Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Spalis 27 Antradienis
 

G. Landsbergis: „Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, derėtis esame pasiruošę“

2017-03-17 11:53 | Politika | Komentarų (27)

G.Landsbergis sako, kad konservatoriai pasiruošę derėtis dėl darbo valdančiojoje koalicijoje. KK nuotr.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ teigė, jog svarbiausia, kad Seimo nariams K. Pūkui ir M. Basčiui suformuotos komisijos veiklai tirti, būtų efektyvios.

„Aš linkėčiau, kad šie komisijų tyrimai ir kiti veiksmai nesibaigtų tiesiog paburbėjimu ir pasistumdymu Seime. Jau pradėjus apkaltos procesą, jis turi užsibaigti Konstitucinio teismo sprendimu. Ir aš norėčiau, kad tas sprendimas būtų atliepiantis tiek Seimo, tiek visuomenės nuostatas. Bet žiūrėsime. Tiek dėl K. Pūko, tiek dėl M. Basčio. Noriu pasidžiaugti, kad nors vakar per visą sumaištį komisiją dėl M. Basčio nebuvo sukurta, bet Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas gavo ypatingosios komisijos statusą šiai apkaltai, kadangi dabar bus galima tirti plačiai, neapsiriboti viena pavarde, neapsiriboti viena Vidaus saugumo departamento pažymą ir pakapstyti kur kas giliau“, – teigė G. Landsbergis.

Komentuodamas žiniasklaidoje pasirodžiusią žinią dėl atliekamų kratų buvusio „Lietuvos energijos“ vadovo R. Juozaičio namuose, TS-LKD lyderis teigė, jog šis tyrimas itin svarbus šalies įvaizdžiui tarptautinėje bendruomenėje.

„Vienas svarbiausių šios bylos apsektų – tyrimas vyksta kartu su užsienio partneriais, bent jau iš to, kas buvo skelbiamas spaudoje. Aš manau, kad sėkmingas bylos ištyrimas yra Lietuvos prestižo reikalas. Jau tikrai nepasakysime, kad čia tik mūsų rūpesčiai, vietiniai. Dirbant su Didžiosios Britanijos ir Prancūzijos pareigūnais turime parodyti, jog esame ne mažiau principingi ir skaidrūs, ir vadovaujamės tais pačiais skaidrumo reikalavimais, kurie yra taikomi Vakarų valstybėse. Antras dalykas – sakyčiau, kad vyksta tektoniniai pokyčiai, kada visą tai, kas siejama su socialdemokratais, jų valdymo specifika ir kitais dalykais, pradeda lysti į paviršių. Ir aš tikiuosi, kad tai yra ilgo ir skausmingo, bet nuoseklaus apsivalymo procesas. Su tuo galima pasveikinti mus visus“.

Vertindamas pasirodžiusią informaciją, dėl nesutarimų valdančiojoje koalicijoje pristatant miškų urėdijų reformą, G. Landsbergis teigė, jog vieni koalicijos partneriai tiesiog nenori prarasti dar vienos įtakos srities.

„Vakar Seime buvo pristatytas ir svarstomas pirmas svarbesnis įstatymas – miškų urėdijų reforma. Tačiau svarbiausia, kokią šis svarstymas sukėlė sumaištį: socialdemokratai nebalsavo, pateikimas įvyko tik Tėvynės sąjungos ir liberalų balsų dėka. Todėl šiandien socialdemokratai atrodo taip, tarsi visomis jėgomis gintų nomenklatūrines liekanas įvairias, ar tai būtų geležinkeliai, ar kažkas kito. Tuomet ir kyla klausimas, ar ši Vyriausybė yra už skaidrų valdymą, už pertvarkas, už vakarietišką Lietuvos kryptį, už atsakingą valdymą ir augantį biudžetą, ar už bandymą išsaugoti buvusias senas pozicijas? Ir jeigu tokia principinė vertybinė takoskyra išryškėja, tai ji gali sugriauti ir koaliciją. Manau, kad ateityje laukia dar didesni darbai. Aukštojo mokslo reforma bus dar didesnis išbandymas, ar Vyriausybė ir Seimas bus pajėgūs remti tai, kas reikalinga, bet yra dar skausmingiau?“, – kalbėjo G. Landsbergis.

Atsakydamas į klausimą apie galimybes formuoti naują valdančiąją daugumą, G. Landsbergis teigė, jog svarbiausias klausimas – darbų Lietuvai suderinimas.

„Mes svarstome tik tai, kad svarbiausi darbai turi būti padaryti ir tikrai Lietuva nebeturi prabangos dar ketverius metus gyventi stagnacijoje. Todėl svarbiausius darbus mes paremsime būdami ar opozicijoje, ar kur kitur. Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, mes ne kartą sakėme, jog derėtis esame pasiruošę. Mūsų nuostata išliko ta pati, kaip ir ankščiau – mes nesiveržiam į valdžią, kadangi suprantam, jog rinkėjų pasitikėjimo mandatą gavo valstiečiai-žalieji Jei būtume kviečiami dabar – lygiai tos pačios taisyklės galioja. Ar mes turime savo aiškią programą, ką reikia daryti? Žinoma. Tad bandymai susiderinti bendrą poziciją, be abejo, užtruktų“.

Komentarai

 

 

 
 1. teisingai sako oziukas reikia kapstytis giliau ir aiskintis netik del bascio bet ir delsenio lanzbergio del grybauskaites ir visu kitu kgbistu tai reikia daryti paviesinant uzslaptintus archyvus

  Thumb up 5 Thumb down 1

 2. piemuo meluoja,nes be masiulio ,liberastu jis nejaukiai jausis frakcijoj.be liberastu jis nulis.agurkixas sakydavo balsuoji uz grubauskaite,o liandzberga gauni uz dyka/

  Thumb up 8 Thumb down 0

 3. Tauta, kuri nepriima Gyvojo Vandens- Dievo Žodžio- Evangelijos- Apreiškimo, skęsta varguose ir bėdose.
  Lietuvos žemėlapis- Širdies atvaizdas.
  Paskutiniosiomis dienomis Gavėnios Lietuva- Širdis, ietimi perverta. Tai Kelias Klaipėda- Vilnius. Kraujuojantis Lietuvos žemėlapis. Trys, tartum biblijinės pabaigos- pradžios Ievos, prašančios Dievo pagalbos. Viena išsigelbėjo kelyje, kita girdėjo šauksmą: Jėzau, padėk! Trečioji- paliko amžiną šauksmą, iškeltą ant platformos: JJG 070 – Jėzau, Jėzau, Gelbėk. Šauksmą, sklindantį iš Audi A7. Tas šauksmas įsirėžė spindinčių žvakių apšviestuose languose. Kraujuojanti Švenčiausioji ir Nekalčiausioji Jėzaus Širdis Gavėnioje, ietimi perverta.
  Kodėl pamynėme po kojomis Gyvąjį Dievo Žodį, kuris anspaudu Amen+++++++ užtvirtintas.
  (Didžioji Apraiška 2016 m. sausio 2d.) ir kitos…

  Kodėl ėduonys Lietuvoje toliau žudo sielas? Kelios citatos iš minėtos Apraiškos:

  „Vyskupai ir arkivyskupai, jūs esate tautose ėduonys, niokojantys visų dvasią, tai sakau Tas, kurs atėjęs veikiu veikimuose. Amen+++++++ Jūs, didieji fariziejai, išliejote manojo Sūnaus Atpirkėjo Išperkamąją taurę, jūs kiaulėms sušeriate tąjį Peną, kurio esybėje dominavo Manojo Sūnaus Kūnas. Amen+++++++“

  „Sumenkinus Sakramentalijų imidžus, tautą ištiko dvasinė krizė- Belzebubo užėmimas. Amen+++++++ Nesaugomos Dievo tautos niokojamos, jos išpažino ne Gelbėtojo dvasią. Amen+++++++“
  Kelių citatų pabaiga.

  Ar JIS- Dievo Žodis- Apraiška- Evangelija ne sielų Gyvybei skirtas? Ar JIS ne Gyvas Vanduo? Ar maža dar puolusiai tautai ženklų duota? Negersime Gyvojo Vandens, sandėliuosime ženklus.

  Thumb up 3 Thumb down 1

 4. balsuoja vienbalsiai.Paprasčiausias eilinis smegenų likučių pūdrinimas zombiams.

  Thumb up 13 Thumb down 0

 5. Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:

  plus.google.com/104930148289526971655/posts

  Thumb up 5 Thumb down 0

 6. Ir lenkai jau mankština sparnus skristi iš ES.
  O mes pirmi įstojome ir nors vieni paskutiniai liksime – pagundai nepasiduosime.
  Niekada. Kad ir kaip norėtume – Amerika neleis.

  Thumb up 16 Thumb down 2

 7. O Ievutę pakavojome ir jau pamiršti baigiame.
  Tikriausiai taip niekada ir nesužinosime, kokia vertė tų „legalių asmeninių daiktų“, kuriuos ji „vežėsi“, kurie buvo laikinai užkasti netoliese Ievos lavono ir kiek kartų tie „daiktai“ viršijo Audi A7 vertę dėl kurios, pagal oficialią versiją ji buvo taip brutaliai nužudyta? Ir koks ryšys tarp to lobio, Strasdauskaitės, romų ir policijos pareigūnų?
  Negi Seimui tai absoliučiai taip ir nerūpi, kad komisarų ant kilimėlio nesikviečia ir prisikapstyti iki tikrosios tiesos „nepaskatina“?

  Thumb up 18 Thumb down 3

 8. Manau Karbauskis supranta,kad sudarius koalicija su landsberginiais,valstieciai pasirasytu sau mirties nuosprendi kituose rinkimuose,o gal ir labai neuzilgo tektu begti is seimo neatsisukant.juk susidejus su nieksu,niekada netapsi doru,apsivaliusiu,ar garbingu.???

  Thumb up 31 Thumb down 1

 9. Priešams skalpų dyrimo technologijoje TS konservatoriams nėra lygių. Tarptautinės klasės meistrai!

  Thumb up 31 Thumb down 0

  • bet pasirodo iš tikrųjų-konservatorių partija priskiriama teroristinių partijų rūšiai

   Thumb up 25 Thumb down 0

   • Tai o kaip kitaip .
    Juk konservatnykė Juknevičienė pati asmeniškai prašė , kad jankiai atsiūstų čia į lietuvą kalinius iš Gvantanamo kalėjimo .
    Norėjo lietuvą padaryti teroristine valstybe ir tyčiotis iš neteisėtai sulaikytų oficialiai .
    Nors neoficialiai buvo jų atvežta ir tyčiojamasi .

    Thumb up 21 Thumb down 0

 10. 1.Cia toks pastebejimas:zydai valdo ES.Kurioje puseje daugiau zydu valdyme pas konservatorius ar pas socdemus :nes abi kilo is zydu Komunistu Partijos!Abi lygios savo morale ir tt ,ten jos ner.Kas nori kad Lansbergo zydai valdytu?Kodel?2.Ir kad Lietuvoje i valdyma ateis Lietuviu Partija ir be zydo?Tai pagrindine uzduotis norint islikti kaip Tautai.Amen.

  Thumb up 18 Thumb down 2

 11. Kas del Bascio, tai kvailiau negali buti, zmogus kencia ,kad su rusu pakalbejo, ar fotkeje prie ruso stovejo, tai sakykit kokia interpeliacija reikia surengti valdzioje esantiems KGB atstovams?Lansbergiuk , paklausk senelio.

  Thumb up 35 Thumb down 2

 12. G. Landsbergis: „Jeigu valstiečiai-žalieji kviestų derybų, derėtis esame pasiruošę“

  Kur gi ne… kai paruošiamieji darbai vyksta visu frontu… beliko tik R.Karbauskį iš Seimo išguiti ir…
  Ir bulvės konservuotos vėl žydės…
  Mūsų nuostata išliko ta pati, kaip ir ankščiau – mes nesiveržiam į valdžią, kadangi suprantam, jog rinkėjų pasitikėjimo mandatą gavo valstiečiai-žalieji, bet su kokiu neapsakomu malonumu norėtume tapti valdančiaisiais ir toliau engti savo valstybę ir jos žmones iki visiško valstybės žlugimo, po ko parduoti ją iš varžytinių ir išsivaikščioti.

  Thumb up 40 Thumb down 1

 13. IŠPRADŽIŲ susitvarkyk savo konservatnykų mėšliname tvarte ir galutinai išsiaiškink kas vyriausias toje gaujoje .
  Paskui atskleisk tautai kaip tavo senelis Lansbergas su vaikpisiu Sadecku pardavė ,, M. Naftą ,, .
  Paskui pasidalink su tauta kaip už ką tavo žmonelę neteisėtai šelpia Vilniaus meras Šimašius .
  Paskui papasakok kiek ir kaip prisidėjai prie auksinių šaukštų aferos ir keliose dar dalyvavai .
  Atlik bausmę ,
  o tada jau lysk į derybas , bet gi jau senas būsi .

  Thumb up 35 Thumb down 2

 14. Aš ir kiti mano draugai norėtume,kad mūsų partijos vadai neprarastų sveiko proto ir nesusidėtų su Lietuvoje nemėgstamiausių žmonių vadovaujama konservantų partija.Tai būtų Karbauskio,Skvernelio ir kitų dorų žmonių karjeros pabaiga.Nors Socdemai irgi yra dešinieji,bet jie nėra taip liaudies masių nekenčiami kaip konservatoriai ir liberalai.

  Thumb up 36 Thumb down 0

 15. ILGAI RUOSESI KAIP VISTA SKRISTI.PAMATE KAD IR BE JO EROGANCIJOS VALSTIECIAI SUSITVARKO.

  Thumb up 31 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pasaulinės širdies dienos proga Molėtų meras prisimena savo istoriją: „Gydytojai padovanojo antrą šansą gyventi“
Profesorius V. Urbonas: Ne visi žino šiuos paprastus būdus virškinimo problemoms mažinti
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Bendras Lietuvos ir Prancūzijos Prezidentų ir Latvijos Ministro Pirmininko pareiškimas dėl demokratijos išsaugojimo (1)
2019 m. liepos 16 d. pristatydama politinius prioritetus Europos Parlamentui...
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (6)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...