Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Gruodis 12 Ketvirtadienis
 

G.Landsbergis: „Premjero A.Butkevičiaus nerišlus kalbėjimas kenkia Lietuvos tarptautinei reputacijai“

2016-05-04 14:26 | Politika | Komentarų (29)

G. Landsbergis. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis, vertindamas premjero Algirdo Butkevičiaus susitikimo Osle metu paskelbtas sunkiai suprantamas insinuacijas, kad visuomenėje kilęs pasipiktinimas išaugusiomis maisto produktų kainomis prekybos centruose yra susijęs su naujo prekybos centro „Lidl“ atėjimu į Lietuvos rinką, pabrėžia, kad tokie premjero pasisakymai kenkia Lietuvos tarptautinei reputacijai ir investiciniam klimatui.

„Vienas geriausių būdų mažinti kainas mažmeninės prekybos srityje yra konkurencijos didinimas. Todėl premjero A.Butkevičiaus insinuacijos, kad naujo užsienio investuotojo, sukuriančio didesnę konkurenciją ir naujas darbo vietas, atėjimas į Lietuvos rinką yra susijęs su visuomenės pasipiktinimu augančiomis maisto produktų kainomis, kenkia Lietuvos tarptautinei reputacijai ir investiciniam klimatui. Premjero nerišlūs ir tarpusavyje nuolat prieštaringi pasisakymai dėl kainų lygio Lietuvoje ne tik nepadeda spręsti aktualios visuomenei problemos, bet tik ją gilina“, – teigė G. Landsbergis.

Komentarai

 

 

 
 1. kiekviena uzsienio investicija yra salies kolonizavimas. Kur eis Lidl pelnas? Kur eina Telekomo, banku, Lietuvos draudimo, ir visu, kadaise turetu imoniu pelnas? Kur eina pelnas is sunaikintu Lietuvoje darbo vietu? Kodel miljonas lietuviu senosiose ES salyse uzdirbineja pensijas, atlyginimus biudzetininkams? Jie ten sukuria apie 30 milijardu BVP, mums ES numeta, kaip pagalba, apie 2 milijardus. Jeigu Broileris noretu dirbti Lietuvos zmonems, kainas galetu sureguliuoti sikdamas ikurti valstybini prekybos tinkla adekvatu Maksimai. Dar geriau butu nacionalizuoti Maksima, Aibe, maisto perdirbimo imones. Turetume adekvacias kainas, pelnas eitu i biudzeta. Kitaip kaip pusdurniu Broilerio pavadinti nekyla upas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kaip verčia vemti tavo kiauksėjimai, Gabry. Dink iš Lietuvos politinio gyvenimo, Lietuvai bus lengviau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. O kur buvo Brazausko komunistų gvardija,kad to lukoseviciaus “sąrašiuko” nesustabdė. Matomai ir Brazausko komunistams nuo to “sąšašiuko” nuvarvėjonemažas navaras.

  Thumb up 3 Thumb down 2

 4. SKIEPYTI LIETUVĄ REIKIA NUO LANSBERGIZMO ŠMĖKLOS .
  Energetikos įmonių aferos konservatorių valdžios prieglobstyje.

  1. Labai agresyviai konservatorių politinis buldozeris stūmė „Williams“ sandėrį“ , Lietuva patyrė milijardinius nuostuolius .
  2. Konsevatoriai prasuko naują „Leo LT“ aferą , dingo virš milijardo .
  3. Eilinė konservatorių aferą su Rusiškos sienos stebėjimo sistemos pirkimo projektą palaimino Andriaus Kubiliaus Vyriausybė.
  4. Konservatorių eilinė afera ,,ALITOS,, nusavinimas ir teko išmokėti milijonus jau mirusiam italui Boskai pagal ŽTT sprendimą , kuris neteisėtai buvo pašalintas iš privatzacijos .
  5. Konsevatorių afera su brangiomis Kubiliaus paskolomis iš kurių turtėja Grybauskaitė
  6. Eilinė konservatorių afera su dingusiais milijardais EU skirtais Ignalinos AE uždarymui .
  7. Eilinė konservatorių milijardinė afera su nurašyto reaktoriaus pirkimu iš ,, Hitachi ,, . Latviai iškarto atsisakė dalyvauti šioje aferoje .
  8. SDG terminalas „Energetinė nepriklausomybė“ – 1,2 mlrd. litų A. Kubiliaus ir D. Grybauskaitės afera .
  9. D.Grybauskaitė ir konservatorių lyderiai prasuko eilinę „Snoro“ banko nusavinimo aferą . Lietuvos žmonės ir įmonės patyrė milijoninius nuostolius .

  Čia dar nepilnas sarašiukas , galvokite už ką balsuosite .

  Thumb up 12 Thumb down 0

  • Giedrė papylė žibaliuko …prasmės kaip ir ginčytis tame str. nedaug . ..o kalbos kiek išėjo patys matote ..Lukoševičius net grieku užrašu knygele išpurtė ..suvardindamas ..kas koki svetimos karvės spenį nakčia nučiulpė ..

   Thumb up 0 Thumb down 7

  • O kur buvo Brazausko komunistai,kad to “sąrašiuko” nesustabdė? Gal irBrazauskas iš to “sąrašiuko ir turėjo Naudos?

   Thumb up 4 Thumb down 1

 5. Skorpe, vietoj jo gal BROILERIS Noretu pakalbeti :) ar kubilas :) says:

  Инферно. Землей управляют не люди, а неизвестный внешние силы.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 6. Jaunasis politikas Gabrielius užtikrintai eina Senelio pėdomis ir tvirtai laiko šmeižto, kaltinimų, apkalbų, niekinimo, bei bauginimo rusu simbolį – iš senelio paveldėta kregždutėmis papuoštą vėliavą: mušk visus, kad savieji klestėtų!

  Thumb up 16 Thumb down 0

  • “Seimo kuluaruose vis garsiau kalbama, kad konservatorių lyderis Gabrielius Landsbergis neves partijos į rinkimus, nes nenori atsisakyti Europos Parlamento (EP) nario mandato.” (l r ytas).

   Patriotas šiaudinis. Brrrrrr

   Thumb up 17 Thumb down 0

   • Gabrielius gal vesti partiją į rinkimus ir norėtų, bet Austėjai pinigai svarbiau, todėl jį savo Gabriuką ir tarkuoja, kad iš ESP kojos kelti nebandytų.
    Nori vadovauti Senelio dovanotai partijai – vadovauk. Bet tik iš Briuselio.

    Thumb up 12 Thumb down 0

 7. gerai dirba socdemų viešieji ryšiai, kad tauta net nežino, kad premjeras šiandien Osle :)

  Thumb up 10 Thumb down 2

  • Užtenka, kad konservatoriai viską žino, o ko nežino- nuo savęs prideda.

   Vyriausybės tinklaraštis, 2016 05 02
   Pranešimai spaudai
   Premjeras antradienį vyksta darbo vizito į Norvegiją.
   Darbotvarkė
   9.30 val. (vietos laiku) Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiks su kompanijos „Höegh LNG“ valdybos pirmininku Mortenu Hoeghu ir prezidentu Sveinungu Stohle (Oslas, Norvegijos Karalystė).
   10.30 val. premjeras dalyvaus susitikime su kompanijos „Statoil“ viceprezidentu Jensu Oklandu.
   11.30 val. Vyriausybės vadovas susitiks su Norvegijos Karalystės parlamento (stortingo) pirmininku Olemicu Thommessenu.
   13 val. Ministrą Pirmininką priims Norvegijos Karalystės premjerė Erna Solberg.
   16 val. premjeras dalyvaus susitikime su Lietuvos garbės konsulais Norvegijos Karalystėje.
   Vėlai vakare Vyriausybės vadovas grįš į Vilnių

   Kur čia kokie Butkevičiaus pasisakymai Osle apie kainas Lietuvoje ir Lidl’ą? Kokioje žiniasklaidoje ta kalba paviešinta? Nieko panašaus nėra. Kur jis kokias insinuacijas įžiūri ir ar iš viso žino ką tas žodis reiškia? Bent jau šitame konservatorių Kvaitulio tekste, tas žodis pavartotas ne vietoje, aiškiai suteikiant jam kažkokią kitą, tik vienam Gabriukui žinomą reikšmę.

   Thumb up 10 Thumb down 0

 8. Lietuviškame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos yra kaip ES vakaruose, o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei ES vakaruose. Ši klaiki aplinkybė priverčia Tautą išsikraustyti iš namų ir gyventi svetur. Daugiau nei trečdalis lietuviškos bendruomenės žmonių dingo iš Lietuvos ir bijo gįžti. Labai blogai
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje maisto produktams ir vaikiškiems drabužiams PVM = 0. Valdžia nedaro biznio šitoj vietoj.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje dujoms ir elektros energijai PVM-5 %. Valdžia neskriaudžia šeimų.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, neapmokestinamasis pajamų dydis 4284 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***
  Vakariniame ES pakraštyje, atskaitymai socialiniam draudimui yra tik nuo pajamų didesnių nei 3258 litai/mėn. Tai yra neliečiamybė. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  ***

  Nuo rudens, vakariniame ES pakraštyje mažiausia pensija 3179 litai/mėn. Papildomai dar taikomos kompensacijos visų rūšių energijai. Naudojimasis viešuoju transportu – nemokamas. Vaistai nekainuoja. Gydymas nemokamas (ir kyšininkavimo nėra). Neturintiems savos pastogės, nuomą padengia valdžia. P. S. Lietuviškame ES pakraštyje ir vakariniame ES pakraštyje maisto ir daiktų kainos panašios.
  *****************************
  (2015 metų skaičiai)
  ***************************
  Skurdas. Emigracija. Tai yra ir Grybauskaitės laikmečio neliustruotosios cccp komunist/kgb’istinės lsdp_ts-lkd_darbo_liberalų gaujos siautėjimo sunkūs padariniai Lietuvai.
  _______________
  Lietuviai, Lietuva – tvirtovė. SĄJUDIS 2

  Thumb up 10 Thumb down 0

  • 2015 m. birželio 3 d. Vilniuje, Lietuvos mokslų akademijoje įvykęs forumas „Mūsų valstybės tikslas“ konstatavo, kad po 25-erių Lietuvos Nepriklausomybės metų valstybės pasiekimus nustelbia nestabdoma ir grėsminga emigracija, savižudybės, nepaliaujamai didėjanti korupcija, dvasinis ir fizinis Tautos nykimas.

   Forumas konstatavo, kad Lietuvos valdžia nenori, nesugeba ir nežino, kaip užtikrinti Tautos ir valstybės išlikimą.

   Lietuvos Respublikos Konstitucija suteikia teisę apsispręsti ir įpareigoja piliečius ginti savo prigimtines teises ir savo gerbūvio kūrimo vietą – valstybę – tiek nuo vidaus, tiek nuo išorės priešų.

   Forume buvo įkurta „Birželio 3-iosios“ grupė (B3) – bendrų siekių erdvė, veiksmų koordinavimui.

   Pirmieji B3 įkūrimo iniciatoriai – Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila, rašytoja Erika Drungytė, ekonomistas Giedrius Kochanka ir kiti aktyvūs visuomenininkai.

   B3 (Birželio 3-osios grupė) yra bendra atskirų žmonių, neformalių grupių, partijų, judėjimų ir visuomeninių organizacijų telkimosi erdvė, kaip jau buvo minėta, susikūrusi 2015 metų birželio dieną (iš kur ir pavadinimas). Tai nėra tikslinė konkretaus veiksmo grupė, o greičiau idėjų laukas. Pagrindinė B3 veiklos ir idėjų vizija – Lietuvos valstybės, o su ja ir visos visuomenės kaip vieneto (o ne atskirų jos grupių), gerovė.

   Grupe ji (B3) buvo pavadinta dėl paprasčiausio patogumo. Jos įkūrimo iniciatoriai pateikė pirmines valstybės raidos gaires, kurių pagrindu susitelkė pirmieji žmonės. Visi klausimai B3 erdvėje sprendžiami bendru sutarimu tų žmonių, kurie save laiko B3 nariais.

   Pagrindinis B3 principas – prie šios erdvės jungiasi visi pageidaujantys, turintys kažkokių idėjų, tikslų, savo pobūdžiu sutampančių su pirmaisiais B3 gairių vektoriais, ir žinantys kaip tais įgyvendinti arba tie, kurie turi savų idėjų, tačiau neturi pakankamai pajėgų joms įgyvendinti ir ieško bendraminčių.

   Lygiai taip pat nuo B3 atsiskiria asmenys, kurie pamatė, jog „įlipo ne į tą traukinį„. Tai neformali erdvė, kurioje gali formuotis ir prie kurios gali jungtis bendrų tikslų įgyvendinimui, taip pat nuo jos atsiskirti, formalūs bei neformalūs junginiai bei asmenybės.

   B3 erdvė yra atvira kitų politinių partijų bei visuomeninių judėjimų idėjoms ir kviečia jungtis bendriems veiksmams.

   Thumb up 5 Thumb down 3

   • Nejuokink, B3, susidedanti iš 3 narių, tarpusavyje susitarti negali, o dar kitus kviečia :) :) :)

    Thumb up 5 Thumb down 6

     • gali padaryti tie 3, kurie net tarpusavyje nesusitaria, kuris Nr.1?

      Thumb up 2 Thumb down 3

     • girdėjai varpus skambinant, bet neišgirdai iš kurios pusės :)
      Būk ramus kaip belgas, jie tarpe savęs susitars.

      Thumb up 3 Thumb down 1

 9. Anūkas Landsbergis įžūliai meluoja! Butkevičus nei Osle, nei dar kažkur dėl didelių kainų neapkaltino Lidl’o. Jei ponaičiui vaidenasi ar bloga klausa, tai yra kunigai ir daktarai- ten ir kreiptųsi, užuot sapaliavęs nesąmones ir šmeižęs Premjerą.
  Tai šlykštūnai tie iš TS-LKDP mafijos- vienas už kitą bjauresni melagiai, šmeižikai ir intrigantai!

  Thumb up 14 Thumb down 0

   • Butkevičius, bent jau šiais metais, nebuvo jokiame Osle. Norvegijoje neseniai viešėjo Grybauskaitė. Taip kad neaišku ką čia tas tipelis paisto ir ar iš viso gyvenime atskiria šieną nuo žolės?

    Thumb up 9 Thumb down 1

  • “Su darbo vizitu Osle viešintis Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su Norvegijos premjere Erna Solberg. Vyriausybių vadovai aptarė dvišalių santykių plėtrą ir bendradarbiavimą energetikos srityje, saugumo situaciją regione, Rytų kaimynystės politikos aktualijas, migracijos problemas.”

   Thumb up 3 Thumb down 0

 10. Prapylę rinkimus, kitą vasarą galės konservatoriai pagal pažangiausias pasaulines technologijas pigius kalafiorus auginti, kad susigrąžintų rinkėjų malonę ir po keturių metų vėl galėtų į minkštasuolius savo atsiganiusius užpakalius trinti bei propagandinių burbulų migla liaudžiai į akis pūsti.

  Thumb up 16 Thumb down 0 
bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/geriausios-puko-dainos-2019-302454
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
A. Kubilius: “Sakartvele aptarta politinė krizė šalyje, priimti sprendimai dėl Rytų Partnerystės ateities”
Šiandien Europos Parlamento narys Andrius Kubilius Tbilisyje (Sakartvelo) vykusioje spaudos...
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...