Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 23 Pirmadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. BAISU KAIP LT..VISI ZMONES KVIECIAMI PIE PREZIDENTUROS…DELFYJENEIMANOMA TOKIOS ZINUTES IDTI ,BLOKUOJA ,TRINA OMENTARUS…KUR JUS GYVENAE ZMONES???ANTRA ARTA BUVO PANAUDOTA PRIS MERGAITE PRIEVARTA..SAUGOKITE SAVO VAIKUS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vertindama įvykius Garliavoje, apie 8 val. išplatino pareiškimą, kuriame pabrėžė, jog įvykdžius neeilinį, mažo vaiko interesus liečiantį teismo sprendimą, atsakingos institucijos turi ištirti ar prieš vaiką nebuvo naudota prievarta, įvertinti visas vaiko perdavimo aplinkybes ir perdavimo procedūroje dalyvavusių institucijų veiksmus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Baisiau nei per sausio 13-a. Nuzudys, gyvi liudininkai nereikalingi., va dabar tai niekas nezinos nieko…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Praėjo 22 m. nuo buržuazinės santvarkos atkūrimo.Kur jūsų rankos, kur jūsų džiaugsmo šūkiai, kur jūsų laimingos šypsenos? Gal jau pamiršote, kaip džiūgavote, plojote, alpote iš laimės, griaudami socializmą? Jums buvo negerai, kad kainos nesikeisdavo dešimtmečiais, blogai, kad butus gaudavot NEMOKAMAI, kad už šildymą, dujas, elektrą tereikėjo mokėti simboliškai – kapeikas, niekas nesikabinėjo ir nebaudė už savam kieme nupjautą medį, ar kokią pastatytą pašiūrę, nereikalavo krūvos pažymų, parduodant produktus iš savo daržo, kaip dabar… Kad benzinas kainavo 7-10 kap./ltr., normalaus pieno puslitris – 15 kap., „Vilniaus duonos“ – 36, „Palangos“ – 28 kap., 200 g. natūralaus sviesto – 27 kap…Kad nei už mokslą, nei už gydymą nemokėjote nė kapeikos (nebent saldainių dėžutę gydytojui įbrukdavote). Blogai buvo, kad nežinojote, kas yra nedarbas, kad, baigę aukštąsias ar proftechnines, VISI būdavot įdarbinami, blogai buvo, kad nereikėjo drebėti dėl senatvės, nes pensijų užtekdavo normaliam pragyvenimui. Pagaliau, blogai buvo ir tai, kad galėjot dieną naktį ramiai vaikščioti gatvėmis, nebijodami būti apiplėšti ar sumušti, kas “nepriklausomoj” Lietuvoj tapo kasdienybe…
  Dabar turite, ko troškote – kapitalizmą – pačią “laimingiausią” ir “tobuliausią” santvarką pasaulyje. Džiaukitės kiekvienu nauju mokesčiu, kainų padidėjimu, brangiausiais pasaulyje vaistais, mokamu mokslu, vergišku darbu, ubagiškom pensijom, galimybe numirti, nesulaukus gydytojų pagalbos, jeigu kyšiams pinigų neturite… Džiaukitės “pasirinkimo laisve”, jeigu turite iš ko rinktis… (pagal statistiką iki 2006 m. apie 1500-1600, 2007-2009 m – apie 1100 kasmet rinkosi kilpą ant kaklo. Sovietmečiu tokių būdavo apie 450).
  Lietuvoje savižudybių tarybiniais laikais (1961-1985 m.) būdavo vidutiniškai 450 per metus. Nuo 1991 m. šis skaičius išaugo iki 1600-1700 kasmet. Tiesa, 2006 sumažėjo iki 1050, 2008, 09 – iki 1100. Kas gali paaiškinti, kodėl tais ” baisiais“ , ” siaubingais” , ” košmariškais” okupacijos laikais žmonės žudydavosi beveik 4 kartus rečiau. Gal neturėjo tam laiko, nes, kaip sako patriotai, valandų valandas stovėdavo eilėse prie kanopų ir kiaulėms tetinkančios duonos? O dabar žudosi iš begalinės laimės…
  Jokio ekonomikos augimo, kuriuo taip didžiavosi kapitalizmo trubadūrai, nebuvo ir nėra. Po 1990 m. buvo viskas sugriauta ir nuniokota, kaip po baisiausio karo. 20 m. vyksta tik dalinis ekonomikos atstatymas. Štai, butų statyba Vilniuje: 1970-1984 m. – per 80.000 butų – po 15 butų kasdien. (Be to, kasmet buvo pastatomos 1-2 mokyklos, 5-7 vaikų darželiai); 1985-19 000 butų 1986-24 000 butų. Kadangi butus tada dalindavo veltui, arba (kooperatinius) už simbolinę kainą, todėl ir būdavo milžiniškos norinčiųjų eilės.
  1991 – 1997 m. statybos praktiškai nevyko. 1998 – 800 butų… 2005- 2800 butų… 2006-4300 butų… 2007- apie 6000 butų…
  Lietuvoje vartojimas yra daug didesnis, negu produkcija, nes tokio pramonės lygio, koks buvo iki 1990 m., jau niekada nebepasieksime. Lietuvos žmonės buvo paversti stambiojo kapitalo vergais. To nematyti gali tik su propagandos išplautomis smegenimis naivuoliai, prie valdžios lovio prisisiurbusios erkės arba seimo nariai, kurie is vis nieko nemato, apart savo interesų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. mes esame versiai, manau per rinkimus atsilieps visiems o panele turetu atsistatydinti, nes ji neverta buti LIETUVOS prezidente.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vertindama įvykius Garliavoje, apie 8 val. išplatino pareiškimą, kuriame pabrėžė, jog įvykdžius neeilinį, mažo vaiko interesus liečiantį teismo sprendimą, atsakingos institucijos turi ištirti ar prieš vaiką nebuvo naudota prievarta, įvertinti visas vaiko perdavimo aplinkybes ir perdavimo procedūroje dalyvavusių institucijų veiksmus.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • NEBEGALIU GIRDETI SITU ZODZIU “KOMISIJA” IR “ISTIRTI”

    Buvo daug tyrimu, daug komisiju ir kas? na istirs, kad virsijo igaliojimus, pazemins pareigose, o mes ir gyvensime toliau…. o jie vis tirs tirs tirs….

    Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Kristina Dzindziliauskaitė informavo, jog sulaikė mažiausiai 36 asmenis, kurie nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. protestuokite petrašiūnuose, pas tėvus dažnai jį rūko per langą, neleiskite jai pas tėvus ten šiurpint kaimynus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kas cia daros baisiau negu sausio 13 ten svetimi o cia savi taip skaudu kad verkiu verkiu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Manau, kad šią datą butina įrašyti kaip pačią juodžiausią Lietuvos istorijoje. Vėl prasidėjo genocidas prieš lietuvos žmones. Tik įdomu kur dabar veš. Po karo tai vešė į sibirą, o gal ir dabar yra sudaryta tarptautinė sutartis su ruskiais ir putinu priešakyje, kad vėl būtų galima vešti gyvuliniais vagonais į sibirą. O gal talpins į tą slaptą CŽV kalėjimą, kurį taip dabar paslėpę, kad net tarptautinė komisija nesugebėjo surasti. LIŪDNA DIENA MUMS NUŠVITO ŠIANDIEN! NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS LAIDOTUVĖS!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jei mestos tokios pajegos paimant vaika-tai rodo ,kad kazkas NORI kai ka nuslepti.KAS VYKSTA VAlSTYBEJE,JEI DAR YRA VALSTYBE?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Tai kam is vis reikalinga Prezidente kad ji bijo? Laivaro i Briuseli kur saugiau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Lietuvos baudziauninkai, tai jus balsuodami uz tuos pacius 22m prisidejote prie mergaites pagrobimo. Arteje vel rinkimai jus gime baudziauninkai eikite vel balsuoti uz tuos pacius nusikaltelius, kurie naikina Lietuviu Tauta ir jos zmones nes jus durite baudziauninko gena ir turite vergauti ponams

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Bet kaip galejo dasigyventi Lietuva iki tokio lygio, kad taip butu prevartaujama, visi puola prezidente, o ka jinai tokia pats kaip ir visi , ibauginta , bijo nes klanas labai galingas, ir su prezidente gali susidoroti

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Būčiau Prezidentė, negailėčiau savo galvos už savo tautos žmones ir jų ginamą tiesą!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Žmonės, nebalsuokite už seimo narius, kurie neprisidėjo prie Kedytės gelbėjimo.
  Reikia stipraus sukilimo – šalį valdo pedofilai. Prakeiktų pedofilų užtarėjų yra socdemų partijoje su Sakalu priešaky.
  Išlaužė duris anksti ryte, kraujo ištroškę pedofilų pakalikai. Mergaitei pagrobę suleido vaistų – darys paklusnią daržovę mūsų galingieji psihiatrai. Kas darosi?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. esame veršių tauta, todėl valdžia ką nori, tą su mumis daro ir darys. Pabandytų valdžia taip elgtis Graikijoje ar kitoje demokratinėje šalyje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. dabar bus tikroji akcija DAROM

  reikia issivalyti, brangus zmones, Lietuva juk musu, mes esame jos seimininkai pagal konstitucija, susigrazinkime tai, kas mums priklauso, jinai tiek jau kankinta, grobta, nepasiduokime ir nenusivilkime – sunys to ir tenori,

  mafijos metodas – PALAUZTI- nepasiduokime

  Lietuva MUSU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. manau,jog tai yra pats SLYKSCIAUSIAS nusikaltimas 21 a, peduvoje.Neabejoju,jog dvikojai padarai,dalyvave sioje kruvinoje akcijoje,anksciau ar veliau,stos pries TEISMA ir sulauks pelnytos bausmes.
  Stiprybes gerb.Neringai ir gerb.Kedziams. Manau,Tauta NIEKADA nepamirs, sio slykstaus nusikaltimo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Lietuva sulauzyta,paniekinta,klykianti.Jos nera,tik smurtas,klanu siautejimas,o padoriai teisejai uzlauztos rankos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Būkite PRAKEIKTI. Negaliu daugiau nieko pasakyt. Būkit, žmogžudžiai,prakeikti rytmetėlį ankstų…BŪKIT PRAKEIKTI,išsityčiojo net iš baltos spalvos…Ką pasakysit,prezidente?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Stribų ir okupantų ainiai vėl jaučiasi kaip per masinius lietuvių naikinimus, visa vyriausybė seimas prezidente ir ssrs mvd kgb suformuoti teismai turi atsistatydinti

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Idomu ar siandien ryte seime bus sugiedotas chimnas ? Var dan tos Lietuvos uz pergale pries kudyki? Ar bus pakelta sampano taure?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • galbūt nedings. Bus prifarširuota vaistų ir padaryta daržove. Galbūt net atvesta į teismą liudyti. Ji būtų vangi, su viskuo sutiktų, jai būtų tas pats, galbūt kažkas pažadėta, prie ko būtų pripratinta ir kaip šuniukas, norintis kaulo, sakytų tai, kas liepta…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Ši šalia yra beviltiška. Emigruosiu kuo greičiau kada tik galėsiu. Ir net skersom į ją nebeatsigręšiu

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...