Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

G.Landsbergis abejoja, ar žemės ūkio ministrė vis dar gali eiti pareigas

2016-08-26 13:35 | Politika | Komentarų (42)

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė įsivėlė į vakarienės medžioklėje skandalą. KK nuotr.

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis prabilo apie interpeliaciją žemės ūkio ministrei „darbietei“ V.Baltraitienei.

„Žinia apie ministrės Virginijos Baltraitienės vakarienę ir medžioklę su koldūnų skandale liūdnai pagarsėjusiu Jonu Milium ir Biovelos vadovu Virginijumi Kantausku pernelyg nenustebino. Tačiau šis įvykis kelia daugiau klausimų.

Ne taip seniai sužinojome, kad vienos įmonės maisto produktai buvo nesaugūs žmonėms vartoti. Atrodo, kad Miliaus vadovaujama įstaiga, žinodama šią informaciją, buvo nusprendusi nesiimti veiksmų, taip rizikuodama visų mūsų sveikata.

Dabar kitos didelės maisto gaminių įmonės vadovas pramogauja su tuo pačiu Miliumi ir ministre. Pasakykite man, ar galima tikėtis, kad Milius ir Baltraitienė būtų principingi, jeigu Biovelą ištiktų Judex likimas? Manau atsakymas aiškus.

Vien per paskutinius dvejus metus, kol Žemės ūkio ministerijai vadovavo Baltaraitienė, kilo bent 5 visuomenės dėmesį atkreipę skandalai:

– Neblaivios avariją sukėlusios Nacionalinės Žemės Tarnybos (NŽT) direktorės Gineikaitės gynimas;

– Bandymas vietoj Gineikaitės į NŽT vadovo pareigas paskirti ministrės asmeninei aplinkai priskiriamą Mūrienę;

– Korupcijos skandale įsipainiojęs buvęs NŽT direktoriaus patarėjas Furmanavičius, įtariamas prekyba poveikiu;

– STT dėl kyšininkavimo sulaikyti Lietuvos žemės ūkio maisto ir produktų rinkos regulavimo agentūros vyriausiasis patarėjas Putramentas bei buvusi tos pačios agentūros vadovė Kraujelytė-Noreikienė;

– Garsusis “auksinių miltų” skandalas, po kurio iš pareigų buvo priversti trauktis tos pačios agentūros vadovė Miliuvienė bei Žemės ūkio viceministras Martusevičius.

Ministrė dengė skandalų dalyvius ir nesiėmė jokių struktūrinių reformų, kad sistema taptų skaidresnė. Ar tokia ministrė vis dar gali eiti pareigas?

Tiesą sakant, ar ji neturėjo trauktis jau po pirmojo skandalo? Nusibodo skaityti ministrės ir jos vado Mazuronio pasiteisinimus.

Gerbiamieji, galėsite pasiaiškinti Seimo salėje per interpeliaciją. Laikykitės ten, kaip sakoma“, – paskelbė savo paskyroje „Facebook“ TS-LKD pirmininkas G.Landsbergis.

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis į kokį konservatorių žingsnį sureagavo su ironija.

„Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis didžiausios opozicinės Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos lyderį Gabrielių Landsbergį sveikina atsibudus iš žiemos miego ir pradėjus prieš rinkimus dirbti savo darbą“, – teigiama Darbo partijos išplatintame pranešime spaudai.

„Opozicijos darbas yra ieškoti bent menkiausių priekabių prie valdančiosios daugumos – tai yra suprantama. Gaila, kad opozicija ima atsibusti likus vos pusantro mėnesio iki rinkimų, bet tai geriau negu nieko“, – pranešime spaudai cituojamas Darbo partijos pirmininkas V. Mazuronis.

