Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Generalinis prokuroras D.Valys bus verčiamas R.Pakso partijos rankomis?

2011-01-09 17:10 | Naujienos | Komentarų (153)

Ar iš tiesų "senieji rykliai" generalinį prokurorą D.Valį vers R.Pakso partijos rankomis, pamatysime jau netrukus

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, penktadienį, t.y. sausio 7 d. – tą pačią dieną, kai Generalinę prokuratūrą pasiekė informacija, jog Seime strateguojamas D.Valio „nuvertimas“, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas ir Seimo Tvarkos ir teisingumo frakcijos seniūnas Valentinas Mazuronis Seime susitiko su „politikos rykliais“.

Šaltinių manymu, artimiausiu metu gali įvykti nešvarūs mainai – „paksistų“ rankomis (kad socialdemokratai ir konservatoriai liktų kaip ir šešėlyje) gali būti inicijuotas klanui neįtinkančio generalinio prokuroro Dariaus Valio atstatydinimas, o mainais už tai „politikos rykliai“ paskubės pakeisti įstatyminę bazę, kad partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Rolandas Paksas galėtų dalyvauti po dviejų metų įvyksiančiuose Seimo rinkimuose (patekęs į Seimą, R.Paksas pretenduoja būti Seimo pirmininku).

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, „politikos rykliai“ bijo, kad generalinis prokuroras, pasirašęs A.Kliunkos atleidimą iš Generalinės prokuratūros ONKT departamento vyr.prokuroro pareigų, nepasinaudotų į pedofilijos bylą neįtraukta medžiaga ir neatnaujintų pedofilijos bylos. Taip pat yra bijoma, kad naujasis ONKT departamento vadovas neperžiūrėtų „Alitos“ bylos, kad nebūtų surastos naujos aplinkybės „Rubicono“ vadinamojoje juodosios buhalterijos byloje.

Šaltinių teigimu, partijos Tvarka ir teisingumas kandidatų į Kauno miesto savivaldybės tarybą sąraše – ir partijos pirmininko pavaduotojo A.Ručio žmona advokatė A.Ručienė. Ši A.Ūso ir L.Stankūnaitės advokatės L.Kraujutaitienės draugė, kalbama, turėtų būti pačioje kandidatų sąrašo pradžioje.

Viename dienraštyje išspausdintas straipsnių ciklas prieš generalinio prokuroro pavaduotoją D.Raulušaitį, „Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, buvo suorganizuotas tam tikrų jėgų, kurioms nepavyko prastumti R.Petrauską nei į generalinio prokuroro, nei į generalinio prokuroro pavaduotojo postą.

„Šituos „politinius ryklius“, kurie generalinio prokuroro poste nenori matyti D.Valio, maitina viena statybos bendrovė. Ji, beje, yra glaudžiai susijusi ir su R.Pakso vadovaujama partija“, – sakė šaltiniai.

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, kai kurie „politikos rykliai“ Seime piktinosi, kad „Valys apsistatęs siena ir nieko prie savęs neprisileidžia“, kas išvertus į normalią kalbą reiškia, kad negalima prieiti prie D.Valio ir „pasikalbėti“ dėl atskirų bylų.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Netikiu peršama versija.Manau,kad čia tik konservatorių stovyklos pastalai prieš Paksą.Faktai byloja kitaip-konservatorė Degutienė išsako nepasitikėjimą Valiu.Iš Pakso to negirdim,o Žemaitaitis-tai kaip sakoma “šeimoje ne be iškrypimų”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Valys seime,pries ji paskiriant generaliniu,PAZADEJO PEDOFILIJOS BYLA ASMENISKAI PAS PERZIURETI, o tapes prokuroru,visiskai nuo sios bylos atsiribojo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Atsimenu pedofilijos skandalo įkarštyje gindamas iškrypelius pasisakė paksistas ir seimūnas Žemaitaitis. Po jo pasisakymo aš parašiau Paksui į jo internetinį tinklapį laišką, prašydamas paaiškinti, ar vieta tokiems pedofilams jo partijoje ir seimo TT frakcijoje. Ir kaip Jūs manot, ką atsakė man Paksas? Po to mano rašto praėjo jau beveik pusmetis ir jokio atsakymo. Ką tai galėtų reikšti? Manau tik vieną – Paksas su visa savo komanda sėdi toje pačioje valtyje kartu su pedofilais. Beje per balsavimą seime dėl Žiobienės TT frakcija irgi buvo pedų pusėje.
  Tai gal sakau pamirškim visam laikui mes tą Paksą ir partiją TT?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Palaikom Vali – tegul isvalo nuo pedofilu jis sali :)
  O tu Paksai nesusimauk – neparsiduok! Juk pats esi nuo tu shunsnukiu nukentejes..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Prisiminkim žemaitaičio tykštančias putas ginant laimą stankūnaitę,labai apmaudu,kad šis žmogelis kilęs iš mano tėviškės

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ką begalvotų paksistai, bet jau jų era praėjo , dabar generalinis pradėjo tvarkyti prokuratūrą, prezidentė turi didelį žmonių pasitikėjimą, todėl visi užkulisiniai žaidimai vargiai ar pasiseks. Jeigu Paksas norės ir toliau išlikti sąžiningu Lietuviams prezidentu, tai jis nesieks valdžios o tarnaus Lietuvai, bet bet kokie mėginimai šturmuoti valdžią jį tik sumenkins žmonių akyse

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Tai štai kodėl tylėjo paxsa ir mazuronis į užklausimą dėl p-filijos bylos,tiksliau,nepareiškė jokios savo nuomonės.Man gėda,kad kažkada balsavau už šią partiją.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • daugiau aš irgi nebalsuosiu už šią partiją, nors iki šiol labai gerbiau Mazuronį (kiti iš jo juokėsi, vadino barzdele o aš palaikiau tik jį) ir Paksą (nes visuose rinkimuose balsavau tik už jo partiją, o taip pat įkalbinėjau ir šeimos narius), bet eilinį kartą apsirikau…., na dar tokie kaip Žemaitaitis ten trinasi,tegu jie eina velniop….

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Jeigu Rolandas Paksas nebūtų nuverstas tuo metu, Lietuvoje neatsirastų jokia ekonominė krizė ar pedofilų skandalas, kuriuo pasekoje buvo nužudytas Drąsius Kedys tų pačių asmenų rankomis: M.Laurinkus, A.Paulauskas, Greičius ir jų visų vadovas – B.Lubys.

  Problema ilgalaikė su šiuo pedofilų klanu, susijusi su ekonomine, politine, socialine ir dvasine visuomenės krize. Išpręsti ją ne taip paprasta, nes už visų šitų asmenų stovi jų vaikai, giminės ir artimas pažįstamų ratas – visi jie yra didžiulė kliūtis visuomenės vystymui

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. KK pasidare blevyzgu laikrastis.. Viena bobute pasake.. Anksciau “vare” ant Valio,o dabar pradejo ginti ji be rimtu priezasciu..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. zydamasonu iskrypeliu satanistu sektos viena is centriniu ir pagrindiniu partiju -koncervatoriu partija,niekada neskirtu Vilniaus mero o po to premjeru nepatikrinto zmogaus ,jei Paksas butu pabuves dar nors puse metu prezedentu visi suprastu kas jis per vaisius ,todel pasitares ir surenge cirka is sio posto pasitrauke,jis dar bus prezedentu ,kai iskrypeliam satanistam ateis sunkus laikai ,iskrypeliu viltis R paksas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. PAKSAS nepasirase mazeikiu aferos ir del to juo tikiu as dar nepamirsau ir nemanau kad ji galima nupirkti visi uz PAKSA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. jeigu bent vienas iš R.Pakso partijos nariš,kai paaiškėtų,bus prie pedofilų flango….VISKA-jie rinkimus pralaimėtų,tauta nebalsuotų už tą partiją,geriau tegul visos partijos “išsivalo” nuo tų iškrypelių ir tik tuomet galvoja eiti į rinkimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Surinkti milijoną ir atiduoti oponentui per “agentą” Borisovą, kad oponentas laimėtų rinkimus, o paskui jį nuverstI? Ar ne geriau tą milijoną prieš jį panaudoti? Šį kartą Jūsų komentare nematau logikos
  /

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai ka darytum pats tokiu aatveju? Liaudis net “pamelybnavusi” del pakso, todel bent koks neaiskumas, galejo pasisukti pries paksa, o galejo ir atvirkstine riakcija issaukti. Kam rizikuoti, jei galima tik uz milijona (klanui tai lasas juroje) “padeti| paksui tapti prezidentu pririsant su milijonu “savus” zmones, sukuriant kompromatus. Viskas vyksta taip gerai, kad po apkaltos, paksas visamam gyvenimui buvo pasalintas is konkurentu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kažkokie “patikimi šaltiniai”, kažkokia “statybos bendrovė” susijusi su Paksu? Ir kodėl Paksas turėtų stoti pedofilų pusėn? Jo partijoje yra visko: kontrabandininkų, šiaip vagių ir kyšininkų, bet pedofilų nesigirdėjo. Ko nepasakysi apie kuosų partiją- ten pedofilas netgi labai aukštame poste sėdi, tiesiogiai turintis įtakos teisėsaugai. Bet vienu atveju KK teisus- politinė mafija dengia-užsskaito vieni kitų nusikaltimus, o prezidentė ir GP tyli.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ačiū dievui, prezidentė ramiai ir užtikrintai atlieka savo pareigas Tėvynei Lietuvai ir jos žmonėms. Nesuprantu tų, kurie mano, kad galima viską padaryti per vieną dieną. Kol kas tai geriausia Lietuvoa prezidentė.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. na nezinau …..valys jau puse metu prokuroras, bet per ta laika nieko neteko isgirsti, kad kas nors butu pasisuke i geraja puse. Stai tik tas kliunkis cia kazkaip keistai sudege. Nors betingiui taip pat buvo pasiulyta trauktis paciam o nesutikus buvo pasalintas (laikinai), ziobriene taip pat surenge atsistatydinimo ,,nuskriaustosios” spektakli, o ka jau ir bekalbeti apie valantina :) Kas gali paneigti, kad ir kliunkis nusileido ant zemes naujam startui. Na nebent tie visaziniai saltinai :) O ir KK kazkaip nebesinori visiskai tiketi. Labai jau daug vietu pedofilijos byloje KK padare meskos paslauga Venckienei. Nesinoretu tiketi, kad Paksas taip galetu eiti su isgamu klanu. Kazkodel Pakasas budamas premjeru nepasirase mazeikiu afioros – o galejo. Pagyvensim pamatysim, taciau netikiu tuo, kas rasoma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Ar kas nors dar tiki šiais KK paskubomis nudrėbtais kliedesiais?Rėmiau,remiu ir remsiu Venckienę bei Klonio gatvėje budinčius žmones,tačiau KK kliedesių atsisakysiu visam laikui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Valatka Lryte (kom tiesoj) negrąžiai rašo apie prezidentę ,koks kietas yra,neduoda netgi komentuoti bijo,juokingiausia bus ,kai kitas ponas ateis ir jis vizgins uodegą,bet iš kur tokie žurnalistai neverti ir jų vardo,redaktorius silpnas

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Skaiciau ir as. Dazniausiai jis man nepatinka (jo straipsniai), bet cia net nematau jokiu prezidentes uzgauliojimu, negraziu parasymu. Jis tik paklause, kada bus tu “oligarchu” pavardes, ir kodel klanas isigaleja. Juk gaunasi kad ji ta tik dabar pastebejo. Tas klanas jau 20 metu suka “plokstele” bet islindo i “viesuma” be baimes kaip tik, kai ji pradejo vadovauti. Kas paaiskins sita situacija, nes prie abieju buvusiu, bijojo viesumo, buvo “slapta” organizacija. Dabar atvirai stumiama kusaites byla, atvirai meluojama pedofilijos byloje, atvirai netirima (teisinama) VEKS byla-tyrimas ir t.t.t..t

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Venckienė seka Grybauskaitės pavyzdžiu, – Grybauskaitė neįvardina kokiam oligarchiniam klanui atidavė valdyti valstybę,o Venckienė neįvardija koks pedofilinis klanas tebesikėsina laižyti Kedytę. Abi-labi tokios. Tikriausiai abi „leidžia suprasti“, kad tai labai didelė neviešinama valstybinė paslaptis, kurios mums, durniams, žinoti nėra reikalo.

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras