Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugpjūtis 1 Sekmadienis
 

Gal pagaliau man R.Juknevičienė paaiškins, kada gi tie rusai užpuls?

2014-05-31 20:58 | Laiškai | Komentarų (81)

R.Juknevičienė. KK nuotr.

Pokaryje liepė laukti amerikono. Tada, atsimenu, buvau vaikas, ir po pagalve glaudžiau radiją, ir sakė, kad jau tuoj, ateina, ateina, jeigu ne per Kalėdas, tai per Velykas.

Taip ir neatėjo, tik išsišaudė, išsipjovė stribai ir partizanai…

Dabar jau nuo žiemos pradžios gerbiama Rasa Juknevičienė – ji man labiausiai imponuoja, nes ne vienerius metus buvo Krašto apsaugos ministerijos galva – vis sako, kad ateis rusai, todėl reikia didinti biudžeto lėšas (ar asignavimus, bet nelabai suprantu šitos sąvokos) krašto gynybai.

Net, atsimenu, susipyko gerbiama Seimo pirmininkė Loreta Graužininienė ir gerbiama Rasa Juknevičienė. Viena moteris sako, jog reikia gynybai pinigų, kita sako, kad užtenka.

Manau, jog Rasa Juknevičienė buvo teisi – juk, pasak jos, ateina rusai, ir reikia ruoštis.

Aš tai prisikaupiau džiovintos duonos, konservų, cukraus, tabokos – atsimenu dar pokarį, tai tėvas duonkepį pečių pastatė ir sakė, vaikai, neužilgo bus ir III pasaulinis, nebus ką valgyti…Po Karibų krizės tėvas tą pečių išardė…Tai tada supratau, kad niekada nebus to III pasaulinio karo, bet jeigu R.Juknevičienė mano kitaip, tenka ja patikėti.

Taigi, išsivėdinau savo rūsį, na, reikia ruoštis antpuoliams. Kol kas virš namų straido NATO lėktuvai, bet kai pragaudžia, vis atsimenu vaikystę… Ir šiurpas man kūnu bėga, nes tai yra baisus garsas, pritarkite. Lakūnai, kiek žinau, juokauja, jog jiems tai yra muzika. Na, vienas Ukrainoje prisijuokavo, o generolo laipsnį turėjo. Skraidino tvarsčius, degtukus, lemputes, ir numušė, kaip praneša viena Lietuvos televizijų, bobutės ir dvidešimtmečiai: ten tik tokie telikę Donecke. Na, kieti tie ukrainiečiai, galvoju, ar mūsų bobutės numuštų priešo lėktuvą?

Kaimynė Jadzė tarnavusi desantininkų dizivijoje, tiesa, sesele, bet ji sako, kad rusų lėktuvų ji nenumušinėtų, nes netgi perkama nauja-sena priešlėktuvinė sistema numuša tik vieną lėktuvą iš dešimties. Neva, įranga “amerikanska”, o lėktuvai taigi rusiški – neatpažįsta. Jadzė sako, kad ir su kalašnikovais mūsiškiai paskubėjo – na kam reikėjo į metalo fabriką atiduoti? Ateis gi rusai su kalašnikovais, atėmei, įsidėjai kulką, giniesi. O dabar, bėdavojasi Jadzė, buvo jos anūkas Afganistane, tai su kažkokiais automatiniais šaudo, rodė anūkas, palaikė Jadzė rankose, pakraipė galvą, šovė, nepataikė niekur, tik varnas juodas kaip nelaimės ženklas po kojų nukrito. Tai turi Jadzė dabar namie iškamšą su ta amerikoniška kulka. Tiesa, atvažiavo kitas anūkas, iškrapštė tą kulką ir kažkur į poligoną išvežė, sako, nėra čia ko, kad kulkos namie mėtytųsi.

Negaliu netikėti Jadze, nes kad ir sesele tarnavo, laipsnį irgi turėjo, ir juk su “kukurūznikais” skraidydavo ligonių tvarstyti – tai kam parašiutas neišsiskleidžia, tai ant minos užšoka. Tiesa, mano kaimynė Jadzė stebėjosi, kaip jai tuomet tarnaujant, retai būdavo nelaimingų nusileidimų su parašiutu – juk desantūroje tarnavo tik patys kiečiausi. Dabar, matai, stebisi Jadzė, per kariuomenės šventę leidosi, “flažoką” (rus. vėliavėlė) kažkokį ant kojos prisirišęs, susipainiojo kojos, galvelė, ir po desantininko…Gipse bus pusę metų, jeigu ne ilgiau.

Tai kas, piktinasi Jadzė, gins Lietuvą, kad su “flažokais” kojas apsukinėja – tarsi vergystės simboliu? Senais laikais, jokie “flažokai” nemaskavo, nes tai neatininka parašiutizmo saugumo taisyklių. Dabar, matai, taisyklės nė motais, tačiau propaganda jau motais…

Pasiklausau Jadzės, ir nieko nebesuprantu: jeigu rusai puola, kas mus apgis? Gal galėtų Rasa Juknevičienė atsakyti, nes Juozo Oleko perkama technika, kaip paaiškino desantūroje tarnavusi Jadzė, netinkama. Kam tuomet perkami netinkami ginklai – kad gyventojus nuramintų, kad kažkas daroma? Ar tuo rodoma, jog niekas nieko nepuola?

Jadzė vieną vakarą visai pasiuto, kai pamatė per televizorių kitą Seimo narį – Arvydą Anušauską. Ką, sako, jis kalba apie Rusijos įtakos agentus? Jeigu tie agentai egzistuotų, jie būtų išsiųsti iš šalies. Neranda? Jeigu neranda, vadinasi, neįdomi mes valstybė, ir jokie rusai mūsų nepuola.

Pamena Jadzė, kai jai reikėjo vykti pas sunkiai pasienyje sužeistą karį, tai jis net peršauta koja, toliau ėjo žvalgybą priešo užnugaryje. Tai tuomet, porina Jadzė, paprasčiausia seselė buvo išmokyta nusileisti parašiutu, kad išgelbėtų gyvybę kariui. Mokėjome, pasakoja, ir žvalgyti – neišlaikius žvalgybos egzamino, niekas neėmė į desantūrą. O kaip gi kitaip? Tu turi prasiskverbti, mokė maskuotis, apsimetinėti, naudotis svetimais pasais. Buvo lygis ohoho! O dabar? Nesuprantu: vieninteliai „Rusijos agentai“, tai tie kurie atvirai reiškiasi per dabar madingus internetinius socialinius tiklus! Tai kur girdėjai tokią nesąmonę, pasakoja ir piktinasi Jadzė. Ar A.Anušauskas, pats tarnavęs tikrai ne paprastame dalinyje, pamena, ką reiškia tikra žvalgyba? Matyt, Seime kai atsisėdi, sočiai, stabiliai, viską užmiršti…

Tai Jadzė jau man galvą išūžė, kad netikėčiau viskuo, ką rodo ir kalba per TV. Jaučiuosi kaip tie iš „Dviračio žynių“: aš jau toks partizanų apsuptyje išaugęs, ir konservatorių nuolatinis balsuotojas (išskyrus šiuose rinkimuose, jau balselį atidaviau už tautininkus…), o mano Jadzė desantininkė. Bet kad ji geriau man viską paaiškina negu kalbančios galvos.

Bet gal kada galėtų ponia Rasa normaliai, aiškiai ir logiškai paaiškinti, kada gi tie rusai užpuls: kada atsijungti elektrą, pasikrauti generatorių, parašyti testamentą, aplankyti artimųjų kapus? Na noriu pasiruošti, juk kai rusai puola, gi būna kad kaimus pelenais paleidžia? Labai lauksiu atsakymo. Nes kaip pokaryje dabar jaučiuosi, sakė amerikonas jau ateina, laukėme, ir nesulaukėme net šiandien. Taip ir su rusais – Jadzė tai laukia iš tiesų rusų, desantininko ir parašiutininko pažymėjimą po kaklu pasirišusi nešiojasi. O aš ką teturiu – savo žmonos Valerijos nuotrauką. Ji mirė iš karto po sausio įvykių. Neatlaikė jos širdis. Taip sakė. Kaip ten buvo iš tiesų nežinau. Juk byla nebaigta iki šiol. Tai dabar geriausia draugė Jadzė. Dar tikiu ponia Rasa. Bet kad ji nepaaiškina, kada tiksliai ateis rusai. Jadzė ir dar keli kaimynai ruošiasi juos su gėlėmis sutikti, aš bandau piktintis, bet jie sako, tu neaiškink, nebuvai lageryje, nežinai, ką naciai išdarinėjo su tais pačiais lietuviais. Nenorime antro Osvencimo, ačiū.

Ponia Rasa, padėkite, ir atsakykite pensininkui. Nes nebežinau, kuo tikėti. O Jadzė iškalbą turi. Bet ir jūs turite tą iškalbą. Gal ir prie desantininkų kur tarnavote, kas čia žino…Parašiutas kaip matau jums visada išsiskleisdavo, esate vis dar labai žavi ir jauna, todėl turite padėti vargšui pensininkui iš kaimo. Galiu ir pusę pensijos į Ginklų fondą atiduoti, bet kad sakė, nepadės…

Pensininko, partizanų kaimyno Bonaparto laišką užrašė Kristina Sulikienė

Komentarai

 

 

 
 1. nėra ir nebus nieko tokio kol liaudis lauks ir galvos ,kokia ponia juknevičiene pasakys kuo nebūtina ir nereikia ,faktas tas kad prie tokio aukšto karinio posto jokio meno meistru moteru nereikia leisti ir be kalbos netinka koki parako kvapą turi juostyti moteris ir dar iš elito aukšto ponu stebėtoju, ar nėra kariūnu vyru kurie tarnavo ir juostė visokio dūmu kvapus ir poligonu dulkes kur vasaros metu užpusto, o ne ant elito kopūsto moters galvos, kam tos pasakos ,ir tuščios kalbos ,nu penkiakoviu rungčių kur vos merginos tempe ir pašaudyti gauna taip ten rungtynes sporto žaidinių ir kova dėl medaliu o ne dėl puolimo rusu ,., ir bauginimo, juk gyvenome ir prie rusu ir prie vokiečio ir dabar prie sau tarnu nugyvenome viska , baikite bajerius skaldyti, liaudžiai, nusibodo tos dainos kaip mes moteris skriaudžiame , o moteris juk neskriaudžia vyrus juk visus aukštus lietuvos postus kėdės užimtos tik vien moteru ir naudos iš tos poemos jokios nėra , kur matyta taip ir liežuviais mala pletkas veda per ilga plauka o kur tikrovei dėjosi vyrai pasikeitė vyrai sulindo į sijuonus o moteris sulindo į vyru kelnes ir jurgiui kepure atimti sugebėjo,,, užtenka rusu puolimo ir bauginimo scenu, 50 metu dirbome ir neverkiam ir kainos buvo visu pusiu prieinamos tinkamos ir bonžu prie konteineriu eilėmis nebuvo, kaip šiandien, visi darbo turėjome ..,., ir gyvenome ne už kardono, bėgimo iš namu, . o valgėm cepelinus ir blynus ,užteko net taukai per barzda varvėjo,,,,,,,,, nereikia lia lia lia .,., bajerio

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Čia rašomi ne komentarai,o paprasčiausias dergliojimasis. Ypač bjaurojasi tie,kurie ką nors rašo ant mums artimų pagal kilmę ir papročius RUSŲ.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 3. TE PATYS VAGYS PEDOFILAI IR KARIAUJA, AŠ JIEMS NIEKADA NEATLEISIU UŽ IŠVOGTĄ LIETUVĄ IR UŽ IŠPRIEVARTAUTUS MŪSŲ VAIKUS.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Runkeliukai po truputi pratinami prie karo su Rusija neišvengiamumo, prie minties, kad karas tai neskausminga, tai normalus įvykis jų gyvenime. Durnių laivo generolai jau išleido apie tai vadovėlį ir išsiuntinėjo visoms mokykloms, bibliotekoms, ruošiasi išduoti kirpykloms, grožio salonams ir t.t., kad lankytojai belaukdami paskaitytų. Ruošiamasi su gėlėmis sutikti jankių-naujų išvaduotojų, o tiksliau okupantų tankus…, o studentija, kurios ateitis šiandien sprendžiasi „tūsinasi“ diskotekose. KGBistė palikuonių neturi, todėl „tvarkosi“ vadovaudamasi nuostata-po manęs nors ir tvanas…

  Thumb up 8 Thumb down 0

 5. Eina ta Rasa lansberginė, taip ir privedė tada pokario metais visus iki mirties ir baisybių. Šneka rasa, o aš visą tai išgyvenau. Tada visi laukė amerikonų, o tik dabar tesulaukė to
  amerikono tikro veido. Jeigu amerikonas nepuls rusų, tai rusai mūsų niekada nepuls. Čia yra lansberginių politika senus pensininkus gązdinti. Amerikonai ir gyvena iš karo kurstymo, nes jie pas save nekariauja, o vis sukursto. Ir dabar vėl sukurstė Ukrainą stoti į tą europos sąjungą ir amerikonas pažadėjo padėti nu va ir gavosi-kas?
  Vienu žodžiu durnių pasaulis, o kenčia paprasti žmonės, kurie viską kaip vergai uždirba, Juk mūsų seimas mala šūdą, kad jiems būtų geriau, o darbininkas – kas? Dujų terminalas. Jau visai jokių mokslų nebaigusiam aišku, kas per kvailystė mūsų PONŲ.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 6. ėLėRTė aktualijų studija 2014.12.18
  Abaut partizanus bei banditus

  Na vedėjas Savukynas… Balsas žvalus. Su tokia komjaunuoliška ugnele…Jaučiasi teisus ir teisingas… Pabandysim pasigilinti ir paanalizuoti šią Savukyno rengtą laidelę…

  Pirmiausia dėl pavadinimo: ,,ėLėRtĖ aktualijų studija,, – galima pakeisti į ,,Aktualijų studija,,.. Juk nė viena radio stotis netransliuoja ir nereklamuoja ,,aktualijų studijos,,. Ir tada sąrašuose pagal abėcėlę šis pavadinimas bus vienas iš pirmųjų… Šiaip.
  Dabar apie laidą.
  bla bla bla – partizanai teisėti bla bla bla… 1949 jie susirinko ir save paskelbė teisėta Lietuvos valdžia ką pripažino 1990 metais Seimas bla bla bla… Įstatymas atgaline data bla bla bla…. Tarybų valdžia bla bla bla…
  11.20min
  paskambina Arvydas iš Kauno:
  Arvydas:-Vienašališkai kalbama…Visi nusikaltėliai turi būti nubausti.Taigi ir kitą pusę reikia pažiūrėti.Ką kita pusė padarė.PVZ mano artimujų šeši žmonės nužudyti.Tų vadinamų jūsų partizanų.
  Savukynas:- Ar jū žinote tai? Iš kur jūs tai žinote? Ar tik šiaip teigiate?
  Arvydas:- aš klausau… rrrrrrrrrrrrr
  Savukynas:- tai jūs vadinasi nežinote.Gal tai buvo smogikai?
  Arvydas:- Ne. Dabar stovi paminklai…
  Savukynas:- Ar jūs Arvydai žinote? Ar pasitikrinote arxyvuose?
  Arvydas:- taip. Viską žinau.Viskas žinoma.
  Savukynas:- Ar jūs dabar sakote? Ar iš tiesų pasitikrinot arxyvuose?
  Arvydas:- Ką jūs turi omeny archyve?
  Savukynas:- Aš turiu tai kad buvo daug žudyniu.Aš būnu arxyvuose ir tai matau. Ir tai darė smogikai.
  Arvydas:- Ne… Ne taip visai yra. tai kaimo aplinkiniai gyventojai. Jų vadeiva buvo Alikevičius. Net per televiziją nuskambėjo.Patriotas didžiulis. Buvo baisus žmogžudys.plėšė vežė turtą.dabar stato kryžius.Pavardes rašo.Ir mano tėvų žudikų yra gyvų grįžusiu.Kurie papulė į rankas tie grįžo.Tai jiems dabar moka išmokas.Tai išeina aš savo tėvų žudikams moku priedą.
  Savukynas:- o kiek stribų kitiems žudikams yra mokama priedų?
  Arvydas:- Blogai.Blogai… Bet jei ne stribai lietuvių būt dar daugiau išžudę…
  Savukynas:- Ar suprantat kokią nesąmone kalbat?Kas atėjo?Ar atėjo į Lietuvą sovietai su savo kariumenę prie jų prisiplakė padlaižiai stribai ir tada prasidejo žudynės.Ar kaip čia vyko?
  Arvydas:- Aš jum pritariu kad tada prasidėjo (neduodama pabaigti kalbėti……………..)
  Savukynas:- Dėkojame ponui Arvydui…

  bla bla bla bla bla

  33.50 min
  paskambina Petras iš Tauragės. Monologas nes Savukynas mano kad Petras kalba į temą:
  Petras iš Tauragės:- Aš noriu atsakyti kauniečiui. Aš pats gyvenime ta patyriau.Štai jums pavyzdys konkretus.Vieną vakarą tėvukas pareidamas iš Papelkio užsuka pas kaimyną atseit reikia dar pasivaišinti. Žiūri kad susirinke 10-12 ginkluotų vyrų ir kalba kad reikia mūsų šeimas išžūdyti. Kadangi aš buvau vienas vaikas tai kilo klausimas kaip tą vaiką -palikti gyvą ar ne. Tėvukas basas nusiėmė batus ir bėga gelbėti šeimos. Prie pat namų jį sustabdo tikrieji partizanai.Ir tėvukas papasakoja tą incidentą. Partizanai tą namą apsupo nuginklavo ir atidavė tarybiniams saugumiečiams. saugumiečiai tada tą banditų grupę nutesė 25 metams ir išvežė į Sibirą. Štai kur buvo banditai. Štai kur buvo partizanai. Skirkit brangieji. Partizanai žmonių nežudė.Žudė tik banditai prisidengę partizanų vardu. Ačiū.

  ———————————-

  Jei Savukynas būt žurnalistas – jis pasidomėtu ta istorija ir sužinotų apie tuos banditus kur Petras papasakojo… Kaip jiems ir jų šeimų nariams sekasi šiandien… Kokias gauna pensijas už pasipriešinimą sovietiniam režimui… Dar galėtų pasiteirauti kaip gyvena tie saugumiečiai kur banditus sulaikė ir išvežė į Sibirą… Gal šiandien juos Lietuva persekioja už partizanų genocidą… Gal jiems padėti reikia atsispardyt…
  Ir Petras iš Tauragės nepaneigia o patvirtna Arvydo iš Kauno pasakojimą… Ane Savukynai? Ar pasidomėsi Petro istorijos herojais? Nemanau…
  Juk tavo darbdavys moka pinigus tau už oficialią istorijos versiją….

  Šiaip geriau nemeluoti… Kaip kad dėl taikių demonstrantų maidane Kijeve 2013 gruodžio mėnesį… Šiandien nereiktų dar daugiau meluot…

  Ir dar kažkaip įdomu – kas ką ten darė trėmė gynė partizanavo 1949 metais Savukynai žino o va kaip ten įtariamus CŽV kalėjimus ištirt ir surast negali… NEVA…. Kaip čia yra? Ar už tai algos nemoka darbdavys?

  Thumb up 10 Thumb down 0

 7. kai Xuilo pajims Kijevą, tada, Suliko, broniruokit gėles rusų tankams deramai sutikti.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 8. Ponia Sulikiene ,padekit tam pensininkui , nes jis jau pavaikejes ir nieko negali.Siulo puse pensijos, o man jos nereikia nes as turiu pinigu , esu stipri ir dar dirbu , o jis visa gyvenima buvo lepsis ,bailis ir prie tinginio .Kuo toliau nuo tokiu pensininku , kurie moka tik LIEZUVIU MALTI., gal kartais buvo partinis darbuotojas, tada viskas aisku.

  Thumb up 2 Thumb down 15

 9. Raselė- nieka tikusi pranašautoja. Reikėtų jai į kursus užsirašyti pas Palmyrą 😉

  Thumb up 25 Thumb down 1

 10. Juknevicienes vilciu Putinas netenkins. Nepuls. Todel visa armija keis orientacija. Bus apmokyti veikti valstybes viduje. Ginti elito interesus nuo vis izulejanciu basiaku.

  Thumb up 31 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ką dovanoti krikšto tėveliams?
Sportas tampa madingu
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...