Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 25 Pirmadienis
 

Generalinis prokuroras nedalyvaus Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje

2016-08-31 15:01 | Teisėsauga | Komentarų (37)

Generalinis prokuroras nedalyvaus Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje - šiuo metu išsamūs atsakymai politikams nesuderinami su vykstančių ikiteisminių tyrimų interesais. KK nuotr.

Generalinis prokuroras E. Pašilis šiuo metu nemato galimybės dalyvauti Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje ir išsamiai atsakyti į jo dalyviams rūpimus klausimus, susijusius su aktualiais ikiteisminiais tyrimais.

„Nors bendravimą su Seimu įvairiais teisėkūros bei prokuratūros veiklos klausimais vertinu kaip labai svarbų ir naudingą, šiuo atveju kvietimo dalyvauti frakcijos narių posėdyje privalau atsisakyti. Viena iš priežasčių – vykstantys ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos atvykęs galėčiau pranešti tik tiek, kiek jau yra paskelbta viešai. Nenorėčiau, kad mano kokie nors atsakymai ir jų interpretacijos pakenktų kolegų darbui ir tikiuosi, kad gerbiami Seimo nariai tai supras. Taip pat manau, kad visuomenė iš prokuratūros pagrįstai tikisi nepolitizuotų, skaidrių tyrimų, prokurorų nepriklausomumo priimant sprendimus, todėl vargu ar būčiau suprastas, jei tyrimų detales pateikčiau vienos politinės partijos atstovams“ – savo sprendimą pagrindžia generalinis prokuroras E. Pašilis.

Kvietimas atvykti į Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos posėdį ir atsakyti į klausimus generaliniam prokurorui E. Pašiliui buvo pateiktas šiandien ryte.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas pardavė kariuomenei “auksinius” šaukštus? Lina Jazgevičienė yra Austėjos Landsbergienės (Gabrieliaus Landsbergio, konservatorių partijos pirmininko žmonos) įsteigtos Karalienės Mortos mokyklos direktorė, o jos vyras, Andrius Jazgevičius, yra UAB „Nota Bene“ bendrovės, registruotos adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius, direktorius.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. ŠIANDIEN PORTALE LAISVAS LAIKRASTIS APIE GRYBAUSKAITĖS IR KONSERVATORIŲ GAUJOS ĮVYKDYTĄ AFERĄ IR V.ANTONOVO KALTINIMUS ASMENIŠKAI GRYBAUSKAITEI.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Geriau tegu socialdemokratai išsikviečia į frakciją Oleką pasiaiškinti, su kuo jis kavinėse prabaliavojo birželį daugiau kaip 13 tūkst. eurų?

  Thumb up 5 Thumb down 2

 4. Gal galėtų socdemai deklaruoti savo vardus, ar ir sovietmečiu jie buvo “irenos” ir “algirdai”? pateikti rinkėjams savo gimimo liudijimus?

  Thumb up 3 Thumb down 3

 5. PROKURATURA NUSIKALTELIU VAGIU PEDOFILU STOGAS. Kol so nusikaltama organizacija nebus isvaikyta ,NIEKAS NESIKEIS.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Negerai sakote.Prokuratura gali isizeisti.
   Pvz. aš taip nemanau,tik stebint jų elgesį susidaro tokia klaidinga nuom.

   Thumb up 2 Thumb down 1

 6. O ką seimo statutas sako apie tardymą?
  Ar seimo nariams leidžiama tardyti prokurorą?

  Thumb up 3 Thumb down 9

 7. TAMSOS JĖGOS PRIEŠ MOKSLO ŠVIESOS ŠVENTĘ

  Nors gyvename 21 amžiuje, bet mūsų žiniasklaida artėjančios Mokslo bei Žinių šventės proga suteikia žodį įvairioms būrėjoms ir astrologėms. Mūsų „centrinė“ žiniasklaida baugina-„rytoj, rugsėjo pirmąja, nepradėkite mokslo metų, ir , jokiu būdu negimdykite vaikų…“. Koks dabar amžius? Tiksliau- KAM TAI NAUDINGA?
  Turimas omeny “Lietuvos ryto” straipsnis-“Būrėja perspėjo- rugsėjo 1-oji pažymėta itin blogu ženklu”.
  Kaip bebūtų, tokių “mistifikuotų” bauginimų skelbimas yra nusikaltimas.

  Thumb up 10 Thumb down 8

  • Teisingai, Serioga.Redakciją išvaikyti, būrėją užmėtyti akmenimis arba ant laužoNa, jei graži, tai ant kuolo, etikmat blyn.

   Thumb up 9 Thumb down 8

 8. Turbut isvis butu ydinga praktika dalyvauti, vienos kurios partijos frakcijos posedyje, visai kas kita, kai dalyvauja visu partiju frakciju atstovai. Taip galima isvengti galimu interesu susikirtimu…

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • Tai konservų valdžioje nebus. Nes patys daugumos tikrai nelaimės, liberalai iš viso sunkiai 5 proc. perlips, tai reikės su kažkuo ieškoti koalicijos. O kas su jais eis? Su tokiais pabaisomis? Savižudybė būtų.
   Žinoma, kad Grybauskaitė darys viską, kad juos prastumtų, bet sėkme abejoju. Net jei ir sulipdytų kokią varganą koaliciją, tai jis bus trapi ir ilgai tikrai netemps. Normalūs žmonės su konservatoriais ištemps daugiausia metus laiko.
   Taigi ponai konservai, praraskite viltį. Patys savo bjaurumu sau duobę išsikasėte, o mes rinkėjai ją užpilsime ir dar dilgėlių ant kapo pasodinsime. Dekite niekšai pragare amžiais.

   Thumb up 15 Thumb down 5

   • O Anūkėlis jau net skyle atlape ordinui prasidūrė.
    Už tokios priešrinkiminės kiaulės pakišimą savo nesutaikomiems priešrinkiminiams priešams Mama tikrai ordino net su auksiniu lenciūgu nepagalės.

    Thumb up 11 Thumb down 5

    • Auksinių samčių partija užsinorėjo patardyti generalinį prokurorą. Peteliškių partija dar gyvena “Komunistų partijos manifesto” revoliucinėmis dogmomis.

     Thumb up 4 Thumb down 9

     • Na, auksinių samčių geriau skamba negu raudonųjų komunistų :)

      Thumb up 4 Thumb down 2

     • Jei atidžiau pasižiūrėtum, labiausiai raudonas tai Grybauskaitės šinelio pamušalas. Tiek raudonas, kad dažnai pro storą medžiagą prasišviečia ir aiškiai matosi.
      Kažin kiek tie du, net du kartus nutraukę tyrimą, Pašilio prokurorai kyšio iš “Nota bene” gavo? Grybauskaitės skirto Pašilio.

      Thumb up 8 Thumb down 1

 9. idomu sar mūsų vaikai su anukais-sulauks DEMOKRATINĖS LIETUVOS su TEISĖSAUGA VERTA DEMOKRATINEI VALSTYBEI??????kaip žiauru,kad 26 metus valdo gorbio paliktieji…net prezitdentė nori,kad nebūtų korupcijos,o paskiria žmones gen prokurorais-Valį ,teisėju-Valantiną,ar ji nesityčioja iš -LIETUVOS ŽMONIŲ IR VALSTYBĖS…TODĖL JAUNIMAS MASIŠKAI IŠVAŽIUOJA…….KA TADA MOKĖS ALGĄ MILŽININŠKAM KIEKUIUI VALDININKŲ -2,9 milij valstybėje…juk dirbantys privačiame versle 780 tūks niekada gyvenime nesugebės išlaikyti-380 tūks dirvančių valstybinėse institucijiose.,laukia mūsų GRAIKIJOS LIKIMAS……kodėl sugebam tik tokią nemąstabžnčią valdžią išsirinkti….kuri laikosi -po manę nors ir tvanas…..

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Mano namai tai barai ir restoranai,
   Mano draugai tai mentai ir prokurorai…
   Kai kelnėse nieko neliko.

   Thumb up 5 Thumb down 2

 10. Ale to wsystko to tak,Panowie.O kaip bus įvertintas prokuroro januškevičiaus sprendimas pagal sąžinę?Ar jei sąžinės kaina nesiekia 30 000 tai korupcijos elemento sudėties nenustatyta?Geras zakonas, blyn.

  Thumb up 12 Thumb down 4

 11. Šiuo savo žingsniu generalinis prokuroras parodė, kad turi stuburą ir nesileis stumdomas

  Thumb up 7 Thumb down 11

 12. Garbingas Generalinio Prokuroro sprendimas! Seimo balvonai ir partiniu gauju sebrai ,jau senai turejo suprasti,kad Generalinis Prokuroras,tai ne stoties kokia kekse,ar koks uz 60 tukstanciu nuperkamas teisejas.Labai patiko ir paaiskinimas komunistiniu atlieku gaujai.Jeigu taip dar atsisakytu dalyvauti ir slaptuose susitikimuose su melynu chalatu ir sovietiniu profesorium ,kur gimdomi slapti uzsakymai ir komandos fass…,tai yra siek tiek vilties,kad Lietuvos teisine sistema ,kad ir labai pamazu,bet persitvarko.O dabar juokais norisi paklausti,ar sovietines partijos likuciai norejo prokurorui irodyti,kad samciai ne auksiniai,ar buvo sukure plana,kaip paciu ivykdytas afioras ,uzmesti ant prokuraturos? O gal butu bande prokurorui koki cemodaniuka su babkem ikisti????

  Thumb up 12 Thumb down 7

  • „Jeigu taip dar atsisakytu dalyvauti ir slaptuose susitikimuose su melynu chalatu ir sovietiniu profesorium ,kur gimdomi slapti uzsakymai ir komandos fass…,tai yra siek tiek vilties,kad Lietuvos teisine sistema ,kad ir labai pamazu,bet persitvarko“.

   Ponas jeronimai, sistema pati nepersitvarko ir negali persitvarkyti. Ją gali pertvarkyti tik arba politikai (ant savo „biednos“ galvos?),kurie tam neturi jokio suinteresuotumo, arba pertvarkyti gali bandyti pats Genprokas su savo komanda, ko jam iki ausų korumpuoti politikai su Tata ir Mama tikrai neleistų.
   Nepriklausoma teisinė sistema reikalinga tik liaudžiai, bet ne jos valdovams.
   Taip kad, pagal Tamstos teiginį, jeigu dar atsisakytų dalyvauti slaptuose susitikimuose… tai už poros savaičių televizorius rodytų, kaip kitas jaunas ir gražus prisiekinėja sąžiningai tarnauti Temidei. Norinčių deficito bei pasirinkimo galimybės politikams kol kas neribotos…
   Kol kas…

   Thumb up 13 Thumb down 7

   • Patikslinimas.
    Pilnas dainos tekstas būtų; Tata, Mama, Baba.
    Deficitas-reliktas praėjusios epochos, kad ir koks mielas būtų kieno nors širdžiai.

    Thumb up 8 Thumb down 8

    • Na, ne visai taip. Tata su Mama tam, kad maitintų, auklėtų paklusniais, prižiūrėtų ir baustų savo vaikus. Baba čia ni pri čiom. Ji jokių teisių, išskyrus balsavimo, neturi. Ji čia tik tam, kad bambėtų, nors visi prie to jos bambėjimo jau įpratę ir niekas net mažiausio dėmesio į tai nebekreipia…
     Juk tam ir babos, kad bambėtų.

     Thumb up 6 Thumb down 8

     • Bezdalas bačkoj?Nedrįsčiau taip tiesiogiai įvardinti.

      Thumb up 6 Thumb down 5 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...