Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 23 Pirmadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. BAISU KAIP LT..VISI ZMONES KVIECIAMI PIE PREZIDENTUROS…DELFYJENEIMANOMA TOKIOS ZINUTES IDTI ,BLOKUOJA ,TRINA OMENTARUS…KUR JUS GYVENAE ZMONES???ANTRA ARTA BUVO PANAUDOTA PRIS MERGAITE PRIEVARTA..SAUGOKITE SAVO VAIKUS!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vertindama įvykius Garliavoje, apie 8 val. išplatino pareiškimą, kuriame pabrėžė, jog įvykdžius neeilinį, mažo vaiko interesus liečiantį teismo sprendimą, atsakingos institucijos turi ištirti ar prieš vaiką nebuvo naudota prievarta, įvertinti visas vaiko perdavimo aplinkybes ir perdavimo procedūroje dalyvavusių institucijų veiksmus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Baisiau nei per sausio 13-a. Nuzudys, gyvi liudininkai nereikalingi., va dabar tai niekas nezinos nieko…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Praėjo 22 m. nuo buržuazinės santvarkos atkūrimo.Kur jūsų rankos, kur jūsų džiaugsmo šūkiai, kur jūsų laimingos šypsenos? Gal jau pamiršote, kaip džiūgavote, plojote, alpote iš laimės, griaudami socializmą? Jums buvo negerai, kad kainos nesikeisdavo dešimtmečiais, blogai, kad butus gaudavot NEMOKAMAI, kad už šildymą, dujas, elektrą tereikėjo mokėti simboliškai – kapeikas, niekas nesikabinėjo ir nebaudė už savam kieme nupjautą medį, ar kokią pastatytą pašiūrę, nereikalavo krūvos pažymų, parduodant produktus iš savo daržo, kaip dabar… Kad benzinas kainavo 7-10 kap./ltr., normalaus pieno puslitris – 15 kap., „Vilniaus duonos“ – 36, „Palangos“ – 28 kap., 200 g. natūralaus sviesto – 27 kap…Kad nei už mokslą, nei už gydymą nemokėjote nė kapeikos (nebent saldainių dėžutę gydytojui įbrukdavote). Blogai buvo, kad nežinojote, kas yra nedarbas, kad, baigę aukštąsias ar proftechnines, VISI būdavot įdarbinami, blogai buvo, kad nereikėjo drebėti dėl senatvės, nes pensijų užtekdavo normaliam pragyvenimui. Pagaliau, blogai buvo ir tai, kad galėjot dieną naktį ramiai vaikščioti gatvėmis, nebijodami būti apiplėšti ar sumušti, kas “nepriklausomoj” Lietuvoj tapo kasdienybe…
  Dabar turite, ko troškote – kapitalizmą – pačią “laimingiausią” ir “tobuliausią” santvarką pasaulyje. Džiaukitės kiekvienu nauju mokesčiu, kainų padidėjimu, brangiausiais pasaulyje vaistais, mokamu mokslu, vergišku darbu, ubagiškom pensijom, galimybe numirti, nesulaukus gydytojų pagalbos, jeigu kyšiams pinigų neturite… Džiaukitės “pasirinkimo laisve”, jeigu turite iš ko rinktis… (pagal statistiką iki 2006 m. apie 1500-1600, 2007-2009 m – apie 1100 kasmet rinkosi kilpą ant kaklo. Sovietmečiu tokių būdavo apie 450).
  Lietuvoje savižudybių tarybiniais laikais (1961-1985 m.) būdavo vidutiniškai 450 per metus. Nuo 1991 m. šis skaičius išaugo iki 1600-1700 kasmet. Tiesa, 2006 sumažėjo iki 1050, 2008, 09 – iki 1100. Kas gali paaiškinti, kodėl tais ” baisiais“ , ” siaubingais” , ” košmariškais” okupacijos laikais žmonės žudydavosi beveik 4 kartus rečiau. Gal neturėjo tam laiko, nes, kaip sako patriotai, valandų valandas stovėdavo eilėse prie kanopų ir kiaulėms tetinkančios duonos? O dabar žudosi iš begalinės laimės…
  Jokio ekonomikos augimo, kuriuo taip didžiavosi kapitalizmo trubadūrai, nebuvo ir nėra. Po 1990 m. buvo viskas sugriauta ir nuniokota, kaip po baisiausio karo. 20 m. vyksta tik dalinis ekonomikos atstatymas. Štai, butų statyba Vilniuje: 1970-1984 m. – per 80.000 butų – po 15 butų kasdien. (Be to, kasmet buvo pastatomos 1-2 mokyklos, 5-7 vaikų darželiai); 1985-19 000 butų 1986-24 000 butų. Kadangi butus tada dalindavo veltui, arba (kooperatinius) už simbolinę kainą, todėl ir būdavo milžiniškos norinčiųjų eilės.
  1991 – 1997 m. statybos praktiškai nevyko. 1998 – 800 butų… 2005- 2800 butų… 2006-4300 butų… 2007- apie 6000 butų…
  Lietuvoje vartojimas yra daug didesnis, negu produkcija, nes tokio pramonės lygio, koks buvo iki 1990 m., jau niekada nebepasieksime. Lietuvos žmonės buvo paversti stambiojo kapitalo vergais. To nematyti gali tik su propagandos išplautomis smegenimis naivuoliai, prie valdžios lovio prisisiurbusios erkės arba seimo nariai, kurie is vis nieko nemato, apart savo interesų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. mes esame versiai, manau per rinkimus atsilieps visiems o panele turetu atsistatydinti, nes ji neverta buti LIETUVOS prezidente.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vertindama įvykius Garliavoje, apie 8 val. išplatino pareiškimą, kuriame pabrėžė, jog įvykdžius neeilinį, mažo vaiko interesus liečiantį teismo sprendimą, atsakingos institucijos turi ištirti ar prieš vaiką nebuvo naudota prievarta, įvertinti visas vaiko perdavimo aplinkybes ir perdavimo procedūroje dalyvavusių institucijų veiksmus.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • NEBEGALIU GIRDETI SITU ZODZIU “KOMISIJA” IR “ISTIRTI”

    Buvo daug tyrimu, daug komisiju ir kas? na istirs, kad virsijo igaliojimus, pazemins pareigose, o mes ir gyvensime toliau…. o jie vis tirs tirs tirs….

    Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Kristina Dzindziliauskaitė informavo, jog sulaikė mažiausiai 36 asmenis, kurie nevykdė teisėtų policijos pareigūnų reikalavimų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. protestuokite petrašiūnuose, pas tėvus dažnai jį rūko per langą, neleiskite jai pas tėvus ten šiurpint kaimynus

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Kas cia daros baisiau negu sausio 13 ten svetimi o cia savi taip skaudu kad verkiu verkiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Manau, kad šią datą butina įrašyti kaip pačią juodžiausią Lietuvos istorijoje. Vėl prasidėjo genocidas prieš lietuvos žmones. Tik įdomu kur dabar veš. Po karo tai vešė į sibirą, o gal ir dabar yra sudaryta tarptautinė sutartis su ruskiais ir putinu priešakyje, kad vėl būtų galima vešti gyvuliniais vagonais į sibirą. O gal talpins į tą slaptą CŽV kalėjimą, kurį taip dabar paslėpę, kad net tarptautinė komisija nesugebėjo surasti. LIŪDNA DIENA MUMS NUŠVITO ŠIANDIEN! NEPRIKLAUSOMOS LIETUVOS LAIDOTUVĖS!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. jei mestos tokios pajegos paimant vaika-tai rodo ,kad kazkas NORI kai ka nuslepti.KAS VYKSTA VAlSTYBEJE,JEI DAR YRA VALSTYBE?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Tai kam is vis reikalinga Prezidente kad ji bijo? Laivaro i Briuseli kur saugiau

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Lietuvos baudziauninkai, tai jus balsuodami uz tuos pacius 22m prisidejote prie mergaites pagrobimo. Arteje vel rinkimai jus gime baudziauninkai eikite vel balsuoti uz tuos pacius nusikaltelius, kurie naikina Lietuviu Tauta ir jos zmones nes jus durite baudziauninko gena ir turite vergauti ponams

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Bet kaip galejo dasigyventi Lietuva iki tokio lygio, kad taip butu prevartaujama, visi puola prezidente, o ka jinai tokia pats kaip ir visi , ibauginta , bijo nes klanas labai galingas, ir su prezidente gali susidoroti

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Būčiau Prezidentė, negailėčiau savo galvos už savo tautos žmones ir jų ginamą tiesą!

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Žmonės, nebalsuokite už seimo narius, kurie neprisidėjo prie Kedytės gelbėjimo.
  Reikia stipraus sukilimo – šalį valdo pedofilai. Prakeiktų pedofilų užtarėjų yra socdemų partijoje su Sakalu priešaky.
  Išlaužė duris anksti ryte, kraujo ištroškę pedofilų pakalikai. Mergaitei pagrobę suleido vaistų – darys paklusnią daržovę mūsų galingieji psihiatrai. Kas darosi?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. esame veršių tauta, todėl valdžia ką nori, tą su mumis daro ir darys. Pabandytų valdžia taip elgtis Graikijoje ar kitoje demokratinėje šalyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. dabar bus tikroji akcija DAROM

  reikia issivalyti, brangus zmones, Lietuva juk musu, mes esame jos seimininkai pagal konstitucija, susigrazinkime tai, kas mums priklauso, jinai tiek jau kankinta, grobta, nepasiduokime ir nenusivilkime – sunys to ir tenori,

  mafijos metodas – PALAUZTI- nepasiduokime

  Lietuva MUSU

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. manau,jog tai yra pats SLYKSCIAUSIAS nusikaltimas 21 a, peduvoje.Neabejoju,jog dvikojai padarai,dalyvave sioje kruvinoje akcijoje,anksciau ar veliau,stos pries TEISMA ir sulauks pelnytos bausmes.
  Stiprybes gerb.Neringai ir gerb.Kedziams. Manau,Tauta NIEKADA nepamirs, sio slykstaus nusikaltimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Lietuva sulauzyta,paniekinta,klykianti.Jos nera,tik smurtas,klanu siautejimas,o padoriai teisejai uzlauztos rankos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Būkite PRAKEIKTI. Negaliu daugiau nieko pasakyt. Būkit, žmogžudžiai,prakeikti rytmetėlį ankstų…BŪKIT PRAKEIKTI,išsityčiojo net iš baltos spalvos…Ką pasakysit,prezidente?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Stribų ir okupantų ainiai vėl jaučiasi kaip per masinius lietuvių naikinimus, visa vyriausybė seimas prezidente ir ssrs mvd kgb suformuoti teismai turi atsistatydinti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Idomu ar siandien ryte seime bus sugiedotas chimnas ? Var dan tos Lietuvos uz pergale pries kudyki? Ar bus pakelta sampano taure?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • galbūt nedings. Bus prifarširuota vaistų ir padaryta daržove. Galbūt net atvesta į teismą liudyti. Ji būtų vangi, su viskuo sutiktų, jai būtų tas pats, galbūt kažkas pažadėta, prie ko būtų pripratinta ir kaip šuniukas, norintis kaulo, sakytų tai, kas liepta…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Ši šalia yra beviltiška. Emigruosiu kuo greičiau kada tik galėsiu. Ir net skersom į ją nebeatsigręšiu

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras