Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 9 Ketvirtadienis
 

Satyra. Generalisimo metinė ataskaita

2011-06-18 10:00 | Laiškai | Komentarų (56)

Birželio 15-ąją suėjo metai, kai generalinio prokuroro pareigas eina Darius Valys

„Mielas  dienorašti,

Per vienerius metus naujoje kėdėje daug ko išmokau. Visų pirma, išmokau atskirti teisę nuo politikos. Jeigu yra sukčiaujama stambiu mastu, slepiami mokesčiai – tai visiškai ne prokuratūros problema. Jokie šioje vietoje BK ir BPK negalioja – galioja stambaus kapitalo autonomija. Šitą suvokti man labai gerai pavyko.

Įstatymų autonomiją įvedėme ir teisėjams, antstoliams, notarams ir advokatams. Jeigu, pavyzdžiui, teisėjas ryte darbe pasirodo girtas, keikiasi, griuvinėja – mūsų prokuratūra nusprendė, jog tai nėra nusikaltimas, ir net tai nėra nusižengimas. Įstatymuose nieko nepasakyta, kaip elgtis girtam atėjus į darbą teisėjui. Todėl prokuroras Aidas Mažeika ir priėmė nutarimą atsisakyti pradėti ikiteisminį tyrimą, nes teisėjų veikos yra visiškai visuomenei nesvarbios.

Lygiai taip pat laikausi nuostatos, jog jeigu sukčiauja advokatai ir notarai, čia nėra jokios nusikalstamos veikos. Šiuo klausimu iš peties pasidarbavo mūsų prokuroras G.Jasaitis. Jis nutarė, jog nieko tokio advokatauti Vilniuje visą dieną, ir tuo pačiu metu direktoriauti Kaune, nors, aišku, įstatymai to neleidžia. Bet mes leidžiame. Negi leisime skriausti mūsų Stasį. Na kur čia matyta – jis gi ateina su mumis paposėdžiauti. Mane pagiria per televizorių. Apgynė nuo Graužinienės.

Jeigu, pavyzdžiui, antstolis blogai atlieka savo darbą, o klientas parašo skundą – prokuratūra kelia bylą ne antstoliui, o tam, kuris parašė skundą. Nes antstoliui įstatymai negalioja – galioja tik klientams. Kam skundžiasi, žinos kitą kartą, kad verčiau patylėti. Klaipėdos prokuratūra padirbėjo iš peties, šaunuoliai.

Jeigu kas nors įžeidinėja teisėjus – tai pirma nutraukiame bylą. Na, nes ten, aišku, jokio įžeidimo ir nebuvo. Bet paskui gi paprašė manęs gražiai Teisėjų taryba, praleidusi apskundimo terminus. Tai kaip aš neatsiliepsiu į draugišką prašymą. Tai ir iškėliau pats tą bylą, na negi man gaila. Dar iškėliau bylą ir teisėjai už teisėjų įžeidimą – įdomu tik, ar čia nėra sviestas sviestuotas? Aj, tiek to, kol kas pagalvosiu ir į Seimą neisiu dėl to imuniteto – jau atsibodo vaikščioti, kartais nueini, o niekas to imuniteto niekam ir nepanaikina, tik pastabų visokių prisako.

Ką čia dar gero nuveikė prokurorai per metus? Tiksliau, ko jie dar nenuveikė? Atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šilumos ūkio – šaunuolis Zenonas Burokas, va čia vyras, prieš pat Naujuosius, tegu jie visi susiveržia diržus – o mes, jeigu ką, elektrinius radiatorius pasijungsime, jeigu jau iš viso „išdurnės“ su savo kainomis. Na dar nepradėjome ikiteisminių tyrimų pagal kitų politikų pareiškimus. Tuo metu nesupratau, jog sukčiavimas stambiu mastu – tai politika. Dabar supratau, dėl to man yra ramu. Ne mano reikalas, kad šilumos kaina išpūsta net 7 kartus.

Tiesa, pats svarbiausias metų įvykis prokuratūroje – taigi surašytas kasacinis skundas dėl pedofilijos bylos nutraukimo. Na ir dirbo mano prokurorai – kokie ten šilumos ūkiai, bala ten nematė: užtat šitoje byloje tai reikia būti principingiems – ir visai nesvarbu, jog jos pobūdis – grynai moralinio pobūdžio. Juk nieko ten nei nuteis, nei pasodins. Baloje kaip buvo prigirdytas, tai ir nutilo amžiams. Tik, aišku, reikia galutinai toje istorijoje padėti tašką. O už tai man pažadėta, jog niekas apie akcijas nebekalbės.

Teisingai, dar gi nuveikiau epochinį darbą: paprekiavau akcijų biržoje ir gana neblogai uždirbau. O dabar, kai mane puls, tai ir sakysiu: man jūsų šilumos ūkis – tai politika. Visiškai su mano akcijomis tai nėra susiję.

Dar mano šaunuoliai nuveikė štai ką – painiojosi ir galutinai diskreditavusi tokioje „bambioškių“ byloje, tačiau šaunuoliams pavyko – net 20 parų įkišo mergišką už grotų – o kam ji diskredituoja visų ten tų žvalgybų darbą? Žadėjo šnipinėti, o paskui ko ten persigalvojo? Dirbtų agentėle, ir visiems būtų nuo to geriau. Ir teisėjai va dirbo kaip kumštis – net nutarties atitinkančios įstatymų nepriėmė – bet tai parodė mūsų visagalybę – ką norime, tą ir pasodiname. Kam dar tie sodinimo terminai. Kam tie nuosprendžiai. Užtenka prokuroro noro ir ką nors pašnekėti prie to noro.

Dar šaunuoliai pririnko „nerealiai“ daug pasiklausymo medžiagos. Dabar jie žino viską apie visus. Ir visiškai ne pagal sankcijas jie pririnko – tačiau tai nėra svarbu: jokios sekimo skandalo atomazgos nebus – juk šaunuolis R.Petrauskas atsisakė pradėti ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto duomenų rinkimo ir paviešinimo.

Čia tų atsisakymų galima krūvas priskaičiuoti, kaip gerai dirba mūsų prokurorai, neišeidami net iš savo darbo kabinetų. Zenonas Burokas tai va taip gerai dirba, kad net spauda rašo – ir to byloje nepastebėjo, ir to, ir ano, bet gi jis atsisakymą surašė, tai, reiškia, dirbo gerai. Na tai šaunuolis. Nėra čia ko tirti tų nužudymų ir didinti nusikalstamumo statistikos. Lietuvoje kaip mirė žmonės savaiminėmis mirtimis prie buvusiojo, taip ir mano kadencijoje daugiausia, ką stengsimės padaryti – tai nurašyti į nelaimingus atsitikimus.

Dar šauniai dirba ir Vilniaus apygardos vyriausiasis prokuroras R. Jancevičius. Tai šauniai jie susėmė tą, kuris kartu su žurnalistais ant motorolerio prilėkė pažiūrėti, kas gi ten įvyko prie to banko, ką gi ten nužudė. Reikės dabar pagal analogiją – ir žurnalistus visus suimsime: jie gi irgi buvo. Nesvarbu, jog kaip ir „įtariamasis“, jie atvažiavo gerokai po nužudymo. Ramutis gi dirba – jis surado „šeštą“, kurį pasodins – byla bus ištirta, o aš jam asmeniškai ant kaklo užkabinsiu medalį, paaukštinsiu – gal net pas save pasiimsiu. Galės atsisakymus štampuoti – tokie darbuotojai dabar ypatingai reikalingi. Reikia gi mažinti šalyje neištirtų nusikaltimų skaičių. Be to, šioje byloje gali būti yra energetinis elementas – o kadangi energetika tai politika, negalima tirti nusikaltimų, susijusių su politika. Tačiau kažkokį rezultatą parodyti reikia. Todėl ir rastas konsensusas – ką nors pasodiname, ir ramu pasidaro.

Na dar iš peties padirbėjo mano šaunuoliai, keldami žurnalistams bylas pagal vienos nukentėjusios motinos skundą. Ji, vargšė, verkdama paskambino mano šaunuoliams, ir nurodė, jog vienas laikraštpalaikis ją šmeižia – vadina savo vaiko biologine motina. Tai maniškiai iš karto tam laikraščiui bylą ir iškėlė. Gaila, kad A.Kliunka išėjo iš darbo – jis tai būtų tą laikraštį iš viso uždaręs – taip puikiai jis vadovavo telefonine teise žurnalistų etikai, ech.

Dar nuveikėme darbų, jog atėmėme ilgamečiam apylinkės vyriausiajam prokurorui pareigūno pensiją. Kam jam ta pareigūno pensija – už paprastą gali gyventi: iš ko priedus mums išsimokėti. O kad ten jam kažkokia byla sukurpta – koks skirtumas: va gavo LAT‘s galutinį ir neskundžiamą sprendimą, ir gerai. Nesvarbu, aišku, jog vakarieniavo jis toje „Kukudroje“ tai ne su savo, o su mano prokurorais… Na tada jie man dar nepriklausė, bet jau pripratau juos vadinti savo… Ir sąskaitą, už kurią buvo nuteistas, apmokėjo tai už mano prokurorų vaišes. Ir ne tik valgoma ten buvo. Nes iki 4 val. ryto jokios kavinės virtuvė nedirba…

Dar daug gerų darbų, kuriuos nuveikėme – tiksliau, ko nenuveikėme – galėčiau surašyti į metinę ataskaitą. Bet tuoj pasijausiu tobulas. Tai reikia užbaigti. Dar persiunčiu paredaguoti. Na va, gerai. Jaučiuosi tiesiog tobulas.“

Komentarai

 

 

 
 1. I kokia vieta tas zmogus pastate PREZIDENTE ,o juk juo norejome tiketi visi ,GGGEEEEDDDAAA..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nieko gero jis nenuveikė. Tik darė vaizdelį,kad dirba. Manaukis per silpnas gen. prokuroras, kad galėtu pajudinti supuvusia teisingumo sistema, kuri tarnauja stambiam kapitalui. Net pedofilijos byla išvietos nepajudėjo. dabar prokurorai uoliai stengiasi visiškai ją numarinti. Ko norėti iš tokių valstybinių kaltintojų, kurie tarnauja ne visuomenės interesams o klanams. Dabar visiems akivaizdu, kad pedofilai yra ir buvo, tačiau dabar matome kas juos gina.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Pasirašyti reikia. Tauta privalo žinoti savo didvyrius, o prokurorams per sunku juos identifikuoti, kad susidorotų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Velniškai teisingai parašyta! :)
  Man atrodo,ši nyki asmenybė iš gilios provincijos buvo perkelta į UAB “GP” generalinio direktoriaus postą tam,kad paslėpti visus galus,o vėliau ji bus pakeista charizmatiškesne asmenybe tam,kad pradėti viešųjų ryšių akcijų seriją,paviešinant dalį,jau nebeaktualios,paslaptingesnės informacijos ir simboliškai nuteisiant atpirkimo ožius.
  Nepamirškite,kad Dalia Polikarpovna Grybauskaitė (DPD) buvo “legendinės” Algirdo Mykolo Brazausko (AMB) vyriausybės finansų ministrė…Man atrodo,štai čia ir reikėtų ieškoti visų atsakymų į akį rėžiančias nesąmones.

  P.S
  Valys savo “dienoraščiuje” :) pamiršo paminėti,kad UAB “GP” personalas uoliai ėmė persekioti,kritišką nuomonę homoseksualų atžvilgiu,turinčius asmenis,jo vadovaujama UAB “GP” tapo vienu iš svarbiausių,homoseksualų diktatūros absoliučiai daugumai heteroseksualų,ramsčių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. galetu zurnalistai pasidometi kas per veikeja yra Vilniaus miesto apylinkes prokurore Ilona Zukaite… Kliunka, uzmiges kavineje, buvo isspirtas is darbo sekancia diena… o sita Zukaite girta sumuse prokuraturoje kita prokurore, po to girta kazino susimuse su apsauga ir buvo isvezta i policija ir nieko tokio… tylu, ramu, kaip dirbo taip dirba…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • tai galvočiau vis tik, kad kažkam buvo prisireikę Kliunkos vietos, jau buvo numatytas iš anksto, ir davedė žmogų, ten gi , kai ateina nauja valdžia, tai tik lipa vieni kitiems per galvas, tik eina, mada tokia

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Iš V.Landsbergio kalbos: Jei nesi savimi, tai viską sprendžia kiti, o tu tik lauki virpėdamas kaip epušės lapas. Arba abejingas kaip vabalas, kuris tą lapą graužia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Nieko nesupratau… Čia posūkis 180 laipsnių į kitą pusę? Retai užsuku, bet paskutinį kartą jis dar buvo labai geras…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Manau, kad KK redakcijai reikėtų vieną kartą apsispręsti – geras tas D.Valys, ar blogas. O tai mėtosi mėtosi: vieną dieną – nors ant ronos klok, kitą žiū,- jau kaip iš L.Stankūnaitės ar R.Pakso tyčiojasi. Jei jau taip nesugebate apsispręsti, pas ponią teisėja N.Venckienę pasiklauskit. Kaip ji pasakys, taip ir įvertinsit. Bent jau žmonių nebejuokintumėte.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Baba baba.Net ir tu nesupratai,kad šį dienoraštį pati Venckienė ir parašė.Gi greit Sysalines šyęsim.Tas šokinėjimas į baseiną tau jau jokios naudos neduoda.Jei dar rūpi tau savo Dūšia,ateik pas mumi,prie tvoros.ir balionkę atsivesk.Tai Landsbergio žodis.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • balonkes vedzioti nereikia- ji pati vaiksto . kur reiks ren nueisiu, o tu, algirdai, kad ir n….i eik

    Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Na straipsnis tikrai geras ! Dirbo vyrai issijuose. Ir kas gali pasakyti ,kad ne? Ir ko gi visi kimba prie tos teisesaugos . Teisesauga atskiras pasaulis . Jiems viska galima daryt ir gerti , ir del linksminkimos galbut ir mergu parsivesti ,as taip manau ! Nesigedinkite ,juk cia viskas normalu! Juk mes irgi zmones esame ,kad ir tokioj sistemoj dirbame… Taip mielieji ,bet darba jus turite atlikti saziningai ,be priekaistu ! . Bylas tirti ir istirti ,bet nenutirti ir uzdaryti..Jusu pasiekimai ,t,y teisesaugos ,lietuvos liaudi tik liudina! Pradekite dirbti! O apie kitka viskas turi buti savo laiku!.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jooo, užliejo juodųjų trolių sysalai generalisimą,o jis jų net nenori nusivalyti :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Išmoko Generalisimus tobulai nulaižyti įtakingus užpakalius.
  Dabar Jis pasidarė patogus Jamėlia iš Rūgpienių kaimo.
  O TAUTA jam pasakys:”Eik n/x”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Ale,ponai,nueikit pažvelgt kaip šitą Kukurbezdalį ir jo Šeimininkę Respublikoj pats Metras Tomkus d..,atsiprašau,kritikuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. PUIKUS STRAIPSNIS, GENERALISIMUS PASKAITYS, GAL NORS KIEK ATSIČIŪKINS… NES BŪTI TOKIU SLUNKIUM IR BIJOTI NET KAŽKOKIO NUPEŠIOTO PLIKO ŽVIRBLIO IR JO NUKRITUSIO ŠUDO , TAI JAU PANAŠU Į CHRONIŠKĄ FOBIJĄ :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ar jis bijo, ar jis nori ar jam tiesiog nerūpi, bene tik netrukdytų akcijų biržoj palošt

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ai,Vytaautai,ką ten tas tavo Paryžius.Va pas mum,kaimo parduotuvėj,žmogelis skundėsi,kad šalmo nusiimt negali,tai keturias flakušas perka.Žinok,padėjo.Tik pirštinę kažkur pametė,bėdžius.Taigi apie ką čia aš? Ak taip.Kol kas rastas tik vieno generalisimo dienoraštis.O juk ana dar tris paskyrė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. straipsnis trupuri tendencingas , bet smaikstus ir vertas kur kas platesnio rato skaitytoju demesio . Saunuole Giedre !

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nu persudai kai sakai kad tendencingas. Visa informacija remta GP atsirasymais…Juk neraso zmogus i savo dienorasti nutarimu datu ir ikiteisminiu tyrimu nnumeriu, kur tai matyta. Jokiu tendenciju nera :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Volteras rašė,kad
  labai seniai Viešpatį Dievą pasiekė skundas iš Žemės,kad Paryžije baisiai ištvirkaujama,kad teisėjai,prokurorai ir karininkai tarnauja valdžiai turėdami pirktus diplomus, ir taip toliau,neprisimenu kiek ten visokių bėdų buvo išvardinta,tad Viešpats Dievas į Paryžių pasiuntė pricipingą Archangelą Babuką,kad šis reikalui esant tą Žemelę su visais ištvirkautojais susprogdintų.
  Deja įvyko nenumatytas dalykas Paryžiaus panstva archangelo garbei padarė balių ir jam išdėstė,kad tai ką jis laiko nusikaltimais -visai ne nusikaltimai,o normalūs dalykai.Taip Paryžiaus ponai suminkštino archangelo širdį,kad jis liko patenkintas tuo kas vyksta Paryžiuje.Nuo tų laikų Viešpats Dievas į Žemę nesiunčia jokių revizorių,nes ten viskas gerai.Tikiu,kad ponas Valys tai žino ir informavo J.E.Prezidentę,o ši kaip ir Viešpats Dievas nusprendė,kad tai kuo runkeliai skundžiasi yra vieni niekai,todėl ji nemato reikalo imtis kokių nors priemonių/ prieš esamą čekistinę teisėsaugą,nes čekistai sąžiningai dirbo draugui Stalinui,tai tikėtina,kad ir J.E. Prezidentei jie dirba be prikaištų,o runkelių skundai-visiškas niekis prieš J.E.Didybę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kodėl vienas žmogus turi padaryti viska ir dabar vienas žmogus turi tapti atpirkimo ožiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ar pasiėmė savo pavaduotojus? Ne. Padarė fasadinį kadrų valymą ir viskas. Tačiau kaip buvo supuvusi sistema, taip ir liko. Niekas nepasikeitė. Susitapatino žmogus su klaniniais, labai gaila. O vienas gali, ir labai daug.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Idomiai cia, prasidejo straipsniai be autoriu. Matyt, baisu, kad bylu kokiu neikeltu uz dienorascio paviesinima :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. ACIU UZ TEISINGA -STRAIPSNI..!!!!!
  ACIU -AUTORIUI.,,,,,KAIP GERAI,KAD DAR TURIME PROTINGU ZMONIU
  RASYKITE DAUGIAU…MES LABAI LAUKIAME !
  SEKMES !

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. gal ne nevykelis, bet cia kaip “drakonas mire- tegyvuoja drakonas”
  Visiskai nebesuvaldo situacijos GP, absoliuciai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. kažin,ar tokiam kaip Valys žmona “duoda” ar vargšelis smaukosi kabinete…man rodos kad smaukosi, man rodos kad visi prokuroriūkščiai smaukosi, nes darbai kalba patys už save…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai kad tai Babai tik nauji Venckienės kailinukai terūpi.Nejau šokinėjimas į tuščią baseiną taip praplečia akiratį? Reiks patikrint.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Gerai tiems generalisimams,kai jų mamytės į ekselencijas panašios.O vat mano kūmas,paprastas Svarsčikas,tai prieš spekuliacijas Biržoj,vaje vaje kiek po Kazino kankinos, pakol pradinį kapitalą susikrovė.Net užmigdavo ten, vargšelis.Nėr teisybės Lietuvoj.Oi nėr.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...