Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 28 Penktadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. kam ta durniu video idejot ? :))) koks cia jo vaidmuo ? parodyt kad prie tvoros normaliu nera ? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dekokime didziajai koncervei gegutinienei, kad paskyre parankine zioba, kuri kraipydama stora, ispampusi zarnyna, nesugeba nieko doro dirbti, tik pildyti pedofilu pasturgaliu kremavima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. prieš kelias dienas teko kalbėtis su vienu teisininku- padoriu…Jis buvo skaitęs bylą…pasakė tik tiek : kad mergaitė tvirkinta pakankamai įrodymų…, kad tvirkinta su stankūnaitės pagalba, taip pat pakankamai įrodymų…, tačiau didelių pinigų pagalba nupirkta televizijos laidos, teisėjai…ir t.t.,…Ir jei bus mergaitė paimta ( o tas jau atsitiko)…, ji bus apdorota vaistų pagalba…., suluošinta visam gyvenimui… arba… gali būti dar blogiau…Jis pasakė (teisininkas) TEISINGUMO NĖRA….Iš tikrųjų tai baisu tokioj šaly gyventi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Prieš porą dienų pasisvečiuoti iš Anglijos atvyko giminaitės šeima su mažamete dukrele. šiandien pat pasiūlysiu kuo greičiau palikti šią nusmurgusią valstybę, nes dar pedofilai pamatys mergytę ir duos policijai užsakymą.
  Žmonės, budėkit ir saugokit savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. pasitelkė patrulius iš Vilniaus. Per daug atleido lėšas taupydami. Ar seniai policininkai basi piketavo dėl blogų sąlygų? Dabar iš kailio išsinėrė, kad įtiktų šeiomininkams.
  Ne tik tauta niekinga, bet ir policija

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Žiūrint į vaizdus, tai matosi, kad mergaitė išnešta nešte, net be batų. Tai čia nėra prievarta prieš vaiką. Motina turėjo ją išsivesti už rankos, gražiai, ne taip kaip dabar. Tai kuo dabar skiriasi Lietuva nuo Baltarusijos ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ar komunizmo šmėklai galioja įsakymai? Šmėklos eina pro uždarytas duris, langus ir ji nuo seno klaidžioja po Europą. Sąjūdis tik pakeitė jos formą ir jos mutantus Lietuvoje. Vidinė okupacija baisesnė. JIE paminėjo R. Kalantos įvykius savaip prisimindami savo “jėgą” ir proga buvo pasinaudoti bejėgia mergaite. Po “KALANTINĖS” operacijos prieš mergaitę policija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad mergaitės atžvilgiu policios pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai. Pranešama, kad sulaikyti 36 asmenys. Kun. Mindaugo Martinaičio liūdijimas. Specialiosios pajėgos pjovė duris, daužė langus, o mergaitė visą laiką verkė. Buvęs NATO ginkluotųjų pajėgų vadas Europoje W. Klarkas pradėdamas savo dienos tarnybą, pirmiausiai pasikviesdavo dienos darbų aptarimui kunigą kapelioną. Po kunigo pokalbo pas vadą eidavo tarnybiniais reikalais kiti karininkai ir kaip sakė vadas jie tada neišdrysdavo ką nors “pameluot” nes kunigai nemeluoja. Negerbiami pareigūnai brutalaus elgesio. Kodėl jūs melagingai liūdijate prieš kunigą. Vadinamės NATO valstybe ir jos tarnautojų pasitikėjimą išduodate melu. Dabar sugrąžinti per prievartą paimtą mergaitę tetai Venckienei turite kuo greičiau JŪS PAREIGŪNAI. Melas šaukiasi DANGAUS keršto. Nežinau ar yra JŪSŲ kodekse toks “grasinimas DANGAUS bausmėmis”. Jos daugumoje ištinka nelaimėmis. Tie paregūnai kurie vykdydami įsakymą griovė Meškuičių Kryžių kalną, visi žuvo tragiškai. Tą patvirtinti jums gali Šiaulių m. ano meto Vykdomojo komiteto dokumentai. Tai ne gasdinimas tik prašymas Viešpaties atleidimo tiems kurie nežino ką daro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. zmones vistiek tyles,nzn kas dar baisiau begali buti-negi ir dabar mes sutiksime kad vel gyventumem po senovei,sus geju paradais ir pedofilu laisve???????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kaip vaizdelis žiūrint iš savo urvų? Gražu?
  Pakomentavot, laiką ne veltui praleidot.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tai galutinis ir vienareikšmiškas patvirtinimas, kad Lietuvos valdžia tarnauja nusikalstamam pedofilų klanui, o į dorų žmonių reikalavimus ir į mažos mergaitės interesus jai nusispjaut.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. LIETUVOJE VAIKUS SODINA Į KALĖJIMUS,TEGU PARODO NUTARTĮ,KAD TAIP GALIMA,ŠIANDIEN DEIMANTĘ KĖDYTĖ GĖDINGAI PRIEVARTA STANKŪNAITĖS IR JOS ADVOKATO BUVO IŠNEŠTA IR IŠVEŽTA VISŲ MANYMU Į KALĖJIMĄ PAS STANKŪNAITĘ…KAS PAAIŠKINS TAUTAI<KURIE GINA VAIKŲTEISES LIETUVOJE(VAIKŲ GLOBOS TARNYSTĖS ,KAS RŪPINTUSI VAIKAIS LIETUVOJE NĖRA)PATYS ŽMONĖS TURI APGINTI VAIKĄ<KURIS BEJĖGIS APSIGINTI PRIEŠ ARMIJĄ GINKLUOTŲ…….DUOKIT KALĖJIMO ARESĄ,MES NORIM ĮSITIKINTI<KAD SU MERGAITE NIEKO BLOGO NEDARO….VISI TEŠNEKA<KAD MERGAITĖ UŽMIGDYTA IR MIEGOS DAR MĖNESĮ<NES NEI STANKŪNAITEI <NEI JOS ADVOKATUI MERGAITĖ VISAI NERŪPĖJO….PAIMKITE NEUTRALŪS KORESPONDENTAI INTERVJU IŠ MERGAITĖS…PAS VENCKIENĘ VISI GALĖJO PAKALBĖTI SU MERGAITĘ IR ŽINO JOS NUOMONĘ….TEGU DUODA NUTARTĮ<KAD NUO ŠIANDIEN GALIMA VAIKUS SODINTI ĮŠ KALĖJIMUS>>>

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ATSAKAS TURI BUTI VIENAS …TAIKUS PASIPRIESINIMAS…..VISI VIENINGAI ATSISAKO MOKETI VISUS MOKESCIUS ,NES VISTIEK JIE PANAUDOJAMI NE DEMOKRATISKIEMS TIKSLAMS.
  Budami vieningi visiems anstoles “vaicekauskienes” neatsius.
  Reikalingas tik vieningumas.
  O pasivaiksciojimas prie prezidenturos tik “ubago prasimas ismaldos is pono” jeigu mes tik to verti ir bijome kiekvienas del savo kailio tai apsimetinekime ir klausykime valdzios kaip gera gyventi “DEMOKRATISKAME “eurosajuze.
  Jeigu dabar to nedarysime tai neverta mums vadintis LIETUVA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu. Mokesčių nemokėjimas, kitos nepaklusnumo akcijos. Kaip nepaklusnumo akcija tinka – dalyvavimas referendume ir pasisakymas prieš AE statybas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. savo nusikalstamais nuosprendziais ir nutartimis zudo zmones. Pasaulis sos…sos…sos…Gelbekite????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. KGB banditu klanas,kuriu smaigalyje VSD-KGB ,klaniniai prokurorai,teisejai ir kai kurie politikai!!!!! Jie planuoja nusikaltimus,pagrobimus,nuzudymus ir …vsio po zakonam… klaidina prezidente jog viskas vyksta grai,tvarkingai ir pagal istatymus!!!Relybe visai kitokia!!!!!KGB banditu klanas -ziaurus,vienigas ir Lietuva laiko savo sysaluotose rankose!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pagaliau įvyko tai, kas seniai turėjo įvykti. Labai džiaugiuosi. Pagarba advokatui ir kitiems šauniai sudalyvavusiems išlaisvinimo operacijoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kur buvo nuolatiniai filmatoriai, kur tie, kurie žadėjo apkabint ir neduot. Ar niekas su mobiliuoju negalėjo nufilmuot? Apie kameras papasakojo visai Lietuvai! Tai reikėjo kokią slaptą įtaisyt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tai štai kam reikalingos Lietuvai spec. pajėgos ir policija!!!!!! Įsižiūrėkite, kokie zombiški jų veidai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kuri turi teise suimti mafijai atvirai tarnaujancius prokurorus ir teisejus???????????????????????????????????/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kai banditu ir mafijos rankose pareigos, istatymai,nutartys ir …vsio po zakonam… vyksta viskas gerai:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. vykdomi ziaurus nusikaltimai pries mergaite,zmones ir pries teisinguma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. straipsnyje policijos pareigunai nurodo, “Mergaitės atžvilgiu policijos pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai.

  kurgi ne eilinį kartą vėl meluos visi išsijuosę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. 15 min. straipsnyje policijos pareigunai nurodo, “Mergaitės atžvilgiu policijos pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai.

  kurgi ne eilinį kartą vėl meluos visi išsijuosę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. kas tirs si ivyki? tie patys kurie ir suplanavo ziauru vaiko pagrobima??????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ko nerodo kur išvežė mergaitė??tegu pašnekina kas….žmonės nori žinoti kur padėjo mergaitę ir ką su ja daro…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. kauno diena taip patalpino videoįrašą, kuriame aiškiai matoma, kad mergaitė klykia.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Viskas, ką reikėtų žinoti apie universalias padangas
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...