Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Balandis 13 Antradienis
 

G.Landsbergis: Šokiruojantys pirkimai Krašto apsaugos ministerijoje – smūgis žmonių pasitikėjimui krašto gynyba

2016-08-30 11:45 | Krašto apsauga, Politika | Komentarų (73)

"Šokiruojantys pirkimai Krašto apsaugos ministerijoje – smūgis žmonių pasitikėjimui krašto gynyba", - sako G.Landsbergis.  KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, vertindamas viešųjų pirkimų tarnybos išvadas, kad įvairius virtuvės įrankius kariuomenė pirko aštuoniskart brangiau nei rinkoje, kreipiasi į krašto apsaugos ministrą Juozą Oleką ir kariuomenės vadą Joną Vytautą Žuką, ragindamas nedelsiant ir ypač griežtai įvertinti atsakingus už šiuos pirkimus pareigūnus.

„Puodai ir šaukštai už aštuonis kartus didesnę kainą, kai Lietuva didina finansavimą gynybai, kai turime rengtis ir būti pasiruošę bet kurią dieną gintis nuo kaimyno agresijos, gali priminti diversiją ar net valstybės išdavystę, nes griauna pasitikėjimą kariuomenės skaidrumu ir sąžiningumu. Kai reikšmingai didiname krašto apsaugos finansavimą, negali būti net menkiausių abejonių, kad šie pinigai gali būti išleisti ne Lietuvos gynybai stiprinti, bet neteisėtam praturtėjimui. Pasekmės už korupciją Krašto apsaugos sistemoje turi būti ne tokios kaip civilinėje sistemoje – su ja turi būti kovojama ypač griežtai. Visa visuomenė laukia iš ministro J. Oleko bei J. V. Žuko griežto ir principingo pareigūnų, atsakingų už šią neskaidrią istoriją, įvertinimo“, – teigia G. Landsbergis.

„Susidaro įspūdis, kad tai – įprastinė socialdemokratų praktika. Panašaus pobūdžio pirkimas, kai buvo švaistomos valstybės lėšos, vykdytas 2002 m. Krašto apsaugos ministerija konkurso būdu už 7 milijonus 457 tūkstančius litų įsigijo trisdešimt penkias eksperimentines lauko virtuves, kokių nenaudoja nė vienos kitos NATO šalies ginkluotosios pajėgos. 1 milijonas 928 tūkstančiai litų išleisti ir mobiliems tualetams pirkti. Ir tai vyko socialdemokratų vadovavimo metu, kai krašto gynybai taip trūko lėšų tiesioginėms funkcijoms atlikti“, – teigiama Seimo TS-LKD frakcijos išplatintame pranešime spaudai.

Komentarai

 

 

 
 1. LANSBERGIŪKŠTI , pakomentuok geriau savo žmonelės aferas su vaikų darželiais .

  Nejaugi jūs tikite jog Lansbergienė atidarė tiek darželių iš meilės vaikams ?
  Šita Lansberginių žydomasonų giminėlė gudriai veikia .

  JIE AUGINS SAU PAKLUSNIUS GOJUS .

  Jau turbūt nuo mažens Lansbergienės darželiuose skiepys vaikams paklusnumą ir nuolankumą Lansberginių partijai .
  Neabejotina jog jau dabar vaikams aiškinama koks dydvyris yra Lansbergis , kaip jis iškovojo laisvę Lietuvai .

  Ar aiškinama vaikams , kad kraujas tai buvo nekaltų žmonių , kuris labai pasitarnavo Lansbergio karjerai .

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • Jei prokuratūra išdrįstų atsiplėšti nuo Mamos papo ir Tatos diržo įtakos, taptų visai normali. Juk ten dirba kvalifikuoti išsilavinę žmonės, tik visa bėda, kad labai priklausomi nuo juos lesinančios politikų rankos įtakos.
   Kas dalina postus, paskyrimus, nustatinėja atlygius, dalina apdovanojimus, nuo tų ta teisinė sistema, kaip besakytume, bet visada priklausė, priklauso ir ilgai dar priklausys.
   Turėtų būti keičiama visa sistema, kad prokurorai su teisėjais taptų realiai nuo nieko nepriklausomi.

   Thumb up 7 Thumb down 0

 2. Gera investicija turi ir gerai kainuoti .Kaip susiderėsi taip ir turėsi ..jei proto ne fontanai ir to pirkimo konkursą patikėjo žaliam kariuomenės absolventui ..tai tas ir nupirko ožka už karvės kaina ..nėra ko pykti .

  Thumb up 4 Thumb down 9

 3. Stai kokie milijardai sukurtai Partiju Mafijai….balsuok ar durniuok tas pats…samtis 250 euru….pirko zydas is zydo!Cia tik Lietuvoj,o kas Ukrainoj?Tai kiek ir kas pavoge su tankais ,haubcidom!?Kariuomenes vadas nezino!Ministras nezino….tai kas privalo zinot!Matet kokios kedes Baltraitienes kabinete?Gal Putino blogesnes…!O atlygimimai..!?+zydu marsas Moletuose :sake viso pasaulio zydai slenka i Moletus,o as galvojau rusai…!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 4. susirūpino keliais šaukšteliais, o kiubyliaus išeikvotų milijardų nematė.

  Thumb up 19 Thumb down 2

  • apie viską pagalvota :) o gal tikslas buvo toks ? Galvok, galvok, pasuk smegeninę, kam toks šaršalas prieš rinkimus naudingas ?

   Thumb up 10 Thumb down 0

 5. Būdama Oleko vietoje, aš tą iš nieko susidariusią situaciją bandyčiau spręsti labai paprastai:
  Ant kiekvieno kampo iškabinėčiau partijos reklaminį rinkiminį šūkį – „Auksiniais samčiais trenksime per Putino atomines balistines raketas !!!
  Naujovių ištroškę rinkėjai būtų tokioje euforijoje, kad klupdami bėgtų balsuoti už socdemus.
  Konservatoriams – kapitalinis „kajuk“. Ir dar su „chana“ priedu. Žinotų, kaip ne vietoje kabinėtis…

  Thumb up 10 Thumb down 4

 6. BŪTINAI ŽIŪRĖKITE PORTALE LAISVAS LAIKRAŠTIS V.ANTONOVO VIDEO INTERVIU APIE GRYBAUSKAITĖS GAUJOS ĮVYKDYTĄ SNORO UŽGROBIMĄ.

  Thumb up 8 Thumb down 2

 7. Jei manęs staiga ekspromtu kas paprašytu išvardinti Seimo narius pavardėmis, vargiai kokią dešimkę teišstenėčiau. Ir kas ten tokio chlamo, kurio net įsiminti neįmanoma, į jį prirenka?
  O rinkimus nulemia tie, kurie absoliučiai nesidomi politika, bet pirmutiniai lekia balsuoti. Jų dauguma.
  Štai ateina kokia jonienė pas petrienę:
  – Girdėjai, televizorius sakė kad komunistai ne tik užnuodytais kleckais mus nuodija, o dar ir auksinį samtį savo armijai nupirko? Visai Dievo nebijo. Tik jau susimildama nebalsuok už komunistus.
  Petrienė:
  – O tai už ką balsuoti?
  – Balsuok už krikščionis. Tie gal dar nors kiek bijo Dievo.
  – Tai kad televizorius sakė jie kažkokius milijardus kažkur nukišo, labai didelį laivą išsinuomavo, kuris be naudos rūdija, tankus perką ir karui ruošiasi. Be to jų vadui dar panosė neapsipūkavusi – abejoja petrienė.
  – Matai, kūma, tie milijardai ne mūsų. Jie valdiški. O tankais puolančio ruso raketas numušinės. Ir vadas jų neužilgo apsipūkuos. Bet jei abejoji, tai geriausiai balsuok už tą žaliaskvernį išverstakį kumetį. Jis niekam nieko nežadėjo, bet labai drąsus vyras. Net pačią Seimo Pirmininkę nepabijojo ant trijų rusiškų pasiųsti. Bent jau nuo puolančio ruso ir pedofilų klano tikrai apgins.
  Va taip va, ir turime tai, ką turime…

  Thumb up 12 Thumb down 2

  • Svarbiausia nepergyvenkit. Tuos auksinius šaukštelius kaip mat kareivėliai išvogs, ir visi galai į balą…

   Thumb up 10 Thumb down 0

 8. Kai už laivo NUOMĄ moki trigubai brangiau nei kainuotų pats laivas, tai tada ,,vsio zakonno”.
  Įdomu,jeigu NUOMUOTOJAS rytoj-poryt NUSIPLUKDO savo laivą pas save į…tada Lietuva būtų energetiškai priklausoma ar ne.
  Aišku Lietuva TEORIŠKAI galėtų tą bendrovę apskųsti Teismui,bet…teismas gali tęstis ir tęstis.
  Tarp kitko TS-LKD ir liberalai būdami valdžioje padarė,kad viskas būtų perkama ,,SKAIDRIAI”. Apie kainas kalbos nebuvo.

  Thumb up 20 Thumb down 0

 9. Gabry, gana dulkint Lietuvą. Tik tokie, kaip tu, ir tavo visa dvokianti partija, veda Lietuvą į visišką išnykimą. Tavo seneliui “Dėdulei” teks už tai irgi atsakyti.

  Thumb up 15 Thumb down 2

 10. Kodel Landsbergis Jaunesnysis nepazymi- kad visi skandalai islindo butent pries rinkimus, nes visose teisesaugos institucijose sedi jiems palankus pareigunai, kurie specialiai vilkino tas bylas ir jas butent dabar kelia i viesuma.O kodel netiriama ir nekeliama su juo paciu ir jo zmona susijusios bylos?. O kai del viesuju pirkimu- tai jau visu partiju MAITINIMO SALTINIS.Partijos pasidaline ministerijas ir is viesuju pirkimu gauna procentus i partiju kasas.Ir visi tai zino- ir visi tai daro. Kol nebus atsakomybes, kad kas padejo parasus- turi asmeniskai padengti Valstybei padaryta zala- tol ir toliau visi partiniai ir ju klapciukai apvagines Lietuvos Valstybe ir Tauta.Tauta turietu praregieti ir rinkimuose parodyti- kad dar kazka gali padaryti- TIK REITINGUOTI visus senius- kurie trina Semo kedes daugiau kaip 20 metu.

  Thumb up 16 Thumb down 0

  • tas reitingavimas tavo žiniai, ne daug ką duos…jei nežinai geriau patylėk ir nesiūlyk reitingavimo. Jei netiki, pasiklausk to, kas dirba-skaičiuoja tuos reitingus.Tiesiog siūlyčiau nebalsuoti už partijas, kurios valdo ar valdė. Tiek seni tiek jauni sugedę iki šaknų. Jaunieji dar gobšesni, įžūlesni. Tokia mano nuomonė.
   Blogiau jau nebus, jei rinksim naujas, negu gyventi (egzistuoti ) kaip dabar. Viltis kaip sakoma durnių motina, BET VIS DAR RUSENA. Kitaip paskendę korupcijoje, patys savo rankomis numarinsime valstybę ir išnyksim kaip dūmas.

   Thumb up 8 Thumb down 0

 11. broileris,sudmalis tegul pasipasakoja kaip atsidure prie lovio. gyvulis dar miauksi kazka,

  Thumb up 14 Thumb down 1

 12. Vagys, kaip kitaip isplaus pinigus? Kaip svolacius tie rusai vis dar neuzpuola? Laukiu, nesulaukiu.

  Thumb up 13 Thumb down 1

 13. kokia nauda iš vieno vienintelio “rusas puola” :)

  ir ką reiktų daryti jei tas rusas NEPULTŲ ?Kaip tada reiktų šaukštus, kibirėlius, kastuvėlius nusipirkti ???

  Thumb up 18 Thumb down 0

 14. Lietuvos žmonės, gal gana šeimininkauti Lietuvoje kubiliaus-landsbergio bei jų prielipo – socdemų gaujai. Negailestingai balsuokime prieš šituos tipus. “Šventasis” landsbergi, kodėl yra numarinta tavo žmonos aferos byla?

  Thumb up 25 Thumb down 1

 15. Aš manau, kad pagrindinė problema yra Generalinėje prokuratūroje, nes ji pradėjusi ikiteisminį tyrimą nutraukė. Arba yra sąmokslo teorija tarp KAM ir atskirų korumpuotų prokurorų, nes be prokuratūros pagalbos bylą įsukti neįmanoma. Korumpuotas prokuroras visada ras būdą, kaip nutraukti ikiteisminį tyrimą.
  Yra vienas bet-Prezidentė, iškilus tokiam skandalui, galėjo ir dar gali sušaukti Valstybės gynimo tarybos posėdį ir pasakyti savo griežtą veto, nes ji yra kariuomenės vyriausioji Vadė.

  Thumb up 19 Thumb down 1

 16. Milius su Baltraitiene gali ramiau atsipūsti, nes medžioklė su tais šaukštų milijonais baika :)

  Thumb up 22 Thumb down 1

  • Jei medžioklė su tais šaukštų milijonais baika :), tai kodėl Milius su Baltraitiene gali ramiau atsipūsti ?

   Thumb up 2 Thumb down 2

 17. „Auksinius“ virtuvės įrankius kariuomenė įsigijo iš UAB „Nota bene“ – vienintelės bendrovės, pateikusios pasiūlymą šiam pirkimui. „Nota bene“ – laiko patikrinta kariuomenės tiekėja. Nuo 2006-ųjų ši bendrovė yra laimėjusi virš penkiasdešimt skirtingos apimties Lietuvos kariuomenės skelbtų viešųjų pirkimų už bendrą beveik 30 mln. eurų vertę. „Nota bene“ yra ir viena iš dešimties didžiausių Lietuvos kariuomenės tiekėjų.
  O kažin ar konservatoriams neteko pasinaudoti tos pačios firmos paslaugomis ? Įdomu būtų pamatyti kaip buvo 2006-2012 m.?

  Thumb up 21 Thumb down 0

   • ajomajo…. tai va kodėl net patys eiliniai socdemai nesupranta, kodėl ta LSDP vadovynė savižudosi ir visai nenori daugiau būti valdžioje…. Jooo…. po tokio valdymo galės prabangiai ilsėtis, galima spėti…

    Thumb up 10 Thumb down 3

  • Kai liberalas E.Gentvilas buvo Klaipėdos meru, tai buvo vadinamas ŽORA 5 procentai. Bet tai buvo seniai. Dabar galvoju “otkatai” bus 15 procentų.

   Thumb up 22 Thumb down 0

  • Jei planuoji i europinius pinigus,tai kainuoja 10%.Jeigu pamoki 10%+10%,tai garantuoja 100 procentu ,jog tavo projektas bus tenkinamas.Jeigu ko nors negalimo nori,tai idek i vokeli savo nuoziura,ir tas negalimo taps galimu.Na tiesiog bus atrasti istatymai ,kuriu tarsi iki vokelio “nebuvo zinoma”Jeigu reikia pazymos apie nekilnojama turta,lauksi dvi savaites ,nori per valanda 100 euru.

   Thumb up 7 Thumb down 0

 18. Tai gal ir policiją peiliais apginkluos? Šoviniams pinigų nėra, o peilius nuolat galės į taikinius mėtyti

  Thumb up 16 Thumb down 0

 19. Teisingai!!!
  Šaunamuosius ginklus pirkti pavojinga, kadangi jaunutėliai šauktinukai su jais gali susižaloti. Technikos – irgi nėra reikalo pirkinėti, negi metams pašauktas švilpis išmoks ją valdyti?
  Kas kita KARINĖS PASKIRTIES VIRTUVINIAI PEILIAI. Su jais ir KONSERVŲ SKARBONKĘ atsidarysi, ir priešą, bėdai prispyrus, nusmeigsi!

  Thumb up 17 Thumb down 0

 20. Žinoma, kad SNORO paskolų portfelis buvo 869 milijonai EUR (3 MILIJARDAI LITŲ), o jį pardavė už 157 milijonus EUR (0,54 MILIJARDO LITŲ) – tai gerai suprantu, kad Grybauskaitės statytinis VASILIAUSKAS su KUBILIUMI ir ŠIMONYTE, padedami Snoro bankroto administratorių, pavogė mažiausiai 700 milijonus EUR (per 2 MILIJARDUS LITŲ)??! Tai daugiau, negu SGDT-dujų laivas per 10 metų nuomos kainuos Lietuvai??! Afigiet, nebėra lygių šiai vagių šutvei… sušaudyti juos maža, bleee…

  Thumb up 17 Thumb down 1

 21. O kas daugiausia šaukia, kad rusas puola ? Ar ne konservatoriai kartais ? Va, “ginkluojasi” socdemai peiliais, šakutėmis, siaurasamčiais , kastuvėliais, nes matyt jaučia , kad ne puolė, nei puls, o pinigus panaudoti reikia, tai ir naudoja :)))))))))))))

  Thumb up 19 Thumb down 0

 22. kodėl iškarto nepasitikėjimas. tai tik atspindi reale padėti okupuotoje Lietuvoje.

  Thumb up 21 Thumb down 1

 23. Vienareikšmiškai: krašto apsaugos ministras turi atsistatydinti arba turi būti ATSTATYDINTAS

  Thumb up 14 Thumb down 2

 24. IŠ SEIMO LAIKINOSIOS TYRIMO KOMISIJOS 2012-05-30 IŠVADŲ: Dokumentas ar kitoks įrodymas, įrodantis galimą AB banko Snoras turto sumažėjimą iki 2011 m. lapkričio 16 d., nurodytą 2011 m. lapkričio 16 d. LB “Tarnybiniame rašte” , AB banko Snoras laikinojo administratoriaus S.Friklio ataskaitoje iki 2011m. lapkričio 24 d. ar bankrutuojančios AB banko Snoras administratoriaus N.Kuperio ataskaitose iki 2011 m.gruodžio 7 d., komisijai pateiktas nebuvo.

  Thumb up 19 Thumb down 1

  • Patarčiau nesišvaistyti su tokiais epitetais, nes tamstos socialdemokratai po Seimo rinkimų sėdės ant atsarginių suolelio, o tamstos įvardinti “brudai” bus valdžioje. Taip, kad tamstos bankininkams dar ilgai teks Maskvoje kukuoti.

   Thumb up 0 Thumb down 20

   • Radau štai tokį komentarą: Sekė pasaką senelis. O gelda suskilusi. Šiaip, koncervų rinkiminė kampanija beviltiška, idėjų nulis, apgauti nieko nepavyks, todėl vienintelė vilti žalieji Karbauskio policajai. Mulkiai rinks juos. Vaigauskas padės. Juk reitinguose jau nuspręsta, kas laimės. Todėl tik mulkiai gali eiti į rinkimus.

    Thumb up 11 Thumb down 2

    • į rinkimus eiti BŪTINA ir nepamiršti namie galvos. Na, ar galima balsuoti už konservatorius, socialdemokratus, darbiečius ir kitas partijas, kurios per 26 metus išvarė trečdalį tautos duoneliauti į vakarų šalis, o gyvenimą čia padarė neįmanomą? Net “pabėgėliai ” evakuojasi iš Lietuvos, tai kur mes einam su tokiais seimūnais ? Mąstykit žmonės, mąstykit !

     Thumb up 15 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
LŠMPS pirmininkas: premjerė I. Šimonytė ir ministrė J. Šiugždinienė nenustoja stebinti blogąja prasme 1
Evaldas Rapolas: kada nepagrįsta nuomonė tampa realia grėsme įmonių reputacijai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...