Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugsėjis 23 Trečiadienis
 

Generalinė prokuratūra: Organizuojant ir atliekant rezonansinį tyrimą dėl VSD pažymos paviešinimo esminių pažeidimų nenustatyta

2013-12-10 14:17 | Teisėsauga | Komentarų (38)

Generalinės prokuratūros prokuroras G.Ivanauskas. KK nuotr.

Šiandien generaliniam prokurorui Dariui Valiui pateiktos ikiteisminio tyrimo dėl piktnaudžiavimo ir valstybės paslaptį sudarančios informacijos atskleidimo patikrinimo išvados.

Jose konstatuojama, kad susipažinus su šiam tyrimui vadovaujančio Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroro Ginto Ivanausko priimtų procesinių sprendimų dokumentais bei šio tikrinimo metu gautais skundais, esminių pažeidimų organizuojant ir atliekant šį ikiteisminį tyrimą nenustatyta.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais, aukštesnysis prokuroras neturi įgaliojimų vertinti tų ikiteisminio tyrimo teisėjo sprendimų, kuriais leidžiama atlikti tam tikrus ikiteisminio tyrimo veiksmus ar taikyti prievartos priemones. Tai gali padaryti tik aukštesnysis teismas, gavęs proceso dalyvių ar asmenų, kurių atžvilgiu buvo pritaikytos prievartos priemonės, skundus.

Gavus proceso dalyvio skundą, procesinių veiksmų teisėtumas ir pagrįstumas gali būti vertinamas iš naujo, patikrinimui jau pasibaigus.

Šis rezonansinis ikiteisminis tyrimas tęsiamas toliau, tačiau atsižvelgiant į tai, kad jo metu tiriamos aplinkybės susijusios su valstybės paslaptimi bei siekiant nepakenkti tyrimui, patikrinimo išvados bei pati tyrimo eiga negali šiuo metu būti komentuojamos išsamiau.

GP inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Ir kada gi žmonės supras, kad koncervai su socdemais – viena partija? Apsimeta kvaileliais ir diskutuoja apie nieką.

  Thumb up 5 Thumb down 0

 2. Kai biski pavariau ant kubilojdu,ju budintys suniukai puole lot,kad rasau is Latviu gatves.Matyt,net minties nedaleidzia,kad tautinis runkelis dasikopkins,kas ant Lietuvos vagis didziausias.Gal jie ir teisus.Juk daugiausiai mandatu konservai prisirinko KAUNE ! Kai tuo tarpu kedofilai -ne vieno ! Net p.Skuciene.
  horoskopas.Dziaugsites Jus savo Dalia dar ir sekancia Petilietka.Pradedant Vareikio Baltojo Arklio metais ir nebaigiant Zaliojo Runkelio Valatkynu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Atrodo nepadariau nusikaltimo isreiksdamas savo nuomone,deja,mano komentaras istrintas.Vistik gerai padariau ,kad isvaziavau is Lietuvos.Dabar seimo,vyriausybiu ir prezidentes klaunada nematau gyvai,tik per kompa.Kai isrinks Lietuva ka nors geriau uz valstybiniomasto grobstytojus,kysininkus,ir sukcius,kai nors keleta ikis i kalejima,gal sugriz man nors koks pasitikejimas valstybe ir jos valdovais.Kol kas visa shaika valdovu tarnauja ne savo salies pilieciams,bet eurosojuzo multimilijardieriams.Gal kada supras rinkejai,ir pries balsuodami gerai pagalvos,ar dera prezidentui buti su kgb majoro anpeciais Lietuvoje????

  Thumb up 8 Thumb down 1

 4. JŪS NEBIJOKIT ,kaip galima nesilaikyti ĮSTATYMŲ,juk jei visi jūs dirbtumėte pagal įstatymą,tokių cirkų nebūtų,juk dauguma jūsų padorūs ir sąžiningi,ne jūs turit išeiti iš darbo,o tie kurie jus tai verčia daryti-juk paprasta,turint tiek smogikų,juk Garliavoje sugebėjo panaudoti,tie kurie panaudoja šantažą turi būti padaryta krata,garaže ,namuose,slepe,rūsyje ,net pas meilužę…..TAI ,KAIP GALIT REIKALAUTI,KAD VERSLININKAI MOKĖTŲ MOKESČIUS …ier piliečiai jus vertintų aukščiau nulio…..ATSAKOMYBĖ UŽ DARBĄ JEI PARAŠĄ PADĖJAI TURI ATSAKYTI….o dabar daro cirkus plaudami ŪSO trūsikus,jūs kiek norit plaukit gyvenime jie nepabals…….žmnės pradeda nebekęsti valdžios ,gal tai yra ,kai kam naudinga,PAGAL LENINĄ -SKALDYK IR VALDYK…IR KĄ NORĖSI IR DARYSI,RINKĖJUS IŠVADINA VISOKIAIS RUNKELIAIS ,TVORINIAIS,VIOLETINIAIS,AR NEBAISU,JUK GALI KITĄ KARTĄ PABALSUOTI UŽ-“TEKSASO RENŽERĮ “arba “REKSĄ”….

  Thumb up 2 Thumb down 1

 5. Kai tik reikia pasakyti kokia nesamone, tuoj GP istraukia koki zuiki is cilindro, kuri po to pakelia pareigose, juk taip?

  Thumb up 4 Thumb down 1

 6. O man atrodo, kad tai slaptai pažymai, patį grifą “slaptai” ir uždėjo tie patys, kurie ir padarė visą tą provokaciją. Labai jau panašu į VSD stilių. Kaip gi kitaip įrodysi, kad labai gerai saugai Lietuvą nuo visokių šnipelių iš rytų. Juk nei vieno per dvidešimt su viršum metų neišaiškino ir nepagavo. O, kad jų pilna – faktas. Netgi pačiose aukščiausiose Lietuvos struktūrose.

  Thumb up 6 Thumb down 1

  • Dabar,po Lenino griuties Kijeve,kubilojdai pabugo,kad kedofilai ir rusisku balvonu nuo Zalio tilto nenuverstu.

   Thumb up 4 Thumb down 2

 7. Ką gali generalisimus ištirti ,stovėdamas jakaterinai po sijonu?
  Man,atrodo,aš jau žinau.
  O jūs dar paspėliokit.

  Thumb up 9 Thumb down 2

 8. Kliedesių puota.

  Klaipėdos prokurorė Edita Rutkauskaitė nuo 2011m. lapkričio 30 d. tai yra trečius metus iš eilės vadovauja valstybinei kliedesių puotai.

  Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Raimundo Ambrozaičio apmulkinta Klaipėdos apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus prokurorė Edita Rutkauskaitė nuo 2011m. lapkričio 30 d. kelia kliedesių puotą, nors tereikia 1-nos minutės Google žemėlapio paieškoj užrašius – Rusnės tvenkiniai, pasižiūrėti į aiškiausiai matomas Rusnės žiemos polderio vakarinio pylimo ribas ir absurdo byla normalioj valstybėj būtų užbaigta.

  Kiek dar metų teismuose bus tampoma prokurorės pradėta nesąmonė yra neaišku? Sapnų byloje prirašyta šimtai puslapių, į bylą įjungtos: Valstybės įmonė Registrų centro Klaipėdos filialas, Nacionalinė žemės tarnyba prie LR Žemės ūkio ministerijos, Šilutės rajono savivaldybės administracija, Šilutės rajono apylinkės teismas, LUAB „Rusnės tvenkiniai“, Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos, o tereikia tik 1-nos minutės Google žemėlapio paieškoj pasižiūrėti ir paminėtų valstybės institucijų brangiai kainuojantis darbas nebūtų švaistomas.

  Kliedesių puotos esmė korumpuotoje valstybėj įprasta – Tvarkos ir teisingumo partijos narys Remigijus Žemaitaitis „Lietuvos ryte“ apgaulės būdu išgąsdino Lietuvą ir apmulkino Lietuvos generalinį prokurorą, kad greitai, labai greitai prakiurs Rusnės žiemos polderio vakarinio pylimo 1700 m. ilgio atkarpa ir prasiveržęs vanduo, kaip tvanas užlies Rusne ir jos žmones… o tą atkarpa yra visiškai ne Rusnės žiemos polderio pylimo atkarpa, bet Bendrovės tvenkinių priklausiniai, tai yra pylimai, kurie nieko bendra neturi nei su potvyniais, nei su apsaugine polderio pylimų sistema.

  Šilutės rajono savivaldybės administracija tuo laiku įgyvendino projektą – “Rusnės žiemos polderio rekonstrukciją”, už kurią Nacionalinė mokėjimo agentūra kompensavo 1,9 milijonus litų. (Tai kokia projekto kaina? Kalbama – 9 milijonai Lt) ir rekonstravo ne polderio, bet kitos paskirties neatliekantį jokių apsauginių funkcijų privačios bendrovės 1700 m. ilgio pylimą, tai yra gauja veikdama susitarusi, dalyvaujant Tvarkos ir teisingumo partijos nariui Remigijui Žemaitaičiui, Klaipėdos prokurorei Editai Rutkauskaitei, Šilutės administracijos direktoriui Raimundui Ambrozaičiui ir dar eilei Žemės ūkio ministerijos šulų išplovė milijonines Lietuvos valstybės lėšas.

  Tai yra dabar slepianti nusikaltimą, prokurorė Edita Rutkauskaitė siekia absurdo – teismo pagalba įrodyti, kad Google žemėlapyje matosi nesąmonė, kad Maskvos hidrotechnikos instituto projektuotojai, Šilutės melioracijos statybininkai, Nacionalinės žemės tarnybos 2011-10-21raštas Nr. 17SS-1047, Rusnės žiemos polderio rekonstrukcijos SAZ ribų planas, Rusnės žiemos polderio pylimo identifikuotų ribų planas, VĮ Registrų centro nekilnojamojo turto registrų duomenys ir tai atlikę tarnautojai – kvailiai. Tai netiesa. Nors Šilutės teismas įvardins (taip ir bus), kitos paskirties pylimą, kuris nieko bendra neturi nei su potvyniais, nei su polderio sistema – Rusnės žiemos polderio vakarinio pylimo dalimi, vis vien Lietuvos piliečiai pažvelgę į Google žemėlapį matys įrodymą, kad įvykdytas nusikaltimas prieš Lietuvos valstybę ir jos žmones.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 9. Putinas: KAIP PREZIDENTĖ DALIA GRYBAUSKAITĖ DRĮSTA KIŠTIS Į RUSIJOS VIDAUS REIKALUS LIETUVOS PROKURATŪROJE BEI VIEŠINTI VISOKIAS VSD PAŽYMAS APIE NUOŠIRDŽIAI MUMS SEIME DIRBANČIAS PARTIJAS ?

  Thumb up 1 Thumb down 5

 10. “Nutekinta pažyma” yra tik išpūstas burbulas. Jokios slaptos informacijos, kaip matėme, paviešinta nebuvo. BNS žunalistai nesėkmingai pabandė suvaidinti “šventas karves”. Kolegos paplojo… Liko tik gudriai apgalvota “provokacija”, kurią tuoj pat pasičiupo kairiosioms jėgoms patarnaujanti žiniasklaida. Kažkam gal labai norėjosi, kad prezidentė “taptų pažeidžiama”, bet gavosi gerokai kitoks rezultatas. Visuomenė dar kartą galėjo įsitikinti ko Lietuvoje siekia Rytų imperija ir kokios jėgos tokiems tikslams tarnauja mūsų valstybėje. Įdomiausia yra tai, kad aršiausiai prieš prezidentę Dalią Grybauskaitę sukilo tos jėgos, kurių priklausomybę Kremliaus ideologijai vis sunkiau darosi nuslėpti. Nors daugumą valdančioje koalicijoje turintys socialdemokratai, daugiausiai premjero A.Butkevičiaus pastangomis, reiškiasi kiek santūriau, tačiau tai nedaug ką pasako. Nebent tai, kad jiems “vynuogės per aukštai kabo”. Pavieniui laimėti prezidento rinkimus, jei juose kandidatais taps A.Paulauskas, Z.Balčytis, koks R.Paksas ar V.Mazūronis turi visiškai menkus. Sakyčiau, artimus nuliui. Tačiau, jei jiems sutelkus visų šių partijų elektoratus pavyktų kuriam nors prasibrauti į antrą turą, tai antrame ture jų elektoratai susisumuotų. Šiuo momentu atrodo, kad net ir to nepakaktų, tačiau kas gali žinoti, kokios dar provokacijos yra šiandien kuriamos ir į viešumą prieš rinkimus išmestos? Logiškai mastant, galima padaryti išvadą, kad jei minėtos jėgos su savo marginaline praeitimi bando kapoti panašią praeitį turinčią dabartinę prezidentę, tai ši joms, toms jėgoms kažkuo neįtinka. Manau, kad tai liestų jos poziciją Rytų imperijos atžvilgiu ir bandymą stabdyti klanų įtaką, jei ne viešpatavimą šalies viduje. Galimai čia ir yra svarbiausia viso to šurmulio esmė.

  Thumb up 3 Thumb down 9

  • idomu ,ar lietuva neturi be sovietinių žmonių daugiau ,Kiek jie gali ,dar būti valdžioje-TIK BAISI STAGNACIJA…..jiems svarbu tik savus reikalus susitvarkyti,ir sulaukkti senaties termino,kad už išvogtą valstybę ir bardaką nereikėtų bėgti pasiraičius padalkas…sako ,kad general prokuratūroj,dar ti mokosi prokurorai dirbti,kaip reikia demokratinėj valstybėj-nesu girdėjus,kad nors vienas verslininkas priimtų be patirties ir be stuburo į atitinkamas pareigas…ten reikalingas tik-LOJALUMAS, o išmokstama nešioti tik prabangius kostiumus,o proto daug nereikia…o už DURŲ LAUKIA ŠIMTAI IŠSILAVINUSIŲ BAIGUSIŲ TEISĘ,SU MORALE IR SĄŽINE…KURIŲ NEPASTUMDYSI ,JIE GREIT MOKOSI…O KODĖL NEPAKEITUS,GAL GREIT būtų ištirta ir pedofilijos byla,neveltui furmonavičiaus sesu sakė-“IŠĖJĘ IR KALĖJIMO NE LAISVI” apie ką ėjo kalba,gal pas kedį specialiai Žalimas buvo nusiustas????kas paneigs…viena aišku -pedofilija buvo ,ir KEDYS NE PRIE KO

   Thumb up 6 Thumb down 2

  • Mūsų Pikasėlis vėl savo „poezija“ liaudį įtikinėja:„Visuomenė dar kartą galėjo įsitikinti ko Lietuvoje siekia Rytų imperija ir kokios jėgos tokiems tikslams tarnauja mūsų valstybėje.“
   Kaip visada, jei tik kas – tuoj Rytų imperija. Labai jau mes tai Rytų imperijai rūpime, kad net prezidentus mums stengiasi parinkinėti… Bet nuo dvesenčio konservatorinio kuino nulipti Pikasėlis niekaip neįstengia.
   O „proza“ daug paprastesnė. Prisiminkime nuo ko prasidėjo susidorojimas su Prezidentu Rolandu Paksu. Nuo A.Paulausko užsakytos niekinės slaptos pažymos M.Laurinkui, kuris prifantazavo, kad naujai išrinktas prezidentas ne tik kontrabandininkas, bet ir Lietuvą ruošiasi Rusijai padovanoti. Atrodo, absoliutus absurdas, bet patys užsakovai peviešino tą laurinkinę nesąmonę spaudai ir prasidėjo… Paskui tą pažymą, atseit išslaptino. Det dvasios jau buvo paleistos į darbą, o kaltų po šiai dien nerasta.
   Ar ne tas pats daroma dabar? Juk ta pati pažyma niekinė, o koks skandalas sukeltas. Ir suorganizuota buvo taip, kad tas paviešinimo įtarimas būtų mestas ant Prezidentės. Seimas, atseit, neskaitė. Paulauskas, atset, taip pat neskaitė, kaip ir Butkevičius. Beliko, kad pirmoji, atseit, perskaitė D.Grybauskaitė ir pasiuntė Ulbinaitę pas žurnalistus pasigirti, kaip ji parūpo Kremliui. Gal Dalei protas staiga pasimaišė, kad pati ant savęs NSGK Pirmininko STT bei VSD vadų įtarimus ir rūstybę užsitraukė? O juk viskas taip elementaru, kaip penki centai. Ir nereikėtų čia tų kremlių kišti, kai plika akimi matosi pono kanditato į prezidentus A.Paulausko klasta. Juk nesukompromitavus Grybauskaitės, jo šansai nuliniai. Tai ir išnaudoja išbandytus metodus su jam dirbančiomis struktūromis, kurios buvo, yra ir bus jo įtakojamos tol, kol Paulauskas bus aukščiausiosios valdžios sudėtine dalimi. Jis jomis manipuliavo anksčiau, manipuliuoja ir dabar. Juo labiau būdamas tokiame poste ir turėdamas tiek kompromato.
   Ir kam šovė į galvą ne tik ikišti jį į „kremliaus sukurtą DP partiją“, bet ir tokiam niekšui patikėti su visomis paslaptimis visą valstybės saugumą?

   Thumb up 2 Thumb down 6

 11. Durnių laivas “Lietuva”. Be kapitono, be žemėlapio, be kompaso….

  Thumb up 7 Thumb down 1

 12. O kišimasis į tyrimo eigą?
  Kodėl buvo kvietinėjami į muravjovką ant kilimėlio člienai?
  Vopros interiesnyj…

  Thumb up 6 Thumb down 1

  • o kišimasis į tyrimo eigą? O kvietinėjimai į Seimą ant kilimėlio ir nurodinėjimai, ką daryti? Aha???

   Thumb up 2 Thumb down 2

 13. Informacijai jau “grifas” nulaužtas.Taigi,saikingai galima būtų informuoti tautą.Tarkime ,galėtų paviešinti įtariamąją.Iki šiol taip darydavo…

  Thumb up 3 Thumb down 1

 14. JIS JOKIU ESMINIU VALIO PADARYTU PAZEIDIMU NERADO!Sis pranesimas skirtas DEBILAMS, KURIE GARBINA GRYBAUSKAITE IR JOS PASTUMDELI VALI!

  Thumb up 7 Thumb down 4

  • Valys tikrino Ivanauską, kuris kuravo STT, kurios iškrėtė BNS, ir jokių pažeidimų nerado.
   Išmok skaityti.

   Thumb up 2 Thumb down 2

 15. veido nerasta tik tustuma,na ko daugiau galima tiketis,varnas varnui akies nekerta,tiesiog “saunu”ka bepadaro ir kaip vanduo nuo zasies,jooo visa tai mano protas atsisako suvokti…

  Thumb up 5 Thumb down 1

 16. Prokuraorai mūsų niekada ir niekur neranda pažeidimų, kai politikams to nereikia, bet patys nuolat visur ir visados juos daro, norėdami įsiteikti politikams :(

  Thumb up 8 Thumb down 1 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Vilniaus universitetas baltarusių studentams siūlys nemokamas studijas ir stipendijas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (5)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Naujų potyrių miegamajame suteiks vibratoriai poroms (1)
Kas yra vibratorius, greičiausiai, sakyti nereikia. Šis malonumų šaltinis paprastai...
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (2)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...