Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 26 Ketvirtadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. Neringa, kodel neuzsidarei savo namuose? Juk jei neklystu turi nelieciamybe ir mentai nebutu galeje brautis i tavo namus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. suzvanges antrankiai ant sysaluotu Kondratjevo ranku? Kuris atvirai ir viesai tarnauja banditams ir mafijai?? Visame pasaulyje teisejai tarnaujantys mafijai yra sueminejami !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dieve kodel musu nesaugai kodel leidai atimti Deimantele visa ryta verkiu nerandu vietos, Dieve uz ka???????visi prie prezidenturos!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai ne RĖŽIMAS kaip rašote, o pati normaliausia demokratija su su įstatymų viršenybe prieš anarchiją

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Čia visai kaip Baltarusijoje, suiminėjami žmonės, vykdomas teroras ir prievarta net prieš vaikus….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. naikina …vsio po zakonam… taikius Lietuvos gyventojus. PASAULIS! SOS…SOS..SOS…GELBEKITE!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prarandame galutinai Lietuva….. KGB banditu klanas siryt parode vieninguma ir nebaudziamuma. …vsio po zakonam… jiems pavyko isvogti Lietuvos turta,isplauti is valstybes milijonus,nuzudyti Pociuna,nuzudyti D.Kedi ,pagrobti prievarta mergaite…Jie niekada nesutos !!! Dabar bus …vsio po zakonam…sunaikinta N.Venckiene ,Skuciene po to prezidenteir tt. KGB banditai LietuvojeKGB banditai su pareigomis ir kuriu rankose istatymai , nebaudziamai ne tik tvirkina musu visu vaikus ,bet ir …vsio po zakonam… toliau nebaudziami naikina taikia TAUTA!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ką tik stebėjome, kaip 2012 metais, ES valstybėje Lietuvoje buvo paaukota mergaitė.
  Anot legendos, Gediminui statant Vilniaus pilį taip pat po bokšto pamatais buvo paaukota mergaitė. Kad pilis tvirtai stovėtų, būtų neįveiliama.
  Šis mergaitės aukojimas kiek kitoks. Ji buvo aukojama ilgą laiką, atmetant argumentus, nedirbant teisėsaugai dėl vieno tikslo – kad nesubyrėtų koalicija. Kubiliui buvo mirtinai reikalingas Čapliko gaujos palaikymas seime naujos atominės elektrinės klausimu. Dėl to tiek laiko buvo laikomas teistas ministras Palaitis, dėl to buvo išduoti FNTT pareigūnai o dar anksčiau lygiai taip pat konservatorių (už kuriuos balsuodavau) išduoti VSD pareigūnai, liudiję seimo komisijai.
  Viską galima aukoti, nesilaikyti jokių moralės principų, kažką burbuliuoti apie teisinę valstybę, kai kvepia LABAI DIDELI PINIGAI.
  Tačiau negali būti statoma valstybė ant neteisybės pagrindo. Tai ne valstybė, tai gaujų ir klanų valdomas UAB’as, ne daugiau. Ir joje nėra tikrų piliečių, kurie drąsiai tam pasipriešintų. Tokių labai mažai – jie Garliavos patvoryje. Kiek ten matome žmonių, maždaug tiek Lietuvoje ir piliečių. Tai visiškas valstybės krachas, kurį matėme šiandien ryte. Lietuviškas gestapas prieš saujelę piliečių. Ir tolimesnis avinėlių tylėjimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nera lietuvos yra mizniu ir bailiu krastas nedaugiau.Menkystos jus visi vergai tfiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ateis rinkimai, po to aišku bus tyrimas ir sės tie šimašiai su stankūnaitėm į kalėjimą, oj kaip sės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. teisingai cia yra pedofilija,aisku kad prievarta buvo panaudota,be prievartos nebutu ejus mergaite.grybauskaite ir zinojo kad sendien bus paimta mergaite tai negalejo uzdrausti.neymanoma surasyti visko.!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. vienareiksmiskai tarnauja banditams ir mafijai!! Kada Lietuvoje bus suimti teisejai tarnaujantys MAFIJAI!!!! ITALIJOJE TAI BUVO PADARYTA ,buvo vienu metu suimti 60 teiseju tarnaujantys mafijai. Kodel tai nedaroma Lietuvoje???????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gėdingiausias Lietuvos istorijos puslapis. Kaip prieš nusikaltėlius baisiausius! Net jų taip negaudo. Bet deja deja, čia ne tik Lietuvos problema, čia viso pasaulio bėda. Čia suvadovavo klano galingiausieji. Gėda! Žmonės žmonės, kas mus valdo? Nebegaliu, tokia neviltis apima… Vargšas vaikas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. koki stresa sendien mergaite patyre yvarys vaikus ligas,ar cia lietuva ar pas mus yra vaiku teises nieko pas mus nera laisva lietuva,neturejau sautuvo buciau susaudzius ta padla stankunaitre,ka jus padarete kodel negalejo prezidente apginti matote kokia riksmai vaiko nenori eiti pas tokia motina.stankunaite bus uzversta pamatysit duodu zodi!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. UZLAUZE TEISEJAI VENCKIENEI RANKAS IR PAEME JEGA MERGAITE …BUVO PANAUDOTA PRIEVARTA ..NEJAUGI NEATSIRAS NIEKO VALDZIOJE ,KAD SUSTABDYTU TA PAGROBIMA IR VAIKA GRAZINTU TEN KUR JI NORI GYVENTI????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kauno dienoje yra įdėta ant Stankūnaitės rankų verkianti mergaitė (veidas šiek tiek pridengtas)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. as nesuprantu nejaugi prezidente nieko negali padaryti,kad nebutu kankinama ir traumuojama mergaite.kur vaiku teises dingo vaika kazkokia valkata pardavinedavo, o vaiku teises padare taip, kad jai butu grazinta mergaite,cia ne lietuva o pragaras.paziurekit mergaite nenori eiti saukia klykia pedofile pacia motina vadina ir vistiek vaiku teises padare taip,kad mergaite butu grazinta.ta ziobiene isvis atleisti nuo pareigu.isves dabar ta mergaite ta prostitute y uzsieni pamatysit tenai pardavines.pinigu tai reikes jai tai va gera proga pasipelnyti is mergaites.kokia musu valstybe ziauru ziauru ziauru.,mergaite myli ta venskiene galejo pas ja buti ir saugesne butu buvus.kokia cia gali buti motina jai savo vaika pardavineja padla kitaip nepavadinsi!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Turim moteri prezidente,turim seime tiek moteru…..visos kurcios,pedofilu irstva triumfuoja,o mes prisiseme burna vandens…..neitiketina….nejau MES tylesim,apipilami pamazgom?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ką gi „sveikinu“ Karštą Komentarą ir jo liaupsinamą prezidentę Grybauskaitę, kuri tikrai „neleido“ prieš vaiką naudoti smurto.
  O mums, komentatoriams, ką galiu pasakyti? Gerai, kad artėja Seimo rinkimai. Mes galime buvusiųjų ir vaiko interesų neapgynusiųjų NEBERINKTI. Galime pasistengti, kad į Seimą nebepatektų konservatoriai su šedbarais ir tariamieji krikščionys, visokio plauko liberalai su šimašiais,gelūnais, socialdemokratai su garbės pirmininku Sakalu…Viskas juk mūsų valioj. Mes galime balsuoti už visiškai naujas politines jėgas. Tada dar būtų nors šiek tiek vilties – o gal? O gal teisingumo rasis nors kruopelyte daugiau. Na, o Grybauskaitė prezidento rinkimuose mano balso tikrų tikriausiai negaus. Jūs – kaip norit.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Sveikatos ekspertų taryba: būtina saugoti visuomenės emocinę sveikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...