Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 11 Ketvirtadienis
 

G. Landsbergiui emigracijos mastai kelia šiurpą: „Valdantieji, kur buvote ketverius metus?!“

2016-07-22 14:12 | Naujienos | Komentarų (99)

Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusius naujausius emigracijos mastus teigė, jog situacija kelia šiurpą, tačiau geriausiai tai matoma Lietuvos regionuose.

„Mes jau trečią mėnesį lankome šalies miestelius, kur emigracija matosi plika akimi: matėme tuščius namus, ištuštėjusius turgus, tuščias gatves. Ir vienas pagrindinių klausimų, kuriuos užduoda gyventojai yra: „ką jūs galite padaryti? Ar įmanoma tai sustabdyti?“ Reikia pripažinti, kad po 2012 m. krizės emigracijos mastai buvo stipriai kritę, akivaizdu, kad žmonės siejo savo gyvenimą su Lietuva, turėjo vilties, kad Lietuvoje galima kurti geresnį gyvenimą, tikėjo, kad galima rasti darbo, gauti geresnį atlyginimą ir kurti šeimą. Tačiau jau antri metai, mes matome milžinišką emigracijos pakilimą – beveik 30 proc. išaugusi emigracija, jei lyginsime su 2013-2014 m. Ir tai yra šios vyriausybės atsakomybė. Dabar ekonominės krizės nėra, nuosmukio nėra, darbo vietos kuriamos, net algos šiek tiek auga. Vakar mes skaitėme ir premjero Algirdo Butkevičiaus samprotavimus, kad neva jis jau suprato kokios emigracijos priežastys. Tai kur, gerbiamieji buvot 4 metus?! Visa tai vyko prieš jūsų akis, tačiau pateisinimo nebuvo jokio, paaiškinimo nebuvo jokio, veiksmų nebuvo jokių“, – teigė G. Landsbergis.

Apibendrindamas, ką reikia daryti, jog emigracijos mastai sumažėtų, TS-LKD lyderis sakė, jog svarbu pasitelkti verslą, darbo vietų kūrimą, investicijų pritraukimą regionuose.

„Kai kurios emigracijos priežastys yra pasyviosios, kad ir per lėtai auga atlyginimas. Lietuvoje vidutinis atlyginimas kyla 4-5 proc. kasmet. Minimalios algos kėlimas kai kuriems yra išgyvenimo klausimas, ypač skurdžiausiuose Lietuvos regionuose, tačiau kai kur jis grasina įmonių bankrotu. Šalies produktyvumas neauga, įmonės nepagamina tiek produkcijos, kad galėtų kelti atlyginimus. Jei įmonė balansuoja ant išlikimo ribos, mes dar ją pastumiame, ir tuomet jau jai bankrutavus, visi darbuotojai netenka darbo vietų. Tokiu atveju, didžioji dalis pasirinks emigraciją. Lietuvos našumą ir produktyvumo augimą, dėl kurio apsunkėja atlyginimų kėlimas, o žmonės ilgainiui emigruoja, stabdo tiesioginių užsienio investicijų stoka. Mes privalome traukti investicijas į Lietuvą visomis išgalėmis, ir svarbiausia, kad jos ateitų ne tik į Vilnių. Regionuose pritraukti investicijas sunkiau, nes kai kur yra infrastruktūros problemos, kartais tiesiog nėra kur tai įmonei ateiti, bet didesnė bėda yra darbuotojų stygius. Mes kalbame apie tai, kad Lietuvoje reikia didinti vidaus mobilumą, nes žmonės turi turėti galimybę keliauti šalies viduje. Taip pat trūksta geresnės kvalifikacijos žmonių. Gyventojai turi turėti galimybę greičiau įgyti reikalingus įgūdžius ir kvalifikacijas, ir darbuotis įmonėse. Per didesnį produktyvumą, per didesnį našumą mes matysime realų ekonominį pagerėjimą“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Komentarai

 

 

 
 1. privatizavo visas valdiškas įmones, išdraskė laivyną vieną didžiausių europoj, sulygino kolūkius su žeme, dabar ieško po šikną smegenų ir seka savo kapitalistines pasakas, reikia investicijų pritraukt. Kaip tu asile jas pritrauksi jau dirbt nėra kam, kas norės investuot į šūdą , visi specialistai jau seniai dirba užsienį už penkis kartus didesnį atlyginimą, gal čikagos berniukus į pagalbą pasikviesk jie žino kaip atgaivint ekonomiką, bet ko gero čia jau jie prasisuko ir tepė slides savo pasėmę , paprašyk senio patarimo tas tikrai žino kaip sukurt darbo vietas vergam 😀

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Prieš rinkimus perskaitykite labia gerą knygą , tada tikrai nebalsuosite už Lansberginių partiją .

  DAR KARTĄ APIE LANSBERGIZMĄ
  Sudarytojas Juozas Ivanauskas

  Aprašyti su faktais ir įrodymais Lansbergio , Kubiliaus ir daugelio kitų nusikaltimai , apie LANDSBERGIZMAS – TAUTOS NAIKINIMO DOKTRINA , Sausio ivykius , Mažeikių naftos privatizavimą , LEO LT projektą , ir daugelį kitų aferų iš kurių kyšo Lansbergio ir joi gaujos ausys .

  Prof. Vytautas Bernatonis apie prof. Vytautą Landsbergį: „Ko gero,
  jam niekada nerūpėjo kiti žmonės, jų likimai, vien pats sau jis jaučiasi
  svarbus. Kai dabar sakoma, kad Lietuvos žmonės savo krauju susimokėjo
  už iškovotą Nepriklausomybę, bet tai tik dalinė tiesa: nekaltų žmonių
  pralietas kraujas ženkliai pasitarnavo pono V.Landsbergio karjerai!..“

  V. Landsbergio ir A. Kubiliaus
  NUSIKALTIMAI
  ŠOKIRUOJA IKI ŠIOL
  Aurimas DRIŽIUS

  Viktoras Uspaskich:
  „Pone V. Landsbergi,
  JŪS INTRIGANTAS,
  dezinformatorius ir melagis, jau
  nekalbant apie Jūsų tarnavimą KGB“

  Liudas Dambrauskas: „Landsbergizmas nėra ideologinė
  vienminčių partija. Joje randa vietą įvairiausių pasaulėžiūrų
  bei politinių pažiūrų žmonės, kuriuos jungia begalinis valdžios
  troškimas ir neribotas savanaudiškumas. Landsbergizmas –
  tai politine skraiste prisidengusių aferistų, siekiančių bet kokia
  kaina pralobti, veiklos programa.“

  „Frontininkas“ A.Paleckis:
  „V.Landsbergis
  VERTAS TRIBUNOLO
  už tai, ką padarė viduje ir Lietuvos
  užsienio politikoje, ir iki šiol daro
  Europos Parlamente!..“

  Vytautas Bernatonis:
  „MANAU, LIETUVOS VALDŽIA
  NEPADARĖ NIEKO,
  kad būtų išvengta
  Sausio 13-osios „karinių manevrų“
  Vilniaus gatvėse!..“

  Knygą nemokamai galima atsisiūsti PDF formatu.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 3. Džiaukis kad išvažiavo, nes kur juos dėtų Lietuva? Kur darbo vietos, kai viską su žeme sulygino, o ES pinigus išsigrobstė…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Tikrai Labai Gaila GABRIELIAUS L-nes jis tai tikrai turetu zinoti, kad jo Partijos vedamos Kubiliaus priimtos NAKTINES REFORMOS ir nuskurdino Lietuvos TAUTA ir prasidejo masine EMIGRACIJA- kurios mastu jau neimanoma sukontroliuoti.Kol is Lietuvos neemigruos puse SEIMO- nieko gero nebus.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 5. Vokietijoje dar vienas kruvinas išpuolis: savižudis siras detonavo sprogmenis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Man regis, visa tai,kas pas vyksta dabar Lietuvoje, kalti visokio rango politikai. Tame tarpe kaltas dėl mūsų kaimų tuštėjimo ir pats Gabrielius, anūkas Vytauto,kuris mums padovanojo LAISVĘ. Laisvai keliaut per šalių sienas, laisvai dirbti- nedirbti, nes pašalpas moka valstybė, ženytis nereikia, gali gyvent “susidėjęs”. Na ir daug dar kitų negerovių įstatymai dabar nedraudžia. Va todėl ir manau,kad ponas Gabrielius vienodai KALTAS dėl tokios grėsmingos padėties Lietuvoje tiek pat , kaip jo paties paminėtas kaltininkas p. Butkevičius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • O ką gi jis daugiau gali – tik juokinti likusius po senelio partijos valdymo žmonelius, jaunesni, kurie turi nors mažiausią galimybę, išbėgiojo

   Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Vokietijoje prieglobsčio ieškotojas iš Sirijos su mačete užkapojo moterį.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Užkapojo neščią moterį… Ar Lietuvos Respublikos
   vyriausybė : sustabdys skubos tvarka : virš tūukstančio
   islamo karų pabėgelių ir ekonominių emigrantų – tą vad,
   “kvotą”, būtent su Euro – diktatūros nedemokratiškąja
   prievarta – priskirtaą Lietuvai ?

   …Kaip rodo statistika isš piet – vakarių Europos, tai karo
   pabėgeliai – sudari tik 10 % atvykstančių iš Mažosios
   Azijos, ir šiaurės Afrikos, su tomis vad. “demokratinemis
   bombomis” iš Vakarų – sugriautu islamo tautų valstybių.

   Likusieji – tai vad. ekonominiai emograntaim ir su islamo
   teroristais – konspiracijoje imtinai !

   Tai turi atlikti, butent Lietuvos Respublikos Seimas, dar
   iki Rinkimu ‘2016 ”

   savo nuotarme, ir pateikti – visos lietuvių Tautos vardu,
   būtent tai pavojingai – didėjančiai po BREXIT’o Briuselyje
   – kone jau net “pro – staliniškai” griežtąjai Euro – diktatūrai.

   Ar visa lietuvių Tauta, šiuo atveju – gali pilnai pasistikėti :
   dabartinio Lietuvos Respublikos Seimo, tikrąja ir politine
   sudėtimti, kad teisiškai ir demokratiškai gelbeti Valstybe,
   butent nuo kruvinųjų – islamo terotistų išpuolių, dabar jau
   – viešai ir nesulaikomai, būtent vykdomų vidurio – vakarų
   Europoje – pagal vien asmeniškąjį, ir visiškai neteisėtą,
   tos buvusios eks – komunistės, ir dabartinės – Vokietijos
   kanclerės, Angelos Merkel kvietimą vien į savo valstybę ?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. gi jaunasis dedule pergyvena nebus vaiku,tai galesit perdaryti darzelius I seneliu namus.Vadinasi pabaiktuves,na,o jus paskun,kaip ismirsit varnos sules,nes nebus,kas slaugo.Voliojasi konservu skeletai ir vejas nesioja,pusto daug,daug pinigu!!!

  Thumb up 72 Thumb down 1

 9. manau,kad visos partijos pasidare lobistu ir liberastu ikaitemis,neveltui zmones is nevilties laukia putino.tokio svogerizmo neisnaikinsim savo jegomis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jus ka galvotajat ,kad ateis i valdzia prie putino kiti, tai apsirinkate, tie patys isvers vel kaili iikita buvusi ir vel bujos prie lovio,juos nebent su sakem ismetus ,ir tai sliaus prie lovio.Tie atseit patriotai-slykstynes. Tokia mano nuomone

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Ar Masiuli jau pasodino? Kiek tukstanciu masiulis dave TEMIDEI. VAGIU VALSTYBE.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 11. 26 met sitie komunistiniai isgamos vieni pasivadine konservais, kiti socialdemokratais, o dar kiti liberastais pasikeisdami VAGIA is TEVYNES milijardus.

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • O žinai, kodėl vagia? Todėl, kad blogai padėta, kad tu nesaugai ir leidi vogti. Atsėdi septynias valandas valdžios vyrai ir moterys savo darbe, pradedant temti pasiima maišus, užsideda kaukes ir eina vogti tai, kas blogai padėta ir nesaugoma. Labai jau turtingi esame – ketvirtį amžiaus kasnakt vagia vagia ir vis dar yra ką vogti. Mano patarimas Tamstai būtų toks: Kol dar visko neišvogė ir vis dar yra ką vogti, imk maišą ir eik vogti sykiu su jais, jei nesugebi visuomenės turto apsaugoti. Arba bandyk prasibrauti valdžion – galėsi legaliai vogti. O ką daugiau?
   Komentarais ir dejavimais vagių nesustabdysi…

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • visokiais budais mazinu priklausomybes.Gal ir nuo komp.atprasiu.Dabar neiskenciaiu neprimines Tau,kad db. ne Leonido Iljičiaus laikai.Nuo tokiiu vagiu kaip Tu,aš ir anas komentatorius musu valstybe patikimai apsaugota.Lukiskes ,marijampole pilnai uzpildyti ,todel Masiuliui ir i juos panasiems neliko vietos.

    Pagarbiai.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 12. man nepatinka, kad kaltė verčiama ant kitų. juk ne prieš 4 metus tapome nepriklausomais.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 13. Anukeli, o ar dieduko partija nebuvo valdzioje kai emigravi is Lietuvos tukstanciai….geriau jau nieko nesireiksti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Kai teisingu ir ismintingu zminiu Lietuvoje liko mazuma,kitiems Tu esi priesas,vien del to jog esi protingas:)

  Thumb up 72 Thumb down 30

 15. klaidinga nuom,bet man si nuotr.primena zasina.Kas tik prie lovio nepuola.O normalus neina.Nenori su zasinais tąsytis.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 16. Vėl durnių įjungė. Įdomu, kokio dydžio avinų banda balsuos už šituos makaronų kabintojus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • jis puikiausiai žino, kad emigrantai negrįš ir jam nėra ko baimintis :) rask tu tokį durnių dirbantį už 350 €, kai kitur moka 1350 € mažiausia.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kas per žmogus , kad tokį melą skleist ir dar nori į seimą. Šlykštu , pasibaisėtina ir ką toks nenormalus gali ,jeigu dar neišrinktas velnius krečia. Tarp kitko , jie valdžioje nebūti negali , nes jeigu išrinks sąžiningus ir padorius gali ne vienam ir į lukiškes.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 18. Anukas visai prarado geda .Senis ozys galetu pamokinti telioka,kad sis daug nepurkstautu.Juk senio partijos veikejai ir padare emigracija,po naktinio pasitarimo.po garsaus apvogimo pensininku,ubagu,mokinuku,mamu auginanciu vaikus,prikurtu ivairiausiu mokesciu ,zmones ir patrauke lyg upe pralauzusi uztvanka.O dabar teliokas,praregejes ant Butkeviciaus meta beda.kaip negeda zmogui,paciam sedeti shudelekyje iki ausu su savo dinastija,su savo sebrais,ir ant kitu klijuoti savo apdergtas etiketes?

  Thumb up 72 Thumb down 4

 19. Susitvarkyk savo austėjos machinacijas su darželiais, po to teisk kitus. Įsikalk sau į makaulę!

  Thumb up 72 Thumb down 2

 20. G. Landsbergiui emigracijos mastai kelia šiurpą: „Valdantieji, kur buvote ketverius metus?!“
  Taip ir maga paklausti: „Opozicionieriai, o kur jūs buvote ketverius metus, kai patys buvote valdantieji. Ir kur žiūrėjote po to dar keturis metus dabar, kai būdami opozicijoje tylėjote ir leidote tiems emigracijoms mastams didėti, nepateikdami netgi jokių pasiūlymų, kaip juos sumažinti?!“
  Jūs ką, vakar tik grįžote iš Mėnulio ir tik šiandien apsidairę tai pamatėte?

  P.s. Nesuprantu, kam seime reikalingi 141 deputatas, kai dirba ir kažkokius sprendimus priima tik pusė iš jų, o kita pusė daro viską, kad ne tik priimti, bet ir įgyvendinti juos trukdytų? Gal tos kitos pusės iš vis nereikėtų?
  Po rinkimų susiformavus valdančiajai daugumai, likusioji dalis galėtų išsivaikščioti ūkininkams avių nuo vilkų saugoti. Būtų ir pigiau ir naudos daugiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • nejuokink, – “pusė dirba” – būtų gerai, jei tai būtų tiesa, jie tesugeba tik pataikauti – ranką pakelti taip kaip reikia tiems, kurie varo Lietuvos žmones lauk, jiems tik savo kėdė terūpi ir geresnis ėdalas

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • Replika į jooo 2016-07-23 20:49 komentarą:
    „nejuokink, – “pusė dirba” – būtų gerai, jei tai būtų tiesa…“
    Matai, branguti tu mano, ne taip Tamsta viską supratai. Mes juos visus tik išrenkame, o jau po rinkimų jie ten patys, kas su kuo nori ar nenori, susiskirsto dar į „bolševikus“ ir „menševikus“. Tai tie „bolševikai“ (valdančioji dauguma) dar vaidina, kad kažką tai dirba Lietuvai ir mūsų gerovei. O likę „menševikai“ (opozicija) iš vis bimbinėja ir trukdo dirbti (kaišioja pagalius į bandančių kažką tai ridenti ratus). Bet ir tie „menševikai“ gauna tokius pat solidžius atlyginimus, pieštuko-trintukinius, kompus,mobiliakus, blizgančias karietas ir visas kitas privilegijas.
    Aš tik vieno niekaip nesuprantu – na, kad valdantieji, atseit kasdien važinėja pas rinkėjus, degindami tonas už mūsų pinigus pirkto kuro, tai jie tikriausiai kokiai nuobodžiaujančiai pakelėje kaimo bobelei išaiškina, kaip jie dėl jos storojasi. Bet ką tie bimbinėjantys „menševikai“ gali pasakyti? Nebent tik tai, kokie blogi tie „bolševikai“, kokie jie kvaili ir kaip jie nieko nedaro ir vagia. Nors tai visi ir taip žino.
    Tai kodėl mes juos samdome ir už ką jiems mokame atlyginimą su visais priedais ir tų priedų priedais lygiai tiek pat, kaip ir tiems, kurie bent jau bando tvarkyti valstybės reikalus?
    Jei ir toliau taip bus, niekas į tą valdančiąją daugumą eiti nebenorės. Kam nertis atsakomybės kilpą ant kaklo, kai ir be jos lygiai taip pat galima ramiai, sočiai ir šiltai pertekliuje gyventi? Bent jau iki tol, kol vieną sykį bešaukdami tą rusą prisišauks. Ir, kaip čia kažkas rašė žemiau, po kaulais nuklotą Lietuvą nuo atomo pajuodęs vėjelis nešios milijardus politikų „užsidirbtų“ ir susikombinuotų banko bilietų, bet niekam jų jau nebereikės…

    Thumb up 72 Thumb down 0

    • “Jei ir toliau taip bus, niekas į tą valdančiąją daugumą eiti nebenorės.”
     Prajuokino Baba…Kokia kiaulė neina prie lovio? Soti. Bet tai kiaulė. O kiauliaakiai dvikojai saiko neturi.

     Thumb up 72 Thumb down 1

 21. Kam kalbėti, bet Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkui Gabrieliui Landsbergiui vertėtų patylėti ir nekabinti makaronų ant ausų.

  Thumb up 72 Thumb down 2

 22. Gabrieliuk, baik šūdą malti, taigi konservai ir išvaikė visus jaunus žmones, liko tik anukėliai (pasirodo ir partijos vado kėdė paveldima) ir kiti prie lovio esančių giminaičiai, na ir kažkiek dar praplautais smegenim, bet kuo toliau, tuo ir anie pustosi padus, – mato kas čia laukia jų vaikų, net ir močiutės mauna iš čia

  Thumb up 72 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras