Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Sausis 25 Antradienis
 

G. Landsbergiui emigracijos mastai kelia šiurpą: „Valdantieji, kur buvote ketverius metus?!“

2016-07-22 14:12 | Naujienos | Komentarų (99)

Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusius naujausius emigracijos mastus teigė, jog situacija kelia šiurpą, tačiau geriausiai tai matoma Lietuvos regionuose.

„Mes jau trečią mėnesį lankome šalies miestelius, kur emigracija matosi plika akimi: matėme tuščius namus, ištuštėjusius turgus, tuščias gatves. Ir vienas pagrindinių klausimų, kuriuos užduoda gyventojai yra: „ką jūs galite padaryti? Ar įmanoma tai sustabdyti?“ Reikia pripažinti, kad po 2012 m. krizės emigracijos mastai buvo stipriai kritę, akivaizdu, kad žmonės siejo savo gyvenimą su Lietuva, turėjo vilties, kad Lietuvoje galima kurti geresnį gyvenimą, tikėjo, kad galima rasti darbo, gauti geresnį atlyginimą ir kurti šeimą. Tačiau jau antri metai, mes matome milžinišką emigracijos pakilimą – beveik 30 proc. išaugusi emigracija, jei lyginsime su 2013-2014 m. Ir tai yra šios vyriausybės atsakomybė. Dabar ekonominės krizės nėra, nuosmukio nėra, darbo vietos kuriamos, net algos šiek tiek auga. Vakar mes skaitėme ir premjero Algirdo Butkevičiaus samprotavimus, kad neva jis jau suprato kokios emigracijos priežastys. Tai kur, gerbiamieji buvot 4 metus?! Visa tai vyko prieš jūsų akis, tačiau pateisinimo nebuvo jokio, paaiškinimo nebuvo jokio, veiksmų nebuvo jokių“, – teigė G. Landsbergis.

Apibendrindamas, ką reikia daryti, jog emigracijos mastai sumažėtų, TS-LKD lyderis sakė, jog svarbu pasitelkti verslą, darbo vietų kūrimą, investicijų pritraukimą regionuose.

„Kai kurios emigracijos priežastys yra pasyviosios, kad ir per lėtai auga atlyginimas. Lietuvoje vidutinis atlyginimas kyla 4-5 proc. kasmet. Minimalios algos kėlimas kai kuriems yra išgyvenimo klausimas, ypač skurdžiausiuose Lietuvos regionuose, tačiau kai kur jis grasina įmonių bankrotu. Šalies produktyvumas neauga, įmonės nepagamina tiek produkcijos, kad galėtų kelti atlyginimus. Jei įmonė balansuoja ant išlikimo ribos, mes dar ją pastumiame, ir tuomet jau jai bankrutavus, visi darbuotojai netenka darbo vietų. Tokiu atveju, didžioji dalis pasirinks emigraciją. Lietuvos našumą ir produktyvumo augimą, dėl kurio apsunkėja atlyginimų kėlimas, o žmonės ilgainiui emigruoja, stabdo tiesioginių užsienio investicijų stoka. Mes privalome traukti investicijas į Lietuvą visomis išgalėmis, ir svarbiausia, kad jos ateitų ne tik į Vilnių. Regionuose pritraukti investicijas sunkiau, nes kai kur yra infrastruktūros problemos, kartais tiesiog nėra kur tai įmonei ateiti, bet didesnė bėda yra darbuotojų stygius. Mes kalbame apie tai, kad Lietuvoje reikia didinti vidaus mobilumą, nes žmonės turi turėti galimybę keliauti šalies viduje. Taip pat trūksta geresnės kvalifikacijos žmonių. Gyventojai turi turėti galimybę greičiau įgyti reikalingus įgūdžius ir kvalifikacijas, ir darbuotis įmonėse. Per didesnį produktyvumą, per didesnį našumą mes matysime realų ekonominį pagerėjimą“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Komentarai

 

 

 
 1. Gabrieliui – šiurpina emigracijos mąstai ir klausi “„Valdantieji, kur buvote ketverius metus?!“
  Jei nežnai tai pasakysiu – sėdėjo seime, trynė rankas kad Lietuvoje sumažėjo bedarbystė emigrantų sąskaita ir 1 sausio 2015 įsivedė eurą.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 2. Garbieliui : jei iš Lietuvos išvykę apie milijonas gyventojų – susimažinkit trečdaliu ar procentaliai biudžetininkus, gaunančius algas iš mokesčių mokėtojų mokesčių surenkamų į biudžetą.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 3. Per vėlu, joneli, tavo senelis su savo KGB šutve jau visus ir viską apši.o šioje valstybėje. Tau belieka tik patapšnoti, bet savo proruskių partijos nebeatgaivinsi. Gali pasidalinti tik įspūdžiais su savo draugais-vagimis liberalais

  Thumb up 16 Thumb down 2

 4. Ne emigracija gali šiurpinti,o provakarietiškų landzbergizmo ideologų primesta žiauri kapitalistinė sistema.Kol jos konstituciškai galimais keliais nepakeisime į socialistinę sistemą nieko gero nesitikėkime.Valdžiažmogiai,”naujalietuviai” tpliau turtės,o darbo liaudis skurs ir bėgs iš gimtinės…Netikite — pamatysite…

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • Bet jo labai graži nosis įremta į dangų (lubas).Man patinka besipučiančios varlės.

   Thumb up 6 Thumb down 0

 5. Juokinga ir pikta girdėti jaunojo vedlio pasisakymus.Juk emigracija prasidėjo ne šiandien ir ne 2012 ar 13 metais.Nedidelis stabtelejimas po krizes – natūralus procesas,nes krize smogė visur.Minimalios algos keliams nebeisgelbes,kaip neišgelbės ir tai,jei pakaeltume algas vienu ypu dvigubai.Reikejo galvoti kai naikinom ir pardavinejome savo įmones,griovem ištisus ekonomikos klasterius.Deja,bet čia konservatorių indelis – didžiausias.Visos tos kalbos- eilinis rinkiminis tvaikas ir emigracijos nesustabdys,kaip ir absoliuti dauguma iš tu 800 tūkstančių užsienyje niekada negrįš .Ar ne per brangiai sumokėjome?Jei neliks tautos,tai kam visa tai?

  Thumb up 25 Thumb down 0

 6. yra posakis, kad “juokiasi gotas, jog pankas spalvotas”…įdomu, o 400 000 tūkst emigrantų prie Kubiliaus čia pateisinama ar ne?

  Thumb up 24 Thumb down 0

 7. 2015 m. birželio 3 d. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje įvykęs forumas „Mūsų valstybės tikslas“ konstatavo, kad po 25-erių Lietuvos Nepriklausomybės metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, savižudybės, nepaliaujamai didėjanti korupcija, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas.

  Forumas konstatavo, kad Lietuvos valdžia nenori, nesugeba ir nežino, kaip užtikrinti Tautos ir valstybės išlikimą.

  Forume buvo įkurta „Birželio 3-iosios“ grupė (B3) – bendrų siekių erdvė, veiksmų koordinavimui.

  Pagrindinis B3 principas – prie šios erdvės jungiasi visi pageidaujantys, turintys kažkokių idėjų, tikslų, savo pobūdžiu sutampančių su pirmaisiais B3 gairių vektoriais, ir žinantys kaip tais įgyvendinti arba tie, kurie turi savų idėjų, tačiau neturi pakankamai pajėgų joms įgyvendinti ir ieško bendraminčių.
  *
  B3 erdvė yra atvira kitų politinių partijų bei visuomeninių judėjimų idėjoms ir kviečia jungtis bendriems veiksmams.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 8. (copy paste pavyzdys)

  Landsbergių Gabrieliau, varyk Tėvynės sąjungą – Lietuvos krikščionis demokratus (TS-LKD) šalin iš rinkiminės kovos, stabdyk antivalstybinę šios gaujos veiklą!
  2015 birželio 3, Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje įvykusiame forume „Mūsų valstybės tikslas“ buvo teigiama, kad po 25-erių Lietuvos Nepriklausomybės metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, savižudybės, nepaliaujamai didėjanti korupcija, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas. Tai yra labai sunkūs padariniai Tautai ir Lietuvai prie kurių prisidėjo ir TS-LKD gauja. Šalin rankas nuo Lietuvos!

  LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
  *************************************
  Toks reikalavimas išsiųstas antilietuviškos neliustruotosios cccp
  komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų visiems gaujos vedliams.
  *********************************
  Lietuviai, visi reikalaujam taip.

  Thumb up 12 Thumb down 0

 9. Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos ir bijo grįžti.
  Labai blogai
  ***
  Skurdas. Emigracija. Tai yra ir Grybauskaitės laikmečio neliustruotosios cccp komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos siautėjimo sunkūs padariniai Lietuvai.
  _______________
  Lietuviai, Lietuva – tvirtovė. SĄJŪDIS 2

  Thumb up 13 Thumb down 0

 10. KK,
  Prasau padarykite, kad antra karta padarius LIKE ar DON’T LIKE, pasinaikintu balsavimas, mes daznai papuola taip kad spaudi viena, o gaunasi priesingai…ir buna pikta, kad vietoj norima gauni nenorima rezultata…
  Taip buna kartais kai pirstu taikau I mob. tel. ekrana. Na o jis mazas, tie zenklai UZ ir PRIES dar mazesni…
  Pirsto galas uzdengia tuos mazus UZ ar PRIES zenkliukus…
  Ok ?!

  Thumb up 7 Thumb down 1

 11. Jau tiek metu gyvenome susiverze dirzus, kaip moke didysis Landsbergis, tai ko nesiulote dar tiek pat pagyventi-juk vis tiek niekas i gera nesikeicia. Ir visi suprantame, kol dinastijos, gimines ir giminiu gimines valdys, tol zmones vis labiau skurs. Po euro ivedimo 3-4 kartus pakilo kainos, o ponaitis kalba apie 4-5% atlyginimu didejima (12-15 euru per menesi (popieiuje) manes neisgelbes nuo bado. Gal laikas susimazinti vergvaldziams atlyginimus, mmm?

  Thumb up 22 Thumb down 1

 12. Gabrielius mokosi kalbėti viešai taip kaip reikia politikui linkusiam nenuvilti savo rinkiminio elektorato .Pagal mane tai Jis dar jaunas pasiduoti nuščiamadės politinės pliurpalinės madai . Vizgi norėtusi girdėti bent kiek protaujančio žmogaus minčiu ..priešingu atveju tai tik dar vienas subotinas iš subotinu giminės .

  Thumb up 14 Thumb down 11

  • Ar šiame tinklapyje ar kituose, visur tas pats….niekas juo netiki, jokio palaikymo G.L. tautoje neturi, neskaitant kelių dešimčių pačių konservatorių. Toks gyvenimas, tokie faktai ir gali verstis per galvą, kitaip jau nebus…

   Thumb up 25 Thumb down 0

   • viskas grįš į senas vagas kai vilkai buvo sotus ir avys žinojo joms skirta vieta .Alternatyvos tam kol kas nėra .

    Thumb up 2 Thumb down 8

   • tau asileliui iki subotino toli,tokiu idijotu gali buti tik nesveikos psichikos zmogas,o liaudiskai-dalbajobas

    Thumb up 7 Thumb down 1

 13. Kol sajudine gauja nesedes kaleime su turto konfiskavimu,nieko gero lietuvis nematys!

  BRANGUS LIETUVOS ZMONES,

  LAIKAS PARODE, KAD GORBACIOVINIS KREMLIUS, perestrojkos laikais TUREDAMAS SIONISTU DAUGUMA, vietiniu koloborantu pagalba – ISTEIGE LIETUVOJ VISAI NE ISSIVADAVIMO, BET LIETUVOS ZMONIU MASINIO NAIKINIMO SAJUDI, KURIE SUKABINO MUS RANKUTEMIS “Baltijos kelije” TIK TAM … KAD BUTU PATOGIAU KRAUSTYTI MUSU KISENES.
  O manipuliojant zmoniu jausmais, zuvusiais per kruvina spektakli sausio 13-ta, kuri surenge tuometinio Kremliaus paliepimu – sajudine gauja igavo didziule fora rinkimuose i valdzia, kuri garantuoja aferistams prabangu gyvenima ir nelieciamybe.
  Kai Lietuvos zmones visa tai supras – tai bus Ju pirmas zingsnis link padoraus ir garbingo gyvenimo.

  Pagarbiai, Jurijus Subotinas.8 609 48037.

  Thumb up 30 Thumb down 1

 14. ATSIMINKITE, LIETUVOS ZMONES!

  ABSOLIUTI DAUGUMA sukciu, KURIE PER SAJUDINE perestrojka pasivadino “signatarais” ir tie kas jau 28 metus UZURPAVO VALDZIA Lietuvoj – BUVO KOMUNISTU PARTIJOJ AR KGB STUKACIAIS. BUTENT TODEL JIE, gorbaciovinio Kremliaus ir KGB nurodymu susibego i vadinama sajudi.
  TACIAU, komunistais jie NIE-KA-DA ne-bu-vo, kaip ir dabar jie jokie ne demokratai.
  STAI KUR VISU MUSU BEDU PRIEZASTYS.
  JIE VISUOMET BUVO SUKCIAIS, VAGIMIS IR SAVANAUDZIAIS – tokia ju pyderastiska prigimtys.
  BUTENT TODEL DABAR JIE VISI MAUDOSI PRABANGOJE paprastu LIetuvos zmoniu saskaita, kurios apvoge ir apgavo.

  AS NIEKADA NEPRIKLAUSIAU JOKIAI KOMUNISTU PARTIJAI, BET VISUOMET BUVAU IR LIKSIU KOMUNISTU.

  Thumb up 25 Thumb down 1

 15. Zmones ne. vergai ,paths dirbkite uz ta minimums, kol nebus padoriu atlyginimu ,emigracija tik dides .Maziausiai 1000 euru.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 16. EuroSojuzas BYRA KAIP KORTU NAMELIS.

  SAJUDINE GAUJA ATSAKYS PRIESH LIETUVA UZ Ignalinos Atomines Elektrines uzdaryma ir isgrobstyma,atsakys uz Mazeikiu Naftos pavogima is Lietuvos zmoniu, atsakys uz sunaikinta Kruonio HE!
  ATSAKYS UZ SUNAIKINTA PRAMONE, ZEMES UKI IR ZMONIU LIKIMUS!

  Thumb up 21 Thumb down 4

 17. to Darvinui 17:13
  Ar tu ir esi tas kolorado vabalas? Ar ne per garsiai kalbi? Dar niekam nepavyko išvengti bėdos per garsiai kalbant. Vieniems nueinant – kitiems sugrįžtant.

  Thumb up 8 Thumb down 4

 18. Kada baigs laidyti savo kakarinę šitas “anūkėlis”? Ateis laikas su savo “dėdule” ir kitais dvokiančiais konservais, sulauks liaudies teismo.

  Thumb up 25 Thumb down 1

 19. KOL SAJUDINE GAUJA NEBUS SUIMTA IR NUTEISTA SU TURTU KONFISKAVIMU, KOL JU ISPEROS NEBUS NUSTUMTI NUO LOVIO, KOL VALDZIOJE NEBUS TOKIU KAIP Aleksandras LUKASENKA – NIEKO GERO LIETUVIS NE-MA-TYS!

  Thumb up 26 Thumb down 5

  • Kuo tau neitiko Aeksandras Lukasenka,ir prie ko cia jis su musu emigracija?Ar buvai pas Lukasenka valstybeje ir ar matei,kokia ten tvarka?Baltarusijos zmones renkasi ji i prezidentus,o nuversti ji nori o p z i c i j a.O kas yra opozicija,tai zmones,kurie troksta tokios valdzios,kuri galetu uzgrobti liaudies sukurta turta ir ji issidalyti,isvogti,kas buvo padaryta pas mus lietuvoje.

   Thumb up 22 Thumb down 1

   • Skaitykit komentara atitziau, tuomet bus maziau klausimu del mano pasisakymo apie Prezidenta A. Lukasenka.

    Thumb up 14 Thumb down 2

 20. O kur buvo dar pries ketverius metus tavo bendrazygiai,kuomet jie buvo valdantieji?Tavo partijos tuometinis tevas A.Kubilus,kai pereme valdyma,tai per ketverius metus emigracija padidino 30000 emigrantu,nei pries tai buvo! Kodel nepasidomi,ka veike ketverius metus anie valdantieji,tai yra taviskiai?Kai A.Kubilius renovacijai parama sumazino iki 15%,tai renovacija visiskai buvo sustojusi.Kodel nepasidomi pas savo pirmtaka apie “demokratinius saldainiukus” guminiu kulku pavidalu protestuotojam prie seimo?Visi jus vienodi,tik keiciaties prie valdzios lovio kaip laikrodzio svytuokles.Butu gerai,kad nors dvi kadencijas pabutu tie patys tai gal ir rezultats koks nors gautusi.Viltis dauguma dejo i liberalus,bet va eme ir apsisiko su kysiais.Neliko saziningu politiku.Cia tik mano nuomone.

  Thumb up 31 Thumb down 1

  • Nors jau nekliedėk apie liberalus, dauguma tikrai nedėjo jokių vilčių į liberalus. Pasigrožėk kiek mandatų jie gauna:
   2008 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai: 11 mandatų (iš 141).
   2012 m. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai: 10 mandatų (iš 141).

   Thumb up 14 Thumb down 1

   • Jokiu vilciu i nieka nededu,tuo labiau i E.Masiulio kysininkus.Garsiausiai reke ant Uspaskicho partijos,kad ja reikia iki rinkimu nedaleist,nes teisiami,nusikalte,kol pats ikliuvo.Iki sugavimo su kysiu tai reitingai ju buvo isauge ir daug kas is teleekranu gyre,kokie saunuoliai,o cia tik bac,ir ikiso i dilgeles uodega kytra vista.O siaip tai ar jau apsikale,ar demesio nieks nekreipia,kazkaip tai nesigirdi kalbu nei apie biudzeto surinkima,nei apie sodros skolas.Gal jau ir ant geru begiu riedam,namu bendrijos su renovacijom prikure darbo vietu,kuo gali sita valdzia prisiimt nuopelnus sau.Tai tiek.Sekmes Lietuvai,kad tik nebutu karo,o gyvent lietuvoje pakenciama!

    Thumb up 13 Thumb down 1

    • o dar yra partiju, kurios neima ir neduoda kysiu?.. Tik ikliuva ,,pagal reikala” tie, kuriuos reikia ,,nugesinti”. O ikliutu dauguma is tu 141. Lietuva be kysiu-ne Lietuva. Tai jau-gyvenimo budas. Tfu…

     Thumb up 7 Thumb down 0

 21. BULVĖS išvyksta ,liko tik KOLORADO VABALAI.Pranašauju MASINĘ nabagėlių ŽŪTĮ.

  Thumb up 4 Thumb down 19

  • Kai neliks tų tavo vadinamų koloradų vabalų, tau ateis badas :) Koloradai o ne kas kitas tave maitina trane, sėdintis ir puntantis iš jų uždirbto gero.

   Thumb up 27 Thumb down 2

 22. auksciausiam laipsnyje.Jei ne rinkimai niekas net nekalbetu apie emigracija, bet taip norisi prie lovio…ko nepavaidinti rupesteliu. Niekas jums nerupi, nes jei rupetu tai butu kitokios pasekmes.Tiesiog paskutinis sansas dar prisgrobti ES pinigu,todel sitoks vajus.Dar esancius Lietuvoje taip apiplesinejat, kad net pakeles plesikas pasigailetu, bet jums vagys reikia pildytis kisenes. Net neisivaizduojate kiek daug zmoniu jusu nekencia, kad galetu griebtis net sautuvo.

  Thumb up 28 Thumb down 1

 23. Va čia tai retas veidmainis brudas , toks pats kaip ir jo kuprotas KGB-istas diedukas Lansbergas .
  Gal Lansbergiukas nežino , kad jo diedukas organizavo kaimų naikinimą ir genocidą prieš kaimiečius ?
  O gal nežino , kad kolūkių turtas ir žemė buvo išgrobstytas buvusių partinių funksionierių ir kolūkių pirmininkėlių ?
  Žmonės gavo menkaverčius čekius už kuriuos nieko negalėjo išsipirkti , o tuos pačius čekius supirkinėjo pusvelčiui .
  O gal jis irgi nežino kaip buvo išparduota Lietuvos kolūkių žemė , tai tegul pasiklausia pas savo uošvį E. Čijauską kuris buvo vadinamas didžiausiu žemgrobiu .

  KONSERVATORIAI , TAI NEPRISIPAŽINĘ KGB-istai kurie Lansbergio vedami po patriotizmo priedanga plėšė Lietuvos žmones , griovė LT ekonomiką ir ūkį .

  SKIEPYTI LIETUVĄ REIKIA NUO LANSBERGIZMO ŠMĖKLOS .

  Thumb up 37 Thumb down 1

  • Saunuolis gerb,Lukoseviciau,nes taip teisingai apibudinai ta anuko smekla ir jo dieda ozi kupreli,Didelis aciu uz teisingus zodzius,kad daugiau tokiu butu

   Thumb up 32 Thumb down 1

   • Atrodo,pries rinkimus G.pirmakart isgirdo apie emigracija,apie kolukiu sunaikinima ir isgrobstyma tai jis net nezino.Tai tegul tiek Butkevicius,tiek Lansbergiai pasidomi,kaip dabar gyvena buve kolukiu pirmininkai,kiek turi jie ir ju gimines turto,palike paprasta liaudi be darbo,be lesu…

    Thumb up 5 Thumb down 0

 24. Geras klausimas. Kur buvo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partija? Gal grybavo miške ir nematė kas darosi Lietuvoje net stebėjosi, kad emigruoja užsidirbti geresniam karstui.
  Man atrodo, kad “angelams” paprasčiausiai yra nepadoru kaltinti kitus, neapsižiūrėjus apie save. Tai, kad daugiausia emigravo 2010 m., o ne per paskutinius 4 metus.

  Thumb up 28 Thumb down 1

 25. 2003 26 283
  2004 37 691
  2005 57 885
  2006 32 390
  2007 30 383

  2008 25 750

  2009 38 500

  2010 83 157

  2011 53 863

  2012 41 100

  2013 38 818

  2014 36 621

  2015 44 533

  Siūlau patiems įvertinti pateiktus skaičius…nes plika akimi matoma, kad 2009-2012m.išvykusių ženkliai daugiau.

  Thumb up 28 Thumb down 1

  • 2009-2012 konservatorių valdymo metai viso išvykusių 216 620
   2013-2015 socdemų-viso išvykusių tik 119 972…komentarų kaip ir nereikia. Kalba skaičiai.

   Thumb up 30 Thumb down 1

   • visus tuos 26 metus pamainomis bevaldydami socdemai ir konservatoriai ėjo lenktynių, kas daugiau kuriais metais išvys lietuvių. Dabar atsipeikėję apsidairė ir pamatė, kiek daug tuščių trobų ir butų. Ir kaip visada kaltina vienas kitą ir klausia mūsų “kaip juos sugražint”.
    Taigi durni būtų jei grįžtų, nors kaip norėsis Lietuvos, bet vargti joje jie jau nebenorės. Išvyktų visi, tik kad ne visi gali, o valdžia nenori evakuotis… kol kas.

    Thumb up 5 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...