Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 15 Penktadienis
 

G. Landsbergis: „Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, derėtis esame pasiruošę“

2017-03-17 11:53 | Politika | Komentarų (27)

G.Landsbergis sako, kad konservatoriai pasiruošę derėtis dėl darbo valdančiojoje koalicijoje. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ teigė, jog svarbiausia, kad Seimo nariams K. Pūkui ir M. Basčiui suformuotos komisijos veiklai tirti, būtų efektyvios.

„Aš linkėčiau, kad šie komisijų tyrimai ir kiti veiksmai nesibaigtų tiesiog paburbėjimu ir pasistumdymu Seime. Jau pradėjus apkaltos procesą, jis turi užsibaigti Konstitucinio teismo sprendimu. Ir aš norėčiau, kad tas sprendimas būtų atliepiantis tiek Seimo, tiek visuomenės nuostatas. Bet žiūrėsime. Tiek dėl K. Pūko, tiek dėl M. Basčio. Noriu pasidžiaugti, kad nors vakar per visą sumaištį komisiją dėl M. Basčio nebuvo sukurta, bet Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas gavo ypatingosios komisijos statusą šiai apkaltai, kadangi dabar bus galima tirti plačiai, neapsiriboti viena pavarde, neapsiriboti viena Vidaus saugumo departamento pažymą ir pakapstyti kur kas giliau“, – teigė G. Landsbergis.

Komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusią žinią dėl atliekamų kratų buvusio „Lietuvos energijos“ vadovo R. Juozaičio namuose, TS-LKD lyderis teigė, jog šis tyrimas itin svarbus šalies įvaizdžiui tarptautinėje bendruomenėje.

„Vienas svarbiausių šios bylos apsektų – tyrimas vyksta kartu su užsienio partneriais, bent jau iš to, kas buvo skelbiamas spaudoje. Aš manau, kad sėkmingas bylos ištyrimas yra Lietuvos prestižo reikalas. Jau tikrai nepasakysime, kad čia tik mūsų rūpesčiai, vietiniai. Dirbant su Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos pareigūnais turime parodyti, jog esame ne mažiau principingi ir skaidrūs, ir vadovaujamės tais pačiais skaidrumo reikalavimais, kurie yra taikomi Vakarų valstybėse. Antras dalykas – sakyčiau, kad vyksta tektoniniai pokyčiai, kada visą tai, kas siejama su socialdemokratais, jų valdymo specifika ir kitais dalykais, pradeda lysti į paviršių. Ir aš tikiuosi, kad tai yra ilgo ir skausmingo, bet nuoseklaus apsivalymo procesas. Su tuo galima pasveikinti mus visus“.

Vertindamas pasirodžiusią informaciją, dėl nesutarimų valdančiojoje koalicijoje pristatant miškų urėdijų reformą, G. Landsbergis teigė, jog vieni koalicijos partneriai tiesiog nenori prarasti dar vienos įtakos srities.

„Vakar Seime buvo pristatytas ir svarstomas pirmas svarbesnis įstatymas – miškų urėdijų reforma. Tačiau svarbiausia, kokią šis svarstymas sukėlė sumaištį: socialdemokratai nebalsavo, pateikimas įvyko tik Tėvynės sąjungos ir liberalų balsų dėka. Todėl šiandien socialdemokratai atrodo taip, tarsi visomis jėgomis gintų nomenklatūrines liekanas įvairias, ar tai būtų geležinkeliai, ar kažkas kito. Tuomet ir kyla klausimas, ar ši Vyriausybė yra už skaidrų valdymą, už pertvarkas, už vakarietišką Lietuvos kryptį, už atsakingą valdymą ir augantį biudžetą, ar už bandymą išsaugoti buvusias senas pozicijas? Ir jeigu tokia principinė vertybinė takoskyra išryškėja, tai ji gali sugriauti ir koaliciją. Manau, kad ateityje laukia dar didesni darbai. Aukštojo mokslo reforma bus dar didesnis išbandymas, ar Vyriausybė ir Seimas bus pajėgūs remti tai, kas reikalinga, bet yra dar skausmingiau?“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Atsakydamas į klausimą apie galimybes formuoti naują valdančiąją daugumą, G. Landsbergis teigė, jog svarbiausias klausimas – darbų Lietuvai suderinimas.

„Mes svarstome tik tai, kad svarbiausi darbai turi būti padaryti ir tikrai Lietuva nebeturi prabangos dar ketverius metus gyventi stagnacijoje. Todėl svarbiausius darbus mes paremsime būdami ar opozicijoje, ar kur kitur. Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, mes ne kartą sakėme, jog derėtis esame pasiruošę. Mūsų nuostata išliko ta pati, kaip ir ankščiau – mes nesiveržiam į valdžią, kadangi suprantam, jog rinkėjų pasitikėjimo mandatą gavo valstiečiai-žalieji Jei būtume kviečiami dabar – lygiai tos pačios taisyklės galioja. Ar mes turime savo aiškią programą, ką reikia daryti? Žinoma. Tad bandymai susiderinti bendrą poziciją, be abejo, užtruktų“.

Komentarai

 

 

 
 1. teisingai sako oziukas reikia kapstytis giliau ir aiskintis netik del bascio bet ir delsenio lanzbergio del grybauskaites ir visu kitu kgbistu tai reikia daryti paviesinant uzslaptintus archyvus

  Thumb up 5 Thumb down 1

 2. piemuo meluoja,nes be masiulio ,liberastu jis nejaukiai jausis frakcijoj.be liberastu jis nulis.agurkixas sakydavo balsuoji uz grubauskaite,o liandzberga gauni uz dyka/

  Thumb up 8 Thumb down 0

 3. Tauta, kuri nepriima Gyvojo Vandens- Dievo Žodžio- Evangelijos- Apreiškimo, skęsta varguose ir bėdose.
  Lietuvos žemėlapis- Širdies atvaizdas.
  Paskutiniosiomis dienomis Gavėnios Lietuva- Širdis, ietimi perverta. Tai Kelias Klaipėda- Vilnius. Kraujuojantis Lietuvos žemėlapis. Trys, tartum biblijinės pabaigos- pradžios Ievos, prašančios Dievo pagalbos. Viena išsigelbėjo kelyje, kita girdėjo šauksmą: Jėzau, padėk! Trečioji- paliko amžiną šauksmą, iškeltą ant platformos: JJG 070 – Jėzau, Jėzau, Gelbėk. Šauksmą, sklindantį iš Audi A7. Tas šauksmas įsirėžė spindinčių žvakių apšviestuose languose. Kraujuojanti Švenčiausioji ir Nekalčiausioji Jėzaus Širdis Gavėnioje, ietimi perverta.
  Kodėl pamynėme po kojomis Gyvąjį Dievo Žodį, kuris anspaudu Amen+++++++ užtvirtintas.
  (Didžioji Apraiška 2016 m. sausio 2d.) ir kitos…

  Kodėl ėduonys Lietuvoje toliau žudo sielas? Kelios citatos iš minėtos Apraiškos:

  „Vyskupai ir arkivyskupai, jūs esate tautose ėduonys, niokojantys visų dvasią, tai sakau Tas, kurs atėjęs veikiu veikimuose. Amen+++++++ Jūs, didieji fariziejai, išliejote manojo Sūnaus Atpirkėjo Išperkamąją taurę, jūs kiaulėms sušeriate tąjį Peną, kurio esybėje dominavo Manojo Sūnaus Kūnas. Amen+++++++“

  „Sumenkinus Sakramentalijų imidžus, tautą ištiko dvasinė krizė- Belzebubo užėmimas. Amen+++++++ Nesaugomos Dievo tautos niokojamos, jos išpažino ne Gelbėtojo dvasią. Amen+++++++“
  Kelių citatų pabaiga.

  Ar JIS- Dievo Žodis- Apraiška- Evangelija ne sielų Gyvybei skirtas? Ar JIS ne Gyvas Vanduo? Ar maža dar puolusiai tautai ženklų duota? Negersime Gyvojo Vandens, sandėliuosime ženklus.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. balsuoja vienbalsiai.Paprasčiausias eilinis smegenų likučių pūdrinimas zombiams.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 5. Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

  plus.google.com/104930148289526971655/posts

  Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Ir lenkai jau mankština sparnus skristi iš ES.
  O mes pirmi įstojome ir nors vieni paskutiniai liksime – pagundai nepasiduosime.
  Niekada. Kad ir kaip norėtume – Amerika neleis.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 7. O Ievutę pakavojome ir jau pamiršti baigiame.
  Tikriausiai taip niekada ir nesužinosime, kokia vertė tų „legalių asmeninių daiktų“, kuriuos ji „vežėsi“, kurie buvo laikinai užkasti netoliese Ievos lavono ir kiek kartų tie „daiktai“ viršijo Audi A7 vertę dėl kurios, pagal oficialią versiją ji buvo taip brutaliai nužudyta? Ir koks ryšys tarp to lobio, Strasdauskaitės, romų ir policijos pareigūnų?
  Negi Seimui tai absoliučiai taip ir nerūpi, kad komisarų ant kilimėlio nesikviečia ir prisikapstyti iki tikrosios tiesos „nepaskatina“?

  Thumb up 18 Thumb down 3

 8. Manau Karbauskis supranta,kad sudarius koalicija su landsberginiais,valstieciai pasirasytu sau mirties nuosprendi kituose rinkimuose,o gal ir labai neuzilgo tektu begti is seimo neatsisukant.juk susidejus su nieksu,niekada netapsi doru,apsivaliusiu,ar garbingu.???

  Thumb up 31 Thumb down 1

 9. Priešams skalpų dyrimo technologijoje TS konservatoriams nėra lygių. Tarptautinės klasės meistrai!

  Thumb up 31 Thumb down 0

  • bet pasirodo iš tikrųjų-konservatorių partija priskiriama teroristinių partijų rūšiai

   Thumb up 25 Thumb down 0

   • Tai o kaip kitaip .
    Juk konservatnykė Juknevičienė pati asmeniškai prašė , kad jankiai atsiūstų čia į lietuvą kalinius iš Gvantanamo kalėjimo .
    Norėjo lietuvą padaryti teroristine valstybe ir tyčiotis iš neteisėtai sulaikytų oficialiai .
    Nors neoficialiai buvo jų atvežta ir tyčiojamasi .

    Thumb up 21 Thumb down 0

 10. 1.Cia toks pastebejimas:zydai valdo ES.Kurioje puseje daugiau zydu valdyme pas konservatorius ar pas socdemus :nes abi kilo is zydu Komunistu Partijos!Abi lygios savo morale ir tt ,ten jos ner.Kas nori kad Lansbergo zydai valdytu?Kodel?2.Ir kad Lietuvoje i valdyma ateis Lietuviu Partija ir be zydo?Tai pagrindine uzduotis norint islikti kaip Tautai.Amen.

  Thumb up 18 Thumb down 2

 11. Kas del Bascio, tai kvailiau negali buti, zmogus kencia ,kad su rusu pakalbejo, ar fotkeje prie ruso stovejo, tai sakykit kokia interpeliacija reikia surengti valdzioje esantiems KGB atstovams?Lansbergiuk , paklausk senelio.

  Thumb up 35 Thumb down 2

 12. G. Landsbergis: „Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, derėtis esame pasiruošę“

  Kur gi ne… kai paruošiamieji darbai vyksta visu frontu… beliko tik R.Karbauskį iš Seimo išguiti ir…
  Ir bulvės konservuotos vėl žydės…
  Mūsų nuostata išliko ta pati, kaip ir ankščiau – mes nesiveržiam į valdžią, kadangi suprantam, jog rinkėjų pasitikėjimo mandatą gavo valstiečiai-žalieji, bet su kokiu neapsakomu malonumu norėtume tapti valdančiaisiais ir toliau engti savo valstybę ir jos žmones iki visiško valstybės žlugimo, po ko parduoti ją iš varžytinių ir išsivaikščioti.

  Thumb up 40 Thumb down 1

 13. IŠPRADŽIŲ susitvarkyk savo konservatnykų mėšliname tvarte ir galutinai išsiaiškink kas vyriausias toje gaujoje .
  Paskui atskleisk tautai kaip tavo senelis Lansbergas su vaikpisiu Sadecku pardavė ,, M. Naftą ,, .
  Paskui pasidalink su tauta kaip už ką tavo žmonelę neteisėtai šelpia Vilniaus meras Šimašius .
  Paskui papasakok kiek ir kaip prisidėjai prie auksinių šaukštų aferos ir keliose dar dalyvavai .
  Atlik bausmę ,
  o tada jau lysk į derybas , bet gi jau senas būsi .

  Thumb up 35 Thumb down 2

 14. Aš ir kiti mano draugai norėtume,kad mūsų partijos vadai neprarastų sveiko proto ir nesusidėtų su Lietuvoje nemėgstamiausių žmonių vadovaujama konservantų partija.Tai būtų Karbauskio,Skvernelio ir kitų dorų žmonių karjeros pabaiga.Nors Socdemai irgi yra dešinieji,bet jie nėra taip liaudies masių nekenčiami kaip konservatoriai ir liberalai.

  Thumb up 36 Thumb down 0

 15. ILGAI RUOSESI KAIP VISTA SKRISTI.PAMATE KAD IR BE JO EROGANCIJOS VALSTIECIAI SUSITVARKO.

  Thumb up 31 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...