Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Galai su galais nesueina, nors kaip pažiūrėsi…

2010-09-19 14:34 | Komentarai | Komentarų (96)

Liudvikas Jakimavičius      

Pastarųjų dienų žinios iš pedofilijos bylos prieštaringos ir intriguojančios. Tiesa, tų žinių nėra per daug, tačiau kaip visados šiame bare lyderiaujantis „Lietuvos rytas“ suskubo paskelbti visiems gerai žinomos korespondentės Laimos Lavastės du straipsnius: 2010-09-11 dieną – „L.Stankūnaitė: „Mergaitė tvirkinta globėjos namuose?” ir 2010-09-15 dieną – „Norima paaukoti motiną?“ Pavadinimai vienas už kitą grėsmingesni, o straipsnių pasirodymo laikas ko gera nėra atsitiktinis, mat Panevėžio apygardos teismas kaip tik rugsėjo penkioliktąją imasi nagrinėti mergaitės globėjų Venckų skundą , ar pareikšti įtarimus Laimai Stankūnaitei dėl sąvadavimo, ir bylą grąžinti prokurorams atlikti ikiteisminį tyrimą.

Sprendimas – „grąžinti“, ko gera būtų esminis posūkis įstrigusioje byloje, taigi visai nenuostabu, kad aiškiai šiuo klausimu save pozicionavęs dienraštis imasi iniciatyvos, arba yra paprašytas veikti. Straipsnio autorė ne tik kad neslepia, bet ir pabrėžtinai kartoja, kad turi patikimų šaltinių, dienraščiui nutekinančių informaciją iš Generalinės prokuratūros, o gal ir iš kitur.

Skaitykime: „Lietuvos rytas” iš gerai informuotų šaltinių gavo informacijos, kad teisėsaugos įstaigose vyksta tylūs pasitarimai dėl galimų teismų nutarčių. Pozicijos derinamos ir Generalinėje prokuratūroje, ir prezidentės patarėjų aplinkoje. „Svarstoma, ką daryti, kaip numalšinti minią. Linkstama paaukoti L.Stankūnaitę, kaip buvo paaukotas Andrius Ūsas, kai Vilniaus apygardos prokuratūra jam panaikino kaltinimus dėl prievartavimo, tačiau paliko mįslingus įtarimus dėl mergaitės tvirkinimo. Tariamasi, kad per pirmuosius posėdžius Panevėžio teismas patenkintų N.Venckienės skundą ir grąžintų bylą Vilniaus prokurorams tikintis, kad jie pagaliau ras kokių nors L.Stankūnaitės kaltės įrodymų. Kalbama, kad pareiškus įtarimus būtų atšaukta L.Stankūnaitės apsauga.

Kitaip sakant, jauna moteris bus paleista į visas keturias puses, net žinant, kad jai kiltų didelė grėsmė. Veikiausiai jai bus uždrausta matytis ir su vaiku. Valstybė tiesiog nusiplaus rankas. Yra žinių, kad į pagalbą pasitelkti net teisininkai teoretikai. Atvykę į prokuratūrą jie patarinėja, kaip rasti teisinę išeitį ir pateikti įtarimų L.Stankūnaitei, nors jokių naujų jos kaltės įrodymų nerasta. Manoma, kad teismuose ši byla bus vilkinama kelerius metus, kol į valdžią atėjusios naujos jėgos vėl pakeis prokuratūros vadovybę”, – „Lietuvos ryto” žurnalistei teigė gerai informuotas šaltinis.“

Pamėginkime išsiaiškinti šios ilgos tirados potekstes. Visų pirma, ką reiškia dvi greta atsidūrusios tezės „linkstama paaukoti L. Stankūnaitę“, ir kad, panaikinus apsaugą, jai kiltų didelė grėsmė. Šiame kontekste, kol kas dar tik užuomina užsimenama, kad taip buvo paaukotas ir A. Ūsas. Tačiau L. Stankūnaitės interviu yra įdomi, matyt, su advokate Kraujutaitiene suderinta versija. Į korespondentės klausimą: „Kaip pasijustumėte, jei pareiškus įtarimus būtų atsisakyta jūsų apsaugos?“ L. Stankūnaitė atsako: „– A.Ūsas nebeturėjo apsaugos. Kur jis dabar? Jei būtų atsisakyta apsaugos, reikėtų laukti greitos mano žūties. Neaišku, kiek dienų būčiau gyva. Fanatikų minia neprognozuojama.“ A.Ūso ir L. Stankūnaitės advokatė Loreta Kraujutaitienė, atsisakiusi advokatauti pastarajai, į žurnalistės klausimą: „ Kodėl nusprendėte pasitraukti?“ atsako: „Pasakysiu atvirai – esu priversta atsisakyti ginti L.Stankūnaitę dėl nuolatinio pavojaus savo gyvybei.

