Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 4 Ketvirtadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. kam ta durniu video idejot ? :))) koks cia jo vaidmuo ? parodyt kad prie tvoros normaliu nera ? :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Dekokime didziajai koncervei gegutinienei, kad paskyre parankine zioba, kuri kraipydama stora, ispampusi zarnyna, nesugeba nieko doro dirbti, tik pildyti pedofilu pasturgaliu kremavima.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. prieš kelias dienas teko kalbėtis su vienu teisininku- padoriu…Jis buvo skaitęs bylą…pasakė tik tiek : kad mergaitė tvirkinta pakankamai įrodymų…, kad tvirkinta su stankūnaitės pagalba, taip pat pakankamai įrodymų…, tačiau didelių pinigų pagalba nupirkta televizijos laidos, teisėjai…ir t.t.,…Ir jei bus mergaitė paimta ( o tas jau atsitiko)…, ji bus apdorota vaistų pagalba…., suluošinta visam gyvenimui… arba… gali būti dar blogiau…Jis pasakė (teisininkas) TEISINGUMO NĖRA….Iš tikrųjų tai baisu tokioj šaly gyventi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Prieš porą dienų pasisvečiuoti iš Anglijos atvyko giminaitės šeima su mažamete dukrele. šiandien pat pasiūlysiu kuo greičiau palikti šią nusmurgusią valstybę, nes dar pedofilai pamatys mergytę ir duos policijai užsakymą.
  Žmonės, budėkit ir saugokit savo vaikus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. pasitelkė patrulius iš Vilniaus. Per daug atleido lėšas taupydami. Ar seniai policininkai basi piketavo dėl blogų sąlygų? Dabar iš kailio išsinėrė, kad įtiktų šeiomininkams.
  Ne tik tauta niekinga, bet ir policija

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Žiūrint į vaizdus, tai matosi, kad mergaitė išnešta nešte, net be batų. Tai čia nėra prievarta prieš vaiką. Motina turėjo ją išsivesti už rankos, gražiai, ne taip kaip dabar. Tai kuo dabar skiriasi Lietuva nuo Baltarusijos ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ar komunizmo šmėklai galioja įsakymai? Šmėklos eina pro uždarytas duris, langus ir ji nuo seno klaidžioja po Europą. Sąjūdis tik pakeitė jos formą ir jos mutantus Lietuvoje. Vidinė okupacija baisesnė. JIE paminėjo R. Kalantos įvykius savaip prisimindami savo “jėgą” ir proga buvo pasinaudoti bejėgia mergaite. Po “KALANTINĖS” operacijos prieš mergaitę policija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad mergaitės atžvilgiu policios pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai. Pranešama, kad sulaikyti 36 asmenys. Kun. Mindaugo Martinaičio liūdijimas. Specialiosios pajėgos pjovė duris, daužė langus, o mergaitė visą laiką verkė. Buvęs NATO ginkluotųjų pajėgų vadas Europoje W. Klarkas pradėdamas savo dienos tarnybą, pirmiausiai pasikviesdavo dienos darbų aptarimui kunigą kapelioną. Po kunigo pokalbo pas vadą eidavo tarnybiniais reikalais kiti karininkai ir kaip sakė vadas jie tada neišdrysdavo ką nors “pameluot” nes kunigai nemeluoja. Negerbiami pareigūnai brutalaus elgesio. Kodėl jūs melagingai liūdijate prieš kunigą. Vadinamės NATO valstybe ir jos tarnautojų pasitikėjimą išduodate melu. Dabar sugrąžinti per prievartą paimtą mergaitę tetai Venckienei turite kuo greičiau JŪS PAREIGŪNAI. Melas šaukiasi DANGAUS keršto. Nežinau ar yra JŪSŲ kodekse toks “grasinimas DANGAUS bausmėmis”. Jos daugumoje ištinka nelaimėmis. Tie paregūnai kurie vykdydami įsakymą griovė Meškuičių Kryžių kalną, visi žuvo tragiškai. Tą patvirtinti jums gali Šiaulių m. ano meto Vykdomojo komiteto dokumentai. Tai ne gasdinimas tik prašymas Viešpaties atleidimo tiems kurie nežino ką daro.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. zmones vistiek tyles,nzn kas dar baisiau begali buti-negi ir dabar mes sutiksime kad vel gyventumem po senovei,sus geju paradais ir pedofilu laisve???????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kaip vaizdelis žiūrint iš savo urvų? Gražu?
  Pakomentavot, laiką ne veltui praleidot.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tai galutinis ir vienareikšmiškas patvirtinimas, kad Lietuvos valdžia tarnauja nusikalstamam pedofilų klanui, o į dorų žmonių reikalavimus ir į mažos mergaitės interesus jai nusispjaut.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. LIETUVOJE VAIKUS SODINA Į KALĖJIMUS,TEGU PARODO NUTARTĮ,KAD TAIP GALIMA,ŠIANDIEN DEIMANTĘ KĖDYTĖ GĖDINGAI PRIEVARTA STANKŪNAITĖS IR JOS ADVOKATO BUVO IŠNEŠTA IR IŠVEŽTA VISŲ MANYMU Į KALĖJIMĄ PAS STANKŪNAITĘ…KAS PAAIŠKINS TAUTAI<KURIE GINA VAIKŲTEISES LIETUVOJE(VAIKŲ GLOBOS TARNYSTĖS ,KAS RŪPINTUSI VAIKAIS LIETUVOJE NĖRA)PATYS ŽMONĖS TURI APGINTI VAIKĄ<KURIS BEJĖGIS APSIGINTI PRIEŠ ARMIJĄ GINKLUOTŲ…….DUOKIT KALĖJIMO ARESĄ,MES NORIM ĮSITIKINTI<KAD SU MERGAITE NIEKO BLOGO NEDARO….VISI TEŠNEKA<KAD MERGAITĖ UŽMIGDYTA IR MIEGOS DAR MĖNESĮ<NES NEI STANKŪNAITEI <NEI JOS ADVOKATUI MERGAITĖ VISAI NERŪPĖJO….PAIMKITE NEUTRALŪS KORESPONDENTAI INTERVJU IŠ MERGAITĖS…PAS VENCKIENĘ VISI GALĖJO PAKALBĖTI SU MERGAITĘ IR ŽINO JOS NUOMONĘ….TEGU DUODA NUTARTĮ<KAD NUO ŠIANDIEN GALIMA VAIKUS SODINTI ĮŠ KALĖJIMUS>>>

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. ATSAKAS TURI BUTI VIENAS …TAIKUS PASIPRIESINIMAS…..VISI VIENINGAI ATSISAKO MOKETI VISUS MOKESCIUS ,NES VISTIEK JIE PANAUDOJAMI NE DEMOKRATISKIEMS TIKSLAMS.
  Budami vieningi visiems anstoles “vaicekauskienes” neatsius.
  Reikalingas tik vieningumas.
  O pasivaiksciojimas prie prezidenturos tik “ubago prasimas ismaldos is pono” jeigu mes tik to verti ir bijome kiekvienas del savo kailio tai apsimetinekime ir klausykime valdzios kaip gera gyventi “DEMOKRATISKAME “eurosajuze.
  Jeigu dabar to nedarysime tai neverta mums vadintis LIETUVA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pritariu. Mokesčių nemokėjimas, kitos nepaklusnumo akcijos. Kaip nepaklusnumo akcija tinka – dalyvavimas referendume ir pasisakymas prieš AE statybas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. savo nusikalstamais nuosprendziais ir nutartimis zudo zmones. Pasaulis sos…sos…sos…Gelbekite????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. KGB banditu klanas,kuriu smaigalyje VSD-KGB ,klaniniai prokurorai,teisejai ir kai kurie politikai!!!!! Jie planuoja nusikaltimus,pagrobimus,nuzudymus ir …vsio po zakonam… klaidina prezidente jog viskas vyksta grai,tvarkingai ir pagal istatymus!!!Relybe visai kitokia!!!!!KGB banditu klanas -ziaurus,vienigas ir Lietuva laiko savo sysaluotose rankose!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Pagaliau įvyko tai, kas seniai turėjo įvykti. Labai džiaugiuosi. Pagarba advokatui ir kitiems šauniai sudalyvavusiems išlaisvinimo operacijoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kur buvo nuolatiniai filmatoriai, kur tie, kurie žadėjo apkabint ir neduot. Ar niekas su mobiliuoju negalėjo nufilmuot? Apie kameras papasakojo visai Lietuvai! Tai reikėjo kokią slaptą įtaisyt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tai štai kam reikalingos Lietuvai spec. pajėgos ir policija!!!!!! Įsižiūrėkite, kokie zombiški jų veidai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kuri turi teise suimti mafijai atvirai tarnaujancius prokurorus ir teisejus???????????????????????????????????/

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Kai banditu ir mafijos rankose pareigos, istatymai,nutartys ir …vsio po zakonam… vyksta viskas gerai:)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. vykdomi ziaurus nusikaltimai pries mergaite,zmones ir pries teisinguma.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. straipsnyje policijos pareigunai nurodo, “Mergaitės atžvilgiu policijos pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai.

  kurgi ne eilinį kartą vėl meluos visi išsijuosę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. 15 min. straipsnyje policijos pareigunai nurodo, “Mergaitės atžvilgiu policijos pareigūnai prievartinių veiksmų neatliko. Po perdavimo mergaitė jaučiasi ramiai.

  kurgi ne eilinį kartą vėl meluos visi išsijuosę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. kas tirs si ivyki? tie patys kurie ir suplanavo ziauru vaiko pagrobima??????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ko nerodo kur išvežė mergaitė??tegu pašnekina kas….žmonės nori žinoti kur padėjo mergaitę ir ką su ja daro…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. kauno diena taip patalpino videoįrašą, kuriame aiškiai matoma, kad mergaitė klykia.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...