Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Kovas 31 Antradienis
 

Gabrielius Landsbergis: „Pergalė Šakiuose ir augantis nacionalinis pasitikėjimas TS-LKD įkvėpia ateities darbams“

2017-05-08 12:37 | Politika | Komentarų (19)

Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Gabrielius Landsbergis džiaugiasi Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidato Edgaro Pilypaičio pasiekta pergale Šakių mero rinkimuose ir augančiu rinkėjų pasitikėjimu.

„Edgaro Pilypaičio pergalė Šakių rajono mero rinkimuose yra labai svarbus riboženklis mūsų partijai. Per pastaruosius dvejus metus stengėmės atsinaujinti ir kalbėtis su kuo platesniu rinkėjų ratu. Ši strategija apėmė ir naujų, jaunų kandidatų paieškas, ir partijos programos pokyčius, ir naujų bendravimo su rinkėjais būdų pritaikymą. Šakiai yra pavyzdys, kaip ši atsinaujinimo strategija suveikė vietos lygmeniu. Ir nors toks kelias nebuvo lengvas, Seimo rinkimai tą parodė, tačiau pamažu matome gerus rezultatus: TS-LKD gali laimėti tiesioginius savivaldos rinkimus regionuose. Taip pat auga ir bendras pasitikėjimas mūsų partija, ką iliustruoja kylantys reitingai. Tai visą partiją įkvėpia ateities darbams“, – teigia TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

Jau pirmajame Šakių rajono mero rinkimų ture sėkmingai pasirodęs E. Pilypaitis pažymėjo:

„Esu dėkingas visiems Šakių krašto žmonėms, patikėjusiems mano siekiu nuoširdžiai darbuotis rajono žmonių labui. Aš, savo ruožtu, stengsiuosi šio pasitikėjimo nenuvilti. Tikiu, kad į vietos bendruomenės gyvenimą pažvelgę nauju žvilgsiu, dirbdami išvien galime nuveikti daug puoselėdami ir kurdami mūsų krašto grožį bei gerovę“.

Priminsime, kad E. Pilypaitis surinko 56,97 proc. rinkėjų balsų. Išrinktasis meras iki šiol buvo Šakių rajono savivaldybės tarybos narys, savivaldybės mero pavaduotojas.

Komentarai

 

 

 
 1. VALSTYBĖS ŽINGSNIS SKIRTAS SUSITAIKYMUI SU TAUTA

  Puiku kad susimastėm apie emigraciją, bet daliniai sprendimai nėra išeitis iš radikalios situacijos, kurioje atsidūrusi Lietuvos valstybė.

  Kad žmonės grįžtų į tėvynę manytina, visų pirma būtina pažaboti antstolių veiklą nes viena iš pagrindinių emigracijos priežasčių yra ne mūsų piliečių skolos, o Civilinio proceso kodekse numatyti šių skolų išieškojimo terminai ir skubiausiai juos reikia peržiūrėti. Na kodėl žmogus skolą turi atiduoti tuoj pat arba rytoj? Kaip pavyzdį rašau: kodėl 1000 eurų žmogaus skola negalėtų būti išdėstyta metams, 2000 eurų skola 2 metams ir taip t.t?

  Tai būtų nepaprasti lengva pasiekti – išdėstyti skolas ilgesniam gražinimo terminui, privačių antstolių kontorų funkcijas perdavus Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, kuri ir šiandien jau turi įsivedusi svertus ir kontroliuoja skolų išieškojimo procesą?

  Privačių antstolių oficialus lupikavimas valstybėje vykdomas niekuo nepagrįstais – išlaužtais iš piršto, hipotetiniais jų darbo užmokesčio paskaičiavimais ir vien tik fizinių asmenų praturtėjimo sąskaita Civiliniam kodekse yra pagrįsti skolų išieškojimo terminai – tuoj pat arba jei gausi įrodymą kurio turinčiam skolų neįmanoma gauti, po 6 mėnesių. Tai yra nedidelio skaičiaus fizinių asmenų neadekvatus atliktam darbui uždarbis yra pagrindinė šiandienė Lietuvos demografinės padėties priežastis. Be to būtina esant tokiai milžiniškai emigracijai valstybėje, įstatymu visiškai uždrausti antstoliams parduoti paskutinį-jį žmogaus būstą.

  Perėmus privačių antstolių kontorų funkcijas Lietuvos valstybei, šiai nereikėtų niekur skubėti skolų išieškojimuose ir žmogus realiais terminais galėtų jas lengvai atiduoti. Daugybė mūsų piliečių emigruoja ir vien dėl to, kad čia – skurdo pakalnėje turi nepakeliamų skolų ir dirbdami už minimumą nebegali jų tuoj pat atiduoti.

  Vargo skolos ir privačių antstolių turtas įgytas parceliuojant žmonių viso gyvenimo triūsą už grašius – sėja neviltį, griauna šeimas, varo tautiečius iš tėvynės ieškotis teisingesnio duonos kąsnio.

  Valstybė ir jos valdantieji savo neracionaliais sprendimais ir sukūrė skurstančių, emigruojančių armiją, todėl valstybė stabdydama emigraciją ir turėtų prisiimti prievolę padėti atiduoti skolas, išdėstydama jų grąžinimą realiems periodams.

  Rasa Dasira rašo: Oi, oi kokią skaudžią temą daugeliui lietuvių jūs čia palietėt Rimantai. Tos paskolos ir išvijo didžiulę dalį mūsų tautiečių.

  Dainius Lukenskas rašo: Kai gavau pirma laišką iš antstolių, jis man kainavo 100 Lt. Ne aš tiesiogiai gavau laišką apmokėti iš teismo rūmų ir tai pabrango gal 8 kartus.Tokie veiksmai turėtų baigtis tikru pragaru, nes būtent tai patiria bėgantys piliečiai, palikdami namus, tėvus, vaikus.

  Ramūnas Jazdauskas rašo: Būtent, antstoliai ir varo visus darbingus į emigracija, nes 1000 euru skola, ne-detalizuojama, o per antstolius išauga iki 3000, apribojant tau, bet kokias gyvenimo galimybes. Dažnai atimant visiškai visas pajamas nežiūrint, kad tau priklauso pragyvenimui.

  Arvydas Ugenskis rašo: Dar reiktų atšaukti liberalo Šimašiaus, buvusio teisingumo ministro, įsakymą pagal kurį bankai pardavę klientų įkeistą turtą ir neatgavę savo pinigų, turi teisę toliau piliečius smaugti atsiimant neatgautus pinigus. Nors jų pačių nekilnojamojo turto vertintojai tą turtą vertino ir rizika turėtų gulti išimtinai ant banko pečių, kaip visame pasaulyje.

  Vytautas Angel rašo: Jeigu Seimo nariai priims įstatymą draudžiantį reketuoti skolininkus, reketas žaibiškai pasibaigs visoje Lietuvos teritorijoje.

  Antstoliai šiuo metu yra valstybei nuostolinga ir Lietuvos vyriausybės nekontroliuojama privati, privačios naudos tautos sąskaita, agresyviai siekianti gauja. Privačių antstolio kontorų funkcijų perdavimas Valstybinei mokesčių inspekcijai prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos būti pirmas valdančiųjų žingsnis stabdant emigraciją, gerinant demografinę padėtį valstybėje, pirmas žingsnis skirtas susitaikymui su tauta.

  Lietuvos Valstybės Partija.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra bemaž tokios pat kaip vakariniame ES pakraštyje, o algos ir pensijos yra apie keturis kartus mažesnės nei vakariniame ES pakraštyje.
  ***
  Skurdas – lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos sunkus padarinys Lietuvai.

  Thumb up 4 Thumb down 0

 3. Gabrieliau ar buvai vaikų tvirkintojų parade ?
  Tavo draugas Matulevičius pakeitė Povilionienę , kartu su Simonko žygiavo .

  Prie ko čia rusai ir politika ?
  Amerikiečiai , anglai , prancūzai ,,,, visas pasalis kovojo su naciais .
  Yra Niurnbergo teismo sprendimai kuris teisė nacistus .
  Tai tyčia buvo pasirinkta tokia diena , kad išniekinti žuvusiūjų atminimą .
  Tai didžiausia šventvagystė .
  Milijonai žuvo kovoje su fašizmu , o Lietuvoje iškry-pėliai marširuoja .
  Ar nors vienoje šalyje šiandien buvo pyd-aras-tų paradas ?
  ŠLYKŠTU .

  Thumb up 11 Thumb down 0

 4. nuveskit prie raudų sienos su rašteliu.Seneliui nepasisekė,gal broileriui pasiseks.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 5. Ar anūkėlis turi jevrėjū kraujo pėdsaką?
  Jeigu teip,tai skiriu jų prezidentu be rinkimų.Tegul valdo kol abraomas pakvies pas save.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 6. dabar mane saugo Prime minister warliaakis. Nevažiuokite į Kleboniškį, atvažiuokite prie tvoros pas karabasą. Bus faina. Su megztu ant …………ybiu.

  LIETUVA VALSTYBĖ

  Thumb up 6 Thumb down 2

 7. o jūs rinkite valstiečius. Bus darbo fermose Cadillac plauti.

  Gerai pasakė Liandzbergis jaunėlis-prietaisas, kad reikia dirbti, darbų nesimato, tai kur darbas ?

  Imi šiūpelį ir dirbi iki kitų rinkimų. Pakol smegenis atsikasi.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 8. Vyrai nesinervinkit,neverta-ypac nenaudokit keiksmazodziu,nors nesikeikti ziurint i zydu valdyma Lietuvoje keiktis reikia…Bet valdo zydas is JAV ,BRisiaus ir Izraylio:pinigus spauzdina ,privare tanku ir dar+ samdiniu….Prancuzai gavo nusususi…nors ir kita buvo negeresne…baisu….bet.Sibire buvo baisiau a ne?

  Thumb up 8 Thumb down 1

 9. Ne konservatnikų partija laimėjo Šakiuose, bet mums gerai žinomas ir pažįstamas Edgaras, tai Gabriukui nėra ko džiūgauti

  Thumb up 15 Thumb down 0

 10. Tai jau pilnos kelinės laimės , ir aš sveikinu tave Lansbergiuk.
  Tai jau šiandien ne su vienu , keliais auksiniais šaukštais Austėjos barščius srėbsi .

  Nemokamas patarimas…..

  Iždalink likusiems litvinams Lietuvoje po ausinį šaukštą , tai laimėsi visose apygardose .
  Nesiskūpink ,,, vistiek gi nupisai , pirkti neteko.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 11. manau lietuva neturi kuo džiaugtis-NETURIM TEISĖSAUGOS,…..jei ją būtume turėję,tai nebūtų ištratiunta iš valstybės milijardai…..be galo skaudu,kol LIETUVOJE DIDŽIAUSI NUSIKALTĖLIAI MERGAITĖS SENELIAI….prof Bloznelytė(6 vaikų motina),buvusi teisėja Venskienė doras ir sąžiningas žmogus ,išvadinama pūliniu,ir tam-kuris dorus žmonėes vadina pūliniais – prezidentė dabar iteikia medalį ar ordiną-YRA PROTU NESUVOKKAMA…kodėl prezidentė skiria nederamus žmones į teisėjus ir prokurorus,o kai buvo paskirtas ponas Valys,tai protu nesuvokiama-KĄ VALSTYBĖ MILIJONIERĖ,KAD NETINKAMUS IR NEGABIUS ŽMONES SKIRTI į atsakingas pareigas-MANAU ji nori ,kad lietuva nuo rusijos niekuo nesiskirtų…..KOKS ŽMOGUS NORĖSGYVENTI VALSTYBĖJE,KURIOJE,I ŽMONES NEKREIPIAMA DĖMĖSIO ,ATEINA VALD-ŽIA TIK TURTUS SUSIKRAUTI…KOL NESODINS ,TOL VALSTYBĖ BUS TRATINAMA…..

  Thumb up 23 Thumb down 3

 12. net baisupagalvoti apie valstiečius, kurie portepijoną pirko groti.

  Petrikį parvežė, o
  Venckienės jau nebe.

  ale iš ko gyvena smaukūnas ir josiosio užtarėjas ? Mentas gyvena iš pydarastų. kad valstietis duoda mentui agurką nučiulpti.

  net ministrės nieko prieš su dwokiančiomis pyzdomis.

  Thumb up 11 Thumb down 4 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? (1)
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities” (1)
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista (1)
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (5)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...