Žinant, kad minia gali būti neprognozuojama, kad ši byla jau pareikalavo tiek aukų, nuogąstavimai nėra be pagrindo.“ Atsakymai beveik identiški, tačiau abiejuose yra ta pati logikos klaida. Visų pirma, jos abi netiki tyrėjų versija, kad D. Kedžio ir A. Ūso mirtys buvusios nesmurtinės. Antra, abi jaučia grėsmę, kad gali būti pašalintos, nes per daug žino. Neįsivaizduoju, kad advokate pasitikinti L. Stankūnaitė, nebūtų jai visko išpasakojusi, kas ir kaip buvo iš tikrųjų. Advokatas yra gynėjas, jis nesiims kaltinamojo ginti, kol jam nebus išklota viskas iki smulkmenų kaip prieš poną Dievą. Jis privalo sužinoti viską, priešingu atveju gynyba gali tapti visišku fiasko, kai kaltintojas teismo posėdyje netikėtai išmes tokius faktus ir argumentus, prieš kuriuos jis bus nepasiruošęs kaltinamojo apginti. Taigi, advokatas ir ginamasis visados yra savotiški suokalbininkai. Moralės dalykai čia nieko dėti – advokatas privalo ginti savo klientą, nesvarbu, ar jis būtų nepataisomas recidyvistas, ar pavogęs tik vištą. Štai čia ir atsiranda mūsų siužete įdomi peripetija, nes vienu personažu padaugėja, kuris žino, ko gal neturėtų žinoti. Abi išsigandusios ir griebiasi šiaudo. Įtariu, kad labai gerai supranta, jog ir vienai ir kitai apsauga reikalinga, ir apsaugoti visai ne nuo Garliavos mitinguotojų. Ko jau ko, bet D. Kedžio garliaviškiai tikrai nežudė, kaip ir A.Ūso, kuris irgi per daug žinojo ir iš jo gyvo dar buvo šansų kai ką sužinoti. Tikriausiai pats savo noru būtų geriau pasirinkęs Lukiškes, nei griovį Alytaus rajone.

O štai abi moterys ko gera puikiai supranta, kad čia beveik nėra iš ko rinktis. Jei visos šios žudynės buvo suorganizuotos pedofilų klano, akivaizdu, kad jos abi tampa taikiniais. Garliaviškiai mitinguotojai dabar, jei bus panaikinta apsauga L. Stankūnaitei, atmetę emocijas į šalį ir įjungę mąstymą, turėtų keisti dislokacijos vietą ir imtis saugoti šias abi moteris, jei iš tikro nori, kad tiesa pagaliau iškiltų paviršiun. Neatmetu ir galimybės, kad Garliavos mitinguotojų gretose yra infiltruota ir pedofofilijos klano provokatorių ir smogikų, kurie pagal instrukciją galėtų atlikti ir labai nešvarų darbelį. Tokių labiausiai reikėtų saugotis.

Nesueina galai su galais ir dėl A.Ūso negrąžintos skolos advokatei.Tai labai silpnas motyvas. Istorija matyt prasidėjo anksčiau, kol dar jis buvo gyvas, o advokatė nepasirodė teisme, neva dėl sutrikusios sveikatos. Nepanašu, kad tokia sveikai atrodanti moteris, gynusi net tokius, kuriems kaltintojai siūlė bausmes iki gyvos galvos, sunegaluotų būtent teismo dieną. Scenarijus, matyt buvo parašytas kitas, ir advokatė jį suprato iš perspėjimų trauktis iš kelio, o gal ir iš mįslingų sutapimų. Mane labiau įtikina siužetas, kad klanas nusprendė pašalinti išsigandusį ir nelabai patikimą A.Ūsą, pagrasinęs advokatei vyniotis meškeres, jei nenori susilaukti panašaus likimo. Toji prisiekusi advokatė taip ir pasielgė, o dabar blaškosi ir klydinėja nesurasdama patikimų motyvų, kodėl elgiasi ne pagal profesinę priedermę. Jos viešuose pasisakymuose pilna prieštaravimų Viename interviu pasakoja, kad ėmėsi ginti klientus ne dėl pinigų, kitame jau mįslingai kalba, kad A. Ūsas jai nesumokėjęs, o už advokato darbą turi būti sumokėta. Kaip ten bebūtų, L.Stankūnaitė privalės savo „nekaltumo“ istoriją iš naujo papasakoti dar vienam, bet jau valdiškam advokatui. Ir labai rimtas klausimas, ar ir jis po mėnesio – kito nepaliks moters ant ledo, kai pajus iš už nugaros sklindantį mirties dvelksmą?..

Ekspertai.eu

2010-09-19

Komentarai

 

 

 
 1. Joe yra nesveika, nenormali iskrypele!!!Atleiskim jai. Ligoniai yra nepakaltinami ir mes uz juos neatsakome!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Nes joks kitas advokatas jos teisiu ginti nesiims. Zodziu, kedzio salininkai turetu dziugauti, nes kaip ir aisku, kad mergaites gyvenamosios vietos nustatymo …………………………….nenores, o kas nori, ne tik seimo nariai ir kiti pareigunai mato kas dedasi, kad ir Usas nuzudytas ir Kedys ir istatymus ismano advokatai, todel mato kur sukciauja Uso klanas, kad pats teismo vengia. Kas nori ginti melagius, pedofilus ir zudikus? Niekas nenori, nebent uz labai didelius pinigus, stai kur isgaravo Uso pinigai. Dabar jus galite dziaugtis, nes pedofilijos byla taip ir neatsivers, is visko sprendziant, nes Usienes irgi nebegins advokate, juk ji taip pat skolinga kaip ir Usas, ir advokate ja ginti bijo lygiai taip pat kaip ir Stankunaite – vienas ir tas pats, jeigu ji napgavo musu. Neveltui teismas del globos 7 diena o Stankei nenori pareiksti itarimu 11 diena. Kokia cia logika? Pagrobs mergaite ir byla baigta, nes nebebus liudininkes pagrindines, o Usiene gali nutraukti reabilitacija, todel niekas jos nezudys ir pati nieko nebijo, vaiksto be apsaugos, o juk jusu galva Vencku klanas vengia teismo ar ne taip? Tai prie ko cia Kraujutaitienes baimes? Ne nuo jos priklauso ar byla bus ar ne o nuo Uso nasles.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. tai nereikia ju rasyti, patys parasot ir paskiau mum rodot, nejaugi mes patys sau tokius pasirasom, nejuokink. Pedofilai jau suprato kur ju kabliukas, kirsinti tauta ir kedofilus tarpusavi, sita sistema jau perkandau, buvo vienas usorius komentatorius, pyle pamazgas ant Kedziu, paskiau su tuo paciu ip varo ant visu kitu, nesuprasi, susipykes su protu arba spec kisrina.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Gali pradėti tvoras ardyti, o dar blogiau, iš neturėjimo ką veikti, patys………………..panele, o jus dirbate KK uz atlyginima. Sveikinu, stulbinama karjera. Kur toliau kilsite karjeros laiptais? I Uso buvusias pareigas? Nesistebiu, kad jus tai gasdina.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kagi grasinanciu komentaru turetu susidometi teisesauga ir tokie raseivos atsakyti bent baudomis vis prisides prie biudzeto papildymo

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Tai vat vat kas liecia ta kiaura biudzeta jis jau greit metai kaip tustinamas Stankunaites apsaugai ko daugelis nenori ,o gal ir tamstele ten kokiu apsauginiu trinies tarp Stankes o ko kitam linki tas paciam gali sugryzti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Laimingas esate, nes nežinote, koks nelaimingas esate. Vieną dieną tai gali atsitikti paties vaikui [nebūtinai mergaitei] arba anūkams, arba proanūkiams. Žmogus turėtu gerai pagalvoti prieš rašydamas tokius linkėjimus kitiems, nes bumerangas visada sugrįzta. Anksčiau ar vėliau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Kaip tau liezuvis verciasi sitaip apie vaika kalbeti…. tikriausiai savu neturi…, nes jeigu turetum sitaip nekomentuotum – nei sazines, nei garbes – sitaip apie maza vaika …besirdis, bejausmis, gyvenime nepatyres turbut ka reiskia buti tevu ir auginti zmogu nuo mazens – buti uz ji atsakingu. Idomu kas tavo tevai – tave taip isaukleje, o gal ju neturejai..? Tik visiskas dvasinis degradas sitaip gali apibudinti maza vaika. Tikiuosi, kad savu vaiku sitas kometatorius niekada netures, nes nevertas Tevo vardo! ir labai paziureciau kaip giedotu tada, jeigu jo vaika toks likimas istiktu…Lazda kaip sakoma turi DU GALUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Žinote, man neramu. Aš netgi bijau. Klausiate ko? Bijau, kad teisėja Venckienė nepadarytų klaidos ir iš inercijos nepaguldytų ant narų ar karstan paskutinio pedofilo, kurių, matomai, ne kas ir beliko. Nors porą veislei paliktų. Su kuo, visus išnaikinusi, tokia ištikima ir išpuoselėta kedofilų armija bekovos? Ištvirks gi be darbo. Gali pradėti tvoras ardyti, o dar blogiau, iš neturėjimo ką veikti, patys pedofilais pataps. Taip kad, kol nevėlų pagalvokit ir pačių geriausių veislinių nesudorokit. Tesidaugina. O neramu dėl Deimantės. Visi karai kada nors baigiasi. Net pasauliniai. Baigsis ir Venckienės karas su Stankūnaite. Venckienė tikriausiai laimės ir Stankūnaitę pasodins. Paskutiniam pedofilui (išskyrus veislinius) bus dūdomis sugrotas maršas ir sugiedota „Amžiną atilsį duok…“ Deimantė taps nebereikalinga ir , ko gero, vėl bus išmesta į gatvę šunų lodyti bei pedofilų seilėms varvinti. Venckienė bandys, tikriausiai, papildomai taip dar kartą krimstelėti Stankūnaitei į kulną. Ir tai bus didžiulė klaida. Deimantė gatvėje tikrai neprapuls. Jei ji būdama ketverių jau po tris dėdes vienu metu (koks racionalumas!) aptarnaudavo, tai būdama virš dešimties… Sakote pedofilų Lietuvoje nebebus? Nebebus kas laižo ir kremina? Bus. Iš visos Eurosąjungos užplūs. Eilės prie jos, tokios pasaulinės garsenybės, didesnės nei Venckų patvoryje bazuosis. Ir Venckienė pasigailės, tokį pelningą biznį gatvėn išmetusi. Kam jau kam, bet poniai teisėjai banko bilietai visada pirmame plane ir horizontą užstoja. Ir ne tik „bakšišiniai…“. Ji net kiaurą Kubiliaus biudžetą pasinešusi keliais milijonais nugręžti. Negrįš gi ponia teisėja atgal, kaip jaunystėje, nutrijom kailių dirti. Ar ne?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. 225. nutarimas
  2010 09 17 17:14
  visus patvorinius uzdaryti i psix. ligonine, sventaja isplakti rotuses aiksteje 1000 ryksciu . gatves taryba.

  226. JEI
  2010 09 19 04:03

  " nesugeba prokuratūra nuteist , tai teisime mes" , tai po to , kai prokuratūra , neradus įrodymų , teis , LIEPSNOS KLONIŲ GATVĖ………………….

  Komentarai iš "Kauno dienos"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Na, jei jau l.e.p.gen.prokuroras Petrauskas su Kliunka pazasty nepagavoja apie sikpopieriu pries patriesdami mela,tai man eiliniui yra atleistina,nes tai jau tampa smulkmena palyginus su 4 zmogzudystemis.Ar ne taip???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. aha, "isgalvoti"? pries pasikant apie sikpoperi reik pagalvoti! Lavaste ir as nemegstu, bet kuom jos vaikai ir anukai kalti deltokios motkos? jie ir taip nuo jos prisikentejo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. o kai visa Lietuva stovejo prie TV boksto ir t.t.ir Landsbierg buvo dievu,tai buvo visai nieko ,ane?:)Tai kur jus ziurejot?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. tas IP dar ne viskas, t.y. pagal ji ne visada gali atsekti gyvenemaja vieta; as gyvenu Olandijoje, o mano IP rodo,kad randuosi Vokietijoje; o IP galima dar kaitalioti ir tai nera labai sudetinga. Gal bent kas zino kuriame mieste ar federalineje zemeje gyvena Naruseviciene

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. "O va stanke ji nusprende nebeginti tik nesuprantamam nuo ko ja anksciau gyne nes jokie itarimai sitai "motinelei" nebuvo pateikti" – Advokate L.Kraujutaitiene gyne L. Stankunaites interesus civilineje byloje del mergaites gyvenamosios vietos nustatymo. Sia byla, tiesa sakant, iskele Stankunaite ir sioje byloje ji yra ieskovas, o ne atsakovas. Dabar ji netures advokato, todel, savaime suprantama, byla pralaimes. Nes joks kitas advokatas jos teisiu ginti nesiims. Zodziu, kedzio salininkai turetu dziugauti, nes kaip ir aisku, kad mergaites gyvenamosios vietos nustatymo byla laimejo Venckai ir kad mergaite lieka gyventi pas juos praktiskai amziams, t.y. iki pilnametystes, nes pati Venckiene sake, kad pedofilijos byla tesis apie 10 metu. Zodziu, kedininkai laimejo, ir vis tiek nepatenkinti. Kazin, kodel?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. jeigu taip yra, tai cia rimta. Gal atseit "buves vyras pasirupino". Sunku patiketi tokiu uolumu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Vakar **** vienas komentatorius parašė Naruševičienės IP adresą.Patikrinus per Google paiešką,paaiškėjo kad visa istorija su šiuo IP adresu ištrinta,o kad tai padaryti,Google turėjo gauti oficialų prašymą iš Lietuvos generalinės prokūratūros.
  Ar tik nebus bandoma ištrinti Naruševičienės asmenybę iš registrų,istorijos?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Lape raudonsnape<Raudonsnape – 2010 09 19 17:45
  Na,kas liecia Laima-Žiūkiene-Lavaste,tai turbut ir ji kaip Kraujuvaitiene kabinasi sau akmeni po kaklu,o poto ,kai ateis laikas, reks kad tai "Minia" uzkabino.Matomai,pats Dievas jai dave ryžus plaukus kaip zenkla-atsargiai ,gudrus pavojingas sutverimas.Turbut dideli pinigai Lavastei padeda nugaleti ir mirties baime,kad drysta ,isistacius kiaules akis sneket ir rasyt tokius Uzsakomuosius strp.Isimaisius i si vsd/fsb-prokuroru zudiku mesla suteps ir savo vaikams Ginui ,Simonai ,anukei Emilei ir t.t gyvenimus…..>teisingai galvoji,advokatei Kraujutaitienei ir Lavaste tik tvarte tarp kiaulių būti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O ką,ir Lydeka tame sąraše? Andriukaitis su Oleku dar anksčiau burnojo prieš "kedofilus",paskui ir Sabatauską su kompanija pasitelkė,o Lydeka lygtai tyliai buvo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. ką ten bliamba kiršint galima , į ką ten infiltruot? Tupi 20 durnių ar mažiau , visose vietose , pakakoja, pamyža , pavalgo , šeimininkams nervus pagadina (o kur dėsis , patys paprašė), tai į juos reikia infiltruot kažką? jie skaidrūs kaip myžalas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. taigi pedorytas jau ir vali spejo patvoriniu apsukti,, kol dar isrinktas nebuvo, rase, ziureim kaip elgsis, jeigu eis kalbetis su mumis bus budulis. Stai kas daro spaudima prokuroram ir net prezidentei. Valtka su savo rasytojais cirkininkais, erotais ir saugumieciais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Galimai.Andriukaitis ir blaskosi,kai suzinojo pavardes is laisko.O Lydeka tyli.O DNR vis ner.Kazkokia psichine ataka.Ziuri,kas dar lakstyt prades.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. as ta irgi senai galvojau, kitaip ir buti negaletu, kazkas turi suzinoti paskitines naujienas nes jiems reikia plano. Vienas infiltruotas jau buvo, su Usu vazinejosi, kazkas uzmate arba spec suklaidino Vencku, nes kitu atveju kam reikia skandalu? Atspejot, uso klanui, prisiminkim apverstus kryziu, kas rase apie visokius politinius judejimus. Kam tie skandalai? Kirsinti pacius "kedofilus" ir jie nuteka kazkur is po "patvorio" mano galva.Bukit atsargus, baisiausia, kad tarp ju gali buti spec nusamdyti buve kaliniai, kad sakytu paskiau, kad ten nusikalteliai ir teisti, dar gali buti infiltruoti zudikai, kurie gali nuzudyti o paskiau sakys, kad kedofilai. Juk advokate irgi taip galvoja, kad mes Usa nuzudem ir net Kedi. Nors kaip ten yra pati puikiai zino, nes zino, kad Usas ir Kedys nuzudyti, pati prasitare.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Papildant komentarą<monės kalba – 2010 09 19 17:26
  Atseit Seimo narys Vytenis P.Andriukaitis bando daryti spaudimą TV 3 televizijai,siūlo net pinigus,kad nebūtų rodoma laida "Akistata". Nemėgstu gandų,todėl gal kas nors žinote kažką daugiau?>belieka pasakyti ,kad Vytenis Andriukaitis yra niekšas pilna to žodžio prasme,o juk tai jis socialdemokratus nuvedė pas komunistus.Kiek dolerių už tai gavo težino tik jis vienas,nes jis gana godus ir nelinkęs dalintis mintimis,o AMB patys žinote kur.Na gal Kristina tai žino.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras