Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Generalinė prokuratūra: pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl vyriausiojo prokuroro A. Kliunkos veiksmų (papildyta)

2011-01-05 13:38 | Naujienos | Komentarų (290)

Šiandien ryte prokuroras buvo darbe. Jam nustatytas 0, 61 promilės girtumas (KK nuotr.)

2011 m. sausio 5 dieną, Generalinės prokuratūros vadovybė pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento vyriausiojo prokuroro Algimanto Kliunkos veiksmų.

Buvo gauta informacija, kad prokuroras Algimantas Kliunka, vakar vienoje iš Vilniaus miesto kavinių šventė savo gimtadienį, kur dėl jo elgesio buvo iškviesta policija.

Šiandien ryte prokuroras buvo darbe. Jam nustatytas 0, 61 promilės girtumas.

Generalinis prokuroras nušalino Algimantą Kliunką nuo pareigų ir pradėjo tarnybinį patikrinimą.

Buvusio Klaipėdos m. apylinkės prokuratūros vyr.prokuroro S.Stulpino komentaras

A.Kliunka – tai vienas iš A.Valantino aplinkos veikėjų, vienas iš tų, kurie fabrikavo man bylą. Anksčiau ar vėliau jų visų laukia panaši pabaiga.

Manau, kad generalinis prokuroras D.Valys puikiai supranta, kokį įsakymą reikia dabar pasirašyti, o ir Prezidentė tikriausiai neleis, kad A.Kliunka liktų prokuratūroje.

Šiaip A.Kliunka nebuvo girtuoklis, o paprasčiausias žmogus be jokios garbės ir sąžinės. Mano byla – tai tik smulkmena jo darbo biografijoje.

Reikia atsiminti, kad jo vadovaujamas Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamentas atsakingas už visas numarintas ar marinamas rezonansines bylas, tarp jų – ir už nužudytų J.Furmanavičiaus, V.Naruševičienės, tikriausiai nužudytų D.Kedžio ir A.Ūso bylas.

A. Kliunką iš tarnybos reikėjo vyti jau prieš kokį 10 metų. Dar geriau Lietuvai būtų buvę, kad jis iš viso prokuratūroje, kaip ir dar kai kurie ”veikėjai”, nebūtų dirbęs.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Komentaras visuomenei dėl abejotinų teisėsaugos reformų

  Kažin, ar paskutiniai įvykiai teisėsaugoj kaip istorija su Kliunka prie teisingumo daugiau prisidės? Gal tik geras gestas -parodė -kad kai įtarimų kyla, valdžia netoleruoja ir pats atsistatydina, o ne laikosi iš paskutinių. Kur tuo pavyzdžiu daug kam pasekt reikėtų. Nes labai prieštaringi faktai realybėj -kai palygini ką rašo.
  Tą įrodo ir neseni įvykiai dėl Alytaus kunigaikščio Č.Daugėlos -kur neseniai teisėsauga su antrankiais vedžiojo ir kaip kelis metus tie patys nematė -iki šiandien dangsto ta pati LR Gen. prokuratūra ir Kauno apyg. prokuroras K.Betingis. Kur ypač specialiai nevertina Č.Daug. teismo nuosprendžio dėl pVM peripetijų -kur prieš kelis metus prisipažino kad valstybę apgaudinėjęs ir vis tiek LR Gen. prok. laidavimu nieko gali veikt toliau ir D.Raulušaitis tai tyrė. Kai šios bylos atveju -parašyta, kad Č.D. taikomas ir metų bandomas laikotarpis -jei atsiras pažeidimų, pratest tyrimus. Tad per ir kelis mėnesius būtent to pačio D.Raulušaičio (kurio atžvilgiu ir kyla įtarimai, kad samoningai skaidė PVM bylą ir pan..) dabar kaip LR Gen. prok. pav. kompetencijos iniciatyvom -tas tyrimas ir turėjo būt pratestas ir įvertintas kaip priklauso, kas būtų atmetę visus įtarimus D.Raulušaičio atžvilgiu -kad kažkada dangstė. Bet TAS NEDAROMA IR DAR BLOGIAU.
  Specialiai leidžiama kelis paskutinius metus Č.D. bylą man kaip dėl pareigūno įžeidimo forsuot ir SAMONINGAI nevertinant visos turimos dokumentacijos apie Č.D. blogą reputaciją -kurią tiesiog atmeta ar apsimeta nepastebį. Kur šią bylą prieš kelis metus nutraukė Marijampolės teismas -neleidęs Č.D. ir jį palaikančiai teisėsaugai susidorot su manim dėl viešo intereso gynimo kas trukdė pačio kunigaikščio interesams ir to neslėpė teismuose, bet šie nereagavo ką ir konstatavo prisidengiant įžeidimu -vėliau į tai nereagavo Alytaus raj. apyl. -Kauno apyg. -Aukščiausias teismas ir dabar nereaguoja ta pati LR Gen. prok. su Kauno apyg.. prok. -tad čia ir atsakymai dėl galimo dviveidiškumo.
  Esmėj keršija man ir PADEDAMAS dalies teisėsaugos už viešo intereso gynimą -kur dėl buvusios Alytaus autobusų stoties bylą Kauno apyg. prok. nugesino prieš kelis metus perėmę šią bylą iš Marijampolės prokurorų kur principingai tyrė – kaip ir šiuo metu Č.D. dėl švaistymo iškelta bylą tarsi tesiama ir gesinama. Dar keisčiau, kad šią bylą tyręs Kauno apyg. prok. A.Alimas perkeltas į Vilniaus apyg. prokuratūrą iš kart po Naujų metų ir klausiamas net nežino, kad perduota byla. Tad kol kas tikrų reformų -o ne stumdymos dėl vietos -nesimato, kad ir kaip norėtųsi matyti. Esmėj jie kartu viešo intereso gynimą prilygina kaip nusikaltimui -kai patys pirmi ir turi gint tą viešą interesą. Tad po to reikia atsargiai tikėt valdžios žodžiais -apie kovą su korupcija -nes tokius bandančius sudoros ir apsimes, kad nemato.
  Tad visuomenei tai reikėtų vertint gan įtariai -ar iš tikro siekiama TEISINGUMO šalyje -ar tik kaip eilinis stumdymasis dėl sočių postų? Nes įstatymų turi vienodai laikytis tiek Kliunka, tiek Raulušaitis, tiek kiti….o ne vieniem galioja, kitiems -negalioja.
  Pagarbiai,

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Patikimi saliniai pranesa, kad Kliunka visa vakar gere su Kuznecovu Asta. Saunuole, straipsniai jos ne kokie, tai bent zygdarbiu irode mylinti tevyne :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

 2. px nx liko 2 metai ,pagyvensim paziuresim ,tokiu kai kliunka nezudysim ,patys nugais issigimeliai ,tik vieno nesuprantu ka jie sau galvoja ,is kur tokie debilai ,tikri ekstrimai ,baisu pagalvot koks ju likimas laukia,visas blogis gryz simteriopai

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. prokurorė Mikutėnienė išlėkė ilgalaikių atostogų(pasirodo ji neatitinka reikalavimų būti prokurore) skaitykite ekspertai.eu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. skaitykit “balsaslt”.ACIU gerb.teisejau V.Myliau,kad islikot zmogumi,sveikaos,pasisekimo visur ir visada,Dievo palaimos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kazkada sie ponai buvo pazadeję Kliunkai gen. prokuroro postą .Taip ir liko pazadais .Tegu Kliunka dziaugiasi antru gimimu,nes galejo baigtis ir kitaip,kaip buvo numatyta…3prom.ir uzspringimas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kažkas man čia su tuo atšventimu ir prisitriukšmavimu, labai ir labai neaišku.Kaip jis ten bylas “tyrė”, kitas klausimas, bet kad tokią padėtį užimantis žmogus prisidirbtų, kaip mažvaikis…???

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • Tam tikra prasme, taip…
    Pabandykime pamodeliuoti situaciją. Reikalas verčia skubiai keisti darbuotoją. (Į priežasčių analizę nesileisim. Tam tikrų įtarimų apstu).Bet kaip tai, sklandžiai ir greitai padaryti, jei darbuotojas neturi jokių nuobaudų, o priešingai – daug kartų skatintas už gerą tarnybą!? Kils įvairių klausimų, interpretacijų, reikalas gali užsitęsti…
    Galimai pasirinktas paprastas ir labai veiksmingas variantas, kaip sakoma, įšėjimui iš padėties. Prisigėrė, pritriukšmavo, pažemino pareigūno vardą. Ir fiū-ū-t. Ir jokių papildomų klausimų.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 7. keiskite tema, niekam jau neidomus tas kliunkinas

  PAKSAS LAIMEJO !Visiems pirdyloms koncervams, socdemams, paulauskininkams, sadeckam , laurinkams, ir kitiems kurie visais imanomais neleistinais budais stengesi pasalinti gerb. Paksa, JIEMS NEPAVYKO ! PAKSAS SUGRIZ IR TADA LIETUVOJE TIKRAI BUS TVARKA !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. keiskite tema, niekam jau neidomus tas kliunkinas

  PAKSAS LAIMEJO !Visiems pirdyloms koncervams, socdemams, paulauskininkams, sadeckam , laurinkams, ir kitiems kurie visais imanomais neleistinais budais stengesi pasalinti gerb. Paksa, JIEMS NEPAVYKO ! PAKSAS SUGRIZ IR TADA LIETUVOJE TIKRAI BUS TVARKA !

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • ir lėk prisikliunkint.Matomai subinlaižiai dar ilgai neišnyks-čia ir yra pagrindinė Lietuvos bėda.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. keiskite tema, niekam jau neidomus tas kliunkinas

  PAKSAS LAIMEJO !Visiems pirdyloms koncervams, socdemams, paulauskininkams, sadeckam , laurinkams, ir kitiems kurie visais imanomais neleistinais budais stengesi pasalinti gerb. Paksa, JIEMS NEPAVYKO ! PAKSAS SUGRIZ IR TADA LIETUVOJE TIKRAI BUS TVARKA !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. A tai jau babai šukuosena “išsileido”? :))
  Tai nevaikščiok plika galva, nevaikščiok, nes ir likusios smegenėlės “išsileis”. Taip jau nekas beliko. Tik už duonos kąsnį atidirbinėti…:))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. N.Venckienė “Respublikai” teigė beveik nesitikėjusi, kad Šiaulių apyg. teisme bus išgirsta, nes iki tol visi jos skundai buvę kaip į sieną. Brolio dukrele besirūpinančiai N.Venckienei po Šiaulių teismo verdikto atsirado viltis, kad ji pagaliau bus išgirsta ir Kėdainių raj. apyl. teisme, kur nagrinėjama civilinė byla dėl motinos valdžios apribojimo L.Stankūnaitei ir dabar jau šešerių metų mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo.

  “Kėdainių raj. apyl. teismui dabar neliko kliūčių tą civilinę bylą sustabdyti, nes nebaigti kiti su šia byla susiję tyrimai – ikiteisminis tyrimas dėl poveikio nukentėjusiajai atnaujintas, nebaigta ir pagrindinė pedofilijos byla, – teigė N.Venckienė, iki šiol nesėkmingai siekusi, kad civilinės bylos nagrinėjimas būtų sustabdytas. – Kaip galima nustatyti mergaitės gyv. vietą neišsprendus tų bylų? Juk net pedofilijos bylos kaltinamajame akte parašyta, kad tas nusikaltimas buvo padarytas Laimutės Stankūnaitės nuomojamame bute”.
  “Respublika”2011.01.06

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. PRIVALO BUTI ISTATYMAS, KURIS LEISTU TIKRINTI GIRTUMO LAIPSNI KASDIEN, TIEK SEIMO NARIU, TIEK PROKURATUROS, TIEK POLICIJOS PAREIGUNU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. TAI, KAD VISUS VALDININKUS: SEIMO NARIUS, PROKURATUROS DARBUOTOJUS DARBO METU TIKRINTU DEL ALKOHOLIO VARTOJIMO DARBO METU. TURI BUTI TOKS ISTATYMAS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Na, Kliunka, matai, kaip greit sukasi samsaros ratas… Apkaltinai Drąsių prisigėrus, atėjus prie Marių, apsivėmus ir užspringus švendrės lapu… Jį nekaltai apkaltinai, o pats neužilgo alkoholiu ir “užsipringai”, apsikakojai prieš visą Lietuvą… Čia tavo karma. Nekask kitam duobės… pats žinai, kaip liaudyje sakoma…Įkritai. Bet nieko, tau geriau,nei Drąsiui. Tu gyvas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tai atpildas uz Kedzio bylos marinima, tyciojimasi is visuomenes, melavima per presskonferencijair t.t., o gal tokiu bylu buvo simtai……….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kad Kliunka nesąžiningas tai išduoda jo akys labai jos jau laksto į šalis kai kalba su žurnalistais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. geriau is vis patylet – pjanica ir sukcius, kliunka prisidirbo ir atsistatydina, o stulpinui vis dar i silta kede norisi

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. paskaitykit komsomolke ir viskas pasidaro aisku kas kur ir kaip,o jei dar tvorinukas kurio padorumu labai abejociau pasake ,kad drebulys labai padorus zmogus vadinasi jei ir pakiso kas kokios auksines su kokiu idariu drebuliui tai buvo uz ka, laime kad nepasptingo kokiu sniegu ar skrandzio turiniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. H.Daktaras:”Šis prokuroras buvo bejausmis, neturintis jokio žmoniškumo ir gailesčio jausmo”. Bandito fraze – geriausias pagyrimas siam prokurorui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Sis prokuroras yra kovos su korupcija vyr. prokuroras..Kaip Lietuvoj su korupcija??Kiek Kliunkai garbes uz korupcijos lygi?? Jam vadovaujant sitam skiriui korupcija pasieke kosmosa..

   Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Seniai aišku, vot tokių kliunkų dar yra ,oij dar yra! Kas imsis šiupelių žiemą sniegui nukasti nuo mūsų LIETUVOS!

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras