Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Generalinę prokuratūrą klampina Medininkų byla?

2012-09-03 17:05 | Medininkų byla | Komentarų (60)

K.Michailovas tvirtina, kad Vilniaus apygardos teismas dėl Medininkų žudynių nuteisė ne tą asmenį. KK nuotr.

Panašu, kad Generalinę prokuratūrą it koks lakusis smėlis skandina rezonansinė Medininkų byla, kurioje vienintelis nuteistasis iki gyvos galvos Konstantinas Michailovas siekia įrodyti esąs nepagrįstai nuteistas, o jo advokatai demaskavo Generalinę prokuratūrą – įrodė, jog Lietuvos Generalinė prokuratūra apkaltino K.Michailovą ir dėl nusikaltimų, įvykdytų Latvijos Respublikoje. Nors Latvijos Generalinė prokuratūra, pagal Europos arešto orderį išduodama K.Michailovą Lietuvai, tokio leidimo nebuvo davusi.

Ką sako Latvijos Generalinė prokuratūra?

„Šiuo laišku patvirtiname, kad buvo atsisakyta perduoti perduotą asmenį K.Michailovą už jo veiksmus, kuriuos jis, būdamas TSRS vidaus reikalų ministerijos Vidaus kariuomenei pavaldžios (pavaldaus?) Rygos ypatingos paskirties milicijos būrio darbuotoju, įvykdė nuo 1991 m. sausio 14 d. iki 1991 m. rugpjūčio 21 d. Latvijos Respublikoje ir prieš Latvijos Respubliką“, – taip į advokato Oskaro Ruodes klausimą, ar buvo atsisakyta perduoti Konstantiną Michailovą už nusikaltimus, įvykdytus iki perdavimo, dėl veiksmų, įvykdytų Latvijos Respublikoje, atsakė Latvijos Respublikos Generalinės prokuratūros Tarptautinio bendradarbiavimo skyrius.

Tuo tarpu Lietuvos Generalinės prokuratūros kaltinime K.Michailovui yra pateikti kaltinimai ir dėl nužudymų … Latvijos Respublikoje.

Kuo kaltinamas K.Michailovas?

„Konstantins Michailovs (ankstesnė pavardė Konstantins Nikulins) kaltinamas tuo, kad jis, dirbdamas TSRS vidaus kariuomenės Rygos Ypatingos paskirties milicijos būrio milicininku, tyčia, Lietuvos Respublikos Aukščiausiajai Tarybai 1990-03-11 priėmus Aktą „Dėl Lietuvos Nepriklausomos Valstybės atstatymo“, Latvijos Respublikos Aukščiausiajai Tarybai 1990-05-04 priėmus deklaraciją „Dėl Latvijos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo“ ir Lietuvoje bei Latvijoje atstačius, atkūrus valstybių nepriklausomybes, vykdydamas ir remdamas TSRS valstybės ir jos organizacijų – Tarybų Sąjungos komunistų partijos bei jos padalinio Lietuvoje – LKP/TSKP, Latvijoje – LKP CK, TSRS vidaus kariuomenės Rygos Ypatingos paskirties milicijos būrio politiką, panaudojant TSRS valstybės saugumo komiteto (КГБ), TSRS gynybos ministerijos, TSRS vidaus reikalų ministerijos padalinius, karinius dalinius jėga nuversti teisėtą Lietuvos ir Latvijos valstybių valdžią, grąžinti Lietuvą ir Latviją į TSRS sudėtį, dideliu mastu ir sistemingai užpuldinėti tarnybines pareigas vykdančius Lietuos ir Latvijos valdžios atstovus, kitus Lietuvos ir Latvijos valstybėms lojalius civilius, juos žudė […]“, – teigiama Generalinės prokuratūros kaltinamajame akte.

Tai reiškia, kad K.Michailovas kaltinamas ir dėl nusikaltimų Latvijos Respublikoje, nors, kaip minima aukščiau, Latvijos Generalinė prokuratūra tokio leidimo, išduodama K.Michailovą į Lietuvą, nebuvo davusi.

Tačiau kuo toliau – tuo gražiau. Pasirodo, kad Generalinė prokuratūra, atsakydama į Latvijos Generalinės prokuratūros raštą, sugudravo (arba – galimai suklastojo): savo atsakyme „pamiršo prirašyti“ du rašto esmę keičiančius žodžius.

Ką latvių prokurorams parašė Lietuvos Generalinė prokuratūra?

Atsakydama į Latvijos Generalinės prokuratūros paklausimą, Lietuvos Generalinė prokuratūra – tiksliau Generalinės prokuratūros ONKT departamento vyr.prokuroras Irmantas Mikelionis, savo 2012-08-03 rašte parašė, jog K.Michailovas iš esmės byloje kaltinamas civilių žudymu Lietuvos Respublikos teritorijoje, o Latvijos Respublika kaltinime nurodyta tik apibūdinant šių nusikalstamų veikų kontekstą, atskleidžiant atitinkamą TSRS valstybės ir jos organizacijų nusikalstamos politikos kryptingumą.

„Latvijos Respublika minima tame kontekste, kad civilių (Medininkų muitinės poste dirbusių Lietuvos Respublikos pareigūnų) žudymas 1991-07-31 Lietuvos Respublikoje atliktas vykdant ir remiant TSRS valstybės ir jos organizacijų – Tarybų sąjungos komunistų partijos (toliau – TSKP) bei jos padalinio Lietuvoje – LKP/TSKP, Latvijoje – LKP CK, TSRS vidaus reikalų ministerijos Vidaus kariuomenės Rygos Ypatingos paskirties milicijos būrio politiką, panaudojant TSRS valstybės saugumo komiteto, TSRS gynybos ministerijos, TSRS vidaus reikalų ministerijos padalinius, karinius dalinius jėga nuversti teisėtą Lietuvos ir Latvijos valstybių valdžią, grąžinti Lietuvą ir Latviją į TSRS sudėtį, dideliu mastu ir sistemingai užpuldinėti tarnybines pareigas vykdančius Lietuvos ir Latvijos valdžios atstovus, kitus Lietuvos ir Latvijos valstybėms lojalius civilius.

Trumpiau tariant, pakeistame kaltinime naują kvalifikaciją pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 100 straipsnį apsprendžia tik papildoma aplinkybė, jog 1991-07-31 Lietuvos Respublikoje Medininkų muitinės poste dirbę Lietuvos Respublikos pareigūnai buvo nužudyti K.Michailovui vykdant ir remiant TSRS valstybės ir jos organizacijų (tarp jų ir TSKP padalinio Latvijoje – LKP CK) politiką dideliu mastu ir sistemingai užpuldinėjant civilius“, – teigiama Lietuvos Generalinės prokuratūros rašte Latvijos Generalinei prokuratūrai.

Kaip matote, po žodžio „civilius“ Lietuvos Generalinės prokuratūros rašte Latvijos Generalinei prokuratūrai nėra dviejų žodžių, kurie yra K.Michailovui pateiktame kaltinimo akte ir kurie keičia rašto esmę: „juos žudė“.

Ar tai reiškia, kad dėl Generalinės prokuratūros „gudravimų“ Lietuvai gresia tarptautinis skandalas?

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. vilkas ėriukui,- tu kaltas jau vien dėl to, kad aš ėsti noriu. Teisėjas, Nikulinui, – pasėdėk brangusis, nes man reikia kilti karjeros laiptais.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • lietuvai reikėtu vyriausybę samdyti iš užsienio, nes vietinė tik vogti ir prihvayizuoti tesugeba, arba pasidalinti pinigus su ekspertais ir patarėjais, kurie gobšesni ir juos pačius.

   Thumb up 1 Thumb down 0

     • kai mums vadovauja senosios partujos ir ką mes turime, be milžiniškų skolų ir nuskurdinto verslo.

      Thumb up 1 Thumb down 0

  • manau, kad kol teismai neatgaus tautos Tautos pasitikėjimo, visi teismų sprendimai yra niekiniai.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Lietuvos amžiaus byla savo aplinkybėmis, paslaptimis ir mistifikacijomis prilygstanti JAV prezidento D. F. Kenedžio (J. F. Kennedy) nužudymo bylai….

  Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Juk tai politika.Genereliniai nenori prarasti šiltų vietų -tai ir šoka ne pagal teisę o pagal politiką:)

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Kaltinti tai daug kuo galima, bet teismas turi remtis kaltinimų įrodymais. Tai įrodyta, kad Michailovas žudė, ar ne? Negi taip sau, iš kepurės, paėmė ir nuteisė žmogų iki gyvos galvos ? Total košmar būtų.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Tai kas žino ar yra toje byloje kokių nors įrodymų? Kažkokia nenormali tyla. Kai taip, tai prokurorai tuoj ištimituoja per visus galus apie pirštų antspaudus ir pan. O dabar, paaiškinti nebegali už ką ir dėl ko nuteisė? Panašu, kad tų įrodymų tikrai nėro net menkiausių.

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • kur Jūs matėte, kad politinėse bylose būtu reikalingi įrodymai, jeigu taip nusprendė partija ir vyriausybė, tai susikišk savo įrodimus į s…

   Thumb up 1 Thumb down 0

 5. Klastinga Boba vėl velnio išmonę sumanė.Lai prokurorai tyrinėja praeito amžiaus žudynes,kad tik nesiaiškintų,kas teisėją nušovė.Dar gali liept išsiaiškint,kas karalių Mindaugą nužudė.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 6. …tai[p vadinama generalinė prokuratūra,kasip ir kitos čekistinės kontoros įlindę į šūdą iki ausų..argi jas galima vadinti teisėsaugos institucijomis,-tai kriminalinės landynės ,turinčios valstybinės valdžios institucijų galią.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 7. Tenka konstatuoti, jog kai kas užsihipnotizavo ties pedofilijos byla ar DK.
  Žmogus be kaltės iki gyvos galvos nuteistas, o tikri kaltininkai , gavę laipsnius, toliau šaudo. Tik jau guma, o ne švinu….Ar tai ne motais ?
  Susimąstykime ir diskutuokime į temą…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Čia jau tapo tradicija, pirma nuteisia, o paskui kaltės, jei žinoma, nepamiršta, ieško. Kiek čia seniai tokią Jonaitienę – Bružaitę be jokių įrodymų iki gyvos galvos nuteisė, tai kuom jau čia Michailovas geresnis?
   Ir garliavinė pedofilija vien iš prielaidų sulipdyta. O kiek nukentėjusių, kiek sugriautų gyvenimų ir mirčių… Ir taškas dar nepadėtas. Visi laukia ką pasakys tie, kurie neužilgo sutūps olimpo viršūnėje.

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Jau sakiau- Medininkų bylos tema čia nebus suplakama su DK netiesioginiu piarinimu, apie kurį irgi nutuokiu. L ietuvos Rytas ir tas piarino DK nuo praėjusios vasaros štai va tokiais būdais…Todėl dabar diskutuokim į temą ir be eksteisėjos…

    Thumb up 1 Thumb down 0

   • Ne tik pedofilija. Nušautas teisėjas ir dar keletas žmonių. O generalinė prokuratūra šitų nužudymų neištyrė

    Thumb up 1 Thumb down 0

 8. ir neatsibosta venckienę vadinti mergaitę?
  seeniai jau boba, tik kad plokščia kaip lenta, kaip maža nergaitė.
  bet tuo panašumas ir baigiasi.
  o stabmeldžiai vis: venckienė mergaitė, venckienė mergaitė. galima pagalvot, kad kasdien pulkas venckinių daro venckienės ginekologinę apžiūrą ir bliauna jos rezultatus. o aš netikiu, kad ji mergaitė – lyg ir vaiką turi.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 9. Mano isitikinimu,is sios bylos iseis didelis shnipshtas.Kas gali paneigti,kad si byla nesukurpta prokuroru labai skubiai,pagal gauta kokios nors partijos uzsakyma?Manyciau,kad si byla aplamai visus 20 metu nebuvo tirta,arba buvo tirta pavirsutiniskai,tik imituojant tyrima.Norisi paklausti,o kodel sis ,jau nuteistas,bet kazin ar tikras nusikaltelis,nebuvo sulaikytas anksciau?Juk jis ne rusijoje buvo,bet legaliai pasikeite Latvijoje pavarde,ir net nesislapste?Kodel reikejo laukti 20 metu jubiliejaus?Antras dalykas,kas mano nuomone butu labai svarbu,tai pirmiausia atlikti tyrima ,prokurorams atsiribojus nuo valdininku ir kai kuriu partiju ir partiniu padugniu kisimosi i stai tokiuos slykscius faktus.Tai butu,kas organizavo ,veike,uzsake,vykde ,uz kiek Brazuoles tilto sprogdinima.Ypatinga demesi reiketu,tiksliau jau senai reikejo,atkreipti issiaiskinant kas per sausio ivykius saude nuo daugiaauksciu namu stogu,kokios kulkos kokie suzeidimai,trajektorijos sautiniu zaizdu,buvo pas suzeistus ir A.A. zuvusius per sausio ivykius.Reiketu iki smulkmenu issiaiskinti ir savanoriu pasitraukima,priezastis,organizatorius,ir tam prisidejusius.Taip pat reiketu issiaiskinti ir tai begalo svarbu visoms byloms,visiems tyrimams,susijusiems su atskiru aukstu valstybes asmenu veikla,tai ypac vertingu ,turinciu didele svarba valstybei,isveztu kgb dokumentu i Grigiskes ir akylai priziurint ,sunaikinima.kas dave toki isakyma,kas pritare,kas vykde.Manau atsakius i visus siuos klausimus,vykdant ir Medininku tragedijos tyrima,butu rastos sasajos.Nes po Medininku tragedijos labai pasikeite musu Lietuvos valdanciuju,ypac gan atsakingose pareigose,asmenu veiksmai,bendravimas,etatu kaita,persigrupavimas tam tikras,kai kuriu asmenu netgi gan idomus grasinimai vienas kitam ,netgi ,manau,kai kas netgi buvo pasodintas pagal uzsakyma ir t.t. Mano nuomone,tai tokie dalykai valstybeje,kurie negali likti neisaiskinti saziningai ir padoriai,nes tai liecia visus be isimties piliecius,ir dar daug metu tai bus pamatiniai akmenys Lietuvos teisingumo istorijai.Tai turetu labai dideles reiksmes ir tokiose bylose,kaip siuo metu vykstantis Nikulino-Michailovo “sou”,kaip valstybes teisesaugoje ir teisetvarkoje,ir suprantama valstybes ekonomikoje.Nes statyti teisinguma ore ne ant pamatu,tuscias biudzeto svaistymas ir tai su tvarka valstybeje nieko bendro.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • jūsų komentarui, jūs teisus – teisingumo ant tokių pamatų nepastatysi. O nėra teisingumo, nėra valstybės.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 10. Pagrindinis veiksnys, stabdantis bylos tyrimą, arba jį deformuojantis, yra bylos POLITIZAVIMAS. Jos pavertimas politinių lošimų korta, perduodama iš letenų į letenas… Ir kai taip yra…, kas nustatys tikruosius šio klaikaus nusikaltimo vykdytojus, jei jų nėra ar jie toli… O kai kas, kaip girdėjau, taip pat tamsaus gymio…už vadovavimą aukštą laipsnį gavo. Nors tada kulkos nebuvo guminės…

  Thumb up 1 Thumb down 0

 11. L laikraštyje labai geras paskutinis straipsnis apie saugumo eksšefą. Rekomenduoju pasidomėti.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 12. Sakote, nėra įrodymų, kad K.Michailovas – Nikulinas dalyvavo Medininkų posto žudynėse? Yra. D.Kedytė sakė Venckienei, kad jai pedofilas Aidas, vietoj pasakos, pasakojo, jog ne pedofilai tą postą užpuolė, o Rygos omonininkai, tarp kurių buvo ir minėtas Michailovas arba, tada dar tikriausiai, Nikulinas. O D.Kedytė, kaip ir jos teta N.Kedytė, niekada nemeluoja. Netikite – susiraskite Aidą ir jo paklauskite. Jis tai žino viską netgi geriau už patį Tatą.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • ko tu isgama puoli ta vargse mergaite ,ka ji tau blogo padare ,kad tu isjos tyciojiesi ,tu esi visiskas ar visiska beprote ,ir joks gydimas tau nepades ,tave reikia izoliuoti nuo visuomenes ,nes esi pavojingas ar pavojinga .ale toks sudo gabalas kad baisu.

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • Atsiprašau, bet Tamsta adresą sumaišei. Tyčiojuosi ne aš, o keturis metus visokį brudą ant vaikelio pylė jos globėja. Aš tik jums retkarčiais primenu vaikelio šventosios globėjos žodžius, nes labai greitai viską pamirštate.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    • kad beprotnamije neišgygo beprotystės ,tai visi žinome, bet kogėl juos paleidžia į laisvę tai paslaptis.

     Thumb up 1 Thumb down 0

   • ar ne tu čia skučiene?
    su tokiu įkarščiu gini dukterėčios ‘mergaitiškumą”, kad net putos taškosi.

    Thumb up 0 Thumb down 1

 13. ekspertas
  2012-09-03 16:33
  BET NESUPRANTAMA KALTAS JIS AR NE. IR KOKIAIS YRODYMAIS JIS NUTEISTAS.
  O YRODYMAI BUNA TOKIE.
  1 SULAIKYTAS NUSIKALTIMO VIETOJE
  2. JAI MATE JY LIUDININKAI DARANT NUSIKALTIMA.
  3.RASTI JO YKALCIAI DNR PIRSTU ATSP. KOKIE NOR DAIKTAI.
  4. ATPAZINO KONKRECIAI BE ABEJONIU KAS IS NUKENTEJUSIU
  5. PRISIPAZINO PATS.
  JAI TAIP YRA TAI JAM AIP IR REIKE. O JEI NE TAI SIAUBAS ZMOGU IKI GYV GALVOS.

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Nedarykite kvailų klaidų. Prisipažinimas- joks įrodymas. Sulaikymas nusikaltimo vietoje- taip pat. Gėda skaityt…

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • vienintelis įrodymas – kad tuo metu, kai įvyko Medininkų žudynės, Michailovas BUVO LIETUVOJE. Pasak Šerno, vienintelio liudininko, tai ne Michailovas. Atrodytų, aišku, bet prokuratūrai aišku į kitą pusę.

   Thumb up 1 Thumb down 0

 14. jau seniai tapo nusikalstama organizacija su visom išlygom, kam dar neaišku ?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 15. Girdėjau, kad vykdytojai buvo nei lietuviai, nei latviai,nei rusai. O tokie…tamsaus gymio. O jų vadas vėliau aukštą laipsnį gavo… Jei taip, tai kas ir ką tirs?…

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • Kur tik zudymai, ten pastebeti tamsaus gymio…Gal cia spec.” baudziamasis” slaptas burys Lietuvoje isteigtas?

   Thumb up 1 Thumb down 0

 16. Nesuprantu, tampo šitą bylą į visas puses jau kiek metų? Vis niekaip neįrodo kas tie žudikai, bet varo kaip garvežiai ant to ruskio? Kame reikalas?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 17. Prokurorai jau priprate prie aferu ir apie joki sazininguma nera net kalbos .Laukiame rinkimu ir kai bus pasodintas pirmas prokuroras jau bus gerai ,o kai bus pasodinti visi prisidirbe is karto pasidarys saugiau gyventi .

  Thumb up 1 Thumb down 0

  • teisia po truputį.
   va nuteisė stulpiną. iškart kovotoju už tiesą tapo.
   užkabino venckienę – ta tapo disidente. kai nuteis iš kameros atsišaukimus galės rašyti, revoliuciją už venckienę kalti.
   vienu žodžiu, ne viskas taip beviltiška.

   Thumb up 1 Thumb down 0

  • kad prokurorus reikia nubausti, kaip buvo nubausti spartakas ir jo kariai, kad kiekvienas stulpas jiems primintu, kad lietuvoje reikia laikytis įstatimų nors ir kokie kvaili jie bebū

   Thumb up 1 Thumb down 0

   • nusikaltėkiai, galima spresti iš GP elgesio, kaip galva nusprebžia, taip ir uodega juda.

    Thumb up 1 Thumb down 0

 18. vykdo nurodymus ir tiek.
  juk turi būti surastas kas nors kaltas ir kad tas kaltas būtų kuo toliau nuo tatos….

  Thumb up 1 Thumb down 0

   • komunistai persirengę banditai žudydavo kai kurių saviškių šeimas, kad apjuodintu banditus, o banditai priešingai, persirengdavo stribais, manau, kad ir Medininkų atveju vyko toks pat spektaklis.

    Thumb up 1 Thumb down 0

    • pamėgink teisme su peršautomis smeginėmis liūdyti, teismas atmes kaip nepatikimas, o Šerno liūdijimas laikomas patikimu.

     Thumb up 1 Thumb down 0

     • o gal jo smegenų pusrutulius hirurgai sukeitė vietomis ir sumaišė kairį su dešiniu, kitaip tai kodėl jis iš netikinčio tapo šventeiva.

      Thumb up 1 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...