Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Gal tikrai pabuskime ir kelkimės? (seimūnai, prokurorai ir teisėjai – taip pat)

2011-01-30 09:59 | Naujienos | Komentarų (268)

Stanislovas Stulpinas mano, kad pedofilinės agentūros dangstymas kelia grėsmę nacionaliniam šalies saugumui (KK nuotr.)

Tikriausiai ne aš vienas noriu, kad kuo greičiau būtų objektyviai ištirta visa vadinamoji “pedofilijos” byla bei su ja susiję nužudymai arba galimai padaryti nužudymai Kaune.

Ar mes to norime, ar nenorime, bet visuomenė jau suskaldyta – vienus nudažėme violetine spalva, kitus dažome ir vadiname kitais vardais. Kam visa tai naudinga? Ar susimąstome – mus gali neprietėliai dažyti visom spalvom, bet mes visi ir esame LIETUVA.

Aš gerbiu kiekvieno nuomonę, tuo labiau, kai ją dažnai suformuoja masinės informavimo priemonės. Gal būt aš kartais taip pat klystu.Todėl aš ir noriu visų paklausti:

-Kodėl visa visuomenė tapo šios bylos įkaitais, kodėl tas, kam priklauso, neduoda antri metai atsakymų?

-Kodėl buvo nuo visuomenės slepiama paprasta, eilinė vaiko tvirkinimo byla?

-Kodėl Kaune įvyko tragedija, nusinešusi keturių, gal net nekaltų žmonių gyvybes?

-Kodėl dėl tragedijos niekas iki šiol nepatrauktas baudžiamojon atsakomybėn? (Net Seimas konstatavo akivaizdžius piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir nusikalstamai netinkamo aukščiausio lygio prokuratūros vadovų pareigų atlikimo faktus, dėl ko ir buvo nužudyti du žmonės. O gal žmogaus gyvybė jau nebeturi jokios reikšmės, gal todėl ir didėja smurtinių nusikaltimų skaičius?).

-Kodėl ir kas drįsta prokurorus ir teisėjus įtakoti priiminėti akyvaizdžiai neteisėtus sprendimus ir kodėl jie nepatraukti atsakomybėn?

– Kodėl Generalinės prokuratūros prokurorai teikia operatyvinę informaciją privačiam televiziojos kanalui, kuris dezinformuoja visuomenę, tuo labiau, kai jos savininkas įtariamas sunkaus nusikaltimo padarymu?

Man visiškai neturi reikšmės, kokias pareigas ar profesiją turėtų mano ar Tavo mažametės dukrelės ar sūnelio, ar anūkų tvirkintojas ar prievartautojas.

Tikrai esu tvirtai įsitkinęs, kad visi pedofilai privalo būti smerkiami ir susilaukti pelnytos bausmės.

Tai, kas dabar vyksta mūsų Valstybėje, kitaip, kaip visišku absurdo teatru, aš negaliu pavadinti.

Nužudyti du žmonės, galimai nužudyti dar du. Prokuratūra dar nepateikė galutinių išvadų dėl šių mirčių. O kas darosi mūsų šalies žiniasklaidoje?

“Lietuvos Rytas” ,Mockaus televizija (LNK), kai kurios kitos žiniasklaidos priemonės aršiai puolė ginti savo poziciją, kad Lietuvoje jokios pedofilijos nėra, kad tai išsigalvojo N. Venckienė su savo broliu, kad “violetinė” minia yra vos ne ‘Venckų klano “suklaidinta…

Svarbiausia, kad šios žiniasklaidos priemonės, jų redaktoriai, vykdydami savo savininkų interesus, viską daro, kad bet kokie teisybės ieškotojai pedofilijos bylos aplinkybėms ir su ja susijusiais nužudymais išaiškinti būtų pasmerkti.

Manau, daug kam pasidarytų visisiškai aišku, jei būtų atskleista, kas šiuos dienraščius ar atskiras laidas finansuoja, kokie tarptautiniai fondai juos remia? Manau, kad turėtų visai Lietuvai būti pagarsinta, kas sėdi “Sorošo” kišenėje…

Dažnai taip norisi kreptis į kai kurių redaktorių sąžinę ir paklausti: “Ar jūs suprantate, ką darote, ar nors susimąstote apie savo vaikus ir anūkus, savo Tėvynę?”

Aš savo straipsniuose ir pasisakymuose esu ne kartą išdėstęs savo – teisininko – poziciją pedofilijos, J.Furmanavičiaus , V. Naruševičienės nužudymo, galimai nužudytų D, Kedžio ir A. Ūso klausimais. Žinau, kad tikrai į daug klausimų būtų atsakyta tiek prokurorams, tiek teisėjams ir visuomenei, jei nors būtų pabandyta rasti atsakymus:

1. Kodėl A. Valantinas nekreipė jokio dėmesio į daugkartinius D. Kedžio skundus?

2. Kodėl nebuvo kreiptasi į Seimą dėl J. Furmanavičiaus patraukimo baudžiamojon atsakomybėn? (Tai galėjo padaryti tik Generalinis prokuroras).

3. Kodėl nebuvo Generalinio prokuroro reikalavimu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl teisėjo šmeižimo, nors jis teigė, kad yra šmeižiamas ?

4. Kodėl Generalinis prokuroras nepriėmė sprendimo dėl apsaugos priemonių taikymo L. Stankūnaitei ir V. Naruševičienei, nors to jos tiesiog raštu ir žodžiu asmeniškai maldavo A. Valantino? (Tik Generalinio prokuroro sprendimu tokia priemonė gali būti taikoma).

5. Kodėl nebuvo imtasi jokių priemonių, kad būtų išimti D.Kežio legaliai turėti ginklai?

6. Kodėl visiškai nebuvo kreipamas dėmesys į psichiatrų ir psichologų išvadas, net į kompleksinę jų išvadą, kad mergaitė nefantazuoja, o sako tiesą?

7. Kodėl, A. Ūsui pareiškus įtarimus dėl mergaitės seksualinio tvirkinimo, įtarimai nebuvo pareikšti L. Stankūnaitei?

8. Kodėl nebuvo imtasi priemonių išsiaiškinti L.Stankūnaitės pajamų šaltinių per visą įtarimų dėl mergaitės tvirkinimo laikotarpį?

9. Ar buvo išsiaiškinti A. Ūso visi pajamų šaltiniai ir jų disponavimo ir igijimo teisėtumo aplinkybės?

10. Ar buvo išsiaiškinta -ar J.Furmanavičiaus pajamų deklaracijoje nurodyti duomenys atitinka faktines pajamas ir išlaidas,  manau, kad Generalinę prokuratūrą taip pat pasiekė signalai, kad jis skolindavo po keletą šimtų tūkstančių Lt.).

11. Ar buvo išimtos ir išanalizuotos visų D. Kedžio, J. Furmanavičiaus, A. Ūso, L. Stankūnaitės, V, Naruševičienės mobiliųjų telefonų, kompiuterinių laikmenų išklotinės, kiti duomenys?

12. Kodėl ir kokiu pagrindu L. Stankūnaitė iki šiol saugoma mokesčių mokėtojų pinigais?

Baudžiamojoje mergaitės tvirkinimo byloje jai nustatytas tik liudytojos statusas. Liudytojai gali būti saugomi tik tada, kai dėl svarbių valstybei parodymų gali iškilti grėsmė jų gyvybei.

Kyla didelis klausimas – kokius svarbius parodymus L. Stankūnaitė slepia, kad su ja kažkas galėtų susidoroti – tuo labiau, kad, kaip teigia kai kurie prokurorai, žudikas jau išaiškintas ir jis kapuose – jos nebėra nuo ko saugoti ir nužudymo byloje.

Gal galėtų visai visuomenei kas nors paaiškinti – kodėl ir už ką mes visi už kažkiokios panelės apsaugą privalome į metus mokėti apie 700 000 Lt?

13. Kodėl daromas didžiulis spaudimas teismams, kad mergaitė būtu grąžinta motinai, nors jai turėjo būti kaip ir A. Ūsui pareikšti įtarimai dėl bendrininkavimo tvirkinant ar seksualiai prievartaujant mergaitę? Jei A. Ūsas tvirkindavo ar prievartaudavo mergaitę motinai nežinant, ar tai nereiškia, kad motina visiškai sava dukrele nesirūpino, palikdavo ją likimo valiai su svetimais vyrais? Tuo labiau, kad L. Stankūnaitė neturi nei pastovios gyvenamosios vietos, nei pragyvenimo šaltinio.

Klausimų tiek aš, tiek kiti teisininkai ir visuomenė turime labai daug. Tačiau atsakymų jokių.

Aš sau jau seniai turiu atsakymą, jį buvau pateikęs ir visuomenei. Galiu dar kartą pakartoti – šių bylų sužlugdymui yra pajungtos pačios galingiausios Valstybės slaptos tarnybos arba tiksliau – niekšai, atsistiktinai patekę ar iškilę atsakingoms pareigoms.

Jie įtakoja tiek teismų, tiek prokuratūrų vadovus, kad būtų priimtas tik jiems norimas sprendimas. Manau, kad gali būti teikiamos įvairios suklastotos pažymos ar kokia nors asmeninį gyvenimą kompromituojanti medžiaga – tuo verčiant priiminėti neteisėtus sprendimus.

Tikriausiai visa tai prisidengiama ypatingos reikšmės ”visai valstybei” paslapties išsaugojimu.

Stengiamasi kiekvieną morališkai, darbiniai sugniuždyti, sudoroti, o gal ir fiziškai sunaikinti – kas išdrįso nors iškelti klausimą apie pedofilinio-agentūrinio klano buvimą, kas išdrįso reikalauti tiesos ir kaltininkų atsakomybės.

Kai kurie paskutiniai Generalinio prokuroro ir Šiaulių apygardos teismo teisėjo žingsniai suteikia vilties, kad gal nugalės teisingumas, bet…

Aš dar kartą kreipiuosi į visus teisėjus, teisėjų tarybą, prokurorus, Generalinį prokurorą – ATSIBUSKITE KARTU SU TAUTA IR KELKITĖS – PRIIMKITE VISUS SPRENDIMUS TIK VADOVAUDAMIESI ĮSTATYMAIS, SAVO SAŽINE IR TIESA. JŪSŲ SPRENDIMŲ LAUKIA VISA LIETUVA. NUO JŪSŲ PRIKLAUSO -AR MES GALIME VADINTIS TEISINE VALSTYBE.

Norisi tikėti, kad Gerbiamas Aukščiausiojo teismo pirmininkas, teisėjų tarybos pirmininkas, nors ir yra A. Valantino kurso draugas, nesileidžia įtakojamas šio visiškai susikompromitavusio „teisininko“ ir niekaip neįtakoja teismų sprendimų priėmimo.

Esu įsitikinęs, kad mūsų Gerbiama Ekscelencija Prezidentė taip pat privalo padaryti visai šaliai reikalingus sprendimus dėl pertvarkos teisėsaugoje bei spec. tarnybose.

Stanislovas Stulpinas

Komentarai

 

 

 
 1. Manau, kad kievienas dar mastantis ir vaiku turintis lietuvis supranta, kad visi tie niekshai, kurie prisidejo prie vaiko prievartavimo, bei nusikaltusiuju gynybos teturi viena tiksla – issukti savo subines, nepraradus nei gero vardo, nei savo aukstu ar itakingu pareigu, nei, labai tiketina, didziuliu nelegaliu pajamu – juk ko gero tas visas klanas sujungtas ne tiek savo iskrypimu, kiek visokiu bendrai nelegaliu reikaliuku virvele, is kuriu kievienas toje grandyje gauna vienokia ar kitokia nauda.
  Gerai kazkas sake – uztektu surasti pagrindini visu virveliu tampytoja ir ji pasalinti – visi kiti karoliukai pabirtu patys, o tada galima imtis tvarkos is esmes. Kazkaip tikiu, kad Dievas yra, ir jis suteiks stiprybes doriems bei nekorumpuotiems pareigunams atstoveti savo moraline pozicija ir pagaliau suduoti smugi ten, kur jo maziausiai tikimasi, tam, kad bent jau savo vaikams galetume garantuoti seksualini.
  Taciau jeigu sita byla bus pralaimeta, tai teriks viena, su vaikais Lietuvoje galima daryti ka nori, ir musu salyje nera JOKIOS jegos, kuri juo gebetu apginti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Avinai daug bliauja beeee,o minčių apie teisėsaugos pertvarką jokių.Visi myli J.E.D.P.G. ir tik tiek.Avinais gimę,avinais ir padvėsite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. informacijosapie partijų veikimo principus ir įstatyminį reglamentavimą google yra sočiai.
  tačiau ši informacija tiems kurie jau kažkiek praprusę.
  visiški dundukai turi įdiegtą imunitetą mokymuisi.
  tokiems reikia pradėti valyti čajnykus nuo nulinio kurso.
  dėl alaus atsiprašau.
  palaikiau tave čajnyku.
  matau neesi toks.
  dar sykį pardon.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. O mes neabejojam jog viskas šioje byloje falsifikuota ir perfalsifikuota, paslėpta ir perslėpta, meluota ir permeluota.
  Ir joookia jooo -jobiška demagogija šito neužginčysi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. …Drąsius irgi visiems išsiuntinėjo…
  Pats sau ir atsakei.
  Reikalingi kiti, kitokie ėjimai.
  Užkertantys kelią “šlangizmui” ir negirdėjimui.
  Galvokim apie valdžios klausos “pagerinimo” būdus.
  Ypatingai gerai ausis “pravalo” skamus antausis.
  Tokį argumentą moment įsisavintų, įsisavintų mikliau nei EU lėšas.
  Galvokim kaip tą antausį sumeistrauti.
  Kas turi pasiūlymų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • gal pradziai inicijokime peticija su reikalavimu atstatydinti prokurorus,kurie nesaziningai tyre sia byla nuo pat pradzios:sileika,kiursinas,jancevicius,jasaitis ir kiti,nes ir seimas pripazino kad byla tirta aplaidziai.Peticija reklamuoti per visus straipsniu komentarus ir kitais budais.Jeigu parasu susirinks daug(???),tada prezidentei neliks kito kelia kaip kazkaip reaguoti i tautos balsa.Yra tikimybe kad reakcija bus tinkama ir Valiui bus lengviau valyti klaninius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Demokratija?
  Klanokratiją matau, feodalizmo elementų apstu – demokratijos “v upor neįžiūriu”
  Gal pro Hable žiūrėjai ar pro mikroskopą kokį stebuklingą?
  Gal viešam pasauliui iškabintą imitaciją, iškamšą, durilką kartoninę vadini “demokratija”?
  Amerikoj partijų rotacija viršūnių rotacija yra, UK yra, Airijoj yra, Vokietijoj yra…
  Lietuvoj nėra.
  A mes demokratija tik ne paprasta o super demokratija, o amerikonai end ko tiesiog dar nedaaugę?
  Tipo neandertalcai, aborigenai neišsivystę…
  Aniaaaą?
  Žinoma vakaruose irgi visko yra tačiau tokio naglo valdžių spjovimo visuomenei į veidą tikrai nėra.
  Privengia, privengia.
  Nes gali būti labai skaudžiai nubausti.
  Pas mus dar niekas iš valdžios negavo per kapeliušą.
  Rulez.
  Tipo tai demokratijos laimėjimas.
  Nusivalyk voratinklius nuo ausų ir nusiimk alaus kamštelius nuo akių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai plačiau pasidalink su turima informacija apie rotaciją su visuomene, rašyk straipsnius kaip Stulpinas ir žadink tautą, kad keltųsi permainoms. Juk žmonės miega dėl to, kad nežino, galvoja, kad visame pasaulyje taip, kaip pas mus, o kai žinos, kad toks dalykas kaip rotacija partijos viršūnėje yra plačiai taikoma, tai galės ir iš mūsiškių reikalauti. pvz., man tai buvo naujiena. O alaus negeriu ir niekam nepatariu gerti, nes alus keičia lytį.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Stanislovai, parodyk sistemai pavyzdį, sulaužyk omertos taisyklę ir pasakyk kas tie iš generalinės prokuratūros už kurių pavaišinimą buvai nuteistas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Reikia visiems seimo nariams išsiuntinėti, nors… Drąsius DVD su mergaitės įrašu irgi siuntinėjo…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. “Klausimų tiek aš, tiek kiti teisininkai ir visuomenė turime labai daug. Tačiau atsakymų jokių.”

  atsakymai yra byloje, ir jums jos nemačiusiam čia kelti savo retorinius klausimus yra jūsų nemokšiškumo demonstravimas. Aš neabejoju, kad viskas yra tikrinti perpatikrinta.

  nestebina, kad jūs jau exprokuroras. stebina tik, kaip apskritai juo buvot. Nespręskit apie kitų teisininkų sąžinę pagal saviškę, apaugusią bylomis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Negink savo supuvusių ir parsidavusių kolegų, kurie pakabinti saugumo ir kabo ant jų kompromato; patikrino tik tai, ką pedofilų prievaizdai iš vsd leido, todėl nepūsk čia arabų

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • tamsta ir esi ta neabejojanti nemoksa, o tokiais zodziais drabstote padorius zmones. Abejojimas yra proto ,o ne fanatiko pozymis. Kaip galima neabejoti teismu darbu sioje byloje, nebent, jei uzmynei ant sazines ar atsisveikinai su protu.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Gerai parašei.
  Maladiec.
  Visiškai pritariu Tavo pozicijai ir tam kad nepuoli koliotis atsakydamas karštakošiui.
  Kantrybė aiškinant ir šviečiant dabar labai reikalinga.
  Dėl info. filtravimo Tavo pastaba esminė – taip ir yra, tik žmonės nesuvokia kad tai kas vyksta informacijos lauke yra daug svarbiau nei jie mano.
  Tai visko pradžia.
  Kertinis akmuo.
  Informacijos valdymas yra pasaulio valdymo ašis.

  Ačiū kad randi laiko prisidėti atveriant žmogeliams akis.
  Respect.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. LR Prezidentas GALI kistis i LR Teismu darba! Jis ne tik kad gali bet ir privalo palei dabartine susidariuse situacija, ir Konstitucija ja IPAREIGOJA! Aisku jei naudosimes naujaja istatimu bazine sistema , o si tvarka kuria mums apdume akis tai yra dar iki ES istojimo ir 2002m pasitvirtinus naujus standartus,juk nepaslaptis kad dydzioji dalis dabartiniu istatymu taikimas yra NETEISETAS nes taikoma senaja tvarka ir NEBEGALIOJANCIAIS istatymais!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Kas trukdo J.E. inicijuoti referendumą dėl referendumų įstatymo ir rinkimų įstatymų pakeitimo?
  Įvesti privalomą rotaciją partijų vadovybėse.
  Įvesti apribojimus kandidatuotis į valdžią.
  Prezidentui ne daugiau dvi kadencijos, o į seimą iki grabo lentos?
  Dviejų kadencijų pakanka. Po to marš atgal pas mirtinguosius.

  Jeigu prezidentė negali – tegul paprašo tautos paramos.
  Nematom noro.
  Nematom.
  Gal noro ir nėra.
  Gal tie noraiyra tik nesutampa su piliečių norais?
  Klausimų daug -atsakymų nėra.
  Kiek tai gali tęstis?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Ką čia šneki, kokia privaloma rotacija partijų viršūnėse? Juk pas mus demokratija. Niekas netrukdo eiti į partiją ir pačiam pradėti ardomąją viršūnės piramidės veiklą. Dar draugų pasikviesk ir bus valio.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Teisningai ponas mąstote. Aš irgi pritariu ne daugiau 2 kadencijas seime ir ribojant amžių. Siūlyčiau visose valstybinėse įstaigose pensinkams leist privalomai išeiti į užtarnautą poilsį, ir užleisti vietą jaunesniems. Visus kurie prisidėjo prie šios bylos žlugdymo ir slėpimo: prokurorus, teisėjus, ekspertus, tyrėjus patraukti baudžiamojon atsakomybėn kaip bendrininkus, išieškoti žalą, nes manau buvo tikriausiai neblogai užmokėta, neleisti dirbti ti teisėsaugos sitemoje. Tegul eina gatvių šluot, jei gaus.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Na aciu uz kompimenta :). Na kad pats esi visiskas asilas nusenes tai irgi faktas. Bet su tavimi Vyciune rungtiniauti kas sustriau ka izeis tai nera tam prasmes! Tau reikia dar karta isigilinti i tau nepatikusi komentara! Mes supratome ka tu turi omeny ir mes palaikome tave! O si komentara tu supratai impulsyviai ir padariai isvada neteisingas, pabandyk isgerti salto vandens stikline nusiraminti, ir pazeti i viska nestandartiskai nes siuos standartus yra sukure ISGAMOS, tai laikas nustoti standartizuoti savo mastima! Ipac padeda migracija, kuri padeda issivaduoti nuo sio standartinio iskreipto matimo! Cia panasiai kaip sovietine sistemine mastisena buvo, ir ji nepasikeite,pasikeite tik tai, kas sovietine sistema pasikeite i Nacistine Lanzbergistine mastysena!
  Issamiai isiklausik i S.Stulpino kvietima! PRABUSKIME, PRABUSKITE, BUSKITE! Ar girdi tarp zodziu dabar? Lietuva yra izoliuota nuo pasaulynes bendros informacijos, juszinote maximum 40-50% viso tai kas vyksta pasaulyje, jusu informacija yra “filtruojama”, tiesa pavadinta ‘juodosiomis technologijomis” ir t.t.! O pries dar neseniai keleta metu sios informacijos dar 30% buvo maziau!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Su PAGARBA Vytautai! :)
  Jei nori riebiai pasikulioti, tai zinok jokiu problemu nera, prasom!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Inicijuoti Referendumus.
  Prezidentė gali tai daryti.
  Prezidentė galėtų pasinaudoti jai rodomu pasitikėjimu ir sušaukti visuotiną Tautos Sueigą kuri susirinkus aiškiai pasakytų valdžiukėms ką nori matyti daroma.
  Tokio dalyko valdžia negalėtų ignoruoti.

  KODĖL Prezidentė nesinaudoja esamom galimybėmis?

