Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 15 Penktadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. Neringa, kodel neuzsidarei savo namuose? Juk jei neklystu turi nelieciamybe ir mentai nebutu galeje brautis i tavo namus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. suzvanges antrankiai ant sysaluotu Kondratjevo ranku? Kuris atvirai ir viesai tarnauja banditams ir mafijai?? Visame pasaulyje teisejai tarnaujantys mafijai yra sueminejami !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dieve kodel musu nesaugai kodel leidai atimti Deimantele visa ryta verkiu nerandu vietos, Dieve uz ka???????visi prie prezidenturos!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai ne RĖŽIMAS kaip rašote, o pati normaliausia demokratija su su įstatymų viršenybe prieš anarchiją

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Čia visai kaip Baltarusijoje, suiminėjami žmonės, vykdomas teroras ir prievarta net prieš vaikus….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. naikina …vsio po zakonam… taikius Lietuvos gyventojus. PASAULIS! SOS…SOS..SOS…GELBEKITE!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prarandame galutinai Lietuva….. KGB banditu klanas siryt parode vieninguma ir nebaudziamuma. …vsio po zakonam… jiems pavyko isvogti Lietuvos turta,isplauti is valstybes milijonus,nuzudyti Pociuna,nuzudyti D.Kedi ,pagrobti prievarta mergaite…Jie niekada nesutos !!! Dabar bus …vsio po zakonam…sunaikinta N.Venckiene ,Skuciene po to prezidenteir tt. KGB banditai LietuvojeKGB banditai su pareigomis ir kuriu rankose istatymai , nebaudziamai ne tik tvirkina musu visu vaikus ,bet ir …vsio po zakonam… toliau nebaudziami naikina taikia TAUTA!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ką tik stebėjome, kaip 2012 metais, ES valstybėje Lietuvoje buvo paaukota mergaitė.
  Anot legendos, Gediminui statant Vilniaus pilį taip pat po bokšto pamatais buvo paaukota mergaitė. Kad pilis tvirtai stovėtų, būtų neįveiliama.
  Šis mergaitės aukojimas kiek kitoks. Ji buvo aukojama ilgą laiką, atmetant argumentus, nedirbant teisėsaugai dėl vieno tikslo – kad nesubyrėtų koalicija. Kubiliui buvo mirtinai reikalingas Čapliko gaujos palaikymas seime naujos atominės elektrinės klausimu. Dėl to tiek laiko buvo laikomas teistas ministras Palaitis, dėl to buvo išduoti FNTT pareigūnai o dar anksčiau lygiai taip pat konservatorių (už kuriuos balsuodavau) išduoti VSD pareigūnai, liudiję seimo komisijai.
  Viską galima aukoti, nesilaikyti jokių moralės principų, kažką burbuliuoti apie teisinę valstybę, kai kvepia LABAI DIDELI PINIGAI.
  Tačiau negali būti statoma valstybė ant neteisybės pagrindo. Tai ne valstybė, tai gaujų ir klanų valdomas UAB’as, ne daugiau. Ir joje nėra tikrų piliečių, kurie drąsiai tam pasipriešintų. Tokių labai mažai – jie Garliavos patvoryje. Kiek ten matome žmonių, maždaug tiek Lietuvoje ir piliečių. Tai visiškas valstybės krachas, kurį matėme šiandien ryte. Lietuviškas gestapas prieš saujelę piliečių. Ir tolimesnis avinėlių tylėjimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nera lietuvos yra mizniu ir bailiu krastas nedaugiau.Menkystos jus visi vergai tfiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ateis rinkimai, po to aišku bus tyrimas ir sės tie šimašiai su stankūnaitėm į kalėjimą, oj kaip sės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. teisingai cia yra pedofilija,aisku kad prievarta buvo panaudota,be prievartos nebutu ejus mergaite.grybauskaite ir zinojo kad sendien bus paimta mergaite tai negalejo uzdrausti.neymanoma surasyti visko.!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. vienareiksmiskai tarnauja banditams ir mafijai!! Kada Lietuvoje bus suimti teisejai tarnaujantys MAFIJAI!!!! ITALIJOJE TAI BUVO PADARYTA ,buvo vienu metu suimti 60 teiseju tarnaujantys mafijai. Kodel tai nedaroma Lietuvoje???????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gėdingiausias Lietuvos istorijos puslapis. Kaip prieš nusikaltėlius baisiausius! Net jų taip negaudo. Bet deja deja, čia ne tik Lietuvos problema, čia viso pasaulio bėda. Čia suvadovavo klano galingiausieji. Gėda! Žmonės žmonės, kas mus valdo? Nebegaliu, tokia neviltis apima… Vargšas vaikas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. koki stresa sendien mergaite patyre yvarys vaikus ligas,ar cia lietuva ar pas mus yra vaiku teises nieko pas mus nera laisva lietuva,neturejau sautuvo buciau susaudzius ta padla stankunaitre,ka jus padarete kodel negalejo prezidente apginti matote kokia riksmai vaiko nenori eiti pas tokia motina.stankunaite bus uzversta pamatysit duodu zodi!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. UZLAUZE TEISEJAI VENCKIENEI RANKAS IR PAEME JEGA MERGAITE …BUVO PANAUDOTA PRIEVARTA ..NEJAUGI NEATSIRAS NIEKO VALDZIOJE ,KAD SUSTABDYTU TA PAGROBIMA IR VAIKA GRAZINTU TEN KUR JI NORI GYVENTI????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kauno dienoje yra įdėta ant Stankūnaitės rankų verkianti mergaitė (veidas šiek tiek pridengtas)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. as nesuprantu nejaugi prezidente nieko negali padaryti,kad nebutu kankinama ir traumuojama mergaite.kur vaiku teises dingo vaika kazkokia valkata pardavinedavo, o vaiku teises padare taip, kad jai butu grazinta mergaite,cia ne lietuva o pragaras.paziurekit mergaite nenori eiti saukia klykia pedofile pacia motina vadina ir vistiek vaiku teises padare taip,kad mergaite butu grazinta.ta ziobiene isvis atleisti nuo pareigu.isves dabar ta mergaite ta prostitute y uzsieni pamatysit tenai pardavines.pinigu tai reikes jai tai va gera proga pasipelnyti is mergaites.kokia musu valstybe ziauru ziauru ziauru.,mergaite myli ta venskiene galejo pas ja buti ir saugesne butu buvus.kokia cia gali buti motina jai savo vaika pardavineja padla kitaip nepavadinsi!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Turim moteri prezidente,turim seime tiek moteru…..visos kurcios,pedofilu irstva triumfuoja,o mes prisiseme burna vandens…..neitiketina….nejau MES tylesim,apipilami pamazgom?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ką gi „sveikinu“ Karštą Komentarą ir jo liaupsinamą prezidentę Grybauskaitę, kuri tikrai „neleido“ prieš vaiką naudoti smurto.
  O mums, komentatoriams, ką galiu pasakyti? Gerai, kad artėja Seimo rinkimai. Mes galime buvusiųjų ir vaiko interesų neapgynusiųjų NEBERINKTI. Galime pasistengti, kad į Seimą nebepatektų konservatoriai su šedbarais ir tariamieji krikščionys, visokio plauko liberalai su šimašiais,gelūnais, socialdemokratai su garbės pirmininku Sakalu…Viskas juk mūsų valioj. Mes galime balsuoti už visiškai naujas politines jėgas. Tada dar būtų nors šiek tiek vilties – o gal? O gal teisingumo rasis nors kruopelyte daugiau. Na, o Grybauskaitė prezidento rinkimuose mano balso tikrų tikriausiai negaus. Jūs – kaip norit.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...