Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 7 Sekmadienis
 

Galai su galais nesueina, nors kaip pažiūrėsi…

2010-09-19 14:34 | Komentarai | Komentarų (96)

Liudvikas Jakimavičius      

Pastarųjų dienų žinios iš pedofilijos bylos prieštaringos ir intriguojančios. Tiesa, tų žinių nėra per daug, tačiau kaip visados šiame bare lyderiaujantis „Lietuvos rytas“ suskubo paskelbti visiems gerai žinomos korespondentės Laimos Lavastės du straipsnius: 2010-09-11 dieną – „L.Stankūnaitė: „Mergaitė tvirkinta globėjos namuose?” ir 2010-09-15 dieną – „Norima paaukoti motiną?“ Pavadinimai vienas už kitą grėsmingesni, o straipsnių pasirodymo laikas ko gera nėra atsitiktinis, mat Panevėžio apygardos teismas kaip tik rugsėjo penkioliktąją imasi nagrinėti mergaitės globėjų Venckų skundą , ar pareikšti įtarimus Laimai Stankūnaitei dėl sąvadavimo, ir bylą grąžinti prokurorams atlikti ikiteisminį tyrimą.

Sprendimas – „grąžinti“, ko gera būtų esminis posūkis įstrigusioje byloje, taigi visai nenuostabu, kad aiškiai šiuo klausimu save pozicionavęs dienraštis imasi iniciatyvos, arba yra paprašytas veikti. Straipsnio autorė ne tik kad neslepia, bet ir pabrėžtinai kartoja, kad turi patikimų šaltinių, dienraščiui nutekinančių informaciją iš Generalinės prokuratūros, o gal ir iš kitur.

Skaitykime: „Lietuvos rytas” iš gerai informuotų šaltinių gavo informacijos, kad teisėsaugos įstaigose vyksta tylūs pasitarimai dėl galimų teismų nutarčių. Pozicijos derinamos ir Generalinėje prokuratūroje, ir prezidentės patarėjų aplinkoje. „Svarstoma, ką daryti, kaip numalšinti minią. Linkstama paaukoti L.Stankūnaitę, kaip buvo paaukotas Andrius Ūsas, kai Vilniaus apygardos prokuratūra jam panaikino kaltinimus dėl prievartavimo, tačiau paliko mįslingus įtarimus dėl mergaitės tvirkinimo. Tariamasi, kad per pirmuosius posėdžius Panevėžio teismas patenkintų N.Venckienės skundą ir grąžintų bylą Vilniaus prokurorams tikintis, kad jie pagaliau ras kokių nors L.Stankūnaitės kaltės įrodymų. Kalbama, kad pareiškus įtarimus būtų atšaukta L.Stankūnaitės apsauga.

Kitaip sakant, jauna moteris bus paleista į visas keturias puses, net žinant, kad jai kiltų didelė grėsmė. Veikiausiai jai bus uždrausta matytis ir su vaiku. Valstybė tiesiog nusiplaus rankas. Yra žinių, kad į pagalbą pasitelkti net teisininkai teoretikai. Atvykę į prokuratūrą jie patarinėja, kaip rasti teisinę išeitį ir pateikti įtarimų L.Stankūnaitei, nors jokių naujų jos kaltės įrodymų nerasta. Manoma, kad teismuose ši byla bus vilkinama kelerius metus, kol į valdžią atėjusios naujos jėgos vėl pakeis prokuratūros vadovybę”, – „Lietuvos ryto” žurnalistei teigė gerai informuotas šaltinis.“

Pamėginkime išsiaiškinti šios ilgos tirados potekstes. Visų pirma, ką reiškia dvi greta atsidūrusios tezės „linkstama paaukoti L. Stankūnaitę“, ir kad, panaikinus apsaugą, jai kiltų didelė grėsmė. Šiame kontekste, kol kas dar tik užuomina užsimenama, kad taip buvo paaukotas ir A. Ūsas. Tačiau L. Stankūnaitės interviu yra įdomi, matyt, su advokate Kraujutaitiene suderinta versija. Į korespondentės klausimą: „Kaip pasijustumėte, jei pareiškus įtarimus būtų atsisakyta jūsų apsaugos?“ L. Stankūnaitė atsako: „– A.Ūsas nebeturėjo apsaugos. Kur jis dabar? Jei būtų atsisakyta apsaugos, reikėtų laukti greitos mano žūties. Neaišku, kiek dienų būčiau gyva. Fanatikų minia neprognozuojama.“ A.Ūso ir L. Stankūnaitės advokatė Loreta Kraujutaitienė, atsisakiusi advokatauti pastarajai, į žurnalistės klausimą: „ Kodėl nusprendėte pasitraukti?“ atsako: „Pasakysiu atvirai – esu priversta atsisakyti ginti L.Stankūnaitę dėl nuolatinio pavojaus savo gyvybei.

Žinant, kad minia gali būti neprognozuojama, kad ši byla jau pareikalavo tiek aukų, nuogąstavimai nėra be pagrindo.“ Atsakymai beveik identiški, tačiau abiejuose yra ta pati logikos klaida. Visų pirma, jos abi netiki tyrėjų versija, kad D. Kedžio ir A. Ūso mirtys buvusios nesmurtinės. Antra, abi jaučia grėsmę, kad gali būti pašalintos, nes per daug žino. Neįsivaizduoju, kad advokate pasitikinti L. Stankūnaitė, nebūtų jai visko išpasakojusi, kas ir kaip buvo iš tikrųjų. Advokatas yra gynėjas, jis nesiims kaltinamojo ginti, kol jam nebus išklota viskas iki smulkmenų kaip prieš poną Dievą. Jis privalo sužinoti viską, priešingu atveju gynyba gali tapti visišku fiasko, kai kaltintojas teismo posėdyje netikėtai išmes tokius faktus ir argumentus, prieš kuriuos jis bus nepasiruošęs kaltinamojo apginti. Taigi, advokatas ir ginamasis visados yra savotiški suokalbininkai. Moralės dalykai čia nieko dėti – advokatas privalo ginti savo klientą, nesvarbu, ar jis būtų nepataisomas recidyvistas, ar pavogęs tik vištą. Štai čia ir atsiranda mūsų siužete įdomi peripetija, nes vienu personažu padaugėja, kuris žino, ko gal neturėtų žinoti. Abi išsigandusios ir griebiasi šiaudo. Įtariu, kad labai gerai supranta, jog ir vienai ir kitai apsauga reikalinga, ir apsaugoti visai ne nuo Garliavos mitinguotojų. Ko jau ko, bet D. Kedžio garliaviškiai tikrai nežudė, kaip ir A.Ūso, kuris irgi per daug žinojo ir iš jo gyvo dar buvo šansų kai ką sužinoti. Tikriausiai pats savo noru būtų geriau pasirinkęs Lukiškes, nei griovį Alytaus rajone.

O štai abi moterys ko gera puikiai supranta, kad čia beveik nėra iš ko rinktis. Jei visos šios žudynės buvo suorganizuotos pedofilų klano, akivaizdu, kad jos abi tampa taikiniais. Garliaviškiai mitinguotojai dabar, jei bus panaikinta apsauga L. Stankūnaitei, atmetę emocijas į šalį ir įjungę mąstymą, turėtų keisti dislokacijos vietą ir imtis saugoti šias abi moteris, jei iš tikro nori, kad tiesa pagaliau iškiltų paviršiun. Neatmetu ir galimybės, kad Garliavos mitinguotojų gretose yra infiltruota ir pedofofilijos klano provokatorių ir smogikų, kurie pagal instrukciją galėtų atlikti ir labai nešvarų darbelį. Tokių labiausiai reikėtų saugotis.

Nesueina galai su galais ir dėl A.Ūso negrąžintos skolos advokatei.Tai labai silpnas motyvas. Istorija matyt prasidėjo anksčiau, kol dar jis buvo gyvas, o advokatė nepasirodė teisme, neva dėl sutrikusios sveikatos. Nepanašu, kad tokia sveikai atrodanti moteris, gynusi net tokius, kuriems kaltintojai siūlė bausmes iki gyvos galvos, sunegaluotų būtent teismo dieną. Scenarijus, matyt buvo parašytas kitas, ir advokatė jį suprato iš perspėjimų trauktis iš kelio, o gal ir iš mįslingų sutapimų. Mane labiau įtikina siužetas, kad klanas nusprendė pašalinti išsigandusį ir nelabai patikimą A.Ūsą, pagrasinęs advokatei vyniotis meškeres, jei nenori susilaukti panašaus likimo. Toji prisiekusi advokatė taip ir pasielgė, o dabar blaškosi ir klydinėja nesurasdama patikimų motyvų, kodėl elgiasi ne pagal profesinę priedermę. Jos viešuose pasisakymuose pilna prieštaravimų Viename interviu pasakoja, kad ėmėsi ginti klientus ne dėl pinigų, kitame jau mįslingai kalba, kad A. Ūsas jai nesumokėjęs, o už advokato darbą turi būti sumokėta. Kaip ten bebūtų, L.Stankūnaitė privalės savo „nekaltumo“ istoriją iš naujo papasakoti dar vienam, bet jau valdiškam advokatui. Ir labai rimtas klausimas, ar ir jis po mėnesio – kito nepaliks moters ant ledo, kai pajus iš už nugaros sklindantį mirties dvelksmą?..

Ekspertai.eu

2010-09-19

Komentarai

 

 

 
 1. "Neatmetu ir galimybės, kad Garliavos mitinguotojų gretose yra infiltruota ir pedofofilijos klano provokatorių ir smogikų, kurie pagal instrukciją galėtų atlikti ir labai nešvarų darbelį. Tokių labiausiai reikėtų saugotis." IR AŠ TAIP MANAU… AČIU JUMS!TAI LABAI PROFILAKTISKA…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. gal turi rasyti tokius straipsnius, kadjos- Lavastes nepasalintu. Ikiso gal uodega, o gyventi tai nori.
  Gerb.L.Jakimavicius nera sugadintas ir sugedes zmogus, tad ir jo straipsniai sviesaus mastymo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. NUO VARDŲ IR PAVARDŽIŲ IŠKRAIPYMO LENGVIAU DAROSI ,jaučiatės protingesni ar teisesni, nesuprantu tos kvailos, bukos neapykantos pavardėms. Ką tai rodo — proto nebuvimą ar debilumą…………..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Jakimavičius visada tinkamai sudeda visus taškus virš "i".Žiūrėkite,tuoj ir jį lavastės ir valkatkos apstaugs patvoriniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Atsiprasau,jei parasiau neetiskai.Vaiku vardai yra netikri,jie isgalvoti…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Na,kas liecia Laima-Žiūkiene-Lavaste,tai turbut ir ji kaip Kraujuvaitiene kabinasi sau akmeni po kaklu,o poto ,kai ateis laikas, reks kad tai "Minia" uzkabino.Matomai,pats Dievas jai dave ryžus plaukus kaip zenkla-atsargiai ,gudrus pavojingas sutverimas.Turbut dideli pinigai Lavastei padeda nugaleti ir mirties baime,kad drysta ,isistacius kiaules akis sneket ir rasyt tokius Uzsakomuosius strp.Isimaisius i si vsd/fsb-prokuroru zudiku mesla suteps ir savo vaikams Ginui ,Simonai ,anukei Emilei ir t.t gyvenimus…..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. kodel straipsnis raso kad pedofilai nori nuzudyti advokate,juk ji fina pedofilu klana????

  gerai ji zino paskapciu, bet tikrai nesiruosia ju isduoti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Atseit Seimo narys Vytenis P.Andriukaitis bando daryti spaudimą TV 3 televizijai,siūlo net pinigus,kad nebūtų rodoma laida "Akistata". Nemėgstu gandų,todėl gal kas nors žinote kažką daugiau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. gi jam pasake, zinoma. As net atkreipiau demesi i laika kada apklausose atsirado Jonas ir Aidas, o gi tada kai jis isplatino laiska su prasymu, kad kad padetu rasti ir kitus nuskriaustus vaikus ir kitus asmenis kurie vaiksciojo su mergaite ir Usu, tel savo buvo nurodes. Manau jam kazkas pasake, be to, pirma Venckiene ir pati galejo suzinoti, juk dirbo salia, gal ka pasniurijejo, nezinau. Galejo suzinoti ir matyti kartu, o varda tai zinojo, ne vienas liudininkas mate Usa ir Jona kartu ir Jona sumergaite ir Stankunaite pazysta Jona (is tel pokalbio) ir jo drauge. O kai suzinojo kas, tai ir parode nuotrauka is interneto o is kur gi daugiau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Gudruoles mat:-Ituzusi minia neprognozuojama-.Supraskit A.Usa i bala teske patvoriniai……………….jo jo, butent patvoriniai, kaip beutu graudu, pasirodi ir Paliulis patvoriui priklauso ir Petauskas ir Kliunka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. As tikrai palaikau Drasiu ir jo seima, nepagalvokit nieko blogo,bet va radau viena toki is pedoliubu komentara.Neatsimenu tiksliai bet kazkas panasaus."Is kur Drasius Kedys suzinojo,kad dede Jonas yra teisejas,kai padejo daugybe teiseju nuotrauku mergaitei atpazinti".Su Usu viskas aisku, bet kaip buvo issiaiskinama apie teiseja.Visi pedoliubu komentarai nieko verti,bet su situo jie triumfuoja.Gal jus ka zinot smulkiau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Mane stebina,kad Lietuvos žmonės, nepriklausantys V.Landsbergio garbintojų-megtztų berečių batalijonui nepajėgia suprasti,kad Lietuvoje labai daug bėdų atsirado vien dėl to ,kad V.Landsbergis išsaugojo čekistinę tesėsaugą,suaugusią su kriminaliniu pasauliu.Čekistinė teisėsauga labai tiko runkelių mylimam AMB grobstyti Lietuvos turtą ir jį dalinti savo gaujos nariamas.Amerikonų atsiųstas "prezidentas" V.Adamkus i6 viso nebuvo Lietuvos prezidentu,o tik užėmė Prezidento krėslą ir tvirtai žinojo,kad ryte šviesu,o vakare tamsu.Valstybės reikalus tvarkė vaikų darželio auklė Božena,žydrasis Albinas Januška ir visuomet apsiseiliojęs D.Kuolys.
  Nesimato jokių požymių,kad V.Landsbergio į Prezidentes ištraukta Dalia Polikarpovna Grybauskaitė ką nors naujo padarys pakeičiant čekistinę teisėsugą civilizuota,mat ji užsiiminėja smulkmenomis,-vieną kitą čekistą pakeičia čekistų mokiniais.Akylesni Lietuvos žmonė puikiai mato,kad šitas čekistų užtaisytas bardakėlis globotas V.Landsbergio,AMB ir V.Adamkaus, dar ilgai kunkuliuos,ir jeigu laiku nebus sustabdytas ,tai Lietuvos gali nelikti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. KK perkele is,,ekspertai. eu visa straipsni ir nuotrauka…..ir kas cia per idiotizmas su tuo isoriniu groziu…ziurek i turini ir i visuma….kazkokia sovietiku rase

