Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Iš Kedžių namų paimta mergaitė (video)

2012-05-17 07:05 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (357)

Iš Kedžių namų paimta mergaitė

“Žmonės ištaškyti, šiuo metu pjaunamos durys”, – pranešė vienas iš Garliavoje, prie Kedžių namų, buvusių žmonių.

“Visi žmonės buvo ištaškyti, žmonių buvo per mažai”, – sakė per naktį prie Kedžių namų buvęs ir įvykių pradžią matęs žmogus.

Teleičių kaimas, kur yra Klonio gatvė, policijos pajėgų apsuptas, žmonės neįleidžiami.

Visi žmonės suvaryti ir uždaryti autobusuose.

Vienai moteriai – kaimynai Oliai – pasidarė bloga. Rėkia, prašo vaistų. Žmonės kruvini, greitoji nekviečiama.

Girdisi riksmai: “Gyvuliai!”

Operacija prasidėjo apie šeštą.

Operacijai vadovauja generalinio policijos komisaro pavaduotojas R.Požėla ir Kauno rajono PK vyr.komisaras Oželis.

Oželis pats pirmasis laužėsi per duris.

“Iš pradžių laužė stiklines, išlaužė,  po to šarvuotas – neišlaužė, pjovė. Laužėsi per balkono terasos stiklą, jį išdaužė.  Kai stiklas dužo, mane irgi išvedė iš kiemo, didelis autobusas, pilnas žmonių. Autobusas stovi Artojų gatvėje. Uždaryti keliai iš abiejų pusių”, – pasakojo įvykių dalyvis.

Policija iš namo išvedė Kedžius, Skučienę.

Mergaitė išnešta į autobusiuką baltą tamsintais stiklais ir išvežta.

Pildysime

Komentarai

 

 

 
 1. Finalas aiškus: bio-motka nutručins mergaitę vaistais, tipo perdozavusi….
  Bio-motką, nelikus dukros, pripažins nepakaltinama…….
  Nereikės jokių teismų, nes neliks problemos.
  Amen.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “…konspiraciniame bute ir nusiramino, išgirdusios ir pamačiusios, kokia noriai bendraujanti mergaitė, kokia ji linksma ir pan. Štai, ką sako specialistas psichoterapeutas, kurio komentarai Lietrytyje – trinami: Nuogastauju, jog vizito pas mergaite metu, ji buvo galimai paveikta psichotropinio poveikio, kuris igalina pacienta padaryti pilnai priklausoma nuo gydytojo valios, su visom is to sekanciom asmenybes sunaikinimo pasekmem, t.y. nuolatines euforijos busena, kai myli visus ir tave supancia aplinka. O taip manyti vercia visi matyti video irasai ir garso takeliai. Taip nebuna savaime, kad po patirto smurtinio emimo streso, staiga autobusiuke kyla pilna , keista euforija, su prasiverziancia kalba apie 8 rankas ir staiga sutrikusios Stankunaites atsakymu, kad tai del lietaus ir t.t. Pats, kaip gydytojas, susiduriau, kad gydant depresija, patyrus soka, suleidziami vaistai, kurie is karto duoda sia euforijos busena, kai visa praeitis nugrimzta ir pacientas jaucia tik palaima ir meile duotu momentu tave supantiems zmonems – tame tarpe ir mazai pazistamam, nors ir tik ka smurtavusiam pries tave pati advokata Cerniauska. Juk buvo uzmesta ant galvos policininko rankomis antklode ir advokatas padejo nesti klykiancia mergaite. O pagal teisines normas , nevartojant prievarta, 8 metu mergaite turejo pati eiti, pasiemus uz rankos mylima mama ir advokatas, kaip pasalinis asmuo, neturejo teises net prisiliesti prie vaiko.Kam reikalinga is anksto paruosta ant galvos uzmesti antklode, o pradzioje nusukti videokameras ? Nes tuomet greit galima padaryti vaistu injekcija, o autobusiuke pratest panasius veiksmus. Kas dabar atsakys i siuos klausimus ? Toliau toks ” gydymas” tesiamas ir pacientas visad, be isimties, papuola i visiska priklausomybe nuo gydytojo, t.y. neturi savo valios, nuomones ir visad priima tik tai, ka teigia jam gydytojas. O kai aplanko artimieji : sako, kad jam gera net ir ligonineje ir, kad niekaip nenori buti isleidziamas namo, t.y. jaucia euforija. Pats, savo akimis, ne karta maciau toki zlugdanti ir ypac sunkiai luosinanti zmogaus asmsnybes, dar KGB laikais idiegta ir istobulinta gydymo buda. Tad bukit budrus. Reiktu, kad tokio vizito metu kartu su deputatu butu nepriklausomas, patyres, doras psichoterapeutas, kuris kompetetingai nusviestu realia mergaites busena, ar tai ne dirbtinai sukelta euforija ? P. S. Si mano komentara, kaip ir ankstesnius kitus pasisakymus, trina taip vadinama ” laisva” kairiosios pakraipos Uso garbintoju spauda. Visu nespes trinti, o jei kas padaugins kopijas – tai tam tariu dideli aciu. Visiems linkiu sekmes kovoje uz prigimtinia vaiko teise i gyvenima, i nesmurtines aplinkos buvi !

  Mieli zmones !ar dar kas neaisku??????????klanas savo pasieke!!!!!!!!!!jokios pedofilijos bylos nebus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mergaite jau pumpuojama vaistais,tai akivaizdu.dabar jie imsis Neringos Venskienes.
  Neringa !tu labai stipri,as lenkiu galva pries tave ir tavo artimuosius,kovokite,nes bus taip kaip ir su Orinta.Stalinas yra pasakes”nera zmogaus-nera problemos”To siekia ir pedofilu klanas,o ji iveikti galima tik nuslavus visa valdzia ir pradejus kurti visa valstybe is naujo.,nes si jau zlugusi

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. geda policijai .kad mazai mergaitei reikia siusti tiek darbuotoju atodo kad sulaiko teroristu grupe ministrui reikia atsistatidinti nespejus koju asilti taipat ir komisarui nes apsijuoke pries kitas valstybes

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. liuks,tai matosi kad ne musu seimas ir vyriausybe valdo sali.man itarimu aplamai kelia tai kas sedi seniai ir nepajudinamai aukstuose postuose tie ir himicina viska.o kad ginti valstybes neitu tai yiems veikejams pofik jie sedes kokioje ispanijoje su milionai jiems ta valstybe reikalinga kaip pinigu darymo masina iki kitos stoteles.o valstybes jau senai nera yra tik policine diktatura kaip baltarusijoje.neatmetu galimybes kad lietuva latvija ir estija ar kaip ten situ veikeju pagalba bus panaudota tarkime kaip gruzija.ir nesvarbu kad nato mus saugo ar dar kazkas.tam ir reikalingos tautos ypac mazos kurios butu panaudotos pagal paskirti.juk kam tokia lt reikalinga.tarkime lt gali buti panaudoti tarkime reikalams su baltarusija-visai paprastai tiklas pateisina priemones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Par viesmīlību, par gardajām butēm, par pirtiņu, par Džimija Hendriksa DUBULTPLATI!!!!, par atsomfēru, grāmatām un idillisko mieru. Pateicamies A&G, Sigulda.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Paziurekit youtube kaip prezidente sutiko Lemonte,U.S. Shaunuoliai Lietuviai. youtube.com/watch?v=D19hp-Q0GMM Lietuva Bus Laisva!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. sadeckininkai jau islaisvinino nuo gyvenimo antra mergaite Orinta, jai jau niekas nebegali padeti... says:

  D.Kedzio zudikai nesusipainiojo,jie zino ka daro-siekia nuzudyti jo Dukra!

  Kalti šitie pedofilai:

  1. A M – Aidis Mieželis (VSD),

  2. A S – Alvydas Sadeckas (politikas),

  3. L J – Linas Jurgelaitis (VSD),

  4. R V – Romualdas Vaišnoras (teisininkas, laikinai ėjęs VSD vadovo
  pareigas),
  5. A S – Aloyzas Sakalas (politikas),

  6. G K – Gintaras Kryževičius (LAT pirmininkas),

  7. G J – Gintaras Jasaitis ( buves Generalinio prokuroro pavaduotojas),

  8. S Š – Stasys Šedbaras (Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkas),

  9. Č J – Česlovas Jokubauskas (LAT teisėjas),

  10. A A – Armanas Abramavičius (LAT teisėjas),

  11. V V – Virgilijus Valančius (LVAT teisėjas),

  12. R A – Rimas Andrikis (advokatas),

  13. G L – Giršas Leichteris (advokatas),

  14. D B – Darius Balčiūnas (STT Šiaulių valdybos viršininkas),

  15. P R – PedRytis (Komsomolka)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. O duris tai islauze ugniagesiai-GELBETOJAI, jei juos taip galima pavadinti…Noriu kad tai neliktu paslaptis !!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. lt mentai isgamos,pedofilu subinlaiziai PASTEBEK KAIMYNA MENTA IR PASAKYK KA APIE JI GALVOJI… MENTAI URODAI,KAD JIE ISGAISTU,PYDERU ISNAROS… NE TAS KALCIAUSIAS ,KAS PASAKE FAS,O TAS KAS KOMANDA VYKDO-ISGAMOS MENTAI AKCIJA-PAMATEI ZALIA MENTA IR…!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. kas čia vyksta yra siaubas. nejaugi niekas nemato, kaip ta mergaitė nenoroi pas ta motiną? čia buvo viskas suplanuota iš anksto, anstolė tik ir laukė tokios dienos, jei tai palanku, dabar galės gražiai ūso bylą užglaistyt, LIETUVĄ JAU VALDO PEDOFILAI.. tuoj vėl mergaitę išnaudos, tam ji ir reikalinga tai tipi motinai, kai jau vaikas pasidarys nenaudingas, tada atiduos arba numes kaip koky nereikalingą daiktą tą mergaitę. aš tai nesuprantu kam užmetė tą koldrą??? jie tą mergaitę apsvaigins. nušaut tą motiną, jos advokatą ir visus kurie LAIMOS pusėje, jie visi PEDOFILAI.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nuzudyti visus reikia, tik palikti geriecius, kurie yra uz Venckiene ir uz teisybe musu Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. apsurdas, daro ka nori.jei paims tavo vaika nenustepk, tai normalu musu LIETUVOJE, tai teiseta.baisu ziureti ir taip skauda sirdi, kad tas vaikas tures sulaukti pilnametystes kad tarti savo zodi, kuri isgirs visa visuomene.baisu tai kad keli menesiai ir vaikas su mama dings is akiracio.siaubas tikras siaubas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. kur ta demokratija, kai autobusa vykstanti is Kauno i Vilniu policija sustabdo ir grazina atgal, neleidzia vykti i Vilniu? apie ka cia dar galima diskutuoti, kokia ta prezidente ir visi kiti is tikro yra? kaip galima buvo tai daleisti? kodel pagrobimo filmuoti negalima, o advokato darytus kadrus masinoje ir filmuotas detales jau viesinti galima. ar tai nera asmeninis vaiko gyvenimas? vaikas buvo pasyvus ir bejegis, siuo atveju jie susimove parodydami keistai atrodanti vaika.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Neverta tokioje sdalyje nuosavybes tureti, nes nezinai kada kur kokiam turtuoliui ar prie valdzios tu ar tavo vaikas uzklius. Jei seima negali jaustis saugi savo namuose, kur daugiau kaip 200 policininku valstybes vardu nusikaltimus daro, tai paprasciau namus nuomotis – emei ir isvaziavai. Dar svarbu kalbas moketi, tada nebusi priristas prie tokios ‘tevynes’. Ne tokios salies norejom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ot kiek pareigunu suvare ime kaip didziausia nusikalteli oho kaip pinigais patepe kad tik vaika isnestu Zmones reikia kovoti toliau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Liūdi visa Lietuva. Protu neįmanoma suvokti, kas dedasi mūsų šalyje. Tokos policijos pajėgos mestos perduodant mergaitę. Kodėl nebuvo išklausyta mergaitės nuomonė? Mes kritikuojame Rusiją ir Baltarusiją dėl diktatūros, o kas pas mus? Ar ne diktatūra? Ar mes gyvename teisinėje valstybėje? Po šių Garliavos įvykių pagalvoja kiekvienas doras Lieuvos pilietis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. kur padėjot mergaitę??kur žiūri vaikų teisės instancijos?nukišo į kalėjimą?taip pagerino mergaitės gyvenimo sąlygas…Kas bekalbėtų–anstolė,advokatas ar vaikų globėjos nepatikėsiu nei vienu jų žodiu…mergaitė buvo paimta prievarta….tai visiems akivaizdu….kaip stebuklas prieš dieną su kaimyne buvome aplankyti mergaitės…kalbėjom su močiute,mergaitė tikrai yra mylima,jai sudarytos sąlygos žaist su sviediniu,kieme nemžai vaikų….mergaitė nenorėjo niekur eiti iš močiutės ir dabar buvo pavgta,prievarta paimta…baisu žiūrėti į ten dalyvavusių pareigūnų veidus…tautos pasmerktuosius ,nes nėra nei vieno abejingo,kuris pateisintų šį genocido aktą….visi nori žinoti kur yra mergaitė dabar….Pas Venckus mergaitė lakstė žvali ir laisvai reiškė savo nuomonę ,o kur ji dabar….Tegu pasako laisvintojai kur padėjo mergaitę…žinoma jiems atrodo gražu,gal mergaitė miega??po didžiulio šoko metams neatsistatydint….o kad ilgiau miegotų vaistų šusnį…tai mergaitę iš laisvės į kalėjimą uždarė,kad nieks nematytų ir negirdėtų…Kur mūsų vaikų TEISIŲ apsaugos darbuotojai,kodėl jos leido mergaitę uždaryt į kalėjimą….tai reikėjo ne stankūnaitei,juk tokios milžinškos jėgos dėl menkos moterėlės niekada nebūtų siunčiamos vientam,kad atimti mergaitę iš ten,kur jai gerai…į kalėjimą….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. kas toliau. Reikia keisti Vaiku teisiu konventa,kad pries vaiko valia niekas neturetu teises per prievarta vezti is namu. Pasenusi vaiku teises konventa-keisti. Baisu ziureti i ta suaugusiu prievarta pries vaika. Jau kas daroma prievarta ir pries niekuo nenusikaltusio zmogaus sprendima-negerai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Juk seimo socialiniu reikalu komiteto pirmininkas, konservatoriu seimos vertybiu pagrindinis gynejas, Dagys jau pries kelias dienas LR televizijoje pasake, kad jau suplanuota, kad vaikas po paemimo bus izoliuotas nuo buvusios aplinkos ir globeju. nemanau, kad mes artzmiausiu laiku pamatysim, ar bent ka suzinosim apien vaikâ.
  O siaip tai panaudoti tokias policijos pajegas ir tokio masto smurto akcija suorganizuoti nebuvo imanoma, be Vidaus reikalu ministro Meliano isakymo. Vadinasi tiek Kubilius skirdamas meliana, teik prezidente patvirtindama abu zinojo, kokiu tikslu liberalcentristai stumia sita ministra – tam, kad butu visam laikui nuildyta mazamete liudininke. Kokie tikrieji prezidentes tikslai sunku suprasti, kaip ir sunkiai paaiskinama jos meile liberalcentristams.
  O konservatoriu elito tikslas akis bado, uz vaiko paaukojima, liberalcentristu parama neardant koalicijos, Kubiliaus energetiniu planu palaikymas ir SNORO temos neeskalavimas, ypac neaiskiu Degutienes seimos reikaliuku.

  Primityvi schemute:
  1. liberalcentristai paremia Kubiliaus vyriausybe, ypac energetinius planus

  2. konservatoriai netrukdo liberalcentristams, kurie, tiesiogiai susije su seksualiniais nusikalteliais is VSD (kas Capliko patarejas?) izoliuoti mazamete liudininke ir uzsmaugti pedofilijos byla.

  3. nebeeskaluojama SNORO tema. cia jau ir prezidentes interesas, ne tik konservatoriu elito

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...