Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 26 Ketvirtadienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. KOIOS GALIOS PREZIDENTĖS??MANOM,KAD ŠIUO ATVEJU PALAIDA BALA…SEIMŪNAI (PALAIMINE VISOS LIETUVOS BATALIJONĄ )PASIUNTĖ BET KOKIOM PRIEMONĖM PAIMTI MERGAITĘ,NES ŠIUO METU STANKŪNAITĖ TURĖJO DUOTI PARODYMUS USO BYLOJĖ,O KAIP KITAIP IŠVENGS BYLOS—–PRIEVARTA,BET KOKIOMIS PRIEMONĖMIS PAIMTI MERGAITĘ…….SIAUBINANČIOS,SIAUBĄ KELIANČIOS JĖGOS BUVO MESTOS ,KAD TIK NUTRAUKT PEDOFILIJOS BYLĄ,…..STEBUKLAI,VISI,VISAS SEIMAS,PROKŪRATŪRA…ANSTOLIAI…VAIKŲ TEISIŲ GYNEJAI …VISI..STANKŪNAITEI PO KOJŲ,O ATSKIRAS ADVOKATAS,KAD PADRĄSINTI STANKŪNAITĘ(UŽ TAI GAL GAUS MILIJONĄ…)NET ANT SAVO RANKŲ IŠNEŠĖ MERGAITĘ….kur padėjot mergaitĘ???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Per Liet.Ryta rode mergaite su gimdytoja masinoje. O per konferencija siandien minejo, kad kameras nusuko name del to, kad negalima viesinti mergaites gyvenimo. Tai kaip cia suprasti? Persasi tokia isvada, kad sedeje kitoje stalo puseje per konferencija yra MELAGIAI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 240 pareigunu del mazametes isvezimo? apgailetina… Ne jau darbu rimtesniu jiems nebuvo? galejo juos per zonas pasiust, kai zekai badavo, tai butu ir nauda ir tvarka… Kazkaip nerimti ir nelogiski procesai sitoj Lietuvoj vyksta…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. nesuprantu,kodel karstas komentaras uztarineja prezidente?
  Ji kakba tik zodziais,o ne darbais.Ji tikrai yra statytine ir graziai kalba ir galit neuztarineti,kaip zmones vaziuoja is Lietuvos taip ir vaziuoja-niekas negereja,Kubiliui leido mokesciais uzvaryti visus dirbancius,o palengvinimo tai tikrai nepadare.
  Kiek sutaupe valdzia lesu?Kabinetai pilni.O kam.Kad apsigintu nuo tu paciu dirbanciu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jai nebus leista UZAUGTI ! Stanke pati savo rankomis ja nuzudys,o po to ir Stankunaite bus “patvarkyta” kaip mergaites tevelis D.Kedys. Per daug pavojingos liudininkes klanui,kad jas gyvas laikytu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. zombiai,slykstynes! Nera zodziu! Bukite prakeikiti AMZIAMS TIE,KAS IVYKDE si ziauru NUSIKALTIMA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. KaM REIKALINGAS TAS SEIMAS?GYVENA SAU IR DĖL SAVĘS…. TURĖTŲ BŪTI NAUJI SEIMO RINKIMAI IR NETGI PRITARTUME,KAD VALDŽIA ATIDUOTI Į PREZIDENTĖS RANKAS,O DABAR KAS KĄ NORI TĄ IR DARO,nėra atsakingo žmogaus…..ĮDOMU KUOM NUSIPELNIUSI ĮTARIAMOJI SAVADAVIMU STANKŪNAITĖ,KAD VISOS LIETUVOS PAJĖGOS SUKELTOS PRIEŠ BEJĖGIĄ MERGAITĘ…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. sėdi seimūnai ir kalba nesąmones,kam kalbėti apie tą atominę elektrinę,kad pilnai tos elektros užtenka dabar….ar čia vykdoma kokia gamyba…už tuos pinigus statykit vėjo malūnus ,saulės generatorius,biokuru….Pirmiausiai reikia REFERENDUMO ar išvis žmonės pritars atominei elektrinei….Sėdi vadinamieji išrinktieji ir monipuliuoja visa liaudimi…galvoja ,kad protingiausi….Referendumo reikalaujame…..O dabar užsikimšo ausis ,kad tik negirdėtų mergaitės šauksmo….ir kažką sapalioja kas šiandien TAUTAI visai nesvarbu,atsikimškite ausis prasiplaukite akis…..ir pateikite liaudžiai ataskaitą kur padėjot mergaitę….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O ar buvo kokia nors ataskaita tautai apie antraja pedofilijos auka – Orinta,Kedytes pusesere,kuria prievartavo tie patys sadeckininkai is VSD? tas pats bus ir dabar.Prezidente tam pritaria.ji yra vsd pedofilu gaujos uztareja.O jie ja ir pastate i prezidentura.ranka ranka plauna…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Seimunai siandien net neitrauke i dienotvarke,geriau svarstys zvejybos istatymus.Idomu ,zinot dar nesuzmogejusiu 24 seimunu sarasa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. cia ne pedofilijos byla reikia slepti, o vaiku masini vezima i uzsieni. turetumet prisiminti mazdaug pries 15 metu buvo ispausdintas straipsnis,kad vaikus vezdavo i rusija turciams, kur tie vaikai budavo paleisti miske ir i juos saudoma kaip i lakstancius zverelius. straipsnio autorius deja jau negyvas….. va jau tada reikejo sukilti!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Kur nuvežėt mergaitę???..visiems aišku,kur vežama prievarta–į kalėjimą….LIETUVOJE jau sodina nekaltus vaikus į kalėjimą…KAŽIN AR VISI GALI SAMDYTI PASAULINIUS SĄŽINĖS NETURINČIUS ADVOKATUS,kuris nešte ,prievarta ,neatsižvelgdamas į mergaitės norus.,klyksmus nešė savo orgijoms patenkinti,net anstolė nesitepė mergaitės ašaromis(kad ir iš džiaugsmo netilpo krūtinėje),bet jei šis insidentas nebus nubaustas ,reiškia mūsų Lietuvėlė jau parduota….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Lietuvele jau senu seniausiai yra parduota su visais tautieciais.Imurgdyta i toki mesla..is kurio niekada jau nebepakils.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Banditai plėšdami banką ar butą irgi nusuka arba užklijuoja filmavimo kameras, akutes Metodika panaši.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. žmonių neapykanta vis didėja,tokia brutali prievarta prieš mergaitę,sujudino,pribloškė lietuvos liaudį ir dabar viena mintis,kaip pakeisti tuos,kurie abejingi mergaitės ašarom,o tuo pačiu abejingi lietuvos piliečiams, sedi išrinktieji seime ir krapšto nosį,pabalsuos už bet ką,svarbu,kad turi šiltą vietą…..bet kažin kiek ilgai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. prezidente sunku patiketi ji greiciau nuvaziuos i rusija ar ukraina negu pas mergaite o gal ir jai niekas nesakys kur vaikas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. VAIKAS PAIMTAS, BET KOVA UŽ TIESĄ NESIBAIGĖ! Kiekvienas doras žmogus dabar TURI PASAULIUI RODYTI, kas įvvyko – išgarsimkim Lietuvą pasauliui!!! PLATINKIM VIDEO ĮRAŠUS anglų kalba, pasakokim gynėjų liudijimus, rašykim, kas įvyko, kreipkimės į ambasadas, rodykim draugams, giminėms!!!
  DALINKIM SKRAJUTES GATVĖSE, KLIJUOKIT PLAKATUS (net paprastus lapus!). Renkim mitingus ir protestus! Kiekvienas veiksmas dar reiškia daug!!! APŠVIESKIM ŽMONES net rajonuose ir kaimuose!!! Po kitų Seimo rinkimų ir Prezidentūroje turi nelikti nė vieno! IŠGARSINKIM TIKRĄJĄ LIETUVĄ ČIA IR PASAULYJE!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • jau isplatinta po visa Pasauli. Grybauskaite tures teisintis visam PASAULIUI. Dabar vaziuos i JAV…..GEDA!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kodėl antraštėje parašyta “paimta”, o ne prievarta išnešta? Suprantu, kad emocijos ir taip liejasi laisvai, bet objektyvumas būtinas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Kai vyras,cerniauskas,nesa klykiancia mergyte,tai ne smurtas?,o tai kas tai yra? Kai byla neisnagrineta,o susitepusi isgimdytoja plesia ir nesa kudiki is jos gimtu namu,kur gime ir augo ir buvo saugi,kas tai yra?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Prezidente, gal dabar aplankysite mergaitę?
  Tai kas įvyko šiandien, akivaizdus spjūvis mums visiems… ;-(

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. tegu parodo mergaitę,PRAŠOME PREZIDENTĘ APLANKYTI DEIMANTĘ,tik Prezidentė ir galėtų tai padaryti ,kitiems mirtingiesiems pas mergaitę į kalėjimą durys uždarytos…Gaila mergaitės ,begalo gaila…PREZIDENTĖS labai prašome nebūt abejingai mergaitės ašaroms,jos klyksmas pažadino visus turinčius gyvą širdį ir kartu negalinčius niekaip padėti mergaitei….Juk sakėte,kad prievarta netoleruojama…,o dabar kaip???…brutaliai,kaip vagys,anksti ryte,kai mergaitei dar miegot reiktų….niekas jiems nerūpi,dar vadina save mama,tą vardą turi užsitarnauti,kad mergaitė norėtų su ja būti…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Grybauskaitei lengviau antra karta nulekti i Ukraina,nei susitikti su KALINE mazaja mergaite. Vaikas yra IKALINTAS klano – ji reikia gelbeti! Deja, Prezidente tik kalbeti moka ir kaimynus gelbeti, o jos panoseje ZUDOMO vako – “nepastebi”.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Sveikatos ekspertų taryba: būtina saugoti visuomenės emocinę sveikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...