Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

Galai su galais nesueina, nors kaip pažiūrėsi…

2010-09-19 14:34 | Komentarai | Komentarų (96)

Liudvikas Jakimavičius      

Pastarųjų dienų žinios iš pedofilijos bylos prieštaringos ir intriguojančios. Tiesa, tų žinių nėra per daug, tačiau kaip visados šiame bare lyderiaujantis „Lietuvos rytas“ suskubo paskelbti visiems gerai žinomos korespondentės Laimos Lavastės du straipsnius: 2010-09-11 dieną – „L.Stankūnaitė: „Mergaitė tvirkinta globėjos namuose?” ir 2010-09-15 dieną – „Norima paaukoti motiną?“ Pavadinimai vienas už kitą grėsmingesni, o straipsnių pasirodymo laikas ko gera nėra atsitiktinis, mat Panevėžio apygardos teismas kaip tik rugsėjo penkioliktąją imasi nagrinėti mergaitės globėjų Venckų skundą , ar pareikšti įtarimus Laimai Stankūnaitei dėl sąvadavimo, ir bylą grąžinti prokurorams atlikti ikiteisminį tyrimą.

Sprendimas – „grąžinti“, ko gera būtų esminis posūkis įstrigusioje byloje, taigi visai nenuostabu, kad aiškiai šiuo klausimu save pozicionavęs dienraštis imasi iniciatyvos, arba yra paprašytas veikti. Straipsnio autorė ne tik kad neslepia, bet ir pabrėžtinai kartoja, kad turi patikimų šaltinių, dienraščiui nutekinančių informaciją iš Generalinės prokuratūros, o gal ir iš kitur.

Skaitykime: „Lietuvos rytas” iš gerai informuotų šaltinių gavo informacijos, kad teisėsaugos įstaigose vyksta tylūs pasitarimai dėl galimų teismų nutarčių. Pozicijos derinamos ir Generalinėje prokuratūroje, ir prezidentės patarėjų aplinkoje. „Svarstoma, ką daryti, kaip numalšinti minią. Linkstama paaukoti L.Stankūnaitę, kaip buvo paaukotas Andrius Ūsas, kai Vilniaus apygardos prokuratūra jam panaikino kaltinimus dėl prievartavimo, tačiau paliko mįslingus įtarimus dėl mergaitės tvirkinimo. Tariamasi, kad per pirmuosius posėdžius Panevėžio teismas patenkintų N.Venckienės skundą ir grąžintų bylą Vilniaus prokurorams tikintis, kad jie pagaliau ras kokių nors L.Stankūnaitės kaltės įrodymų. Kalbama, kad pareiškus įtarimus būtų atšaukta L.Stankūnaitės apsauga.

Kitaip sakant, jauna moteris bus paleista į visas keturias puses, net žinant, kad jai kiltų didelė grėsmė. Veikiausiai jai bus uždrausta matytis ir su vaiku. Valstybė tiesiog nusiplaus rankas. Yra žinių, kad į pagalbą pasitelkti net teisininkai teoretikai. Atvykę į prokuratūrą jie patarinėja, kaip rasti teisinę išeitį ir pateikti įtarimų L.Stankūnaitei, nors jokių naujų jos kaltės įrodymų nerasta. Manoma, kad teismuose ši byla bus vilkinama kelerius metus, kol į valdžią atėjusios naujos jėgos vėl pakeis prokuratūros vadovybę”, – „Lietuvos ryto” žurnalistei teigė gerai informuotas šaltinis.“

Pamėginkime išsiaiškinti šios ilgos tirados potekstes. Visų pirma, ką reiškia dvi greta atsidūrusios tezės „linkstama paaukoti L. Stankūnaitę“, ir kad, panaikinus apsaugą, jai kiltų didelė grėsmė. Šiame kontekste, kol kas dar tik užuomina užsimenama, kad taip buvo paaukotas ir A. Ūsas. Tačiau L. Stankūnaitės interviu yra įdomi, matyt, su advokate Kraujutaitiene suderinta versija. Į korespondentės klausimą: „Kaip pasijustumėte, jei pareiškus įtarimus būtų atsisakyta jūsų apsaugos?“ L. Stankūnaitė atsako: „– A.Ūsas nebeturėjo apsaugos. Kur jis dabar? Jei būtų atsisakyta apsaugos, reikėtų laukti greitos mano žūties. Neaišku, kiek dienų būčiau gyva. Fanatikų minia neprognozuojama.“ A.Ūso ir L. Stankūnaitės advokatė Loreta Kraujutaitienė, atsisakiusi advokatauti pastarajai, į žurnalistės klausimą: „ Kodėl nusprendėte pasitraukti?“ atsako: „Pasakysiu atvirai – esu priversta atsisakyti ginti L.Stankūnaitę dėl nuolatinio pavojaus savo gyvybei.

Žinant, kad minia gali būti neprognozuojama, kad ši byla jau pareikalavo tiek aukų, nuogąstavimai nėra be pagrindo.“ Atsakymai beveik identiški, tačiau abiejuose yra ta pati logikos klaida. Visų pirma, jos abi netiki tyrėjų versija, kad D. Kedžio ir A. Ūso mirtys buvusios nesmurtinės. Antra, abi jaučia grėsmę, kad gali būti pašalintos, nes per daug žino. Neįsivaizduoju, kad advokate pasitikinti L. Stankūnaitė, nebūtų jai visko išpasakojusi, kas ir kaip buvo iš tikrųjų. Advokatas yra gynėjas, jis nesiims kaltinamojo ginti, kol jam nebus išklota viskas iki smulkmenų kaip prieš poną Dievą. Jis privalo sužinoti viską, priešingu atveju gynyba gali tapti visišku fiasko, kai kaltintojas teismo posėdyje netikėtai išmes tokius faktus ir argumentus, prieš kuriuos jis bus nepasiruošęs kaltinamojo apginti. Taigi, advokatas ir ginamasis visados yra savotiški suokalbininkai. Moralės dalykai čia nieko dėti – advokatas privalo ginti savo klientą, nesvarbu, ar jis būtų nepataisomas recidyvistas, ar pavogęs tik vištą. Štai čia ir atsiranda mūsų siužete įdomi peripetija, nes vienu personažu padaugėja, kuris žino, ko gal neturėtų žinoti. Abi išsigandusios ir griebiasi šiaudo. Įtariu, kad labai gerai supranta, jog ir vienai ir kitai apsauga reikalinga, ir apsaugoti visai ne nuo Garliavos mitinguotojų. Ko jau ko, bet D. Kedžio garliaviškiai tikrai nežudė, kaip ir A.Ūso, kuris irgi per daug žinojo ir iš jo gyvo dar buvo šansų kai ką sužinoti. Tikriausiai pats savo noru būtų geriau pasirinkęs Lukiškes, nei griovį Alytaus rajone.

O štai abi moterys ko gera puikiai supranta, kad čia beveik nėra iš ko rinktis. Jei visos šios žudynės buvo suorganizuotos pedofilų klano, akivaizdu, kad jos abi tampa taikiniais. Garliaviškiai mitinguotojai dabar, jei bus panaikinta apsauga L. Stankūnaitei, atmetę emocijas į šalį ir įjungę mąstymą, turėtų keisti dislokacijos vietą ir imtis saugoti šias abi moteris, jei iš tikro nori, kad tiesa pagaliau iškiltų paviršiun. Neatmetu ir galimybės, kad Garliavos mitinguotojų gretose yra infiltruota ir pedofofilijos klano provokatorių ir smogikų, kurie pagal instrukciją galėtų atlikti ir labai nešvarų darbelį. Tokių labiausiai reikėtų saugotis.

Nesueina galai su galais ir dėl A.Ūso negrąžintos skolos advokatei.Tai labai silpnas motyvas. Istorija matyt prasidėjo anksčiau, kol dar jis buvo gyvas, o advokatė nepasirodė teisme, neva dėl sutrikusios sveikatos. Nepanašu, kad tokia sveikai atrodanti moteris, gynusi net tokius, kuriems kaltintojai siūlė bausmes iki gyvos galvos, sunegaluotų būtent teismo dieną. Scenarijus, matyt buvo parašytas kitas, ir advokatė jį suprato iš perspėjimų trauktis iš kelio, o gal ir iš mįslingų sutapimų. Mane labiau įtikina siužetas, kad klanas nusprendė pašalinti išsigandusį ir nelabai patikimą A.Ūsą, pagrasinęs advokatei vyniotis meškeres, jei nenori susilaukti panašaus likimo. Toji prisiekusi advokatė taip ir pasielgė, o dabar blaškosi ir klydinėja nesurasdama patikimų motyvų, kodėl elgiasi ne pagal profesinę priedermę. Jos viešuose pasisakymuose pilna prieštaravimų Viename interviu pasakoja, kad ėmėsi ginti klientus ne dėl pinigų, kitame jau mįslingai kalba, kad A. Ūsas jai nesumokėjęs, o už advokato darbą turi būti sumokėta. Kaip ten bebūtų, L.Stankūnaitė privalės savo „nekaltumo“ istoriją iš naujo papasakoti dar vienam, bet jau valdiškam advokatui. Ir labai rimtas klausimas, ar ir jis po mėnesio – kito nepaliks moters ant ledo, kai pajus iš už nugaros sklindantį mirties dvelksmą?..

Ekspertai.eu

2010-09-19

Komentarai

 

 

 
 1. Thanks for the strategies presented. One thing I should also believe is credit cards providing a 0% rate often entice consumers along with zero interest, instant endorsement and easy online balance transfers, nonetheless beware of the real factor that is going to void that 0% easy road annual percentage rate as well as throw anybody out into the bad house quickly.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. We stumbled over here by a different web address and thought I may as well check things out. I like what I see so i am just following you. Look forward to looking into your web page again.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Took me time to read all of the feedback, but I definitely loved the article. It proved to be extremely useful to me and I am certain to all of the commenters ideal here! It’s usually good when you can not solely be informed, but furthermore engaged! I’m positive you had pleasure penning this write-up. Anyway, in my language, there aren’t a lot great supply like this.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Your first effect is made by how you appear. Wonderful and also nutritious skin color is central to the portion of an awesome look and it is the 1st step inside feeling better. Discover how to attend to your epidermis as well as help your skin age group beautifully with one of these natural skin care points. You should bear in mind, keeping more youthful dermis is easier as compared with trying to restore skin color which has been abused for a long time.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Greetings! This is my first visit to your blog! We are a collection of volunteers and starting a new initiative in a community in the same niche. Your blog provided us valuable information to work on. You have done a marvellous job!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. I was wonderings if you ever thought about changing the layout of your blog? Its very well written; I love what youve got to say. But maybe you could a microscopic more in the way of article so citizen could connect with it better. Youve got an awful lot of text for only having one or two images. Maybe you could space it out better?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. ekstrosensui iš karto bylą už šmeižtą, Gerb. Venckiene nepražiopsok dar vieno šanso, reikia mergaitei geresnės ateities ir nėra ko nusileisti visokiems psicho teisėjams, kurie nuteisia ir nustato diagnozes neturėdami, net minimaliausio suvokimo-nežeminti kito, nes pats ne ponas dievas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. sutinku. geda ‘komjaunimo tiesai’, lavastems, kraujutaitienems…nezmogiskumas ir puikybe- tik tai jos ir turi. susimastykit moterys!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Su tamstos stilistika—tragedija!!!!!!Ar pats bent supratai, ka ten prikeverziojai ? Geriau jau skaityk,tik nerasyk! Geda !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Zmogau, tavo protelis randasi zemiau talijos, jei ja turi!Visiskai nebemastai. Is kur atsiranda tokiu tamsiu butybiu? Ka ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Stanke nekalta,tai ir mano 14 metu suniukas nekaltas…o jus aplamai neskaitykit lr,is kazkokios isgamos kurpia straipsnius ir dar zydus painioja…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Ar Kraujutaitiene turi giminaiti Aida? Vyra, broli, teva, sunu? Tada suprasciau kodel "uz dyka".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. o tu vizijose nematai Petrausko, negali paklausti kodel to Venckaus neiesko? Man tai idomu, na tavo versija idomi, bet va prokurorai neiekso to Aido nors tu KA. Ypac Zemaitaitis labai ji gina, sako byloje nera irodymu, na advokate irgi. O tai butent ir irodo, kad Aidas ne tas, butu tas prokurorai suvalgytu ji gyva su Venckiene.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. o tai Venckiene padejo paviesinti savo vyra ar kaip suprasti? Zmogau, galvok ka rasai kita karta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. ..kad mergaite buvo tvirkinta globejos namuose yra faktas kaip blynas.. Venskienes vyras Aidas ja tvirkindavo visur.. zmones ., pabuskite.. trecias pedofilas yra Aidas Venskus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. "Tai, kad Per TV advokate sake, kad Laimutes emesi ginti PIRMA karta kai pas ja atejo mama prasyti, tada susitiko PIRMA karta su ginamaja" – Nu , tai kur matote savo teiginio priestaravima su tuo, kad Kraujutaitiene gynė Stankūnaitės interesus civilinėje byloje dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo. Kas čia melaginga? Tai mama ir atėjo prašyti, nes Stankūnaitė pradėjo civilinį procesa dėl mergaitės gyvenamosios vietos nustatymo jau tuo metu, kai buvo saugoma, tai pati negalėjo ateit, o tokią bylą ji galėjo pradėti tik po to, kai Kedys dingo. Tiesa sakant, net privalėjo pradėt, nes kitaip vaikas be ceremonijų galėtų atsidurt vaiknamy dėl to, kad nesant tėvo motina dėl vaiko niekam jokių pretenzijų nereiškia. O prieš tai buvo įvairių bylų kitais klausimais (pvz., dėl poveikio liudininkei darymo, Venckų iškelta ir Drąsiaus iškelta), kuriose Kraujutaitienė jos neatstovavo. Ko čia nesuprast ir kur čia tamsta matot melą?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Tai laikraščio redaktorė jau išsisėmė kad kopijuoja kitų straipsnius? Apmaudu, nieko naujo taip ir neparašo, nėra nei naujų faktų, nei liudininkų, bliūkšta šita pedofilinė istorija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Dabar jau lavaste patapo garsiaja pedo-zinove? Ot bobele pavaro, ot pakliedi…..ko nepadarysi, kad nors senatvej isgarseti. Net bande su usu vazineti ir draugauti. Slykstyne ji ir jos paranojiski "zinoves" straipsniadulkiai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Tiri faktai tie kas buvo rasyta lietuvos ryte ty tie straipsniai, o autorius tik pamasto ir filosofuoja……………………………ka cia nusipezi, kokie faktai lietuvos ryte? Tai, kad ten melagystes raso, ant pirstu jau nebesuskaiciuosi kiek, kur tie faktai? Vinokuras faktus aprasinejo, lavaste? Ju straipsniai absoliuciai beargumenciai, tik ima interviu ir apie nieka raso, o va butent is interviu imtu is heroju galima sudelioti faktus, kas kiek kartu ir kur pamelavo, keite parodymus ir pan. Tikrai nusvaigai nemazai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. demaskuojanti dvi proto galiūnes su vištiškomis smegenėlėmis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. to Labai idomu – 2010 09 19 21:50

  "O va stanke ji nusprende nebeginti tik nesuprantamam nuo ko ja anksciau gyne nes jokie itarimai sitai "motinelei" nebuvo pateikti" – Advokate L.Kraujutaitiene gyne L. Stankunaites interesus civilineje byloje del mergaites gyvenamosios vietos nustatymo. /Tai, kad Per TV advokate sake, kad Laimutes emesi ginti PIRMA karta kai pas ja atejo mama prasyti, tada susitiko PIRMA karta su ginamaja…/. Tai kame tiesa, kada tas savanoriskas labdarinis rysys uzsimezge?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Tamsta gal girtas, kad rašote tokias sapaliones, pats su savimi kalbatės? Tik nesusibark.:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Apie ka si novele? Gal tai, o gal anaip. Man galai nesueina, man gal sueina. Na zodziu raso apie nieka tam, kad butu sios istorijos naujas straipsnis, nes senesni greit i archyva nueina. Tiri faktai tie kas buvo rasyta lietuvos ryte ty tie straipsniai, o autorius tik pamasto ir filosofuoja. Dabar nera nauju faktu tik nagrineja laidu kalbas ir straipsnius. Daro kuryniu analizes. O dabar dzin ar pasodins ta mamaite, ar ne. Juk ne ji tai dare. Ji gal irgi tuo laiku dirbo. Kas ten zino kaip buvo. Jei jos toks protas tai padarysi. Ji Jos kalte jei yra( nes paty sako, kad ne) atsakys pries Dieva. Senatveje atsilieps. Ji nekalta, kad naivi. Kalti kas? O seniai. Vienas ju dar ir dabar tai daro, nes nesugautas. Jam kokios dabar mamaites pristato savus vaikus? Juk krize ir graziai renktis ir skaniai valgyti norisi.Man tai keista klanas, o kalba apie viena mergaite. Sveikiems seniams sekso norisi kasdien. Kur kiti vaikai? Kur naivios kitos mamaites? Galetu Jakimavicius apie jas parasyti ir ju paieskoti,o ne straipsniu analizes daryti. O tada jei rastu naujo negirdeto ir niekad dar nerasyto fokta ir ji paviesintu. Tada tai butu zurnalistas kuriam galai nesueina. O dabar kaimo bendruomenes moteru ratelio uzsiemimo nagrinejamas ir analizuojamas darbelis.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras