mes paversime juos pajuokos objektais ir visuomenės atmatomis.

  Iš Daleso pranešimo JAV Tarptautinių Santykių Tarybai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Iš žiniasklaidos. COPY:

  Sirija gali būti laikinai pašalinta iš Islamo bendradarbiavimo organizacijos (OIC). Antradienio vakarą Mekoje prasidėjusiame organizacijos viršūnių susitikime jo dalyviai buvo už šalies narystės OIC suspendavimą, praneša agentūra AFP.

  To priežastimis nurodoma žlugusi specialiojo Sirijos pasiuntinio Kofio Anano (Kofi Annan) misija, taip pat tai, kad Sirijos vadovybė ir toliau naudoja karines priemones, kad pažabotų konfliktą.

  OIC narės ragina Bašarą al Asadą (Bashar al Assad) nedelsiant nutraukti smurtą Sirijoje. Kartu baigiamojo pareiškimo projekte pabrėžiama, kad turi būti išlaikyta Sirijos vienybė, jos suverenumas, nepriklausomybė ir teritorinis integralumas.

  OIC užsienio reikalų ministrai jau pirmadienio vakarą parengiamajame susitikime dėl kruvino konflikto reikalavo suspenduoti Sirijos narystę. Tačiau tam pirmiausiai atkakliai priešinasi Iranas.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • kaip ir priklauso bukam propagandistui, jis atrenka sau tinkamas informacijų dalis.

   kol kas niekas nieko net ir laikinai nepašalino, o pikasas neskelbia, kad
   “Saudo Arabijos karalius Abdullah, kuris siūlė sustabdyti Sirijos narystę, pirmininkauja susitikimui Mekoje – švenčiausiame islamo mieste.”
   Saudo Arabija, kur Džidoje yra įsikūrusi IBO būstinė, atvirai ragino apginkluoti Sirijos sukilėlius.

   Teheranas tuo tarpu kaltina Saudo Arabiją, Katarą ir Turkiją ginkluojant ir finansuojant Sirijos sukilėlius, kurie daugiausia yra sunitai. B. al Assado režime tuo tarpu dominuoja alavitai – šiitams artimos religinės bendruomenės, kuriai priklauso ir pats prezidentas, nariai.

   Jungtinės Valstijos nurodė, kad IBO viršūnių susitikime kaip stebėtojas dalyvaus jų specialusis pasiuntinys šioje organizacijoje Rashadas Hussainas ir kad jis užkulisiuose susitiks su delegatais.

   JAV valstybės departamentas sakė, jog jo dalyvavimas rodo Vašingtono įsipareigojimą „daryti papildomą spaudimą … Assado režimui“.
   ——————–
   Kaip matom, būtent atvirai remianti perversmininkus Saudo Arabija ir norėtų tokius dalykus siūlyt. Juk greta yra prižiūrėtojas – JAV atstovas.
   Visa tai tik patvirtina seniai žinomą faktą, kad JAV brutalia karine jėga (kol kas per klapčiukus) intrigomis, papirkinėjimas, šantažu ir visomis kitomis amerikiečiams įprastom juodom tehnologijom, verčia eilionės valsdtybės valdžią, skatina kraujo liejimą, karus

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • pikasa noredamas ikasti sirijai, patvirtina straipsnio teisinguma – globalistai su jav ir izraeliu priesaky, pradejo dar viena kara, bando ji testi dedami skersa kad ju veiklos deka zusta desimtys tukstanciu zmoniu.
   tikslas pateisina priemones, ane pikasai. ir tu bandai inesti savo kuklu indeli i zydoamerikieciu pergale

   kaip sake tavo mokytojai – nase delo pravoje, my pobedim.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Tikrai nesitikėjau, kad “KK” pataps Latvių gatvės sienlaikraščio “filialu”. Ko tik nebūna, kai yra k

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • etatinis landsbergio ruporas nusirito iki isterisko venckinio lygio – pradejo kliedeti apie samdomus priesus.
   taip, mes is latviu gatves. kruvinus kremliaus pinigus mums moka per slaptas saskaitas saratovo troleibusu parke.
   ir dar duoda pieno uz kenksmingas salygas – tenka dirbti su tokia sudu kruva kaip tu.
   o tu dar perkelk cia savo pasklodes is bereciu bataljono propagandos kuopos sienlaikrascio.
   ir tu savo liguista nora buti pastebetu patenkinsi, ir mums papildomas uzdarbis, tavo kliedesius aprasineti. abipuse nauda.
   tada tu vel pastampuosi apie latviu gatve ir kgb, mes tau atgal. visi uzdirbsim ir visi gerai gyvensim

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Norint, ir iš jų galima išspausti, kad ne amerikiečiai verčia dar vienos valstybės valdžią, nes nėra jokių oficialių JAV valdžios paskelbtų dokumentų.
  Taip pat galima apkaltinti Rusiją, kad joje pagamintais ginklais kariaujama Sirijoj ir kad rusiškais ginklais žudomi žmonės.
  Norint – viskas įmanoma.
  Propaganda taip ir veikia. Nemokant svetimų kalbų, su išankstine nuostata klausant ir neabejojant vienos pusės informacija, visada buvo ir bus nupudrintos smegenys, makaronais apkabinėtos ausys, fanatiškas kažko palaikymas, neapykanta kažkam.
  Taip ir gyvenam….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Turkijos valdžia kartu su Kataru ir Saudo Arabija atidarė slaptą karinę bazę, kurios darbuotojai koordinuoja pagalbą Sirijos sukilėliams. Tai penktadienį pranešė „Reuters”, remdamasi informuotais šaltiniais vienoje Persijos įlankos šalyje.
  Šiais duomenimis, centrui pasienio mieste Adanoje vadovauja Turkijos karininkai, o katariečiai ir Saudo Arabijos piliečiai atlieka pagalbines funkcijas. Tarp vadovų nėra karininkų iš Vakarų šalių, bet techninis darbas patikėtas amerikiečiams. Pavyzdžiui, jie atsako už ginklų ir šaudmenų tiekimą tiesiogiai Sirijos sukilėliams.

  Centro įkūrimo Turkijos teritorijoje iniciatorė buvo Saudo Arabija. Ankarai idėja patiko, jai realizuoti taip pat buvo pasitelktas Kataras.

  Kur konkrečiai yra pagalbos Sirijos sukilėliams koordinavimo centras, nepranešama, bet Adanos apylinkėse dislokuota didelė JAV karinių oro pajėgų bazė, kur yra visa, ko reikia tokiam centrui funkcionuoti.

  Agentūros šaltinio duomenimis, beveik visi sukilėliams tiekiami ginklai pagaminti Rusijoje. Jie paprastai perkami „juodojoje rinkoje”. Šaltinis taip pat pranešė, kad turkai, pamatę, jog trūksta žvalgybos duomenų iš Sirijos, pasamdė privačias kompanijas, kurios jiems teikia informaciją iš ten. Amerikiečiai į prašymą padėti žvalgybos duomenimis atsakė neigiamai.

  Reuters 2012.07.27

  Anksčiau buvo pranešta, kad sukilėliams, kovojantiems prieš Bašaro al Asado (Bashar al Assad) režimą, aktyviai padeda CŽV darbuotojai. Jie, be kita ko, iš Turkijos gabena sukilėliams ginklus ir šaudmenis, nupirktus už Kataro ir Saudo Arabijos pinigus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Oficialiai Vašingtonas į įvykius Sirijoje tiesiogiai nesikiša. Bet, pasirodo, JAV prezidentas Barackas Obama jau yra pasirašęs slaptą įgaliojimą, pagal kurį Amerika teikia pagalbą sukilėliams.
  Dokumentą B.Obama pasirašė anksčiau šiais metais. Specialus dekretas leidžia Centrinei žvalgybos valdybai (CŽV) ir kitoms JAV agentūroms padėti sukilėliams nuversti Sirijos prezidentą Basharą al-Assadą.

  Nors kai kurios kitos šalys – Turkija, Kataras ir Saudo Arabija – sirų sukilėliams paramą pradėjo teikti jau anksčiau, JAV pagalba rodo, kad parama ginkluotam aktyvistų pasipriešinimui didėja.

  Pasak analitikų, parama B.al-Assado oponentams akivaizdžiai padidėjo po to, kai liepą Jungtinių Tautų Saugumo Taryba ir vėl nesusitarė dėl griežtesnių sankcijų režimui Damaske.

  Tikriausiai būtent Vakarų šalių specialistų patarimai susiję su tuo, kad pastaruoju metu pastebimai pagerėjo Sirijos sukilėlių grupuočių ryšiai ir veiksmų efektyvumas. Tiesa, JAV kol kas neteikia sukilėliams ginklų.

  Anksčiau JAV ir Europos pareigūnai Sirijos sukilėlius esą laikė itin prastai organizuotais.

  Kada tiksliai B.Obama pasirašė įgaliojimą – nežinoma. Neaiškus ir tikslus paramos, kurią teikia CŽV ir kitos agentūros, dydis. Baltieji rūmai slapto dokumento, žinoma, nekomentuoja.

  Tačiau naujienų agentūros „Reuters” šaltinis JAV vyriausybėje pripažino, kad pagal šį įgaliojimą amerikiečiai bendradarbiauja su slaptu valdymo centru, kuriam vadovauja Turkija ir jos sąjungininkės.

  Neseniai kaip tik buvo pranešta, kad Turkija kartu su Saudo Arabija ir Kataru netoli Sirijos sienos įkūrė slaptą bazę ir padeda sukilėliams keistis informacija, teikia jiems karinę pagalbą.

  Bazė įsteigta Turkijos Adanos mieste, o šalia jo lyg tyčia veikia JAV karinių oro pajėgų bazė, kur, kaip manoma, jau knibžda daugybė Amerikos žvalgybininkų.

  Reuters, AP 2012.08.03

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Kadangi tarybinis desantininkas pasakojo,kaip tris paras jų divizija aerodrome laukė įsakymo atlikti Internacinalinę Pareigą broliškoj Sirijoj,tai abejonėms pagrindo,kaip ir nebėr.Huseinui katile gal nuobodu? Ar kur jie ten keliauja iš kartuvių?A,į dykumą pas Šaitaną.Nu tas tai globalistas geras.Parodys,ko nematę..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Su Iranu, tai pripainiojau, atsiprašau. Dėl JAV “‘kovos už demokratiją”, tai todėl ir paėmiau į kabutes tuos žodžius, kad JAV kovos už demokratija dingstimi siekia savų interesų. Lėktuvai ir sraigtasparniai, bombarduojantys miestus tikrai rusiški. Ir vistiek nesuprantu, kuo autoriui geras tas diktatorius, iš visų ginklų pliekiantis į sukilusią tautą, ir vistiek praradęs (Laisvės radijo duomenimis) du trečdalius teritorijos, nuo kurio bėga šimtai generolų ir vyriausybės nariai. Reiškia, kariauja prieš jį didelė tautos dalis, vadinasi yra už ką jį versti nuo koto. Paaiškink, jei gali, kuo tas režimas tau mielas, tik nesikoliok, ir neįžeidinėk…O leksika tavo, rusiška, kodėl?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • tu kiši tik savo teiginius, kuriuose aiški šmeižimo potekstė ir nuostata matyti tik priešą, jei jis neatitinka tavo nuomonės.
   konkrečiai cituoju tave: “kuo tas režimas tau mielas, tik nesikoliok, ir neįžeidinėk…O leksika tavo, rusiška, kodėl?”
   iš kur tu ištraukei, kad man mielas kuris nors režimas, jei aš nei vienos neparašiau apie kokias nors savo simpatijas?
   absoliučiai bukas bandymas įžeisti, be jokio ryšio primetant man kažkokią leksiką. neturėdami argumentų, patriotai-idiotai tik taip ir gali. neatsiprašau. savaime aišku, tu neturi supratimo, kas tai yra kokia nors leksika, negali pagrįsti savo šmeižto, todėl ir diskutuot nėra apie ką.
   nei vieno iš nurodytų faktų net nebandei paneigti, tik perėjai į asmeniškumus.
   prie mano komentarų, dar paskaityk ir ” Taip jau ne kartą buvo 2012-08-15 – 14:01″, bei ” Ir dar 2012-08-15 – 14:10″
   ten žmogus irgi išdėstė faktus, kurie tau nepatinka.

   kaip matai, aš su tokiais nesiruošiu diskutuoti, o tik paaiškinu kodėl

   Thumb up 72 Thumb down 0

 11. gryna tiesa, kad ” tarptautinė bendruomenė ne tik nesuinteresuota konflikto sprendimu, tačiau prisideda prie tarptautinės žiniasklaidos Sirijos konflikto eskalavimo.”, kurioje autorius šiek tiek neteisus, nes tiesiog nežino “tarptautinės bendruomenės” nuomonės. Pagarbiai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Jus oaziurekite kokias pamazgas pila ant Lukasenkos, kuris neleidzia sionistams, naikinti savo kultura, valstybes turta. JAV ir zydai supranta demokratija kai tu svetimoje zemeje gali naikinti viska kas ten sventa ir lyg barbaras stovedamas kruvinais batais ant svetimos zemes, reki, kad tave skriaudzia.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. As visada sakiau, kad globalizmas, liberalizmas, marksizmas yra visu tautu naikinimo masina. Jus paziurekite kaip plauna zmonems smegenis tokie laikrassciai kaip ,,lietuvos rytas|” ,,15min” visos tv laidos sou, politologai tokie kai donskiai, valatkos, bieliniai, liauciai ir i juos panasus zmones, portalai ,,delfi” ,,bernardinai” Sita visa kapela neigia viska kas yra tiesa ir jie irodineja, kur yra juoda, kad ten balta. Kitokios nuomones i tv nelabai papulsi. Ar gali save gerbentis zmogus pliurpti, kad Lietuvoje nera pedofilijos o dar baisiau, kad Kedys zudikas nors ir patys teisesaugos zmones tai neigia. Ir zmones sita besiklausydami kai kurie ir patiki. Tik nusikaltelis gali kistis i svetimos valstybes gyvenima. O del vadino Sirijos DIKTATORIAUS TA JIS YRA ANGELAS PRIES ZYDU VALDOMO IZRAELIO

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jei jau toks trydos nelaikymas dėl venckienės, kad net ją prie sirijos prikergi, tai prokurorai oficialiai pranešė, kad įrodymų jog kedys dvigubas žudikas – daugiau negu reikia. bėda tame, kad numirėliai neteisiami, o žmogžudys girtas apsivėmė ir tuo paspringo.
   tai va tiek apie sirišką venckizmą.
   duskit jūs su ta savo nutrija, visur ją kaišiodami

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kadangi skaitot,tai papasakosiu dar.
  Yra išlikęs dokumentas -sąskaita-faktūra,su Prancūzijos Kompartijos (rusiškos) Generalinio Sekretoriaus pavaduotojos Marinos Vladi Pareiškimu (prašymu) TSKP CK apmokėti jos Mersedeso remontą.Šią gerą žinią Kremliun ir pristatė jos meilužis-ryšininkas,ruskių militaristų Vyturėlis -Visockis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Sirijos diktatūra gyvuoja paskutinius mėnesius. Seniai būtų tautos nuversta, tačiau didelius interesus šalyje turi Rusija, tiekianti ginklus, ir turinti karinę bazę, bei Kinija. O kadangi neturi naftos, tai JAV neapsimoka ten “kovoti už demokratiją”. Atvirai remti Irano remiamus sukilėlius prisibijo ir ES. Todėl viskas vyksta, kaip sulėtinus vaizdą vaizdajuostėje. Kraujas liejasi laisvai. Nesuprantu, kodėl autorius “stradalina” už diktatorių, o KK spausdina jo rašliavą?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • “Irano remiamus sukilėlius” – beribis idiotizmas.
   Kaip tik Iranas labiausia iš visų musulmoniškų valstybių remia teisėtą Sirijos valdžią. Pabandyk sužinoti apie kaip tik dabar vykstantį Islamo bendradarbiavimo organizacijos viršūnių susitikimą. Net ir tokiam bukagalviui propagandistui kaip tu, preisnoras kliedėti apie Irono remiamus banditus
   Banditus (tavo vadinamus sukilėliais) atvirai remia JAV, DB, Turkija, amerikiečių klapčiukai Kataras, Saudo Arabija…. Katare įkurta nauja slapta amerikiečių bazė, iš kurios ginklai turi būti tiekiami “sukilėliams”. Britai oficialiai jiems skiria milijonus svarų, turkai siunčia gyvąją jėgą (ginkluotą) ir t.t
   Rusai tiekia tik tiek ginkluotės, kiek yra numatyta seniai sudarytuose kontraktuose. Ir ta ginkluotė niekaip nepanaudojama kovai prieš “sukilėlius” ar “civilius”, nes tai pagrindinai priešlėktuvinės gynybos elementai, zenitiniai kompleksai ir pan. Net ir didžiausi propagandistai sugeba išlementi tik “Rusija tiekia ginklus”, bet nei vienas neišdrįsta įvardinti kokius. Nes žlugtų per tris sekundes jų burbulai.
   Kaip tik JAV ir Izrealio interesai ir lemia perversmininkų atsiradimą Sirijoj. Kaip tik todėl jie iki pamėlynavimo bando nuversti teisėtą valdžią. Nes kol Sirija yra savarankiška, ji didžiausia amerikiečių ir izraeliečių kliūtis pulti Iraną.
   JAV niekad niekur nekovojo “už demokratiją” (lozungų laikai seniai praėjo). JAV po antro pasaulinio karo jau kariavo 40-vakstybių, bet tik dėl savo (ir Izralio) interesų. Vien paskutiniai “amerikietiškos demokrtijos” įbombinimai ko verti. Namatau reikalo vardinti – pats žinai.
   Tokių kaip tu – standartinis požiūris- pro landsbergio tvarto plyšelį. Matai tik tiek, kiek tau leidžia matyti ir žinai, ką privalai žinoti. Galvoti ir matyti plačiau – jums tabu. Todėl ir varot senus nuvalkiotus šūkius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • pavardink kurioj iš greta esančių arabų valstybių ne diktatoriai.
   gal saudo arabijoj? valstybė, kurioje oficiali absoliutinė monarchija, kostitucija – koranas, teisė – šarijatas, karalius vienitelis valdovas, o sostas paveldimas. neveikia jokios politinės partijos, nėra jokių valstybinių rinkimų, o šalis yra devinta nuo galo pagal demokratijos indeksą.?
   kataras? beveik tas pats kas ir saudo arabija, tik valdo ne karalius, bet šeichai. ta pati oficiali absoliutinė monarchija. jokių rinkimų ir partijų
   omanas? vėl ta pati absoliutinė monarchija tik valdovas vadinasi sultonu. vėlgi be rinkimų. vėl tik sultonas skiria vyriausybes ir t.t
   bachreinas su karalium ar kuveitas su emyru? ir su monarchijom…
   ten viskas tvarkoj, nes amerikiečiai ten turi karines bazes ir ten prieš jav valią nesišakojama. ir visi skersą deda ant tose monarchijose gyvenančių žmonių teisių, laisvių ir pačių žmonių. ir nevadina absoliučių valdovų diktatoriais.
   galima vardinti daug valstybių, kuriose ‘diktatūra” ar “demokratija” nustatoma tik pagal jav dūdelę. tam amerikiečiai turi 72 karines bazes 40-pasaulio valstybių. neskaitant visą pasaulį bandančių kontroliuot lėktuvnešių, strateginių bombonešių su branduoliniu ginklu, be pertraukos skraidančių prie “netinkamų” valstybių sienų.
   garntuoju, tu net nežinai apie tuos amerikiečių skraidymus, o tik girdi raselės klyksmus.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • bet prieš klijuojant etiketes vertėtų išsiaiškinti SĄVOKĄ diktatorius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • valstybės vadovas, turintis absoliučią valdžią.

    kaip tik atitinka amerikiečių satelinių valstybių valdovų apibrėžimą. tai oficialiai įteisinta
    bet netinka sirijai.
    tiek apie sąvokas
    o šiaip, tai tokios sąvokos – grynai politizuotas, propagandinis reikalas. kaip ir režimas. bandai parodyt iš neigiamos pusės, pavadini valstybės valdymą režimu. ypač tuo piktnaudžiauja landsberginiai. nors taip pat sėkmingai galima sakyti, kad lietuvoj kubiliaus rtežimas, o amerikoj – obamos

    p.s. jei nori, yra dar dvi prasmės, bet jos ne į temą
    diktãtorius [lot. dictator < dicto — įsakinėju]:

    sen. Romos pareigūnas, kuriam ypatingais atvejais (per karą, vidaus neramumus) senato nutarimu buvo suteikiama neribota valst. valdžia, bet neilgiau kaip 6 mėnesiams;

    valdingas, nepakenčiantis prieštaravimų asmuo

    Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Tai tycinis ir kasdieniskas brutaliausias sionistu melas! Niekas kitas nera tiek sukeles per paskutinisu simtmecius karu kiek fasistai sionistai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. „Iki rugpjūčio 13 dienos žuvo 23 002 žmonės, tarp jų 16 142 civilių, 1 018 (armijos) dezertyrų ir 5 842 kariai“

  Vien iš čia pateiktų skaičių, matosi propagandos bukumas, bet tuo pačiu ir bejėgiškumas.
  Kokiu asilu reikia būti, kad patikėtum, jog žuvo beveik šešis kart daugiau reguliariosios kariuomenės karių, nei neorganizuotų dezertyrų, o civiliai tik buvo masiškai žudomi. Tuo labiau, kad skelbiama, jog armija naudoja ir aviaciją, sunkiuosius pabūklus, raketas, šarvuotą techniką….
  Tai kaip tada žuvo tiek kartų daugiau kareivių? Užsikuteno, nuo lietuviško samagono?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Kalbant apie pedofilijos bylą, irgi buvo varoma propaganda į vieną pusę. kaip sakoma, kaip danguje, taip ir ant žemės (kaip pas globalistus amerike, taip ir Lietuvėlėje)

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • su savo nutrija ir jos gynyba.
   kas kur kaip apie ką berašytų, išsigimėliai venckiniai viską mato tik per venckakedyno kanalizacijos vamzdį.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Pas mus remiamasi vieninteliu šaltiniu – Didžiojoje Britanijoje įsikūrusia nevyriausybine organizacija „Syrian Observatory for Human Rights“ (SOHR).
  „Iki rugpjūčio 13 dienos žuvo 23 002 žmonės, tarp jų 16 142 civilių, 1 018 (armijos) dezertyrų ir 5 842 kariai“, – praneša SOHR direktorius Rami Abdel Rahmanas. “Prie civilių čia buvo priskaičiuoti ir tie, kurie ėmėsi ginklų prieš Damasko režimą.”

  Taigi, ginkluotų kariškų formuočių kovotojai, remiami ir apginkluojami užsienio valstybių ir kariaujantys prieš valstybinę kariuomenę, laikomi civiliais.
  Todėl nemanau, kad koks nors komentavimas čia iš viso įmanomas. Eilinis primityvus “demokratijų” bandymas nuversti teisėtą, bet “demokratijoms” neįtinkančią teisėtą valstybės valdžią, naudojantis visomis priemonėmis: banditų apginklavimu, finansiniu rėminu, samdinių tiekimu, visapusiška propaganda, bet kurios “netinkamos” informacijos slopinimu, melu, apgaulėmis, klastotėmis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Labai gerai, kad yra straipsnių įvairovė, skaitytojas gali susidaryti pilnesnį vaizdą

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. ir kuo ta propaganda nuo mūsų skiriasi? Pas mus irgi globalistai plauna smegenis: tik jie vieni geri, o viskas likęs mėšlas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Man tai kas.Jei ruskiai gerai moka,lai sau Giedruka chaltūrina.Prancūzijai dvi kompartijos,ruskių ir kitaicų,niekaip nepakenkė.dargi tačkas gamint išmoko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • bet ir kitiems mechninio šuns iš briuselio padarams.
   o kaip kitaip. juk smegenų nėr. reikia kliedėti ką tata įkalė. zombiai. kaip ir venckiniai

   Thumb up 72 Thumb down 0

 23. turėtų atsirasti jo eilinė paklodė, pilna jo landsberginio šūdo pilstomo ant rusijos.
  tuo pačiu, vykdant rinkiminę konservatorių taktiką, bus apgrabstyti paksai, uspakichai, socdemai.. (žr. konservatorių taktikoj nurodytą sąrašą).
  ir sakinys apie siriją, tuo “pagrindžiant”, kad propagandistas rašo į temą

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras