Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 1 Pirmadienis
 

G. Landsbergis: „VSD pažymos turinys turi būti paskelbtas viešai, o M. Bastys privalo nedelsiant trauktis iš pareigų“

2017-03-09 20:07 | Politika | Komentarų (22)

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Viešumoje pasirodžius informacijai, jog Valstybės saugumo departamentas (VSD) nesuteikė teisės Seimo vicepirmininkui, socialdemokratui Mindaugui Basčiui dirbti su slapta informacija, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis ragina M. Bastį nedelsiant pasitraukti iš Seimo vadovybėje užimamų pareigų. Su VSD pažyma susipažinęs Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis raginamas viešai paskelbti jos turinį.

„Nėra jokios abejonės, jog po VSD informacijos M. Bastys turi kuo skubiau pasitraukti iš Seimo vicepirmininko pareigų. Klausimas, į kurį turime atsakyti, kaip šis politikas apskritai galėjo būti skiriamas į tokias atsakingas pareigas. Raginu Seimo Pirmininką nedelsiant viešai paskelbti pažymos turinį. Žurnalistai ir visa visuomenė turi žinoti, dėl kokių priežasčių M. Basčiui nesuteikta teisė dirbti su slapta informacija“, – teigia G. Landsbergis.

Primename, jog dar 2013 m. M. Bastys tarpininkavo slapta susitinkant tuometiniam Seimo Pirmininkui V. Gedvilui bei Rusijos „Rosatom“ atstovams.

„Kyla pagrįstų klausimų, ar šis VSD sprendimas nėra susijęs su niekur neskelbtais M. Basčio ryšiais su Rusija bei galimu atstovavimu šios šalies interesams, – sako TS-LKD pirmininkas. – Esame pasirengę Seime nuodugniai ištirti šį atvejį. Jei nuogąstavimai pasitvirtins, kelsime klausimą, ar M. Bastys nesulaužė Seimo nario priesaikos ir ar apskritai gali būti Lietuvos Respublikos Seimo narys“.

Komentarai

 

 

 
 1. Landzberg nedirba VSD .kad zino visu pazimu turinius .ar vsd dirba ne Lietuvai bet anukui.

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Nejaugi neatsiras Vilniuje,kitur protingų patriotų,kurie pradėtų organizuoti parašų rinkimą tam,kad jaunasis landzbergiukas bei kiti į jį panašūs veikėjai būtų atšaukti iš parlamento ir daugiau nebeskaldytų visuomenės,nebekiršintų žmonių.Juk už tai būtų pasirašoma masiškai – juos teremia tik dešimtadalis gyventojų.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. Į pagalbą puspročiui lukoseviciui. Dar pamiršai prie ALITOS pridėti senio Liandzbergio turtus ir vilas. Ir jaunojo G.L.auksinių šaukštų vagystę. Paranojike, vienas smirdėk meluose ir nepudrink smegenų kitiems.

  Thumb up 0 Thumb down 1

 4. Tegul pasiviesina ne tik pazymas,o atidengia paslapciu syda,kuri islaptino 75metams visi tatos,mangnolijos ir t.t t.t apie ka cia kalbat,kur tikrieji KGB-istai,tautos priesai dabar drista kazka ten prikist,kad kalbejai su rusu,kaip Sabonis ko buvai Rusijoj….susidaro ispudis,kad ju baimes akys pilnos.Uzknysot!!!

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Norėčiau patikslinti: ne akys, o pilnos kelnės iki rumbo tos ruso baimės pilnos. Nors tai tik vaidyba. Kur kas labiau bijo jankio. Nes jei ant ruso nelos, saldinio iš jankio negaus.
   Kaip diametraliai per tokį trumpą laiką pasikeitė politinis vektorius. Kiek čia seniai keikėme ir visokiais būdais blokavome supuvusio kapitalizmo Amerikos propagandą iš Vakarų ir liaupsinom komunizmą. Dabar lygiai taip pat blokuojame propagandą iš Rytų, smerkiame komunizmą ir liaupsiname ta supuvusi kapitalizmą.
   Atrodo, kad žmonės proto neturi atsirinkti ir tik valdžia žino, ką leisti ir ką uždrausti ir tik ji gali nurodinėti, ką mylėti ir ko nekesti.

   Thumb up 6 Thumb down 1

 5. Pažymos turi buti visos paviešintos tam kad daugiau asmuo nedarytu nusikaltimu visu o ne tik kitu partiju.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 6. ES valdo zydai ,o sis “grazuolis”ju atstovas…taip kad nelok ..jis tepasi salidolu kazdien…tokia klajokliu ideologija..Coda;laikas nebeziuret i ju sapaliones ir lietuviams atsiriboti nuo ju…

  Thumb up 8 Thumb down 1

 7. SĄŽININGASIS LANSBERGIŪKŠTI ,,, gal paprašyk , kad VSD paskelbtų visas pažymas susijusias su šitomis aferomis ir bendradarbiavimu su rusų banditais .

  1. Labai agresyviai konservatorių politinis buldozeris stūmė „Williams“ sandėrį“ , Lietuva patyrė milijardinius nuostuolius .
  2. Konsevatoriai prasuko naują „Leo LT“ aferą , dingo beveik 4 milijardai .
  3. Eilinė konservatorių aferą su Rusiškos sienos stebėjimo sistemos pirkimo projektą palaimino Andriaus Kubiliaus Vyriausybė.
  4. Konservatorių eilinė afera ,,ALITOS,, nusavinimas ir teko išmokėti milijonus jau mirusiam italui Boskai pagal ŽTT sprendimą , kuris neteisėtai buvo pašalintas iš privatzacijos .
  5. Konsevatorių afera su brangiomis Kubiliaus paskolomis iš kurių pelnosi ir turtėja Grybauskaitė .
  6. Eilinė konservatorių afera su dingusiais milijardais EU skirtais Ignalinos AE uždarymui .
  7. Eilinė konservatorių milijardinė afera su nurašyto reaktoriaus pirkimu iš ,, Hitachi ,, . Latviai iškarto atsisakė dalyvauti šioje aferoje .
  8. SDG terminalas „Energetinė nepriklausomybė“ – 1,2 mlrd. litų A. Kubiliaus ir D. Grybauskaitės afera .
  9. D.Grybauskaitė ir konservatorių lyderiai prasuko eilinę „Snoro“ banko nusavinimo aferą . Lietuvos žmonės ir įmonės patyrė milijoninius nuostolius .
  10. A. Kubilius pardavė ,,Geonaftą,, rusijos banditui Sergejui Briukeriui , dėl šio sandorio Lietuva patyrė daugiau nei 50 mil. nuostuolių . A. Kubiulius žinojo, kad pasirašo Lietuvai labai nenaudingą sutartį, ir buvo ne kartą perspėtas to nedaryti, tačiau sutartį vis tiek pasirašė.

  P.S.

  LANSBERGIUKO DRAUGELIS T. LANGAITIS vadinamąjį „Naują planą Lietuvai“ siūlantis veikėjas buvo vienas bankrutavusios bendrovės „Kuro aparatūra“ vadovų. Finansų ir ekonomikos direktoriumi šioje įmonėje T.Langaitis darbavosi kaip tik tuo metu, kai į ją įsisuko įtartini veikėjai iš Rusijos, siejami su nusikalstama Toljačio gauja.

  Thumb up 25 Thumb down 0

  • Idiote, kas antras punktas – melas arba nesąmonė. Pasklaidyk seną žiniasklaidą, bet turbūt neužteks anei kantrybės, anei smegenėlių.

   Thumb up 0 Thumb down 20

   • Pakeisk geriau Prunskienę prie Lansbergo klyno ,,, o ne komentaruose reikškis .
    Lietuvai bus daugiau naudos .

    Thumb up 12 Thumb down 2

   • Tai, kad ne nesąmonė, broniush’ai. LEO buvo bendra Kirkilo ir Kubiliaus kūryba. Kirkilas sugalvojo,o Kubilius Seime palaikė. Už tai abu gavo solidžius otkatus. (Skaityk Čilinską). Ir tai dar ne viskas. Po to kai oficialiai buvo paskelbta apie LEO likvidavimą, iš tikrųjų juridinis vienetas LEO liko ir jo vardu Kubilius dar kelis metus darė aferas.

    Thumb up 15 Thumb down 0

   • jeigu tu vafliau esi beretinis pridurkas,tai gydikis ko listi ten kur suo birkos nekisa

    Thumb up 0 Thumb down 3

   • priedurny,kuo skirasi melas nuo nesamones,ar jus konservai supisti visai jau nuprotejot

    Thumb up 3 Thumb down 1

  • Tai kodėl dar iki šios Kubiloidas ir Langaitis ne cypėje už tokias aferas. Kam dirbate VSDešnikai. Prikibot prie Basčio už menkniekį. Matosi, kad VSD susigiedojo su konservais, tai Gabrukas ir cypauja savom trydom.

   Thumb up 13 Thumb down 0

  • apie knygą DINASTIJA. Joje labai daug dokumentais pagrįstų faktų apie Jūsų, Gabrieliau, TATĄ. Organizuokite knygos aptarimą. Tarp kitko Bastys neturėtų likti Seimo nariu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • apie knygą DINASTIJA? Joje labai daug dokumentais pagrįstų faktų apie Jūsų, Gabrieliau, TATĄ. Organizuokite knygos aptarimą. Tarp kitko Bastys neturėtų likti Seimo nariu…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Negi tas M.Bastys iki šiol dar taip ir nesuprato, kad politikai nebaudžiami gali būti susiję visokiais ryšiais ir atstovauti tos šalies interesus tik su Amerika ir jos proteguojamomis valstybėmis tokiomis kaip pav. Ukraina? Na dar su ES ir NATO.
  O net pagalvoti ar mintyse ištarti žodį „Rusija“, o juo labiau „Putinas“- jau pats didžiausias nusikaltimas, už kurį ne tik reikėtų iš visur išmesti, bet dar ir žmoną su vaikais atimti. Ir tokį priešą iki gyvos galvos, kaip kokį Nikuliną, į kalėjimą uždaryti ar visam gyvenimui atimti pilietines teises, kaip kokiam Paksui.
  Ar ne taip taip, šventasis Gabrieliau?

  Thumb up 24 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...