Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Generalinis prokuroras nedalyvaus Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje

2016-08-31 15:01 | Teisėsauga | Komentarų (37)

Generalinis prokuroras nedalyvaus Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje - šiuo metu išsamūs atsakymai politikams nesuderinami su vykstančių ikiteisminių tyrimų interesais. KK nuotr.

Generalinis prokuroras E. Pašilis šiuo metu nemato galimybės dalyvauti Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos posėdyje ir išsamiai atsakyti į jo dalyviams rūpimus klausimus, susijusius su aktualiais ikiteisminiais tyrimais.

„Nors bendravimą su Seimu įvairiais teisėkūros bei prokuratūros veiklos klausimais vertinu kaip labai svarbų ir naudingą, šiuo atveju kvietimo dalyvauti frakcijos narių posėdyje privalau atsisakyti. Viena iš priežasčių – vykstantys ikiteisminiai tyrimai, apie kuriuos atvykęs galėčiau pranešti tik tiek, kiek jau yra paskelbta viešai. Nenorėčiau, kad mano kokie nors atsakymai ir jų interpretacijos pakenktų kolegų darbui ir tikiuosi, kad gerbiami Seimo nariai tai supras. Taip pat manau, kad visuomenė iš prokuratūros pagrįstai tikisi nepolitizuotų, skaidrių tyrimų, prokurorų nepriklausomumo priimant sprendimus, todėl vargu ar būčiau suprastas, jei tyrimų detales pateikčiau vienos politinės partijos atstovams“ – savo sprendimą pagrindžia generalinis prokuroras E. Pašilis.

Kvietimas atvykti į Seimo Socialdemokratų partijos frakcijos posėdį ir atsakyti į klausimus generaliniam prokurorui E. Pašiliui buvo pateiktas šiandien ryte.

Komentarai

 

 

 
 1. Kas pardavė kariuomenei “auksinius” šaukštus? Lina Jazgevičienė yra Austėjos Landsbergienės (Gabrieliaus Landsbergio, konservatorių partijos pirmininko žmonos) įsteigtos Karalienės Mortos mokyklos direktorė, o jos vyras, Andrius Jazgevičius, yra UAB „Nota Bene“ bendrovės, registruotos adresu Vilkpėdės g. 22, Vilnius, direktorius.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. ŠIANDIEN PORTALE LAISVAS LAIKRASTIS APIE GRYBAUSKAITĖS IR KONSERVATORIŲ GAUJOS ĮVYKDYTĄ AFERĄ IR V.ANTONOVO KALTINIMUS ASMENIŠKAI GRYBAUSKAITEI.

  Thumb up 1 Thumb down 1

 3. Geriau tegu socialdemokratai išsikviečia į frakciją Oleką pasiaiškinti, su kuo jis kavinėse prabaliavojo birželį daugiau kaip 13 tūkst. eurų?

  Thumb up 5 Thumb down 2

 4. Gal galėtų socdemai deklaruoti savo vardus, ar ir sovietmečiu jie buvo “irenos” ir “algirdai”? pateikti rinkėjams savo gimimo liudijimus?

  Thumb up 3 Thumb down 3

 5. PROKURATURA NUSIKALTELIU VAGIU PEDOFILU STOGAS. Kol so nusikaltama organizacija nebus isvaikyta ,NIEKAS NESIKEIS.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Negerai sakote.Prokuratura gali isizeisti.
   Pvz. aš taip nemanau,tik stebint jų elgesį susidaro tokia klaidinga nuom.

   Thumb up 2 Thumb down 1

 6. O ką seimo statutas sako apie tardymą?
  Ar seimo nariams leidžiama tardyti prokurorą?

  Thumb up 3 Thumb down 9

 7. TAMSOS JĖGOS PRIEŠ MOKSLO ŠVIESOS ŠVENTĘ

  Nors gyvename 21 amžiuje, bet mūsų žiniasklaida artėjančios Mokslo bei Žinių šventės proga suteikia žodį įvairioms būrėjoms ir astrologėms. Mūsų „centrinė“ žiniasklaida baugina-„rytoj, rugsėjo pirmąja, nepradėkite mokslo metų, ir , jokiu būdu negimdykite vaikų…“. Koks dabar amžius? Tiksliau- KAM TAI NAUDINGA?
  Turimas omeny “Lietuvos ryto” straipsnis-“Būrėja perspėjo- rugsėjo 1-oji pažymėta itin blogu ženklu”.
  Kaip bebūtų, tokių “mistifikuotų” bauginimų skelbimas yra nusikaltimas.

  Thumb up 10 Thumb down 8

  • Teisingai, Serioga.Redakciją išvaikyti, būrėją užmėtyti akmenimis arba ant laužoNa, jei graži, tai ant kuolo, etikmat blyn.

   Thumb up 9 Thumb down 8

 8. Turbut isvis butu ydinga praktika dalyvauti, vienos kurios partijos frakcijos posedyje, visai kas kita, kai dalyvauja visu partiju frakciju atstovai. Taip galima isvengti galimu interesu susikirtimu…

  Thumb up 7 Thumb down 2

  • Tai konservų valdžioje nebus. Nes patys daugumos tikrai nelaimės, liberalai iš viso sunkiai 5 proc. perlips, tai reikės su kažkuo ieškoti koalicijos. O kas su jais eis? Su tokiais pabaisomis? Savižudybė būtų.
   Žinoma, kad Grybauskaitė darys viską, kad juos prastumtų, bet sėkme abejoju. Net jei ir sulipdytų kokią varganą koaliciją, tai jis bus trapi ir ilgai tikrai netemps. Normalūs žmonės su konservatoriais ištemps daugiausia metus laiko.
   Taigi ponai konservai, praraskite viltį. Patys savo bjaurumu sau duobę išsikasėte, o mes rinkėjai ją užpilsime ir dar dilgėlių ant kapo pasodinsime. Dekite niekšai pragare amžiais.

   Thumb up 15 Thumb down 5

   • O Anūkėlis jau net skyle atlape ordinui prasidūrė.
    Už tokios priešrinkiminės kiaulės pakišimą savo nesutaikomiems priešrinkiminiams priešams Mama tikrai ordino net su auksiniu lenciūgu nepagalės.

    Thumb up 11 Thumb down 5

    • Auksinių samčių partija užsinorėjo patardyti generalinį prokurorą. Peteliškių partija dar gyvena “Komunistų partijos manifesto” revoliucinėmis dogmomis.

     Thumb up 4 Thumb down 9

     • Na, auksinių samčių geriau skamba negu raudonųjų komunistų :)

      Thumb up 4 Thumb down 2

     • Jei atidžiau pasižiūrėtum, labiausiai raudonas tai Grybauskaitės šinelio pamušalas. Tiek raudonas, kad dažnai pro storą medžiagą prasišviečia ir aiškiai matosi.
      Kažin kiek tie du, net du kartus nutraukę tyrimą, Pašilio prokurorai kyšio iš “Nota bene” gavo? Grybauskaitės skirto Pašilio.

      Thumb up 8 Thumb down 1

 9. idomu sar mūsų vaikai su anukais-sulauks DEMOKRATINĖS LIETUVOS su TEISĖSAUGA VERTA DEMOKRATINEI VALSTYBEI??????kaip žiauru,kad 26 metus valdo gorbio paliktieji…net prezitdentė nori,kad nebūtų korupcijos,o paskiria žmones gen prokurorais-Valį ,teisėju-Valantiną,ar ji nesityčioja iš -LIETUVOS ŽMONIŲ IR VALSTYBĖS…TODĖL JAUNIMAS MASIŠKAI IŠVAŽIUOJA…….KA TADA MOKĖS ALGĄ MILŽININŠKAM KIEKUIUI VALDININKŲ -2,9 milij valstybėje…juk dirbantys privačiame versle 780 tūks niekada gyvenime nesugebės išlaikyti-380 tūks dirvančių valstybinėse institucijiose.,laukia mūsų GRAIKIJOS LIKIMAS……kodėl sugebam tik tokią nemąstabžnčią valdžią išsirinkti….kuri laikosi -po manę nors ir tvanas…..

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Mano namai tai barai ir restoranai,
   Mano draugai tai mentai ir prokurorai…
   Kai kelnėse nieko neliko.

   Thumb up 5 Thumb down 2

 10. Ale to wsystko to tak,Panowie.O kaip bus įvertintas prokuroro januškevičiaus sprendimas pagal sąžinę?Ar jei sąžinės kaina nesiekia 30 000 tai korupcijos elemento sudėties nenustatyta?Geras zakonas, blyn.

  Thumb up 12 Thumb down 4

 11. Šiuo savo žingsniu generalinis prokuroras parodė, kad turi stuburą ir nesileis stumdomas

  Thumb up 7 Thumb down 11

 12. Garbingas Generalinio Prokuroro sprendimas! Seimo balvonai ir partiniu gauju sebrai ,jau senai turejo suprasti,kad Generalinis Prokuroras,tai ne stoties kokia kekse,ar koks uz 60 tukstanciu nuperkamas teisejas.Labai patiko ir paaiskinimas komunistiniu atlieku gaujai.Jeigu taip dar atsisakytu dalyvauti ir slaptuose susitikimuose su melynu chalatu ir sovietiniu profesorium ,kur gimdomi slapti uzsakymai ir komandos fass…,tai yra siek tiek vilties,kad Lietuvos teisine sistema ,kad ir labai pamazu,bet persitvarko.O dabar juokais norisi paklausti,ar sovietines partijos likuciai norejo prokurorui irodyti,kad samciai ne auksiniai,ar buvo sukure plana,kaip paciu ivykdytas afioras ,uzmesti ant prokuraturos? O gal butu bande prokurorui koki cemodaniuka su babkem ikisti????

  Thumb up 12 Thumb down 7

  • „Jeigu taip dar atsisakytu dalyvauti ir slaptuose susitikimuose su melynu chalatu ir sovietiniu profesorium ,kur gimdomi slapti uzsakymai ir komandos fass…,tai yra siek tiek vilties,kad Lietuvos teisine sistema ,kad ir labai pamazu,bet persitvarko“.

   Ponas jeronimai, sistema pati nepersitvarko ir negali persitvarkyti. Ją gali pertvarkyti tik arba politikai (ant savo „biednos“ galvos?),kurie tam neturi jokio suinteresuotumo, arba pertvarkyti gali bandyti pats Genprokas su savo komanda, ko jam iki ausų korumpuoti politikai su Tata ir Mama tikrai neleistų.
   Nepriklausoma teisinė sistema reikalinga tik liaudžiai, bet ne jos valdovams.
   Taip kad, pagal Tamstos teiginį, jeigu dar atsisakytų dalyvauti slaptuose susitikimuose… tai už poros savaičių televizorius rodytų, kaip kitas jaunas ir gražus prisiekinėja sąžiningai tarnauti Temidei. Norinčių deficito bei pasirinkimo galimybės politikams kol kas neribotos…
   Kol kas…

   Thumb up 13 Thumb down 7

   • Patikslinimas.
    Pilnas dainos tekstas būtų; Tata, Mama, Baba.
    Deficitas-reliktas praėjusios epochos, kad ir koks mielas būtų kieno nors širdžiai.

    Thumb up 8 Thumb down 8

    • Na, ne visai taip. Tata su Mama tam, kad maitintų, auklėtų paklusniais, prižiūrėtų ir baustų savo vaikus. Baba čia ni pri čiom. Ji jokių teisių, išskyrus balsavimo, neturi. Ji čia tik tam, kad bambėtų, nors visi prie to jos bambėjimo jau įpratę ir niekas net mažiausio dėmesio į tai nebekreipia…
     Juk tam ir babos, kad bambėtų.

     Thumb up 6 Thumb down 8

     • Bezdalas bačkoj?Nedrįsčiau taip tiesiogiai įvardinti.

      Thumb up 6 Thumb down 5 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...