Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 26 Penktadienis
 

Garliavoje tęsiasi akcija “Atlikėjai – už teisingumą”

2012-04-20 11:32 | Laiškai | Komentarų (73)

Grupė "Kvinta" Garliavoje. KK nuotr.

AKCIJOS „ATLIKĖJAI – UŽ TEISINGUMĄ!“ RENGINIAI

Klonio gatvėje 5, Garliavoje

Balandžio 21 d., šeštadienis

12.00 val. Meda (Remigijaus Paciukonio eilės)

15.00 val. grupės „Eda ir Linas“ koncertas

18.00 val. grupės „Presto“ koncertas

Balandžio 22 d., sekmadienis

12.00 val. Režisierė NERIS Karpuškaitė Akelaitienė, prieš 28 metus sukūrusi spektaklį „DIDYSIS GEISMAS“, žmonių vadintą „spektakliu apie vėžį“, šiandien taria: MŪSŲ TĖVYNĖ SERGA VĖŽIU… Kūrybiniame susitikime pasidalins savo mintimis ir kūryba

15.00 val. Alicia Gian, Emilia Šaras, būsima operos solistė, šiuo metu operinio dainavimo studentė.

Komentarai

 

 

 
 1. 2010 04 27 Jėzaus patikslintas- Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies Rožančius- straipsnio “Lietuvos tikinčiųjų aimanos Popiežiaus nepasiekia” komentaruose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Garliavoje visiems laikams atšaukiami Vaicekauskienės soliniai koncertai. Be to jie labai brangiai kainuoja ir neaiškūs- purvini jos koncertų finansavimo šaltiniai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Saunuoliai menininkai. Pagarba JIEMS. O tai ziniasklaida cia bando vis mus itikint, kad mergate palaiko tik keliatas banditeliu ir pora nukvakusiu pencininkiu. Visaip bandoma prasivardzuoti- patvoriniais, violetinias, minia. Kuo daugiau issilavinusiu, pagarbos vertu zmoniu viesai issakys savo nuomone tuo sunkiau bus viska numarinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Drasiaus Kedzio zudikai nesusipainiojo,jie zino ka daro-siekia nuzudyti jo Dukra

  Kalti šitie pedofilai:

  1. A M – Aidis Mieželis (VSD),

  2. A S – Alvydas Sadeckas (politikas),

  3. L J – Linas Jurgelaitis (VSD),

  4. R V – Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo pareigas),

  5. A S – Aloyzas Sakalas (politikas),

  6. G K – Gintaras Kryževičius (LAT pirmininkas),

  7. Č J – Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas),

  8. A A – Armanas Abramavičius (LAT teisėjas),

  9. V V – Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas),

  10. R A – Rimas Andrikis (advokatas),

  11. G L – Giršas Leichteris (advokatas),

  12. D B – Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas),

  13. G J – Gintaras Jasaitis ( Buves Generalinio prokuroro pavaduotojas),

  14. P R – PedRytis (Komsomolka)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Už Venckienę
   2012-04-21 – 20:06
   1. Prezidentė. Palaiko teismų sprendimų nevykdymą, advokatauja Venckieenei, kad “sprendimas vykdomas “švelniai” (kuo skiriasi nuo nevykdymo?). Aiškiai atstovauja Venckienei, pareikšdama, kad ji gali kiek nori bandyti diskredituoti valstybines institucijas, tačiau sankcijų jai nebus.
   2. Seimo pirmininkė net neužsimena apie teismų sprendimų vykdymą, tik siūlp patenkinti Venckinės reikalavimus ir nurodinėja motinai, kad ji turi atiduoti savo vaiką Venckienei.
   3. Premjeras net neužsimena apie teismų sprendimų vykdymą, bet siūlo pradėti naują teismų maratoną, dėl mergaitės apgyvendinimo neutralioje aplinkoje. Nesvarbu, kad jau esantis maratonas tęsiasi penktus metus. Nesvarbu, kad jei ir po kito maratono, po dar kelių metų, Venckienė taip pat sėkmingai nevykdys sprendimų, jei jie jai nepatiks. Kubilius iki begalybės siūlo palikti padėtį tokią, kurios nori Venckienė.
   4, Policijos generalinis komisaras kalba ne apie teismų sprendimų įvykdymą (savo tiesiogines pareigas), o bando apgintį esamą padėtį, bandydamas žlugdyti vykdymą kalbomis apie vaiko socializaciją, sąlygas, nors tai absoliučiai ne jo kompetencijoj, bet tinka Venckienei.
   5. Kauno policija, vietoj to, kad užtikrintų teismo sprendimo vykdymą, klauso Venckinės motinos komandų “Mergaitė niekur neis” ir jas stropiai vykdo. Komisaras stovi kaip stulpas ir nereaguoja žiūrėdamas kaip giminės žlugdo vykdymą, slegia, drąsko vaiką.
   6. Kauno vaikų teisių apsaugos skyrius absoliučiai pavaldus Vebnckienei, nes nesurengė NEI VIENO teismų sprendimais numatyto motinos ir vaiko susutikimo be Venckų-Kedžių kontrolės. Taip pat įvykdė pašalinių asmenų (bet Venckienės giminių) nurodymus nutraukti teismo sprendimo vykdymą.
   7, Kauno savivaldybės direktorius vykdo Venckienės norus ir nenutraukia lainosios globos, nors tai globai nėra įstatyminio pagrindo, kai priimti teismo sprendimai grąžinti vaiką motinai (to jis nevykdo nuo 2011.12.16)
   8. Grupė seimo narių atvirai ir įžūliai ragina nesilaikyti teismo sprendimų, ne taip tinka Venckienei. Tie seimo nariai, netgi suplanavę kaip užkirsti kelią sprandimo vykdymui, panaudojant seimo nario imunitetą.
   9. Europarlamentaras, ne tik kad neužsimena apie būtinybę vykdyti teismų nutarimus, bet jis net degia Venckienei neįtikusius pareigūnus, valstybines institucijas, pasiremdamas laikraščių iškarpomis, “galimai”, “ir kas galėtų paneigti..?” lygio “argumentais”
   Ir t.t.t.t.t.
   Kai LIetuva už šių pareigūnų, aukščiausio rango politikų raginimus nesilaikyti teismų sprendimų, įstatymų mokės milžiniškas baudas pagal EŽTT sprendimus, nei vienas iš minėtųjų nepatirs nei mažiausio diskomforto, o tuo labiau nuostolių. Mokės valstybė – tai yra mes.
   P.S. Kaip tik konkretaus Landsbergio dėka, Lietuva jau sumokėjo baudas Butkevičiui. To paties EŽTT sprendimu. Landsbergiui tai nekainavo nei cento, nors kaip tik dėl jo pareiškimų, darančių įtaką teismams ir buvo skirtos baudos.
   O Venckienės gerbėjai bando vaizduoti, kad jie prieš kažką kovoja, prieš kažkokį mistinį klaną, kurio NEI VIENO atstovo JOKIU konkrečiu kaltinimu apkaltinti negali. NEI VIENO NEI VIENU. O va Venckienę KONKREČIAI palaiko aukščiausi politikai ir pareigūnai. Nekalbant apie žemesnes grandis

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Padėk kablelį ir suprasi, ko verta tavo sąžinė prieš Aukščiausiąjį ”Kedytę sunaikinti pasigailėti negalima”

    Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Na ,kam dar neaišku ,kurioje pusėje žmonės ir kiek jų palaiko Venckų Kedžių kovą

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • aišku, kieno pusėje žmonės
   kiek palaiko Venckų Kedžių kovą sunku pasakyti.
   gal truputį padididinu, bet manau kokie pora tūkstančių tikrai bus

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. jei jūsų sažinė ir vidinis balsas sako -eikit ,tai ir eikit ,nepaisydami jokių valdininkų draudimų
  Ačiu jums ,šviesuoliai menininkai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. tai žvaigždžių patvory kaip ir nebus?kažkokie negirdėti vardai,norintys užsidirbti…kad ir patvory…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • didžiausia žvaidždė LT tai sutenerė zoologinė baidyklė. O Klonio gatvėj pasirodo puikios grupės ir atlikėjai dainuojantys gyvai, o ne žiobčiojančios ir bebalsės kaip “šarkos”, bunkės ir naujos pupytės.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kiekvienas puikumą suprata savaip
    Tik reikia skirti pvz. grupes nuo atskirų atlikėjų. Skelbiama apie grupę “poliarizuoti stiklai. kuri viešai atsisakė, o vienintelis vokalistas iš tos grupės pranešė kad jis dainuoja ne kaip grupės narys, o kaip privatus dainininkas.
    Praktiškai visi dalyviai – beveik niekam nežinomi (neginčiju kad jie puikūs) ir vestuvinių balių lygio.(kaip tik vestuvėse visada dainuojama gyvai, o ne žiopčiojama pagal fonogramą).
    Savaime aišku, kai neapykanta užtęmdo akis ausis ir sąmonę, o viską užvaldo fanatiška meilė stabui, bet kas, kas tik įkalbamas, priprašomasir nuperkamas pakoncertuoti, atrodo puikus.
    Kad aš teisus, įrodo tavo isteriški šmeižtai Stankūnaitės atžvilgiu. Niekas čia jos neminėjo, bet tavo sąmonę užvaldžiusi neapykanta be prakeiksmų gyventi tau neleidžia.
    Todėl ir yra tokia šlykšti ta venckienės patvorio kanalizacija

    Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gaunantysis. 2012 balandžio 2 d
  Gerb. kun. Jonai Varkala, jei atsisakote dėl tiesos Kedžiuose savosios bažnyčios, tai turite suvokti, kad Dievas taip panorėjo. Jei ir Jūs eisite klystančios bažnyčios keliu, jūsų buvimas Kedžių kieme bus beprasmis. Aš gaunu Apraiškas ir noriu, kad įtikėtumėte į Gyvojo Dievo Žodį- Evangeliją.

  24. JĖZAUS APRAIŠKA 2012 balandžio 2 d.
  Sveika, Marija malda iššaukė ir dar iššauks didesnes riaušes, budėkite visi naujojo dievo įvedimo. Tik Tėve mūsų ir Garbė Dievui maldomis, turi būti išgelbėta mergaitė. Jei nepaklusite Viešpačių nuorodai, susijaukimą turėsite ne tik tautoje, bet ir už jos ribų. Septynių Tėve mūsų ir Garbė Dievui maldoje slypi Didžioji Jėzaus išganomoji Dvasia- Dievas. Aš įspėju griežtai, įvykdykite dangiškąją valią. Mano galybė danguje ir žemėje, budėkite antrajame atėjime, vykdome su savuoju Tėvu teisminį procesą, į kurį susieina septynių konfesijų dalinės dalys. Amen+++++++
  Septynių kryžių citadelėje budėkite savyje, daugeliui Aš, Jėzus, tapau niekuo, įspėju jus visus griežtai. Amen+++++++ Prašantiems – aš, Jėzus, dosnus, o susitaikiusiems, dovanoju savąją ramybę. Amen Jėzus.
  ŠVENČIAUSIOSIOS IR NEKALČIAUSIOSIOS JĖZAUS ŠIRDIES ROŽANČIUS
  (2010 m. balandžio 27 d., šia Rožančiaus malda, Viešpats Jėzus įveda į tiesos pilnatvę).
  PRADŽIA
  + VARDAN DIEVO TĖVO, IR SŪNAUS, IR ŠVENTOSIOS DVASIOS. AMEN.
  Malda į Nekalčiausiąją ir Švenčiausiąją Jėzaus Širdį
  GERASIS JĖZAU, atleisk bedvasiams, norintiems naujojo Tavojo nukryžiavimo, sugrąžink savąją maldą tautos atpirkai ir dvasios išugdymui.
  P I R M O J I D A L I S
  Džiaugsmingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas gauna vardą
  VIEŠPATIE, DIEVE, pasigailėk puolusios tautos!
  Nuo kryželio pirmas karolėlis: TĖVE MŪSŲ.
  Trys karolėliai: GARBĖ DIEVUI TĖVUI.
  Vienas karolėlis prieš medalikėlį: GARBĖ DIEVUI TĖVUI.
  Dešimt karolėlių: 10 kartų TĖVE MŪSŲ.
  Vienas karolėlis tarp paslapčių: (3 kartus) PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE!
  Užbaigus paskutinę paslaptį, ant medalikėlio atkalbėti TIKIU DIEVĄ TĖVĄ.
  Meldžiantis reikia apmąstyti Švenčiausiosios ir Nekalčiausiosios Jėzaus Širdies kruvinąją kančią.
  Antroji paslaptis
  Išganytoją aplanko trys išminčiai
  ŠVENČIAUSIASIS VIEŠPATIE JĖZAU CHRISTAU, išgelbėk bedvasius tautoje vaikus.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Trečioji paslaptis
  Šventasis Jonas krikštija Išganytoją
  MIELIAUSIASIS IŠGANYTOJAU, išlaikyk Bažnyčias tik tikrame Jėzaus Christaus tikėjime.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas atsimaino
  GERASIS VIEŠPATIE DIEVE, apsaugok tautą nuo baisių karo audrų ir plintančių užkrečiamųjų ligų.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Išganytojas įžengia į Jeruzalę
  DIEVE TĖVE, pasigailėk alkstančių žmonių, padėk vargo ir skurdo nepritekliuje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  A N T R O J I D A L I S
  Skausmingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas išduodamas
  JĖZAU, padėk tautai nešti vargo ir kančių kryžių, suteik malonių į Tave Meilingąjį besišaukiantiems.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Antroji paslaptis
  Išganytojas paliekamas mokinių
  GERASIS DIEVE, uždek žmonių širdyse karštąją meilę, leisk vaikams daugiau pamilti savo gimdytojus.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.

  Trečioji paslaptis
  Šventasis Petras išsigina Išganytojo
  JĖZAU, DIDŽIOJI MEILE, sutaurink kunigų širdis, kad krikščionys išliktų tikrajame tikėjime.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas pasmerkiamas mirti
  VIEŠPATIE, savo skausmu ir sielvartu nuplauk tautos nuopuolius, sutvirtink meilę valdžios sandūroje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Nukryžiuotas Išganytojas išjuokiamas
  GERASIS DIEVE, atleisk Tave išjuokiantiems ir išduodantiems naujam nukryžiavimui.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  T R E Č I O J I D A L I S
  Garbingosios paslaptys
  Pirmoji paslaptis
  Išganytojas prisikelia iš numirusių
  MIELIAUSIASIS JĖZAU CHRISTAU, padėk Tavęs neišpažįstantiems, atsiųsk Šventąją Dvasią, kad nebeklaidžiotų tamsybės kelyje.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Antroji paslaptis
  Išganytojas siunčia į pasaulį savo mokinius
  JĖZAU KANTRUSIS IR NUOLANKIAŠIRDI, atleisk visiems, kurie nemyli savo artimo, užstok prieš Aukščiausiąjį Teisėją.
  Gailestingoji Motina, vargšų Globėja ir Užtarėja, užtark visus vargstančius.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Trečioji paslaptis
  Išganytojas laimina savo mokinius
  GAILESTINGASIS JĖZAU CHRISTAU, palengvink ligoniams kančias, leisk nežūti kūno ir dvasios skurde.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Ketvirtoji paslaptis
  Išganytojas sėdasi Dievo Tėvo dešinėje
  AUKŠČIAUSIASIS TEISĖJAU DIEVE TĖVE, neatstumk puolusių dvasioje, kurie Sakramentus ėmė be pagarbos ir nuolankumo.
  Leisk, Viešpatie, išmelsti Šventosios Dvasios malonę, kad meilingasis Tavo Sūnaus Kūnas ir Kraujas būtų gaunamas su palaimingąja malone.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ.
  Penktoji paslaptis
  Išganytojas atėjo pasaulio teisti
  GERASIS DIEVE, neatstumk nei vieno nuo šviečiančio savojo tako, leisk išvysti Tavo skaistųjį Veidą, leisk džiaugtis danguje su visais Šventaisiais, kurių užtarime gyvename ir nesuvokiame.
  3 PASIGAILĖK MŪSŲ, VIEŠPATIE! 10 TĖVE MŪSŲ,
  1 TIKIU DIEVĄ TĖVĄ.
  Trečiosios dalies užbaiga
  VIEŠPATIE JĖZAU CHRISTAU, dėkojame Tau, kad leidai atkalbėti šią garbingąją maldą.
  Išklausyk mūsų prašymų, kad nei viena siela nežūtų dvasios ir nežinojimo skurde.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • daunyte, isgerk paracetamolio su purgenu, nuims sirdasopi kaip ranka, Turesi kita rupesti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Dziugu, kad muzikantai ir artistai palaiko maza mergaite. Gaila, kad negaliu padeti apginti mergaites. Bet palaikau Venskus ir Kedzius. Lietuviai susitvarke su rusu okupacija, susitvarkys ir su politine mafija ir su pedofilu bureliu. Lietuviai turi susivieniti ir padeti ne tik siai mergaitei, bet ir visiems lietuvos vaikams issivaduoti nuo politines mafijos ir pedofilu dirbanciu aukstuose postuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. aciu aciu aciu visiems nepabugusiems ministo gasdinimu.Lietuva bando tiestis ir kovoti su netiesa

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. IS KOMENTARU
  2012-04-21 – 00:00

  2012-04-20 – 20:56

  Tai ką, ponai valdžiažmogiai – kūriai, slušniai, žiobienės, vaicekauskienės, černiauskai, nesusipratę seimo nariai ir kiti, “stovintys po medžiu”….. Labai ausis rėžia dainos ir eilės Garliavoje? Nebesimiega? Planai byra?
  Istorijos ratas kartojasi… O gal tu, gelūnai, iš mokymo programų išimsi ir Maironį, kuris sakė:

  Nebeužtvenksi upės bėgimo,
  Norint sau eitų ji pamažu;
  Nebsulaikysi naujo kilimo,
  Nors ji pasveikint tau ir baisu.

  Naujos idėjos – darbas ne vaiko:
  Užtvenktos mėto audrų žaibus!
  Nesustabdysi bėgančio laiko:
  Vaikas tik trukdo amžių darbus.

  Vyrai lietuviai, auštančią dieną
  Mūsų nors sūnūs visgi išvys!
  Griaukime amžiais užverstą sieną,
  Norint gailėtųs jos beprotys!

  Amžiais pavergta keliais tėvynė;
  Jos atgimimą jaučia dvasia.
  Ginkim, ką mūsų proseniai gynė!
  Žadinkim brolius meile drąsia!

  Ginkime kalbą, žemę, jos būdą!
  Stokim į darbą kaip milžinai!
  Laimina Dievas sėjamą grūdą,
  Laimina vaisių: gema šimtai.

  Kas vakarykščio sapno ieškotų,
  Tam labą naktį galim užtraukt;
  Svetimą rūbą kas dar nešiotų,
  Tam nusibostų galo belaukt.

  Gal jau laikas pradėti rūpintis savo atgaila, ateitimi, kol sraunus pavasario polaidžio vanduo jūsų nenuplovė į šiukšlyną?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Seimo nariai nepalaikę Songailos YPATINGOJO prokuroro institucijos prokjekto says:

  Adomėnas Mantas TSLKDF
  Aleknaitė Abramikienė Vilija TSLKDF
  Anušauskas Arvydas TSLKDF
  Auštrevičius Petras LSF
  Bacevičius Vaidotas TSLKDF
  Baltraitienė Virginija DPF
  Bilotaitė Agnė TSLKDF
  Bucevičius Saulius DPF
  Čaplikas Algis LCSF
  Dagys Rimantas Jonas TSLKDF
  Dumbrava Algimantas TTF
  Dumčius Arimantas TSLKDF
  Graužinienė Loreta DPF
  Jankauskas Donatas TSLKDF
  Juozapaitis Jonas LSDPF
  Karosas Justinas LSDPF
  Kašėta Algis LSF
  Kazulėnas Algis TSLKDF
  Kondrotas Jonas DPF
  Kubilius Andrius TSLKDF
  Kuodytė Dalia LSF
  Kuzminskas Kazimieras TSLKDF
  Liesys Jonas LCSF
  Mackevič Michal TTF
  Margevičienė Vincė Vaidevutė TSLKDF
  Matulas Antanas TSLKDF
  Matuzas Vitas TSLKDF
  Narkevič Jaroslav TTF
  Olekas Juozas LSDPF
  Pečeliūnas Saulius TSLKDF
  Petrauskienė Milda LSDPF
  Ramelis Konstantas MG
  Sabatauskas Julius LSDPF
  Salamakinas Algimantas LSDPF
  Sysas Algirdas LSDPF
  Steponavičius Gintaras LSF
  Stirblytė Arūnė LCSF
  Stundys Valentinas TSLKDF
  Šedbaras Stasys TSLKDF
  Šiaulienė Irena LSDPF
  Šukys Raimondas LCSF
  Talmont Leonard TTF
  Tamašauskas Erikas LSF
  Valinskienė Ingrida LCSF
  Vareikis Egidijus TSLKDF
  Vidžiūnas Arvydas TSLKDF
  Žeimys Pranas TSLKDF
  Žemaitaitis Remigijus TTF
  Žilinskas Rokas TSLKDF

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Dziugu, kad muzikantai ir artistai palaiko maza mergaite. Gaila, kad negaliu padeti apginti mergaites. Bet palaikau Venskus ir Kedzius. Lietuviai susitvarke su rusu okupacija, susitvarkys ir su politine mafija ir su pedofilu bureliu. Lietuviai turi susivieniti ir padeti ne tik siai mergaitei, bet ir visiems lietuvos vaikams issivaduoti nuo politines mafijos ir pedofilu dirbanciu aukstuose postuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. 2012-04-20 – 20:56

  Tai ką, ponai valdžiažmogiai – kūriai, slušniai, žiobienės, vaicekauskienės, černiauskai, nesusipratę seimo nariai ir kiti, “stovintys po medžiu”….. Labai ausis rėžia dainos ir eilės Garliavoje? Nebesimiega? Planai byra?
  Istorijos ratas kartojasi… O gal tu, gelūnai, iš mokymo programų išimsi ir Maironį, kuris sakė:

  Nebeužtvenksi upės bėgimo,
  Norint sau eitų ji pamažu;
  Nebsulaikysi naujo kilimo,
  Nors ji pasveikint tau ir baisu.

  Naujos idėjos – darbas ne vaiko:
  Užtvenktos mėto audrų žaibus!
  Nesustabdysi bėgančio laiko:
  Vaikas tik trukdo amžių darbus.

  Vyrai lietuviai, auštančią dieną
  Mūsų nors sūnūs visgi išvys!
  Griaukime amžiais užverstą sieną,
  Norint gailėtųs jos beprotys!

  Amžiais pavergta keliais tėvynė;
  Jos atgimimą jaučia dvasia.
  Ginkim, ką mūsų proseniai gynė!
  Žadinkim brolius meile drąsia!

  Ginkime kalbą, žemę, jos būdą!
  Stokim į darbą kaip milžinai!
  Laimina Dievas sėjamą grūdą,
  Laimina vaisių: gema šimtai.

  Kas vakarykščio sapno ieškotų,
  Tam labą naktį galim užtraukt;
  Svetimą rūbą kas dar nešiotų,
  Tam nusibostų galo belaukt.

  Gal jau laikas pradėti rūpintis savo atgaila, ateitimi, kol sraunus pavasario polaidžio vanduo jūsų nenuplovė į šiukšlyną?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. NACIONALINIO dramos teatro aktorė Diana Anevičiūtė:
  AČIŪ VISIEMS, mane PALAIKIUSIEMS.
  Šiandieniniame pasirodyme aš nelikau viena: prie manęs savo tinkamai parinktomis eilėmis prisijungė kun. Robertas Grigas (tas pats kunigas, kuris dar sovietinėje armijoje atsisakė bučiuoti svetimą vėliavą ir duoti priesaiką, Sausio 13-ją budėjo Parlamente, kuris šiandien tyli).
  Taip pat savanoriškai prisijungė muzikas Vytautas Mockus iš Kauno, improvizuotai poezijai pritaręs vargonėliais ir varpeliais. Be to į mūsų koncertą fleita įsiliejo pati Deimantė Kedytė (kuriai, atseit, trukdė mūsų koncertai).
  Po jos koncertavo Vilniaus Antakalnio vidurinės mokyklos III klasės moksleivė Aistė Kamarauskaitė: ji man buvo aukščiausias pilietiškumo ir drąsos pavyzdys, nors jai tik 10 metų. Ji atliko dvi dainas: “Žiogas” ir “Ankstų rytą”, be to – dar ir keletą šokių.
  Po Vilniaus teismo sprendimo ir Kultūros ministro rekomendacijų, Dangus šiandien nebesišypsojo. Greičiau verkė. Beveik 100 žmonių (įskaitant ir kaimynus) – su skėčiais, stati 2 valandas klausėsi eilėraščių ir muzikos. Ačiū visiems ir kiekvienam, dalyvavusiems Ten, arba mintimis.
  Visi jaučiame, kad ir vėl ateis ta baisi jėga grobti mergaitės. Vėl girdėsime vaiko klyksmą. Įsirašykime jį giliai į savo širdį, ir atsakykime sau: ką padarėme, kad mūsų sąžinė būtų švari.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Po jos koncertavo Vilniaus Antakalnio vidurinės mokyklos III klasės moksleivė Aistė Kamarauskaitė: ji man buvo aukščiausias pilietiškumo ir drąsos pavyzdys, nors jai tik 10 metų.
   zzzzzzzzzzzzzzzzz
   Pastaba

   Venckienės patvorio kanalizacija susirado dar vieną mažametė auką

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...