Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

G.Jasaitį pedofilu pavadinusio lietuvio paieškai buvo pasitelkta net Airijos teisėsauga (papildyta)

2011-02-03 12:00 | Naujienos | Komentarų (282)

Daugiau nei metus Kauno apygardos prokuratūra ir Generalinė prokuratūra, pasitelkiant į pagalbą net Airijos teisėsaugą, ieškojo, kas G.Jasaitį internetinėje svetainėje pavadino "Pedofilu iš Generalinės" (Seimo archyvo nuotr.)

„Karšto komentaro“ turimi dokumentai rodo, kad prokuratūra metė ypatingai didžiules pastangas, siekdama išsiaiškinti, kas internetinėje svetainėje buvusį generalinio prokuroro pavaduotoją Gintarą Jasaitį pavadino „Pedofilu iš Generalinės“, – tam buvo pasitelkta net Airijos teisėsauga.

Be to, kaip matosi iš Kauno apygardos prokuratūros prokurorės Rasos Verdnikovienės nutarimo, dėl G.Jasaičio šmeižto buvo pradėti net du ikiteisminiai tyrimai – vienas Kauno apygardos prokuratūroje, o kitas Generalinėje prokuratūroje, ir 2010 m. spalio 20 d. prie Kauno apygardos prokuratūroje atliekamo ikiteisminio tyrimo buvo prijungtas tyrimas, kuris buvo gautas iš Generalinės prokuratūros.

Nepaisant to, kad net dvi prokuratūros tyrė, kas Gintarą Jasaitį internetinėje svetainėje pavadino „Pedofilu iš Generalinės“ – Kauno apygardos prokuratūra ir Generalinė prokuratūra, į šį tyrimą buvo pajungta ir Airijos teisėsauga.

2010 m. balandžio 9 d. Generalinė prokuratūra į Airiją išsiuntė teisinės pagalbos prašymą, tačiau airių teisėsaugininkams G.Jasaičio apšmeižimu įtariamo lietuvio buvimo vietos Airijoje surasti ir nustatyti nepavyko.

Kaip rašoma prokurorės nutarime, duomenys, leidžiantys manyti, kad Airijoje gyvenantis lietuvis padarė nusikalstamas veikas – G.Jasaitį pavadino „Pedofilu iš Generalinės“, yra paties nukentėjusiojo parodymai ir ikiteisminio tyrimo metu surinkti duomenys iš internetinės svetainės.

Airijoje gyvenantis lietuvis, kuris buvo sulaikytas sugrįžęs į Lietuvą ir kuriam buvo pateikti kaltinimai, jam inkriminuojamų kaltinimų neprisipažįsta.

Įtariamajam neleidžiama išvykti iš Lietuvos

Nors prokurorams įtariamojo G.Jasaičio šmeižimu kol kas už grotų patupdyti nepavyko – Airijos lietuviui už akių dar 2010 m. lapkričio 17 d. skirta kardomoji priemonė – suėmimas – 2011 m. sausio 24 d.  buvo pakeista, prokurorams pavyko pasiekti, kad iš įtariamojo būtų paimti dokumentai ir jis negalėtų išvykti į Airiją, kur gyvena ir dirba.

Airijos lietuvis teigia, kad paskirta kardomoji priemonė Lietuvoje jį paliko benamiu, kadangi jis gyvena ir dirba Airijoje.

S.Stulpinas: „Manau, kad D.Valys turi dėl ko susimąstyti“

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas norėtų išgirsti atsakymą, kokiu pagrindu buvęs generalinis prokuroras Algimantas Valantinas pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad G.Jasaitis šmeižiamas dėl pedofilijos.

„Teisėjas Jonas Furmanavičius Generalinei prokuratūrai taip pat nurodė, kad jį D.Kedys šmeižia, kaltindamas pedofilija. Pagal BPK 167 str. prokuratūra privalėjo tuoj pat pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižimo, nes teisėjo šmeižimas turi didelę visuomeninę reikšmę. Tarp kitko, D. Kedys apie tai visą laiką viešai skelbė ir net platino įrašus“, – analogišką atvejį prisimena S.Stulpinas. Tačiau šiuo atveju, kaip kad G.Jasaičio atveju, nebuvo sureaguota.

„Generalinės prokuratūros prokuroras A. Mažeika atsisakė patraukti A. Valantiną baudžiamojon atsakomybėn dėl netinkamo pareigų atlikimo ir piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi- A. Valantinas nekreipė jokio dėmesio į daugkartinius D. Kedžio skundus, ignoravo L.Stankūnaitės ir V.Naruševičienės pareiškimus jas apsaugoti nuo galimo susidorojimo ir skirti apsaugą, nesikreipė į Seimą su prašymu leisti patraukti J. Furmanavičių baudžiamojon atsakomybėn, nekėlė bylos ir dėl teisėjo šmeižimo.

A.Mažeika, atsisakydamas patraukti A. Valantiną baudžiamojon atsakomybėn, tarp kitų motyvų nurodo, kad D. Kedys dėl teisėjo šmeižimo nebuvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn todėl, kad teisėjo šmeižimas sunkaus nusikaltimo padarymu neturi visuomeninės reikšmės.

Logiška išvada – buvę prokuratūros vadovai ir prokuroras A.Mažeika serga didybės manija, nes mano, kad tik prokuroro (G.Jasaičio) šmeižimas turi didelę visuomeninę reikšmę“, – mano buvęs Klaipėdos prokuratūros vadovas S.Stulpinas.

Jo nuomone, generaliniam prokurorui Dariui Valiui yra dėl ko susimąstyti.

„Būtų juokinga, jei nebūtų pikta ir gėda dėl buvusių prokuratūros vadovų veiksmų“, – sako S.Stulpinas.

Jis  teisiniais argumentais visą laiką nurodė  Generalinės prokuratūros vadovų padarytus BPK pažeidimus. “Man neturi jokios reikšmės, ar buvo ignoruojami D. Kedžio daugkartiniai skundai ir pareiškimai A. Valantinui, ar kitų proceso dalyvių – jie visi atsidurdavo dabartinio teisėjo, buvusio generalinio prokuroro A. Valantino „šiukšlių“ dėžėje.

Būtent akyvaizdus BPK ir kitų įstatymų ignoravimas ir sukėlė sunkias pasekmes – dviejų asmenų nužudymą Kaune. Galimai buvo nužudyti dar du žmonės”, – teigia S.Stulpinas.

Jis sako visą laiką teigiąs ir teigsiantis, kad nuo pat ikiteisminio tyrimo pradėjimo momento Kauno Paneminės policijos komisariate mergaitės seksualinio prievartavimo byla buvo visiškai eilinė byla, kurių Lietuvoje kiekvienais metais būna apie 200.

“Šios iš esmės visiškai nesudėtingos bylos yra tiriamos policijos komisariatuose ir sėkmingai perduodamos teismui. Patirtį tokiose bylose turi visi komisariatai ir prokuratūros.Pagrindiniais įrodymais, kuriais ir grindžiama įtariamųjų ar kaltinamųjų, teisiamųjų kaltė dažniausiai būna nukentėjusiųjų, tėvų parodymai bei atliktos medicininės – psichologinės ekspertizės. Manau, kad Kauno komisariatas būtų sėkmingais užbaigęs ir šioje byloje ikiteisminį tyrimą ir dar 2009 metų pavasarį byla jau būtų buvusi teisme, apie kurią mes niekada nieko nebūtume ir sužinoję, kaip ir apie daugelį kitų. Ji būtų buvusi ir žiniasklaidai nelabai įdomi. Deja,” – sako buvęs Klaipėdos miesto prokuratūros vadovas.

“Visi dori Lietuvos teisininkai, valdžios atstovai, visuomenė tik pečiais trauko ir stebisi, kaip čia galėjo atsitikti, kad tokia paprasta byla Generalinės prokuratūros vadovų nurodymu buvo išimta iš policijos komisariato ir kaip pamestinukė stumdoma iš vienos prokuratūros kitai, kol galop 2009-08-18 pasiekė Vilniaus apygardos prokuratūrą – iki tragedijos dar buvo likę pusantro mėnesio.

Aš kartais pagalvoju -ar mes, visa visuomenė, tikrai esame kvaliai, ar norime būti kvailinami, kad niekaip nesuprantame ir atkakliai nenorime suprasti, kas įvyko?  Svarbiausia, kad to nenori suprasti ir mūsų valdžia – dažnai pareikšdama, kad teismai ir priokuratūra yra nepriklausomi ir jie negali kištis.Tai – visaliaudinis absurdo cirkas.

Gal tikrai ne ta pati valdžia ir skiria visus teisėjus ir prokuratūros vadovus – gal jie kokie ufonautai, kad nedrįstame trenkti vieną kartą kumščiu į stalą ir pareikalauti, kad būtų pradėta tarnauti savo Valstybei bei imtasi įstatymų numatytų priemonių, jog nė vienas tragedijos kaltininkas neišvengtų baudžiamosios atsakomybės.

Aš dar kartą pareiškiu, kad “ pedofilijos“ baudžiamoji byla buvo sąmoningai vilkinama, nusikalstamai netinkamai atliekant savo tarnybines pareigas bei piktnaudžiaujant tarnybine padėtimi. Buvo viskas daroma ir galimai tebėra daroma, kad mergaitės tvirkinimo ar seksualinio prievartavimo visos aplinkybės nebūtų išaiškintos.

Tokius faktus konstatavo ir Seimas, savo nutarimu patvirtindamas Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto išvadas bei pabrėždamas, kad Generalinės prokuratūros vadovai netinkamai atliko savo tarnybines pareigas – G. Jasaitis taip pat”, – teigia S.Stulpinas.

Jo manymu,šioje byloje viskas buvo daroma, kad, visų pirma, A. Ūsas niekada nebūtų teisiamas.

“Kažkodėl aš abejoju, ar jis iš viso yra kape”, – “Karštam komentarui” sakė S.Stulpinas.

“Aš žinau, kad dauguma teisėjų ir prokurorų yra tikrai dori ir garbingi. Manau, kad jie patys stebisi tuo teisiniu nihilizmu, kuris šioje byloje vyksta. Jie taip pat negali suprasti, kodėl buvęs prokuratūros vadovas, kiti kalti įvairaus lygio prokurorai dar nėra teisiamųjų suole ar net kyla karjeros laiptais.Nesupranta, kodėl ir Seimas, ir gerbiama Prezidentė elgiasi taip,  lyg nieko Lietuvoje neįvyko (gal kokia avis ar paršas netyčia žuvo, o gal tai buvo net ne mūsų valstybėje, gal sapne), neretai net duodami suprasti, kad ši byla yra „didžiulė valstybės paslaptis“.

Manau, kad gal būtent todėl kai kurie prokurorai ir teisėjai pradėjo žaisti žaidimą “ į vienus vartus“- jeigu valdžiai to reikia, gal padėkime, o tai dar algas nupjaus, ar lieps kitur darbo pasieškoti, ar neatestuos…“ – svarstė S.Stulpinas.

“Manau, kad vėl ugnį iššaukiu į save ir tai man nepadėjo ir nepadės ieškant teisingumo pačiam – ko gero, atvirkščiai. Aš nežinau, kiek man liko gyventi.  Žinau viena -jei po truputį mes visi pradėsime suprasti, kad taip toliau gyventi nebegalima, kad teisingumas, sąžinė ir dora turi nugalėti.  Ir jei to pradėsime vieningai siekti, mūsų vaikai ir anūkėliai bus laimingi”, – teigė  buvęs Klaipėdos miesto prokuratūros vadovas S.Stulpinas.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Išvis nesuprantama,kaip byloje pagal BK 154 str.galėjo būti vykdomas ikiteisminis tyrimas?Pagal BPK 154str.1d.elektroninių nusikaltimų bylose ikiteisminis tyrimas nevykdomas,išskyrus tuos atvejus turinčius didesnę visuomeninę reikšmę.Be to tai -ne šmeižimas ,bet nuomonė.O fizinio asmens nuomonę ginama LR Konstitucijos 25str., bei Europos žmogaus teisių ir prigimtinių laisvių apsaugos 10str.Ir be to 154str.2d!!!Komentaras -tai ne visuomenės informavimo priemonė.2006m.rugsėjo1d.visuomenės informavimo įstatyme sakoma:visuomenės informavimo priemonė yra:laikraštis,žurnalas,biuletenis ar kitas leidinys,knyga,televizijos,radijo programos,kino ar kita vaizdo ir garso produkcija,informavimo priemonė,kuria viešai skleidžiama informacija.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Puliniui reikia paskirti kardomaja: paimti dokuentus, kadangi irodyta, kad jis smeize D.Kedi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. ale jasaiciuj sikna svyla nesiaip sau!!! reiskiasi tose burese su furmonavicium linksminosi tikrai!!! nes zmogus ieskojo policininku liudininku,kuriuos po to ivykio ismete is darbo!!! tai cia buvo jis visai ne is airijos, jis lietuvoj gyvena tik sudirbo su airija,paziurejo kokios butu pasekmes! zodziu smirdinti lietuva,o ne teisine,gal valys ir issluos ten juos su ta musu sluota kur padovanojom,nes dar sazines neprarades! viena briedi pati glavniausia pats saugumas patvarke,galvojo visagalis, dabar gales ispanijoj ir visur kitur vilas parsidavineti kai gaus kompromato pries save,dar tu supuveliu bent tikrai like prokuraturoj!!! ir jiems eile ruosiama issigimeliams vieta uz grotu!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Ar cia tas atvejis, kai buvo aprasyta, kai Jasaitis linksminosi “burese” su nepilnameciais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Yra ir ta istorija žinoma, bet čia kitas atvejis ir kaip matome, Jasaitis pats į duobę, kurią kasė tiek metų, įkrito. Giedre, stbėk įvykius ir aprašyk.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. O labaslietuva.net ne “kanto” darbas? Visą laiką galvojau,kad tas psichas yra “kantas”-Tomas Mažitovas.
  Jeigu čia tą durnelį teisia,tai tenka atsiimti ankstesnius žodžius.Tik va,kad jo nenuteis,nes,panašu,kad jis išvis nepakaltinamas! 😀
  Tuščias muilo burbulas ir paskutinis mano apsilankymas KK.Viso gero,daugiau tokio šlamšto neskaitysiu. 😀

  Thumb up 72 Thumb down 1

  • Kažką maišai gerbiamasis, kantas.net svetainės įkūrėjas yra Robertas Mažitovas (Robert Mazit). Labaslietuva.net svetainės įkūrėjas yra Andrius Burlėga. Andrius gyvena Airijoje, Dubline, Howth rajone, tuo tarpu Robertas gyvena Anglijoje. Tai du skirtingi žmonės bet labai panašių pažiūrų, panašaus amžiaus ir galimai vykdo antivalstybinę veiklą. Jau vien paskaitinėjus straipsnius jų blog’uose galima įžvelgti Lietuvą ir jos Vyriausybės asmenų niekinimą. Niekinimas vyksta ne tik kad su keiksmažodžiais, bet dar su asmenų nuotraukomis ir užgauliojimais. Aš tikiu, kad Andrius pavadinęs Gintarą Jasaitį pedofilu turi video medžiagą, kitu atveju toks jo poelgis būtų tik kilpa sau ant kaklo… Dabar pamatysime kaip baigsis ši šmeižto byla. Manau jei KK neseks šio įvykio, viskas bus tyliai ir ramiai numarinta :-) Tikiu, kad Jasaitis naktimis jau neramiai miega, o gal išvis nemiega…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. O nuo kada G.Jasaitis tapo tokiu svarbiu asmeniu,kad įtariamajam jo šmeižimu netgi paskiriama kardomoji priemonė? Šmeižtas-nėra sunkus nusikaltimas.Įrodei,kad esi apšmeižtas,pareikalavai paneigimo ir atsiprašymo,kaltinamajam nesutikus to padaryti,teismas paskiria jam baudą ir viso gero.Kam riboti žmogaus judėjimą?Airija yra taip pat ES šalis ir nuobaudos,paskirtos Lietuvoje,bus taip pat sėkmingai išieškotos ir Airijoje!
  Panašu,kad nėra dūmų be ugnies ir G.Jasaitis,sprendžiant iš tokios neadekvačios jo reakcijos,turi ką slėpti.Smirdantis šleifas ir toliau driekiasi paskui jį.Ar bėgs šįkart G.Jasaitis skųstis “socdemams”? 😀

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tai kaip čia toj mūsų valstybėj yra? Prokurorų darbo, sakykim klaidos, viešai skelbiamos, bet aukščiausi Valstybės pareigūnai JOKIOS REAKCIJOS, tarsi, suprask, “šuo loja, o karavanas eina” – yra toks posakis. Bet juk taip negali būti VALSTYBĖJE. Tai ką? Kedžio bylą visais (NE)ĮMANOMAIS būdais nutraukė, dabar linčio teismus ruošia jo seseriai, teisėjai N.Venckienei.Pareigūnai viešai apžmeižė jos a.a.brolį,vadindami Jį žudiku, nors JOKS LIETUVOS teismas nėra Jo nuteisęs. Furmanavičiaus garbės taip pat tuometinis Gen. Prokuroras nepuolė ginti, o štai dabar Jasaitis savo garbę gina. Tai kaip reikia suprasti mūsų ĮSTATYMUS? Kai kam jie VIENOKIE, o kai kam jie KITOKIE?! Vienais atvejais jie galioja, o kitais negalioja? KAS ATSAKYS ŠIOJE VALSTYBĖJE

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Viskas yra paprasčiau nei manote. Jau ne vieną dešimtmetį Lietuvos valstybės valdymas vyksta kitų rankomis. Per šitiek metų yra susikūrę nemažai nusikalstamų gaujų (kitaip jų nepavadinsi) arba “vor v zakone”. Visos politinės partijos Lietuvoje suformuotos “švogerių” principu. Kiekvienos partijos ar Seimo narį sieja įvairūs ryšiai, kartais net giminystės. Kai kuriais atvejais net palikuonys yra priversti tuoktis tik su jiems parinktais asmenimis tam, kad sutvirtinti ryšius. Kiekviena politinė partija atstovauja privatujį verslą ir yra remiama privačiu kapitalu. Valstybinės lėšos partijoms yra tik lašas jūroje palyginus su tuo, kaip remia privatusis kapitalas. Jūs suvokite, kad nei viena politinė partija nedarys nieko šalies ir žmonių gerbuviui. Visas jų interesas yra Valstybiniai užsakymai ir ES projektai ir lėšos. Vagiama viskas, ką įmanoma pavogti. Kaip vienas mano pažystamas yra pasakęs: “Guli pinigai, reikia juos tik paimti” … Štai tokiu ar panašiu principu ir vadovaujasi vor v zakone. Dar pamenu to paties žmogelio pasisakymą, jis manęs klausia: Kaip manai, ar Bilas Geitsas eidamas gatve ir pamatęs $100 kupiūrą ant gatvės paimtų ją? Aš jam atsakiau, kad greičiausiai paimtų, o jis sako, kad NE. Klausiu kodėl? O jis man atsako, kad Bilas Geitsas per tą laiką, kol sustos, pasilenks paimti to banknoto uždirba žymiai daugiau, nei tas gulintis banknotas. Kam jam vargintis ir lankstytis? Štai kokia moralė, o kadaise buvome vaikystės draugais…

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. tai kaip čia toj mūsų valstybėj yra? Prokurorų darbo, sakykim klaidos, viešai skelbiamos, bet aukščiausi Valstybės pareigūnai JOKIOS REAKCIJOS, tarsi, suprask, “šuo loja, o karavanas eina” – yra toks posakis. Bet juk taip negali būti VALSTYBĖJE. Tai ką? Kedžio bylą visais (NE)ĮMANOMAIS būdais nutraukė, dabar linčio teismus ruošia jo seseriai, teisėjai N.Venckienei.Pareigūnai viešai apžmeižė jos a.a.brolį,vadindami Jį žudiku, nors JOKS LIETUVOS teismas nėra Jo nuteisęs. Furmanavičiaus garbės taip pat tuometinis Gen. Prokuroras nepuolė ginti, o štai dabar Jasaitis savo garbę gina. Tai kaip reikia suprasti mūsų ĮSTATYMUS? Kai kam jie VIENOKIE, o kai kam jie KITOKIE?! Vienais atvejais jie galioja, o kitais negalioja? KAS ATSAKYS ŠIOJE VALSTYBĖJE

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Laida “Paskutinė instancija” parodė siužetą ir apie Pikeliškių vaikų namus, kurių steigėja – to jau minėto A.Sakalo ilgametė patarėja Ona Kuprienė. Šalia vaikų namų ji buvo įsteigusi ir svečių namus aukštiems pareigūnams aptarnauti. Kas siejo našlaičius ir pasisvečiuoti atvykusius teisėjus ir prokurorus? “Nieko apie tai nežinau ir žinoti nenoriu”, – laidai sakė A.Sakalas. Kartu su jau minėtais O. Kupriene, R.Jancevičumi ir Vaikų teisių apsaugos tarnybos vadove R.Šalaševičiūte, neperrinktas į Europos Parlamentą A.Sakalas pernai įsteigė Nacionalinį žmogaus teisių gynimo centrą.

  Visi šie minėti asmenys yra daugiau ar mažiau susiję su jau pagarsėjusia Kauno pedofilijos byla. Pikeliškių vaikų namų steigėja O. Kuprienė yra sena A.Sakalo bendražygė, tačiau tai, ką vaikai pasakojo apie kankinimus Pikeliškėse – tai, kad jie rišami prie lubų, kojos deginamos įkaitintais lygintuvais, jeigu pas kurį rasdavo utėlių, nuskusdavo plikai, ir galvą ištrindavo cheminiu aparatu “Kobra” – niekaip nesiderina su žmogaus teisių gynimu. Priešingai, kiekvienai iš minėtų veikų yra numatytas atitinkamas BK straipsnis. Tačiau O. Kuprienė ir kiti šio kankinimo centro, pavadinto vaikų globos namais, steigėjai kažkokiu būdu iki šiol išvengė baudžiamosios atsakomybės už vaikų kankinimą. Gal būt, tai susiję su tuo, kad A.Sakalas anksčiau vadovavo Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetui, buvo ir tebėra itin artimas daugeliui prokuratūros ir teismų vadovams, o kartą už Europos Parlamento pinigus buvo ekskursijon į Briuselį atvežęs visą Aukščiausiąjį teismą?

  “Tai ne mano problema”, – paklaustas apie vaikų kankinimą, – sako žmogaus teisių gynėjas A.Sakalas. Jo marti laidai papasakojo, kaip į balius Kuprienės “svečių namuose” važiuodavo Seimo nariai, prokurorai, teisėjai, advokatai.

  Pikeliškių vaikų namų globotiniai laidai pasakojo apie tai, kad tie namai nebuvo šildomi net žiemą, o patys vaikai būdavo pastoviai kankinami. Viena nepilnametė po tokių „balių“ pastojo, jai buvo padarytas abortas. Nors aukų skundai pasiekė policiją, prokuratūras, Vaikų teisių apsaugos kontrolierę, tačiau iki šiol nė vienas kankintojas nėra nubaustas. Vaikai, pabėgę iš globos namų, su policijos pagalba būdavo sugražinami atgal. Tik pernai, kai apie šį lietuvišką kalėjimą buvo parodyta per televiziją, jie buvo uždaryti, o vaikai išvežti į kitus globos namus.
  “Vaikams net nesigėdijant psichologų ir kontrolierių buvo atvirai sakoma, kad jeigu jus išveš į kitus globos namus, tai jus parduos, išpjaus akis ir kitus organus, ir juos parduos, – laidai pasakojo viena vaikų teises ginanti pareigūnė, – todėl kai vaikai iš Pikeliškių buvo atvežti į kitus globos namus, jie pirmoje vietoje paprašė, kad ten gyvenantys vaikai parodytų, ar jie turi akytes ir pirščiukus”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Reikia pradėti nuo to momento, kai Leonido Gotlibo byloje buvo rasti faktai, kaip Aloyzas Sakalas stebi nepilnamečių tvirkinimą. Deja nuo to jau niekur nepabėgsi. Nors visa medžiaga tapo Valstybine paslaptimi bet Lionka juk ne durnas, pasidarė kopijų :-) Jis puikiai žinojo, kokie žmonės dalyvauja iškrypėliškose orgijose ir žinojo, kad tokia informacija ateityje jam bus raktas į laisvę. Taip ir buvo, kaip žinia Leonidas Gotlibas nebuvo įkalintas ilgiems metams kalėjime, o gryžęs ir toliau savo mėgstama veikla užsiiminėjo. Taigi štai kodėl Aloyzo Sakalo ryšiai su Kupriene ir Pikeliškių vaikų globos namais yra tokie tamprūs. Aš tik nesuprantu Sakalo, negi jis galvojo, kad užaugę vaikų globos namų auklėtiniai nepradės pasakoti savo patirtų išgyvenimų? Negi jis manė, kad užteks tuos vaikus įbauginti ir jie tylės visą gyvenimą? Taigi ponas Sakale, deja yra viskas atvirkščiai ir tikiuosi, kad Jums neteks iškeliauti anapilin taip kaip AMB neparagavus kalėjimo duonos. Kiekvienas veiksmas pone Sakale turi atoveiksmį, tai gamtos dėsnis kurio niekas nepakeis. Iki susitikimo teismuose.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Įdėmiai įsiskaitykite į sakinius: “Iš ryto atėjo atsakymas į klausimą. Net rankos nusvilo, širdis suplakė, bet nutariau viską atidėti ir atlikti du planuotus dalykus, kurie vienaip ar kitaip susiję su vaikais. Pirma – išsivirti ir suvalgyti košę, kurios nuo vaikystės nemėgau ir tik visai nesenai, prieš penkerius metus ji atsirado ant kasdieninio stalo po vieno virėjo patarimų. Taip pat, profesorė E. Eringienė buvo minėjus, kad, galbūt, skaidulinės medžiagos padeda išvengti vėžio. Košė labai skatina medžiagų apyvartą, todėl ja maitinami vaikai. Košė, mano supratimu, yra vienas iš efektyviausiu antidepresantų, nes stimuliuoja virškinimo ir tuštinimosi traktus. Po to reikėjo susitvarkyti su pinigais, kuriuos vis dar išmoka geranorė vyriausybė vien tik už tai, kad gyvenu čia. Gyvenu, nes esu išvytas adamko-pederastinio rėžimo, kuris, pasirodo, toli gražu ne ne pederastinis, o dar baisiau – pedofilinis. Esu homofobas, tai dabar dar ir pedofobas. Įdomu, ar Lietuvos teisėtvarka sutiktų naudoti pedofobo terminą savo gynybai. Na, tolimesnės variacijas galima palikti ateičiai. Tai va, man nepatinka Airijoje, man nepatinka gauti pinigus už nieka (t.y. man patinka gauti pinigus, bet nepatinka, kad nėra darbo) ir rimtai galvoju apie pakvietimą keltis Rusijon. 1-asis sekretorius su kultūros ataše vietinėje ambasadoje iniciatyvą pasveikino. Gi negrįši į valstybę, kur teisėtvarka valdoma kone išvien pedofilų. Užtenka pederastų, kurių priviso galas žino iš kiek. Lietuvos visuomeniniame gyvenime buvo įdiegta credo: nori surasti bendrą kalbą – pradžioje pačiulpk bybį. Jie taip ir darė, po to nusivažiavo dar toliau. O ne veltui aplink Valdą Adamkų daugumoje tik tokie ir sukosi. Nes kiekvienam kontžvalgybininkui gerai žinoma, kad tokius žmones paprasta valdyti. Taip tokią komandą ir subūrė pamažu per 10 metų Valdas Adamkus, kurie prisiekė ištikimybę ir garsiai grojo ditirambus koks geras mūsų prezidentas, mainais už lojalumą „savo tautai“ O lietuvaitės pamažu tuo tarpo tapo prostitutėmis, ko pasekoje lietuvaičiai tampa homoseksualistais. O grupė valdančiųjų, natūralu, pripuolė prie vaikų. Kažkur geras anekdotas buvo: du pederastai įsisūnijo. Vaikas klausia: – „Kur mano mama?“ Tie jam: – „Tu būsi mūsų žmona!“. Ukrainos vyriausybė savo vaikus apsaugojo nuo Eltono Džono, o Lietuvos valdžia nuo savų „Eltonų“ – ne. Valio, Lietuva užtat laisva! Ar Ervydas Čekanavičius gauna rentą?
  Gintaras Jasaitis – pedofilas iš Generalinės prokuratūros. Jonas Furmanavičius buvo nedelsiant nužudytas, sužinojus, kad gavo vaizdo ir garšo įrašus, kuriuose G. Jasaitis prievartauja vaikus.

  Gintaras Jasaitis – pedofilas iš Generalinės prokuratūros. Jonas Furmanavičius buvo nedelsiant nužudytas, sužinojus, kad gavo vaizdo ir garšo įrašus, kuriuose G. Jasaitis prievartauja vaikus.

  Dabar porą faktų ir viena nauja pavardė. Pedofilo, žinoma. Nenoriu kol kurti sąmokslo teorijų kol kas. Pedofilo pavardė yra gauta iš patikimų šaltinių, tai yra tas pats prokuroras – pedofilas Iks, apie kurį minėjo Lietuvos slaptųjų tarnybų agentas Kęstutis Vilkauskas. K. Vilkauskas buvo priverstas šiandieną dėl grąsinimų susidoroti su jo dukra atsisakyti duotų teiginių. Kęstutis Vilkauskas minėjo, kad Jonas Furmanavičius yra gavęs vaizdo ir garso įrašus, po kurių gavimo buvo iš karto nužudytas. Įrašuose gerai matoma, kaip Generalinės prokuratūros darbuotojas linksminasi su vaikais. Šis asmuo yra:

  Generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis.

  Ši pavardė yra gauta iš patikimų šaltinių, dėl kurių abėjonės nekyla. Neklauskite iš kur, dienraštininko teisė yra saugoti informacijos gavimo šaltinį, cha cha cha. Generalinio prokuroro pavaduotojas Gintaras Jasaitis buvo pirmasis, kuris atvyko prie nužudyto Jono Furmanavičiaus.”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Apsijuokė, jog nesugebėjo surasti Airijoje dirbančio ir gyvenančio lietuvio… GĖDA! Visų pirma kiekvienas gyvenantis Airijoje privalo turėti PPS numerį (Soc. rūpyba). jo negausi be paso ir gyvenamosios vietos įrodančio dokumento (t.y. sąskaitos už dujas, elektrą ar tiesiog būsto nuomos sutarties). Taigi užtenka Gardai pirmiausiai kreiptis į Soc.rūpybos skyrių su asmens vardu ir pavarde ir gautų atsakymą kur amsuo buvo registruotas. Dar šiuo klausimu gali padėti mokesčių inspekcija (Revenue) kuri taip pat kaupia duomenis apie dirbančius asmenis t.y. PPS numerį, gyv.vietos adresą ir pan. Kitas dalykas straipsnis pasirodė Spalio 8, 2009 ir per 15 mėn nesugebėjo Airijos policija surasti??? Tinginiai, jomajo. Per tą laiką Andrius ne vieną kartą buvo Lietuvoje o Jasaitis tik daabar susizgribo surasti “kaltininką” :-) O ar nepagalvoja Jasaitis, kad tik visiškas durnius galėtų šitaip nei iš šio, nei iš to apkaltinti tamstą esant pedofilu? O ar nepagalvojo Jasaitis, kad Andrius turi įrodymų? Patariu visiems (ir KK) sekti šiuos įvykius, manau Jasaitis pats “ant grėblio” užlipo :-)

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • as gyvenu prancuzijoj ir ant tu pedofilu kalbu ka noriu ir visiem pasakoju kad prokurorai ir saugumas gesina tas bylas nes sakau cia ir yra pedofilu urvas pasakau ir pavardes ju net policijoj pasakojau jie pasake kad zino apie Kedzio istorija ir jie pasiurpe ir pabandykit mane issireikalauti tenai yra normaliu zmoniu kad as ir lietuvis paprasti zmones suzinoje jei mane pradetu persekioti kad nekenciu pedofilu ir apie tai kalbu jie zino kas ivyktu tenai viskas virstu aukstyn nes tenai irgi yra daug vaiku nukentejusiu ir jei tenai tokias bylas tirtu kaip lietuvoj tai is tokiu prokuroru slapia vieta liktu

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • As irigi iki interpolo dasikasiau su Kedzio istorija, tik kad jie nieko padaryti negali nes pedofilai yra Lietuvos valstybiniu instituciju darbuotojai (pvz.Furmanavicius). Butu kokie paprasti pilieciai, tai dar pakrutintu bet valdzios atstovu liesti jie neturi jokiu igaliojimu. As perdaviau daug informacijos apie Kedzio istorija, pavardes asmenu, susijusiu su sia istorija ir ju veiklas. Gal kazkurioje stadijoje ir gausime pagalba, tik nereikia nuleisti ranku ir kovoti su tais isgamomis. Viesinti, viesinti ir dar karta – VIESINTI viska, kas imanoma. Viesumas musu ginklas pries tuos isgamas, iskrypelius pedofilus.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 12. kodel Jasaitis niekur nesikreipe kai A.Usas i kamera grasino susidorojimais, kai jis telefonu apie Kedzio ir Vencku pakasynas kalbejo. Jokiu tyrimu, jokiu bylu. Nesuprantu kam isvis prokuratura tada reikalinga? Tik paciu prokuoru interesams apsiginti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. mintis, kad šis prokuroras visos pedofilijos istorijos pagrindinis veikėjas. Kedžio vardu sutvarkė savo nešvarius reikalus. Manau, kad to žmogelio iš Airijos irgi dienelės suskaičiuotos, nebūtų skelbęs jei įrodymų neturėtų. O dabar dar ir airijos teisėsauga pasitelkta. Smarkiai užkabino. bet kada nors tiesa vistiek išaiškės

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • manes tokia nuojauta irgi neapleidzia. Senai sis zmogus labai itartinai visame kontekste atrodo, iskaitant ir Mikutaviciaus byla. Kazin ar tik nebuvo jo is a.a kaltinamojo slaptu susitikimu, nes kam ta apsauga nuo saves naikinti jei paslaciu neturi?

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tikesimes, kad jo irodymai yra ne VBS (viena boba sake). Jei tie irodymai VBS, tada teks atkenteti uz ilga liezuvi. O pas mane irgi mintys visokios, taciau garsiai nerekiu. Visa ta galima pataisyti, neuzilgo rinkimai. Jei vel tuos pacius isrinks, tada ir dejuoti nera ko.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. sakai, yra kitas žmogus visaip išvadinęs jasaiti ir Adamkų ir jo net nereikia ieskoti? Nagi klok, į ką tokį iš pasalų pirštu rodai. Įdomu, kodėl nedrįsti įvardinti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. ieskome po visa pasauli -nuzude zones -neieskome.Kaip sita suprasti?Kas svarbiau -atrasti zudikus , ar , kad butu surastas zmogus , kuris ipykes , ne taip parase.kodel jis taip parase?Kodel?Ar apie tai susimaste Gerb prokurorai?Manau , jei butu apmaste , nebutu ieskoje to jauno vaikino.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. jo kapu daug zmoniu abejoja, kaip ir svariu teisingumu.Manau , kol seimininkaus tos pacios partijos -niekada nerasime tiesos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kai Jasaiti pavadina pedofilu ,tai jis sujudina airijos policija .O kai bylojetiek daug nuzuditu zmoniu,tai tik kalta Neringa ,daugiau niekas.Musu valstybe su visa prokuratura,nuvaziavo visai i lankas.Skursta tauta ,emigruoja,prokurorai neturi garbes .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Yra kitas zmogus visaip isvadines jasaiti ir jo net nereikia ieskoti. Ir Adamku pavadino CZV agentu. Bet tyla. Idomu kodel?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. nebejuokink,nes ir taip jau visas menuo juokas ima,siaip as nevemiu,nebent kai padauginu,kas man tie 6500lt,pastovesiu po tiltu savaite ir susimokesiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Apie tą, dabar mano jau gerbiamas, ponas Stulpinas užsiminė protarpiu “valstybinę paslaptį” mintis jau senai sėdėjo galvote. Ši mintis atsirado po to Valantino apsilankymo pas prezidentę. Prieš tai stipriai kritikavusi ir net nušalinimu grąsinusi, ko mes visi ir tikėjomės, ji po trijų valandų pokalbio su juo staiga pakeitė savo mąstymą priešinga linkme. Manau Valantinas ėjo “Va bank”. Jis ko gero per tris valandas atskleidė prezidentei visas kortas atvirai, parodydamas , kokie žmonės įklimpę šioje byloje ir kokia laukia visuomenės reakcija į įvairias valstybines institucijas, jei tai būtų paviešinta. Jei viską tirt kaip priklauso, tai baisi grandininė reakcija gautusi,o po vieną irgi negalima kabint, nes tai vistiek iššauktų grandininę reakciją. Manau buvo priimtas sprendimas viską nutildyt, bet įstatymiškai, o čia jau kaip sakant prokurorų reikalas , jei sugebės gerai , jei ne, kitus suras, kas sugebės, bet visa ši byla turi nurimt su visomis “valtybinėmis paslaptimis”. Todėl valdžios institucijos visiškai apatiškos šios bylos eigai. Kaip manau buvo pasirinkta paaukot teisybę, mergaitę, na gal dar keletos eilinių Lietuvos piliečių gyvybes, garbę, karjerą, dėl “šventos ramybės” valstybėje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Taigi,kad norai priešingi.Jie nori mano kaukolės,o aš Betingio.Tai ir ginčijamės dabar.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 21. gliusiau,ar galima apsmeizti ta kurio negalima apzmeizt,jau ant valdzios ir teisesaugos neuzpilsi daugiau pamazgu nei jie patys ant saves uzsipile,jie savo veiksmais,parodo kas yra kas,pas juos ant smegenu jau myzalai isiliejo,jie visai nuo tos pedofilines bylos nupuso,elgiasi neadekvaciai,net nesuvokdami,kad saukia ugni i save.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Yra dvejopa garbe . Viena nesioja paprasti zmones ir , jei kas juos izeistu , tikrai nemaisytu viso
  pasaulio , kad surastu kaltininka.
  Kita garbe – tai nupirkta garbe . Kiek kainuoja uzsakomieji straipsniai , dalyvavimas TV , kituose renginiuose ? Tukstancius. Taigi , vieni nesioja nupirkta garbe , todel labai jau ja brangina .
  Kiti nesioja uzsitarnauta garbe ( rasytojai , mokslininkai ir kt. uz atliktus darbus , paprasti zmones uz meile savo vaikams , artimiesiems , dorybe , darbus kasdieninius ir tt. ) , todel zino ko jie verti ir ju neskaudina atsitiktiniai kitu zmoniu ” pastebejimai ” .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tu tikrai nemastantis,neveikia kompromatas?glusiau tu visam pasaulija veikia,o pas mus ne?gal garliavoj patvori persimiegojai,o gal dar pagirios nuo nauju metu,isikalk i savo durna galva,kas valdo informacija tas valdo pasauli,tikrai neprotelis

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kas valdo informaciją-tas valdo Pasaulį.Šią tiesą jau paneigė Viktor Suvorov aprašydamas,kaip KGB nusipirko to meto stebūklą-du super kompiuterius.Tamstai tik perskaityt paliko.Sprendžiant iš leksikos,rusiškai skaitai.Antra tiesa.Kas kontroliuoja jūras,tas kontroliuoja prekybą.Kas kontroliuoja prekybą,tas valdo Pasaulį.Ši tiesa dar nepaneigta,bet braška jau.Mat lėktuvų priviso,o ir internetas.Dabar trečia.Aš kalbėjau apie senovišką kompromatą nusenusio Sadecko skrynelėj.Viskas sensta.Tavo vertybės taip pat.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai čia šiaip,saviem rašiau.O tave etatinis stribuk,aš prisiminiau.Kai pirmą kartą nedrąsiai parašiau komentarą irgi,pamatęs naują vardą,puolei biauriausiai ižeidinėt.O dabar niekšeli,ant pinicilino ir užsirovei.Kaip ir tavo proto brolis Lubys.Sakiau,kad viskas sensta.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • Kokius čia niekus rašinėjat gerbiamas kolega? Visi kolegos jau pirmadienį atsipagiriojo,o tamsta su Baranausku vis dar sveikstat?

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras