Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

G. Landsbergis: „Šiandien susiduriame su ypatinga kova prieš partijas“

2018-04-28 11:16 | Politika | Komentarų (40)

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Tarybos posėdyje partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis apžvelgdamas politinę padėtį pažymėjo, jog šiandien vyksta įnirtinga kova prieš partijas ir partiškumą ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje.

„Šiandien susiduriame su ypatinga kova prieš partijas. Ir kova vyksta ne tik pas mus, bet ir visoje Europoje. Norima nutrinti ribas, kas yra politinės organizacijos ir teigiama, jog oligarchizuoti lyderiai yra tai, ko reikia. Nesutinku. Partijos, kurios patiria išbandymus šiandien, kurios susiduria su aiškiomis problemomis, turi ne tik ieškoti kaltų, bet ir padaryti viską, kad taptų stipresnėmis nei bet kada. Mes turime paklausti savęs, ką reikia padaryti, kad kartu taptume stipresniais ir kartu kurtume stipresnę Lietuvą. Mus bando įvelti į įvairius skandalus, bet iš tiesų esame įtraukiami tik į jokios vertės neturinčios darbotvarkės batalijas. Negana to, valdantieji žada išganingus pokyčius, tačiau retas savęs paklausiame, kaip tai bus padaryta?“,– teigė G. Landsbergis.

Kalbedamas apie valdančiųjų pažadus, G. Landsbergis sakė, jog sutelkiamas dėmesys žadėjimui, o ne paaiškinimams, kaip tai bus padaryta.

„Su kolegomis bandome pasiūlyti rimtą ir esminę diskusiją. Klausimai nėra lengvi: kaip padaryti, kad Lietuvos švietimo sistema ar medikų situacija taisytųsi iš esmės? Kaip iš tiesų įgyvendinti reikalingus pokyčius? Jei mūsų biudžetas mažiausią dalį Bendrojo vidaus produkto padalina paslaugų gerinimui, ar tikrai galime tikėtis efektyvių pokyčių? Viskas bus gerai, – žada valdžia, per medikų mitingą. Tik kol kas neaišku kaip. Aš nematau jokių prielaidų rimtiems pokyčiams ar bent jau pažadų įgyvendinimui. Suprantu, kad valdantiesiems rūpi 2019 m. rinkimai, rūpi ilgesnis išlikimas politinėje arenoje, tačiau mes, tuo tarpu, ir vėl ketverius metus gyvename neaiškių tuščių pažadų realybėje. Mums žada mažesnius mokesčius ir didesnes išmokas, žada disesnius atlyginimus ir geresnį paslaugų prieinamumą, tačiau kaip tai bus padaryta kelerius metus turint tą patį biudžetą, atsakyti sunku“.

Galų gale pabrėždamas antipartiškumo kovas ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, TS-LKD pirmininkas pažymėjo, jog Tėvynės sąjunga yra proeuropietiška ir pasirengusi padėti vakarams partija.

„Daug dėmesio skirdami Lietuvai, turime taip pat atsigęžti ir į Europą. Suprasdamas įvairias takoskyras drąsiai teigiu, jog mes per ilgai bandėme išvengti klausimų: kas mes esame, kur link einame, ir su kuo einame? Manau, kad atėjo metas į tai atsakyti. Šiandien TS-LKD yra pagrindinė ir didžiausia proeuropietiška partija, esanti už Europą, ir busianti už Europą – stiprią ir stiprėjančią. Galbūt bus alterantyvių nuomonių ir atsargumo, bet manau, kad metas išsivaduoti iš baimės.Mūsų reikia partneriams vakaruose, mūsų reikia Vokietijai, kuri kovoja su populistiniais, putiniškais judėjimais, kuri dairosi per petį ir klausia, ar bus kas padeda. Visi žinome, ką reikškia Vakarų parama mums, bet ar suprantame, ka reiškia bendra atsakomybė Vakarams? Tikiuosi, kad taip. Taip pat tikiuosi, jog ši diskusija mus suvienys ir mes žinosime kas esame ir kur einame. Aš tikiu mūsų partija, aš tikiu Lietuva ir tikiu Europa. Aš tikiu, kad jūs tikite taip pat“, – teigė G. Landsbergis.

Komentarai

 

 

 
 1. partijos,kurias reikia išlaikyti iš biudžeto,o tuo labiau konservatorių nusikaltėliška partija?Jeigu konservai nesibrautų į seimą per sąrašus ,tai seniai ji būtų sunykusi.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. Jeigu konservatnikai pabrezia,kad jie yra prieuropietiski,tai jiems reiketu save vadinti liberalais,o ne konservatoriais.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 3. kam mums reikalingi tranai,kurie tik tarpusavyje riejasi,pjaunasi,kuris galingesnis,kurio šypsena gražesnė,kurio kosttiumas šaunesnis,….mums reikia dirbančių,ir nelaukit,kol tauta NEAPSIKENTUS IŠEIS Į GATVES,KAIP A R M E N I JO J E…..

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Šito “oligarchizuoto lyderio” kalbos jau dvelkia vakarykščiu naftalinu.

  Thumb up 8 Thumb down 1

 5. Nebeinasi”ponas” landsbergiukai jums maustyti ir meluoti liaudies ,kaip tai jusu gauja dare visus tuos 28 metus.Zmones pamate,kas per brudas slepesi po jusu partgaujos iskaba.nebetiki,nebenori girdeti,ir tiesiog jus su visa jusu chebra ignoravo per paskutinius rinkimus.bet jus tiek prisvile prie valstybes lovio,jus tiek pasigavot praktikos apvaginejant Lietuva visais galais,kad net pralaieje rinkimus,jus nebesugebat suprasti,kad jusu traukinukas jau nuriedejo,ir pas jus atgal nebesugris.Pabandykit isivaizduoti,kiek balsu butumet surinke paskutiniuose rinkimuose,jeigu jie butu ivyke saziningai,be amzinojo zeniuko ir be jo uzsikirtusiu kompiuteriu.deja,pas jus kiaules akeles imurytos,todel jus ir einat visiems per galvas padedami kitu kgbistiniu palikuoniu.Jus niekada patys nedirbot Lietuvos naudai ,o dabar ir kitiems dirbti neleidziat.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 6. tokia partija kaip konservatoriai reikalinga ?slepia kgbistus ,dalina zydams valstybini turta nemokamai ,gasdina zmones rusais .

  Thumb up 17 Thumb down 1

 7. Atspėkite:
  Ant kitų riebiai kakoja.
  Tuo ir šaudo sau į koją.
  Šaukia garsiai, kad girdėtų
  Ir kad juo visi tikėtų…
  Kas?
  (sakūna)

  Thumb up 17 Thumb down 1

 8. Paaiškinkite man,turinčiai net 2 aukštojo mokslo diplomus kas tos JUNGTINĖS PAJĖGOS. Kai kas sako jog tai buvusių žydšaudžių bei pokaryje lindėjusių bunkeriuose,o naktimis žudžiusių nekaltus kaimų žmones palikuonys ir antilietuviškų tradicijų puoselėtojai. Netikiu,kad ir dabar tokių ”žvėrių” galėtų atsirasti.

  Thumb up 18 Thumb down 0

  • Manau, kad tos JUNGTINĖS PAJĖGOS tai senųjų prisidirbusių tėvelių jaunieji naujieji dar nesusitupėję, bet jau sužvėrėję Lietuvos chunveibinai, kurie už saldainį pagatavi net nesusimąstydami su grabais ir žvakėmis sekioti paskui kiekvieną, į ką tik pirštu beda koks politinis patriarchas.

   Thumb up 15 Thumb down 0

 9. išvijo beveik puse Lietuviu tautos i užsieni ir paliko našlaiičiais vaikus ir senus tevus be priežiuros..vsio zakonno pas navičioka broileri, tas tesia genocida ir net nemirksi.

  Thumb up 24 Thumb down 0

 10. Matom, kiek Prezidentės vadinamų skalikų puola dabartinius valstiečius, nes jie nesilanksto Mockaus klanui ir leidžia įstatymus , reguliuojančius jų verslą. Į darbą priešintis valstiečiams jis paleido savo privačią žiniasklaidą su Valatkom ir Makaraitytėm priešaky.. Aiškėja kodėl tokiu pat skaliku tampa ir pati Prezidentė. Jos favoritas Masiulis neužsivilko taip jos planuotos Premjero mantijos ir netikėtai tapo teisiamuoju. Nebeliko jos lojalaus pastumdėlio ir jo partijos, o žmonės netikėtai išsirinko į valdžią visiškai kitus, jai visiškai nelojalius politikus.

  Thumb up 25 Thumb down 0

  • iš kur mergaitei tiek drąsos ir valios begalinės, mylėti GEN.PROKURORĄ
   o gal dėl SNORO, o gal dėl savos šikinės?

   Thumb up 21 Thumb down 1

 11. KGB prostitutė paganialą pasikeitė ,,,,
  Kas gražiau skamba ,,, MAGNOLIJA ,,, ar ,,,TULPĖ ,,, ?
  Bet smirdi tai taip pat ,,, KGB ir prasegtu klynu.

  Thumb up 22 Thumb down 0

 12. Įtariu,kad Grybauskaitė susirašinėdama su TS-LKD vadais pasirašinėjo ,,kregždutė”.
  Gana jau tų …magnolijų,tulpių.

  Thumb up 24 Thumb down 1

 13. Mes klestėsim, kai:
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš Karaliaučiaus;
  Putino vadovaujama okupantų gauja uždarys (iš lietuviško biudžeto pinigų išlaikomas) rusiškas mokyklas Lietuvoje;
  Putino vadovaujama okupantų gauja pasitrauks iš lietuviško eterio, su rusiškos kultūros brukimu (visur);
  (Putino vadovaujama) Lietuvoje pasilikusiųjų okupantų (lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių) gauja bus nukenksminta;
  Putino vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Ukrainą Krymą;
  Putino ir Lukašenkos vadovaujama okupantų gauja paliks ramybėje Gudijos (Baltarusijos) gyventojus.

  Thumb up 1 Thumb down 22

 14. Antilietuviškos neliustruotosios cccp komunist_kgb’istinės
  lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų_valstiečių gaujos sunaikinimas – tikroji
  liustracija.

  Thumb up 2 Thumb down 14

 15. Kaži kiek tatai kainavo Anūkui broileriui baltas pirštines nupirkti?…

  Thumb up 32 Thumb down 2

 16. Apie moralę. Ar turi teisę Grybauskaitė reikalauti iš B. Markausko “moralės”, jei ji LB vadovu paskyrė ir toleruoja tokį Vasiliauską, kuris ant visos Lietuvos, o gal ir plačiau pareiškė, kad “moralė ir dorovė – ne šių laikų dimensija”? O dar Vasiliauskas ir Snorą išvogė. Be to pati nesiteikia visai lietuvai paaiškinti, kodėl jos pačios rašytos autobiografijos egzemplioriai skiriasi savo turiniu, t.y. datomis, be to nutylima, o kas gi ją siuntė mokytis į JAV – Lietuva ar Kremlius. Manau, kad pastarasis.

  Thumb up 36 Thumb down 1

 17. dar nebuvo Lietuvoj tokio destruktyvaus žmogaus,kuris taip trokštų valdžios [išskyrus jo senelį].O ta kova tai ne prieš partijas, o prieš konservatorių gabrielių…..

  Thumb up 41 Thumb down 1

 18. Kol Lietuvos reikalai bus paskutinej vietoj,tol Lietuva neislips is ubagyno jevrosojuze.O koncervatnykams reiketu aplamai uzsiimti dziuveseliu gamyba,nes prireiks Lukiskese.Lietuvoj didesnes nelaimes nebegali buti,kaip koncervatnykams atsirastu galimybe patekti i seimo dauguma.Tai butu paskutinis duris Lietuvai.

  Thumb up 33 Thumb down 0

  • Vienžo: konservatorinė grietinėlė – viena iš Lietuvos politikos vėžinių metastazių.
   Ko gero – dar ir pagrindinė.

   Thumb up 29 Thumb down 0

 19. Aš irgi nukušau kaip Liansbergas , pradėjau eiles rašyti ….

  Tupi varna ant šakos ,,,
  O anūkas prie sijono ,,,
  Laiko sūrį ji snape ,,,
  O anūkas Austėjos pantalonus .

  Thumb up 23 Thumb down 0

  • Perfrazavus:
   Tupi varnas ir kakoja,
   Ir kapoja savo koja.
   Karksi, kad visi girdėtų,
   Prašo, kad visi mylėtų.

   Thumb up 26 Thumb down 0

 20. ,, VAGIŲ V ZAKONE ,, schodkė , kur žiūri LRGP ?
  Visus kartu ir susemtų .

  Thumb up 20 Thumb down 0

 21. Keista,kad taip menkai politiškai išprusęs pilietis bando kažką tai kalbėti apie partijas.Jis matyt nesupranta,kad Lietuvoje bei daugumoje kitų šalių didžiąją gyventojų dalį sudaro dirbantieji,išnaudojamieji ir skurstantieji žmonės.Jie kovojo,kovoja ir kovos prieš visas dešiniąsias išnaudotojiškas partijas.Jiems tik reikia aktyvių,protingų,patriotiškų vedlių,kurie organizuotų galutinį tų partijų sunaikinimą.Pas mus ir daug kur kitur tikrų kairiųjų partijų valdžioje dar nėra.Manyčiau,kad visiems esantiems valdžioje ar į ją besiveržiantiems pravartu būtų bent kiek pasidomėti visų politinių mokslų mokslu – marksistine teorija ir ideologija.

  Thumb up 27 Thumb down 1

 22. Aš tikiu mūsų partija, aš tikiu Lietuva ir tikiu Europa. Aš tikiu, kad jūs tikite taip pat“, – teigė G. Landsbergis.
  O mudvi su Antaniene netikime nei G.Landsbergiu, nei jo partija, nei jo pliurpalais.
  Ir ką? Ir kodėl juo reikėtų tikėti?
  Irgi mat dar vienas išminčius, špyga taukuota, atsirado, kuriuo kažkas turėtų tikėti…

  Thumb up 42 Thumb down 0

 23. IR is tikruju Labai gaila, kad tokie Politikieriai-ANUKAI-PARTINIAI PAVELDETOJAI-niekaip negali suprasti, kad anksciau ar veliau uz visas nuodemes Reikies ASAKYTI ir pries DIEVA- ir pries Tauta.

  Thumb up 37 Thumb down 0

 24. ZULIKU LIZDAS NORETU TRATINTI VALSTYBES PINIGUS IR BUTI NEBAUDZIAMI KAIP IKI SIOL BUVO GAL JAU GANA SKURDINTI IR MULKINTI TAUTIECIUS GASDINANT RUSAIS ATEJO LAIKAS ATSAKYTI UZ LIETUVAI PADARYTA ZALA IR ISAISKINTI KALTUOSIUS IR NERA KO CIA KALTINTI KAD PUOLAMA KONSERVATNIKU PARTIJA.

  Thumb up 37 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...