  Šis klausimas dabar yra esminis.
  Reikalaukim atsakymo.
  Prezidentūros e-mailai vieši – rašykim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Manau prezidente dirba, ir dirba daug. Ir kuo toliau, tuo labiau suprantu jos uzimama pozicija nekomentuoti medijoje to, kas siuo metu vyksta Lietuvoje – ji veikia savo kanalais. Niekada nepamirsiu Vytauto Lansbergio, Europarlamentaro, sveikinamojo laisko JE Daliai Grybauskaitei, kur jis atvirai jai linkejo sekmes, ypac ivedant pertvarkas teisesaugoje, o vos ne baigiamajame sakinyje parase, kad prezidente butu ypatingai atsargi, nes net ir prezidento lekstese beriami nuodai…

   Stai taip… Jos situacija kuri laikas buvo – vienas lauke ne karys – tad siuo metu, tikiu, ji jau pradeda atsirinkti, kas yra jos komanda, o kas saldziom sypsenom apsirede ja kompromituoja ir dirba informatoriais kazkam; kas teisesaugoje turi morale, o kas valdomi kompromatu…

   Padetis nera paprasta, o kiek mes dar ir nezinom!

   Thumb up 72 Thumb down 0

 15. AVINUI Kas TO -ATSAKYMAS NESUPRANTANTIEMS.Durniau,pats nieko nesupranti,o bandai mokyti kitus.Prezidento pareiga su Seimo ir Vyriausybės pagalba dorai valdyti valstybę,o J.E.DAŠA POLIKARPOVNA šitą daryti nenori ir nesugeba.,o runkeliai ją myli už madų demonstravimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Informacija blokuojama beveik visuose dienraščiuose ir tv,atkreipkite dėmesį,kad ir prieš Prezidentę formuojama neigiama nuomonė ir žeminami jos reitingai,tai ką mes galime padaryti-nieko.Rinkimai,na ir ką ten gali pakeisti-sąrašai ir jų pirmieji asmenys laimi bet kokiu atveju,o visuomenė ryškaus lyderio neturi,tam nėra sąlygų ir trukdoma atsirasti.
  Tai ką daryti???

  Thumb up 72 Thumb down 0

   • labai ilgas procesas,gal rezultatas ir būtų koks nors pasiektas per kelias kadencijas,kaip ir pakesti žmonių mastymą per kelias kartas

    Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Labai puikiai suprantama! Bet ji Prezid. gali paagituoti liaudi, zmones, seima ir t.t.,keisti konstitucija, pataisyti ja! O visu pirma mes turime taipogi si reikala inicijuoti, pradekime rinkti parasus delsio konkretaus reikalo! Jei si sena sistema neveikia, tai tam yra argumentuoti pagristi reikalavimai keisti viena ar kita! Taigi veikime, rinkime parasus ir kreipkimes del reikalavimukeisti konstitucija, kad pvz. Prezidentas galetu kistis i Teismu darba! Malone suteikti kaliniui gali o va kistis ne? Juk tai is esmes pazeidziama visa baze istatymu o ne koki nors viena!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Teisėsaugai yra kas veikti,jeigu jie butų sąžiningi ir norėtų rasti teisybę.Kuo toliau,tuo nesaugiau darosi mūsų valstybėje.Pedofilai ,nebaudžiami prievartauja mūsų vaikus,dingsta jauni žmonės ir paaugliai,gal tai kažkokia grupuotė rado gerą pasipelnimo šaltinį-prekyba jaunų žmonių organais.Šitas dalykas labai išplitęs Rusijoje,tai nemanau,kad ir pas mus to nebutų.Bet kur dideli pinigai,ten mūsų teisėsauga bejėgė,tik jų rūmai dyksta stebuklingu būdu ir sunkiai paaiškinamu pajamų atsiradimu ,nors visi skundžiasi mažais atlyginimais.Ar yra sąžiningų žmonių ,kuriems priklauso mus apginti,bet kurie gina tik savo mundurą ir įklimpusius savo draugus,tai ir Žiobienės ir Kreivio ir mailiaus atvejai ir daugelis kitų…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. … Grįžtant prie sužlugdytos pedofilijos bylos, prie pareigūnų pastangų mažametę patalpinti į gydymo įstaigą, prie jų siekio mergaitę grąžinti įtariamo pedofilo draugei, prie mergaitės tėvo nužudymo, manau, reikėtų nurodyti su šia tragedija, su šia byla susijusių pareigūnų vardus ir pavardes. Galbūt šių veikėjų pavardės jau figūravo ar dar tik figūruos kitose rezonansinėse bylose. Būtina, kad žmonės žinotų šiuos pareigūnus ir jų saugotųsi.
  Būtent jų aplaidaus darbo dėka tėvas, kreipęsis į juos dėl savo mažametės dukrelės seksualinio išnaudojimo, tėvas, ieškojęs tiesos, pats buvo nužudytas!.. Vienoje baisiausių XXI amžiaus Lietuvos tragedijų figūruoja šių pareigūnų pavardės: Genovaitė Ročienė, Rita Čivinskaitė, Andrius Kiuršinas, Kęstutis Betingis, Brunonas Maculevičius, Ramūnas Šileika, Ramutis Jancevičius, Algimantas Valantinas, Vytautas Barkauskas, Raimundas Petrauskas, Algimantas Kliunka, Janina Dabašinskienė, Bronius Varsackis, Silvija Jakštienė, Danutė Kregždienė, Eligijus Gladutis, Bronė Vidzėnienė, Arnoldas Šukaitis, Vytautas Krikščiūnas, Rita Bilevičienė, Daiva Gadliauskienė…
  Norėčiau išskirti Vilniaus apygardos prokuratūros vyr. prokuroro pavaduotoją Brunoną Maculevičių ir prokurorą Ramūną ŠILEIKĄ, kuris nutraukė pedofilijos bylą L.Stankūnaitei, V. Naruševičienei, J. Furmanavičiui, o A.Ūsui kaltinamąjį aktą surašė tik dėl tvirkinimo. Jaunas vyras, bet, mano nuomone, visiškai praradęs sąžinę, praradęs žmogiškumą!..“

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pamenu kai Sileika rode per tv, Neringa jam uzdavinejo klausimus, o tas sedejo visas raudonas, ne zodzio pratarti negalejo. Bijo Venckienes tokie prokurorai, ne tik Stankunaite bijo is jos viesai klausimu gauti, bet net ir prokurorai bei teisejai. Stai is kur prisikakinusi atpazinsi.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Stulpinas daro.
  Daro dau ir teisingai.
  Ką darome mes?
  Ką darau aš pats, pati?
  Daryk
  Kaip kinoteatr,čiaumojam kukurūzus ir rėkiam ” Bravo pakartot. Davai, davai”
  Tu Stasy daryk, o mes ant gatavo ateisim?
  Ką galime padaryti kad padėtume spausti valdŽiurkes?
  Ar pakol kiekvieno subinės pedalai netratina, tol tos subinės nepakelsim?
  Krc, reikia pasiūlymų, kaip šį pareiškimą padaryti neįmanomu nepamatyti.
  Reikia užtvenkti šiuo pareiškimu visą viešąją erdvę,
  Kad akisnet užmerkus kiekvienam tik jis matytųsi.
  Kas turite pažįsyamaų, draugų, giminių medijose – siųskit, skambinkit, aiškinkit , kad reikia.
  Tegul deda, talpina viešina.
  Po poros dienų vėl kartot viską nuo pradžių, jog net miliūtės nutylėti negalėtų.
  Tegul šis klausimas būna užduodamas radijuje, tv, tegul būna parašytas ant sienų.
  Vietoj “salomon” tegul būna parašyti Stulpino klausimai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Iš komentarų matosi,kad Lietuvos žmonės nori pertvarkos teisėsaugoje ir valstybinėje valdžioje,o tie avinai ir kitokio rango balvonai šitą reikalą simuliuoja ir durnija žmones.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Lenkiuosi prokurorui Stulpinui už pilietiškumą ir drąsą, iškėlus tuos klausimus. Gal galite užsirašyti į priėmimą pas Prezidentę? Nežinau, ar pas mus egzistuoja tokia tvarka. Rašoma, kad kaimynas Lukašenka priima lankytojus šimtais. Bet taip pat rašoma, kad ten diktatūra, o pas mus juk demokratija, atsiprašau, kad nusisvaičiojau.
  Gal Ekselencija prezidentė pajudės tada, kai jos reitingas susilygins į vieną lygį su visų kitų iš to amžino Vilmoraus sąrašo. Didelė dalis tautos pagaliau išmoks vertinti ne dirbtinius įvaizdžius ar reikšmingus tuščius žodžius, bet veiksmų vengimą. Manyčiau , kad praradinėti tokį žmonių pasitikėjimą gali tik valdomas asmuo. Vien ši byla kaip lakmuso popierėlis – štai ir parodė, kas yra kas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. RESPECT. BRAVO. SUPER. !!!!!!!
  Dydelis aciu karstam komentarui ir Stulpinui uz si straipsni!!!!!!!! ACIU!!!!!
  Taip ir toliau. Atejo laikas juos jau spausti, gana to bespriedielo! Laikas atejo medalio puses sukeisti vietomis! Kas svarbiausia sios isgamos ta jau puikiai zino! Tokiu kaip Usas isgamu yra ne 10 ir ne 100 Lietuvoje, na bent jau buvo……… Sios isgamos kiekviena diena palieka Lietuva o mes leidziame jiems ja palikti! Tai gal gana? Gal laikas atejo ? Nes tie dabar kas like yra butent tie kas musu zemes susigrobe, “suinvestavo” Lietuvoje ir neturi is ko begti i uzsieni nes jie niekam nera reikalingi be valstybinio statuso!!!!!!!
  O kas lieciant susodintas isgamas i auksciausius postus, tai sie ju sodintojai yra patys tikrieji ISGAMOS!!!
  Kol bus gyvi pagrindiniai du PEDOFILAI, tol ju tas uzdangalas nelieciamumo “laikysis”, bent taip masto sios ISGAMOS! Kas gi tie du? :) O tai yra eks “prezidentas” LR Adamkevicius Tapkius, taip tas pats kuris atejo i Lietuva su milijardais doleriu ir pedofiliniu klanu,kuriame mexike rengia ritualines orgijas!!!!!!!!!!!!!! O kas palaimino sios isgamos atejima? :) Ogi V.Lanzbergis tas pats bereciu “dydysis” vadas ir jo beretunai! Si KGBistine ziurke mus visus pardave PEDOFILAMS!!!!!!!! Jei mes atkapstysime istorija ir FAKTUS, tai sis ISGAMA mus pardave tada kai buvo visiskai besugriunantis is esmes! Koncervatoriai tuo metu buvo visisikame bankrote, sali nustekeno iki beveik dabartinio lygio, liaudis pradejo burtis i atskiras bendruomenes, zmones pradejo reiksti savo nuomone, vnz. kurti patys Valstybe kaip visose sivilizuotose salyse, pvz. ES!!!!!!!!! Ir cia atsiranda “dydysis isgelbetojas”, “diplomatas uzsienije” , “veidas Lietuvos”, CZV atsargos karininkas ir t.t. ir t.t., V.Adamkus, kuris pasiulo savo parama V.Lanzbergiui, tik va su viena saliga! Kad sali jis nuperka is esmes, su visa iminine struktura, o tai yra spec.tarnybom, saugumas, seimas, ir t.t….. Ir net tapo prezidentu…….. O pati esme, tai kad iteisinti Lietuvoje pedofilus ir uzveisti ju veislyna!!!!!!! Tokioje terpeje atsiranda elitai siu ISGAMU!
  Taigi, grizome i istorijos pradzia kada ateina ISGAMOS, kada Lanzbergis yra dydziuleje duobeje. Tada kai jis kaip feniksas “pakila” is pelenu ir prasideda……. jus patys tai zinote kas, reikia tik prisiminti, nes per 10 metu daug kas pamirso sias tiesas, pradekitenuo prisiminimu ir tada visi NORMALUS PRABUS! Tai yra LABAI PAPRASTA kaip 2×2…. .
  Dar karta ACIU!!!!!!!!! :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. pagarba ponui Stulpinui, viešai išdrįsusiam pasakyti tiesą. Tik ar išgirs ją tie, kam ją reikia išgirsti? Tie, kurie turėtų išgirsti, gal KK portalą skaito tik “blusinėdami” kas ne taip ką parašys, nepagarbiai, nors teisingai savo mintis išdėstys ir “užveis” bylą? Arba ieškos “kabliukų”, kad eilinį kartą žurnalistų etikos sargai užpultų KK redaktorę?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. tur but kol Lietuvoje nebus Egipto ar Tuniso variantu , nusikalteliai su klanais bus tandeme. Labai sis straipsnis tinka ir eiliniams pilieciams.PRABUSKITE, mielieji zmones.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Su tom “revoliucijom” reikia atsargiai, ypac lietuvoje. Ta “revoliucija” isprovokuoti gali patys klanai. Juk liks tie zmones, kurie dabar turi kompromatus, arba ju vaikai, stytiniai, ir jie toliau valdys, tik atsargiau. Turetu tikras prezidentas, tikras gen. prokuroras, tikras VSD vadas, pradeti masini prokurou pakeitima su isleidimu i pensijas, i kalejimus. Galetu pasitelkjti armija savo apsaugai. tada gal “issivalytu”. Cia reik “teisiskai”, bet taip kaip “ipatingoji padetis”. Ir svarbiausia nereikia dirbtinio salies ivaizdzio, reik kad pasaulis zinotu tikra tiesa apie padeti lietuvoje. Tada tarptautine visuomene suprastu ir padetu.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras