Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Balandis 3 Penktadienis
 

Generalinė prokuratūra daro antipedofilinio mitingo analizę

2010-03-09 17:27 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (56)

Buvusiam politiniam kaliniui, disidentui Stasiui Stunguriui dabartinė teisėsauga savo darbo metodais labai primena okupacinę (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ duomenimis, kovo 6 d. Kaune vykusį D.Kedžio artimųjų suorganizuotą mitingą „Už Lietuvą be pedofilų“ įsiamžino ne tik Valstybės saugumo departamento, bet ir prokuratūros atstovai.

„Mitinge dalyvavo penki prokurorai iš trijų prokuratūrų“, – pranešė KK šaltiniai.

Redakcijos duomenimis, Generalinės prokuratūros vadovybei mitingo vaizdo įrašas reikalingas tam, kad būtų padaryta analizė.

„Bus padaryta mitingo analizė, o tada bus svarstomi tolimesni žingsniai“, – sakė šaltiniai.

Jų teigimu, prokurorų užduotis šeštadieniniame mitinge buvo ne tik stebėti ir įamžinti mitingą, bet ir vaikščioti tarp žmonių bei stebėti mitingo dalyvių nuotaikas.

VSD Kauno skyriaus pareigūnai, dalyvavę mitinge, šį antipedofilinį mitingą KK šaltiniams sulygino su 1988-ųjų mitingu Vilniuje prie A.Mickevičiaus paminklo.

Kaip žinia, 1988 m. rugpjūčio 23 d. mitinge prie A.Mickevičiaus paminklo disidentai pirmą kartą viešai prabilo apie Lietuvos nepriklausomybę. Po pusantrų metų jų žodžiai išsipildė – Lietuva atkūrė nepriklausomybę.

2010 m. kovo 6 d. Kaune, Vienybės aikštėje, D.Kedžio artimųjų organizuotame mitinge pirmą kartą viešai buvo prabilta apie dar sunkesnę okupaciją – Lietuvos valstybę „okupavusią“ klaninę teisėsaugą. Nes tokia teisėsauga, kokia susikūrė per 20 metų Lietuvoje, nėra nepriklausomos Lietuvos teisėsauga – tokia teisėsauga labiau panaši į okupacinę armiją, kurios tikslas – ne paisyti įstatymų, bet kontroliuoti ir naikinti užkariautus gyventojus. Būtent tas Generalinės prokuratūros rankomis iki šiol sėkmingai ir buvo daroma.

„Što ja vižu? Što ja slyšu? Prokuror zalez na kryšu! I kričit vsiemu narodu – ch… vam v rot, a nie svobodu!“ – kovo 6 d. Kaune vykusiame antipedofiliniame mitinge iš sovietinių Vorkutos lagerių parsivežtą okupacinių laikų folklorą prisiminė politinis kalinys, disidentas Stasys Stungurys.

Pasak jo, labai gaila, kad ir dabartinė teisėsauga nuo sovietinės mažai kuo skiriasi.

Akivaizdu – Drąsiaus Kedžio dukrelės prievartavimo byloje prokuratūros atsakymai D.Kedžio dukrelės globėjams skamba analogiškai iš Sibiro lagerių S.Stungurio parsivežtam ketureiliui apie sovietinį prokurorą.

KK inf.

2010-03-09

Komentarai

 

 

 
 1. Lengvas budas uzsidirbti internetu, tereikia uzsiregistruoti svetaineje:

  http://www.MoneyBumper.com/Main.cfm?R=112841

  Tada prisijungus reikia paspaust ant reklamu ir uz tai gauni 2 dolerio centus. Pakvietus tai daryti draugus, gauni po 1 dolerio centa uz ju paspaudima. Per diena uztrunki viena minute ir viskas. Svetaine veikia nepirmus metus ir pinigus visiem ismoka! Spaudyk ant reklamu, kviesk draugus ir ziurek kaip auga pinigai!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. KGB vadas Eismontas yra pasakes kad Lietuva sunaikins visapusiskai.Jo zodziai pildosi su Paulausko teisesaugos sukurta mafija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Norime paskelbti ,kad Lietuvos rytas blokuoja teigiamus atsiliepimus apie musu Prezidente

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Jie ne vaikstineti turi tarp zmoniu , bet dirbti tautai . Issigimeliai . Pone Prezidente , jei pradejote kova su tais ,kurie valstybeje kuria valstybe , garbingai ja teskite . Tada mes ir toliau busime su Jumis. Laukiame jusu aktyvesniu zngsniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. O kai aš noriu sužinoti, kas priklauso pedofilų klanui arba patys yra pedofilai, pasižiūriu "Abipus sienos" arba "Naują versiją"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Nu jo ir vel tie patys veidai, ziauru, o kk kaip visada sapalioja nesamones, atsiverciu kk, kai norisi nuotaika praskaidrint, nes dabar tokiu mazai, kaip buvusi Sluota.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Pritariu "Dabartiniu metu prokuratūra tik puola tuos, kurie bando ją priverst dirbt"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Manau, kad prokuratūra ir valdančiąją daugumą seime keičia, kad nepaskirtų šitam prokuratūros klanui netinkamo generalinio prokuroro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ar Jūs tikrai nežinote, kaip galima "pakisti" teisėsaugos atstovus, ar specialiai taip rašote, nes labai mylite buvusius ir nekenčiate dešiniųjų? Tikrai mes žinome, jog prie teiosėsaugos "prieiti"labai sudėtinga – tai gali daryti tik Prezidentė ir tik žingsnelis po žingsnelio, gerai viską pasverdama ir apskaičiuodama, nes per visus 20 metų tie vadinami teisininkai taip sugebėjo pasidaryti nepriklausomi, kad tik jie vieni sprendžia, kas kokiose pareigose turi būti ir dirbti. dabar Prezidente pasiryžus tai patvarkyti, tad galite matyti, kaip šitą teisėsaugą palaikanti spauda (t.p. ir internetinė) pila purvus ant Prezidentės , taip šmeižia, kaip tik sugalvoja. Tad nemanykite, kad išvaikyti tas padugnes bus labai lengva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tik iš pagarbos Jums – Reikia dešine ranka pačiupinėti švarko atlapo kraštą. Arba (tikriausiai) kito drabužio tą pačią vietą. Tik kartą gyvenime išbandžiau tą žestą, kad įsitikinčiau tikrumu, tai vos neapturėjau nemalonumo. Įtariu, kad tai gal kvietimas lytiškai santykiauti? Išbandykite. Nors gal tai ne moterims?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. >>Jolanta, manau kad kedys, kaip nevedes vyriskis, megdavo pabendrauti su kauno prostitutemis. Uz tai dievas ji nubaude, atsiusdamas paprastute laimute. Taigi, pries dieva drasius kaip ir butu atsiskaites. Bet man keista, kodel iki siol ji taip slyksciai puola lryto prostitutes/ prostitutai? As tokiais zodziais neisdrisciau kalbeti pvz. apie usa, jeigu zinociau, kad jis galimai yra negyvas. Idomu, kokioms atmatoms jis taip skaudziai uzlipo ant nuospaudos?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kazkada girdejau posaki, kad lietuva dabar laisva nuo visko- taip ir yra……
  Kokia geda, kokia geda…nesmagu, kad gimiau lietuvoj. Baisus likimas!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kai komentare skaitai :"netrukus prasidėsiančioje Seimo pavasario sesijoje turėtų būti patvirtinta 36 metų teisininkės išsilavinimą turinti, M. Romerio universiteto konstitucinės teisės docentė, Vyriausiosios rinkimų komisijos narė bei Žurnalistų ir leidėjų komisijos vadovė Edita Žiobienė." pradedi nebesuprasti — kas Lietuvoje vyksta, juk atkreipiu dėmesį "konstitucinės teisės docentė," juk viena tokia žinovė, atlikusi neteisėtą darbą, jau net tik žinovė, bet ir KT teisėja.Pamenate tokią ponią Birmontienę ir jos disertaciją.
  Kodėl gi nepaskirus jaunos perspektyvios personos ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Vakar mitingo rezoliucija buvo perduota visiems adresatams, tame tarpe ir Seimo pirmininkei. Šalaševičiūtės atleidimas buvo numatytas tik dar po mėnesio. Be jokios abejonės, mitingas suveikė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. tai cia Laisva Lietuva?Analizuos mitinga,po to seks tolimesni zingsniai?Kad Lietuva Sibiro neturi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Lietuvos valdžiukė žino kokia padėtis teisėsaugoje,tačiau nieko nedaro .Kodėl?Mat valdžios ponus ir ponias tenkina tokia padėtis.Telieka pasakyti,kad valdžia žaidžia su ugnimi,kitaip sakant valdžia eina link bedugnės.Ponai -gero kelio į pragarą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prokurorai per šitą bylą atsidūrė mėšle iki ausų. Ir ta smarvė dar ilgai neišsivaikščios. Jau latvių spauda rašo, kad Lietuvos prokuratūra gina VIP iškrypėlius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. meluojat as jau senai skaiciau kad Salaseviciutes kadensija baiges,o i jos vieta jau yra zmogus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Seimo Pirmininkė Irena Degutienė siūlo Seimui atleisti Rimantę Šalaševičiūtę iš Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus pareigų. Seimo Pirmininkė siūlo, kad šis Seimo nutarimas įsigaliotų nuo naujo Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus priesaikos Lietuvos Respublikai dienos.

  Tokį Seimo nutrimo projektą Parlamento vadovė registravo Seimo posėdžių sekretoriate. Naują kandidatą į Vaiko teisių apsaugos kontrolierius Seimo Pirmininkė I. Degutienė pateiks Seimui artimiausiu metu.

  R. Šalaševičiūtės įgaliojimai baigėsi sausio 20 dieną.

  Neoficialiais duomenimis, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus tarnybos vadovės poste netrukus prasidėsiančioje Seimo pavasario sesijoje turėtų būti patvirtinta 36 metų teisininkės išsilavinimą turinti, M. Romerio universiteto konstitucinės teisės docentė, Vyriausiosios rinkimų komisijos narė bei Žurnalistų ir leidėjų komisijos vadovė Edita Žiobienė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Keista. Prokurorai dalyvauja mitinge, stebi dalyvius, analizuoja jų kalbas. O kad toks reikalo uolumas būtų parodytas tiriant pedofilijos bylą, nustatant nusikaltimo vietą ir laiką. Ir kaip besisuksi, kokiu kampu bežiūrėsi, vis prasikiša ponų prokurorų suinteresuotumas, kad ši Kauno byla būtų išfiltruota ir , kad joje liktų tik tai , ko norisi prokurorams, bet ne teisingumui. Aš visada galvojau, kad teisėsauga yra teisingumo sinonimas Lietuvoje.O, šventas, naivume.Tai greičiau antonimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. O prasidėjęs kunigo puolimas – ne jų darbas? Jų. Todėl jie ir yra Lietuvos priešai, nes eina ne su tauta, o su pedofilų klanu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Norėčiau, kad KK ben pavardėmis įvardintų tuos VSD ir GP atstovus (straipsnyje jie įvardinti lyg būtų kokie užsienio priešai, nors iš tiesų yra tos pačios šalies pileičiai). Be to, lietuviams būtų galima išversti rusišką tekstąlietuviškai. Nebent KK nori pripratinti kalbėti rusiškai – ateičiai prireiks.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (2)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (2)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...