Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Gal tikrai pabuskime ir kelkimės? (seimūnai, prokurorai ir teisėjai – taip pat)

2011-01-30 09:59 | Naujienos | Komentarų (268)

Stanislovas Stulpinas mano, kad pedofilinės agentūros dangstymas kelia grėsmę nacionaliniam šalies saugumui (KK nuotr.)

Tikriausiai ne aš vienas noriu, kad kuo greičiau būtų objektyviai ištirta visa vadinamoji “pedofilijos” byla bei su ja susiję nužudymai arba galimai padaryti nužudymai Kaune.

Ar mes to norime, ar nenorime, bet visuomenė jau suskaldyta – vienus nudažėme violetine spalva, kitus dažome ir vadiname kitais vardais. Kam visa tai naudinga? Ar susimąstome – mus gali neprietėliai dažyti visom spalvom, bet mes visi ir esame LIETUVA.

Aš gerbiu kiekvieno nuomonę, tuo labiau, kai ją dažnai suformuoja masinės informavimo priemonės. Gal būt aš kartais taip pat klystu.Todėl aš ir noriu visų paklausti:

-Kodėl visa visuomenė tapo šios bylos įkaitais, kodėl tas, kam priklauso, neduoda antri metai atsakymų?

-Kodėl buvo nuo visuomenės slepiama paprasta, eilinė vaiko tvirkinimo byla?

-Kodėl Kaune įvyko tragedija, nusinešusi keturių, gal net nekaltų žmonių gyvybes?

-Kodėl dėl tragedijos niekas iki šiol nepatrauktas baudžiamojon atsakomybėn? (Net Seimas konstatavo akivaizdžius piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir nusikalstamai netinkamo aukščiausio lygio prokuratūros vadovų pareigų atlikimo faktus, dėl ko ir buvo nužudyti du žmonės. O gal žmogaus gyvybė jau nebeturi jokios reikšmės, gal todėl ir didėja smurtinių nusikaltimų skaičius?).

-Kodėl ir kas drįsta prokurorus ir teisėjus įtakoti priiminėti akyvaizdžiai neteisėtus sprendimus ir kodėl jie nepatraukti atsakomybėn?

– Kodėl Generalinės prokuratūros prokurorai teikia operatyvinę informaciją privačiam televiziojos kanalui, kuris dezinformuoja visuomenę, tuo labiau, kai jos savininkas įtariamas sunkaus nusikaltimo padarymu?

Man visiškai neturi reikšmės, kokias pareigas ar profesiją turėtų mano ar Tavo mažametės dukrelės ar sūnelio, ar anūkų tvirkintojas ar prievartautojas.

Tikrai esu tvirtai įsitkinęs, kad visi pedofilai privalo būti smerkiami ir susilaukti pelnytos bausmės.

Tai, kas dabar vyksta mūsų Valstybėje, kitaip, kaip visišku absurdo teatru, aš negaliu pavadinti.

Nužudyti du žmonės, galimai nužudyti dar du. Prokuratūra dar nepateikė galutinių išvadų dėl šių mirčių. O kas darosi mūsų šalies žiniasklaidoje?

“Lietuvos Rytas” ,Mockaus televizija (LNK), kai kurios kitos žiniasklaidos priemonės aršiai puolė ginti savo poziciją, kad Lietuvoje jokios pedofilijos nėra, kad tai išsigalvojo N. Venckienė su savo broliu, kad “violetinė” minia yra vos ne ‘Venckų klano “suklaidinta…

Svarbiausia, kad šios žiniasklaidos priemonės, jų redaktoriai, vykdydami savo savininkų interesus, viską daro, kad bet kokie teisybės ieškotojai pedofilijos bylos aplinkybėms ir su ja susijusiais nužudymais išaiškinti būtų pasmerkti.

Manau, daug kam pasidarytų visisiškai aišku, jei būtų atskleista, kas šiuos dienraščius ar atskiras laidas finansuoja, kokie tarptautiniai fondai juos remia? Manau, kad turėtų visai Lietuvai būti pagarsinta, kas sėdi “Sorošo” kišenėje…

Dažnai taip norisi kreptis į kai kurių redaktorių sąžinę ir paklausti: “Ar jūs suprantate, ką darote, ar nors susimąstote apie savo vaikus ir anūkus, savo Tėvynę?”

Aš savo straipsniuose ir pasisakymuose esu ne kartą išdėstęs savo – teisininko – poziciją pedofilijos, J.Furmanavičiaus , V. Naruševičienės nužudymo, galimai nužudytų D, Kedžio ir A. Ūso klausimais. Žinau, kad tikrai į daug klausimų būtų atsakyta tiek prokurorams, tiek teisėjams ir visuomenei, jei nors būtų pabandyta rasti atsakymus:

1. Kodėl A. Valantinas nekreipė jokio dėmesio į daugkartinius D. Kedžio skundus?

2. Kodėl nebuvo kreiptasi į Seimą dėl J. Furmanavičiaus patraukimo baudžiamojon atsakomybėn? (Tai galėjo padaryti tik Generalinis prokuroras).

3. Kodėl nebuvo Generalinio prokuroro reikalavimu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl teisėjo šmeižimo, nors jis teigė, kad yra šmeižiamas ?

4. Kodėl Generalinis prokuroras nepriėmė sprendimo dėl apsaugos priemonių taikymo L. Stankūnaitei ir V. Naruševičienei, nors to jos tiesiog raštu ir žodžiu asmeniškai maldavo A. Valantino? (Tik Generalinio prokuroro sprendimu tokia priemonė gali būti taikoma).

5. Kodėl nebuvo imtasi jokių priemonių, kad būtų išimti D.Kežio legaliai turėti ginklai?

6. Kodėl visiškai nebuvo kreipamas dėmesys į psichiatrų ir psichologų išvadas, net į kompleksinę jų išvadą, kad mergaitė nefantazuoja, o sako tiesą?

7. Kodėl, A. Ūsui pareiškus įtarimus dėl mergaitės seksualinio tvirkinimo, įtarimai nebuvo pareikšti L. Stankūnaitei?

8. Kodėl nebuvo imtasi priemonių išsiaiškinti L.Stankūnaitės pajamų šaltinių per visą įtarimų dėl mergaitės tvirkinimo laikotarpį?

9. Ar buvo išsiaiškinti A. Ūso visi pajamų šaltiniai ir jų disponavimo ir igijimo teisėtumo aplinkybės?

10. Ar buvo išsiaiškinta -ar J.Furmanavičiaus pajamų deklaracijoje nurodyti duomenys atitinka faktines pajamas ir išlaidas,  manau, kad Generalinę prokuratūrą taip pat pasiekė signalai, kad jis skolindavo po keletą šimtų tūkstančių Lt.).

11. Ar buvo išimtos ir išanalizuotos visų D. Kedžio, J. Furmanavičiaus, A. Ūso, L. Stankūnaitės, V, Naruševičienės mobiliųjų telefonų, kompiuterinių laikmenų išklotinės, kiti duomenys?

12. Kodėl ir kokiu pagrindu L. Stankūnaitė iki šiol saugoma mokesčių mokėtojų pinigais?

Baudžiamojoje mergaitės tvirkinimo byloje jai nustatytas tik liudytojos statusas. Liudytojai gali būti saugomi tik tada, kai dėl svarbių valstybei parodymų gali iškilti grėsmė jų gyvybei.

Kyla didelis klausimas – kokius svarbius parodymus L. Stankūnaitė slepia, kad su ja kažkas galėtų susidoroti – tuo labiau, kad, kaip teigia kai kurie prokurorai, žudikas jau išaiškintas ir jis kapuose – jos nebėra nuo ko saugoti ir nužudymo byloje.

Gal galėtų visai visuomenei kas nors paaiškinti – kodėl ir už ką mes visi už kažkiokios panelės apsaugą privalome į metus mokėti apie 700 000 Lt?

13. Kodėl daromas didžiulis spaudimas teismams, kad mergaitė būtu grąžinta motinai, nors jai turėjo būti kaip ir A. Ūsui pareikšti įtarimai dėl bendrininkavimo tvirkinant ar seksualiai prievartaujant mergaitę? Jei A. Ūsas tvirkindavo ar prievartaudavo mergaitę motinai nežinant, ar tai nereiškia, kad motina visiškai sava dukrele nesirūpino, palikdavo ją likimo valiai su svetimais vyrais? Tuo labiau, kad L. Stankūnaitė neturi nei pastovios gyvenamosios vietos, nei pragyvenimo šaltinio.

Klausimų tiek aš, tiek kiti teisininkai ir visuomenė turime labai daug. Tačiau atsakymų jokių.

Aš sau jau seniai turiu atsakymą, jį buvau pateikęs ir visuomenei. Galiu dar kartą pakartoti – šių bylų sužlugdymui yra pajungtos pačios galingiausios Valstybės slaptos tarnybos arba tiksliau – niekšai, atsistiktinai patekę ar iškilę atsakingoms pareigoms.

Jie įtakoja tiek teismų, tiek prokuratūrų vadovus, kad būtų priimtas tik jiems norimas sprendimas. Manau, kad gali būti teikiamos įvairios suklastotos pažymos ar kokia nors asmeninį gyvenimą kompromituojanti medžiaga – tuo verčiant priiminėti neteisėtus sprendimus.

Tikriausiai visa tai prisidengiama ypatingos reikšmės ”visai valstybei” paslapties išsaugojimu.

Stengiamasi kiekvieną morališkai, darbiniai sugniuždyti, sudoroti, o gal ir fiziškai sunaikinti – kas išdrįso nors iškelti klausimą apie pedofilinio-agentūrinio klano buvimą, kas išdrįso reikalauti tiesos ir kaltininkų atsakomybės.

Kai kurie paskutiniai Generalinio prokuroro ir Šiaulių apygardos teismo teisėjo žingsniai suteikia vilties, kad gal nugalės teisingumas, bet…

Aš dar kartą kreipiuosi į visus teisėjus, teisėjų tarybą, prokurorus, Generalinį prokurorą – ATSIBUSKITE KARTU SU TAUTA IR KELKITĖS – PRIIMKITE VISUS SPRENDIMUS TIK VADOVAUDAMIESI ĮSTATYMAIS, SAVO SAŽINE IR TIESA. JŪSŲ SPRENDIMŲ LAUKIA VISA LIETUVA. NUO JŪSŲ PRIKLAUSO -AR MES GALIME VADINTIS TEISINE VALSTYBE.

Norisi tikėti, kad Gerbiamas Aukščiausiojo teismo pirmininkas, teisėjų tarybos pirmininkas, nors ir yra A. Valantino kurso draugas, nesileidžia įtakojamas šio visiškai susikompromitavusio „teisininko“ ir niekaip neįtakoja teismų sprendimų priėmimo.

Esu įsitikinęs, kad mūsų Gerbiama Ekscelencija Prezidentė taip pat privalo padaryti visai šaliai reikalingus sprendimus dėl pertvarkos teisėsaugoje bei spec. tarnybose.

Stanislovas Stulpinas

Komentarai

 

 

 
 1. Teisingi klausimai ir raginimai ir labai svarbu kad jie yra paviesinti!!
  Ir as noriu tiket, kad Prezidentes inicijuotos permainos teisesaugoje visgi sulauks doru pareigunu palaikymo ir galiausiai ivyks gyvybiskai butinais tu niekshu isvalymas ir isvarymas..!!
  Pareigune, buk drasus – Tave palaikys visa dora Lietuva. Pasipriesink nenaudeliams – parsidaveliams, net jeigu tau tai kainuotu ir gyvybe!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Visi sito zmogaus straipsniai yra grazus,logiski ir nepaneigiami,gaila kad jis raso iskrypeliu ubagu ,vergu tautai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Turiu pastebeti, kad stulpinas tapatinasi su tauta, pavyzdziui raso – už ką mes visi už kažkiokios panelės apsaugą privalome į metus mokėti apie 700 000 Lt? Tai kokia sakai tauta? Jei tauta tokia, tai tos tautos atstovai kokie? O aplamai gal stulpinas galetu paaiskinti, kiek jis prisideda prie tu mokesciu, konkreciai pinigine israiska – 1, 5 ar simtu litu?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 3. bet liks gyventi keleta suluosintu meegaiciu kurioms neteks tureti vieno is tevu
  ………
  Butent, jei ne teisesauga, dabar nebutu viena kazkur suluosinta, butu gavusi atitinkama psichologine pagalba, butu buvusi apsaugota nuo savo motinos, kaip Kedys ir prase, bent jau LAIKINAI, KOL DAR NIEKAS NEBUVO AISKU. Bet ne, musu teisine sitema puikiai parode, pedofilijos byla dar neatversta, zudynes neistirtos, o mergaite jau padalintos kas kam, koks skirtumas kas as pedofilas, kas zude ir kas teismus papirko.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. jūs žmonės, kiek pas jus pykčio,pagiežos ir durnos pagarbos Šėtono atmainai-pedofilams. Nejaugi pas jus nebėra nė krislelio lietuviško padorumo, gal todėl ir baigia nykti tauta,kai tokie kaip jūs palaikote pedofilus, bet ne tokius gerb.asmenis kaip prokurorą S.Stulpiną. Atsibuskite,nesuprantama kas jus taip jūsų smegenis farširuoja “kažkuom”, kad visiškas dvasinis degradavimas vyksta.
  Kai atsitiks taip, kai padorūs lietuviai, mylintis tikra meile savo tėvynę ir savo tautą laimės kovą prieš pedofilus ir kitus niekadėjus…., tai jūs tuojau pat kaip hienos iššiepę dantis prisišliesite prie garbingų kovotojų ir losite kokie jūs geručiai… Atsikvošėkite,juk Aukščiausiasis niekuomet nedovanos tokių sąmoningu klaidų nuskriaustųjų atžvilgiu.
  Pagarba gerb.prokurorui S,Stulpinui,…kova tęsiasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Atsikvošėkite,juk Aukščiausiasis niekuomet nedovanos tokių sąmoningu klaidų nuskriaustųjų atžvilgiu.

   Rasai kaip zeku zargonu. Ka turi omenyje rasydama NUSKRIAUSTASIS, nes pries tai kalba apie Stulpina ejo?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. nenori išleisti kitą Prokuratūros įstatymą.
  Bėdavojama nuo Liansbergo laikų,kad neklauso,bet nesuteikia tautai teisės rinkti prokurorus,nenumato jų atskaitomybės tautai mechanizmo.
  Kas čia per ABRA KADABRA?Kodėl nešauna niekam tokios mintys?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Negirdėjau, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė būtų prašiusi nešališkų žinovų pagalbos tikslu kaip pagerinti teisėkūros ir teisėsaugos sistemų veiklą. T.y. ne kokį asmnį įstatyti į prastas sistemas, bet kaip pagerinti sistemų veiklą. Turiu mintį neprašė pagalbos tų žmonių, kurie ne dėl profesionalaus uždarbio (gal būt korupcijos ar pažinčių dėka) nevienu atveju, ne vienoje byloje daug kartų įrodė teisėkūros ar teisėsaugos veiklos visuotinio svarbuvo netinkamos veiklos faktus ir jų neigiamo darymo galimybės buvo ištaisytos arba turi atitinkamų institucijų dokumentais patvirtintus visuomenei svarbių dalykų (ne asmeninių tikslų) įgyvendinimo patvirtinimus.
  Tokiais atvejai Prezidentei Daliai Grybauskaitei ir jos patarėjams bei operatyvinėms tarnyboms nebereikėtų ir nederėtų tų žmonių savybių ir tų žmonių žinojimo vertinti – jų savybių žinojimas jau nustatytas ir patvirtintas faktinių rezultatų dokumentais.
  Manau, kad savęs neapsigynusios aukos visuomenės tikslų apginti neįgalinčios. Daug aukų žinantys ir jų bei skriaudėjų istorijas perpasakojantys matyt irgi. Manau, kad visuomenės tikslus apginti pajėgtų nebent tie asmenys, kurie ir patys savo tikslus sugebėjo apginti, ir daug kartų įrodė nesavanaudiškai, ne dėl klijentų ar užsienio organizacijų pinigų išmokų jog apgynė ir Lietuvos visuomenės tikslus.
  Kodėl tyli Prezidentė ? Ar jos patarėjai labai gabūs ir labai savarankiški ? Kokie dokumentai patvirtina ką visuomenės teisėkūrai ir teisėsaugai patobulinti prezidentės patarėjai nuveikė už savo pinigus savo asmeniniu laiku ? :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. prasykis darbo pas kravjuti ir pavlaucki viloje, nereikes 24 valandas per para uz minimuma budeti komentaruose ir pazinciu turesi ir apsirukiusi nuo koju iki galvos busi UZ DYKA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. DRĄSIAUS paminklui vieta numatyta šalia Kauno “LAISVĖS”.
  Pastatysime,kai ateis laikas,kai KLANINIAI išdvasios pagal DIEVO TEISMO nuosprendį.
  Pirmiausia ims KOMPROMATŲ BANKO valdytojo šeimą,kad neliktų paveldėtojų.
  Po to ateis eilė jo pavaldiniams,”darbininkams” ir t.t.
  Taip palengva ir apsivalysime natūraliu būdu su DIEVO pagalba.
  Babulka,lauk eilėje,nes Tu ten kažkur eilės gale esi pastatyta.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. galesi po savo triumfu statyti paminkla savo numiletiems “verslininkams”, gal dar kontrabandiniu cigareciu pigiau parupins ar i koki fabrikeli sekretore fiktyviai idarbins.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. “Gerbiami KEDO klaniniai”

  Zinai, cia jau virsune. Sakai kedofilai klaniniai? Tai, kad brangioji garsinimu prigerti kaip Drasius susilaukiame, dzipais juodais tai jusu saika vazineja. Atmerk tu akis pagaliau, sunku patiketi, kad ant tiek zmogus aklas gali buti. Nebent cia savo uzduotis atlieki, tada jau kitas reikalas, tikriausiai jus ir issiurbet kaip siurbeles verslininko pinigelius, kad taip greitai baigesi. Ir aciu Dievui.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. musu sazingi teisininkai yra bailiai.dreba,bijo savo postus prarast..del savo kedziu parduotu ior vaikus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pagal jūsų užvadinima ir taip aišku kiek teturite protelio… Mes,klaipediečiai, geriau žinome savo prokurorą S.Stulpiną ir netoleruojame tokių kvailų komentarų jo atžvilgiu. Pačiam likimas labai griežtai tvos ateičiai, nes nepataikei į dešimtuką. Jei norime kad atitinkama tvarka mes užstotume gerb.prokurorą,tai taip ir bus,todėl nepatariu taip švaistytis negatyvumu.Sėkmės pamastyme….

   Thumb up 72 Thumb down 0

 12. kovai šiais metais gali būti gimęs ugniniame ženkle. Šie metai yra ATPILDO metai už gerus ar blogus darbus. O kad tauta juda tai akivaizdu. davedė didelę tautos dalį iki nuskurdimo…, bet kad dar mūsų vaikus niekina ir prievartauja-tai jau į jokius rėmus nebetelpa. Nejučia kyla klausimas-kokiomis durnaropėmis yra primaitinta tauta, kad iki šiol lyg zombiai plūduriuoja nesuvokdama kaip toliau gyventi….,keista.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Sąžiningi pareigūnai- mistika. Jie- pilka masė. Bijo prasižioti prieš įžūlius klaninius poskyrių ar skyrių vadovus. Kas prasižioja, tuoj nusodinamas. Tarybinė tikrovė dar tęsiasi, tik dar blogesnėmis aplinkos sąlygomis. Hidrai nebuvo nukirsta galva savo laiku. Ir dabar ją atšipusiu peiliu bandoma pjauti, tai tik žviegimo daug.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Yra senas posakis – vienas durnius gali užduoti tiek klausimų, kad į juos net 10 profesorių neatsakys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Klausykis,ereli(-ė) su žvirblio sparnais,…taip taip…tau iki gerb.prokuroro S.Stulpino ilgai ilgai kad ir tūkstantį metų reiktu plaukti tuo pačiu…. Iki jo tavo mentalitetas niekuomet nepakils,kaip ir mastymas.
   Pagarba prokurorui S.Stulpinui, tai tik tokie kaip jis ir turi vadovauti prokurorams, tai šviesi ir protina,bei logiškai mastantis žmogus,pagarba jam.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Visi straipsniai sito zmogaus yra logiski ir grazus ,gaila kad jis raso iskrypeliu tautai.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tai sakai Baba,nesimiega? Tik akis užmerki,violetinės vėliavos plazda? Ir patvoriniai.Dešimtys,šimtai,o kai reikia ir tūkstantis,ir du.Jų vardus žino visa šalis.Net ir Babai galvos skausmas,kokį čia nebūtą neregėtą paminklą teks jiems sukurti? Tai tikrai jau Baba pasivargink.Paminklų Žmogui dar nelabai ir turim.Vis žmogėdra dažniau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kažkoks balvonas pasivadinęs Baba mums muilina smegenis.Žiūrėkite ką pliurpia čekistų ir kitų išsigimelių draugijos narys:

  Ponia Nerėinga tikrai atliko didelį darbą,,ji atskleidė čekistinės teisėsaugos nusikaltimus,susietus su žemiau bambos esančiais įrankiais,Iš faktinės padėties valstybėje ,žinome,kad babos vadinama justicija,-viso labo čekistų klanas,kuris Lietuvą gražina į draugo Brežnevo laikus.
  Garbė šiai moteriškei,o tai dar eilę metų čekistai būtų slapstęsi po piderasinio “šventumo” kaukėmis.Lietuvai būtina apsivalyti nuo čekistų ir piderasų ne tik teisėsaugoje,bet ir kitose gyvenimo srityse.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Baba is pedofilu klano ispeja, statykit fundamentus paminklam nes zudyniu dar bus…………………………….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Gerbiami KEDO klaniniai, kol jūs, pagal S.Stulpino obalsį, pabusite ir kelsitės (jei išvis kada pabusite), paklausykite senos babytės nemokamo patarimo: mūridami savo dievo Drąsiaus paminklui postamentą, iš karto plotą rezervuokite, kad paskui nereikėtų perdirbinėti. Matote gi, kad jau ant to postamento naujas dievas Stanislovas ropščiasi. Ir užropos, jei, žinoma, kojos koks „sikorskis“ nepakiš. Tokie „sikorskiai“ visada laiku prisistato ordinais už kitų iškovotus nuopelnus pasipuikuoti. O kaip du vyrai stovės be moters. Centrinė vieta būtinai turėtų būti rezervuota Neringai. Tai lietuviška Žana d’Ark. Parodykit dar kitą tokią, kuri taip per metus laiko nebaudžiama sudirbtų visą justicinę valstybės sistemą ir kurios sukurta pasaka virstų tokia tikrovę, kuria, kaip kokia Biblija, patikėtų šalies mažaraščiai ir tik apie apatinę žmogaus kūno dalį sugebantys diskutuoti žmogėnai. Būtinai ir ją į KEDO altorių prie tų dviejų kovotojų su mistiniu PEDO klanu, įkomponuokit. Norėčiau dar atkreipti dėmesį į tai, kad nepadarytumėte eilinės klaidos – nežudykite kol kas Laimos Stankūnaitės. Kodėl? Nužudžius ją – PEDO klano nebeliks ir nebebus su kuo kovoti. Teks kažką naujo išradinėti. Andrių, Joną ir Aidą nužudėt todėl, kad jie turėjo šansą įrodyti jog joks PEDO klanas neegzistuoja ir tai sumanytojams labai netiko. Kedys nužudytas todėl, jog mėgino įrodinėti, kad egzistuoja. Beliko Laima su dukra. Dukrytė dar nesusivokia , kas tai per daiktas tie pedofilai ir su kuo jis valgomas. Kiek tėvelis vaizdinėm priemonėm pademonstravo – tiek ir prisimena. Ką teta Neringa liepia, tą ir kalba. Paaugs, sisivoks ir nebekalbės. Baisiausias ir slapčiausias, patikėtas pedofilų klano, paslaptis (kurias žino tik Stulpinas ir Venckienė) saugo Laima, o Laimą saugo valstybė. Kam valstybei pedofilų paslaptis saugoti? Ne valstybė, o pats venckininis violetinis KEDO -klanas turėtų saugoti Laimą Stankūnaitę, kaip savo akies vyzdį. Kaip ir kokiu pagrindu jūs kursite partiją, eisite šturmuoti valdžios aukštumų ar versite iš postų teisėjus su prokurorais, jei nužudysite ar pasodinsite Stankūnaitę? Juk iš viso klano ji viena ir beliko. Be jos ši istorija bus nebeįdomi niekam (kaip ir Jonaitienės-Bružaitės). O bijoti jos tikrai nereikia. Ji, paprasčiausiai, neturi realios galimybės paneigti, kad tas Venckienės sukurtas klano baubas – paprasčiausias išmyslas. Ji per biedna, kad tai įrodyti. Šalkit, varvinkit snarglius Venckų patvoryje, tik Kedytės motinai nei už ką neatiduokit. Ji vienintelis Neringos išsigelbėjimo šansas nuo teisingo, įstatymais už tokius išsidirbinėjimus numatyto atpildo. Išlietas ir paruoštas postamentas gali likti be herojais sudievintų per kvailumą eilinių niekšelių paminklų. Tai kam tada patiklieji violetiniai melsitės? O juk be savo susikurtų stabų jūs – absoliutus nulis. Ieškosite naujų stabų? Ar savo smegeninėse kažkiek proto susikrapštyti bandysite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Visai, moteryte, nusirašei į pievas bekurdama savo nesveika galvele tą pezalą. Nu jo, visai nukvakus. Tai visą šeštadienį ir sekmadienį kurpiai ir pagaliau išstenėjai. Galėjai ir eilėmis su kvapelio priedu pažerti. Juk matai, kad iš tavęs čia visi tyčiojasi durnele laikydami. Tik atklydę pedgyniai, tokie kaip tu, švenčiausia pana stankūnaite ir pedofilo nekaltumu tikintys dar pažeria kokį komplimentą, pamatę savo bendramintės nesąmones. O gal ir visai nieko tarp komentarų pasiskaityti ir čia pezančio pašaipų objekto vienadantės Babos smirdančių komentarų, nors jie ir apie šventąją stankūnaitę

   Thumb up 72 Thumb down 0

 19. butent,net Dalia supasavo ir nuleido rankas.O gal rankos nekyla pries buvusius mpksladraugius-bendrazygius?o gal netgi esamus?Mums reikia tikro Tautos Sajudzio.Tik si kart be Andropov-Suslov-Kruglov sparno “paramos” ir be snarpsiojancio marksizmo-leninizmo Profesoriaus “lyderiavimo”{kuris ir atvede mus ten,kur ir esame}

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Žinoma nei viena moteris stankūnaitei prylygti negali.
  Nei viena normali motina savo vaiko iškrypėliams draskyti neatiduotų.
  Čia jau stankūnaitei dar ilgai nebus lygių.
  O va pakalikų originalumas ribotas.
  Pakalikų. kolaborantų, samdinių ir šliužų buvo ir bus visur ir visais laikais.
  Čia jau tarp jūsiškių konkurencija.
  Rinkos dėsniai – nieko nepadarysi, pasakytų kos vonegutas.

  ir iliustraciją nupaišytų: *

  gaila negaliu didesnio dydžio pateikti piešinėlio.

  ” * “- čia tavo portretas.
  Turėtų patikti, nes jūs pedikai šikąskyles dievinat.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Na stai dabar bandai prilygti L.S. ,bet tau iki jos s..u plaukti.Ji viena pati visa kauno sirsulyna sokdina o tokie kaip tamsta tik to sirsulyno bezdalai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. stankūnaite kiba čia tu?
  suprantu, nuobodu uždarytai sėdėti.
  gerai kad lawasrė kompiutetį davė.
  sakei jog teisę studijuoji.
  nu gerai .
  va jau rašyti išmokai.
  ale žinok kad kirpėja būdama geriau uždibdavai.
  o teisę baigsišūdą gausi.
  arsi kaip kokia venckienė už keturias šukele. mėn.
  žianai. vis manau kam tau visa šitas vargas?
  nu neatiduoda tau deimantės, nu i ką?
  spjau tu tąsytis.
  pasimk babkes ir varyk į riodeženerą.
  gaišti laiką komentarams.
  jau seniai galėjai kitą vaiką pasidaryt.
  praskėsk blauzdas kokiam apsauginiui, anie vis tiek kortomlošia ir žiovauja.
  merga esi sultinga.
  anie ir choru gali tave paturėt.
  ir už dyką.
  pasigimdysi kitą, nesvarbu ar mergaitė ar bachuriux bus – pedalams bile šviežiena.
  pardavinėsi ir vargo nematysi.
  aglėsi nagus lakuotis ne tik ant rankų ir kojų – dziundzę galėsi nusišvaksuoti visom viavorykštės spalvom.
  tu pamislyk laimute.
  merga tu praktiška.
  nesivelk į politiką.
  darykis vaikus ir babkes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Atsimen robinzono kruzo istorija kai vienas is “protingesniu” aborigenu apsidziauge pamates robinzona salinantis?
  Nes butent tada jis galejo save su juo sutapatinti.Tai ka pats ir bandai mane vadindamas “bachuriuku”?!
  Zinok siaulietiskas gnyda kad toje pacioje zonoje as tave prie zemes prispaudes versciau pasigaileti kad tavo mama pastojo.Taip kad nepulk ten kur paciam nenoretusi atsidurti.As niekinu visus kas zudo ir ypac teisejus ir netikiu nei vienu zodziu to kas dziaugiasi teisejo mirtim ir esu 100% isitikines kad teisejo mirti uzsake tie kam maise jo moralines vertybes del kuriu jis negalejo tureti tiek turto ir pajamu kaip kad venckiene turi.O kas liecia mano nikus ,tai as ju visai nekaitalioju ir mano el. adresas yra tamsati prienamas jei pazysti zudiko zmona……

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • a gidrdž bachuriux?

   a taj tu tas abreigens kur “penkatadiens” norėj iškept?
   geriau butum bandys kept koky “ketvirtadien” bo ans yr žuveis dien skirts.
   daug mėsos privalgyt nesveik.
   kalesteruol pertkeliukx gal pasirekšt ir celiulits odą į apeslinine pavrest.
   nu dėl zonos tai tu biškel perlenkej. a tu man matej – 2×2
   seifs.
   da nežin kas ka prispaustum.
   zonoj tu iki vakaro neišgyventum – pedalai m ir pedalų teisėjų pakalikai ožiai greitai gaidyne užsilenke.
   nu kad adresiuka turi tas yr gera.
   gera kad adresiuka turi.
   be bobu pagalbas rasim pedalu pakalika.
   nugarytei pakasyti beisbolkiu turim.
   a tai natovcus-liočikus dubasint neįdom – anie griuva gatavi i visa pramoga.
   kas kita pedika pagaut – su tokiu gali linksmintis ilgai.
   dubasini dubasini
   biškį pagaivini i vėl dubasini.
   pasikeiti beisbolke į šviežią i vel dubasini.
   a girdž bachuriux
   -niekur nedink tik.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Nu ką aš tau galiu atsakyt , bachuriux.
  Nu žinoma, kur jau mums čia lygintis, seniems prostitutėms su tokia jauna, sočna prostitutka kaip tu saulel.
  Mes tik smulkios kekšės, net kojų deramai nemokam praskėsti.
  o va tu tai jau asas – ir prostitutka ir žigolas
  kaip koks nestkafėjus – du viename.
  Ir duodi ir pats užlipi – bile tik už pinigus.
  niekas teisėjų ant lietuvyno nešaudė ir nešaudo
  iš kur ištraukei?
  kiba tą pediką furmą turi omeny?
  tai kad tas pedalas vaikus prievartavo, tai kox ans teisėjas?
  ans gyvulys buvo.
  tai ir nustipo nušautas tarpuvartėj, kaip koks pasiutęs šuva.
  o dėl mergaičių sutinku mergaičių daug liks pedikų suluošintų ir berniukų daug po fazanyno balių daug liks sutryptais likimais.

  vadini mžmones loozeriais tai spermaėdžiu tai babaos pavidalu atsiriaugėdamas – atpažinti nesunku.
  ne tik dėl stiliaus.
  tokių atmatų ant svieto nėra daug.

  manai kad nikus keisdamas sukursi iliuziją jog tavęs daug esama?

  kai pasikeis laikai, (neprailgs laukti) ir tavo gaspadoriai atlikinės kekšių roles lukiškių gaigyne, tuomet susirasim tave pedalų čiulpike.
  gyvam ant šakos pakabinę odą lupsim.
  visus tavo komentarus atprintinsim ant kartono ir priversim prieš nustimpant suėsti.
  visus savo vafliuotus “komentarus” springdamas rysi kol cieli , nebekramtomi protavo pedalinę šiknaskylę išlys
  .
  .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Ach tu mazas niekseli stulpinai vis tave kankina noras kersyti uz tai kad atleido is darbo.Todel savo esybe atitinki venckiene ir kitos loozerius.tavo zinios visiskai supuvusios siandienineje teiseje kaip ir daugumos vyresnio amziaus teisininku.Venckiene yra isimtis ir todel visuomenei sunku susitaikyti su mintimi kad ji yra velnio isikunijimas.Bet laikas viska sudelios i savo vietas ir tokie padlaiziai loozeriai kaip tamsta busite ismesti lauk kaip pasenusios prostitutes .bet liks gyventi keleta suluosintu meegaiciu kurioms neteks tureti vieno is tevu,ir dar isdygs 1000ciai nauju nieksu tikinciu kad jie gali nebaudziami zudyti teisejus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. bankrotiniui
  kox skirtumas kiek stulpinų dabar yra.
  dabar turim vieną
  užporyt bus dar du
  Tie du dar po du atsives

  tada kai būsim organizuota ir protinga ir jau ne minia tuomet atrinksim kas yr zarazos o kas zaratustros

  negaiš laiko
  čia tau ne delfyno dundukynas

  nelabai ką čia laimėsi. vandenį drumsdamas.

  ėsk savo dumblą pats.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Cia pas jus kaip, seimynine ranga ar klonuosit? O be giminaiciu ar bendrapavrdziai stulpinai tinka?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Jei nezinai, ar nesi tikras uz ka balsuoti,- perbrauk biuleteni ir uzrasyk; “nei vienas kandidatas neatitinka reikalavimu”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Platinam? Po rinkimu visi pasirinke si varianta taip pat pasirasykite peticiju tinklapyje(jei tik peticijos neatmes).

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Neįkirtau – ką platinam ką ir kur pasirašyti?
    Labai nerišliai išdėstei.
    Gal ir turi teisingų pasiūlymų, bet tada parašyk normaliai.
    Laukiam.

    Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras