Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 5 Penktadienis
 

Generalinė prokuratūra baigė tyrimą dėl Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnų veiksmų tiriant teisėjo J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo baudžiamąją bylą

2012-10-11 10:50 | Teisėsauga | Komentarų (20)

Generalinė prokuratūra. KK nuotr.

Generalinė prokuratūra Vilniaus m. 1 apylinkės teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl Lietuvos kriminalinės policijos pareigūnų veiksmų tiriant teisėjo J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymą.

Keturiems Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnams (tarp jų buvusiam biuro vadovo pavaduotojui) ir buvusiam Lietuvos policijos generalinio komisaro pavaduotojui – iš viso penkiems asmenims pateikti kaltinimai dėl tarnybos pareigų neatlikimo (BK 229 str.), piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi (228 str.1 d.) ir dokumento suklastojimo bei disponavimo juo (300 str. 1 d.).

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2011 m. lapkričio 4 d. Kauno rajono apylinkės prokuratūroje ir tuoj pat perduotas tyrimo organizavimui Generalinei prokuratūrai. Tyrimą atliko pareigūnų grupė, sudaryta iš Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento prokurorų, Policijos departamento prie LR VRM Imuniteto valdybos ir Specialiųjų tyrimų tarnybos tyrėjų.

Komentarai

 

 

 
 1. Liepa 27 d, 2010Siaip, labai lauksim, siųsk mums el. paštu Mes taip pat riganam visus atostogaujančius prisijungti prie šios mini iniciatyvos juk taip smalsu sužinoti, ką apie mus mano ir žino kiti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Rinkimu rezultatai neadekvatus realybei. Laaaabai pasistengta Venckiene sudraskyt. Zmones, nemiegokite per antra tura. Bukime vieningi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kaip galime būti vieningi, jei mūsų lapelius pati komisija išnešioja ar sunaikina? Kokie čia rinkimai??? Ką daryt???Ruskį “išrinkom”, Lietuva raudoja ir “raudonuoja” , tuoj į sibirą veš.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Klanas meta paskutinius kozirius-paskelbia,kad bus “teisiami”pareigunai,paleido per parsidavusias tv.to zuliko melagio(kas buvo viesai paskelbta) “parogymus,ismete i uoliai klanui tarnaujancios L.Ryto tv. ekranus ta paleistuve stanke.Ka jau kalbet apie is pirsto lauztus,visiskai priesingus tikrovei,kaltinimus Venskienei ,jos tetai ir Kedziams.Juk visas pasaulis mate smurto pries mergaite irasus.Ir ne tik pries mergaite,bet ir pries taikius zmones.Mate,kaip grubiai pazeidziama privati erdve,dauzoma privati nuosavybe(kas sumokejo uz isdauzytus langus,duris?),kaip sunadvokatis su biologine kojom i prieki tempe klykiancia mergaite?Kaip jai uzmete “kaldryte”,kaip autobusiuke suskaiciavo 8 galunes?Kur antroji mergaite,kodel viesai neapklausiama sita(nepasiduoda jos atmintis slusnio psichotropinem priemonem istrinti atminti?).Rinkis,LIETUVA.Ar marionete valdzia,uoliai tarnavusia klanui rinksi?Ar pagalvosi apie vaiku globos namu vaikus,prievartaujamus,slopinamus narkotikais,zeminamus?SEKMES!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. zmogzudziu sugulovu pedofilu kedzio ir velnienes organizuotos gaujos bendrininkai , bukit prakeikti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Paziurek i veidrodi ir pamatysi ir velnia, ir velniene ir parazitus, ir visus kitus paminetus paties komentare. Taip sakant, ” viskas viename”. Na, bet ir atsiranda zmogenu ant Lietuvos… Kas galejo pagimdyti tave?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Manau Lietuvoj iš lėto brėkšta niūrioji 2012 m. spalio keturioliktoji. Diena, kada tautoj užges viltis – kasdieniškai, įprastai žmogiškai gyventi. Lėtai aušta valstybinė ne vilties šventė ir jau šiandien pakelta užuolaida, plačiai atverta arena, kurioje vyksta Kriminalo diriguojama misterija, arba kitaip tariant – rinkiminė kompanija.

  Turim suvokti, kas vyksta mūsų Širdyse, kas vyksta mūsų šeimos
  e, turim suvokti, kas vyksta tautoj ir valstybėj. Tikrai tai ne artėjančių rinkimų rinkiminė kompanija, bet jos absurdo imitacija ir šios imitacijos vienintelis tikslas yra, ne pritraukti kuo daugiau rinkėjų balsuoti už vieną ar kitą sisteminę partiją, bet manau: Priversti žmones patikėti sufabrikuotais rinkimų rezultatais ir nusikaltimo dėka įgyta valdžia, priversti žmones paklusti Kriminalo savivalei nedviprasmiškai pademonstruotai Klonyje.

  Tik kvailas žmogelis gali manyti, kad Klonyje ginkluota, kaukėta 240 – ties vyrų gauja grobė Mažąją lietuvaitę. Ne… Kriminalas šiandien valdantis valstybę, demonstravo brutalią iki dantų ginkluotą jėgą prieš beginklius, taikius Lietuvos gyventojus.

  Klonyje Kriminalas Lietuvai ginklo kalba kalbėjo:
  1. Štai kas jums – tėvai nutiks, jeigu ginsit savo vaikus nuo išprievartavimo.
  2. Štai kas jums žmonės nutiks, jeigu atliksite Dievo duotą gyvenimo pareigą.
  3. Štai kas jums piliečiai nutiks, jeigu norėsit gyventi teisinėj valstybėj…

  Būsit tampomi po žemę, savo namų kieme, savo šeimos akivaizdoje, busit daužomi lazdomis, purtomi elektra, svaiginami dujomis, būsit už-siundyti šunimis, bus plėšoma jūsų tautos vilties vėliava, bus žlugdoma jūsų tautos dvasia, kad bijotumėt net koją iškelti ir nueiti balsuoti, atlikti savo pilietinę pareigą.

  Taip, imituotos rinkiminės kompanijos tikslas – priversti piliečius patikėti, kad Kriminalo valdoma televizija įtikino žmones Kriminaline tiesa ir šie, kiek kojos neša bėgo vienas kitą aplenkdami į rinkimines apygardas išbalsuoti už komunistus pasivadinusius socialdemokratais, konservatorius pavadintus „vagimis“.

  Šiandien, Drąsos Kelias Partija ir Lietuva su ja – turi viltį, bet… Turim tikėti rūsčia dabarties realybe – Kriminalas nusprendė iš anksto, kad rinkimus laimės dvipartinė sistema: Vok – būdamas valdžioj, pridenk – būdamas opozicijoj. Tai yra rinkimus laimės: Lietuvos komunistų partija pasivadinusi – socialdemokratais ir konservatoriai, pavadinti – „vagimis“. Ir bus Kriminalo pastatytas tūlas savas sėbras – vadas AB.

  Visa Lietuva turim patikėti nūdienos rūsčia realybe – nekliedėti, nes blaivus tikėjimas nurodo kelius į šlovę, garbę, įstatymišką valdžią, žmogišką orumą. Patikėti – Lietuva laimės… Nes, po rinkimų prabus, sustiprės, pasireikš – Lietuvių tautos valios galinga suvereno galią ir vis tiek Lietuva – LAIMĖS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. A kaip Matonis?
  Ne prie ko?
  Bet Furma per pat rytinį piką nugalūbintas,o “voratinklis” kažkodėl nesuveikė.
  Taigi,Naruškę galima buvo išgelbėti,jeigu būtų prie namų pastatę nors patrulį.
  Bet kur tau…
  Matyt, žudė ne Kedys,nes jis sukandęs dantis ėjo teisiniu keliu.Tačiau ŽALNERUKĄ kažkas pasiuntė iš pedklano pudrinti smegenų Drąsiui.Tipo,krūtas vyras padarys pykšt pokšt,tik duok savo pūškas
  Norėjo kaip geriau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Generaline prokuratura dirba ne tik diena ..bet ir naktimis…juk liko kelios dienos iki rinkimu..O JEI LAIMETU DD…..tai gi sita byla reiktu istirti antru galu.. KAD TEISYBE ISLYSTU..VA TEP…
  Jie isivaizduoja kad labai gudrus,,,va ,,,padarem kaip mes norejom..
  BET TAUTOS NEAPGAUSIT ..VISTIEK SITA BYLA BUS IS NAUJO TYRIAMA…nors ir po 10 metu…bet bus…Tokia jau DIEVO -valia…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Rugpjūtis 24 d, 2010Arnai, džiaugiamės, kad apklausų idėja doimna Juk visada įdomu sužinoti, ką apie mus žino ar mano kiti. Lukai, tuo ir įdomūs skirtingų šalių atstovų atsakymai kartais jie atrodo tokie neįtikėtini ir nesuprantami, tačiau taip jau mes atrodome kitų akimis

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Iki rinkimu trys dienos.Klanas istrauke is rankoves dar viena korta.Tikejosi – koziriu tuza.Gavosi kaip visad -kukurbezdalis.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...