Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 23 Trečiadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. Neringa, kodel neuzsidarei savo namuose? Juk jei neklystu turi nelieciamybe ir mentai nebutu galeje brautis i tavo namus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. suzvanges antrankiai ant sysaluotu Kondratjevo ranku? Kuris atvirai ir viesai tarnauja banditams ir mafijai?? Visame pasaulyje teisejai tarnaujantys mafijai yra sueminejami !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Dieve kodel musu nesaugai kodel leidai atimti Deimantele visa ryta verkiu nerandu vietos, Dieve uz ka???????visi prie prezidenturos!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Sako, baltas autobusiukas važiuoja į Vilnių. Kas žinote jo nr? Praneškite į Rradijo sytotis, kad vairuotojai pasakytų, kuria kryptimi važiuoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai ne RĖŽIMAS kaip rašote, o pati normaliausia demokratija su su įstatymų viršenybe prieš anarchiją

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Čia visai kaip Baltarusijoje, suiminėjami žmonės, vykdomas teroras ir prievarta net prieš vaikus….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. naikina …vsio po zakonam… taikius Lietuvos gyventojus. PASAULIS! SOS…SOS..SOS…GELBEKITE!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. prarandame galutinai Lietuva….. KGB banditu klanas siryt parode vieninguma ir nebaudziamuma. …vsio po zakonam… jiems pavyko isvogti Lietuvos turta,isplauti is valstybes milijonus,nuzudyti Pociuna,nuzudyti D.Kedi ,pagrobti prievarta mergaite…Jie niekada nesutos !!! Dabar bus …vsio po zakonam…sunaikinta N.Venckiene ,Skuciene po to prezidenteir tt. KGB banditai LietuvojeKGB banditai su pareigomis ir kuriu rankose istatymai , nebaudziamai ne tik tvirkina musu visu vaikus ,bet ir …vsio po zakonam… toliau nebaudziami naikina taikia TAUTA!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Ką tik stebėjome, kaip 2012 metais, ES valstybėje Lietuvoje buvo paaukota mergaitė.
  Anot legendos, Gediminui statant Vilniaus pilį taip pat po bokšto pamatais buvo paaukota mergaitė. Kad pilis tvirtai stovėtų, būtų neįveiliama.
  Šis mergaitės aukojimas kiek kitoks. Ji buvo aukojama ilgą laiką, atmetant argumentus, nedirbant teisėsaugai dėl vieno tikslo – kad nesubyrėtų koalicija. Kubiliui buvo mirtinai reikalingas Čapliko gaujos palaikymas seime naujos atominės elektrinės klausimu. Dėl to tiek laiko buvo laikomas teistas ministras Palaitis, dėl to buvo išduoti FNTT pareigūnai o dar anksčiau lygiai taip pat konservatorių (už kuriuos balsuodavau) išduoti VSD pareigūnai, liudiję seimo komisijai.
  Viską galima aukoti, nesilaikyti jokių moralės principų, kažką burbuliuoti apie teisinę valstybę, kai kvepia LABAI DIDELI PINIGAI.
  Tačiau negali būti statoma valstybė ant neteisybės pagrindo. Tai ne valstybė, tai gaujų ir klanų valdomas UAB’as, ne daugiau. Ir joje nėra tikrų piliečių, kurie drąsiai tam pasipriešintų. Tokių labai mažai – jie Garliavos patvoryje. Kiek ten matome žmonių, maždaug tiek Lietuvoje ir piliečių. Tai visiškas valstybės krachas, kurį matėme šiandien ryte. Lietuviškas gestapas prieš saujelę piliečių. Ir tolimesnis avinėlių tylėjimas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nera lietuvos yra mizniu ir bailiu krastas nedaugiau.Menkystos jus visi vergai tfiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. ateis rinkimai, po to aišku bus tyrimas ir sės tie šimašiai su stankūnaitėm į kalėjimą, oj kaip sės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. teisingai cia yra pedofilija,aisku kad prievarta buvo panaudota,be prievartos nebutu ejus mergaite.grybauskaite ir zinojo kad sendien bus paimta mergaite tai negalejo uzdrausti.neymanoma surasyti visko.!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. vienareiksmiskai tarnauja banditams ir mafijai!! Kada Lietuvoje bus suimti teisejai tarnaujantys MAFIJAI!!!! ITALIJOJE TAI BUVO PADARYTA ,buvo vienu metu suimti 60 teiseju tarnaujantys mafijai. Kodel tai nedaroma Lietuvoje???????????????????????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Gėdingiausias Lietuvos istorijos puslapis. Kaip prieš nusikaltėlius baisiausius! Net jų taip negaudo. Bet deja deja, čia ne tik Lietuvos problema, čia viso pasaulio bėda. Čia suvadovavo klano galingiausieji. Gėda! Žmonės žmonės, kas mus valdo? Nebegaliu, tokia neviltis apima… Vargšas vaikas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tai veza y vilniu y orouosta turbut kad butuisvezta y uzsieni juk tenai darys su vaiku ka nori,nes tenai gal jau yra uzsakyta babaju jau turbut.pedofilai jus visi jums dievas atluygins parazitai!!!!!!!!!!!!!!venskiene tiek kovojo uz teisybe,laikykis neringa mes su tavim!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. koki stresa sendien mergaite patyre yvarys vaikus ligas,ar cia lietuva ar pas mus yra vaiku teises nieko pas mus nera laisva lietuva,neturejau sautuvo buciau susaudzius ta padla stankunaitre,ka jus padarete kodel negalejo prezidente apginti matote kokia riksmai vaiko nenori eiti pas tokia motina.stankunaite bus uzversta pamatysit duodu zodi!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. UZLAUZE TEISEJAI VENCKIENEI RANKAS IR PAEME JEGA MERGAITE …BUVO PANAUDOTA PRIEVARTA ..NEJAUGI NEATSIRAS NIEKO VALDZIOJE ,KAD SUSTABDYTU TA PAGROBIMA IR VAIKA GRAZINTU TEN KUR JI NORI GYVENTI????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Kauno dienoje yra įdėta ant Stankūnaitės rankų verkianti mergaitė (veidas šiek tiek pridengtas)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. as nesuprantu nejaugi prezidente nieko negali padaryti,kad nebutu kankinama ir traumuojama mergaite.kur vaiku teises dingo vaika kazkokia valkata pardavinedavo, o vaiku teises padare taip, kad jai butu grazinta mergaite,cia ne lietuva o pragaras.paziurekit mergaite nenori eiti saukia klykia pedofile pacia motina vadina ir vistiek vaiku teises padare taip,kad mergaite butu grazinta.ta ziobiene isvis atleisti nuo pareigu.isves dabar ta mergaite ta prostitute y uzsieni pamatysit tenai pardavines.pinigu tai reikes jai tai va gera proga pasipelnyti is mergaites.kokia musu valstybe ziauru ziauru ziauru.,mergaite myli ta venskiene galejo pas ja buti ir saugesne butu buvus.kokia cia gali buti motina jai savo vaika pardavineja padla kitaip nepavadinsi!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Turim moteri prezidente,turim seime tiek moteru…..visos kurcios,pedofilu irstva triumfuoja,o mes prisiseme burna vandens…..neitiketina….nejau MES tylesim,apipilami pamazgom?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Ką gi „sveikinu“ Karštą Komentarą ir jo liaupsinamą prezidentę Grybauskaitę, kuri tikrai „neleido“ prieš vaiką naudoti smurto.
  O mums, komentatoriams, ką galiu pasakyti? Gerai, kad artėja Seimo rinkimai. Mes galime buvusiųjų ir vaiko interesų neapgynusiųjų NEBERINKTI. Galime pasistengti, kad į Seimą nebepatektų konservatoriai su šedbarais ir tariamieji krikščionys, visokio plauko liberalai su šimašiais,gelūnais, socialdemokratai su garbės pirmininku Sakalu…Viskas juk mūsų valioj. Mes galime balsuoti už visiškai naujas politines jėgas. Tada dar būtų nors šiek tiek vilties – o gal? O gal teisingumo rasis nors kruopelyte daugiau. Na, o Grybauskaitė prezidento rinkimuose mano balso tikrų tikriausiai negaus. Jūs – kaip norit.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...