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Labai įdomus straipsnis,daug logikos. Pritariu autoriui.Advokatė kalba netiesą, ji nesugebėjo įtikinti, o paprasčiausiai susimovė….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Labai įdomus straipsnis,daug logikos. Pritariu autoriui.Advokatė kalba netiesą, ji nesugebėjo įtikinti, o paprasčiausiai susimovė….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. nors usas liko skolingas tai kraujuotajai nemaza suma, bet ji vis tiek tebegina uso "zmona" ir nesuprantama uz kokius pinigus. O va stanke ji nusprende nebeginti tik nesuprantamam nuo ko ja anksciau gyne nes jokie itarimai sitai "motinelei" nebuvo pateikti. Ir kaip nuostabu pasirodo, kad ir tos kraujutaitienes dukros bendravo su stankunaite ir stankes mamyte dovaneles advokatei ir visai jos simynelei nese… Na kazkokia nesamones sapalioja ir galvoja, kad visi zmones staiga alzaimeriu susirgo ir tik vienos dienos ju sapaliones tesugeba prisiminti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. netikiu kad bus valdiskas atvogatas……zmones klausineja uzka stankunaite moka,tai tipo gins valdiskas atdvokatas nihuja bus pasamdytas gerai apmokamas o mokes visi pradedant nuo mistinio aido,baigent prokuratura

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Gudruoles mat:-Ituzusi minia neprognozuojama-.Supraskit A.Usa i bala teske patvoriniai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Kraujutaitiene gina prokurorus ir sako jais pasitiki, tik veliau sako, nenoriu buti sekanti, na kaip Kedys po to Usas. Suprask, Kedys nusizude, paskiau Usa nuzude. Be to ir Usienes kogero ji neatstovaus, nes bylos nebus, juk Usas advokatei liko skolingas tuo paciu ir Usiene ir jo tevas. Suprask, byla baigta, beliko pagrobti mergaite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. pas juos nuo pat pradziu galai niekur nesuejo. Pradedant nuo visokiu versiju su Jono ir Neringos kysiais bei meilemis, baigiant Uso mirtimi ir advokates pasisakymais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Jau paduotas ieškinys prieš Vilniaus apylinkės prokuratūrą už nužudymų , teroro , ir kitų nusikaltimų slėpimą , ir pateiktas ieškinys priš Vilniaus 1 apylinkės teismo pirmininką S. Juocevičių ir to paties teismo teisėją R. Kasimovienę už nusikaltimų slėpimą prieš mažamečius vaikus. Galimai šie teisėjai glaudžiai susiję su pedofilų klanu, nes po bylos klastojimo S. Juocevicius tapo teismo pirmininku. Paprastam piliečiui grėstų baudžiamoji atsakomybė už nusikaltimų slėpimą prieš mažamečius vaikus, o čia teisėjas už tokius nusikaltimus kyla karjeros laiptais,,, tai kas JIS ??? Greitai išviešinsiu daugiau informacijos.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras