Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Vasaris 19 Trečiadienis
 

G. Landsbergis: R. Karbauskis laidoja S.Skvernelį 

2019-05-03 11:33 | Naujienos | Komentarų (31)

R.Karbauskis laidoja S.Skvernelį? KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“, komentuodamas Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūno Ramūno Karbauskio kontroversiškus pasisakymus teigė, jog jie signalizuoja takoskyras valdančiosios daugumos didžiausioje frakcijoje, kurioms suvaldyti R. Karbauskis ėmėsi nervingų grasinimų.

„Vakarykštėje laidoje mačiau nervingą, piktą žmogų. Tiesą sakant, jau seniai tokio R. Karbauskio nesu matęs, gal tai kažkokios įtampos pasekmė? Tam tikri bruzdesiai jau keletą mėnesių vyksta valdančiųjų pusėje: vienas kitas Seimo narys jau kurį laiką svarsto, kai kas gal yra pasirengę trauktis, gal nepasitenkinę diktatoriška tradicija, kuri vyrauja toje frakcijoje. R. Karbauskis savo pasisakymais konsoliduoja frakciją, nes aiškiai pasakoma, kad jei prasidės jos byrėjimas, tai visi bus patraukti nuo valdžios ir nieko neturės – pasakomas tam tikras grasinimas ir saviškiams“, – sakė G. Landsbergis.Kitas dalykas, anot jo, kuris buvo gal praleistas pro pirštus, – praėjusią savaitę vyko balsavimas dėl Vyriausybės ataskaitos. „Plenarinio posėdžio metu buvo pateiktos dvi viena kitai prieštaraujančios rezoliucijos: opozicijos rezoliucija, kuri sako, kad ataskaita prasta, ir R. Karbauskio rezoliucija, kuri labai giria Premjerą Saulių Skvernelį. Andrius Palionis, kuris priklauso socdarbiečių frakcijai, paprašė pertraukos, būtent gerajai R. Karbauskio ataskaitai – ji buvo nukelta ir de facto nepatvirtinta. Kas atsitiko vėliau? R. Karbauskis apskritai atsiėmė savo rezoliuciją ir ji nebus teikiama.

Kodėl socialdarbiečiai norėtų, kad nebūtų balsuojama dėl ataskaitos? Mano manymu, tai irgi įdomus procesas, galintis rodyti tam tikras takoskyras koalicijos viduje. Kartu manau, kad R. Karbauskis vakar pagrasino visiems: ir rinkėjams, ir kolegoms – jei aš ne valdžioj, tai niekas ne valdžioj. Tačiau nereikia išsigąsti R. Karbauskio“,- radijo laidoje kalbėjo G. Landsbergis.

Komentuodamas utopinius R. Karbauskio atsitraukimo nuo valdžios ir persikėlimo į opoziciją scenarijus, G. Landsbergis pažymėjo, jog tokiais neatsargiais pasisakymais pats valstiečių lyderis demonstruoja nepasitikėjimą savo kandidato į Prezidentus S. Skvernelio galimybėmis laimėti rinkimus:

„Dekonstruojant R. Karbauskio pasakytą žinutę – jis laidoja S. Skvernelį, mano, kad yra didelė tikimybė, jog pastarasis nepateks į antrąjį Prezidento rinkimų turą, nes jei jis būtų įsitikinęs savo kandidato pergale, šiandien tokios kalbos iš viso nebūtų.

Antra vertus, pasitraukdamas į opoziciją, patraukdamas S. Skvernelį, jis sugriauna bet kokį savo legitimumą, kaip žmogaus, kuris ateityje dar galėtų pretenduoti į valdžią. Vis dėlto, aš manau, kad tai – tušti grasinimai ir tiesiog desperatiškas blefavimas“, – sakė G.Landsbergis.

Komentarai

 

 

 
 1. Broileris jaučiasi nepaskandinamas, kaip atomnaja padvodnaja lodka “Kursk”

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Didžiausia klaida ir Lietuvos bėda – desovietizacijos įstatymo nepriėmimas. Dvidešimt du metai nepriklausomybės, tai nemažas laiko tarpsnis Lietuvos įstorijoje. Aš vis galvoju, mąstau, ar jis galėjo būti kitoks, negu yra dabar. . Viena didžiausių klaidų atkūrus nepriklausomybę Lietuvoje, tai desovietizacijos įstatymo nepriėmimas bei nesugebėjimas susikalbėti mūsų Sąjūdžio intelektualams, tuo metu buvusiais valdžioje , ko pasekoje prie valdžios grįžo komunistai. Tai leido mus valdyti buvusiems komjaunimo, komunistų partijos veikėjams, kurie ir išvogė Lietuvą – privačių ,vėliau bankrutavusių, bankelių kūrimas, prichvatizacija – vėliau nustekenant bei privedant, prie bankroto pramonę, nesugebėjimas valdyti šalį ekonomikos rinkos sąlygomis (Estai sugebėjo 1990 –aisiais metais patikėti šalies vairą jauniems piliečiams , iš ten ir jų šios dienos pasiekimai). Laikui bėgant, jie mutavo, dabar sulindę į socialdemokratų ir konservatorių partiją. Tai, kad dabar turime: išsisluoksniavimą, susipriešinimą tautos, emigraciją, išvogtą mūsų visų turtą, milijardus, tai- tų veikėjų valdymo išdava. Pamąstyk Lietuvos pilieti eidamas prie balsadėžių.

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • TIK kai nugaiš šitas KGB judas Lansbergas prasidės tikrasis desovetizacijos procesas ir jų gaujos nusikaltimų tyrimai …..
   Prasidės ir Lansberginio kulto naikinimo procesas ….
   Laukia Lansbergai tavo tvirkinto anūkėlio Gabrieliaus Stalino sūnaus ateitis ,,,,, galėsi Lansbergai iš pragaro visą tai stebėti .

   Thumb up 7 Thumb down 0

 3. “V. Landsbergis į Lietuvos istoriją įeis kaip didis tautos skaldytojas.” Ne didis, o didžiausias.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 4. Žydėjimas trumpas, žydėjomas šitas Ne vieną širdį šį rytą apkrito. Tik tau net žydėjimas padėti negali – Nešiesi lyg kuprą savo nedalią. Nupirktas šleivas lig grabo lentos Su Kaino žyme ant raukšlėtos kaktos. Nuo naštos palinkęs, bijodamas visko. Į žmogų atvirstum, jei sutiktum Kristų. Gal jo neieškojai, gal jo neradai, Kai pynės po žemę purvini takai? Ne rožės tau klojos, o dygūs dygliai, Per visą amželį pats juos auginai. Iš Judo taurės brolių kraujo ragavęs, Išdavęs – pardavęs, pardavęs – išdavęs. Tau atėmė Dievas šviesųjį protą, Už atgailą davęs nešt dvasią kuprotą.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 5. KAM mums tas Skvernelis su Šimonyte ,,, greit turėsim ipėdinių ….

  Skambbina Grybas felčeriui Pranskiečiui ir giriasi …..
  Daktarėli , gali pasveikinti aš pagaliau pastojau ,,,,,
  Na sveikinu , bet iš kur žinai ?
  Prišikau ant testo ,,, parodė teigiamai ….

  Thumb up 7 Thumb down 0

 6. P. G.Landsbergi,

  Jūs dar stebitės, kodėl toks susierzinęs pagal Jus buvo valdanciuju lyderis? kas gi gali atlaikyti tokį intrigantinį pastovų puolimą ir tiek laiko trunkantį?

  Thumb up 13 Thumb down 0

 7. Kiek atsimenu Gabrielius zaliuosius laojo tuoj po ju pergales… kad tik neatsitiktu atvirksciai.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 8. Karbauskus – Tevas
  Skvernelis – velionis
  Landsbergis – duobkasys
  Patalagoanatomas – KK ?!

  Thumb up 6 Thumb down 0

 9. JAV Floridoje vyksta Boing 737 nukritimo i upe vietos tvarkymo darbai. Lektuvui pajudejus ir nuskridus, vandenyje liko vezes ir jo padaryta duobe vandenyje. Salia tos pailgos daubos matosi pluduriuojantys keli bandziusiuju isplaukti, kunai.
  Upe sustojusi laukime kol jos sutvarkymo komanda surinks ivykio aukas ir uzlygins tą igriovą vandenyje.
  Amerika yra Amerika
  O amerikonas ir Afrikoje yra amerikonas
  Jiems viskas kitaip atrodo…

  Thumb up 3 Thumb down 0

 10. Įdomiausia , kodėl Karbauskis pasirinko vaikpisių bendrininką Skvernelį ?
  Prisiminkite kaip Skvernelis organizavo šaudymą į žmones per riaušes prie LR Seimo ….
  Jei nebūtų susirinkę tiek policijos ir Seimo nariai nesislėptų ,o išeitų pas žmones kalbėtis , nebūtų jokių riaušių .
  Prisiminkite ką Skvernelis organizavo Garliavoje atsitempęs net 240 galvažudžių …..
  Jis pats dangstė pedofilus ir smurtą prieš vaikus ,,, o dabar raunasi į prezidentus .

  Thumb up 13 Thumb down 4

  • dar jo šunį paminėti, kuris buvo pakeltas į pasienio viršininką, kad pasiimtų padėką cigaretėmis “minsk” arba “fest”.

   Thumb up 10 Thumb down 1

  • kiba mužikai pašalpos nesumokėjo, kad prasiblaivei ? Anksčiau kai eidavai iš chruščiovkės podjiezdo pirkti “Cento” balto rašalo kartu su “CENTO” alaus bambaliu, — tau vis vaidendavosi mėlynas žiponas. Tai ką gėrei, kad pamatei tikras varlės akis ?

   Thumb up 0 Thumb down 10

   • Labiausiai man patiko jo draugystė su vaikpisiu Sadeku , kuris kotą Ūsui graužė Klebboniškio miškelyje …..
    Tai galvoju gal ir Skverneliui teko ,,, o 240 mentų juos saugojo .

    Thumb up 7 Thumb down 2

  • ,,Įdomiausia , kodėl Karbauskis pasirinko vaikpisių bendrininką Skvernelį ?,,
   Vladai, o kodel manai, kad pasirinko? Savo akim matau, kad mentas buvo sistemos primestas Karbauskio ytakingos partijos globon. Tas netgi rinkimams uzleido jy net pirmu numeriu! Negi uz grazias akis, nors jos isties isskirtines. Paprasciausiai klanas savo istikimu tarnu nepamirsta. Visi dalyvave Garliavos pogrome kilo kaip ant mieliu karjeros laiptais. O Ramuniukas jau tyliai pradejo tarnauti klanui, deja…

   Thumb up 8 Thumb down 0

  • anokia cia tauta vieni prisiplakeliai,mento nuo zmogaus neskiria ka cia kalbeti tikri runkeliai

   Thumb up 1 Thumb down 0

 11. susidaro nuomone, kad klanas susirupines, kad nebutu palaidoti simonyte ir nauseda. Juk jei per lrt rodomas, kaip istraukta is vandens zuvis dustantis senelis, kurio tapkes isrinko prezidentu, tai jau nieko gero nerodo. Lietuva sunaikine seniai negali ramiai mirti, vienas lenda, kitas lenda, tiek “geru” darbu pridare, jog be sargybos bijo pasirodyti zmonems.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 12. As matau,kad skvernelis,kad ji ir kaip myletu rinkejai,i antra tura nepateks.tai man gera naujiena,bet bloga naujiena yra ta ,kad i antra tura pateks kaip nekeista abu patys desiniausi kandidatai.negi liaudziai taip patinka kai juos 3.1415……,negi jie tokie mazochistai/

  Thumb up 5 Thumb down 3

  • baudziaunikas be pono gyventi nemoka,jam duok pona ir kad dulkintu per visus galus,vat tada jis jau patenkintas,siuo metu ponas jankis,jau nekalbant apie vidinius ponus,kurie sekmingai tratina visus ir visada,sekmes runkeliai toliau laizyti aki

   Thumb up 1 Thumb down 0

 13. Karbauskiui ir jo bendrams reiketu laidoti landsbergines dinastijos ir landsbergines partgaujos grupe su broileriu priesakyje.Tuomet Lietuva pradetu atsigauti po 30 metu priespaudos,jungo ir vagysciu.O dabar Karbauskininku neveiklumas,beprincipingumas,leidzia va tokiems ziulikams dar priekaistus reiksti.O gal cia pilieciams nezinoma slapta taktika???

  Thumb up 14 Thumb down 2

 14. tie isprievartauto visciuko paistalai. Iki Karbauskio niekada jam nepriaugti, kvaiselis toks pat kaip opozicijos lydere cmilyte. Velniskas ju panasumas, nei grozio, nei proto

  Thumb up 14 Thumb down 3

 15. Norejau palaikint teigiamai,nors ten ir parasyta be rysio ,bet zmogus stengesi,uz pastangas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Man atrodo ,kad nepevykusios meiles autorius yra paveiktas siurrealistu.Bet tai nieko tikriausiai zmogus neagresyvus.tik pasauli mato per kitokia prizme.Sekmes !

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. lansbergiu,parazytu klanas patenkintas isvedes KARBAUSKI is kantrybes,o as sakyciau zaliesiems nepasiduoti visom provokacijom,tada ju aferu niekas nemtys kgb ziurke,lansbergiu klanas islys sausas.

  Thumb up 16 Thumb down 3 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Vasario 16-ąją ir Kovo 11-ąją visi galės žvejoti nemokamai
Tūkstantmečio kartai psichologė siūlo profesiją rinktis ne pagal pavadinimą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (5)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (2)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Henrikui Daktarui laisvės atėmimo iki gyvos galvos bausmė lieka nepakeista
Lietuvos apeliacinis teismas atmetė Henriko Daktaro skundą dėl Kauno apygardos...
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (2)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
 
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (2)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (4)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (4)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...