Komentarai

 

 

 
 1. Geda sitai poniutei..bet tesia sovietmeti…kur galima ka nori ta darai..nebaudziamas..Tesiasi medziokles..vaises..melas..korupcija!!Geda ir ponuliui Miliui..nepakeiciamu nera…yra jaunu issilavinusiu..doru ..teisingu Lietuvos pilieciu…Nesiskaitymas su Prezidente..jie klauso dar nomenklaturos..Gerbkite nors save..jei negerbiatew Lietuvos pilieciu…Eikite anuku daboti..sieno raveti..darbu daug del jusu …Nesusipratimas..kaip gali vadovauti Valstybei..
  Purvini…

  Thumb up 2 Thumb down 0

 2. Mudvi su Antaniene taip pat abejojame ar Gabrielius Landsbergis toliau gali eiti TS-LKDP Pirmininko pareigas.
  Ir ką?

  Thumb up 5 Thumb down 1

 3. Kad SNORO akcininkai pateikė Grybauskaitei ir konservatorių vagių gaujai puikią sąskaitą – 557 milijonus EUR!!!

  Thumb up 8 Thumb down 0

 4. _______KAD LIETUVA I LIETUVA, SUGRIZTU !_______

  O G. Algirdas abejoja, ar G.Landsbergis ir jo papunis vis dar gali eiti pareigas…
  Na ir kas kad; tokiu abejojanciu visas milijonas.
  Na ir kas, kad mes abejojame !
  Jiems yra ”vienodai” visa tai !
  Jiems ”iki lemputes” viskas, o net jei ir tas likutis lietuviu, netgi sakes paimtu i rankas, tai juk netgi NATO padetu juos issaudyti, madalovinems pajegoms, smurto jegu neuztekus. Viskas sureguliuota taip kad elitas gali net pirstus is dziaugsmo nusilaizyti… Na jiems dar reikia tik kad ‘Rusija neartetu prie NATO’, kad ‘nesuptu ju is visu pusiu’, jiems dar reikia kad likutis tu lietuviu pretendentu i ”bomzus” ir benamius, kur nors isvyktu (ispyzdintu, kaip jie sako) is Lietuvos !
  Jiems…jau nereikia nieko, nes jie viska jau laimejo ir tik lyg pikti sunes prie lovio pesasi… Kapitalistai, demokratai jomajooo !, kaip sako Sustauskas, jei dar nebuna ipykes…
  Cha, jomajooo(…) !
  Pasiekimas geeras Lietuvoje per 25 metus !!!
  Suuupergeeras !
  Begalybe visokiu MAXIMU ir to chm chm Elito piliu visur kur tik geriau alsuoti, aki ganyti ir ten, kur neelitas po akim nesimaiso…
  Na MAXIMOS (ir daug pan. objektu)tai is tikro lyg ir neblogai butu…, tik kad emigrantu antras milijonas jau kaupiasi ! Cia lyg TELELOTO Milijone arba lyg litvako studento, pradedancio biznieriaus antrasis milijonas auga, kaip gyvenimo pasiekimas vis kaupiasi…
  Geras pasiekimas Lietuvos ! Antrasis isvykeliu milijonas is mazo krasto, kur pabaigoje Gorbacioviniu TSRS laiku, tie ”okupantai” ”ruskiai – vatnikai” vadinami maskoliais, nesunaikino, o ”pritaupe” Lietuvai bene 3.8 mln. gyventoju, issaugojo zmoniu lietuvybe, religija, darbstuma, imluma, savisvieta ir svietima bei uzimtuma ir kt….
  Nedegradavo lietuviai, o labiau uz vakariecius, na bent jau anglus, buvo verzlus ir aktyvus, gyvenime ir apsisviete… Juk argi anglas supras toki lietuviu paselusi ”liguista lenktyniavima netgi tarpusavyje”, netgi kasdieniame gyvenime… Atrode kad lietuvis dar labiau nei vakarietis yra kapitalistiskas. Juk ”laisvoji rinka” ir beprotiskas biznio siekimas Lietuvoje buvo lyg infekcija, lyg liga kazkokia… Ir tik pietieciai is visokiu pakistanu cia vakaruos yra pan. verslus kaip lietuviai, visur savo ”shop”eliu prisistate…,- deja bet jau buvo taip Lietuvoje !
  …Ivairios valdzios po Nepriklausomybes vedamos vakaru ”priziuretoju” vis arde ta lietuviu verzluma, galimybes, ta kapitalistiskuma, iniciatyvuma, sociaini ir pilietini aktyvuma,…o veliau jau ardo ir tikejima, moraluma, seima, meile, sazininguma ir ne tik politikoje…
  Diegiamos kitos, visai kitos visai ”ne blizgancios” vertybes visur, kur tik galima tai…ir paskui ciniskai, tie gal lietuviu, o gal jau ir nelietuviu (ne rusu) darbdaviai aiskina kad – jie nenori dirbti, jie tik issivazineja i norges, anglijas,…kai juk anglijose ir norgese dirba ir mielai i darbus priimami netgi pensininkai…, o Lietuvoje ir keturiasdesimtmetis yra jau lyg pasenes…jau nekalbant apie ta reiskini jog net ir imoniu, savo produkcija gaminanciu uzsieniui uz vakarietiskas kainas, dirbantieji uzdirba penkiskart ar dar maziau nei ta pat darba dirbantis zmogus vakaruose !
  Bet vis del to svarbiausias negatyvus faktorius yra valdziu; Seimo, Prezidenturos, Vyriausybes, politpartiju ir verslo bosu issplites ciniskumas, demagogija, juoda propaganda – totali neteisybe skleidziama valstybeje !!!
  …na o ekonominis rezultatas Lietuvos,……- tai baisu ir nusakyti, koks yra absurdiskai blogas…, nes juk per 25 metus !!!
  …Jis toks blogas ir politika bei ta juoda propaganda ir neteisybe yra tokia didziule, kad siuo metu esanti Vyriausybe, Seimas, politines partijos turetu save pasileisti (kai kurios save uzsidrausti, nes gi nera kam daugiau tai padaryti !) !!!
  Kai kurie veikejai, tokie kaip abu Landsbergiai, turetu isvis pranykti is politinio akiracio !!! Neaiskinsiu kodel, nes tik nusikalstamai neteisingi zmones to nezino ir nepripazista !
  Tauta tai zino, bet tos juodosios jegos – MOSSAD, CIA, KGB ir pacios Lietuvos juodosios jegos ivede Lietuvoje totalia praktiskai media kontrole; na ji yra lyg Rupert Murdoch Imperijos tesinys…, kartu dabar jau Lietuva ivaldzius ir juodziausioms NATO bei JAV jegoms… Ne, ne viskas netgi NATO, o ne tik JAV juoda ! NATO buvo skirta gintis nuo vis ”puolancios” TSRS…(darbar jau tik nuo Rusijos vienoooos !!!) …JAV yra nuostabus krastas…, meno, mokslo, technologiju, laisves (taip lyg jau yra buve kadais…) ir…masoniskai iliuminatinio pasaulio vadovavimo bei pasauliniu karu sukelimo centras…
  Lietuviai jau tapo lyg mentaliai ir sexualiai iskastruoti…ir gi tai taikos metu, isejus ”rusui” !
  Visi bega nuo viens kito – i vakarus, o kai kas ir i Rusija, kuriai gyvenant toookiojeee negeroveje !, visvien bedarbiu dalis sukasi tik apie viena procenteli, nors is ju taip kaip lietuviu, 25% gyventoju nepabego !
  Tadgi Lietuvai yra laabai dar ko mokytis netgi is Rusijos, na bent tuo ekonominiu atzvilgiu…
  Inovaciju krastas, inovacines ekonomikos kraaastas, sakosi Lietuva, vis kazkokie istine nuo gero edesio, jos ponekai, marmaliavo…, o juk visai nesenas Lietuvos ivertinimas buvo paskiausia vieta ES, na ir realiai aisku – kokios ten sumautos inovacijos Lietuvoje !
  …kai butent be rusisku raketiniu varikliu net JAV dar negali apsieiti…
  Keike keike ta komunyyyzmaa Lietuvos landsbergiai, derge kaip pajegia ir dergia, o kadais MAO Kinija jiems buvo lyg isvis kazkoks laukiniu aborigenu krastas, kuri ivalde kraugeriai maoistai…
  Na tai va, o gi per ta pat laikotarpi 25 metus Kinijos ekonimka paaugo ne maziau kaip 40 kartu, tai Lietuvos nusmuko dvigubai !
  Na ir kas, kad pridygo ”ofisu” bei maximu Lietuvoje ?!
  Juk milijonas isvyko i kitus krastus,- o tai ir yra puse Lietuvos ekonomikos !!!
  Ir to tenebando netgi, niekas ir paneigti !
  Vien tik emigrantu dalis viska pasako…
  Juk tai (tas milijonas) yra mazdaug puse Lietuvos dirbanciuju, tuolab kad Lietuvos demografija ir del mirtingumo bei mazejancio gimstamumo yra neigiama, ko nebuvo jokiu vadinamo (taikiojo) sovietmecio metu !
  Taigi; kodel Kinija budama kazkur pasaulio pakrastyje taip isaugo ?!, o Lietuva budama lyg didziule darbsti pele, is vienos puses tarp rusisku zaliavu saltiniu, ant savo grudu aruodo ir mesos sandelio ir is kitos puses esant vakaru technologiju bei galimybiu siuolaikiniam bizniui vystyti, galimybiu prieinamumui, taip nukrito, taip rekordiskai ES, Rytu Europoje, kai jos juk niekas niekas nei boikotuoja, nei blokaduoja, nei bombarduoja, nei terorizmu naikina, kaip kai kurias buvusias TSRS valstybes pieciau ar ryciau ?! (boikotuojama gi, yra Rusija !!!)
  Ar atsakyti ?!
  – Todel kad isimtiniai nieksai ir cinikai ivalde Lietuva iskart po Nepriklausomybes ir valde visados…ir jei buvo neva oponuojancios socdemai ar konservatoriai, tai juk desiniuju konservatoriu politika prakt. visad tese ir tie nevaaa – ‘kairieji’… !
  Kas nepamena ivykius lyg svyturius – Landsbergio tvarteli ir kalbas apie jo kgb’yste, kas nemena Slezeviciaus ir Vagnoriaus cinizmo, kas nemena Lingio ar Pociuno, Abromaviciau zuciu, kas nemena Seimunu korupcijos skandalo del ”Rubikono”…, o kur dar ”Mazeikiu Nafta”, tas proladsbergiskai-bumgartnerinis prichvatizacijos atvejis, kur begalybe auksciausiojo lygmens politines bei finansines korupcijos atveju valstybeje atejusioje i ES ir NATO ?!
  …Kodel prieme i NATO ir ES, tokia giliai korumpuota valstybe ir tokios issigimusios politines sistemos buveine ?!
  – prieme, nes vakarams yra svarbu ne tai kokia tvarka yra toje X Valstybeje ju draugijoje, o yra svarbu kad ta X Valstybe dirbtu jiems ! Kad dirbtu vakaru vedanciuju valstybiu JAV, Izraelio, JK, O gal ir Vokietijos bei Prancuzijos elitui ir ju Org. ”reikalui”, o ne sau !
  Visa kita nesvarbu; dar labiau – kuo blogiau, tuo geriau, nes konkurentu vakarams, jo elito vyrams nereikia, jiems reikia tik darbo jegos, graziu merginu ir rinkos vakaru produktams… Tam MAXIMOS, RIMI, IKI, LIDL,… ir dirba…, todel del viso to Lietuvos valdzios bei politikai choru su visais elitais ir ”deda” ant tu vasalu goju lietuviu…
  Tiesa; Lietuvos antroji ”paskirtis” bet kuria kaina iserzinti ”rusa”, kad jis pultu…, todel Lietuvos politikai ir daro tai…ir ne tik savam kraste, bet netgi banderovcu draugijoje Ukrainoje, na ir aisku prisideda NATO ideju bei veiksmu remime Sirijoje ir kitur… Netgi ir Turkijaa reme, nors ta gi buvo pagrindine ISIS(IS) stiprintoja ir ”stogas”…
  …ir tik dabar, kai Turkija apkaltino Jungtines Valstijas bandant ivykdyti Valstybini perversma, tai Lietuvos politikai lyg tie sunekai is filmuko ”Mauglis”, jau lojo pries neva diktatoriska Turkijos rezima ir vadoovybe…
  LIETUVOS VEDANCIUJU POLITIKU PASKIRTIS – LOTI, NA IR SISIOTI, KAD NIEKS TURINTIS GERO SKONIO NOSI TEN NENORETU PRIEITI…IR KAD TIK TOKIE KAIP IR JIE, CIUCKIAI, ATLEKTU DEL ”SEXO” AR BENDRO GROBIO…
  Grupeje ir turedami toki uznugari kaip NATO – JAV ES, jie stiprus…
  …nes gali dayti ka tik nori…
  ..TODEL LIETUVOS ZMONIU DAUGUMA VIETOJ EKONOMIKOS ISAUGUSIOS LYG KINIJOJE AR GEROVES LYG VAKARUOS, TURI DABAR TIK JUODOS PROPAGANDOS MEDIA, KORUMPUOTA VALSTYBE,…IR KELIA I VAKARUS DIRBTI TOKIOS POLITIKOS ”UZSAKOVUI” IR INTERESANTUI…
  …Ir jau labai daug kam atrodo Lietuvoje…- oi tik kad si chunta kuo greiciau isnyktu, sitie MAUGLIO šakalai vis saukiantys rusa, kad puolaaa !, o darantys tik sau ir sau, o ne Lietuvai ir jos zmogui…(ir nesvarbu net,- o kas ir vel ateis i ja…)
  …nes kaip gi kitaip butu imanoma tai, kad Lietuva nuo ex’chunveibines’ Kinijos atsiliktu simtu kartu jai imant proporcini ekonomini ir technini issivystyma !
  …isvyke Lietuviai dirba vakaru ekonomikose ir toooli grazu ne tik tualetus valo !!!
  Jie dirba kaip lygus su lygiais, o kai kurie geba net pasizymeti ir buti pirmi savo mokslo ir kt. pasiekimais ! Tai reiskia, kad net ir tokie ”sovietukai” kaip as gebeje novatoriska mokslini darba vos ne 200 puslapiu atlikti, yra kartais lygus vakarieciams net ir aukstesnese sferose…
  Tad netiesa yra sakyti, kad isvyko tik nevykeliai, nes Cia Vakaruos juk yra daug isvykeliu is Lietuvos su visai ”sviezia” ir auksta nauju technologiju, mokslu kvalifikacija… Netiesa ir baisu yra tai, kad ta media monopoli vos ne vieningai ivalde tie, kas dergia Lietuva ir lietuvius, kas vysto ju degradavima, o dvasini ir socialini kilima…
  Todel as nesuprantu to, kaip dar vis gali rodytis tokiose aukstose pozicijose tokie kaip Landsbergiai politikai ir ju artimi kolegos (net ir J.E. ex-zymi-komuniste), tie tikri tikriausi MAUGLIO šakalai klykia i Rusijos puse, o savo kraste veda politika ”belekas”, kad tik ”musu reikalas laimetu”…
  Butu mano svajone – kad ne tik konservatoriai isnyktu, nes nemanau kad socdemai yra kazkuo zymiai geresni, ar kad darbieciai ar netgi ir paksieciai bei kokie – varge, o siaube – liberalai naujieji ar senieji yra bent kiek tinkami uzsibuti Lietuvoje…
  Vykite i JAV ar Anglija; rodykite ten savo tiesas !
  …pamatysite kuo ten jums baigtusi ! cha ! :)
  …nykite…
  Nes ir isejus man i pensija tokias televizijas bei media, tokias valdzias bei partijas nei girdeti, nei regeti nenoreciau…dar nenoreciau grizti i tookiaa lyg chunveibinine ”vienos operos” Lietuva…
  – Tai yra stabdis tikrajai Lietuvos pazangai, tikrajam jos dvasines, psichologines bei moralines atmosferos egzistencijai…, tu dabartiniu jegu tasa !
  Nes tokio tipo ”vagnorizmo ar slecevicizmo” kaip anais laikais dabar nei kiek nestinga…
  Tada jie sake kad zmogus uz 100 vagnorkiu gali gerai pragyventi, veliau sake kad uz simta litu, o dabar – tegul pasako anglui, kad jis dirbtu ir gyventu uz 1/5-1/6 savojo atlygio…
  …Tada tie dar taip slyksciai neurzge ant to kampe uzspiesto ruso…, tada tie tik savus enge… Dabar gi kai savi jau uzlenkti iki zemes, tai sako – rusaijjj puooolaaaa !!!!!!………
  Anglai ir prancuzai, brazilai ir kiti sako – kaip lietuvis pragyvena ?!
  …tiesa; valdziai tai iki lemputes…
  Rinka reguliuoja…, sako.
  O tai kad tam reguliavimui atlygio dydzio ”tona” uzduoda vadinamu ”biudzetiniu” istaigu darbuotoju atlygiai, nieks nekalba…
  Kelkite jas ir pas jus eis zmones…, nenores dirbti ten kur mazai moka…
  Lietuvos valstybinis sektorius didziulis, pagrindine ”ekonomikos dalis” yra aptarnaujamoji.
  Verslas bus priverstas ne tik savo virsininkams gerove kurtis…
  Laisve vidutiniam ir smulkiam verslui !…, atleisti ”vadzias” lyg po 1991-ju…
  Kontroliuoti nusikaltelius gerai mokant policininkui…- neleisti ”salies gynimui nuo ruso” !
  Daug daug kitu ”vaistu” zino zmones…, bet valdzia leidzia plesikavima jau is instituciju puses, energetiniu ir kitu…
  Blogiau, daug blogiau nei ”Henytes” laikais !
  …dabar netgi pagyvene zmones i Lietuva grizti nebenori…
  …nykite konservatoriai – tookioos Nepriklausomybes nuo tiesos ir gerios, atnesejai !
  …turetu buti ne ginkluojamasi, o visas demesys skiriamas krasto gerovei. Turetu butu saugoma Sveikatos apsaugos sistema ir ne badauti ligoniai lyg badauja Kauno Raudonojo Kryziaus ligonineje,… o ir gydytoju atlygiai turetu kilti…!!! Rusija tikrai nepultu neutralios salies ! Maziau butu tokiu valstybiu – šakaliu, daug mazesnis sansas ir galimybes butu Amerikai kita pasaulini kara sukelti…
  – Isstokite is NATO !
  …Isvykite visokius konservatorius bei liberalus su tais ”tesianciais” ju politika po kitu rinkimu..
  Bet to nebus. Tad nors savose mintyse isvykite juos, isvykite ta korupcija ir ivairu blogi…, kad pagaliau pradetu Isvykusi Lietuva, i Lietuva sugrizti…

  Thumb up 10 Thumb down 1

 5. kad milius sušertų jai per prievartą užkulnio koldūnų su šūdais.

  Ale nuvėjo kuldūnų virėja pašikt, nes už 380 maitinasi visa šeima. O tualetinį popierių net PALANGOI wage, ir į jūrą šika, nes popieriaus lapelis 2 eur. o plastmasinės durys dar 3 eur.

  Tai kuom virėja turi valytis kakiu ?

  Thumb up 5 Thumb down 3

 6. POŽYMIAI: Su barzdele, sulinkęs, panašus į ožį. Turėjo gauti premiją. Gali turėti daug pinigų, nes pavogė Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą. Mačiusius arba ką nors žinančius apie jo buvimo vietą (tvartelyje nerasta, bet gali trintis netoli privačių vaikų darželių) , prašome pranešti tiesiogiai gen.prokurorui E.Pašiliui (galima skambinti ir naktį, kaip L.Graužinienė buvusiam VRM ministrui S.Skverneliui).

  Thumb up 13 Thumb down 2

 7. Na kur tu dabar rasi Lietuvoje tinkama nesusitepusi .Abejonės abejonėmis ..bet kai visi lygus iš lygiausiu ir toje pačioje partijoje , tai ir su padidinamu stiklu matysis geriausiu atveju tik ‘part. biliet koreška’ . Reikia laimėti rinkimus ir parodyti kur vėžiai žiemoja visu tu sovietinio mentaliteto .

  Thumb up 1 Thumb down 9

  • tai jau dabar laimėję diržus ant kaklo veršit ? ir parodysit kur vėžiai žiemoja ? Gerai, kad perspėjai ! :) šaunuolis taip ir toliau :)

   Thumb up 9 Thumb down 0

   • rinkis tinkamai ..vieni držus ant kaklo kiti ant pilvo ..į tave žiūrint nesu tikras kad tas diržas tave atlaikytu .:)

    Thumb up 2 Thumb down 8

 8. Svarbiausiai anukas gali juk ne be bereikalo partija ir suaukotas lėšas paveldėjo.

  Thumb up 14 Thumb down 1

 9. Jeigu butu konservatore, tai, GALIMAI, tikrai galetu ir toliau buti ministre, bet ji, deja, darbiete.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 10. Ten, kaip parašė „The Independent“, vos ne masiškai pereinama prie šešių valandų darbo dienos. Manoma, kad tai tik padidins darbo našumą, nes darbuotojai nepraras koncentracijos ir turės daugiau laiko asmeniniam gyvenimui (o laimingesnis darbuotojas – geresnis darbuotojas).

  Thumb up 15 Thumb down 0

 11. Sakyciau galetu jie kur turgaus aiksteje susitikti (pvz Gariunuose)ir naudodami fizinę jega issiaiskinti.Man rods,kad jie vienas už kitą geresnis ( ė).

  Thumb up 7 Thumb down 0

 12. AS JAU SENEI SUABEJOJAU JO SVEIKATA NES JOKS SVEIKO PROTO ANUKAS NELIPS PER GALVAS SENIEMS PARTIECIAMS IR PADORIAI UZSITARNAUS SAVO STATUSA .

  Thumb up 20 Thumb down 2

 13. MELAGĖ (kaip paprastai ir vagilka) – negali toliau vogti.

  Dar neabejoju, kad ANŪKAS per anksti atsisėdo į rogutes. Reikėjo bent sveikatą pasitaisyti, kitus rogutėmis patampyti, gryno oro įkvėpti, ir užrikti : – chebra varom ?!

  Warooooommmmm !!!…………

  DEJA. kažkoks paskirto (išrinkto) ZANŪDOS nesveikas įtikėjimas SENELIU ir jo kompromitacija. Baisu.

  Thumb up 10 Thumb down 5

 14. Kam dabar musates tarp saves:ar jums zydeliai nusibodo mus valdyt!Kokia Gedvilaites -Baltranienes tautybe?Kokia Liansbergienes?2.Manau cia zydu projektas mokykla ir darzeliai zydukams Lietuvoje….todel viskas tylu ramu.3.Tylus Rinkimai =visu partiju 20 vieni zydai…tai koks bus rezultatas?Baisu net pagalvot….

  Thumb up 12 Thumb down 7

   • Gimes sliauzioti-skraidyti nemoka. Tad mykia-aplinka kalta. Nu zydai tipo. Reikejo mokykloj stengtis, mokytis- nebutu zydai kalti del savo impotencijos.

    Thumb up 1 Thumb down 2

 15. “Karalienės Mortos vardo verslo istorijos normalioje šalyje baigtųsi politiko pasitraukimu iš politinės arenos. Pas mus toks žmogus bando tapti herojumi, kovotoju prieš korupciją.Vienu žodžiu- įžūlu.” Povilas Gylys, FB

  Thumb up 21 Thumb down 2

  • treniruojasi ir augina raumenis, kad visus nelegalus iš valstybinių parkų ir mūsų paežerių nuneštų kaip koks cunamis, kaip koks Astravo parašų BOMBA.

   Įdomu, ar senelis pritaria išdaigom ? o ką sako tėvas ?

   Thumb up 15 Thumb down 2

 16. Pirmiausia ,bent jau pries rasant ,reiketu nusisalinti paciam landsbergiui.Kokiom sumom jo seimos versla,priverstinai remia Tauta?Siam teliokui reiketu senai uzciaupti kakarine.Aisku,as neteisinu ir Baltraitienes.jeigu si “ponia” vaizduojasi sazininga,kam meluoti?Kam kasdiena keisti faktus?nebent buvo pripylusi duda tiek ,kad nebeprisimena? bet tai neatleidzia nuo atsakomybes.manau sendien valdzios ir seimo nieksai yra iki tiek susikomprommitave,iki tiek apsikakoje kulnus,kad visus sukisus i Lukiskiu vienutes,nebutu jokio nusikaltio padaryta.Visur protekcijos,visur Tautos babkes kibirais semiamos,tik aisku semia ne Tauta,bet tautoje isbujoje nieksai.Todel ir dantimis kabinasi,kad tik kaip nors sekanciai kadencijai nuo lovio kas nenuspirtu.Tik va vieni daro slaptai ,pirtelese,net vykdami i slaptus susitikimus,prisiklijuoja usus ,barzdas,vyksta su kaimynu arba giminaiciu automobiliais,o kiti,va kuriems Dievulis pagailejo truputeli proto,va viesinasi,pasiima seimos narius veltuj paserti,ir galvoja ,kad niekas nesuzinos.

  Thumb up 17 Thumb down 1

 17. Žinai Gabriuk, norėtųsi tau pareikši panieką, bet abejoju, ar įmanoma tai atlikti geriau, nei tau tai padarė gamta…

  Thumb up 27 Thumb down 2

  • Pasirodyk ponuli pats koks esi …manau vien nuo sito komentaro esi ..Rusakalbis..pirmiausia paziurek per veidrodi.,ir jei nepatinka,gryzk pas Savuosius i Rasija..ten bus visi grazus..

   Thumb up 1 Thumb down 16

   • Priviet naciuk. Sieg heil!
    Na, netaps, netaps Gabriukas premjeru. Ir prezidentu niekuomet netaps. Ne jo, ne Tatos ir net ne Grybauskaitės nosim iš Nieko nulipdyt Kažką…
    Užuojauta, bet siūlau susitaikyti su ta mintim. Tamstos sveikatos labui.

    Thumb up 17 Thumb down 1

   • Naciuk, a girdž? O gal tamstai nesunku būtų paaiškinti kaip įmanoma per veidrodį pasižiūrėti? Labai norėčiau.
    Iš anksto ačiū už patarimą. Jei man pavyks- balsuosiu už Gabriuką. Mano apygardoje balotiruojasi.
    😀

    Thumb up 5 Thumb down 4

 18. Priešrinkiminė kova už būvį.
  Net ir žiurkės ekstremalioje situacijoje atsidūrę bačkoje, norėdamos išgyventi,
  viena kitą ėdasi.
  Ką jau čia benorėti iš politikų…

  Thumb up 26 Thumb down 0

  • net atsižadėjo MELAGĖS.

   o kodėl NEMELUOTI, jei taip mirksi, kaip 37 kadras, net į akis nežiūri, nes mirksėt ir MELUOTI – patogiau.

   Thumb up 5 Thumb down 0

  • tik komunistai sjezde išrenka geriausią 112 % pritardami. Ir tas verkdamas eina aukotis LIAUDžIAI.

   Thumb up 7 Thumb down 1

 19. Tikra konservine ziurke.. Ir kaip jam neatsibosta visur kist savo trigrasi? Pasiziurek i savo nukarsusi seneli-vagi, i savo pabaisa anukiene, tada galesi lot, snargliau.

  Thumb up 22 Thumb down 3

  • Snargli galima nusisluostyti,o psicxine lyga DURNUMA tai ne.Zmones sako ,DURNIUM gimei DURNIUM ir mirsi. Uzuojauta.

   Thumb up 3 Thumb down 14

   • tamsta gal psichiatras būsi, jei ligas iš rašto nustatinėji ?
    Skaitytojas išsakė savo nuomonę, o tu puoli kaip krokodilas…visiškas konservas :) amen tai jūsų partijėlei, amen, galite nebesidraskyti ..

    Thumb up 16 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...