Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 25 Antradienis
 

G. Merkys: N. Dušanskio „teisingumas“ Lietuvos vaikams. 21-ame amžiuje, ES šalyje

2019-05-30 12:59 | Naujienos | Komentarų (24)

Prof.habil.dr. Gediminas Merkys. KK nuotr.

Panašu, kad toji mokinukė buvo žiauriai sumušta, sužalota, buvo kėsintasi ją išžaginti. Nuo visiško pribaigimo auką regis išgelbėjo atsitiktinumas. Kodėl šį kartą turėtume netikėti medijomis?

Pažinimas vyksta palyginimų dėka. Kodėl tokia keista ir nenuosekli prokuratūros pozicija? Motina E. Kručinskienė supurtė apsaugojimo nuo pavojaus tikslais savo vaikelį. Jokių sužalojimų, net įdrėskimų nerasta. Mūsų mylima prokuratūra dabar stojasi ant blakstienų, kad įsūdytų E. Kručinskienei baudžiamąjį teistumą. Prokurorai apsijuokė prieš visą visuomenę, bet vis vien skundžia motiną išteisinusį teismo nuosprendį. Plaunasi mundurą. Nebeatsiplaus…

Kodėl tokie neadekvatūs prokuratūros veiksmai mokinukės kraupaus žalojimo ir bandymo išžaginti atveju? Ar nukentėjusioji ne vaikas? Pagal JT konvenciją vaikas yra iki 18 m. amžiaus. Ar užpuolikas jaunesnis nei 14 m. amžiaus? Visiška prokuratūros, konkrečių jos pareigūnų profesinė negalė, kraštutinė nekompetencija. Galimai ir nusikalstamas piktnaudžiavimas, uždengiant sunkų vietinių ponų sūnelio nusikaltimą. Kur didžiosios vaikų gynėjos D. Šakalienė, E. Žiobienė, A. Jakavonienė? Kur dingo visi didieji humanistai slušniai, pūrai? Kur kovos menų asociacijų lyderių vieša moralinė pozicija?

Ei, prokurorai! Paaiškinkite visuomenei. Nepilnametė mergina pati išsimušė sau 6 dantis, susižalojo trachėją? Čia kaip Dušanskio tardytas Ramanauskas-Vanagas, pats sau akį išsidūrė, pats sau sėklides išsirovė…..

Prokuratūra vėl naikina savo reputaciją, autoritetą, vėl provokuojamas socialinis konfliktas ir klaikus nepasitikėjimas visomis valdžios grandimis. E. Pašilį laikas krapštyti lauk. Turėjo šis teisininkas didžiulį moralinį autoritetą, kai apsisprendė nesibylinėti su savo valstybe dėl teisėjų apnuodijimo gyvsidabriu. Juk buvo vienas iš apnuodytų. Deja, E. Pašilis tą autoritetą ir pasitikėjimą beviltiškai išbarstė. Panašu, kad didelio valymo reikia visai generalinės prokuratūros viršūnėlei. Gerbiamas Prezidente G. Nausėda, kraupus įvykis jau tampa rezonansiniu. Panašu, teks Tamstai netrukus padirbėti atsiraitojus rankoves. Čia neišeis nei susitarti, nei susitaikyti. O ir nereikia. Norime tikėti, kad Jūsų gražūs žodžiai nesiskirs nuo Jūsų darbų ir poelgių.

Beje, Prezidento dukroms apsauga berods neskiriama. Saugok, Viešpatie mūsų dukras, saugok visuomenę nuo tokių prokurorų.

Dviejų dukrų tėvas.

Gediminas Merkys

Komentarai

 

 

 
 1. Kur matėt kad ponams baudžiauninkai ir jų sveikata rūpėtu ? Taip dabar ir vertinama: ponų vaikas sumušė baudžiauninkę, tai už ką jį bausti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Esu pencininke , skaitau ir širdies plakimas dažneja , gali ištikti ir šokas , turiu 5 anukus , mažiausias darželinukas, kiti mokykliniai , bet tragedija vos už kelių metrų gali nutikti kiekvienam iš mūsų . Taigi, mokytojai bijo mokinių , tevai vaikų net darželinuko vaiko, . O vyriausybe, vaikų teises, policija gal ir prezidentas , ar jie nebijo ?? O kad taip netyčia , kas paliestų iki tokio lygio , manau , kad tada tai susigriebs , bet gal bus per velu.

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • kam idomu,kad esi penSininke,o gi niekam kaip neatsibosta rasineti savo statusa,cia jokia ne garbe,lygiai taip kaip ir akiniu remelius puosia,dailina,paauksuoja,o juk tai negalia tie akiniai ,trukumas ir jokia ne garbe…

   Thumb up 0 Thumb down 3

 3. Man idomu kodel niekas nekelia klausimo kas per banditai,kurie pries tai nudure 18meti,tyli visi ir turtingieji ir biednieji.Negi niekam neidomu,kodel zuvo jaunas zmogus,ir kas tu isperuntevai,gal irgi zuvusio vaikinuko seimai reikia pagalbos.Man atrodo,kad cia kadangi to banditontevai yra visuomenej zinomi,todel visi ir sujudo save pasireklamuoti,nes jei tikrai butu svarbu,tai ten dar didesnis skausmas,kadangi negyvo neprikelsi.Pasvarstykit

  Thumb up 7 Thumb down 0

 4. nežymus sveikatos sutrikimas, tik reikalingos kelios operacijos.O gaujos atstovų atžalėlė atsipirko namų areštu.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 5. Slikstu baisu su tokiaiš,,kyšininkas prokurorais,,su tokia TEISESAUGA NUPEKAMA.
  LIETUVA ar kiti TEISESAUGOS PAREIGUNSI GIRDI MATO KAS DEDASI.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 6. KOKĮ KYŠĮ GAVO KGB VALIUTINĖ PROSTITUTĖ GRYBAUSKAITĖ , SKVERNELIS IR VALYS UŽ TAI KAD DANGSTĖ PEDOFILĄ ? ……
  D. Valys dangstė 28 metų pedofilą Robertą Prochorovą kuris sangulavo su nepilnamete Juste Jasudavičiūte , jai tada buvo 16 metų ir ji gyveno Vilniaus m. ,,Minties,, vaikų globos namuose .
  17 metų ji jau buvo nėščia nuo šito pedofilo ir jau gyveno pas jį , o ne vaikų globos namuose .
  J. Jasudavičiūtė būdama Šviekšnos socializacijos centre pardavinėjo nepilnametes pedofilams ir atiminėjo iš jų pinigus ir cigaretes .
  Ją išsuko nuo baudžiamosios atsakomybė , kad neišlystų į viešumą jos klientų pedofilų pavardės …
  Jei tai leido jau buvusi direktorė Gintarė Tučkuvienė ir auklėtoja Diana Maleckaitė kurios jau pabėgo iš darbo .
  ŠITĄ PEDOFILĄ R. PROCHOROVĄ IR JO SUGULOVĘ JUSTĘ LRGP PASLĖPĖ UŽSIENYJE KAIP IR STANKŪNAITĘ , KAD IŠSUKTI NUO ATSAKOMYBĖS ….
  Visą medžiagą su jų ir LRGP nusikaltimais gavo visos ambasados , greit suras ir deportuos iškrypėlius .

  Thumb up 11 Thumb down 0

 7. kad merginą neapkaltino esanti pati kalta.Analogu yra : Venskienė sumušė čempiną, “tvirkino” kartu su tėvais Deimantę…

  Thumb up 10 Thumb down 2

 8. Tikrai, tikimės Gerb. Gitanai, kad padirbėsite iš peties, o svarbiausia apie rezultatus informuokite tautą. Žmonių mentalitetas dar sovietinis, tai rodo pastarojo dešimtmečio įvykiai, Šeimas blogas, tik aš teisi. Realiai, išbrokavo gal 0,3% LRS priimtų įstatymų. Tai gal ir reikia šnekėti apie atskirų Seimo narių elgesį, mentalitetą, bet ne apie jų bendrai sukurta produktą – įstatymą ir nepriešinti Lietuvos iškeliant save į Olimpines aukštumas. Lietuva keičiasi. Jaunimas mąsto, politikuoja, žino kas yra impičmentas ir tai puiku, solidu.

  Thumb up 4 Thumb down 5

  • Minusa uzdejau jums del to vadinamo sovietinio mentaliteto, kurio is tikro dauguma paprastu zmoniu Lietuvoje neturi. O turi ji toki ”sovietini” komunist-palaikiska, visokios grybauskaites & Co.
   Beje; Jusu ziniai bent jau JK tas mentalitetas yra siuo metu mazdaug toks, kaip buvo LTSR 1980-aisiais… Zmones taip bijo kalbeti ka galvoja, kad matyt labiau nei Breznevo laikais kazkur TSRS viduryje… Na gal lyg Chrusciovo…

   Thumb up 5 Thumb down 0

   • rasyk lietuviskai “tarybibinis”,o ne joks sovietinis jankiu lietuviu sukurtas barbarizmas

    Thumb up 2 Thumb down 0

 9. Teisėsaugos ir teisėtvarkos būklė šiurpi. Patikėkit profesionalu, joje tarnavusiu. Ypač prokuratūra daug sau leidžia. Taip sureguliuoja tyrimą, kad tik labai nenuskriaustų nusikaltėlių. Jei pasiskundi neatliktais, ar netinkamai atliktais tyrimo veiksmais, aukštesnės instancijos atkerta, kad prokurorams Konstitucija ir įstatymai suteikia teisę į tokius veiksmus, sprendimus, ar neveikimą. Taip, suteikia, bet tik į teisėtus, o ne į nusikaltėlį ginančius. Dar esu veikiamas šviežių įspūdžių nuo nuosavo sūnaus, fiziškai nukentėjusio nuo konkurentų, bylos ištyrimo, tai mano akyse bylos prokurorė yra nusikaltėlė, o į demaskuojančius ją faktus niekas nekreipia dėmesio.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 10. Ko kito kapitalistinėje ES Lietuvoje galima tikėtis? Juk jinai nebėra laisva socialistinė valstybėje,kur buvo traktuojama – ”ŽMOGUS ŽMOGUI – DRAUGAS,BIČIULIS,BROLIS” arba ”VISKAS DARBO ŽMOGAUS VARDAN,DARBO ŽMOGUS LABUI” IR T.T. Dabar visai kiti antihumaniški lozungai,tikslai,siekiai.Jie nukreipti tarnauti kapitalui,išnaudojimui,visokiam kitokiam blogiui. Ar prieš ri9nkimus visi pamąstome ką,kur ir kaip renkame? O,reiktų rimtai pamąstyti.

  Thumb up 7 Thumb down 0

  • Sovietiniai teisėjai rinktiniai KGB kadrai, komunistai ir nauji jų mokiniai, visada teisė taip kaip valdžia liepė. Ateis laikas kai jie patys būs teisiami, griežtai. Galės tada teisintis kad nekalti, nes valdžia taip liepė.

   Thumb up 0 Thumb down 1

   • Kad taip jie būtų tikri komunistai,kaip tikinčiųjų garbinamas pirmasis pasaulio komunistas -JĖZUS KRISTUS.Dabar jie tikri landzbergininkai ar bent liberalai su ”socialdemokratais”.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Taiklus pastebejimai. Pilietiska pozicija. Visiskai pagristas kreipimasi i isrinktaji Prezidenta. Time beda ta, kad visais panasiais atvejais ne visada atsiranda tokiu gerbtinu zmoniu uztarimas tu, kurie kencia del neteisingumo. Beje, ar teisetvarkos ir teisingumo organai yra kompetetingi igyvendinti ir neteisnguma? Kur gi tie taip mylintys Lietuvos Konstitucija? Kas apgins ja ir, siuo atveju, nukentejusiaja?

  Thumb up 6 Thumb down 0

 12. ĮSPĖJANTIS SKAMBUTIS NR.5,
  BEŽENGIANČIO Į DANGŲ JĖZAUS CHRISTAUS APRAIŠKA 2007 05 17

  Mano mylimieji vaikai žemėje, kodėl nešvenčiate tos šventės, kuri ženklina ėmimą į dangų? Jūs suskaldėte manojo laiko laiką taip, kad bebaigiate išbrukti lietuviškąsias šventes, o ypač religines. Amen+++++++
  Mano šventė- jums išganymas, todėl kuo skubiausiai susitaurinkite savyje, nes iš kiekvieno bus paklausta, kodėl nebuvau lauktas aš, Jėzus Christus. Amen+++++++ Judizmas jūsuose jau bebaigią užgesti, nes nebudite kunigijos mandrystėse, tai sakau visa Tas, kurs atėjęs antruoju kartu į žemę teisti. Amen+++++++ Išniekinote visas bažnyčias, nuėmėte nuo jų visą dvasinį grožį, išėjote jūs, kunigai, į prekyvietes, kartu su narkomanų žudikų sėbrais. Amen+++++++
  Vatikano požemiai sugėrė itin daug skausmo, nes buvo įtikėjusiems laužomi sąnariai bei kojų kaulai. Amen+++++++ Nuslėpėte jūs, didieji monarchai, trečiąjį mano Motinos apreiškimą, o ten buvo liepta skelbti ir paruošti žmoniją manajam Antrajam atėjimui. Amen+++++++ Paslapčių pas mus danguje nebūna, nes aš, Dievas, turiu jus saugoti nuo nuklydimų. Amen+++++++ Didis paslapčių saugotojas tapo didis Vatikanas, kuris svarbųjį pranešimą padarė paslaptimi. Amen+++++++ Jei numatyta žmogui bausmė, tai nebūna skelbiama apraiškoje, nes taip turi būti, nes žmogaus yra užpelnyta. Amen+++++++
  Mažutėlių luomas kenčia nuo bažnytininkų priespaudos, daugelis jau paliko tabernakulinę terpę, tai sakau Tas, kurs atėjęs į žemę antruoju kartu. Amen+++++++ Mano vynuogynas išdarkytas, avys išbėgiojo kloniais, avis gaudo šėtoniškoji plėtotė. Amen+++++++
  Mano Tėvo Elijo rūstybė nuleidžiama į žemę, todėl dreba žemė ir skeldėja uolos, liejasi vandenys, skęsta vaikai, žudosi kūdikiai, nes taip per motinas užpelnyta. Amen+++++++ Jūs atmetėte mano Motinos įspėjimą, todėl leidžiu aš, Jėzus, regėti tai, ką esate užpelnę. Amen+++++++ Kodėl nebudėjote duotojo laiko laike, gal nebuvo skaityta Šventojo Jono Evangelija? Amen+++++++ Jūs kalbate, bet nedarote, tokia jau buvo jūsų pradžia. Amen+++++++ Jonos ženklas duotas nineviečių tautai, todėl kitokių ženklų nebesulauksite. Amen+++++++
  Gailestingumas mano peraugo į nuobaudinį veikimą, todėl nerasite, kunigai, sau vietos net uolų tarpekliuose. Amen+++++++ Vyskupai ir kunigai niekino manąjį pradą- atkuriamąją Dievo Tėvo Karalystę žemėje, tikėjosi būti dievais bei nugalėtojais. Amen+++++++ Jokia atgaila jūsų negelbės, jūs- prakeiktieji Ievos vaikai. Amen+++++++ Ženklinu visa savuoju kančios ženklu- kryžiumi, kad nepakiltų šėtonijos iždas prieš manąjį Žodį. Amen+++++++ Jūs nuvedėte jaunus kūdikius į pražūtį, nes juose nebuvo ir nėra krikšto, sakiau juk, kad dvi valandėles būsiu pas savąjį Tėvą danguje. Amen+++++++ Akli ir kurčnebyliai esate vynuogyne, jūs kunigai, sulaužėte vynmedžio gyvybingas šakas- vaikus, tvirkinote ir tebetvirkinate. Amen+++++++ Kodėl prisiėmėte, kunigai, žmonijos naštą ant savęs, argi panorėjote būti manuoju įvaizdžiu- Atpirkėju? Amen+++++++ Sugalvotos išpažintys sudaužė jūsų, kunigai, luomą, šypsotės iš vargano žmogaus nesuvokimo. Amen+++++++ Kas atlikdavo išpažintį prieš kunigą, tas atidavė save neišganomajam procesui. Amen+++++++ Aš, Dievas Visagalis, mano galybė jums nuleidžiama, kad išvystumėte save klydusiais dėl nuodėmių gausos. Amen+++++++ Kas atliko išpažintį prieš mane, Išganytoją, ir paėmė mane Dvasinį į savąją širdį, tas ir tapo manuoju broliu, tėvu, bei motina. Amen+++++++
  Aš, Vaduotojas, šiuo metu veiku žemėje, kaip Prometėjo dvasia, kuriai leista nuteisti puolusius dvasioje. Amen+++++++ Daugelį metų jūs tarnaujate demonui, imate šėtoną į save, nes manyje, Dieve, šėtonas negarbintinas niekada. Amen+++++++ Prie demono stalo nebuvo man, Jėzui, aukos, visa nuėjo į juodąją bedugnę, kunigai įgavo žmonijos prakeikimą, kuris nuleidžiamas į žemę. Amen+++++++ Hierarchija nuslėpė nuo mažutėlių trečiąjį pranešimą, pasėkoje to, krito paralytinė dvasia- popiežius. Amen+++++++
  Suluošinsiu kiekvieną, kuris panorės užimti dieviškąją vietą, neverti esate manųjų pažadėjimų. Amen+++++++ Prikelsiu nevertuosius iš kapų, leisiu tąsyti taip, kad būtų regima ir bodimasi. Amen+++++++ Šventieji ir palaimintosios turi manyje, Dieve, vietą, jų gėris taip pat nuleidžiamas į žemę. Amen+++++++ Verkia dangaus šventieji bei šventosios, kad užgožėte jūs, kunigai, mano ir mano Motinos kruvinųjų ašarų gausą, ten buvo duoti ženklai nuklydimuose. Amen+++++++ Ne visa šventa, ką darote šventaisiais, tai sakau Tas, kurs sutinku kiekvieną po mirčių diatezės. Amen+++++++ Budėkite savyje šventumo, nes rūstybės diena priartėjo prie jūsų, tai įspėju jus Tas, kuriam buvo leista vaduoti per kraują ir kančią. Amen+++++++ Mano nekaltas Kraujas krito ant jūsų visų, sunaikinsiu didžiąją Babelę, paleisiu žiojėjantį slibiną, vėtrungės kauks ant vienuolynų stogų, čypaus katechetai, nes neparuošė jaunų sielų sekti manimi, Jėzumi. Amen+++++++ Išmeskite lauk stabus, bei jų garbinimą, skendite nuodėmės rūke. Amen+++++++ Prikūrėte žudančių maldų, želdiniai nyksta nuo pragaro gausos. Amen+++++++
  Jūs, kunigai, sutrypėte manąjį Vynuogyną myriop, bet aš prikeliu savąją dieną, pažadu. Amen+++++++ Verksite šiame ašarų klonyje, ašarų niekas nešluostys, bus mano ir Tėvo rūstybės diena. Amen+++++++ Ar sudarėte be manęs bažnytinį likutį, skelbiau ir aiškinau, kaip visa turi įvykti? Amen+++++++ Mano programa žemėje besibaigianti, perima Tėvas Elijas Dvasia. Amen+++++++ Bus išluptos jūsų, kunigai, akys, nes žiūrėjo ne į mano skaistųjį Veidą. Amen+++++++ Jūs laužėte mane už pinigus, budeliai, atkartoję Judą Iskarijotą. Amen+++++++ Uždarysiu kunigų sielas į bedugnę, kentėsit dar šiame ašarų klonyje, pažadu aš, Jėzus. Amen+++++++
  Nelaukite naujo skambučio, grėsmė artėja prie visuomenės vartų. Amen+++++++ Nusivilkite sutanas, beverčiai, jūsų laukia paliktieji vaikai bei moterys. Amen+++++++ Nelaiminkite žmonių, krinta jūsų kryžius ant nualintųjų sielų, tai jūsų, kunigai, pasekmė. Amen+++++++ Išpažinkite kuo skubiau Tėve Mūsų maldą ir gyvenkite jos gausoje, tai įsakau Tas, kurs nusileidau žmonijos teisti. Amen+++++++ Suženklinsiu visas duris, geriesiems dovanosiu atleidimu, bloguosius smerks tauta bei pavyduoliai. Amen+++++++ Mano jėzuitiškumas žemėje, todėl dreba žemė ir liejasi ledinės keteros. Amen+++++++
  Jūs šlovinate manąją Motiną, kuri nebegali išmelsti jums atpirkimo, akli manajame kelyje. Amen+++++++ Jus kandžios šunys, katės duos maro užkratą, pelnėte per manąjį išniekinimą. Amen+++++++ Dangiškoji Motina alpsta kraujinėse ašarose, kad paniekinote mano garbingąjį Vardą, demonui nusilenkėte, sumenkinę Švenčiausiąją Eucharistiją. Amen+++++++ Leidau savąjį gailestingumą patirti ir trijų mėnesių tėkmėje pasiruošti sutinkant mane, Jėzų. Amen+++++++ Demono stalas iššaukė mentale kerštą, kurį patiriate ir patirsite jūs, ganytojai. Amen+++++++ Pasninkų vigilija pražudė jus, krito kruvinųjų mėsų suvalgymas draudžiamąją dieną. Amen+++++++ Palaimintas tas, kuris budėjo nuo aušros iki sutemų ir sulaukė antrajame atėjime. Amen+++++++ Raudonoji alba palies jūsų širdžių kraujinę plazmą, krintate lyg pašauti paukščiai. Amen+++++++ Mano mesijiška veikla žemėje, Apokalipsėje skęstate kiekvienas. Amen+++++++ Nežudykite pranašo, jis duotas jūsų išgelbėjimui. Amen+++++++ Ieškokite manęs, Jėzaus, tyrume, ryto rasoje, būnu ten, su didžia neviltimi jus prikelti. Amen+++++++ Jėzus.

  Thumb up 2 Thumb down 8

 13. Jei jau pagal teisybe,tai tais sovietiniais laikais tokiu kikboksu bureliu tikrai nebuvo, nugyvenau gana ilga gyvenima,bet,bukim teisingi tokiu ziauriu dalyku ir tokiame jauname amziuje tikrai nebuvo,nes tokiu banditu niekas tais laikais negailejo,o dabar visokios sikalienes,gaunancios didelius pinigus is jankiu,tuo ir uzsiima,joms paaugliai nesvarbu,pamatysit greit prades ir tevus uzdauzyti,dar didesne laisve duokit vaikams

  Thumb up 19 Thumb down 0

 14. o ar ištirta nors viena rezonansinė byla…gyvenam baisiame – M E L E…….29 metai po neprikjlausomybėsm,o sovietikja,kaip rusikjoje,..teisėsauga tokia pat,”žurnalistai”kai kurie primena rusijossolovjovus ir kisieliovus……rusijoje juokiasi,kai žlugs Putino režimas ,tai kisielkliojvas su solovjovu,visai kitaip suoks……negali žmogus vadovauti valstybei turintis”kompromatą” be jokios praeities,neprisimenantis savo tėvų,o gal jų gėdyjasi……tai tokia situacija ,kokią turim…antri NUO G A L O europos sajungoje…PU tai labai patinka…..kuo ma-iau valdžia rūpinasi valstybe,tuo kremliaus rėžimas labiau džiaugiasi…..

  Thumb up 8 Thumb down 9

 15. Merkio issakyti zodziai,tarsi uzuojauta visiems.Vienykites teveliai,verskite is postu sakalienes,ziobienes ir visas tas,kurios dirbo juoda darba galimai del pinigu.Kada valstybe neskyre akiplesoms 330 mln.eu.pasibaige noras “gelbeti vaikus.”Vienykites,juk taip gali nutikti bet kuriam vaikui,bet kuriai dukrai.Geras palyginimas Kruscinskienes pliaukstelejimas ir bandito sudauzytos mergaites atvejis.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 16. pritariu gerb.Merkiui del prokuraturos neigalumo,bet man dar kyla lygiagreciai kitas klausimas,kodel manekenes,ponia Bos,ir daugelis kitu zmoniu neatsiliepe i ziauriu ivyki,kai buvo tame paciame rajone papjautas jaunas vaikinukas,o tuo ziauriu nusikaltimu itariami jo draugas ir nepilnamete ,JUK cia irgi reikia pagalbos to vaikinuko seimai,taciau kazkodel visi tyli,o policija irgi Atsakykit

  Thumb up 17 Thumb down 0

  • Rasa,nereikia būti aklam,kad pastebėtum jog Darbo partijos šulų žmonos ėmė reikštis ir organizuoti pinigų rinkimą ,advokato paslaugas bei grožio klinikos paslaugas.Padaryti viską,kad mergina sutiktų keisti ar švelninti parodymus,kad tik tas brudas gautų kuo mažesnę bausmę. Juk matome ,pagal įvykių seką,kad tuo užsiima darbo partijos bosai.Panašių bylų analogų turime,kai už įvykdytus nusikaltimus su žmonių aukomis skiriama lygtinė bausmė.O pinigus patys žmonės,gailėdami aukos, sumes.

   Thumb up 8 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (3)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (2)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...