Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 23 Penktadienis
 

G. Landsbergis: „L. Linkevičiaus tylėjimas dėl Rusijos agresijos nedaro garbės Lietuvai“

2017-03-27 14:00 | Politika | Komentarų (27)

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis. KK nuotr.

Reaguodamas į savaitgalį įvykusį Kremliaus susidorojimą su opozicija ir taikiais demonstrantais, protestavusiais prieš valdžios korupciją, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis pasigenda Užsienio reikalų ministerijos reakcijos.

„Užsienio reikalų ministerijos pasirinkimas tylėti ir nereaguoti į pastarųjų dienų įvykius kaimyninėje Rusijoje, kur brutaliai susidorota su opozicija ir pamintos demokratinės teisės, yra gėdingas ir nepateisinamas. Ministro L. Linkevičiaus konformistinis tylėjimas gali būti matomas kaip nusisukimas nuo demokratinių Rusijos politinių jėgų ir demokratinės Rusijos siekio. Tai tikrai nedaro garbės Lietuvos diplomatijai, kuri bandė pristatyti save kaip Rusijos ekspertę, tačiau nesugeba net suformuluoti savo pozicijos. Tai liudija arba ministro konformizmą, arba nepateisinamą aplaidumą einant šias pareigas“, – teigė G. Landsbergis.

Primename, jog savaitgalį tūkstančiai žmonių visoje Rusijoje protestais reikalavo ministro pirmininko D. Medvedevo atsistatydinimo dėl jam keliamų kaltinimų korupcija. Mitingų metu sulaikyta per 500 asmenų, tarp jų ir Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuris organizavo protestus.

Komentarai

 

 

 
 1. Gal Linkevičius jau pradeda įgauti proto,suprato,kad ankstesnė politika prie gero neprives ir tapo žymiai protingesniu už jaunąjį Landzbergiuką? O gal tai tik utopija?

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Linkevicius ne koks lenciuginis kad vambrytu ant kiekvieno kampo.O apie zmogaus teises manau sitam broileriui geriau patyleti

  Thumb up 5 Thumb down 1

 3. netylėti. Reikia skelbti sankcijas Rusijai ir Baltarusijai, nutraukti Amerikos GMO ir kitų nuodijančių produktų- programų siuntimą į šias šalis. Tegul jos pagaliau suvokia, ką reiškia šios būtinos ir didingos sankcijos.

  Thumb up 6 Thumb down 3

 4. Anukeli, pasedek ant nusiraminimo kedutes ir nedaryk gedos Lietuvai ir lietuviams.

  Thumb up 11 Thumb down 0

 5. Ar baigsi laidyti dvokiančią kakarinę, gabriuk?
  Kaip tave Lietuvos žemė nešioja…

  Thumb up 13 Thumb down 1

 6. Šlykštu skaityt tą ciniką. Kai amerikonai vaiko nesankcionuotas demonstracijas su vandens patrankomis, kai lietuvių policija šaudo guminėmis kulkomis, tada jis tyli. Tie leftistai nori sukelt revoliucijas Rusijoje, kad Vakarai vėl galėtų už dyką semt Rusijos turtus. Bet niekaip jiems neišeina, net apmokant demonstrantus

  Thumb up 18 Thumb down 0

 7. Akivaizdu, neoliberai pralaimi, finansiniai srautai mąžta, mąstantys pradeda suprasti, kam jie tarnauja. Broileriui ir Co todėl ir neramu, nes tampa nebereikalingi, o ir bėgti nebeturės kur. Žmonės pakabinti gali ir čia. NATO nepagelbės, varys malšinti maištus pas save. Skystablauzdį Neškiuką seniai reikėjo nuimti ir pastatyti griežtą žmogų, ginantį Rusijos interesus.

  Thumb up 10 Thumb down 0

 8. Ko cia tas skystablauzdis rekauja,tegul vel lenda i ligonine su svetima pavarde kaip pats gyresi per sausio 13 ivykius.Tikras silpnaprotis. Patarimas tegu susirenka visa ozio seimyna lipa ant Gedimino kalno ir rekia,tikriausiai Putinas isgirs

  Thumb up 17 Thumb down 1

 9. ozio anukas,dar nesuprato,kad peikti rusija yra nemadinga ewreju sojuze.linkevicius zino sio sezono madas,todel atsargiai renka zodzius,kad netektu raudonuoti kaip senei Merkel baltuose rumuose…

  Thumb up 13 Thumb down 1

 10. Kodėl Ožio anūkas neragina Linkevičiaųs pasmerkti pasaulio žandarą už tūkstančių civilių gyventojų subombardavimą Mosule???

  Thumb up 19 Thumb down 1

 11. Kėvišai, masiuliai, malinauskai, matuzai ir kt. “neliečiamieji” ir yra mūsų Lietuvos “vizitinė kortelė”. Lyg niekur nieko “dirba” LRS, Vyriausybė, panelė Dalia vaizduoja kone Švedijos demokratinio lygio kažkokią “Lithuania”, kurioje teisingumo nerasi nė su žiburiu, yra kažkoks besislapstantis g/prokuroras su popieriniu “teisingumo” ministru, pirmose antraštėse nužudyti vaikai, vaikai šuliny ir kitos aukos, melas, skurdas ir piršto baksnojimas Minsko ar Maskvos pusėn. Kiek dar laiko visa šita parodija tęsis?

  Thumb up 20 Thumb down 0

 12. Pažiūrėkit, koks teisuolis atsirado. Dėl Medininkų bylos sufabrikavimo tyli. Kur jo protestai?

  Thumb up 19 Thumb down 0

 13. Iš žvilgsnio atrodo mąstantis, bet pagal rusofobijos laipsnį ir pomėgį kištis visur atrodo atvirkščiai

  Thumb up 19 Thumb down 0

 14. Tikrai nesigirdi lojimo, gal užkimo. Tiktai neteisinga, kad visa garbė tenka Rusijai, reikėtų nors amtelėti ant Baltarusijos, Turkijos, Šiaurės Korėjos jos irgi tokios garbės nusipelnė…

  Thumb up 12 Thumb down 0

 15. Mano nemokamas patarimas Gabrieliui būtų toks: kibkis į parankę L.Kasčiūnui ir Ž.Pavilioniui, pasikviesk kompanijon L.Linkevičių bei dar keletą megztų berečių ir pasidarę plakatą – „Путин – руки прочь от Навальногo“- nueikite prie Rusijos ambasados ir paskelbkite neterminuotą bado streiką su valandine pietų pertrauka ir savaitgalių išeiginėmis.
  Be abejo prie jūsų kompanijos dar prisijungs jau ketvirtus metus Briuselyje už Ukrainą badaujantis Petras Auštrevičius. Putinas garantuotai išsigąs, kad numirę iš bado labai prie jo valstybės ambasados smirdėsite, tai – arba suorganizuos priverstinį jūsų maitinimą per užpakalį, arba paleis tą Navalnį su visa 500 sulaikyta jo provokatorių gvardija.
  Pabandyti tikrai verta, net neatsižvelgiant į tai, kad Petro keturių metų badavimas bent jau kol kas jokių apčiuopiamų rezultatų nepasiekė. Bet, kaip sakoma, gal gi vienas kartas ims ir nemeluos. Vien tik dėl Lietuvos prarastos garbės atstatymo tikrai pabandyti verta.
  Kas daugiau, jei ne jūs, tą Linkevičiaus prarastą Lietuvos garbę atstatys?

  Thumb up 23 Thumb down 0

  • P.s. Manau, šis pasiūlytas strateginio plano Lietuvos garbės atstatymo variantas už pasiūlytą pirmąjį turėtų būti kur kas veiksmingesnis, nes rėkimo nuo Gedimino pilies bokšto Putinas gali ir neišgirsti. O badavimas prie ambasados nuskambės per visą Ameriką ir NATO šalis. Galite net reikalauti, kad NATO karą Rusijai paskelbtų, kad Navalną išvaduoti. Kodėl gi ne?

   Thumb up 14 Thumb down 0

 16. oh jau sitie debilai bando vienas kita grauzti,tas linkevicius loja kaip suo tik tu zasine negirdi ar apsimeti kurciu,kur jau daugiau loti,ir siandien lojo ant batkos,kad ives sankcijas mat politiniai kaliniai gali atsirasti,nu tikrai jau durniu laivas ir ant tiek jis isiubuotas,tik nezinia kada skesti prades

  Thumb up 16 Thumb down 0

 17. Visiems landsberginiams nuvažiavęs stogas.Kaip žmonės patikėjo dėdule,kuris ir sąjūdžio laikotarpiu nepaskaitė iki penkių.Jis visiškai neiškalbus išskyrus kažkokį mekeninimą ir kikenimą.

  Thumb up 20 Thumb down 1

 18. Lysk atgal po sijonu Lansbergiuk ir uostyk.
  Dabar jis bando mokyti seną komsorgą Linkevičių kuris seniai suprato jog ,,, RUSAI PUOLA ,,, jau nepralenda ir yra momentų kai geriau patylėti ir nesikišti į svetimos valstybės vidaus reikalus .

  NESUPRANTU kodėl konservatnykai pakenčia tokį pienburnį išsišokėlį , kuris nuo paauglystės buvo tvirkinamas ir išnaudojamas , o dabar vaidina iš saves tautos gelbėtoją .
  Jis kaip ir jo senelis Lansbergas stengiasi visus priešinti , kiršinti .
  O gal jis irgi nori per šunaujos kraują darytis karjerą ?

  Tokių NAPOLEONŲ pilni durdomai .

  Thumb up 21 Thumb down 1

 19. Po to kai konservės Juknevičienės įsakymu buvo sušaudytas mitingas Lietuvoje, Linkevičius bent turi proto patylėti ir nekiršinti žmonių.
  Padėkotų Landsbergiukas Linkevičiui. Jei žinoma turėtų bent minimalų supratimą apie etiką ir moralę. Bet neturi. Ne jo tai dimensija.

  Thumb up 27 Thumb down 0

 20. „Mitingų metu sulaikyta per 500 asmenų, tarp jų ir Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuris organizavo protestus.
  Ministro L. Linkevičiaus konformistinis tylėjimas gali būti matomas kaip nusisukimas nuo demokratinių Rusijos politinių jėgų ir demokratinės Rusijos siekio.
  L. Linkevičiaus tylėjimas dėl Rusijos agresijos nedaro garbės Lietuvai“

  Ponas Gabrieliau, o kas Tamstai trukdo visa gerkle klykiant atstatyti tą garbę Lietuvai? Juk tikrai galėtum ir be Linkevičiaus padėjimo užsiropšti ant griūvančio Gedimino kalno pilies bokšto ir ant visos Lietuvos klykti, koks Putinas blogas ir kaip tas rusas mus puola. Kodėl kitais pjudai, o pats nei pirštelio nepajudini? Rėk, kol neapsi***si, taip, kad Putinas išsigąstų ir keliais ateitų pas landsbergius su grybauskaitėmis bei linkevičiais atgailauti ir atsiprašyti, kad be jų leidimo brutaliai susidorojo su opoziciniais demonstrantais. O gal netgi ir atsistatydinimo dekreto kopiją Gabrieliui prisiminimui padovanotų…
  Dėkinga Rusija Tamstą ilgai ant rankų apie Kremlių nešiotų… pakol visai nesunešiotų…
  Kodėl tokią garbę kokiam tai Linkevičiui turėtumei perleisti?

  Thumb up 29 Thumb down 0

  • P.s. Juk tai, ponas Gabrieliau, taip primityviai paprasta:

   Yankees – si!
   Russians – no!
   Lithuanians – so so!

   Thumb up 21 Thumb down 0

   • Nekertantiems anglų, išversiu:

    Jankiai – taip!
    Rusai – ne!
    Lietuviai – nei taip, nei ne!

    Thumb up 8 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...